TABELLA |
hely | csapat | M | GY | D | V | LG | KG | GK | PONT |
|
|
|
|
|
|
Veresegyház Városi Sportkör Egyesület Honlapja
Veresegyház Városi Sportkör Egyesülettel kapcsolatos információk
TABELLA |
hely | csapat | M | GY | D | V | LG | KG | GK | PONT |
|
|
|
|
|
|
2020. szeptember 27. vasárnap
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs. |
09:00 | Mogyoródi KSK | – Gödöllői KC | 15 | – | 32 |
09:55 | Mogyoródi KSK | – GSE | 22 | – | 14 |
10:50 | Gödöllői KC | – Vác | 33 | – | 10 |
11:45 | GSE | – Veresegyház VSK | 34 | – | 3 |
12:40 | Vác | – Veresegyház VSK | 31 | – | 2 |
2020. október 11. vasárnap
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont |
Gödöllői KC | – XVI.kerületi KMSE 2 | elhalasztva |
GSE | – XVI.kerületi KMSE 2 | elhalasztva |
09:55 | Gödöllői KC | – GSE | 30 | – | 17 |
10:50 | GSE | – XVI.kerületi KMSE | 8 | – | 33 |
11:45 | Gödöllői KC | – Veresegyház VSK | 24 | – | 3 |
12:40 | Veresegyház VSK | – XVI.kerületi KMSE | 2 | – | 32 |
2020. november 8. vasárnap |
Vácrátót, Sportcsarnok* |
09:00 | Veresegyház VSK | – Budakalász Kézilabda Zrt. | 1 | – | 35 |
09:55 | Veresegyház VSK | – Pilisvörösvári KSK | 0 | – | 26 |
10:50 | Solymári SC | – Budakalász Kézilabda Zrt. |
11:45 | Pilisvörösvári KSK | – Vác | 28 | – | 13 |
12:40 | Vác | – Solymári SC |
TABELLA |
hely | csapat | M | GY | D | V | LG | KG | GK | PONT |
|
|
|
|
|
|
|
2020. szeptember 13. vasárnap |
Vecsés, Városi Sportcsarnok |
09:00 | Vecsési SE | – Kántor Anikó SE | 12 | – | 7 |
10:00 | Hatvani KSZSE | – Vecsési SE | 8 | – | 27 |
11:00 | Kántor Anikó SE | – Veresegyház VSK | 31 | – | 11 |
12:00 | Salgótarjáni Strandépítők | – Hatvani KSZSE | 19 | – | 18 |
13:00 | Veresegyház VSK | – Balassagyarmati Kábel SE | 9 | – | 33 |
14:00 | Gödöllői SE | – Salgótarjáni Strandépítők | 14 | – | 20 |
15:00 | Balassagyarmati Kábel SE | – Gödöllői SE | 28 | – | 13 |
2020. szeptember 27. vasárnap |
Salgótarján, Városi Sportcsarnok |
09:00 | Balassagyarmati Kábel SE | – Salgótarjáni Strandépítők | 22 | – | 15 |
10:00 | Salgótarjáni Strandépítők | – Kántor Anikó SE | 15 | – | 19 |
11:00 | Vecsési SE | – Balassagyarmati Kábel SE | 23 | – | 21 |
12:00 | Kántor Anikó SE | – Hatvani KSZSE | 25 | – | 16 |
13:00 | Gödöllői SE | – Vecsési SE | 12 | – | 16 |
14:00 | Hatvani KSZSE | – Veresegyház VSK | 25 | – | 16 |
15:00 | Veresegyház VSK | – Gödöllői SE | 14 | – | 27 |
2020. november 7. szombat |
Vácrátót, Sportcsarnok* |
Vecsési SE | – Hatvani KSZSE |
Vecsési SE | – Gödöllői SE |
09:00 | Veresegyház VSK | – Kántor Anikó SE | 14 | – | 33 |
10:00 | Veresegyház VSK | – Hatvani KSZSE | 18 | – | 31 |
11:00 | Kántor Anikó SE | – Balassagyarmati Kábel SE | 19 | – | 14 |
12:00 | Hatvani KSZSE | – Gödöllői SE | 24 | – | 20 |
13:00 | Salgótarjáni Strandépítők | – Balassagyarmati Kábel SE | 19 | – | 31 |
14:00 | Salgótarjáni Strandépítők | – Gödöllői SE | 22 | – | 17 |
TABELLA |
hely | csapat | M | GY | D | V | LG | KG | GK | PONT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020. szeptember 11. péntek |
14:50 | Pilisvörösvári KSK | – Angyalföldi Sportiskola | 23 | – | 20 |
17:00 | KASE | – Domony KSE | 20 | – | 26 |
17:30 | Csömöri SSZN KFT | – Veresegyház VSK | 24 | – | 26 |
2020. szeptember 13. vasárnap |
00:00 | Budakalászi SC | – Mikolik Handball School |
16:15 | Vác | – Mogyoródi KSK | 28 | – | 33 |
16:30 | Solymári SC | – Rákosmenti KSK | 33 | – | 4 |
2020. szeptember 18. péntek |
