A 2018/2019-es Pest megyei férfi kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Budakalászi SC II. 32 31
18:00 Gyömrő VSK – Hevesi SE 26 26
2018. szeptember 9. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE III.   36 21
16:30 Csömöri SSZN KFT II. – Albertirsa SE 36 30
2018. szeptember 15. szombat
13:00 Budakalászi SC II. – Csömöri SSZN KFT II. 21 19
16:00 Tápiószelei SE – Százhalombattai KE III. 30 38
2018. szeptember 16. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Gyömrő VSK 19 42
17:00 Hevesi SE – Üllői VKSK 32 27
2018. szeptember 22. szombat
16:00   Tápiószelei SE   – Veresegyház VSK   23 44
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 44 24
18:30 Csömöri SSZN KFT II. – Százhalombattai KE III. 32 26
2018. szeptember 23. vasárnap
16:00 Gyömrő VSK – Budakalászi SC II. 44 22
17:00 Domony KSE – Hevesi SE 26 28
2018. szeptember 28. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT II.   31 23
2018. szeptember 29. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Üllői VKSK 17 37
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Százhalombattai KE III. – Gyömrő VSK 24 32
19:00 Albertirsa SE – Domony KSE 28 34
2018. október 6. szombat
15:00   Gyömrő VSK   – Veresegyház VSK   36 25
18:00 Üllői VKSK – Százhalombattai KE III. 33 20
18:30 Csömöri SSZN KFT II. – Tápiószelei SE 36 26
2018. október 7. vasárnap
17:00 Domony KSE – Budakalászi SC II. 30 28
2018. október 13. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Gyömrő VSK 17 36
18:00 Százhalombattai KE III. – Domony KSE 32 36
2018. október 14. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Üllői VKSK   23 37
17:00 Albertirsa SE – Hevesi SE 18 43
2018. október 20. szombat
15:00 Gyömrő VSK – Csömöri SSZN KFT II. 27 23
18:00 Üllői VKSK – Tápiószelei SE 38 15
18:30 Hevesi SE – Budakalászi SC II. 46 21
2018. október 21. vasárnap
17:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   41 37
2018. október 27. szombat
15:00 Csömöri SSZN KFT II. – Üllői VKSK 25 26
16:00 Tápiószelei SE – Domony KSE 28 51
16:00 Százhalombattai KE III. – Hevesi SE 14 27
17:00 Budakalászi SC II. – Albertirsa SE 23 25
2018. október 31. szerda
20:00 Domony KSE – Csömöri SSZN KFT II. 39 36
2018. november 3. szombat
17:00 Üllői VKSK – Gyömrő VSK 34 22
18:30   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   44 20
2018. november 4. vasárnap
17:00 Albertirsa SE – Százhalombattai KE III. 33 36
2018. november 10. szombat
16:00 Gyömrő VSK – Domony KSE 43 28
2018. november 11. vasárnap
15:00 Százhalombattai KE III. – Budakalászi SC II. 29 25
17:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   45 28
2018. november 17. szombat
13:00   Budakalászi SC II.   – Veresegyház VSK   22 30
2018. november 18. vasárnap
17:00 Domony KSE – Üllői VKSK 30 39
17:00 Albertirsa SE – Tápiószelei SE 39 26
17:00 Hevesi SE – Csömöri SSZN KFT II. 35 24
2018. november 24. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Tápiószelei SE 31 28
18:30 Hevesi SE – Gyömrő VSK 34 29
2018. november 25. vasárnap
14:00   Százhalombattai KE III.   – Veresegyház VSK   23 23
17:00 Albertirsa SE – Csömöri SSZN KFT II. 30 33
2018. december 1. szombat
18:00 Gyömrő VSK – Albertirsa SE 37 24
19:30 Csömöri SSZN KFT II. – Budakalászi SC II. 30 24
2018. december 2. vasárnap
14:00 Százhalombattai KE III. – Tápiószelei SE 37 31
18:00 Üllői VKSK – Hevesi SE 24 20
2018. december 7. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Tápiószelei SE   56 42
21:00 Százhalombattai KE III. – Csömöri SSZN KFT II. 23 29
2018. december 8. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Gyömrő VSK 22 39
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 19 43
18:30 Hevesi SE – Domony KSE 38 31
2019. január 26. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Hevesi SE 22 46
2019. február 2. szombat
18:00 Üllői VKSK – Budakalászi SC II. 46 20
2019. február 3. vasárnap
14:00 Domony KSE – Albertirsa SE 45 20
17:00 Gyömrő VSK – Százhalombattai KE III. 41 21
18:30   Csömöri SSZN KFT II.   – Veresegyház VSK   35 29
2019. február 9. szombat
17:00 Budakalászi SC II. – Domony KSE 23 40
18:00 Százhalombattai KE III. – Üllői VKSK 16 34
18:00 Tápiószelei SE – Csömöri SSZN KFT II. 26 33
2019. február 10. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Gyömrő VSK   27 36
2019. február 16. szombat
17:00 Gyömrő VSK – Tápiószelei SE 44 22
18:30 Hevesi SE – Albertirsa SE 42 22
2019. február 17. vasárnap
17:00 Domony KSE – Százhalombattai KE III. 38 21
18:00   Üllői VKSK   – Veresegyház VSK   45 23
2019. február 23. szombat
14:30 Csömöri SSZN KFT II. – Gyömrő VSK 21 20
18:00 Tápiószelei SE – Üllői VKSK 26 44
2019. február 24. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Domony KSE   28 40
17:00 Budakalászi SC II. – Hevesi SE 26 34
2019. március 2. szombat
18:00 Üllői VKSK – Csömöri SSZN KFT II. 27 22
2019. március 3. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Budakalászi SC II. 36 30
17:00 Domony KSE – Tápiószelei SE 58 26
17:00 Hevesi SE – Százhalombattai KE III. 31 21
2019. március 9. szombat
12:00 Százhalombattai KE III. – Albertirsa SE 31 27
15:00 Gyömrő VSK – Üllői VKSK 25 35
2019. március 10. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   26 38
12:00 Csömöri SSZN KFT II. – Domony KSE 21 27
2019. március 23. szombat
13:00 Budakalászi SC II. – Százhalombattai KE III. 24 33
18:30 Hevesi SE – Tápiószelei SE 42 20
2019. március 24. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   34 31
17:00 Domony KSE – Gyömrő VSK 25 26
2019. március 30. szombat
16:00 Üllői VKSK – Domony KSE 40 29
2019. március 31. vasárnap
18:00 Tápiószelei SE – Albertirsa SE 41 30
2019. április 7. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Budakalászi SC II.   32 34
12:00 Csömöri SSZN KFT II. – Hevesi SE 22 30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *