A 2018/2019-es Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának állása

H.
Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Kisnémedi MSE 9 8 1 0 35 9 26 25
2 Bagi TC ’96 9 5 3 1 17 11 6 18
3 Vác-Deákvár SE 9 5 2 2 25 14 11 17
4 PILE-Szántó SE 9 5 1 3 15 15 0 16
5 Verőce KSE 9 5 0 4 13 21 -8 15
6 Csömör KSK 9 4 3 2 16 15 1 15
7 Budakalászi MSE 9 4 2 3 24 21 3 14
8 Gödi SE 9 3 3 3 10 15 -5 12
9 Veresegyház VSK 9 3 2 4 14 12 2 11
10 Pomáz-ICO SE 9 3 1 5 19 18 1 10
11 Leányfalu SE 9 3 1 5 21 23 -2 10
12 Péceli SSE 9 2 4 3 14 17 -3 10
13 Isaszegi SE 8 3 0 5 15 18 -3 9
14 Kistarcsai VSC 9 1 3 5 12 19 -7 6
15 Valkó KSK 9 1 2 6 16 27 -11 5
16 Piliscsaba SE 8 0 4 4 11 22 -11 4

A 2018/2019-es Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

Pomáz-ICO SE – Csömör KSK     2 – 3

Péceli SSE – Kistarcsai VSC    0 – 0

Leányfalu SE – Gödi SE     0 – 1

Verőce KSE – Vác-Deákvár SE     1 – 2

Isaszegi SE – Veresegyház VSK    0 – 2

Budakalászi MSE – Piliscsaba SE    6 – 2

PILE-Szántó SE – Valkó KSK     2 – 0

Bagi TC ’96 – Kisnémedi MSE    1 – 1

2. forduló

Kistarcsai VSC – Pomáz-ICO SE    0 – 1

Gödi SE – Bagi TC ’96     0 – 3

Kisnémedi MSE – PILE-Szántó SE    4 – 0

Valkó KSK – Budakalászi MSE    2 – 3

Péceli SSE – Piliscsaba SE    3 – 1

Csömör KSK – Isaszegi SE    4 – 3

Veresegyház VSK – Verőce KSE    0 – 1

Vác-Deákvár SE – Leányfalu SE    6 – 1

3. forduló

Pomáz-ICO SE – Piliscsaba SE     1 – 1

Péceli SSE – Valkó KSK    1 – 1

Gödi SE – Vác-Deákvár SE    0 – 5

Leányfalu SE – Veresegyház VSK    1 – 4

Verőce KSE – Csömör KSK    1 – 0

Isaszegi SE – Kistarcsai VSC    3 – 1

Budakalászi MSE – Kisnémedi MSE 1 – 3

PILE-Szántó SE – Bagi TC ’96    3 – 1

4. forduló

Kistarcsai VSC – Verőce KSE     5 – 2

PILE-Szántó SE – Gödi SE     0 – 0

Bagi TC ’96 – Budakalászi MSE    2 – 2

Kisnémedi MSE – Péceli SSE     5 – 1

Valkó KSK – Pomáz-ICO SE    2 – 6

Csömör KSK – Leányfalu SE    3 – 2

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE     2 – 1

Piliscsaba SE – Isaszegi SE    Elmaradt

5. forduló

Verőce KSE – Piliscsaba SE    2 – 0

Pomáz-ICO SE – Kisnémedi MSE    2 – 4

Péceli SSE – Bagi TC ’96    1 – 2

Vác-Deákvár SE – Csömör KSK    2 – 0

Gödi SE – Veresegyház VSK    3 – 2

Leányfalu SE – Kistarcsai VSC    5 – 1

Isaszegi SE – Valkó KSK    3 – 1

Budakalászi MSE – PILE-Szántó SE    2 – 4

6. forduló

Piliscsaba SE – Leányfalu SE    3 – 6

Kistarcsai VSC – Vác-Deákvár SE    1 – 2

Budakalászi MSE – Gödi SE    2 – 1

PILE-Szántó SE – Péceli SSE    2 – 1

Bagi TC ’96 – Pomáz-ICO SE    2 – 1

Kisnémedi MSE – Isaszegi SE      2 – 1

Valkó KSK – Verőce KSE    1 – 2

Csömör KSK – Veresegyház VSK    1 – 0

7. forduló

Verőce KSE – Kisnémedi MSE    0 – 10

Pomáz-ICO SE – PILE-Szántó SE    1 – 2

Péceli SSE – Budakalászi MSE    3 – 3

Vác-Deákvár SE – Piliscsaba SE    0 – 0

Gödi SE – Csömör KSK    1 – 1

Leányfalu SE – Valkó KSK    3 – 1

Isaszegi SE – Bagi TC ’96    1 – 2

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC     2 – 2

8. forduló

Péceli SSE – Gödi SE   1 – 1

Piliscsaba SE – Veresegyház VSK    1 – 1

Kistarcsai VSC – Csömör KSK      1 – 1

Budakalászi MSE –  Pomáz-ICO SE   1 – 3

PILE-Szántó SE – Isaszegi SE     2 – 3

Bagi TC ’96 – Verőce KSE     3 – 1

Kisnémedi MSE – Leányfalu SE    3 – 2

Valkó KSK – Vác-Deákvár SE    6 – 6

9. forduló

Leányfalu SE – Bagi TC ’96    1 – 1

Verőce KSE – PILE-Szántó SE    3 – 0