17:00 | Mogyoródi KSK | – Veresegyház VSK | 32 | – | 34 |
17:45 | Csömöri SSZN KFT | – KASE | 24 | – | 22 |
2020. szeptember 19. szombat |
00:00 | Mikolik Handball School | – Pilisvörösvári KSK |
10:00 | Pénzügyőr SE II. | – Mogyoródi KSK | 30 | – | 37 |
2020. szeptember 20. vasárnap |
12:00 | Domony KSE | – Budakalászi SC | 27 | – | 26 |
16:00 | Angyalföldi Sportiskola | – Solymári SC | 44 | – | 15 |
16:00 | Rákosmenti KSK | – Vác | 4 | – | 40 |
2020. szeptember 25. péntek |
15:30 | Solymári SC | – Pilisvörösvári KSK | 21 | – | 39 |
17:45 | Mikolik Handball School | – Domony KSE | 26 | – | 20 |
18:00 | Pénzügyőr SE II. | – Csömöri SSZN KFT | 20 | – | 28 |
2020. szeptember 26. szombat |
10:00 | Veresegyház VSK | – Rákosmenti KSK | 47 | – | 6 |
11:15 | KASE | – Mogyoródi KSK | 36 | – | 29 |
2020. szeptember 27. vasárnap |
11:00 | Budakalászi SC | – Csömöri SSZN KFT | 19 | – | 20 |
16:15 | Vác | – Angyalföldi Sportiskola | 25 | – | 23 |
2020. szeptember 30. szerda |
18:30 | Domony KSE | – Pénzügyőr SE II. | 25 | – | 23 |
2020. október 4. vasárnap |
16:15 | Vác | – Pénzügyőr SE II. | 28 | – | 18 |
2020. október 7. szerda |
17:30 | Angyalföldi Sportiskola | – Veresegyház VSK | 21 | – | 31 |
2020. október 9. péntek |
17:45 | Csömöri SSZN KFT | – Domony KSE | 23 | – | 18 |
18:00 | Pilisvörösvári KSK | – Vác | 36 | – | 23 |
2020. október 11. vasárnap |
08:30 | Rákosmenti KSK | – KASE | 7 | – | 30 |
14:00 | Solymári SC | – Mikolik Handball School | 24 | – | 23 |
19:00 | Mogyoródi KSK | – Budakalászi SC | 32 | – | 24 |
2020. október 16. péntek |
17:30 | Mikolik Handball School | – Csömöri SSZN KFT | 28 | – | 40 |
18:00 | Pénzügyőr SE II. | – Solymári SC | 23 | – | 13 |
2020. október 17. szombat |
10:00 | KASE | – Angyalföldi Sportiskola | 22 | – | 34 |
10:00 | Veresegyház VSK | – Pilisvörösvári KSK | 28 | – | 26 |
2020. október 18. vasárnap |
11:30 | Budakalászi SC | – Rákosmenti KSK | 37 | – | 10 |
16:15 | Vác | – Solymári SC | 32 | – | 18 |
18:00 | Domony KSE | – Mogyoródi KSK | 21 | – | 27 |
2020. október 21. szerda |
17:30 | Angyalföldi Sportiskola | – Budakalászi SC | 27 | – | 23 |
2020. október 25. vasárnap |
11:30 | Pilisvörösvári KSK | – KASE | 34 | – | 24 |
12:30 | Solymári SC | – Veresegyház VSK | 13 | – | 25 |
13:45 | Rákosmenti KSK | – Domony KSE | 7 | – | 29 |
15:00 | Mogyoródi KSK | – Csömöri SSZN KFT | 25 | – | 24 |
16:15 | Vác | – Mikolik Handball School | 33 | – | 18 |
2020. november 6. péntek |
18:00 | Pénzügyőr SE II. | – Angyalföldi Sportiskola | 29 | – | 29 |
2020. november 12. csütörtök |
16:15 | Csömöri SSZN KFT | – Rákosmenti KSK | 37 | – | 11 |
2020. november 13. péntek |
00:00 | Mikolik Handball School | – Mogyoródi KSK | elhalasztva |
2020. november 14. szombat |
09:30 | KASE | – Solymári SC | 25 | – | 15 |
10:00 | Veresegyház VSK | – Vác | 32 | – | 18 |
2020. november 15. vasárnap |
12:00 | Budakalászi SC | – Pilisvörösvári KSK | 21 | – | 31 |
12:00 | Domony KSE | – Angyalföldi Sportiskola | 8 | – | 27 |
2020. november 18. szerda |
Pilisvörösvári KSK | – Domony KSE | elhalasztva |
Angyalföldi Sportiskola | – Csömöri SSZN KFT | elhalasztva |
2020. november 21. szombat |
Veresegyház VSK | – Mikolik Handball School | elhalasztva |
10:30 | Solymári SC | – Budakalászi SC | 22 | – | 20 |
15:00 | Rákosmenti KSK | – Mogyoródi KSK | 24 | – | 39 |
2020. november 22. vasárnap |
Vác | – KASE | elhalasztva |
2020. november 24. kedd |
18:00 | Pilisvörösvári KSK | – Pénzügyőr SE II. | 27 | – | 18 |
2020. november 27. péntek |
17:45 | Csömöri SSZN KFT | – Pilisvörösvári KSK | 20 | – | 22 |
17:45 | Mikolik Handball School | – Rákosmenti KSK | 0 | – | 10 |
2020. november 28. szombat |
KASE | – Veresegyház VSK | elhalasztva |
2020. november 29. vasárnap |
Domony KSE | – Solymári SC | elhalasztva |
18:00 | Angyalföldi Sportiskola | – Mogyoródi KSK | 26 | – | 24 |
18:30 | Budakalászi SC | – Vác | 19 | – | 23 |
2020. december 2. szerda |
18:30 | Angyalföldi Sportiskola | – Rákosmenti KSK | 39 | – | 12 |
2020. december 5. szombat |
KASE | – Mikolik Handball School | elhalasztva |
Csömöri SSZN KFT | – Solymári SC | elhalasztva |
09:00 | Pénzügyőr SE II. | – Rákosmenti KSK | 25 | – | 8 |
10:00 | Veresegyház VSK | – Budakalászi SC | 34 | – | 19 |
2020. december 6. vasárnap |
Vác | – Domony KSE | elhalasztva |
16:00 | Pilisvörösvári KSK | – Mogyoródi KSK | 32 | – | 25 |
2020. december 11. péntek |
Mikolik Handball School | – Angyalföldi Sportiskola | elhalasztva |
2020. december 12. szombat |
18:30 | Csömöri SSZN KFT | – Vác | 24 | – | 26 |
2020. december 13. vasárnap |
10:30 | Budakalászi SC | – KASE | 35 | – | 17 |
2021. január 10. vasárnap |
17:00 | Csömöri SSZN KFT | – Solymári SC | 28 | – | 20 |
2021. január 17. vasárnap |
16:15 | Vác | – KASE | 27 | – | 21 |
2021. január 24. vasárnap |
12:30 | Vác | – Domony KSE | 30 | – | 26 |
2021. január 31. vasárnap |
11:00 | Mogyoródi KSK | – Solymári SC | 27 | – | 19 |
2021. február 2. kedd |
18:45 | Domony KSE | – Veresegyház VSK | 15 | – | 26 |
2021. február 3. szerda |
18:15 | Pilisvörösvári KSK | – Rákosmenti KSK | 41 | – | 10 |
2021. február 5. péntek |
17:45 | Mogyoródi KSK | – Rákosmenti KSK | 32 | – | 15 |
2021. február 6. szombat |
17:00 | Pénzügyőr SE II. | – Budakalászi SC | 22 | – | 15 |
2021. február 7. vasárnap |
12:15 | Solymári SC | – Pénzügyőr SE II. | 17 | – | 25 |
2021. február 9. kedd |
18:30 | Domony KSE | – KASE | 30 | – | 28 |
2021. február 10. szerda |
18:30 | Angyalföldi Sportiskola | – Csömöri SSZN KFT | 24 | – | 23 |
2021. február 13. szombat |
13:00 | Rákosmenti KSK | – Solymári SC | 12 | – | 32 |
16:30 | Veresegyház VSK | – Csömöri SSZN KFT | 28 | – | 24 |
2021. február 14. vasárnap |
09:30 | Angyalföldi Sportiskola | – Pilisvörösvári KSK | 19 | – | 28 |
11:00 | Mikolik Handball School | – Budakalászi SC | 16 | – | 23 |
17:30 | Mogyoródi KSK | – Vác | 28 | – | 34 |
2021. február 17. szerda |
Mogyoródi KSK | – Pénzügyőr SE II. | elhalasztva |
2021. február 20. szombat |
KASE | – Csömöri SSZN KFT | elhalasztva |
10:00 | Veresegyház VSK | – Mogyoródi KSK | 34 | – | 25 |
13:15 | Pilisvörösvári KSK | – Mikolik Handball School | 51 | – | 15 |
2021. február 21. vasárnap |
12:00 | Solymári SC | – Angyalföldi Sportiskola | 14 | – | 32 |
13:30 | Budakalászi SC | – Domony KSE | 26 | – | 21 |
16:15 | Vác | – Rákosmenti KSK | 32 | – | 14 |
2021. február 23. kedd |
16:15 | Csömöri SSZN KFT | – Pénzügyőr SE II. | 32 | – | 17 |
2021. február 24. szerda |
00:00 | Domony KSE | – Mikolik Handball School | elhalasztva |
2021. február 26. péntek |
17:15 | Csömöri SSZN KFT | – Budakalászi SC | 24 | – | 21 |
18:00 | Pilisvörösvári KSK | – Solymári SC | 41 | – | 13 |
2021. február 27. szombat |
00:00 | Mogyoródi KSK | – KASE | elhalasztva |
13:00 | Angyalföldi Sportiskola | – Vác | 33 | – | 20 |
14:30 | Rákosmenti KSK | – Veresegyház VSK | 12 | – | 41 |
TABELLA |
