Pest megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 3. forduló

3.FORDULÓ

Nagykáta – Veresegyház

2–3 (2–2)

Nagykáta, 200 néző. Vezette: Kéri I Z. /9; 5/ (Molnár A., Soós A.-M.)

NAGYKÁTA SE: Gecse L. 5 – Erdélyi Zs. 5, Lovasi B. 5, Komonyi Gy. 5, Dancsa M. 5 – Györe K. 5, Mányi D. 5, Domonyi R. 5 (Kosztolányi B. 5, a szünetben), Horváth M. 7 (Mányi Zs. 0, 66. p.) – Szalkai P. 5, Horváth L. 5 (Dinnyés D. 0, 76. p.). Edző: Tóth Imre.

VERESEGYHÁZ VSK: Persel Gy. 6 – Pálinkás G. 7, Farkas P. 7, Pápai D. 7, Gyárfás T. 7 – Balázs M. 7, Ondrik B. 7 (Bábik T. 0, 83. p.), Németh Á. 8 – Bőgér T. 7 (Bánáti G. 0, 71. p.), Maczkó B. 8 (Frech A. 0, 88. p.), Tóth M. 7 (Sipeki I. 7, 54. p.). Edző: Schwarcz Zoltán.

GÓL: Horváth M. (2), ill. Bőgér T., Németh Á., Maczkó B.

SÁRGA LAP: Erdélyi Zs., ill. Balázs M., Bőgér T.

TÓTH IMRE: – Ezen a mérkőzésen sajnos hátul gólerősebbek voltunk, mint elöl…

SCHWARCZ ZOLTÁN: – Erős ellenszélben is fontos győzelmet arattunk. Három gólunkat sem adták meg, kétszer pedig hátrányból egyenlítettünk, a legvégén viszont egy szépségdíjas találattal szereztük meg a három pontot, amelyhez Bábik Tibor klasszisa kellett.

Dunavarsány – Pilis

1–1 (0–1)

Dunavarsány, 100 néző. Vezette: Fodor Zs. /6; 9/ (Molnár L., Bíró Zs.)

FÉMALK-DUNAVARSÁNYI TE: Kreisz V. 6 – Králik B. 6, Sándor N. 6, Molnár D. 6, Ferenczi M. 6 (Nahóczky B. 6, 55. p.) – M. Dell’Elce 6, Bán Zs. 6, Vitányi G. 7, Rebecsák Sz. 7, Tarnóczy T. 6 – Patkó Gy. 6. Játékos-edző: Patkó György

PILISI LK-LEGENDA SPORT: Szili Zs. 6 – Tóth Á. 7, Páles T. 6, Kelemen T. 5–2=3, Kovács Z. 5 (Egervári G. 5, a szünetben) – Félix K. 6, Rása G. 6, Kaiser L. 5 (Krizsán L. 0, 65. p.), Gyökér T. 5 (Sipos I. 0, 80. p.) – Maka A. 5, Kiss B. 6. Edző: Halgas Tibor.

GÓL: Patkó Gy., ill. Tóth Á.

SÁRGA LAP: M. Dell’Elce, Králik B., Vitányi G., ill. Szili Zs.

KIÁLLÍTVA: Kelemen Tamás a 88. percben (a második sárga lap után)

PATKÓ GYÖRGY: – Jó iramú mérkőzést játszottunk, amely után maradt hiányérzetem…

HALGAS TIBOR: – Az első félidőben a megbeszéltek szerint futballoztunk, a jó minőségű pályán sikerült a rövidpasszos játékunkat játszani. Vezetést szereztünk, több nagy helyzetet is kialakítottunk, de nem lőttük be a kulcsfontosságú második gólt. A második játékrészben nem tudtuk folytatni ezt a jó teljesítményt, az ellenfél nagy erőket mozgósított, és egy szerencsés góllal otthon tartott egy pontot, pedig az utolsó percben még 10 emberrel is elhibáztunk egy óriási lehetőséget.

Gödöllői SK – Törtel

5–1 (2–0)

Gödöllő, 50 néző. Vezette: Szalai Z. /8; 8/ (Volentics E. J., Berendi T. Cs.)

GÖDÖLLŐI SK: Hesz Gy. 6 – Urbán B. 7 (Tóth B. 0, 78. p), Nagy B. 7, Hevesi M. 8, Hámor Zs. 7 – Rakonczay A. 7 (Schlemmer B. 7, 57. p.), Fári Z. 7 (Méhes P. 8, a szünetben), Lédermayer A. 7 (Gulyás D. 8, a szünetben), Tóth-Ilkó Á. 8 – Mudroch M. 7 (Malkócs M. 8, a szünetben), Pancsuska T. 9. Edző: Pozder Nenad.

