Pest megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 2. forduló

2.FORDULÓ

 Törökbálint – CSO-KI Sport

1–0 (0–0)

Törökbálint, 150 néző. Vezette: Fodor Zs. /7; 8/ (Kulcsár D., Molnár A.)

TÖRÖKBÁLINTI TC: Lipők B. 9 – Árkocsevics M. 6, Róza L. 6, Mindler N. 7, Orbán M. 6 – Zimon G. 6 (Hegedűs J. 0, 71. p.), Nádas K. 6 (Balogh B. 0, 71. p.), Pothorszki B. 8 – Szikes P. 6 (Lipők II A. 6, 55. p.), Olaj Gy. 6 (Auer M. 0, 92. p.), Obreczán D. 7 (Sprinzeisz D. 0, 88. p.). Edző: Lipők András.

CSO-KI SPORT: Daróczi B. 6 – Altsach A. 6, Kator B. 6, Gyurok T. 6, Rudolf Sz. 6 – Davcsó B. 6 (Ligetfalvi D. 6, a szünetben) – Létai D. 6, Vámos M. 6, Horváth P. 6 (Krasznay S. 6, a szünetben), Rákóczi L. 6 (Ocztos M. 5, a szünetben)– Kiss B. 6 (Papp K. 0, 87. p.). Edző: Jenei Sándor.

GÓL: Pothorzki B.

SÁRGA LAP: Árkocsevics M., Obreczán D., Lipők A., Pothorszki B., Lipők B., ill. Davcsó B., Horváth P., Gyurok T., Altsach A.

A találkozó 80. percében, 0–0-s állásnál a törökbálinti Lipők Benjámin hárította a CSO-KI Sport játékosának, Kator Bencének a 11-esét. A találkozó 86. percében, 1–0-s állásnál a vendégek játékosa, Létai Dávid mellérúgta a megítélt büntetőt.

LIPŐK ANDRÁS: – Izgalmas, küzdelmes mérkőzés volt, amelyből mi jöttünk ki jobban, szerintem nem érdemtelenül.

JENEI SÁNDOR: – Nem szeretnék különösebben foglalkozni a mérkőzéssel, az a csapat, amelyik két büntetőt is kihagy, nem érdemel pontot, pontokat.

 Viadukt-Biatorbágy – Nagykáta SE

2–2 (0–2)

Biatorbágy, 150 néző. Vezette: Tusa Z. /9; 8/ (Bíró R., Balogh II Z.)

VIADUTK SE-BIATORBÁGY: Tóth Á. 7– Horváth Á. 6, Stadler B. 5, Gyepes G. 6, Ladányi L. 5 (Bihari D. 6, a szünetben) – Papes F. 5 (Skita T. 6, a szünetben) – Golda A. 6 (Mogyorósi Z. 0, 82. p.), Reich M. 6, H. Deldar 5 (Lesták B. 5, a szünetben), Kinyik Á. 6 – Hajagos D. 5 (Palkó Sz.5, a szünetben). Edző: Hollik András.

NAGYKÁTA SE: Gecse Gy. 6 – Dancsa M. 6, Lovasi B. 6, Komonyi Gy. 6, Erdélyi Zs. 6 – Szalkai P. 8 (Kosztolányi B. 5, a szünetben), Györe K. 6, Mányi Zs. 6, Horváth M. 6 – Mányi D. 6, Horváth L. 6 (Hámory Z. 0, 87. p.). Edző: Tóth Imre.

GÓL: Reich M., Golda A. (11-esből), ill. Szalkai P., Horváth L.

SÁRGA LAP: Stadler B., Golda A., ill. Lovasi B.

HOLLIK ANDRÁS: – Hendikepről azért még nem megy, de a második félidőben óriási akarattal akár meg is fordíthattuk volna a meccset.

TÓTH IMRE: – Az első félidőben stabilan futballoztunk, amihez jó helyzetkihasználás párosult. A második játékrészben ellenfelünk feltolta a védekezését, ami után sajnos nem tudtuk végigvinni kontráinkat. A pontvesztésünkhöz egy véleményes tizenegyes is kellett.

Tököl – Maglód

1–2 (0–1)

Tököl, 100 néző. Vezette: Németh K. /5; 8/ (Kara P., Mákos M. D.)

TÖKÖL VSK: R. Haraldseid 5 – Dénesi L. 5, Tell T. 6, Szirtesi A. 6, Tajti K. 5 – Szmola D. 4 (Herczog Gy. 5, 60. p.), Frank T. 5, Kulcsár O. 5, Csajági L. 6 (Szűcs O. 0, 75. p.), Sámson Z. 5 (Pokorádi D. 0, 68. p.) – Boznánszky G. 6 (Busai T. 0, 89. p.). Edző: Mészáros Attila.

MAGLÓDI TC: Bene M. 8 – Molnár O. 6, Kontér D. 6, P. Kourdakis 8, Kalina T. 6 (Vincze L. 6, 31. p.) – Borsos G. 6, Németh R. 6, Rajz M. 6, Számpor E. 6 (Budafai G. 0, 67. p.), Kőbányai R. 6 (Poncok Cs. 6, 50. p.) – Horváth R. 6. Edző: Kopunovic Goran.

GÓL: Boznánszky G., ill. Rajz M., P. Kourdakis

SÁRGA LAP: Boznánszky G., ill. Vincze L.

MÉSZÁROS ATTILA: – Jól kezdtük a mérkőzést és jól is futballoztunk, de sajnos egy megpattanó lövésből az ellenfél megszerezte a vezetést, így rohannunk kellett az eredmény után. A második félidőben egyenlítettünk, és megvoltak a ziccereink a fordításhoz is, de sajnos nem tudtunk élni velük, az utolsó percben pedig az egy pont is elúszott. Jobban kell koncentrálnunk a találkozók végén, mert az előző héten is a hajrában veszítettünk pontokat.

KOPUNOVIC GORAN: – Nehéz mérkőzésen, nehezen szereztünk három pontot. De gratulálok a játékosoknak, mert velem együtt végig hittek benne hogy a találkozó végén is meglehet a győzelem, és végül így is lett. Voltak a meccsnek olyan periódusai, amelyek nagyon nem tetszettek, ekkor rengeteg technikai hibát vétettünk, de ezt leginkább a nagy meleg számlájára írom. A jövő heti edzéseken azon is dolgozunk, hogy az ilyen hibákat leredukáljuk. Most az is a feladatunk, hogy a játékosokat kicsit visszafogjuk, mert bár nyertünk két mérkőzést, de a további sikerek érdekében szerénynek kell maradnunk, és alázattal kell dolgoznunk.

Törtel – Dunakeszi

0–0

Törtel, 100 néző. Vezette: Nemes A. /7; 6/ (Molnár L., Tímár L.)

TÖRTELI KSK: Orbán A. 7–2=5 – Nagy L. 7, Szabó Gy. 7, Jakab L. 7, Schmidt B. 7 – Petrik S. 7 (Vincze Sz. 0, 80. p.), Szlezák B. 6, Pásztor D. 7 (Viniczai V. 6, 60. p.), Pataki Á. 6, Vékei N. 6 – Papp Gy. 7. Edző: Kecskeméti József.

VS DUNAKESZI: Kovács T. 0 – Vágner A. 5, Csordás Sz. 6, Kovács D. 5–2=3, Takács P. 5 (Huller Á. 0, 70. p.) – V. Szkunc 6, R. Maicon 6, Papp D. 5 (Gyulay G. 5, 55. p.) – Száraz A. 6, Bata Cs. 5 (Veres V. 0, 75. p.), Csordás S. 5 (Illés B. 5, 60. p.). Edző: Kecskeméti Zoltán.

SÁRGA LAP: Jakab L.

KIÁLLÍTVA: Orbán A. az 59. percben (ellökte az ellenfelét), ill. Kovács D. az 59. percben (megrúgta az ellenfelét)

KECSKEMÉTI JÓZSEF: – Mielőbb szeretnénk kivívni, hogy tiszteljenek bennünket, úgy a pályán, mint azon kívül is. Kértük a mérkőzés elhalasztását, de az ellenfelünk nem ment bele, az eredményt látva viszont utólag már nem bánom… A jó nevekből álló Dunakeszi, és a mi csapatunk is megnyerhette volna a mérkőzést, a helyzetek azonban kimaradtak. A hatalmas mezőnymunkát végző csapatom megérdemelten tartotta itthon az egyik pontot. Ha végre fel tudunk állni hiánytalanul, akkor győztes meccseket is játszani fogunk, ebben biztos vagyok.

KECSKÉS ZOLTÁN: – Annak ellenére, hogy idegenben játszottunk, felborult a pálya, nagyjából 80-20 százalékos volt a labdabirtoklás a javunkra, de nem voltunk elég pontosak a végjátékban, így nem tudtuk megszerezni a három pontot. Ettől függetlenül nem tudom elmarasztalni a játékosaimat, mindent megtettek a győzelemért.

Százhalombatta – Vecsés

1–3 (0–1)

 Százhalombatta, 100 néző. Vezette: Tamási P. /4; 7/ (Molnár L., Ferenczi D.)