hely | csapat | M | GY | D | V | LG | KG | GK | PONT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020. szeptember 13. vasárnap |
14:00 | Moyra-Budaörs Handball II | – Vácrátót KSE | 41 | – | 15 |
14:00 | Domony KSE | – Szigetszentmiklós NKSE II | 24 | – | 25 |
14:00 | Gödöllői KC | – Sülysápi SE | 33 | – | 26 |
16:00 | Gyáli BKSE | – Veresegyház VSK | 38 | – | 17 |
2020. szeptember 19. szombat |
Sülysápi SE | – Domony KSE |
15:00 | Vácrátót KSE | – Balassa SE Balassagyarmat | 24 | – | 28 |
2020. szeptember 20. vasárnap |
Veresegyház VSK | – Gödöllői KC |
14:00 | Szigetszentmiklós NKSE II | – Moyra-Budaörs Handball II | 27 | – | 36 |
2020. szeptember 22. kedd |
Moyra-Budaörs Handball II | – Sülysápi SE |
2020. szeptember 27. vasárnap |
Gödöllői KC | – Gyáli BKSE |
15:00 | Balassa SE Balassagyarmat | – Szigetszentmiklós NKSE II | 26 | – | 23 |
15:00 | Domony KSE | – Veresegyház VSK | 27 | – | 23 |
2020. október 3. szombat |
15:00 | Veresegyház VSK | – Moyra-Budaörs Handball II | 19 | – | 35 |
18:00 | Sülysápi SE | – Balassa SE Balassagyarmat | 26 | – | 37 |
2020. október 4. vasárnap |
13:30 | Szigetszentmiklós NKSE II | – Vácrátót KSE | 34 | – | 19 |
16:00 | Gyáli BKSE | – Domony KSE | 35 | – | 18 |
2020. október 8. csütörtök |
19:00 | Domony KSE | – Gödöllői KC | 21 | – | 17 |
2020. október 11. vasárnap |
11:00 | Vácrátót KSE | – Sülysápi SE | 26 | – | 18 |
19:00 | Gyáli BKSE | – Moyra-Budaörs Handball II | 30 | – | 24 |
2020. október 17. szombat |
15:00 | Veresegyház VSK | – Vácrátót KSE | 21 | – | 29 |
2020. október 18. vasárnap |
14:00 | Gödöllői KC | – Moyra-Budaörs Handball II | 20 | – | 28 |
16:00 | Gyáli BKSE | – Balassa SE Balassagyarmat | 33 | – | 22 |
16:30 | Sülysápi SE | – Szigetszentmiklós NKSE II | 26 | – | 33 |
2020. október 24. szombat |
10:00 | Vácrátót KSE | – Gyáli BKSE | 21 | – | 35 |
2020. október 25. vasárnap |
11:00 | Moyra-Budaörs Handball II | – Domony KSE | 37 | – | 21 |
13:30 | Szigetszentmiklós NKSE II | – Veresegyház VSK | 16 | – | 23 |
17:00 | Balassa SE Balassagyarmat | – Gödöllői KC | 26 | – | 19 |
2020. november 2. hétfő |
20:00 | Veresegyház VSK | – Gödöllői KC | 22 | – | 24 |
2020. november 7. szombat |
10:00 | Sülysápi SE | – Veresegyház VSK | 23 | – | 32 |
2020. november 8. vasárnap |
Gyáli BKSE | – Szigetszentmiklós NKSE II | elhalasztva |
15:00 | Domony KSE | – Balassa SE Balassagyarmat | 25 | – | 21 |
18:00 | Gödöllői KC | – Vácrátót KSE | 26 | – | 18 |
2020. november 14. szombat |
Sülysápi SE | – Gyáli BKSE | elhalasztva |
15:00 | Vácrátót KSE | – Domony KSE | 24 | – | 19 |
2020. november 15. vasárnap |
Szigetszentmiklós NKSE II | – Gödöllői KC | elhalasztva |
17:00 | Balassa SE Balassagyarmat | – Moyra-Budaörs Handball II | 13 | – | 29 |
2020. november 19. csütörtök |
18:30 | Balassa SE Balassagyarmat | – Veresegyház VSK | 25 | – | 23 |
2020. november 21. szombat |
10:00 | Moyra-Budaörs Handball II | – Sülysápi SE | 46 | – | 28 |
2021. január 30. szombat |
14:00 | Szigetszentmiklós NKSE II | – Gödöllői KC | 19 | – | 23 |
2021. február 6. szombat |
12:00 | Sülysápi SE | – Gödöllői KC | 22 | – | 32 |
2021. február 7. vasárnap |
12:00 | Szigetszentmiklós NKSE II | – Domony KSE | 29 | – | 24 |
13:00 | Veresegyház VSK | – Gyáli BKSE | 21 | – | 31 |
15:30 | Vácrátót KSE | – Moyra-Budaörs Handball II | 25 | – | 28 |
2021. február 11. csütörtök |
18:45 | Gyáli BKSE | – Szigetszentmiklós NKSE II | 32 | – | 19 |