TÖRTELI KSK: Bácskai J. 5 – Szlezák B. 5, Szabó Gy. 4, Jakab R. 4, Schmidt B. 4 – Vincze Sz. 5 (Viniczai V. 0, 68. p.), Petrik S. 5 (Majoros Sz. 6, 30. p.), Pataki Á. 5, Vékei N. 5 – Papp Gy. 6, Egervári M. 5. Edző: Kecskeméti József.

GÓL: Pancsuska T. (4), Méhes P., ill. Papp Gy.

SÁRGA LAP: Méhes P., ill. Egervári M.

POZDER NENAD: – Egy jó iramú mérkőzésen végre megtaláltuk a játékunkat és végig azt tettük a pályán, amit előzetesen megbeszéltünk. Gratulálok a srácoknak a mutatott teljesítményhez, bízom a hasonló folytatásban.

KECSKEMÉTI JÓZSEF: – Miután büntetlenül lerúgták a védekezésünk kulcsfiguráját, szétesett és fegyelmezetlenné vált a játékunk. A padon három sérült játékos ült, nem tudtam érdemben változtatni, így támadót kellett cserélnem, ezzel minden előzetes elképzelésünk felborult, az első bekapott gól után pedig el is dőlt a mérkőzés. De egyébként sem úgy haraptunk, ahogyan az első két fordulóban, így megérdemelt a gödöllői siker. Gratulálok Pozder Nenad barátomnak, és köszönjük a gyúrójuk segítségét. Ami minket illet, edzünk, dolgozunk tovább, hogy pótoljuk a nyáron elmaradtakat, hogy minél előbb utolérjük magunkat, és hogy teljesítsük minimális tervünket, az első tízbe kerülést.

 Dunakeszi – Százhalombatta

2–0 (0–0)

 

Dunakeszi, 100 néző. Vezette: Dévényi B. /9; 5/ (Berki A., Kara P.)

VS DUNAKESZI: Kovács T. 0 – Szabó B. 5, Csordás Sz. 6, Illés B. 6 (Cifra M. 0, 73. p.) – V. Szkunc 5 (Huller Á. 6, a szünetben), Takács P. 6, R. Maicon 6, Papp D. 6 (Gyulay G. 0, 84. p.) – Száraz A. 6, Bata Cs. 7 (Szanyó D. 0, 81. p.), Csordás S. 5 (Veres V. 6, a szünetben). Edző: Kecskés Zoltán.

SZÁZHALOMBATTAI LK: Erős O. 5 – Schneider D. 5, Móra K. 5 (Vörös B. 5, 57. p.), Károlyi Cs. 5, Kovács G. 5, Farkas T. 5 – Szabó T. 5 (Bendák L. 0, 81. p.), Negyedi G. 6, Czakó E. 5 (Lakatos R. 0, 68. p.), Lakatos S. 4 (Tóth N. 0, 63. p.)– Cseprekál G. 4 (Bálint D. 0, 73. p.). Edző: Károlyi Gábor.

GÓL: Bata Cs. (2, a második 11-esből)

SÁRGA LAP: V. Szkunc, Kovács T., ill. Negyedi G.

KECSKÉS ZOLTÁN: – Az első félidőben sajnos nem találtuk a ritmust, rengeteg hibával futballoztunk, és a tűz is hiányzott a játékunkból. A szünetben rendeztük a sorokat, a cserékkel felfrissítettük a csaptatot, és nem volt kérdéses a győzelmünk.

KÁROLYI GÁBOR: – A Dunakeszi végig jobban játszott, magabiztosan, és megérdemelten nyerte meg a meccset.

Vecsés – Tököl

1–1 (1–1)

Vecsés, 200 néző. Vezette: Tusa Z. /6; 6/ (Balogh II Z., Kveták V.)

VECSÉSI FC: Komora L. 7 – Nagy D. 5, Haraszkó S. 5, Tóth T. 6, Radnai Gy. 6 – Molnár K. 5 (Hamar I. 0, 76. p.), Lannert B. 6, Nádasi K. 5 (Dévai Cs. 0, 76. p.), Hollauer B. 5 (Gényi D. 5, 58. p.) – Tóth A. 6 (Puskáks Á. 0, 74. p.), Koziorowski R. 5. Edző: Vincze Gábor.

TÖKÖL VSE: Balázs L. 6 – Herczog Gy. 6, Dénesi L. 6, Szirtesi A. 7, Tell T. 7 – Kulcsár O. 6, Sámson Z. 6 (Szűcs O. 0, 85. p.), Frank T. 6, Szmola D. 7 (Busai T. 0, 76. p.), Csajági L. 6 – Boznánszky G. 6 (Draxler G. 0, 84. p.). Edző: Mészáros Attila.