SZÁZHALOMBATTAI LK: Erős O. 6 – Schneider D. 6, Károlyi Cs. 6, Móra K. 5 (Vörös B. 6, 60. p.), Kovács G. 6 (Tóth N. 5, a szünetben)– Farkas T. 6, Szabó T. 7, Cseprekál G. 5 (Petrovics Á. 0, 65. p.), Sipos G. 5 (Henrik V. 0, 75. p.), Lakatos S. 5 – Bendák L. 4 (Lakatos R. 6, 60. p.). Edző: Károlyi Gábor

VECSÉSI FC: Komora L. 7 – Nádasi K. 7, Puskás Á. 7, Nagy D. 6, Radnai Gy. 6 – Lannert B. 6 (Dévai Cs. 0, 85. p.), Tóth T. 7, Hamar I. 5 (Molnár K. 7, 60. p.), Hollauer B. 7 (Csiszár R. 0, 89. p.) – Tóth A. 8 (Gényi D. 0, 85. p.), Koziorowski R. 7 (Mosonyi V. 0, 75. p.). Edző: Vincze Gábor.

GÓL: Lakatos R., ill. Tóth A. (2), Koziorowski R. (11-esből)

SÁRGA LAP: Radnai Gy., Tóth A.

KÁROLYI GÁBOR: – Az első félidőben gyengén játszottunk, megérdemelt volt a Vecsés vezetése. A második játékrész elején nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítésért, de sajnos kimaradtak a helyzeteink, egy kontra után pedig a vendégek eldöntötték a mérkőzést. Dolgozunk tovább, remélem a folytatásban sikeresebbek leszünk.

VINCZE GÁBOR: – Egy nagyon szervezett Százhalombattával találkoztunk. Az elmúlt évekhez képest meglepően jó volt a pálya minősége, a csapatom pedig maximálisan betartotta az általam kért dolgokat. Bár nem könnyű itt nyerni, nekünk most sikerült, az pedig külön öröm, hogy a három támadónk közül kettő is betalált, Tóth Attila ráadásul duplázott. Fontos, hogy ők élesek legyenek, és a kidolgozott helyzeteket gólra váltsák. Jó ritmusban futballoztunk, elégedett voltam a látottakkal, egyedül amiatt vagyok szomorú egy picit, hogy 3–0 után kiengedtünk. Meg kell még említenem a remek játékvezetést, a mi szempontunkból egyetlen mezőnyfaultot tudnék csak megkérdőjelezni, az összes többi ítélete rendben volt a sporinak, ritka az ilyen. Megyünk tovább!

Pilis – Gödöllői SK

1–1 (1–0)

Pilis, 350 néző. Vezette: Futó T. /9; 7/ (Berendi T. Cs., Csatlós A. Zs.)

PILISI LK-LEGENDA SPORT: Szili Zs. 6 – Kelemen T. 5, Páles T. 6, Tóth Á. 6, Félix K. 6 – Kaiser L. 6 (Kovács Z. 0, 78. p.), Rása G. 6, Csikós F. 6 (Egervári G. 5, 54. p.) – Gyökér T. 6 (Sipos I. 0, 85. p.), Maka A. 5, Kiss B. 6. Edző: Halgas Tibor.

GÖDÖLLŐI SK: Hesz Gy. 5 – Schlemmer B. 5, Rakonczay A. 5, Hevesi M. 5, Hámor Zs. 5 – Tóth B. 5 (Urbán B. 5, 36. p.), Lédermayer A. 5 (Gulyás D. 6, a szünetben), Tóth-Ilkó Á. 6 – Fári Z. 6 (Nagy P. 0, 80. p.), Mudroch M. 5, Pancsuska T. 5. Edző: Pozder Nenad.

GÓL: Csikós F., ill. Mudroch M.

SÁRGA LAP: Maka A., Egervári G., Félix K., Sipos I., ill. Rakonczay A., Tóth-Ilkó Á., Nagy P. (a kispadon), Pancsuska T.

HALGAS TIBOR: – Jól futballozott a csapat, az első félidőben rengeteg helyzetet alakítottunk ki. Rögtön, a meccs elején vezetést szereztünk, és lőhettünk volna további gólokat is, de öt-hat komoly helyzetünk is kimaradt. Az ellenfél viszont a második játékrész elején gyakorlatilag az egyetlen lehetőségéből egyenlített. A helyzetkihasználásunkon mindenképpen javítanunk kell, mert így nem lehet meccset nyerni. A srácok küzdöttek, akartak, ez a része rendben volt.