Budakalászi MSE – Isaszegi SE     4 – 1

Pomáz-ICO SE – Péceli SSE   2 – 3

Csömör KSK  –  Piliscsaba SE   3 – 3

Veresegyház VSK –  Valkó KSK   1 – 2

Vác-Deákvár SE – Kisnémedi MSE    1 – 3

Gödi SE – Kistarcsai VSC     3 – 1

Erdőkertes SE – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 12. fordulójában a szomszéd községben szerepelt csapatunk.
Tóth László vezetőedző értékelése:
“Mindenek előtt gratulálok Csizmadia Balázs kollégámnak és csapatának a győzelemhez, teljes mértékben megérdemelték ezen a napon a három pontot. Nekik ez az év meccse volt és úgy is álltak hozzá, míg mi a mai napon túl vékonyak voltunk, sokat hibáztunk és túl sok volt ma a visszafogottabb teljesítmény! A tévhitek ellenére, soha nem hangoztattuk, hogy mi vagyunk a legjobb csapat a csoportban, az a célunk, hogy minden meccsen próbáljuk tudásunk legjavát nyújtani, ezúttal ez nem sikerült. Tanuló fázisban vagyunk és kellenek az ilyen jellegű impulzusok is, összességében: tizenkét meccsenként belefér egy ilyen nap!
Azt viszont nem értem és nem mehetek el szó nélkül mellette, hogy a “mennyei megyeiben” egy olyan hazai játékos, aki a veresegyházi klubban dolgozik utánpótlás edzőként miért szidja a klubot kilencven percen keresztül! Ez számomra etikátlan, ugyanis ezzel azokat a gyerekeket is megbántja, akiknek elvileg az edzője a mindennapokban…”
Erdőkertes SE – Veresegyház VSK 4-0 (1-0)
Veresegyház VSK összeállítása:
Fodor Sz. – Nagy P., Csiszár B., Mészáros Sz. (Polyák A. 46. perc), Grezner D. – Olay B., Lukács J., Simon B. (Túri P. 61. perc) – Dencz D., Bánhalmi M. (Farkas B. 61. perc), Szabó B.

Veresegyház VSK – Csömör KSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 11. fordulójában hazai pályán szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

”A tabellán elfoglalt helyezések alapján rangadó volt a javából és ezt a találkozón igazolta is mindkét csapat. A meccs olyan volt, mint az időjárás: hektikus. Az első félidőben napsütés, gyermeteg gólok és csömöri fellángolások, ami abból adódott, hogy nagyon nagy területeket adtunk át a vendégek középpályásainak. A szünetben ezt sikerült átbeszélni, de mivel a viharos erejű szél a csömörieket támogatta, nem volt egyszerű a játékunkat játszani. Végül megküzdöttünk az elemekkel és sikerült itthon tartanunk mindhárom pontot, aminek nagyon örültünk és bízunk abban, hogy szurkolóinkat is sikerült boldoggá tennünk!”

Veresegyház VSK – Csömör KSK 4-2 (2-2)

Gól: Dencz Dávid (6.p, 39.p), Olay Balázs (53.p), Csiszár Bence (62.p)

A VVSK összeállítása: Hosszú Levente –Tóth Márk, Grezner Dávid (Nagy Péter), Olay Balázs, Csiszár Bence –Simon Bence (Lukács József Zoltán), Bánhalmi Milán (Polyák Attila), Farkas Balázs (Túri Péter), Szabó Bence (Szíjártó Dániel), Mészáros Dániel, Dencz Dávid

Edző: Tóth László.

Piliscsaba SE – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 10. fordulójában idegenben szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

”A játékstílusát illetően roppant kellemetlen ellenfél ellen léptünk pályára, ugyanis nem egyszerű olyan csapat ellen játszani, akik már a védővonalból próbálják a támadóikat megjátszani. Az eredményeik alapján igen sikeresen tették ezt, egyszóval nem volt egyszerű dolgunk. A mérkőzésen voltak olyan pillanatok, amikor a hazaiak fölénk kerekedtek, de azt gondolom, hogy magabiztosságunknak köszönhetően megérdemelten nyertük meg ezt az igen nehéz párharcot!

