Erdőkertes SE – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 12. fordulójában a szomszéd községben szerepelt csapatunk.
Tóth László vezetőedző értékelése:
“Mindenek előtt gratulálok Csizmadia Balázs kollégámnak és csapatának a győzelemhez, teljes mértékben megérdemelték ezen a napon a három pontot. Nekik ez az év meccse volt és úgy is álltak hozzá, míg mi a mai napon túl vékonyak voltunk, sokat hibáztunk és túl sok volt ma a visszafogottabb teljesítmény! A tévhitek ellenére, soha nem hangoztattuk, hogy mi vagyunk a legjobb csapat a csoportban, az a célunk, hogy minden meccsen próbáljuk tudásunk legjavát nyújtani, ezúttal ez nem sikerült. Tanuló fázisban vagyunk és kellenek az ilyen jellegű impulzusok is, összességében: tizenkét meccsenként belefér egy ilyen nap!
Azt viszont nem értem és nem mehetek el szó nélkül mellette, hogy a “mennyei megyeiben” egy olyan hazai játékos, aki a veresegyházi klubban dolgozik utánpótlás edzőként miért szidja a klubot kilencven percen keresztül! Ez számomra etikátlan, ugyanis ezzel azokat a gyerekeket is megbántja, akiknek elvileg az edzője a mindennapokban…”
Erdőkertes SE – Veresegyház VSK 4-0 (1-0)
Veresegyház VSK összeállítása:
Fodor Sz. – Nagy P., Csiszár B., Mészáros Sz. (Polyák A. 46. perc), Grezner D. – Olay B., Lukács J., Simon B. (Túri P. 61. perc) – Dencz D., Bánhalmi M. (Farkas B. 61. perc), Szabó B.

Veresegyház VSK – Csömör KSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 11. fordulójában hazai pályán szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

”A tabellán elfoglalt helyezések alapján rangadó volt a javából és ezt a találkozón igazolta is mindkét csapat. A meccs olyan volt, mint az időjárás: hektikus. Az első félidőben napsütés, gyermeteg gólok és csömöri fellángolások, ami abból adódott, hogy nagyon nagy területeket adtunk át a vendégek középpályásainak. A szünetben ezt sikerült átbeszélni, de mivel a viharos erejű szél a csömörieket támogatta, nem volt egyszerű a játékunkat játszani. Végül megküzdöttünk az elemekkel és sikerült itthon tartanunk mindhárom pontot, aminek nagyon örültünk és bízunk abban, hogy szurkolóinkat is sikerült boldoggá tennünk!”

Veresegyház VSK – Csömör KSK 4-2 (2-2)

Gól: Dencz Dávid (6.p, 39.p), Olay Balázs (53.p), Csiszár Bence (62.p)

A VVSK összeállítása: Hosszú Levente –Tóth Márk, Grezner Dávid (Nagy Péter), Olay Balázs, Csiszár Bence –Simon Bence (Lukács József Zoltán), Bánhalmi Milán (Polyák Attila), Farkas Balázs (Túri Péter), Szabó Bence (Szíjártó Dániel), Mészáros Dániel, Dencz Dávid

Edző: Tóth László.

Piliscsaba SE – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 10. fordulójában idegenben szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

”A játékstílusát illetően roppant kellemetlen ellenfél ellen léptünk pályára, ugyanis nem egyszerű olyan csapat ellen játszani, akik már a védővonalból próbálják a támadóikat megjátszani. Az eredményeik alapján igen sikeresen tették ezt, egyszóval nem volt egyszerű dolgunk. A mérkőzésen voltak olyan pillanatok, amikor a hazaiak fölénk kerekedtek, de azt gondolom, hogy magabiztosságunknak köszönhetően megérdemelten nyertük meg ezt az igen nehéz párharcot!

Piliscsaba SE – Veresegyház VSK 0-3 (0-1)

Gól: Dencz Dávid (3.p), Polyák Attila  (59.p), Grezner Dávid (65.p)

A VVSK összeállítása: Hosszú Levente – Nagy Péter, Grezner Dávid, Olay Balázs, Csiszár Bence – Lukács József Zoltán (Polyák Attila), Simon Bence (Túri Péter), Bánhalmi Milán (Farkas Balázs), Szabó Bence, Mészáros Dániel, Dencz Dávid

Edző: Tóth László.