19:00 | Balassa SE Balassagyarmat | – Vácrátót KSE | 23 | – | 14 |
2021. február 14. vasárnap |
14:00 | Moyra-Budaörs Handball II | – Szigetszentmiklós NKSE II | 36 | – | 7 |
17:00 | Domony KSE | – Sülysápi SE | 20 | – | 14 |
18:00 | Gödöllői KC | – Veresegyház VSK | 21 | – | 24 |
2021. február 20. szombat |
12:00 | Sülysápi SE | – Moyra-Budaörs Handball II | 29 | – | 51 |
2021. február 21. vasárnap |
12:00 | Szigetszentmiklós NKSE II | – Balassa SE Balassagyarmat | 16 | – | 26 |
16:00 | Gyáli BKSE | – Gödöllői KC | 39 | – | 18 |
18:00 | Veresegyház VSK | – Domony KSE | 26 | – | 22 |
2021. február 27. szombat |
14:00 | Moyra-Budaörs Handball II | – Veresegyház VSK | 21 | – | 23 |
17:00 | Balassa SE Balassagyarmat | – Sülysápi SE | 29 | – | 20 |
2021. február 28. vasárnap |
15:30 | Vácrátót KSE | – Szigetszentmiklós NKSE II | 22 | – | 20 |
17:00 | Domony KSE | – Gyáli BKSE | 21 | – | 28 |
2021. március 6. szombat |
Moyra-Budaörs Handball II | – Gyáli BKSE | elhalasztva |
2021. március 7. vasárnap |
Gödöllői KC | – Domony KSE | elhalasztva |
10:00 | Sülysápi SE | – Vácrátót KSE | 20 | – | 27 |
15:30 | Veresegyház VSK | – Balassa SE Balassagyarmat | 22 | – | 22 |
2021. március 13. szombat |
Balassa SE Balassagyarmat | – Gyáli BKSE | elhalasztva |
Moyra-Budaörs Handball II | – Gödöllői KC | elhalasztva |
2021. március 14. vasárnap |
12:00 | Szigetszentmiklós NKSE II | – Sülysápi SE | 38 | – | 18 |
16:30 | Vácrátót KSE | – Veresegyház VSK | 21 | – | 26 |
2021. március 17. szerda |
Gödöllői KC | – Gyáli BKSE | elhalasztva |
2021. március 20. szombat |
Gödöllői KC | – Balassa SE Balassagyarmat | elhalasztva |
15:30 | Veresegyház VSK | – Szigetszentmiklós NKSE II | 26 | – | 21 |
2021. március 21. vasárnap |
Domony KSE | – Moyra-Budaörs Handball II | elhalasztva |
Gyáli BKSE | – Vácrátót KSE | elhalasztva |
2021. március 28. vasárnap |
09:30 | Szigetszentmiklós NKSE II | – Gyáli BKSE | 19 | – | 30 |
2021. április 10. szombat |
11:00 | Gyáli BKSE | – Vácrátót KSE | 29 | – | 24 |
2021. április 11. vasárnap |
13:00 | Moyra-Budaörs Handball II | – Balassa SE Balassagyarmat | 28 | – | 19 |
2021. április 17. szombat |
17:00 | Balassa SE Balassagyarmat | – Gyáli BKSE | 21 | – | 19 |
2021. április 18. vasárnap |
15:00 | Domony KSE | – Vácrátót KSE | 22 | – | 23 |
2021. április 21. szerda |
18:30 | Domony KSE | – Moyra-Budaörs Handball II | 13 | – | 28 |
2021. április 22. csütörtök |
18:40 | Sülysápi SE | – Gyáli BKSE | 10 | – | 0 |
2021. április 24. szombat |
15:00 | Veresegyház VSK | – Sülysápi SE | 37 | – | 21 |
2021. április 29. csütörtök |
18:40 | Gyáli BKSE | – Sülysápi SE | 42 | – | 28 |
2021. április 30. péntek |
19:30 | Sülysápi SE | – Domony KSE | 31 | – | 23 |
2021. május 1. szombat |
13:00 | Moyra-Budaörs Handball II | – Gyáli BKSE | 29 | – | 18 |
2021. május 2. vasárnap |
17:00 | Balassa SE Balassagyarmat | – Domony KSE | 32 | – | 17 |
2020. szeptember 12. szombat |
16:00 | Gyömrő VSK | – SZKE II-DKSK | 29 | – | 23 |
2020. szeptember 13. vasárnap |
12:00 | Domony KSE | – SZKE III | 36 | – | 28 |
17:00 | Mogyoródi KSK | – Solymári SC | 21 | – | 30 |
17:30 | Csömör KSK II. | – SZKSK III. | 28 | – | 26 |
18:00 | Aranyszarvas SE | – Veresegyház VSK | 25 | – | 26 |
2020. szeptember 19. szombat |
SZKE III | – Csömör KSK II. |
14:30 | Solymári SC | – Gyömrő VSK | 28 | – | 25 |
18:00 | Veresegyház VSK | – Mogyoródi KSK | 24 | – | 28 |
2020. szeptember 20. vasárnap |
16:00 | Üllői VKSK II | – Aranyszarvas SE | 36 | – | 26 |
17:45 | SZKSK III. | – Bugyi SE | 30 | – | 40 |
18:00 | SZKE II-DKSK | – Domony KSE | 30 | – | 30 |
2020. szeptember 26. szombat |
12:30 | Csömör KSK II. | – SZKE II-DKSK | 33 | – | 28 |
17:30 | Veresegyház VSK | – Üllői VKSK II | 25 | – | 32 |
18:30 | Bugyi SE | – SZKE III | 33 | – | 23 |
2020. szeptember 27. vasárnap |
17:00 | Domony KSE | – Solymári SC | 33 | – | 33 |
18:00 | Aranyszarvas SE | – SZKSK III. | 34 | – | 32 |
18:00 | Gyömrő VSK | – Mogyoródi KSK | 29 | – | 20 |
2020. október 3. szombat |
14:00 | SZKE II-DKSK | – Bugyi SE | 29 | – | 29 |
16:00 | Gyömrő VSK | – Veresegyház VSK | 34 | – | 25 |
18:00 | SZKE III | – Aranyszarvas SE | 39 | – | 27 |
2020. október 4. vasárnap |
16:00 | Üllői VKSK II | – SZKSK III. | 46 | – | 27 |
18:00 | Solymári SC | – Csömör KSK II. | 23 | – | 22 |
19:00 | Mogyoródi KSK | – Domony KSE | 25 | – | 30 |
2020. október 10. szombat |
16:00 | Üllői VKSK II | – SZKE III | 30 | – | 27 |
18:00 | Bugyi SE | – Solymári SC | 36 | – | 29 |
19:00 | Aranyszarvas SE | – SZKE II-DKSK | 27 | – | 44 |
2020. október 11. vasárnap |
12:00 | Domony KSE | – Gyömrő VSK | 26 | – | 34 |
13:30 | Veresegyház VSK | – SZKSK III. | 45 | – | 30 |
18:30 | Csömör KSK II. | – Mogyoródi KSK | 24 | – | 22 |
2020. október 15. csütörtök |
20:30 | SZKE III | – Csömör KSK II. | 26 | – | 28 |
2020. október 17. szombat |
19:00 | Solymári SC | – Aranyszarvas SE | 36 | – | 17 |
20:00 | SZKE III | – SZKSK III. | 37 | – | 30 |
2020. október 18. vasárnap |
Domony KSE | – Veresegyház VSK | elhalasztva |
Gyömrő VSK | – Csömör KSK II. | elhalasztva |
15:00 | SZKE II-DKSK | – Üllői VKSK II | 35 | – | 25 |
17:00 | Mogyoródi KSK | – Bugyi SE | 26 | – | 38 |
2020. október 24. szombat |
12:30 | Veresegyház VSK | – SZKE III | 32 | – | 30 |
14:30 | Csömör KSK II. | – Domony KSE | 22 | – | 21 |
19:00 | Aranyszarvas SE | – Mogyoródi KSK | 23 | – | 25 |
2020. október 25. vasárnap |
14:00 | Üllői VKSK II | – Solymári SC | 27 | – | 32 |
16:00 | SZKSK III. | – SZKE II-DKSK | 28 | – | 44 |
18:00 | Bugyi SE | – Gyömrő VSK | 27 | – | 30 |
2020. október 29. csütörtök |
20:00 | Domony KSE | – Veresegyház VSK | 34 | – | 31 |
2020. november 6. péntek |
20:30 | SZKE II-DKSK | – SZKE III | 35 | – | 27 |
2020. november 7. szombat |
Gyömrő VSK | – Aranyszarvas SE | elhalasztva |
12:30 | Csömör KSK II. | – Veresegyház VSK | 26 | – | 24 |
2020. november 8. vasárnap |
Domony KSE | – Bugyi SE | elhalasztva |
Mogyoródi KSK | – Üllői VKSK II | elhalasztva |
16:00 | Solymári SC | – SZKSK III. | 32 | – | 24 |
2020. november 14. szombat |
Bugyi SE | – Csömör KSK II. | elhalasztva |
SZKSK III. | – Mogyoródi KSK | elhalasztva |
Üllői VKSK II | – Gyömrő VSK | elhalasztva |
20:00 | SZKE III | – Solymári SC | 21 | – | 27 |
2020. november 15. vasárnap |
Aranyszarvas SE | – Domony KSE | elhalasztva |
17:30 | Veresegyház VSK | – SZKE II-DKSK | 32 | – | 34 |
2020. november 21. szombat |
14:00 | Solymári SC | – SZKE II-DKSK | 35 | – | 32 |
2020. november 22. vasárnap |
12:00 | Domony KSE | – Üllői VKSK II | 32 | – | 35 |
2020. november 29. vasárnap |
16:00 | Gyömrő VSK | – Csömör KSK II. | 34 | – | 23 |
2020. december 6. vasárnap |
17:00 | Gyömrő VSK | – SZKSK III. | 36 | – | 25 |
2021. január 16. szombat |
18:00 | Gyömrő VSK | – Aranyszarvas SE | 39 | – | 19 |
2021. január 23. szombat |
17:00 | Bugyi SE | – Csömör KSK II. | 25 | – | 19 |
18:00 | Üllői VKSK II | – Gyömrő VSK | 25 | – | 26 |
2021. január 30. szombat |
16:00 | SZKE II-DKSK | – Mogyoródi KSK | 33 | – | 33 |
18:00 | SZKE III | – Gyömrő VSK | 25 | – | 32 |
18:00 | SZKSK III. | – Üllői VKSK II | 32 | – | 38 |
2021. január 31. vasárnap |
17:00 | Domony KSE | – Bugyi SE | 25 | – | 38 |
18:30 | Csömör KSK II. | – Aranyszarvas SE | 36 | – | 25 |
2021. február 3. szerda |
19:00 | Bugyi SE | – Veresegyház VSK | 30 | – | 26 |
2021. február 4. csütörtök |
20:00 | Mogyoródi KSK | – SZKE III | 24 | – | 23 |
2021. február 6. szombat |
16:00 | SZKSK III. | – Domony KSE | 36 | – | 43 |
2021. február 7. vasárnap |
16:00 | Üllői VKSK II | – Csömör KSK II. | 22 | – | 31 |
18:00 | Aranyszarvas SE | – Bugyi SE | 24 | – | 44 |
18:00 | Veresegyház VSK | – Solymári SC | 29 | – | 30 |
2021. február 10. szerda |
19:00 | Bugyi SE | – Üllői VKSK II | 31 | – | 19 |
2021. február 13. szombat |
20:00 | SZKE III | – Domony KSE | 30 | – | 26 |
2021. február 14. vasárnap |
14:00 | Solymári SC | – Mogyoródi KSK | 29 | – | 26 |
16:00 | SZKE II-DKSK | – Gyömrő VSK | 22 | – | 29 |
18:00 | Veresegyház VSK | – Aranyszarvas SE | 37 | – | 21 |
18:00 | Üllői VKSK II | – Bugyi SE 28 – 27 |
2021. február 19. péntek |
20:00 | Csömör KSK II. | – SZKE III | 28 | – | 20 |
2021. február 20. szombat |
15:00 | Mogyoródi KSK | – Veresegyház VSK | 26 | – | 27 |
18:00 | Gyömrő VSK | – Solymári SC | 26 | – | 22 |
18:00 | Bugyi SE | – SZKSK III. | 47 | – | 26 |
2021. február 21. vasárnap |
18:00 | Domony KSE | – SZKE II-DKSK | 27 | – | 30 |
18:00 | Aranyszarvas SE | – Üllői VKSK II | 26 | – | 37 |
2021. február 27. szombat |
Solymári SC | – Domony KSE | elhalasztva |
16:00 | Üllői VKSK II | – Veresegyház VSK | 40 | – | 29 |
20:00 | SZKE III | – Bugyi SE | 32 | – | 42 |
2021. február 28. vasárnap |
SZKSK III. | – Aranyszarvas SE |
15:00 | SZKE II-DKSK | – Csömör KSK II. | 26 | – | 29 |
19:00 | Mogyoródi KSK | – Gyömrő VSK | 23 | – | 31 |
2021. március 6. szombat |
Csömör KSK II. | – Solymári SC | elhalasztva |
Bugyi SE | – SZKE II-DKSK | elhalasztva |
2021. március 7. vasárnap |
Domony KSE | – Mogyoródi KSK | elhalasztva |
18:00 | Veresegyház VSK | – Gyömrő VSK | 26 | – | 33 |
18:00 | Aranyszarvas SE | – SZKE III | 23 | – | 40 |
2021. március 13. szombat |
SZKE II-DKSK | – Aranyszarvas SE | elhalasztva |
Gyömrő VSK | – Domony KSE | elhalasztva |
SZKE III | – Üllői VKSK II | elhalasztva |
10:00 | SZKSK III. | – Veresegyház VSK | 34 | – | 29 |
2021. március 14. vasárnap |
Mogyoródi KSK | – Csömör KSK II. | elhalasztva |
18:00 | Solymári SC | – Bugyi SE | 23 | – | 29 |
2021. március 19. péntek |
Veresegyház VSK | – Domony KSE | elhalasztva |
2021. március 20. szombat |
Bugyi SE | – Mogyoródi KSK | elhalasztva |
Üllői VKSK II | – SZKE II-DKSK | elhalasztva |
2021. március 21. vasárnap |
Csömör KSK II. | – Gyömrő VSK | elhalasztva |
Aranyszarvas SE | – Solymári SC | elhalasztva |
SZKSK III. | – SZKE III | elhalasztva |
2021. március 27. szombat |
Gyömrő VSK | – Bugyi SE | elhalasztva |
SZKE III | – Veresegyház VSK | elhalasztva |
2021. március 28. vasárnap |
Mogyoródi KSK | – Aranyszarvas SE | elhalasztva |
Domony KSE | – Csömör KSK II. | elhalasztva |
SZKE II-DKSK | – SZKSK III. | elhalasztva |
14:00 | Solymári SC | – Üllői VKSK II | 33 | – | 24 |
2021. április 2. péntek |
13:00 | SZKSK III. | – Csömör KSK II. | 28 | – | 24 |
2021. április 9. péntek |
20:00 | Veresegyház VSK | – Csömör KSK II. | 17 | – | 32 |