GÓL: Tóth A., ill. Szmola D.

SÁRGA LAP: Dévai Cs., ill. Dénesi L.

VINCZE GÁBOR: – Szégyenteljes teljesítményt nyújtottunk, mind csapatszinten, mind egyénileg. Messze a várakozások alatt teljesítettünk, azt viszont jó volt látni a meccs után, hogy nem csak engem, hanem a fiúkat is nagyon bosszantott ez a mérkőzés – ez persze semmit nem von le a becsületesen küzdő tököliek érdemeiből. Sajnáljuk a szépszámú közönséget, akiknek ilyen napsütéses időben egy ennyire rossz meccset kellett végignézniük. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy ennyire alulmotiváltan futballozzunk, pláne nem hazai pályán. Megbeszéltük a dolgokat a srácokkal, bízom benne, sőt tudom, hogy lesz változás, és megmutatjuk, hogy kellőképpen tartania kell majd tőlünk a riválisoknak.

MÉSZÁROS ATTILA: – Egy remek erőkből álló Vecséssel játszottunk, tudtuk, hogy nehéz meccs lesz, ennek szellemében is készültünk. Jól álltuk a sarat az első félidőben, a vezetést is megszereztük, de egy buta hiba után egyenlítettek a hazaiak. A második játékrészben viszont még jobban játszottunk, és megérdemeltük a döntetlent. Örülök az egy pontnak, és remélem, az első győzelmünk is meglesz hamarosan.

Maglód – Törökbálint

1–0 (1–0)

Maglód, 100 néző. Vezette: Nemes A. /9; 7/ (Ferenczi D., Kulcsár D.)

MAGLÓDI TC: Bene M. 7 – Kalina T. 7, Lakatos B. 7, Molnár O. 7, Vincze L. 7 – Borsos R. G. 8, Németh R. 7 – Rajz M. 8 (Budafai G. 0, 70. p.), Számpor E. 8, Poncok Cs. 8 (Bordós L. 0, 90. p.) – Horváth R. 7 (Kőbányai R. 0, 86. p.). Edző: Kopunovic Goran.

TÖRÖKBÁLINTI TC: Lipők B. 7 – Miskei M. 6, Róza L. 6 (Kaszab F. 0, 65. p.), Orbán M. 6, Árkocsevics M. 6 (Miller Gy. 0, 75. p.) – Mindler R. 7, Lipők II A. 6 (Sprinzeisz D. 0, 65. p.), Pothorszki B. 7 – Szikes P. 5 (Zimon G. 6, a szünetben), Nádas K. 6, Olaj Gy. 5 (Balogh B. 0, 65. p.). Edző: Lipők I András.

GÓL: Rajz M.

SÁRGA LAP: Vincze L., Molnár O., Lakatos B., Budafai G., ill. Szikes P., Orbán M.

KOPUNOVICS GORAN: – Jó meccs volt, és ugyan több helyzetünk is kimaradt, inkább nyerek ötször 1–0-ra, mint egyszer 5–0-ra. Gratulálok a csapatnak, nem csak a győzelemhez, hanem az egész heti kemény munkához is. Számomra az edzések a legfontosabbak, mert ha mindenki becsületesen dolgozik hétköznap, csakis siker lehet a hétvégi mérkőzés eredménye.

LIPŐK ANDRÁS: – Ezen a hétvégén is jó mérkőzést játszottunk, úgy érzem fizikálisan és erőnlétileg megérkeztünk a „megye egybe”, de a kapu előtt még vannak problémáink, legfőképpen most emiatt veszítettünk. A hétvégén volt a „Mozdulj meg Csintalan Csabáért” rendezvény, ezúton is kitartást, és sok erőt kívánok neki a rehabilitációjához. Nagyon ránk férne egy olyan kvalitású játékos, mint amilyen ő volt a pályafutása során.

Nagykőrösi Kinizsi – CSO-KI Sport

3–1 (2–1)

Kecskemét, 100 néző. Vezette: Németh G. /9; 4/ (Bíró R., Tímár L.)

NAGYKŐRÖSI KINIZSI SE: Szacskó L. 0 – Molnár Z. 6–2=4, Fekete A. 6, Kenderes M. 6 (Gólya M. 6, 55. p.) – Nemesvári D. 6, Szebellédi Á. 6 (Halasi K. 0, 63. p.), Petric B. 7 (Sziládi B. 0, 80. p.), Háda Z. 7, Mile K. 6 (Molnár T. 0, 70. p.) – Gór V. 5, Medgyesi L. 7 (Borsi M. 0, 76. p.). Játékos-edző: Némedi Norbert.