Veresegyház VSK – PILE-Szántó SE mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 9. fordulójában hazai pályán szerepelt csapatunk.
Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:
” A mai meccsen nem villogtattuk azokat az erényeinket amiket látni szeretnék és amelyekkel már rendelkezünk, viszont elégedetlen sem lehetek, mert kétszer is hátrányból fordítva tudtunk nyerni egy szimpatikusan játszó ellenfél ellen. 

Küzdünk becsülettel, néha önmagunkkal, de nem baj, mert egységességből ezúttal is jól vizsgáztunk!
Veresegyház VSK – PILE- Szàntó SE 3-2 (0-1)
Gól: Farkas Balázs (47.p), Bánhalmi Milán (82.p), Polyák Attila (84.p)
A VVSK összeállítása: Hosszú Levente – Tóth Márk, Grezner Dávid, Olay Balázs, Csiszár Bence – Túri Péter (Nagy Péter), Simon Bence (Polyák Attila), Bánhalmi Milán – Farkas Balázs , Szabó Bence, Dencz Dávid (Szíjártó Dániel)
Nem lépett pályára: Fodor Szabolcs
Edző: Tóth László.
Jók: Olay Balázs, Szabó Bence, Csiszár Bence

Mogyoród FC – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 8. fordulójában Mogyoródon vendég szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

” Tudtuk, hogy nem lesz egyszerű a három pont megszerzése Mogyoródon, mert a hazaiak jelenlegi helyezése csalóka, lényegesen jobb csapat annál, amit mutat a tabella. Egyrészt, mert két meccsel kevesebbet játszott ezidáig mint a többiek, valamint az elmúlt fordulóban magabiztosan verte a jó erőkből álló Vác-Deákvárt. Arról nem is beszélve, hogy nálunk volt néhány sérült és beteg, valamint eltiltott is, így óvatosnak kellett maradnunk és ennek megfelelően maximális koncentrációt kértem a srácoktól. Ezt be is tartották és az 1-0 ellenére magabiztos és igen értékes három ponttal gazdagodtunk! Gratulálok a csapatnak! “

Mogyoród FC – Veresegyház VSK 0-1 (0-1)
Gól: Dencz Dávid (21.p)
A VVSK összeállítása: Fodor Szabolcs – Tóth Márk, Nagy Péter (Túri Péter), Olay Balázs, Csiszár Bence – Lukács József, Simon Bence (Polyák Attila), Bánhalmi Milán (Szabó Tibor) – Farkas Balázs (Szíjártó Dániel), Szabó Bence, Dencz Dávid.
Nem lépett pályára: Hosszú Levente.
Edző: Tóth László.
Jók: Fodor Szabolcs, Olay Balázs.

A 2017/2018-as Pest megyei I. osztályú U14-es bajnokság eredményei

1. forduló
2017-09-02 szombat
14:00 ABONYI KID FC – VS DUNAKESZI 11 – 0
2017-11-02 csütörtök
10:00  KISTARCSAI VSC – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 3
2017-11-25 szombat
10:00 SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – GÖDÖLLŐI SK 7 – 3
2018-04-11 szerda
17:30  UFC GYÖMRŐ – ÜLLŐ SE 8 – 2
 
2. forduló
2017-09-16 szombat
10:00 VS DUNAKESZI – KISTARCSAI VSC 2 – 1
10:00 ÜLLŐ SE – SZÁZHALOMBATTAI VUK SE 3 – 4
10:00 GÖDÖLLŐI SK – ABONYI KID FC 0 – 0
14:30 VERESEGYHÁZ VSK – UFC GYÖMRŐ 2 – 2
3. forduló
2017-09-30 szombat
10:00 KISTARCSAI VSC – ABONYI KID FC 0 – 3
10:00 GÖDÖLLŐI SK –  ÜLLŐ SE 1 – 0
2017-10-01 vasárnap
10:00 SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – VERESEGYHÁZ VSK 3 – 4
10:00 UFC GYÖMRŐ – VS DUNAKESZI 3 – 1
4. forduló
2017-10-14 szombat
10:00 VS DUNAKESZI – SZÁZHALOMBATTAI VUK SE 0 – 5
11:30 KISTARCSAI VSC – GÖDÖLLŐI SK 3 – 0
2017-10-15 vasárnap
10:00 ABONYI KID FC – UFC GYÖMRŐ 8 – 0
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – ÜLLŐ SE 5 – 3
5. forduló
2017-10-28 szombat
10:00 ÜLLŐ SE – VS DUNAKESZI 6 – 4
10:00 GÖDÖLLŐI SK – VERESEGYHÁZ VSK 1 – 2
2017-10-29 vasárnap
09:30 UFC GYÖMRŐ – KISTARCSAI VSC 3 – 1
10:00 SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – ABONYI KID FC 0 – 6
6. forduló
2017-11-04 szombat
11:00 VS DUNAKESZI – VERESEGYHÁZ VSK 3 – 2
2017-11-05 vasárnap
10:00 UFC GYÖMRŐ – GÖDÖLLŐI SK 4 – 0
10:00 KISTARCSAI VSC – SZÁZHALOMBATTAI VUK SE 2 – 3
12:30 ABONYI KID FC – ÜLLŐ SE 10 – 0
7. forduló
2017-10-20 péntek
16:00 VERESEGYHÁZ VSK – ABONYI KID FC 2 – 6
2017-11-18 szombat
10:00 SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – UFC GYÖMRŐ 5 – 1
10:00 ÜLLŐ SE – KISTARCSAI VSC 4 – 0
2017-11-19 vasárnap
15:00 GÖDÖLLŐI SK – VS DUNAKESZI 4 – 7
 8. forduló
2018-03-11 vasárnap
 16:30 VS Dunakeszi – Abonyi KID FC 1 – 3
2018-04-24 kedd
15:00 Gödöllői SK – Százhalombattai VUK SE 2 – 1
18:00 Üllő SE – UFC Gyömrő 2 – 6
2018-05-11 péntek
14:00 Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC 2 – 1
9. forduló
2018-03-24 szombat
12:30 Kistarcsai VSC – VS Dunakeszi 0 – 2
2018-04-06 péntek
17:00 Abonyi KID FC – Gödöllői SK 4 – 3
2018-04-21 szombat
13:00 UFC Gyömrő – Veresegyház VSK 2 – 0
2018-05-23 szerda
18:00 Százhalombattai VUK SE – Üllő SE 3 – 3
10. forduló
2018-03-31 szombat
10:00 VS Dunakeszi – UFC Gyömrő 10 – 0
12:30 Abonyi KID FC – Kistarcsai VSC 4 – 0
2018-04-01 vasárnap
10:00 Veresegyház VSK – Százhalombattai VUK SE 2 – 0
2018-05-09 szerda
18:00 Üllő SE – Gödöllői SK 1 – 2
11. forduló
2018-04-15 vasárnap
10:00 UFC Gyömrő – Abonyi KID FC 3 – 5
10:00 Százhalombattai VUK SE – VS Dunakeszi 0 – 8
2018-04-20 péntek
16:30 Gödöllői SK II. – Kistarcsai VSC 2 – 4
2018-04-28 szombat
10:00 Üllő SE – Veresegyház VSK 5 – 3
12. forduló
2018-05-04 péntek
17:00 Kistarcsai VSC – UFC Gyömrő 1 – 4
2018-05-06 vasárnap
10:00 Abonyi KID FC – Százhalombattai VUK SE 5 – 3
11:00 Veresegyház VSK – Gödöllői SK II. 0 – 7
12:00 VS Dunakeszi – Üllő SE 9 – 0
13. forduló
2018-05-18 péntek
16:30 Gödöllői SK II. – UFC Gyömrő 2 – 6
2018-05-20 vasárnap
10:00 Százhalombattai VUK SE – Kistarcsai VSC 1 – 3
10:00 Üllő SE – Abonyi KID FC 3 – 1
11:30 Veresegyház VSK – VS Dunakeszi I. 0 – 12 

A 2017/2018-as Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság Északkeleti csoportjának állása

H. Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Fortuna SC-Kismaros 18 17 0 1 134 21 113 51
2 Zsámboki SE 18 13 1 4 96 39 57 40
3 Galgagyörki SE 18 13 0 5 76 42 34 39
4 Dunakeszi Vasutas SE 18 12 0 6 98 50 48 36
5 Veresegyház VSK 18 11 0 7 88 54 34 33
6 Aszód FC 18 6 1 11 73 80 -7 19
7 Szendehely FC 18 5 0 13 49 91 -42 15
8 Foci Suli Alapítvány-Vác 18 5 0 13 64 146 -82 15
9 Kisnémedi MSE 18 4 1 13 64 139 -75 13
10 Nagymaros FC 18 2 1 15 32 112 -80 7
11 Iklad KFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2017/2018-as Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság Északkeleti csoportjának eredményei

