A 2021/2022-es Pest megyei I. osztályú bajnokság eredményei
1. forduló
Viadukt SE -Biatorbágy – Fémalk-Dunavarsány 1 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Gödöllői SK 0 – 1
Dunaharaszti MTK – Maglód-HelloParks 4 – 1
CSO-KI Sport – Felsőpakonyi KSE 3 – 0
Nagykáta SE-Ulviczky Kft. – VSK Tököl 2 – 2
UFC Gyömrő – Taksony SE 5 – 1
Veresegyház VSK – Vecsési FC 3 – 2
Budakalászi MSE – Pereg SE 1 – 1
2. forduló
Taksony SE – Budakalászi MSE 2 – 1
Felsőpakonyi KSE – Dunaharaszti MTK 0 – 4
Pereg SE – Nagykáta SE-Ulviczky Kft. 2 – 1
VSK Tököl – Veresegyház VSK 3 – 2
Vecsési FC – CSO-KI Sport 3 – 0
Maglód-HelloParks – Pilisi LK-Legenda Sport 0 – 0
Gödöllői SK – Viadukt SE -Biatorbágy 2 – 1
Fémalk-Dunavarsány – UFC Gyömrő 4 – 1
3. forduló
Viadukt SE -Biatorbágy – Maglód-HelloParks 3 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Felsőpakonyi KSE 1 – 0
Dunaharaszti MTK – Vecsési FC 1 – 1
Nagykáta SE-Ulviczky Kft. – Taksony SE 3 – 1
Fémalk-Dunavarsány – Gödöllői SK 2 – 1
Veresegyház VSK – Pereg SE 2 – 1
CSO-KI Sport – VSK Tököl 2 – 5
Budakalászi MSE – UFC Gyömrő 0 – 2
4. forduló
Budakalászi MSE – Fémalk-Dunavarsány 2 – 2
UFC Gyömrő – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 2 – 4
Taksony SE – Veresegyház VSK 0 – 1
VSK Tököl – Dunaharaszti MTK 0 – 4
Vecsési FC – Pilisi LK-Legenda Sport 1 – 2
Felsőpakonyi KSE – Viadukt SE -Biatorbágy 2 – 3
Maglód-HelloParks – Gödöllői SK 1 – 5
Pereg SE – CSO-KI Sport 1 – 1
5. forduló
CSO-KI Sport – Taksony SE 3 – 4
Viadukt SE -Biatorbágy – Vecsési FC 3 – 0
Pilisi LK-Legenda Sport – VSK Tököl 2 – 1
Dunaharaszti MTK – Pereg SE 0 – 0
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – Budakalászi MSE 2 – 0
Gödöllői SK – Felsőpakonyi KSE 6 – 0
Fémalk-Dunavarsány – Maglód-HelloParks 1 – 1
Veresegyház VSK – UFC Gyömrő 1 – 2
6. forduló
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – Fémalk-Dunavarsány 3 – 0
Budakalászi MSE – Veresegyház VSK 1 – 4
Taksony SE – Dunaharaszti MTK 1 – 4
Pereg SE – Pilisi LK-Legenda Sport 3 – 1
Vecsési FC – Gödöllői SK 2 – 0
Felsőpakonyi KSE – Maglód-HelloParks 2 – 1
UFC Gyömrő – CSO-KI Sport 0 – 0
VSK Tököl – Viadukt SE -Biatorbágy 1 – 2
7. forduló
Viadukt SE -Biatorbágy – Pereg SE 2 – 0
Pilisi LK-Legenda Sport – Taksony SE 2 – 0
Dunaharaszti MTK – UFC Gyömrő 0 – 0
CSO-KI Sport – Budakalászi MSE 0 – 2
Maglód-HelloParks – Vecsési FC 2 – 3
Gödöllői SK – VSK Tököl 6 – 1
Fémalk-Dunavarsány – Felsőpakonyi KSE 1 – 3
Veresegyház VSK – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 0 – 2
8. forduló
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – CSO-KI Sport 2 – 3
Budakalászi MSE – Dunaharaszti MTK 1 – 1
UFC Gyömrő – Pilisi LK-Legenda Sport 6 – 0
Taksony SE – Viadukt SE -Biatorbágy 2 – 2
Pereg SE – Gödöllői SK 0 – 2
VSK Tököl – Maglód-HelloParks 1 – 2
Vecsési FC – Felsőpakonyi KSE 2 – 1
Veresegyház VSK – Fémalk-Dunavarsány 0 – 3
9. forduló
Viadukt SE -Biatorbágy – UFC Gyömrő 0 – 0
Pilisi LK-Legenda Sport – Budakalászi MSE 1 – 1
Dunaharaszti MTK – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 3 – 0
CSO-KI Sport – Veresegyház VSK 0 – 5
Felsőpakonyi KSE – VSK Tököl 0 – 0
Maglód-HelloParks – Pereg SE 1 – 1
Gödöllői SK – Taksony SE 5 – 1
Fémalk-Dunavarsány – Vecsési FC 3 – 1
10. forduló
CSO-KI Sport – Fémalk-Dunavarsány 0 – 4
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – Pilisi LK-Legenda Sport 2 – 3
Budakalászi MSE – Viadukt SE -Biatorbágy 3 – 1
UFC Gyömrő – Gödöllői SK 1 – 4
Taksony SE – Maglód-HelloParks 4 – 4
VSK Tököl – Vecsési FC 4 – 2
Veresegyház VSK – Dunaharaszti MTK 0 – 3
Pereg SE – Felsőpakonyi KSE 1 – 1
11. forduló
Felsőpakonyi KSE – Taksony SE 7 – 1
Viadukt SE -Biatorbágy – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 2 – 4
Pilisi LK-Legenda Sport – Veresegyház VSK 1 – 1
Dunaharaszti MTK – CSO-KI Sport 2 – 0
Vecsési FC – Pereg SE 3 – 0
Maglód-HelloParks – UFC Gyömrő 2 – 1
Gödöllői SK – Budakalászi MSE 4 – 0
Fémalk-Dunavarsány – VSK Tököl 2 – 1
12. forduló
Dunaharaszti MTK – Fémalk-Dunavarsány 2 – 0
CSO-KI Sport – Pilisi LK-Legenda Sport 2 – 3
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – Gödöllői SK 2 – 1
Budakalászi MSE – Maglód-HelloParks 2 – 2
UFC Gyömrő – Felsőpakonyi KSE 3 – 2
Taksony SE – Vecsési FC 2 – 1
Pereg SE – VSK Tököl 1 – 2
Veresegyház VSK – Viadukt SE -Biatorbágy 3 – 1
13. forduló
Viadukt SE -Biatorbágy – CSO-KI Sport 3 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Dunaharaszti MTK 0 – 0
VSK Tököl – Taksony SE 3 – 1
Vecsési FC – UFC Gyömrő 6 – 1
Felsőpakonyi KSE – Budakalászi MSE 2 – 2
Maglód-HelloParks – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 2 – 2
Gödöllői SK – Veresegyház VSK 1 – 0
Fémalk-Dunavarsány – Pereg SE 5 – 2
14. forduló
Pilisi LK-Legenda Sport – Fémalk-Dunavarsány 4 – 2
Dunaharaszti MTK – Viadukt SE -Biatorbágy 1 – 1
