Pályázati Felhívás Kézilabda Szakosztályvezetői tisztségre

Pályázati Felhívás

 A Veresegyház Városi Sportkör Egyesület pályázatot hirdet az egyesület kézilabda szakosztályvezetői tisztségének sportszakemberi feladatok ellátására vonatkozóan. A feladatok ellátása, illetve a szakmai feladatok ellátása ingyenesen történik. 

A pályázatokat írásban lehet a veressportkor@t-online.hu címre megküldeni, vagy személyesen leadni lezárt borítékban a VVSK, 2112 Veresegyház Csokonai utca 2/a szám alatti székhelyének irodahelyiségében Sándor Évánál, vagy a fenti címre postai úton megküldeni legkésőbb 2022. július 15. napjáig.

A borítékra kérjük ráírni, hogy „Pályázat”.

 A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó szakmai önéletrajzát, illetve sportszakmai programjának rövid, de lényeges elemeket tartalmazó, közhelyeket nélkülöző ismertetését.

 A pályázatoknál előnyt jelent:

– a sportolói előélet,

– a kézilabdához fűződő, objektív szempontok szerinti kötődés

– sportvezetői gyakorlat, tapasztalat.

 A Pályázatokat a VVSK elnöksége a beadási határidőt követő 8 napon belül fogja fogja zárt ülésen értékelni, és eredményes pályázat esetén győztest hirdetni. A győztes pályázóval az Elnökség döntése alapján a VVSK ügyvezető elnöke fog írásbeli megállapodást kötni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.