2021. április 10. szombat |
Bugyi SE | – Domony KSE | elhalasztva |
SZKE III | – SZKE II-DKSK | elhalasztva |
13:30 | SZKSK III. | – Solymári SC | 34 | – | 45 |
2021. április 11. vasárnap |
Mogyoródi KSK | – Üllői VKSK II | elhalasztva |
18:00 | Aranyszarvas SE | – Gyömrő VSK | 20 | – | 45 |
2021. április 17. szombat |
16:00 | SZKE II-DKSK | – Veresegyház VSK | 32 | – | 24 |
18:00 | Gyömrő VSK | – Üllői VKSK II | 31 | – | 28 |
2021. április 18. vasárnap |
14:15 | Solymári SC | – SZKE III | 28 | – | 29 |
17:00 | Domony KSE | – Aranyszarvas SE | 35 | – | 17 |
18:30 | Csömör KSK II. | – Bugyi SE | 22 | – | 21 |
2021. április 21. szerda |
19:00 | Csömör KSK II. | – Solymári SC | 24 | – | 26 |
2021. április 22. csütörtök |
20:00 | Domony KSE | – Mogyoródi KSK | 31 | – | 22 |
2021. április 24. szombat |
18:00 | Üllői VKSK II | – Domony KSE | 22 | – | 35 |
19:00 | Veresegyház VSK | – Bugyi SE | 22 | – | 38 |
20:00 | SZKE III | – Mogyoródi KSK | 33 | – | 19 |
2021. április 25. vasárnap |
11:00 | SZKSK III. | – Gyömrő VSK | 33 | – | 25 |
13:00 | SZKE II-DKSK | – Solymári SC | 30 | – | 34 |
18:00 | Aranyszarvas SE | – Csömör KSK II. | 23 | – | 33 |
2021. április 27. kedd |
19:30 | Solymári SC | – Domony KSE | 41 | – | 21 |
19:30 | Mogyoródi KSK | – SZKSK III. | 32 | – | 38 |
2021. április 30. péntek |
18:30 | Csömör KSK II. | – Gyömrő VSK | 24 | – | 19 |
20:00 | Aranyszarvas SE | – Domony KSE | 25 | – | 38 |
2021. május 2. vasárnap |
18:00 | Üllői VKSK II | – Mogyoródi KSK | 42 | – | 21 |
2021. május 5. szerda |
19:00 | Domony KSE | – Csömör KSK II. | 28 | – | 27 |
2021. május 6. csütörtök |
19:00 | Mogyoródi KSK | – SZKE II-DKSK | 30 | – | 27 |
2021. május 8. szombat |
16:00 | Gyömrő VSK | – SZKE III | 44 | – | 32 |
18:30 | Csömör KSK II. | – Üllői VKSK II | 30 | – | 29 |
19:00 | Bugyi SE | – Aranyszarvas SE | 33 | – | 9 |
2021. május 9. vasárnap |
14:15 | Solymári SC | – Veresegyház VSK | 43 | – | 20 |
17:00 | Domony KSE | – SZKSK III. | 44 | – | 38 |
2021. május 11. kedd |
19:00 | Üllői VKSK II | – SZKE II-DKSK | 39 | – | 36 |
20:00 | Mogyoródi KSK | – Csömör KSK II. | 20 | – | 24 |
2021. május 13. csütörtök |
19:30 | SZKSK III. | – Mogyoródi KSK | 33 | – | 35 |
2021. május 14. péntek |
19:30 | Bugyi SE | – Domony KSE | 34 | – | 29 |
20:30 | SZKE II-DKSK | – Aranyszarvas SE | 38 | – | 19 |
2021. május 15. szombat |
16:00 | SZKE III | – Üllői VKSK II | 29 | – | 28 |
2021. május 16. vasárnap |
15:00 | SZKE II-DKSK | – SZKSK III. | 44 | – | 23 |
17:00 | Gyömrő VSK | – Bugyi SE | 26 | – | 27 |
2021. május 18. kedd |
20:00 | Mogyoródi KSK | – Üllői VKSK II | 29 | – | 22 |
20:30 | SZKE III | – SZKE II-DKSK | 29 | – | 29 |
2021. május 19. szerda |
19:00 | Bugyi SE | – Mogyoródi KSK | 38 | – | 18 |
20:00 | Veresegyház VSK | – Domony KSE | 28 | – | 34 |
2021. május 21. péntek |
19:30 | Aranyszarvas SE | – Solymári SC | 22 | – | 43 |
2021. május 22. szombat |
16:00 | Gyömrő VSK | – Domony KSE | 33 | – | 38 |
16:00 | SZKE III | – Veresegyház VSK | 37 | – | 20 |
18:00 | Bugyi SE | – SZKE II-DKSK | 24 | – | 28 |
2021. május 27. csütörtök |
19:30 | SZKSK III. | – SZKE III | 29 | – | 36 |
2021. május 28. péntek |
19:30 | SZKSK III. | – Aranyszarvas SE | 37 | – | 31 |
2021. május 29. szombat |
17:00 | Mogyoródi KSK | – Aranyszarvas SE | 36 | – | 24 |
TABELLA |
hely | csapat | M | GY | D | V | LG | KG | GK | PONT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|