CSO-KIS SPORT: Daróczi B. 5 – Kator B. 6, Ligetfalvi D. 5 (Kaszab Á. 0, 89. p.), Rudolf Sz. 5, Gyurok T. 6 (Jakab M. 0, 82. p.) – Létai D. 6, Rákóczi L. 6, Vámos M. 6 – Ocztos M. 6 (Papp K. 0, 66. p.), Krasznay S. 6 (Altsach A. 0, 79 p.), Horváth P. 6 (Kiss B. 0, 66. p.). Edző: Jenei Sándor.

GÓL: Medgyesi L. (2), Petric B. (11-esből), ill. Ocztos M.

SÁRGA LAP: Fekete A., ill. Kator B., Ocztos M.

KIÁLLÍTVA: Molnár Z. a 47. percben (megrúgta az ellenfelét)

NÉMEDI NORBERT: – A nagy meleg miatt nehezen értékelhető az első félidő, attól függetlenül, hogy két gólt szereztünk. A második játékrészben viszont a kiállítás ellenére is magabiztosan futballoztunk, a meccs képe alapján reális a különbség a két csapat között.

JENEI SÁNDOR: – Nem érdemeltünk vereséget, többet birtokoltuk a labdát és a vezetést is megszereztük. Nem szokásom a játékvezetővel foglalkozni, de érzésem szerint belenyúlt a mérkőzésbe, három perc alatt elintézte a sorsunkat. Az első gól ugyanis lesgyanús szituáció után született, majd megadott egy olyan büntetőt, amely az új szabályok szerint nem volt az.

Szentendre – Viadukt-Biatorbágy

0–1 (0–0)

Szentendre, 150 néző. Vezette: Kálé E. /9; 8/ (Berki A., Fuhrmann P. B.)

SZENTENDRE VSE: Bozsik B. 8 – Szijj K. 7, Farkas Á. 7, Králl M. 7 (Kovács Á. 0, 90. p.), Urbán K. 7, A. Mustafa 4 (Jármy B. 0, 64. p.) – Szénási Z. 6 (Kristály P. 5, 57. p.), Rabatin N. 7, Ádám E. 6, Rabatin Sz. 6 – Czidó M. 6 (Török Zs. 0, 83. p.). Edző: Peller Gábor.

VIADUKT SE-BIATORBÁGY: Tóth Á. 7–2=5 – Palkó Sz. 5 (Kondor T. 7, 40. p.), Ladányi L. 7, Gyepes G. 7, Stadler B. 6 – Kinyik Á. 7, Reich M. 6 (Lesták B. 7, 57. p.) , Golda A. 6 (Mogyorósi Z. 0, 74. p.), Horváth Á. 7 – Hajagos D. 6 (Skita T. 6, 57. p.), Bihari D. 7 (H. Deldar 6, 57. p.). Edző: Hollik András.

GÓL: Lesták B.

SÁRGA LAP: Czidó M., Králl M., ill. Bihari D., Kinyik Á.

KIÁLLÍTVA: Tóth Á. a 38. percben (gólhelyzetben lévő ellenféllel szemben elkövetett szabálytalanságért)

PELLER GÁBOR: – Úgy érzem, abszolút egyenrangú ellenfelei voltunk a Biatorbágynak, a helyzetek alapján nem érdemeltünk vereséget. Sajnos azonban a ziccereink kimaradtak, így egy nagyon szép távoli lövéssel az ellenfél mindhárom pontot megszerezte a hajrában.

HOLLIK ANDRÁS: – 60 perc emberhátrányban a 45 fokos tűző napon, ám egy 90. percben lőtt győztes bombagól elfeledteti a meccs negatívumait. Mikszáth Kálmánt idézve: „Ez jó mulatság, férfi munka volt!”

A 3. forduló válogatottja

Bozsik B. (Szentendre) 8 – Tóth Á. (Pilis) 7, Tell T. (Tököl) 7, Németh Á. (Veresegyház) 8 – Rajz M. (Maglód) 8, Lesták B. (Viadukt-Biatorbágy) 7, Szmola D. (Tököl) 7, Tóth-Ilkó Á. (Gödöllői SK) 9 – Medgyesi L. (Nagykőrösi Kinizsi) 7, Bata Cs. (Dunakeszi) 7, Horváth M. (Nagykáta) 7.

A forduló játékvezetője: Kálé Elemér/9; 8/ (Berki A., Fuhrmann P. B.) /Szentendre – Viadukt-Biatorbágy, 2–2/.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.