Kézilabda toborzó

Veresegyház VSK

Kézilabda TOBORZÓ

Keressük a kézilabdázni vágyó 2006-2008 között született fiúkat jelenleg alakuló korosztályos csapatainkba!

Ha szeretnél a kézilabdában kiteljesedni segítünk a fejlődésben egészen a kezdő szinttől.

Megtanítjuk a kézilabda minden praktikáját, cselezést, góllövést és a csapatjátékot.

Ha van kedved mozogni, sportolni, versenyeken részt venni és egy jó csapatnak a tagjának lenni akkor csatlakozz hozzánk!

Gyere és nézz meg minket Veresegyházon a Mézesvölgyi Általános Iskola tornatermében keddenként 17:00-18:30 között vagy Vácrátóton a sportcsarnokban szerda, péntek 16:30-18:00 és csütörtökön 17:30-19:00 között

Jelentkezésedet várjuk személyesen vagy György Gábor vezetőedzőnél

Telefon: 06-20-411-3461

E-mail: gyorgygabor@icloud.com                                                                           veresegyhazvskkezilabda@gmail.com