Piliscsaba SE – Veresegyház VSK 0-3 (0-1)

Gól: Dencz Dávid (3.p), Polyák Attila  (59.p), Grezner Dávid (65.p)

A VVSK összeállítása: Hosszú Levente – Nagy Péter, Grezner Dávid, Olay Balázs, Csiszár Bence – Lukács József Zoltán (Polyák Attila), Simon Bence (Túri Péter), Bánhalmi Milán (Farkas Balázs), Szabó Bence, Mészáros Dániel, Dencz Dávid

Edző: Tóth László.

Veresegyház VSK – PILE-Szántó SE mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 9. fordulójában hazai pályán szerepelt csapatunk.
Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:
” A mai meccsen nem villogtattuk azokat az erényeinket amiket látni szeretnék és amelyekkel már rendelkezünk, viszont elégedetlen sem lehetek, mert kétszer is hátrányból fordítva tudtunk nyerni egy szimpatikusan játszó ellenfél ellen. 

Küzdünk becsülettel, néha önmagunkkal, de nem baj, mert egységességből ezúttal is jól vizsgáztunk!
Veresegyház VSK – PILE- Szàntó SE 3-2 (0-1)
Gól: Farkas Balázs (47.p), Bánhalmi Milán (82.p), Polyák Attila (84.p)
A VVSK összeállítása: Hosszú Levente – Tóth Márk, Grezner Dávid, Olay Balázs, Csiszár Bence – Túri Péter (Nagy Péter), Simon Bence (Polyák Attila), Bánhalmi Milán – Farkas Balázs , Szabó Bence, Dencz Dávid (Szíjártó Dániel)
Nem lépett pályára: Fodor Szabolcs
Edző: Tóth László.
Jók: Olay Balázs, Szabó Bence, Csiszár Bence

Mogyoród FC – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 8. fordulójában Mogyoródon vendég szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

” Tudtuk, hogy nem lesz egyszerű a három pont megszerzése Mogyoródon, mert a hazaiak jelenlegi helyezése csalóka, lényegesen jobb csapat annál, amit mutat a tabella. Egyrészt, mert két meccsel kevesebbet játszott ezidáig mint a többiek, valamint az elmúlt fordulóban magabiztosan verte a jó erőkből álló Vác-Deákvárt. Arról nem is beszélve, hogy nálunk volt néhány sérült és beteg, valamint eltiltott is, így óvatosnak kellett maradnunk és ennek megfelelően maximális koncentrációt kértem a srácoktól. Ezt be is tartották és az 1-0 ellenére magabiztos és igen értékes három ponttal gazdagodtunk! Gratulálok a csapatnak! “

Mogyoród FC – Veresegyház VSK 0-1 (0-1)
Gól: Dencz Dávid (21.p)
A VVSK összeállítása: Fodor Szabolcs – Tóth Márk, Nagy Péter (Túri Péter), Olay Balázs, Csiszár Bence – Lukács József, Simon Bence (Polyák Attila), Bánhalmi Milán (Szabó Tibor) – Farkas Balázs (Szíjártó Dániel), Szabó Bence, Dencz Dávid.
Nem lépett pályára: Hosszú Levente.
Edző: Tóth László.
Jók: Fodor Szabolcs, Olay Balázs.

A 2017/2018-as Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának állása

H. Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 VS Dunakeszi 30 26 2 2 135 33 102 76
2 Kisnémedi MSE 30 23 3 4 98 24 74 72
3 Budakalászi MSE 30 21 4 5 103 32 71 67
4 Verőce SE 30 18 3 9 72 48 24 57
5 Veresegyház VSK 30 16 8 6 67 36 31 56
6 Piliscsaba SE 30 13 6 11 63 55 8 45
7 Gödi SE 30 12 8 10 58 54 4 44
8 Csömör KSK 30 14 1 15 64 75 -11 43
9 Pomáz-ICO SE 30 13 4 13 78 80 -2 43
10 Vác-Deákvár SE 30 13 4 13 58 80 -22 43
11 PILE-Szántó SE 30 13 3 14 77 77 0 42
12 Mogyoród FC 30 11 3 16 74 79 -5 35
13 Fortuna SC-Kismaros 30 6 4 20 45 87 -42 21
14 Erdőkertesi SE 30 7 1 22 47 93 -46 18
15 Gödöllői Egyetemi AC 30 4 2 24 47 142 -95 9
16 Pilisszentiván SE 30 2 0 28 24 115 -91 6

