A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) eredményei

Round 1 on 2019/09/22 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmiklós  4 : 1
2   Vác   Veresegyház  1,5 : 3,5 
3   Dunakeszi-Alag   Dunaharaszti  2 :  3
4   Szigetszentmárton   Galgavidék  2 :  3
5   Biatorbágy   Szentendre  4 :  1
Round 2 on 2019/10/13 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Szentendre ½ :  4½
2   Galgavidék   Biatorbágy :
3   Dunaharaszti   Szigetszentmárton :
4   Veresegyház   Dunakeszi-Alag :
5   Gödöllő   Vác 1 : 4
Round 3 on 2019/11/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Szigetszentmiklós :
2   Dunakeszi-Alag   Gödöllő :
3   Szigetszentmárton   Veresegyház :
4   Biatorbágy   Dunaharaszti ½ :
5   Szentendre   Galgavidék 3 : 2
Round 4 on 2019/11/17 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Galgavidék 1 : 4
2   Dunaharaszti   Szentendre :
3   Veresegyház   Biatorbágy : ½
4   Gödöllő   Szigetszentmárton 0 : 5
5   Vác   Dunakeszi-Alag 1 : 4
Round 5 on 2019/12/01 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunakeszi-Alag   Szigetszentmiklós :
2   Szigetszentmárton   Vác 2 : 3
3   Biatorbágy   Gödöllő : ½
4   Szentendre   Veresegyház :
5   Galgavidék   Dunaharaszti :
Round 6 on 2019/12/15 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Dunaharaszti :
2   Veresegyház   Galgavidék   :  
3   Gödöllő   Szentendre 2 : 3
4   Vác   Biatorbágy :
5   Dunakeszi-Alag   Szigetszentmárton 0 : 5
Round 7 on 2020/02/02 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmárton   Szigetszentmiklós :
2   Biatorbágy   Dunakeszi-Alag :
3   Szentendre   Vác :
4   Galgavidék   Gödöllő :
5   Dunaharaszti   Veresegyház 4 : 1
Round 8 on 2020/02/16 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Veresegyház :
2   Gödöllő   Dunaharaszti ½ :
3   Vác   Galgavidék 1 : 4
4   Dunakeszi-Alag   Szentendre  1½ :  3½
5   Szigetszentmárton   Biatorbágy 3 : 2
Round 9 on 2020/03/08 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Biatorbágy   Szigetszentmiklós 3 : 2
2   Szentendre   Szigetszentmárton :
3   Galgavidék   Dunakeszi-Alag 4 : 1
4   Dunaharaszti   Vác 4 : 1
5   Veresegyház   Gödöllő : ½

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *