A 2019/2020-as Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának eredményei

2019. szeptember 13. péntek
17:20 Kézisuli Alapítvány Budapest – FTC KN KFT II. 24 30
18:00 Pásztói KC – Domony KSE 26 34
2019. szeptember 14. szombat
12:00 Martonvásári KSE – Mogyoródi KSK 23 26
2019. szeptember 15. vasárnap
10:00 Főnix ISE – KISTEXT 28 23
11:00   Veresegyház VSK   – Moyra-Budaörs Handball   32 42
15:00 Körte HVSE – MAC-Szent István SE 33 38
2019. szeptember 20. péntek
17:30 KISTEXT – Kézisuli Alapítvány Budapest 26 31
18:00   FTC KN KFT II.   – Veresegyház VSK   36 21
2019. szeptember 21. szombat
14:00 Pásztói KC – Főnix ISE 23 30
16:30 MAC-Szent István SE – Martonvásári KSE 36 28
2019. szeptember 22. vasárnap
12:30 Mogyoródi KSK – Domony KSE 30 37
16:00 Moyra-Budaörs Handball – Körte HVSE 37 23
2019. szeptember 24. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – FTC KN KFT II. 30 31
2019. szeptember 28. szombat
10:00 Főnix ISE – Mogyoródi KSK 41 32
17:00 Kézisuli Alapítvány Budapest – Pásztói KC 37 25
2019. szeptember 29. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – KISTEXT   36 23
12:00 Martonvásári KSE – Körte HVSE 33 34
15:00 Domony KSE – MAC-Szent István SE 33 29
2019. október 4. péntek
17:30 KISTEXT – FTC KN KFT II. 19 34
2019. október 5. szombat
14:00   Pásztói KC   – Veresegyház VSK   24 33
16:00 Martonvásári KSE – Moyra-Budaörs Handball 36 47
16:30 MAC-Szent István SE – Főnix ISE 26 25
2019. október 6. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – Kézisuli Alapítvány Budapest 32 30
18:00 Körte HVSE – Domony KSE 34 43
2019. október 9. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – MAC-Szent István SE 29 27
2019. október 12. szombat
11:00   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   32 39
2019. október 13. vasárnap
10:00 Főnix ISE – Körte HVSE 27 17
15:00 Domony KSE – Martonvásári KSE 43 34
15:00 FTC KN KFT II. – Pásztói KC 48 13
18:00 Moyra-Budaörs Handball – KISTEXT 42 22

 

2019. október 17. csütörtök
18:30 Domony KSE – Moyra-Budaörs Handball 33 41
2019. október 18. péntek
18:00 Pásztói KC – KISTEXT 22 24
2019. október 19. szombat
14:00 Martonvásári KSE – Főnix ISE 36 46
16:30   MAC-Szent István SE   – Veresegyház VSK   35 33
2019. október 20. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – FTC KN KFT II. 20 36
18:00 Körte HVSE – Kézisuli Alapítvány Budap 30 37
2019. november 6. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Martonvásári KSE 41 36
2019. november 8. péntek
14:30 FTC KN KFT II. – MAC-Szent István SE 35 20
17:30 KISTEXT – Mogyoródi KSK 37 32
2019. november 9. szombat
11:00   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   43 34
2019. november 10. vasárnap
10:00 Főnix ISE – Domony KSE 29 30
13:00 Moyra-Budaörs Handball – Pásztói KC 34 18
2019. november 16. szombat
16:30 MAC-Szent István SE – KISTEXT 19 23
2019. november 17. vasárnap
09:00 Főnix ISE – Moyra-Budaörs Handball 28 35
12:30 Mogyoródi KSK – Pásztói KC 41 23
14:00   Martonvásári KSE   – Veresegyház VSK   38 41
15:00 Domony KSE – Kézisuli Alapítvány Budap 46 31
18:00 Körte HVSE – FTC KN KFT II. 26 47
2019. november 19. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – Mogyoródi KSK 31 28
2019. november 20. szerda
18:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   46 42
2019. november 22. péntek
17:30 KISTEXT – Körte HVSE 27 24
18:00 Pásztói KC – MAC-Szent István SE 39 39
2019. november 23. szombat
17:00 Kézisuli Alapítvány Budap – Főnix ISE 22 27
2019. november 24. vasárnap
11:30 FTC KN KFT II. – Martonvásári KSE 57 28
2019. november 27. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Moyra-Budaörs Handball 22 34
2019. november 28. csütörtök
20:00 Domony KSE – FTC KN KFT II. 19 42
2019. november 30. szombat
12:00 Martonvásári KSE – KISTEXT 36 29
13:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   46 36
16:30 MAC-Szent István SE – Mogyoródi KSK 22 17
2019. december 1. vasárnap
18:00 Körte HVSE – Pásztói KC 29 25
2019. december 3. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – MAC-Szent István SE 37 27
2019. december 4. szerda
17:30 KISTEXT – Domony KSE 18 29
18:00 FTC KN KFT II. – Főnix ISE 39 22
2019. december 8. vasárnap
10:00 Martonvásári KSE – Pásztói KC 34 38
11:00   Veresegyház VSK   – Kézisuli Alapítvány Budap   35 35
15:00 Mogyoródi KSK – Körte HVSE 35 37
2020. február 12. szerda
17:30 KISTEXT – Főnix ISE 19 22
18:30 Mogyoródi KSK – Martonvásári KSE 32 32
2020. február 13. csütörtök
16:15 FTC KN KFT II. – Kézisuli Alapítvány Budap 37 27
18:00   Moyra-Budaörs Handball   – Veresegyház VSK   39 26
2020. február 14. péntek
18:30 Kézisuli Alapítvány Budap – KISTEXT 28 32
2020. február 16. vasárnap
12:00 Domony KSE – Pásztói KC 42 23
16:00 MAC-Szent István SE – Körte HVSE 32 30
2020. február 22. szombat
11:30 Domony KSE – Mogyoródi KSK 42 33
13:15 Főnix ISE – Pásztói KC 27 30
2020. február 23. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – FTC KN KFT II.   28 37
14:00 Martonvásári KSE – MAC-Szent István SE
18:00 Körte HVSE – Moyra-Budaörs Handball 21 41
2020. február 26. szerda
17:30   KISTEXT   – Veresegyház VSK   34 31
18:00 FTC KN KFT II. – Moyra-Budaörs Handball 32 24
18:30 Mogyoródi KSK – Főnix ISE 22 29
18:30 Pásztói KC – Kézisuli Alapítvány Budap 21 26
2020. február 29. szombat
16:00 MAC-Szent István SE – Domony KSE 28 44
18:00 Körte HVSE – Martonvásári KSE 33 36
2020. március 3. kedd
19:00 Domony KSE – Körte HVSE 40 26
2020. március 4. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Mogyoródi KSK 36 35
2020. március 7. szombat
10:00 Főnix ISE – MAC-Szent István SE 17 24
11:00   Veresegyház VSK   – Pásztói KC   37 23
14:30 FTC KN KFT II. – KISTEXT 48 25
2020. március 8. vasárnap
14:30 Moyra-Budaörs Handball – Martonvásári KSE 43 19

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.