A 2017/2018-as Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló
2017-08-19 szombat
17:00 VERŐCE SE – VERESEGYHÁZ VSK    1 – 1
17:00 KISNÉMEDI MSE – POMÁZ-ICO SE   2 – 3
17:00 PILISCSABA SE – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 0
17:00 VS DUNAKESZI – GÖDI SE 4 – 1
2017-08-22 kedd
17:00 ERDŐKERTESI SE – FORTUNA SC-KISMAROS 3 – 1
2017-08-30 szerda
18:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – CSÖMÖR KSK 1 – 0
2017-09-13 szerda
17:00 PILISSZENTIVÁN SE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 0 – 2
 2017-10-25 szerda
19:30 MOGYORÓD FC – PILE-SZÁNTÓ SE 1 – 4
2. forduló
2017-08-25 péntek
19:30 CSÖMÖR KSK – MOGYORÓD FC 3 – 1
2017-08-26 szombat
16:30 GÖDI SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 2 – 4
16:30 POMÁZ-ICO SE –  VERŐCE SE 0 – 3
2017-08-27 vasárnap
16:30 PILE-SZÁNTÓ SE – PILISCSABA SE 1 – 2
16:30 BUDAKALÁSZI MSE – ERDŐKERTESI SE 3 – 0
16:30 FORTUNA SC-KISMAROS – KISNÉMEDI MSE 0 – 5
16:30 VERESEGYHÁZ VSK – PILISSZENTIVÁN SE 3 – 1
2017-09-20 szerda
18:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – VS DUNAKESZI 1 – 6
3. forduló
2017-09-02 szombat
16:30 VS DUNAKESZI – PILISSZENTIVÁN SE 7 – 0
2017-09-03 vasárnap
16:30 KISNÉMEDI MSE – BUDAKALÁSZI MSE 2 – 3
16:30 ERDŐKERTESI SE – PILE-SZÁNTÓ SE 0 – 2
16:30 PILISCSABA SE – CSÖMÖR KSK  3 – 4
16:30 VERESEGYHÁZ VSK – POMÁZ-ICO SE 4 – 1
2017-09-13 szerda
17:00 VERŐCE SE – FORTUNA SC-KISMAROS 4 -0
2017-10-04 szerda
19:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – VÁC-DEÁKVÁR SE 2 – 3
2017-11-15 szerda
19:00 MOGYORÓD FC – GÖDI SE 0 – 4
4. forduló
2017-09-09 szombat
16:00 VS DUNAKESZI – VERESEGYHÁZ VSK 3 – 3
16:00 PILISSZENTIVÁN SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 4 – 0
16:00 GÖDI SE – PILISCSABA SE 1 – 1
16:00 BUDAKALÁSZI MSE – VERŐCE SE 1 – 1
2017-09-10 vasárnap
16:00 CSÖMÖR KSK – ERDŐKERTESI SE 6 – 2
16:00 PILE-SZÁNTÓ SE – KISNÉMEDI MSE 2 – 2
16:00 FORTUNA SC-KISMAROS – POMÁZ-ICO SE 3 – 2
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – MOGYORÓD FC 5 – 3
5. forduló
2017-09-16 szombat
16:00 POMÁZ-ICO SE – BUDAKALÁSZI MSE 1 – 8
2017-09-17 vasárnap
14:00 ERDŐKERTESI SE – GÖDI SE 0 – 1
14:00 MOGYORÓD FC – PILISSZENTIVÁN SE 4 – 2
16:00 VERŐCE SE – PILE-SZÁNTÓ SE 3 – 2
16:00 KISNÉMEDI MSE – CSÖMÖR KSK 3 – 0
16:00 PILISCSABA SE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 4 – 3
16:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – VS DUNAKESZI 1 – 1
16:00 VERESEGYHÁZ VSK – FORTUNA SC-KISMAROS 4 – 0
6. forduló
2017-09-23 szombat
16:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – VERESEGYHÁZ VSK 1 – 1
16:00 VS DUNAKESZI – MOGYORÓD FC 9 – 2
16:00 PILISSZENTIVÁN SE – PILISCSABA SE 1 – 3
16:00 GÖDI SE – KISNÉMEDI MSE 0 – 4
2017-09-24 vasárnap
16:00 CSÖMÖR KSK – VERŐCE SE 3 – 2
16:00 PILE-SZÁNTÓ SE – POMÁZ-ICO SE 3 – 1
16:00 BUDAKALÁSZI MSE – FORTUNA SC-KISMAROS 8 – 0
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – ERDŐKERTESI SE 3 – 4
7. forduló
2017-09-30 szombat
15:00 FORTUNA SC-KISMAROS – PILE-SZÁNTÓ SE 2 – 3
15:00 POMÁZ-ICO SE – CSÖMÖR KSK 2 – 2
2017-10-01 vasárnap
15:00 VERŐCE SE – GÖDI SE 3 – 1
15:00 KISNÉMEDI MSE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 5 – 0
15:00 ERDŐKERTESI SE – PILISSZENTIVÁN SE 3 – 2
15:00 PILISCSABA SE – VS DUNAKESZI 2 – 1
15:00 VERESEGYHÁZ VSK – BUDAKALÁSZI MSE 4 – 3
19:00 MOGYORÓD FC – VÁC-DEÁKVÁR SE 5 – 2
8. forduló
2017-10-07 szombat
15:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – PILISCSABA SE 2 – 1
15:00 VS DUNAKESZI – ERDŐKERTESI SE 7 – 1
15:00 PILISSZENTIVÁN SE – KISNÉMEDI MSE 0 – 5
15:00 GÖDI SE – POMÁZ-ICO SE 2 – 1
2017-10-08 vasárnap
14:00 PILE-SZÁNTÓ SE – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 6
15:00 MOGYORÓD FC – VERESEGYHÁZ VSK 0 – 1
15:00 CSÖMÖR KSK – FORTUNA SC-KISMAROS 3 – 2
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – VERŐCE SE 1 – 6
9. forduló
2017-10-14 szombat
14:00 BUDAKALÁSZI MSE – CSÖMÖR KSK 2 – 4
2017-10-15 vasárnap
12:00 ERDŐKERTESI SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 0 – 1
14:00 VERŐCE SE – PILISSZENTIVÁN SE 4 – 0
14:00 KISNÉMEDI MSE – VS DUNAKESZI 0 – 1
14:00 PILISCSABA SE – MOGYORÓD FC 3 – 0
14:00 GÖDI SE – FORTUNA SC-KISMAROS 1 – 1
14:00 VERESEGYHÁZ VSK – PILE-SZÁNTÓ SE 3 – 2
2017-11-08 szerda
19:30 POMÁZ-ICO SE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 5 – 4
10. forduló
2017-10-21 szombat
13:30 VS DUNAKESZI – VERŐCE SE 2 – 1
13:30 PILISSZENTIVÁN SE – POMÁZ-ICO SE 0 – 2
13:30 GÖDI SE – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 0
2017-10-22 vasárnap
13:30 PILISCSABA SE – VERESEGYHÁZ VSK 0 – 3
13:30 MOGYORÓD FC – ERDŐKERTESI SE 3 – 0
13:30 VÁC-DEÁKVÁR SE – KISNÉMEDI MSE 0 – 3
13:30 CSÖMÖR KSK – PILE-SZÁNTÓ SE 2 – 0
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – FORTUNA SC-KISMAROS 2 – 1
11. forduló
2017-10-28 szombat
13:30 POMÁZ-ICO SE – VS DUNAKESZI 1 – 6
2017-10-29 vasárnap
13:30 KISNÉMEDI MSE- MOGYORÓD FC 8 – 0
13:30 ERDŐKERTESI SE – PILISCSABA SE 4 – 1
13:30 PILISSZENTIVÁN SE – FORTUNA SC-KISMAROS  – 1
13:30 VERESEGYHÁZ VSK – CSÖMÖR KSK 4 – 2
19:00 BUDAKALÁSZI MSE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 3 – 0
2017-11-15 szerda
14:00 VERŐCE SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 1 – 0
2017-11-22 szerda
19:00 PILE-SZÁNTÓ SE – GÖDI SE 4 – 2
12. forduló
2017-11-04 szombat
13:30 VS DUNAKESZI – FORTUNA SC-KISMAROS 4 – 2
13:30 GÖDI SE – CSÖMÖR KSK 1 – 0
2017-11-05 vasárnap
13:30 ERDŐKERTESI SE – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 0
13:30 PILISCSABA SE – KISNÉMEDI MSE 1 – 3
13:30 MOGYORÓD FC – VERŐCE SE 7 – 1
13:30 VÁC-DEÁKVÁR SE – POMÁZ-ICO SE 5 – 1
13:30 PILISSZENTIVÁN SE – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 2
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – PILE-SZÁNTÓ SE 3 – 9
13. forduló
2017-11-09 csütörtök
19:00 BUDAKALÁSZI MSE – VS DUNAKESZI 1 – 0
2017-11-11 szombat
15:00 POMÁZ-ICO SE – MOGYORÓD FC 3 – 3
2017-11-12 vasárnap
13:00 VERŐCE SE – PILISCSABA SE 3 – 1
13:00 KISNÉMEDI MSE – ERDŐKERTESI SE 4 – 2
13:00 CSÖMÖR KSK – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 6 – 2
13:00 PILE-SZÁNTÓ SE – PILISSZENTIVÁN SE 5 – 1
13:00 VÁC-DEÁKVÁR SE –  FORTUNA SC-KISMAROS 1 – 0
13:00 VERESEGYHÁZ VSK – GÖDI SE 1 – 1
14. forduló
2017-11-18 szombat
13:00 VS DUNAKESZI – PILE-SZÁNTÓ SE 4 – 2
13:00 PILISSZENTIVÁN SE – CSÖMÖR KSK 0 – 5
2017-11-19 vasárnap
13:00 KISNÉMEDI MSE – VERESEGYHÁZ VSK 0 – 0
13:00 ERDŐKERTESI SE – VERŐCE SE 4 – 5
13:00 PILISCSABA SE – POMÁZ-ICO SE 1 – 3
13:00 MOGYORÓD FC- FORTUNA SC-KISMAROS 4 – 1
13:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – BUDAKALÁSZI MSE 1 – 4
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – GÖDI SE 1 – 1
15. forduló
2017-11-24 péntek
19:00 MOGYORÓD FC – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 3
2017-11-25 szombat
13:00 GÖDI SE – PILISSZENTIVÁN SE 5 – 2
13:00 VS DUNAKESZI- CSÖMÖR KSK6 – 2
13:00 POMÁZ-ICO SE – ERDŐKERTESI SE 7 – 1
2017-11-26 vasárnap
13:00 VERŐCE SE – KISNÉMEDI MSE 1 – 2
13:00 PILE-SZÁNTÓ SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 4 – 3
13:00 FORTUNA SC-KISMAROS – PILISCSABA SE 3 – 2
13:00 VERESEGYHÁZ VSK – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 1 – 1
16. forduló
2018-03-03 szombat
14:00 POMÁZ-ICO SE – KISNÉMEDI MSE 1 – 2
2018-03-04 vasárnap
14:00 PILE-SZÁNTÓ SE – MOGYORÓD FC 2 – 4
2018-04-18 szerda
17:30 Gödi SE – VS Dunakeszi 0 – 5
2018-04-25 szerda
18:30 Csömör KSK – Vác-Deákvár SE 2 – 3
2018-05-09 szerda
17:30 FORTUNA SC-KISMAROSERDŐKERTESI SE 2 – 2
2018-05-15 kedd
18:00 Gödöllői Egyetemi AC – Pilisszentiván SE 4 – 1
2018-05-29 kedd
17:30 Budakalászi MSE – Piliscsaba SE 2 – 2
2018-06-06 szerda
18:00 Veresegyház VSK – Verőce SE 3 – 0
17. forduló
2018-03-10 szombat
14:30 VS Dunakeszi – Gödöllői Egyetemi AC 7 – 0
2018-03-11 vasárnap
13:00 Piliscsaba SE – PILE-SZÁNTÓ SE 2 – 1
14:30 Vác-Deákvár SE  – Gödi SE 1 – 4
14:30 Kisnémedi MSE – Fortuna SC-Kismaros 2 – 0
14:30 Verőce SE – Pomáz-ICO SE 3 – 1
15:00 Mogyoród FC – Csömör KSK 3 – 0
2018-05-10 csütörtök
18:00 Pilisszentiván SE – Veresegyház VSK 0 – 7
2018-05-16 szerda
17:30 Erdőkertes SE – Budakalászi MSE 1 – 8
18. forduló
2018-03-16 péntek
13:00 Gödi SE – Mogyoród FC 1 – 1
2018-03-17 szombat
15:00 Pomáz-ICO SE – Veresegyház VSK 2 – 1
2018-03-18 vasárnap
15:00 Budakalászi MSE – Kisnémedi MSE 1 – 2
2018-05-02 szerda
19:30 Csömör KSK – Piliscsaba SE 2 – 0
2018-05-23 szerda
17:00 Fortuna SC-Kismaros – Verőce SE 1 – 3
18:00 Vác-Deákvár SE  – Gödöllői Egyetemi AC 5 – 1
 2018-05-24 csütörtök
18:00 PILE-SZÁNTÓ SE – Erdőkertes SE 5 – 2
 2018-06-06 szerda
18:00 Pilisszentiván SE – VS Dunakeszi 1 – 8
19. forduló
 2018-03-24 szombat
15:00 Piliscsaba SE – Gödi SE 3 – 2
15:00 Pomáz-ICO SE – Fortuna SC-Kismaros 8 – 2
15:00 Mogyoród FC – Gödöllői Egyetemi AC 7 – 0
 2018-03-25 vasárnap
15:00 Veresegyház VSK – VS Dunakeszi 0 – 2
15:00 Vác-Deákvár SE – Pilisszentiván SE 3 – 2
15:00 Erdőkertes SE – Csömör KSK 1 – 2
15:00 Kisnémedi MSE – PILE-SZÁNTÓ SE 6 – 0
15:00 Verőce SE – Budakalászi MSE 1 – 0
20. forduló
 2018-03-30 péntek
16:00 Fortuna SC-Kismaros – Veresegyház VSK 1 – 4
2018-03-31 szombat
15:30 Pilisszentiván SE – Mogyoród FC 1 – 8
15:30 VS Dunakeszi – Vác-Deákvár SE 6 – 2
2018-04-01 vasárnap
15:30 Budakalászi MSE – Pomáz-ICO SE 3 – 0
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Piliscsaba SE 2 – 9
2018-05-16 szerda
20:00 Csömör KSK – Kisnémedi MSE 0 – 2
2018-05-29 kedd
18:00 Gödi SE – Erdőkertesi SE 2 – 1
2018-05-31 csütörtök
18:00 PILE-SZÁNTÓ SE – Verőce SE 2 – 1
21. forduló
2018-04-07 szombat
15:30 Piliscsaba SE – Pilisszentiván SE 4 – 0
16:30 Pomáz-ICO SE – PILE-Szántó SE 2 – 2
18:00 Mogyoród FC – VS Dunakeszi 0 – 3