CSO-KI Sport – Gödöllői SK 0 – 5
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – Felsőpakonyi KSE 3 – 5
Budakalászi MSE – Vecsési FC 3 – 3
UFC Gyömrő – VSK Tököl 0 – 3
Taksony SE – Pereg SE 2 – 3
Veresegyház VSK – Maglód-HelloParks 1 – 2
15. forduló
Viadukt SE -Biatorbágy – Pilisi LK-Legenda Sport 1 – 1
Pereg SE – UFC Gyömrő 2 – 4
Vecsési FC – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 1 – 2
Felsőpakonyi KSE – Veresegyház VSK 3 – 1
Maglód-HelloParks – CSO-KI Sport 0 – 1
Gödöllői SK – Dunaharaszti MTK 1 – 1
Fémalk-Dunavarsány – Taksony SE 4 – 1
VSK Tököl – Budakalászi MSE 4 – 2
16. forduló
Fémalk-Dunavarsány – Viadukt SE -Biatorbágy 1 – 4
Gödöllői SK – Pilisi LK-Legenda Sport 4 – 0
Maglód-HelloParks – Dunaharaszti MTK 1 – 3
Felsőpakonyi KSE – CSO-KI Sport 4 – 2
Vecsési FC – Veresegyház VSK 2 – 1
Lasselsberger-Pereg SE – Budakalászi MSE 2 – 0
Taksony SE – UFC Gyömrő 1 – 3
VSK Tököl – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 2 – 1
17. forduló
Viadukt SE -Biatorbágy – Gödöllői SK 1 – 2
Budakalászi MSE – Taksony SE 0 – 1
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – Lasselsberger-Pereg SE 1 – 1
Veresegyház VSK – VSK Tököl 2 – 1
CSO-KI Sport – Vecsési FC 0 – 2
Dunaharaszti MTK – Felsőpakonyi KSE 3 – 0
Pilisi LK-Legenda Sport – Maglód-HelloParks 6 – 1
UFC Gyömrő – Fémalk-Dunavarsány 1 – 3
18. forduló
Maglód-HelloParks – Viadukt SE -Biatorbágy 0 – 0
Felsőpakonyi KSE – Pilisi LK-Legenda Sport 0 – 1
Vecsési FC – Dunaharaszti MTK 2 – 2
VSK Tököl – CSO-KI Sport 1 – 0
Lasselsberger-Pereg SE – Veresegyház VSK 2 – 0
Taksony SE – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 4 – 2
UFC Gyömrő – Budakalászi MSE 0 – 4
Gödöllői SK – Fémalk-Dunavarsány 1 – 1
19. forduló
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – UFC Gyömrő 2 – 1
Fémalk-Dunavarsány – Budakalászi MSE 1 – 0
Veresegyház VSK – Taksony SE 1 – 0
CSO-KI Sport – Lasselsberger-Pereg SE 0 – 3
Dunaharaszti MTK – VSK Tököl 6 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Vecsési FC 0 – 2
Viadukt SE -Biatorbágy – Felsőpakonyi KSE 4 – 0
Gödöllői SK – Maglód-HelloParks 1 – 0
20. forduló
Vecsési FC – Viadukt SE -Biatorbágy 2 – 3
VSK Tököl – Pilisi LK-Legenda Sport 4 – 4
Lasselsberger-Pereg SE – Dunaharaszti MTK 0 – 2
Taksony SE – CSO-KI Sport 3 – 1
UFC Gyömrő – Veresegyház VSK 2 – 3
Budakalászi MSE – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 1 – 1
Felsőpakonyi KSE – Gödöllői SK 2 – 3
Maglód-HelloParks – Fémalk-Dunavarsány 3 – 3
21. forduló
Dunaharaszti MTK – Taksony SE 5 – 0
Pilisi LK-Legenda Sport – Lasselsberger-Pereg SE 1 – 0
Gödöllői SK – Vecsési FC 1 – 2
Fémalk-Dunavarsány – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 5 – 1
Veresegyház VSK – Budakalászi MSE 2 – 1
CSO-KI Sport – UFC Gyömrő 0 – 2
Viadukt SE -Biatorbágy – VSK Tököl 0 – 1
Maglód-HelloParks – Felsőpakonyi KSE 0 – 4
22. forduló
Lasselsberger-Pereg SE – Viadukt SE -Biatorbágy 2 – 5
Taksony SE – Pilisi LK-Legenda Sport 1 – 1
UFC Gyömrő – Dunaharaszti MTK 2 – 3
Budakalászi MSE – CSO-KI Sport 1 – 0
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – Veresegyház VSK 3 – 1
Vecsési FC – Maglód-HelloParks 4 – 0
VSK Tököl – Gödöllői SK 1 – 4
Felsőpakonyi KSE – Fémalk-Dunavarsány 2 – 0
23. forduló
Felsőpakonyi KSE – Vecsési FC 1 – 4
CSO-KI Sport – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 4 – 2
Dunaharaszti MTK – Budakalászi MSE 5 – 0
Pilisi LK-Legenda Sport – UFC Gyömrő 0 – 1
Gödöllői SK – Lasselsberger-Pereg SE 5 – 1
Fémalk-Dunavarsány – Veresegyház VSK 3 – 1
Viadukt SE -Biatorbágy – Taksony SE Elhalasztva
Maglód-HelloParks – VSK Tököl Elhalasztva
24. forduló
Budakalászi MSE – Pilisi LK-Legenda Sport 2 – 1
UFC Gyömrő – Viadukt SE -Biatorbágy 4 – 5
Nagykáta SE-Ulviczky Kft – Dunaharaszti MTK 0 – 1
Veresegyház VSK – CSO-KI Sport 4 – 1
VSK Tököl – Felsőpakonyi KSE 1 – 1
Lasselsberger-Pereg SE – Maglód-HelloParks 1 – 1
Taksony SE – Gödöllői SK 0 – 1
Vecsési FC – Fémalk-Dunavarsány 6 – 2
25. forduló
Fémalk-Dunavarsány – CSO-KI Sport 1 – 0
Dunaharaszti MTK – Veresegyház VSK 5 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Nagykáta SE-Ulviczky Kft 1 – 1
Viadukt SE -Biatorbágy – Budakalászi MSE 2 – 0
Gödöllői SK – UFC Gyömrő 5 – 1
Maglód-HelloParks – Taksony SE 0 – 4
Lasselsberger-Pereg SE – Felsőpakonyi KSE 3 – 1
Vecsési FC – VSK Tököl 5 – 1
A 2021/2022-es Pest megyei I. osztályú bajnokság állása
H. | Csapat | M. | Gy. | D. | V. | LG. | KG. | GK. | P. |
1 | Gödöllői SK | 29 | 23 | 2 | 4 | 86 | 22 | 64 | 71 |
2 | Dunaharaszti MTK | 29 | 21 | 8 | 0 | 72 | 13 | 59 | 71 |
3 | Vecsési FC | 29 | 17 | 3 | 9 | 72 | 44 | 28 | 54 |
4 | Viadukt SE-Biatorbágy | 29 | 15 | 7 | 7 | 59 | 41 | 18 | 52 |
5 | Fémalk-Dunavarsány | 29 | 15 | 6 | 8 | 61 | 47 | 14 | 51 |
