Egyesületi nyilatkozat

A kormány 170/2020. rendelete alapján 2020. május 4.-től engedélyezte az egyesületek által szervezett edzések megtartását.  A jelenlegi járványügyi helyzetre való tekintettel a Veresegyház Városi Sportkör vezetősége türelmet kér a sportolóitól, és a szülőktől, amíg kidolgozzuk és biztosítani tudjuk a Szakosztályok részére az edzéseket úgy, hogy azok megfeleljenek a járványügyi előírásoknak, az egészség védelmi feltételeknek. Számunkra is a legfontosabb a sportolóink, edzőink, kollégáink egészségének megóvása. Ezért szeretnék körültekintően eljárni, hogy az előírásoknak megfelelően és biztonságosan tudjon folytatódni a szakmai munka.

Szakosztályaink folyamatosan követik az országos sportági szakszövetségek ajánlásait.

Ezt figyelembe véve Kosárlabda Szakosztályunk várhatóan csak június elején folytatja a közös edzéseket.

További részletekről folyamatosan tájékoztatunk Benneteket!

Addig is vigyázzon Mindenki magára és embertársaira!

Veresegyház VSK vezetősége