2018-04-08 vasárnap

15:30 Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE 2 – 2
15:30 Erdőkertesi SE – Gödöllői Egyetemi AC 7 – 0
15:30 Kisnémedi MSE – Gödi SE 2 – 1
15:30 Verőce SE – Csömör KSK 5 – 1
15:30 Fortuna SC-Kismaros – Budakalászi MSE 1 – 3
22. forduló
2018-04-14 szombat
16:00 Gödi SE – Verőce SE 1 – 1
16:00 VS Dunakeszi – Piliscsaba SE 4 – 0
2018-04-15 vasárnap
16:00 Pilisszentiván SE – Erdőkertesi SE 0 – 1
16:00 Vác-Deákvár SE – Mogyoród FC 3 – 3
16:00 PILE-Szántó SE – Fortuna SC-Kismaros 2 – 2
16:00 Csömör KSK – Pomáz-ICO SE 2 – 1
16:00 Budakalászi MSE – Veresegyház VSK 2 – 0
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Kisnémedi MSE 0 – 5
23. forduló
2018-04-21 szombat
17:30 Piliscsaba SE – Vác-Deákvár SE 2 – 1
2018-04-22 vasárnap
16:00 Veresegyház VSK – Mogyoród FC 1 – 0
16:00 Erdőkertesi SE – VS Dunakeszi 0 – 3
16:00 Kisnémedi MSE – Pilisszentiván SE 7 – 0
16:00 Verőce SE – Gödöllői Egyetemi AC 3 – 1
16:00 Pomáz-ICO SE – Gödi SE 2 – 2
16:00 Fortuna SC-Kismaros – Csömör KSK 3 – 1
16:00 Budakalászi MSE – PILE-Szántó SE 5 – 0
24. forduló
2018-04-28 szombat
16:30 VS Dunakeszi – KIsnémedi MSE 3 – 1
18:00 Mogyoród FC – Piliscsaba SE 1 – 4
2018-04-29 vasárnap
16:30 Pilisszentiván SE – Verőce SE 2 – 4
16:30 Vác-Deákvár SE – Erdőkertesi SE 2 – 0
16:30 Fortuna SC-Kismaros – Gödi SE 3 – 0
16:30 PILE-Szántó SE – Veresegyház VSK 0 – 4
17:00 Csömör KSK – Budakalászi MSE 1 – 3
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Pomáz-ICO SE 0 – 5
25. forduló
2018-05-05 szombat
16:30 Pomáz-ICO SE – Pilisszentiván SE 4 – 1
2018-05-06 vasárnap
16:30 Veresegyház VSK – Piliscsaba SE 0 – 0
16:30 Erdőkertesi SE – Mogyoród FC 0 – 4
16:30 Kisnémedi MSE – Vác-Deákvár SE 7 – 1
16:30 Verőce SE – VS Dunakeszi 0 – 2
16:30 Budakalászi MSE – Gödi SE 8 – 2
16:30 PILE-Szántó SE – Csömör KSK 2 – 1
2018-06-06 szerda
18:00 Fortuna SC-Kismaros – Gödöllői Egyetemi AC 5 – 2
26. forduló
2018-05-12 szombat
16:30 Mogyoród FC – Kisnémedi MSE 1 – 2
16:30 Piliscsaba SE – Erdőkertesi SE 5 – 1
16:30 Gödi SE – PILE-Szántó SE 3 – 0
16:30 VS Dunakeszi – Pomáz-ICO SE 9 – 1
2018-05-13 vasárnap
16:30 Vác-Deákvár SE  – Verőce SE 1 – 3
16:30 Fortuna SC-Kismaros – Pilisszentiván SE 3 – 0
16:30 Csömör KSK – Veresegyház VSK 0 – 7
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Budakalászi MSE 1 – 6
27. forduló
2018-05-19 szombat
17:00 Pomáz-ICO SE – Vác-Deákvár SE 7 – 1
2018-05-20 vasárnap