POZDER NENAD: – Ismét magunknak tettük nehézzé a meccset az elején, de bízom benne, hogy a csapatösszeállítás és a játékunk is kialakul a következő meccsekre. Igazságos döntetlen született.

Veresegyház – Dunavarsány

2–0 (1–0)

Veresegyház, 150 néző. Vezette: Szalai Z. /6; 7/ (Berki A., Kara P.)

VERESEGYHÁZ VSK: Hosszú L. 6 – Pálinkás G. 6 (Bábik T. 0, 70. p.), Farkas P. 6, Pápai D. 6, Gyárfás T. 5 – Balázs M. 7, Ondrik B. 7, Németh Á. 6 (Lukács J. 0, 84. p.; Frech A. 0, 92. p.) – Bőgér T. 6, Bánáti G. 6 (Sipeki I. 6, a szünetben), Tóth M. 6 (Maczkó B. 6, 60. p.). Edző: Schwarcz Zoltán.

FÉMALK-DUNAVARSÁNYI TE: Fonyó B. 4 – Králik B. 4, Sándor N. 4, Molnár D. 4, M. Dell’Elce 4 – Ferenczi M. 4, Csizmadia T. 4 (Tarnóczy T. 0, 71. p.), Molnár I. 4, Bán Zs. 4 (Tokodi S. 4, a szünetben), Nahóczky B. 4 (Sipos R. 4, a szünetben) – Patkó Gy. 4. Játékos-edző: Patkó György.

GÓL: Bánáti G., Bábik T.

SÁRGA LAP: Gyárfás T., ill. Ferenczi M.

SCHWARCZ ZOLTÁN: – Sok hibával tarkított mérkőzésen összességben megérdemelten nyertünk. Fontos volt a siker, mert három rendkívül nehéz meccs következik.

PATKÓ GYÖRGY: – Gratulálok ellenfelünk győzelméhez, nem véletlenül jutottak fel a Pest megyei I. osztályba.

Szentendre – Nagykőrösi Kinizsi

0–2 (0–1)

Szentendre, 100 néző. Vezette: Péli Zs. /9; 8/ (Bíró Zs., Soós A. M.)

SZENTENDRE VSE: Vári A. 5 – A. Mustafa 5, Urbán K. 4 (Szabó M. 0, 66. p.), Szijj K. 5, Rabatin N. 6 – Králl M. 5, Rabatin Sz. 5, Balogh B. 6, Farkas Á. 4, Szénási Z. 5 – Czidó M. 5 (Bátori G. 0, 80. p.). Edző: Peller Gábor.

NAGYKŐRÖSI KINIZSI SE: Szacskó L. 0 – Fekete A. 6, Háda Z. 6 (Gólya M. 0, 82. p.), Mile K. 6, Molnár Z. 6 – Halasi K. 5 (Sziládi B. 6, 57. p.), Szebellédi Á. 5, Petric B. 5, Nemesvári D. 5 (Molnár T. 0, 66. p.) – Gór V. 6, Medgyesi L. 6 (Borsi M. 0, 71. p.). Játékos-edző: Némedi Norbert.

GÓL: Medgyesi L., Gór V.

SÁRGA LAP: Szabó M., ill. Halasi K., Nemesvári D., Medgyesi L.

PELLER GÁBOR: – A második meccsen vagyunk túl, az elsőhöz képest valamivel előrébb léptünk, de még mindig nagyon hosszú út áll előttünk. Keserves év elé nézünk, de még próbálunk igazolni, és megfelelni az osztály elvárásainak. Az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy eddig két rendkívül jó csapattal találkoztunk, a Nagykőrös jobb volt nálunk, megérdemelte a győzelmet.

NÉMEDI NORBERT: – A meccs elején kissé nehezen estünk át a holtponton, de az első gól után már minden jól működött. Sok lehetőségünk volt, akár ennél is eredményesebbek lehettünk volna. Gratulálok a csapatnak.

A 2. forduló válogatottja

Lipők B. (Törökbálint) 9 – Nagy L. (Törtel) 7, P. Kourdakis (Maglód) 8, Fári Z. (Gödöllői SK) 6 – Szalkai P. (Nagykáta) 8, Reich M. (Viadukt-Biatorbágy) 6, Bánáti G. (Veresegyház) 6, Pothorszki B. (Törökbálint) 8, Csikós F. (Pilis) 6 – Medgyesi L. (Nagykőrösi Kinizsi) 6, Tóth A. (Vecsés) 8.

A forduló játékvezetője: Tusa Zoltán /9; 8/ (Bíró R., Balogh II Z.) /Viadukt-Biatorbágy – Nagykáta 2–2/.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.