6 | Nagykáta SE-Ulviczky Kft. | 29 | 11 | 6 | 12 | 52 | 57 | -5 | 39 |
7 | Pilisi LK-Legenda Sport | 29 | 10 | 9 | 10 | 37 | 44 | -7 | 39 |
8 | Veresegyház VSK | 29 | 11 | 3 | 15 | 46 | 55 | -9 | 36 |
9 | VSK Tököl | 29 | 10 | 5 | 14 | 50 | 66 | -16 | 35 |
10 | UFC Gyömrő | 29 | 10 | 4 | 15 | 49 | 62 | -13 | 34 |
11 | Taksony SE | 29 | 10 | 3 | 16 | 50 | 71 | -21 | 33 |
12 | Lasselsberger-Pereg SE | 29 | 8 | 9 | 12 | 41 | 53 | -12 | 33 |
13 | Felsőpakonyi KSE | 29 | 9 | 5 | 15 | 48 | 59 | -11 | 32 |
14 | Budakalászi MSE | 29 | 6 | 8 | 15 | 33 | 53 | -20 | 26 |
15 | Maglód-HelloParks | 29 | 5 | 11 | 13 | 38 | 65 | -27 | 26 |
16 | CSO-KI Sport | 29 | 5 | 3 | 21 | 27 | 69 | -42 | 18 |
A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság állása
H. | Csapat | M. | Gy. | D. | V. | LG. | KG. | GK. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vecsési FC | 28 | 22 | 3 | 3 | 75 | 25 | 50 | 69 | |
2 | Dunaharaszti MTK | 28 | 21 | 5 | 2 | 60 | 18 | 42 | 68 | |
3 | Nagykáta SE | 28 | 16 | 3 | 9 | 45 | 37 | 8 | 51 | |
4 | Viadukt SE-Biatorbágy | 28 | 14 | 6 | 8 | 55 | 41 | 14 | 48 | |
5 | Gödöllői SK | 28 | 13 | 6 | 9 | 46 | 33 | 13 | 45 | |
6 | CSO-KI Sport | 28 | 13 | 3 | 12 | 44 | 44 | 0 | 42 | |
7 | Maglódi TC | 28 | 11 | 6 | 11 | 45 | 43 | 2 | 39 | |
8 | Veresegyház VSK | 28 | 11 | 5 | 12 | 44 | 39 | 5 | 38 | |
9 | Fémalk-Dunavarsány | 28 | 11 | 3 | 14 | 47 | 51 | -4 | 36 | |
10 | Budakalászi MSE | 28 | 11 | 3 | 14 | 41 | 52 | -11 | 36 | |
11 | Felsőpakonyi KSE | 28 | 10 | 4 | 14 | 43 | 48 | -5 | 34 | |
12 | Pilisi LK-Legenda Sport | 28 | 9 | 5 | 14 | 42 | 45 | -3 | 32 | |
13 | VSK Tököl | 28 | 8 | 5 | 15 | 34 | 57 | -23 | 29 | |
14 | VS Dunakeszi | 28 | 6 | 3 | 19 | 31 | 73 | -42 | 21 | |
15 | Százhalombattai LK | 28 | 2 | 4 | 22 | 22 | 68 | -46 | 10 | |
16 | Törteli KSK (Kizárva) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság eredményei
1. forduló
Viadukt SE Biatorbágy – Törteli KSK 3 – 0
VS Dunakeszi – Felsőpakonyi KSE 1 – 2
Budakalászi MSE – Dunaharaszti MTK 0 – 1
Vecsési FC – Pilisi LK-Legenda Sport 1 – 1
CSO-KI Sport – Fémalk Dunavarsány 4 – 0
Gödöllői SK – Maglódi TC 0 – 3
Veresegyház VSK – Százhalombattai LK 2 – 1
Nagykáta SE – VSK Tököl 2 – 0
2. forduló
Dunaharaszti MTK – VS Dunakeszi 3 – 1
Százhalombattai LK – CSO-KI Sport 1 – 2
Fémalk Dunavarsány – Gödöllői SK 1 – 4
Maglódi TC – Vecsési FC 0 – 4
Pilisi LK-Legenda Sport – Viadukt SE Biatorbágy 1 – 2
Törteli KSK – Budakalászi MSE 1 – 4
Felsőpakonyi KSE – Nagykáta SE 2 – 3
VSK Tököl – Veresegyház VSK 0 – 2
3. forduló
Nagykáta SE – Dunaharaszti MTK 0 – 1
VS Dunakeszi – Törteli KSK 5 – 0
Budakalászi MSE – Pilisi LK-Legenda Sport 0 – 3
Viadukt SE Biatorbágy – Maglódi TC 1 – 1
Vecsési FC – Fémalk Dunavarsány 2 – 1
CSO-KI Sport – Veresegyház VSK 2 – 2
VSK Tököl – Felsőpakonyi KSE 2 – 3
Gödöllői SK – Százhalombattai LK 2 – 0
4. forduló
CSO-KI Sport – VSK Tököl 2 – 1
Százhalombattai LK – Vecsési FC 1 – 2
Fémalk Dunavarsány – Viadukt SE Biatorbágy 0 – 0
Maglódi TC – Budakalászi MSE 5 – 3
Pilisi LK-Legenda Sport – VS Dunakeszi 8 – 1
Törteli KSK – Nagykáta SE 0 – 6
Dunaharaszti MTK – Felsőpakonyi KSE 1 – 2
Veresegyház VSK – Gödöllői SK 1 – 1
5. forduló
Nagykáta SE – Pilisi LK-Legenda Sport 4 – 2
VS Dunakeszi – Maglódi TC 2 – 2
Viadukt SE Biatorbágy – Százhalombattai LK 4 – 1
Vecsési FC – Veresegyház VSK 1 – 0
Felsőpakonyi KSE – Törteli KSK 4 – 1
VSK Tököl – Dunaharaszti MTK 0 – 1
Budakalászi MSE – Fémalk Dunavarsány 0 – 2
Gödöllői SK – CSO-KI Sport 2 – 1
6. forduló
CSO-KI Sport – Vecsési FC 2 – 1
Százhalombattai LK – Budakalászi MSE 0 – 1
Fémalk Dunavarsány – VS Dunakeszi 3 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Felsőpakonyi KSE 2 – 4
Törteli KSK – Dunaharaszti MTK 0 – 7
Gödöllői SK – VSK Tököl 1 – 1
Veresegyház VSK – Viadukt SE Biatorbágy 0 – 3
Maglódi TC – Nagykáta SE 3 – 5
7. forduló
Nagykáta SE – Fémalk Dunavarsány 1 – 0
VS Dunakeszi – Százhalombattai LK 2 – 1
Budakalászi MSE – Veresegyház VSK 3 – 2
Viadukt SE Biatorbágy – CSO-KI Sport 2 – 1
Dunaharaszti MTK – Pilisi LK-Legenda Sport 1 – 1
Felsőpakonyi KSE – Maglódi TC 2 – 3
VSK Tököl – Törteli KSK 3 – 0
Vecsési FC – Gödöllői SK 4 – 3
8. forduló
Vecsési FC – VSK Tököl 2 – 0
CSO-KI Sport – Budakalászi MSE 3 – 1
Százhalombattai LK – Nagykáta SE 1 – 2
Fémalk Dunavarsány – Felsőpakonyi KSE 1 – 1
Maglódi TC – Dunaharaszti MTK 0 – 2
Pilisi LK-Legenda Sport – Törteli KSK 4 – 1
Gödöllői SK – Viadukt SE Biatorbágy 1 – 0
Veresegyház VSK – VS Dunakeszi 4 – 0
9. forduló
Nagykáta SE – Veresegyház VSK 1 – 0
VS Dunakeszi – CSO-KI Sport 5 – 4
Budakalászi MSE – Gödöllői SK 2 – 1
Törteli KSK – Maglódi TC 0 – 2
Dunaharaszti MTK – Fémalk Dunavarsány 2 – 1
Felsőpakonyi KSE – Százhalombattai LK 4 – 1
Viadukt SE Biatorbágy – Vecsési FC 3 – 2
VSK Tököl – Pilisi LK-Legenda Sport 3 – 1