-:- Budakalászi MSE – Pilisszentiván SE 3 – 0
17:00 Veresegyház VSK – Erdőkertes SE 1 – 0
17:00 Kisnémedi MSE – Piliscsaba SE 1 – 1
17:00 Verőce SE – Mogyoród FC 2 – 0
17:00 Fortuna SC-Kismaros – VS Dunakeszi 0 – 4
17:00 PILE-Szántó SE – Gödöllői Egyetemi AC 8 – 1
17:00 Csömör KSK – Gödi SE 3 – 0
28. forduló
2018-05-26 szombat
14:30 VS Dunakeszi – Budakalászi MSE 4 – 1
16:30 Piliscsaba SE – Verőce SE 4 – 2
17:00 Mogyoród FC – Pomáz-ICO SE 2 – 5
17:00 Gödi SE – Veresegyház VSK 3 – 0
2018-05-27 vasárnap
17:00 Erdőkertesi SE – Kisnémedi MSE 1 – 6
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Csömör KSK 1 – 4
17:00 Pilisszentiván SE – PILE-Szántó SE 0 – 4
17:00 Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE 2 – 3
29. forduló
2018-06-02 szombat
17:00 Pomáz-ICO SE – Piliscsaba SE 3 – 1
2018-06-03 vasárnap
17:00 Veresegyház VSK – Kisnémedi MSE 0 – 1
17:00 Verőce SE – Erdőkertesi SE 4 – 0
17:00 Fortuna SC-Kismaros – Mogyoród FC 2 – 4
17:00 Budakalászi MSE – Vác-Deákvár SE 7 – 1
17:00 PILE-Szántó SE – VS Dunakeszi 3 – 5
17:00 Csömör KSK – Pilisszentiván SE 2 – 1
17:00 Gödi SE – Gödöllői Egyetemi AC 9 – 1
30. forduló
2018-06-09 szombat
15:30 Csömör KSK – VS Dunakeszi 4 – 9
17:00 Kisnémedi MSE – Verőce SE 4 – 1
17:00 Pilisszentiván SE – Gödi SE 0 – 2
17:00 Vác-Deákvár SE – PILE-Szántó SE 4 – 3
17:00 Budakalászi MSE – Mogyoród FC 4 – 3
17:00 Piliscsaba SE – Fortuna SC – Kismaros 1 – 1
17:00 Erdőkertesi SE – Pomáz-ICO SE 2 – 3
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Veresegyház VSK 3 – 4

A felnőtt labdarúgó csapatnak a 2017/2018-as szezonban az őszi menetrendje

Veresegyház VSK
Pest Megyei II. osztály Északi csoport
2017/2018 Ősz
Forduló Dátum Hazai Vendég
1 2017.08.19 17:00 Verőce SE Veresegyház VSK
2 2017.08.27 16:30 Veresegyház VSK Pilisszentiváni SE
3 2017.09.03 16:30 Veresegyház VSK Pomáz-ICO SE
4 2017.09.09 16:00 VSE Dunakeszi Veresegyház VSK
5 2017.09.17 16:00 Veresegyház VSK Fortuna SC-Kismaros
6 2017.09.24 16:00 Vác-Deákvár SE Veresegyház VSK
7 2017.10.01 15:00 Veresegyház VSK Budakalászi MSE
8 2017.10.08 15:00 Mogyoród FC Veresegyház VSK
9 2017.10.15 14:00 Veresegyház VSK PILE-Szántó SE
10 2017.10.22 13:30 Piliscsaba SE Veresegyház VSK
11 2017.10.29 13:30 Veresegyház VSK Csömör KSK
12 2017.11.05 13:30 Erdőkertesi SE Veresegyház VSK
13 2017.11.12 13:00 Veresegyház VSK Gödi SE
14 2017.11.19 13:00 Kisnémedi MSE Veresegyház VSK
15 2017.11.26 13:00 Veresegyház VSK Gödöllői Egyetemi AC