10. forduló
Viadukt SE Biatorbágy – VSK Tököl 4 – 2
Vecsési FC – Budakalászi MSE 2 – 1
CSO-KI Sport – Nagykáta SE 0 – 3
Százhalombattai LK – Dunaharaszti MTK 0 – 0
Fémalk Dunavarsány – Törteli KSK 7 – 1
Gödöllői SK – VS Dunakeszi 1 – 1
Veresegyház VSK – Felsőpakonyi KSE 1 – 0
Maglódi TC – Pilisi LK-Legenda Sport 3 – 0
11. forduló
Nagykáta SE – Gödöllői SK 1 – 1
VS Dunakeszi – Vecsési FC 0 – 3
Budakalászi MSE – Viadukt SE Biatorbágy 1 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Fémalk Dunavarsány 1 – 2
Törteli KSK – Százhalombattai LK 1 – 1
Dunaharaszti MTK – Veresegyház VSK 1 – 1
Felsőpakonyi KSE – CSO-KI Sport 4 – 2
VSK Tököl – Maglódi TC 1 – 2
12. forduló
Budakalászi MSE – VSK Tököl 3 – 1
VS Dunakeszi – Viadukt SE Biatorbágy 5 – 3
Vecsési FC – Nagykáta SE 3 – 1
CSO-KI Sport – Dunaharaszti MTK 2 – 0
Százhalombattai LK – Pilisi LK-Legenda Sport 0 – 0
Fémalk Dunavarsány – Maglódi TC 1 – 0
Gödöllői SK – Felsőpakonyi KSE 2 – 1
Veresegyház VSK – Törteli KSK 3 – 0
13. forduló
Felsőpakonyi KSE – Vecsési FC 0 – 4
Nagykáta SE – Viadukt SE Biatorbágy 0 – 2
VS Dunakeszi – Budakalászi MSE 1 – 3
Maglódi TC – Százhalombattai LK 2 – 3
Pilisi LK-Legenda Sport – Veresegyház VSK 0 – 2
Dunaharaszti MTK – Gödöllői SK 3 – 0
VSK Tököl – Fémalk Dunavarsány 1 – 3
14. forduló
Viadukt SE Biatorbágy – Felsőpakonyi KSE 4 – 1
VS Dunakeszi – VSK Tököl 0 – 1
Vecsési FC – Dunaharaszti MTK 0 – 1
CSO-KI Sport – Pilisi LK-Legenda Sport 0 – 1
Százhalombattai LK – Fémalk Dunavarsány 0 – 1
Budakalászi MSE – Nagykáta SE 2 – 2
Veresegyház VSK – Maglódi TC 0 – 1
15. forduló
Maglódi TC – CSO-KI Sport 3 – 2
Dunaharaszti MTK – Viadukt SE Biatorbágy 4 – 2
Fémalk Dunavarsány – Veresegyház VSK 3 – 1
Nagykáta SE – VS Dunakeszi 3 – 0
VSK Tököl – Százhalombattai LK 1 – 0
Felsőpakonyi KSE – Budakalászi MSE 1 – 2
Pilisi LK-Legenda Sport – Gödöllői SK 1 – 2
16. forduló
Maglódi TC – Gödöllői SK 0 – 1
VSK Tököl – Nagykáta SE 1 – 0
Felsőpakonyi KSE – VS Dunakeszi 3 – 1
Dunaharaszti MTK – Budakalászi MSE 4 – 1
Fémalk Dunavarsány – CSO-KI Sport 0 – 1
Százhalombattai LK – Veresegyház VSK 1 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Vecsési FC 1 – 1
17. forduló
Nagykáta SE – Felsőpakonyi KSE 2 – 1
CSO-KI Sport – Százhalombattai LK 3 – 1
Gödöllői SK – Fémalk Dunavarsány 3 – 0
Vecsési FC – Maglódi TC 3 – 0
VS Dunakeszi – Dunaharaszti MTK 0 – 4
Viadukt SE Biatorbágy – Pilisi LK-Legenda Sport 4 – 2
Veresegyház VSK – VSK Tököl 3 – 0
18. forduló
Maglódi TC – Viadukt SE Biatorbágy 0 – 1
Fémalk Dunavarsány – Vecsési FC 1 – 4
Dunaharaszti MTK – Nagykáta SE 2 – 0
Pilisi LK-Legenda Sport – Budakalászi MSE 2 – 1
Százhalombattai LK – Gödöllői SK 1 – 3
Veresegyház VSK – CSO-KI Sport 1 – 2
Felsőpakonyi KSE – VSK Tököl 1 – 1
19. forduló
VSK Tököl – CSO-KI Sport 0 – 1
Gödöllői SK – Veresegyház VSK 0 – 1
Felsőpakonyi KSE – Dunaharaszti MTK 0 – 1
Budakalászi MSE – Maglódi TC 2 – 1
Vecsési FC – Százhalombattai LK 9 – 1
Viadukt SE Biatorbágy – Fémalk Dunavarsány 3 – 1
VS Dunakeszi – Pilisi LK-Legenda Sport 1 – 2
20. forduló
Pilisi LK-Legenda Sport – Nagykáta SE 0 – 1
Maglódi TC – VS Dunakeszi 1 – 1
Fémalk Dunavarsány – Budakalászi MSE 2 – 3
CSO-KI Sport – Gödöllői SK 0 – 0
Dunaharaszti MTK – VSK Tököl 4 – 0
Veresegyház VSK – Vecsési FC 1 – 3
Százhalombattai LK – Viadukt SE Biatorbágy 3 – 1
21. forduló
Nagykáta SE – Maglódi TC 0 – 5
VSK Tököl – Gödöllői SK 0 – 5
Vecsési FC – CSO-KI Sport 1 – 0
Viadukt SE Biatorbágy – Veresegyház VSK 2 – 0
VS Dunakeszi – Fémalk Dunavarsány 0 – 6
Budakalászi MSE – Százhalombattai LK 2 – 0
Felsőpakonyi KSE – Pilisi LK-Legenda Sport 0 – 1
22. forduló
Fémalk Dunavarsány – Nagykáta SE 1 – 3
Veresegyház VSK – Budakalászi MSE 2 – 1
CSO-KI Sport – Viadukt SE Biatorbágy 4 – 3
Pilisi LK-Legenda Sport – Dunaharaszti MTK 1 – 2
Maglódi TC – Felsőpakonyi KSE 1 – 1
Százhalombattai LK – VS Dunakeszi 2 – 3
Gödöllői SK – Vecsési FC 2 – 4
23. forduló
Nagykáta SE – Százhalombattai LK 1 – 0
VSK Tököl – Vecsési FC 2 – 6
Viadukt SE Biatorbágy – Gödöllői SK 0 – 0
Budakalászi MSE – CSO-KI Sport 1 – 1
VS Dunakeszi – Veresegyház VSK 0 – 3
Felsőpakonyi KSE – Fémalk Dunavarsány 2 – 3
Dunaharaszti MTK – Maglódi TC 1 – 0
24. forduló
CSO-KI Sport – VS Dunakeszi 0 – 1
Gödöllői SK – Budakalászi MSE 3 – 0
Vecsési FC – Viadukt SE Biatorbágy 2 – 1
Százhalombattai LK – Felsőpakonyi KSE 2 – 2
Pilisi LK-Legenda Sport – VSK Tököl 1 – 1
Veresegyház VSK – Nagykáta SE 0 – 2
Fémalk Dunavarsány – Dunaharaszti MTK 0 – 4
25. forduló
Nagykáta SE – CSO-KI Sport 2 – 1
Budakalászi MSE – Vecsési FC 0 – 5
VS Dunakeszi – Gödöllői SK 2 – 1
Felsőpakonyi KSE – Veresegyház VSK 1 – 4
Dunaharaszti MTK – Százhalombattai LK 5 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – Maglódi TC 0 – 1
VSK Tököl – Viadukt SE Biatorbágy 2 – 2
26. forduló
Gödöllői SK – Nagykáta SE 2 – 1
Vecsési FC – VS Dunakeszi 2 – 0
Viadukt SE Biatorbágy – Budakalászi MSE 2 – 1
Fémalk Dunavarsány – Pilisi LK-Legenda Sport 1 – 2
CSO-KI Sport – Felsőpakonyi KSE 1 – 0
Maglódi TC – VSK Tököl 2 – 2
Veresegyház VSK – Dunaharaszti MTK 3 – 3
27. forduló
VSK Tököl – Budakalászi MSE 2 – 1
Viadukt SE Biatorbágy – VS Dunakeszi 2 – 1
Nagykáta SE – Vecsési FC 1 – 2
Felsőpakonyi KSE – Gödöllői SK 1 – 0
Dunaharaszti MTK – CSO-KI Sport 5 – 0
Pilisi LK-Legenda Sport – Százhalombattai LK 4 – 0
Maglódi TC – Fémalk Dunavarsány 1 – 1
28. forduló
Viadukt SE Biatorbágy – Nagykáta SE 3 – 3
Budakalászi MSE – VS Dunakeszi 3 – 0
Százhalombattai LK – Maglódi TC 0 – 2
Gödöllői SK – Dunaharaszti MTK 1 – 2
Vecsési FC – Felsőpakonyi KSE 1 – 0
Fémalk Dunavarsány – VSK Tököl 6 – 2
Veresegyház VSK – Pilisi LK-Legenda Sport 3 – 1
29. forduló
VSK Tököl – VS Dunakeszi 2 – 1
Nagykáta SE – Budakalászi MSE 0 – 2
Felsőpakonyi KSE – Viadukt SE Biatorbágy 1 – 0
Dunaharaszti MTK – Vecsési FC 1 – 1
Pilisi LK-Legenda Sport – CSO-KI Sport 2 – 0
Maglódi TC – Veresegyház VSK 2 – 1
Fémalk Dunavarsány – Százhalombattai LK 4 – 0
30. forduló
Százhalombattai LK – VSK Tököl 0 – 3
VS Dunakeszi – Nagykáta SE 0 – 1
Veresegyház VSK – Fémalk Dunavarsány 5 – 2
CSO-KI Sport – Maglódi TC 3 – 1
Gödöllői SK – Pilisi LK-Legenda Sport 4 – 1
Viadukt SE Biatorbágy – Dunaharaszti MTK 0 – 1
Budakalászi MSE – Felsőpakonyi KSE 1 – 3
A 2019/2020-as Pest megyei I. osztályú bajnokság eredményei
1. forduló
Nagykőrösi Kinizsi SE – Törökbálinti TC 2 – 0
Nagykáta SE – Szentendre VSE 5 – 0
Gödöllői SK – Veresegyház VSK 0 – 1
VS Dunakeszi – Pilisi-LK Legenda Sport 6 – 0
Vecsési FC – Törteli KSK 1 – 1
CSO-KI Sport – Tököl VSE 3 – 3
Fémalk-Dunavarsány – Viadukt SE-Biatorbágy 0 – 3
Maglódi TC – Százhalombattai LK 2 – 1
2. forduló
Törökbálinti TC – CSO-KI Sport 1 – 0
Tököl VSE – Maglódi TC 1 – 2
Törteli KSK – VS Dunakeszi 0 – 0
Viadukt SE-Biatorbágy – Nagykáta SE 2 – 2
Százhalombattai LK – Vecsési FC 1 – 3
Pilisi-LK Legenda Sport – Gödöllői SK 1 – 1
Veresegyház VSK – Fémalk-Dunavarsány 2 – 0
Szentendre VSE – Nagykőrösi Kinizsi SE 0 – 2
3. forduló
Nagykáta SE – Veresegyház VSK 2 – 3
Fémalk-Dunavarsány – Pilisi-LK Legenda Sport 1 – 1
VS Dunakeszi – Százhalombattai LK 2 – 0
Vecsési FC – Tököl VSE 1 – 1
Maglódi TC – Törökbálinti TC 1 – 0
Nagykőrösi Kinizsi SE – CSO-KI Sport 3 – 1
Gödöllői SK – Törteli KSK 5 – 1
Szentendre VSE – Viadukt SE-Biatorbágy 0 – 1
4. forduló
CSO-KI Sport – Szentendre VSE 2 – 1
Nagykőrösi Kinizsi SE – Maglódi TC 4 – 2
Törökbálinti TC – Vecsési FC 3 – 1
Tököl VSE – VS Dunakeszi 2 – 1
Százhalombattai LK – Gödöllői SK 3 – 2
Törteli KSK – Fémalk-Dunavarsány 2 – 1
Pilisi-LK Legenda Sport – Nagykáta SE 5 – 5
Veresegyház VSK – Viadukt SE-Biatorbágy 0 – 0
5. forduló
Nagykáta SE – Törteli KSK 4 – 3
Fémalk-Dunavarsány – Százhalombattai LK 1 – 0
Gödöllői SK – Tököl VSE 3 – 1
VS Dunakeszi – Törökbálinti TC 3 – 0
Vecsési FC – Nagykőrösi Kinizsi SE 0 – 1
Maglódi TC – CSO-KI Sport 5 – 1
Viadukt SE-Biatorbágy – Pilisi-LK Legenda Sport 1 – 0
Szentendre VSE – Veresegyház VSK 0 – 3
6. forduló
Pilisi-LK Legenda Sport – Veresegyház VSK 1 – 1
Törteli KSK – Viadukt SE-Biatorbágy 3 – 3
CSO-KI Sport – Vecsési FC 0 – 1
Nagykőrösi Kinizsi SE – VS Dunakeszi 0 – 1
Törökbálinti TC – Gödöllői SK 2 – 3
Tököl VSE – Fémalk-Dunavarsány 2 – 0
Százhalombattai LK – Nagykáta SE 2 – 2
Szentendre VSE – Maglódi TC 1 – 0
7. forduló
Nagykáta SE – Tököl VSE 2 – 0
Fémalk-Dunavarsány – Törökbálinti TC 4 – 2
Gödöllői SK – Nagykőrösi Kinizsi SE 0 – 1
VS Dunakeszi – CSO-KI Sport 5 – 0
Vecsési FC – Maglódi TC 0 – 1
Viadukt SE-Biatorbágy – Százhalombattai LK 2 – 1
Veresegyház VSK – Törteli KSK 1 – 1
Szentendre VSE – Pilisi-LK Legenda Sport 0 – 6
8. forduló
Vecsési FC – Szentendre VSE 2 – 0
Maglódi TC – VS Dunakeszi 1 – 3
CSO-KI Sport – Gödöllői SK 3 – 1
Nagykőrösi Kinizsi SE – Fémalk-Dunavarsány 5 – 1
Törökbálinti TC – Nagykáta SE 3 – 0
Tököl VSE – Viadukt SE-Biatorbágy 1 – 3
Százhalombattai LK – Veresegyház VSK 0 – 1
Törteli KSK – Pilisi-LK Legenda Sport 1 – 2
9. forduló
Nagykáta SE – Nagykőrösi Kinizsi SE 4 – 0
Fémalk-Dunavarsány – CSO-KI Sport 0 – 3
Gödöllői SK – Maglódi TC 1 – 1
VS Dunakeszi – Vecsési FC 1 – 1
Veresegyház VSK – Tököl VSE 1 – 0
Viadukt SE-Biatorbágy – Törökbálinti TC 3 – 0
Pilisi-LK Legenda Sport – Százhalombattai LK 3 – 2
Szentendre VSE – Törteli KSK 1 – 2
10. forduló
VS Dunakeszi – Szentendre VSE 5 – 0
Vecsési FC – Gödöllői SK 4 – 2
Maglódi TC – Fémalk-Dunavarsány 0 – 0
CSO-KI Sport – Nagykáta SE 1 – 3
Nagykőrösi Kinizsi SE – Viadukt SE-Biatorbágy 1 – 3
Törökbálinti TC – Veresegyház VSK 0 – 3
Tököl VSE – Pilisi-LK Legenda Sport 1 – 2
Százhalombattai LK – Törteli KSK 0 – 2
11. forduló
Nagykáta SE – Maglódi TC 0 – 3
Fémalk-Dunavarsány – Vecsési FC 1 – 0
Gödöllői SK – VS Dunakeszi 0 – 5
Törteli KSK – Tököl VSE 0 – 2
Viadukt SE-Biatorbágy – CSO-KI Sport 3 – 0
Pilisi-LK Legenda Sport – Törökbálinti TC 2 – 0
Veresegyház VSK – Nagykőrösi Kinizsi SE 0 – 0
Szentendre VSE – Százhalombattai LK 0 – 2
12. forduló
Gödöllői SK – Szentendre VSE 0 – 0
VS Dunakeszi – Fémalk-Dunavarsány 4 – 0
Vecsési FC – Nagykáta SE 0 – 3
Maglódi TC – Viadukt SE-Biatorbágy 2 – 3
CSO-KI Sport – Veresegyház VSK 1 – 1
Nagykőrösi Kinizsi SE – Pilisi-LK Legenda Sport 3 – 2
Tököl VSE – Százhalombattai LK 2 – 1
Törökbálinti TC – Törteli KSK 3 – 3
13. forduló
Nagykáta SE – VS Dunakeszi 4 – 1
Százhalombattai LK – Törökbálinti TC 2 – 1
Törteli KSK – Nagykőrösi Kinizsi SE 2 – 0
Viadukt SE-Biatorbágy – Vecsési FC 2 – 2
Fémalk-Dunavarsány – Gödöllői SK 0 – 1
Pilisi-LK Legenda Sport – CSO-KI Sport 3 – 3
Veresegyház VSK – Maglódi TC 1 – 1
Szentendre VSE – Tököl VSE 1 – 2
14. forduló
Fémalk-Dunavarsány – Szentendre VSE 4 – 1
Gödöllői SK – Nagykáta SE 1 – 2
VS Dunakeszi – Viadukt SE-Biatorbágy 0 – 1
Vecsési FC – Veresegyház VSK 3 – 2
Maglódi TC – Pilisi-LK Legenda Sport 2 – 0
Nagykőrösi Kinizsi SE – Százhalombattai LK 3 – 3
Törökbálinti TC – Tököl VSE 1 – 1
CSO-KI Sport – Törteli KSK 3 – 1
15. forduló
Nagykáta SE – Fémalk-Dunavarsány 1 – 2
Tököl VSE – Nagykőrösi Kinizsi SE 3 – 0
Százhalombattai LK – CSO-KI Sport 4 – 2
Viadukt SE-Biatorbágy – Gödöllői SK 1 – 2
Törteli KSK – Maglódi TC 0 – 2
Pilisi-LK Legenda Sport – Vecsési FC 1 – 0
Veresegyház VSK – VS Dunakeszi 0 – 1
Szentendre VSE – Törökbálinti TC 0 – 2
16. forduló
Szentendre VSE – Nagykáta SE 1 – 8
Viadukt SE-Biatorbágy – Fémalk-Dunavarsány 4 – 2
Veresegyház VSK – Gödöllői SK 0 – 0
Pilisi-LK Legenda Sport – VS Dunakeszi 2 – 1
Törteli KSK – Vecsési FC 0 – 6
Százhalombattai LK – Maglódi TC 0 – 3
Tököl VSE – CSO-KI Sport 1 – 1
17. forduló
Nagykáta SE – Viadukt SE-Biatorbágy 2 – 1
CSO-KI Sport – Törökbálinti TC 1 – 2
Maglódi TC – Tököl VSE 2 – 1
Vecsési FC – Százhalombattai LK 3 – 0
VS Dunakeszi – Törteli KSK 5 – 0
Gödöllői SK – Pilisi-LK Legenda Sport 1 – 2
Fémalk-Dunavarsány – Veresegyház VSK 2 – 1
18. forduló
Veresegyház VSK – Nagykáta SE 0 – 0
Pilisi-LK Legenda Sport – Fémalk-Dunavarsány 1 – 1
Százhalombattai LK – VS Dunakeszi 0 – 0
Tököl VSE – Vecsési FC 0 – 3
Törökbálinti TC – Maglódi TC 0 – 1
Viadukt SE-Biatorbágy – Szentendre VSE 5 – 1
Törteli KSK – Gödöllői SK Elmaradt
19. forduló
Szentendre VSE – CSO-KI Sport 2 – 4
Vecsési FC – Törökbálinti TC 0 – 3
VS Dunakeszi – Tököl VSE 3 – 1
Gödöllői SK – Százhalombattai LK 0 – 1
Fémalk-Dunavarsány – Törteli KSK 9 – 0
Nagykáta SE – Pilisi-LK Legenda Sport 2 – 2
Viadukt SE-Biatorbágy – Veresegyház VSK 4 – 0
A 2019/2020-as Pest megyei I. osztályú bajnokság állása
H. | Csapat | M. | Gy. | D. | V. | LG. | KG. | GK. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viadukt SE-Biatorbágy | 18 | 12 | 4 | 2 | 42 | 18 | 24 | 40 | |
2 | VS Dunakeszi | 18 | 11 | 3 | 4 | 46 | 12 | 34 | 36 | |
3 | Maglódi TC | 17 | 11 | 3 | 3 | 29 | 13 | 16 | 36 | |
4 | Nagykáta SE | 18 | 9 | 5 | 4 | 47 | 30 | 17 | 32 | |
5 | Pilisi LK-Legenda Sport | 18 | 8 | 7 | 3 | 34 | 29 | 5 | 31 | |
6 | Vecsési FC | 18 | 8 | 4 | 6 | 31 | 22 | 9 | 28 | |
7 | Veresegyház VSK | 18 | 7 | 7 | 4 | 21 | 16 | 5 | 28 | |
8 | Fémalk-Dunavarsány | 18 | 7 | 3 | 8 | 28 | 28 | 0 | 24 | |
9 | Törökbálinti TC | 17 | 6 | 2 | 9 | 23 | 28 | -5 | 20 | |
10 | Gödöllői SK | 17 | 5 | 4 | 8 | 23 | 28 | -5 | 19 | |
11 | Tököl VSE | 18 | 5 | 4 | 9 | 22 | 30 | -8 | 19 | |
12 | CSO-KI Sport | 17 | 5 | 4 | 8 | 28 | 37 | -9 | 19 | |
13 | Százhalombattai LK | 18 | 5 | 2 | 11 | 20 | 31 | -11 | 17 | |
14 | Törteli KSK | 17 | 3 | 5 | 9 | 20 | 48 | -28 | 13 | |
15 | Szentendre VSE | 17 | 1 | 1 | 15 | 9 | 53 | -44 | 4 | |
16 | Nagykőrösi Kinizsi SE (Kizárva) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
A 2018/2019-es Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának állása
H. | Csapat | M. | Gy. | D. | V. | LG. | KG. | GK. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kisnémedi MSE | 29 | 23 | 4 | 2 | 94 | 33 | 61 | 73 | |
2 | Veresegyház VSK | 29 | 15 | 9 | 5 | 71 | 33 | 38 | 54 | |
3 | Csömör KSK | 29 | 14 | 6 | 9 | 64 | 58 | 6 | 48 | |
4 | Isaszegi SE | 29 | 14 | 2 | 13 | 62 | 69 | -7 | 44 | |
5 | Bagi TC ’96 | 29 | 11 | 10 | 8 | 55 | 46 | 9 | 43 | |
6 | Budakalászi MSE | 29 | 11 | 9 | 9 | 65 | 55 | 10 | 42 | |
7 | Vác-Deákvár SE | 29 | 12 | 5 | 12 | 69 | 55 | 14 | 41 | |
8 | PILE-Szántó SE | 29 | 12 | 3 | 14 | 53 | 59 | -6 | 39 | |
9 | Piliscsaba SE | 29 | 10 | 7 | 12 | 37 | 50 | -13 | 37 | |
10 | Pomáz-ICO SE | 29 | 11 | 2 | 16 | 60 | 63 | -3 | 35 | |
11 | Verőce KSE | 29 | 11 | 2 | 16 | 40 | 69 | -29 | 35 | |
12 | Leányfalu SE | 29 | 10 | 5 | 14 | 62 | 76 | -14 | 35 | |
13 | Gödi SE | 29 | 9 | 8 | 12 | 37 | 55 | -18 | 35 | |
14 | Valkó KSK | 29 | 10 | 4 | 15 | 67 | 77 | -10 | 34 | |
15 | Péceli SSE | 29 | 7 | 9 | 13 | 42 | 57 | -15 | 30 | |
16 | Kistarcsai VSC | 29 | 6 | 7 | 16 | 46 | 69 | -23 | 25 |
A 2018/2019-es Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának eredményei
1. forduló
Pomáz-ICO SE – Csömör KSK 2 – 3
Péceli SSE – Kistarcsai VSC 0 – 0
Leányfalu SE – Gödi SE 0 – 1
Verőce KSE – Vác-Deákvár SE 1 – 2
Isaszegi SE – Veresegyház VSK 0 – 2
Budakalászi MSE – Piliscsaba SE 6 – 2
PILE-Szántó SE – Valkó KSK 2 – 0
Bagi TC ’96 – Kisnémedi MSE 1 – 1
2. forduló
Kistarcsai VSC – Pomáz-ICO SE 0 – 1
Gödi SE – Bagi TC ’96 0 – 3
Kisnémedi MSE – PILE-Szántó SE 4 – 0
Valkó KSK – Budakalászi MSE 2 – 3
Péceli SSE – Piliscsaba SE 3 – 1
Csömör KSK – Isaszegi SE 4 – 3
Veresegyház VSK – Verőce KSE 0 – 1
Vác-Deákvár SE – Leányfalu SE 6 – 1
3. forduló
Pomáz-ICO SE – Piliscsaba SE 1 – 1
Péceli SSE – Valkó KSK 1 – 1
Gödi SE – Vác-Deákvár SE 0 – 5
Leányfalu SE – Veresegyház VSK 1 – 4
Verőce KSE – Csömör KSK 1 – 0
Isaszegi SE – Kistarcsai VSC 3 – 1
Budakalászi MSE – Kisnémedi MSE 1 – 3
PILE-Szántó SE – Bagi TC ’96 3 – 1
4. forduló
Kistarcsai VSC – Verőce KSE 5 – 2
PILE-Szántó SE – Gödi SE 0 – 0
Bagi TC ’96 – Budakalászi MSE 2 – 2
Kisnémedi MSE – Péceli SSE 5 – 1
Valkó KSK – Pomáz-ICO SE 2 – 6
Csömör KSK – Leányfalu SE 3 – 2
Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE 2 – 1
Piliscsaba SE – Isaszegi SE 1 – 0
5. forduló
Verőce KSE – Piliscsaba SE 2 – 0
Pomáz-ICO SE – Kisnémedi MSE 2 – 4
Péceli SSE – Bagi TC ’96 1 – 2
Vác-Deákvár SE – Csömör KSK 2 – 0
Gödi SE – Veresegyház VSK 3 – 2
Leányfalu SE – Kistarcsai VSC 5 – 1
Isaszegi SE – Valkó KSK 3 – 1
Budakalászi MSE – PILE-Szántó SE 2 – 4
6. forduló
Piliscsaba SE – Leányfalu SE 3 – 6
Kistarcsai VSC – Vác-Deákvár SE 1 – 2
Budakalászi MSE – Gödi SE 2 – 1
PILE-Szántó SE – Péceli SSE 2 – 1
Bagi TC ’96 – Pomáz-ICO SE 2 – 1
Kisnémedi MSE – Isaszegi SE 2 – 1
Valkó KSK – Verőce KSE 1 – 2
Csömör KSK – Veresegyház VSK 1 – 0
7. forduló
Verőce KSE – Kisnémedi MSE 0 – 10
Pomáz-ICO SE – PILE-Szántó SE 1 – 2
Péceli SSE – Budakalászi MSE 3 – 3
Vác-Deákvár SE – Piliscsaba SE 0 – 0
Gödi SE – Csömör KSK 1 – 1
Leányfalu SE – Valkó KSK 3 – 1
Isaszegi SE – Bagi TC ’96 1 – 2
Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC 2 – 2
8. forduló
Péceli SSE – Gödi SE 1 – 1
Piliscsaba SE – Veresegyház VSK 1 – 1
Kistarcsai VSC – Csömör KSK 1 – 1
Budakalászi MSE – Pomáz-ICO SE 1 – 3
PILE-Szántó SE – Isaszegi SE 2 – 3
Bagi TC ’96 – Verőce KSE 3 – 1
Kisnémedi MSE – Leányfalu SE 3 – 2
Valkó KSK – Vác-Deákvár SE 6 – 6
9. forduló
Leányfalu SE – Bagi TC ’96 1 – 1
Verőce KSE – PILE-Szántó SE 3 – 0
Budakalászi MSE – Isaszegi SE 4 – 1
Pomáz-ICO SE – Péceli SSE 2 – 3
Csömör KSK – Piliscsaba SE 3 – 3
Veresegyház VSK – Valkó KSK 1 – 2
Vác-Deákvár SE – Kisnémedi MSE 1 – 3
Gödi SE – Kistarcsai VSC 3 – 1
10. forduló
Pomáz-ICO SE – Gödi SE 3 – 0
Péceli SSE – Isaszegi SE 3 – 0
Piliscsaba SE – Kistarcsai VSC 2 – 0
Budakalászi MSE – Verőce KSE 1 – 1
PILE-Szántó SE – Leányfalu SE 3 – 3
Bagi TC ’96 – Vác-Deákvár SE 4 – 2
Kisnémedi MSE – Veresegyház VSK 2 – 2
Valkó KSK – Csömör KSK 6 – 1
11. forduló
Verőce KSE – Péceli SSE 2 – 0
Kistarcsai VSC – Valkó KSK 1 – 3
Gödi SE – Piliscsaba SE 0 – 1
Leányfalu SE – Budakalászi MSE 3 – 2
Csömör KSK – Kisnémedi MSE 2 – 5
Veresegyház VSK – Bagi TC ’96 0 – 1
Vác-Deákvár SE – PILE-Szántó SE 7 – 1
Isaszegi SE – Pomáz-ICO SE 4 – 0
12. forduló
Pomáz-ICO SE – Verőce KSE 5 – 1
Péceli SSE – Leányfalu SE 3 – 1
Isaszegi SE – Gödi SE 5 – 1
Budakalászi MSE – Vác-Deákvár SE 3 – 2
PILE-Szántó SE – Veresegyház VSK 1 – 2
Kisnémedi MSE – Kistarcsai VSC 2 – 1
Valkó KSK – Piliscsaba SE 4 – 1
Bagi TC ’96 – Csömör KSK 3 – 1
13. forduló
Leányfalu SE – Pomáz-ICO SE 3 – 1
Verőce KSE – Isaszegi SE 1 – 2
Piliscsaba SE – Kisnémedi MSE 1 – 5
Kistarcsai VSC – Bagi TC ’96 3 – 2
Csömör KSK – PILE-Szántó SE 1 – 0
Veresegyház VSK – Budakalászi MSE 3 – 1
Vác-Deákvár SE – Péceli SSE 1 – 3
Gödi SE – Valkó KSK 1 – 1
14. forduló
Pomáz-ICO SE – Vác-Deákvár SE 3 – 2
Péceli SSE – Veresegyház VSK 1 – 6
Verőce KSE – Gödi SE 4 – 1
Isaszegi SE – Leányfalu SE 4 – 2
Budakalászi MSE – Csömör KSK 3 – 3
PILE-Szántó SE – Kistarcsai VSC 3 – 1
Kisnémedi MSE – Valkó KSK Félbeszakadt
Bagi TC ’96 – Piliscsaba SE 1 – 1
15. forduló
Piliscsaba SE – PILE-Szántó SE 2 – 0
Kistarcsai VSC – Budakalászi MSE 2 – 3
Gödi SE – Kisnémedi MSE 1 – 2
Leányfalu SE – Verőce KSE 3 – 2
Valkó KSK – Bagi TC ’96 2 – 2
Csömör KSK – Péceli SSE 2 – 0
Veresegyház VSK – Pomáz-ICO SE 3 – 0
Vác-Deákvár SE – Isaszegi SE 2 – 0
16. forduló
Gödi SE – Leányfalu SE 1 – 1
Vác-Deákvár SE – Verőce KSE 3 – 0
Kistarcsai VSC – Péceli SSE 3 – 3
Piliscsaba SE – Budakalászi MSE 1 – 1
Kisnémedi MSE – Bagi TC ’96 1 – 0
Veresegyház VSK – Isaszegi SE 1 – 1
Csömör KSK – Pomáz-ICO SE 4 – 2
Valkó KSK – PILE-Szántó SE 0 – 3
17. forduló
Piliscsaba SE – Péceli SSE 0 – 0
Pomáz-ICO SE – Kistarcsai VSC 4 – 2
PILE-Szántó SE- Kisnémedi MSE 1 – 2
Budakalászi MSE – Valkó KSK 3 – 0
Isaszegi SE – Csömör KSK 5 – 5
Verőce KSE – Veresegyház VSK 0 – 1
Leányfalu SE – Vác-Deákvár SE 3 – 1
Bagi TC ’96 – Gödi SE 2 – 1
18. forduló
Kistarcsai VSC – Isaszegi SE 1 – 3
Piliscsaba SE – Pomáz-ICO SE 1 – 0
Kisnémedi MSE – Budakalászi MSE 3 – 1
Vác-Deákvár SE – Gödi SE 1 – 1
Veresegyház VSK – Leányfalu SE 7 – 1
Csömör KSK – Verőce KSE 3 – 1
Valkó KSK – Péceli SSE 2 – 0
Bagi TC ’96 – PILE-Szántó SE 2 – 2
19. forduló
Gödi SE- PILE-Szántó SE 2 – 5
Péceli SSE – Kisnémedi MSE 0 – 1
Pomáz-ICO SE – Valkó KSK 1 – 5
Vác-Deákvár SE – Veresegyház VSK 2 – 2
Budakalászi MSE – Bagi TC ’96 1 – 1
Isaszegi SE – Piliscsaba SE 2 – 1
Verőce KSE – Kistarcsai VSC 3 – 1
Leányfalu SE – Csömör KSK 3 – 2
20. forduló
Kistarcsai VSC – Leányfalu SE 0 – 0
Piliscsaba SE – Verőce KSE 3 – 0
Kisnémedi MSE – Pomáz-ICO SE 2 – 0
Valkó KSK – Isaszegi SE 2 – 5
Bagi TC ’96 – Péceli SSE 1 – 1
PILE-Szántó SE – Budakalászi MSE 2 – 1
Csömör KSK – Vác-Deákvár SE 3 – 2
Veresegyház VSK – Gödi SE 4 – 1
21. forduló
Gödi SE – Budakalászi MSE 2 – 0
Péceli SSE – PILE-Szántó SE 4 – 1
Pomáz-ICO SE – Bagi TC ’96 2 – 7
Vác-Deákvár SE – Kistarcsai VSC 0 – 1
Isaszegi SE – Kisnémedi MSE 1 – 6
Verőce KSE – Valkó KSK 1 – 0
Leányfalu SE – Piliscsaba SE 3 – 1
Veresegyház VSK – Csömör KSK 1 – 0
22. forduló
Kisnémedi MSE – Verőce KSE 8 – 0
Kistarcsai VSC – Veresegyház VSK 3 – 3
Piliscsaba SE – Vác-Deákvár SE 2 – 0
Bagi TC ’96 – Isaszegi SE 2 – 3
Valkó KSK – Leányfalu SE 4 – 2
PILE-Szántó SE – Pomáz-ICO SE 0 – 1
Budakalászi MSE – Péceli SSE 4 – 0
Csömör KSK – Gödi SE 2 – 3
23. forduló
Gödi SE – Péceli SSE 0 – 0
Vác-Deákvár SE – Valkó KSK 4 – 1
Pomáz-ICO SE – Budakalászi MSE 0 – 0
Isaszegi SE – PILE-Szántó SE 4 – 2
Verőce KSE – Bagi TC ’96 0 – 2
Leányfalu SE – Kisnémedi MSE 1 – 1
Veresegyház VSK – Piliscsaba SE 2 – 0
Csömör KSK – Kistarcsai VSC 5 – 1
24. forduló
Péceli SSE – Pomáz-ICO SE 2 – 1
Piliscsaba SE – Csömör KSK 2 – 1
Kisnémedi MSE – Vác-Deákvár SE 4 – 2
Kistarcsai VSC – Gödi SE 1 – 3
Bagi TC ’96 – Leányfalu SE 5 – 2
PILE-Szántó SE – Verőce KSE 5 – 2
Isaszegi SE – Budakalászi MSE 3 – 6
Valkó KSK – Veresegyház VSK 1 – 7
25. forduló
Gödi SE – Pomáz-ICO SE 2 – 1
Vác-Deákvár SE – Bagi TC ’96 3 – 1
Kistarcsai VSC – Piliscsaba SE 2 – 0
Isaszegi SE – Péceli SSE 2 – 1
Verőce KSE – Budakalászi MSE 1 – 3
Leányfalu SE – PILE-Szántó SE 2 – 3
Veresegyház VSK – Kisnémedi MSE 1 – 1
Csömör KSK – Valkó KSK 4 – 3
26. forduló
Péceli SSE – Verőce KSE 2 – 3
Pomáz-ICO SE – Isaszegi SE 6 – 1
Kisnémedi MSE – Csömör KSK 2 – 4
Piliscsaba SE – Gödi SE 1 – 0
Budakalászi MSE – Leányfalu SE 5 – 2
Valkó KSK – Kistarcsai VSC 8 – 4
Bagi TC ’96 – Veresegyház VSK 2 – 2
PILE-Szántó SE – Vác-Deákvár SE 4 – 2
27. forduló
Gödi SE – Isaszegi SE 3 – 2
Vác-Deákvár SE – Budakalászi MSE 3 – 1
Kistarcsai VSC – Kisnémedi MSE 3 – 1
Piliscsaba SE – Valkó KSK 1 – 4
Csömör KSK – Bagi TC ’96 3 – 0
Verőce KSE – Pomáz-ICO SE 4 – 1
Leányfalu SE – Péceli SSE 3 – 2
Veresegyház VSK – PILE-Szántó SE 4 – 1
28. forduló
Kisnémedi MSE – Piliscsaba SE 3 – 1
Péceli SSE – Vác-Deákvár SE 2 – 2
Isaszegi SE – Verőce KSE 2 – 1
PILE-Szántó SE – Csömör KSK 0 – 1
Budakalászi MSE – Veresegyház VSK 1 – 1
Valkó KSK – Gödi SE 3 – 1
Bagi TC ’96 – Kistarcsai VSC 1 – 1
Pomáz-ICO SE – Leányfalu SE 4 – 3
29. forduló
Gödi SE – Verőce KSE 2 – 2
Vác-Deákvár SE – Pomáz-ICO SE 3 – 2
Kistarcsai VSC – PILE-Szántó SE 3 – 1
Piliscsaba SE – Bagi TC ’96 3 – 0
Leányfalu SE – Isaszegi SE 0 – 2
Veresegyház VSK – Péceli SSE 5 – 1
Csömör KSK – Budakalászi MSE 1 – 1
Valkó KSK – Kisnémedi MSE 1 – 4
Erdőkertes SE – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése
“Mindenek előtt gratulálok Csizmadia Balázs kollégámnak és csapatának a győzelemhez, teljes mértékben megérdemelték ezen a napon a három pontot. Nekik ez az év meccse volt és úgy is álltak hozzá, míg mi a mai napon túl vékonyak voltunk, sokat hibáztunk és túl sok volt ma a visszafogottabb teljesítmény! A tévhitek ellenére, soha nem hangoztattuk, hogy mi vagyunk a legjobb csapat a csoportban, az a célunk, hogy minden meccsen próbáljuk tudásunk legjavát nyújtani, ezúttal ez nem sikerült. Tanuló fázisban vagyunk és kellenek az ilyen jellegű impulzusok is, összességében: tizenkét meccsenként belefér egy ilyen nap!Azt viszont nem értem és nem mehetek el szó nélkül mellette, hogy a “mennyei megyeiben” egy olyan hazai játékos, aki a veresegyházi klubban dolgozik utánpótlás edzőként miért szidja a klubot kilencven percen keresztül! Ez számomra etikátlan, ugyanis ezzel azokat a gyerekeket is megbántja, akiknek elvileg az edzője a mindennapokban…”