1. forduló
2017-09-09 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – NAGYMAROS FC 2 – 0
10:00 KISNÉMEDI MSE – ZSÁMBOKI SE 5 – 5
2017-09-10 vasárnap
11:00 ASZÓD FC – FORTUNA SC-KISMAROS 2 – 4
2017-10-06 péntek
19:00 GALGAGYÖRKI SE – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 10 – 3
2. forduló
  
2017-09-16 szombat
10:00 ASZÓD FC – NAGYMAROS FC 2 – 4
10:00 SZENDEHELY FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 3 – 4
12:30 ZSÁMBOKI SE – VERESEGYHÁZ VSK 9 – 3
2017-11-26 vasárnap
10:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – KISNÉMEDI MSE 8 – 1
  
3. forduló
2017-09-23 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – FORTUNA SC-KISMAROS 0 – 5
14:30 VERESEGYHÁZ VSK – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 0 – 3
2017-09-24 vasárnap
11:00 ASZÓD FC – ZSÁMBOKI SE 1 – 4
2017-10-31 kedd
13:00 KISNÉMEDI MSE – GALGAGYÖRKI SE 5 – 7
4. forduló
2017-09-30 szombat
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – ASZÓD FC 4 – 8
14:00 GALGAGYÖRKI SE – VERESEGYHÁZ VSK 5 – 2
2017-10-01 vasárnap
10:00 SZENDEHELY FC – FORTUNA SC-KISMAROS 3 – 9
12:00 NAGYMAROS FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 2 – 5
5. forduló
2017-10-07 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – ZSÁMBOKI SE 2 – 8
10:00 SZENDEHELY FC – NAGYMAROS FC 3 – 0
14:30 VERESEGYHÁZ VSK – KISNÉMEDI MSE 6 – 3
2017-10-08 vasárnap
12:00 ASZÓD FC – GALGAGYÖRKI SE 1 – 2
6. forduló
2017-10-14 szombat
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – DUNAKESZI VASUTAS SE 2 – 15
10:00 KISNÉMEDI MSE – ASZÓD FC 12 – 3
2017-10-14 szombat
-:- ZSÁMBOKI SE – SZENDEHELY FC 3 – 0
2017-10-15 vasárnap
10:00 NAGYMAROS FC – FORTUNA SC-KISMAROS 0 – 14
  
7. forduló
2017-10-21 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – GALGAGYÖRKI SE 1 – 3
10:00 SZENDEHELY FC – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 3 – 2
2017-10-22 vasárnap
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – ZSÁMBOKI SE 5 – 1
10:30 ASZÓD FC – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 5
8. forduló
2017-10-27 péntek
19:00 GALGAGYÖRKI SE – SZENDEHELY FC 9 – 1
2017-10-28 szombat
10:00 KISNÉMEDI MSE – DUNAKESZI VASUTAS SE 4 – 14
13:30 ZSÁMBOKI SE- NAGYMAROS FC 4 – 1
2017-10-29 vasárnap
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC- FORTUNA SC-KISMAROS 2 – 10
 9. forduló
2017-11-02 csütörtök
13:00 NAGYMAROS FC – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 7 – 2
2017-11-04 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – VERESEGYHÁZ VSK 10 – 0
10:00 SZENDEHELY FC – KISNÉMEDI MSE 10 – 0
2017-11-05 vasárnap
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – GALGAGYÖRKI SE 4 – 0
 10. forduló
2017-11-11 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – SZENDEHELY FC 7 – 1
10:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – ZSÁMBOKI SE 5 – 3
14:00 ASZÓD FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 3 – 1
2017-11-12 vasárnap
10:00 GALGAGYÖRKI SE – NAGYMAROS FC 3 – 0
2017-11-24 péntek
16:00 KISNÉMEDI MSE – FORTUNA SC-KISMAROS 1 – 7
 11. forduló
2017-11-18 szombat
10:00 NAGYMAROS FC – KISNÉMEDI MSE 2 – 9
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – VERESEGYHÁZ VSK 7 – 0
10:30 ZSÁMBOKI SE – GALGAGYÖRKI SE3 – 2
2017-11-19 vasárnap
10:00 SZENDEHELY FC – ASZÓD FC 4 – 1
 12. forduló
2018-04-03 kedd
10:00 Nagymaros FC – Veresegyház VSK 1 – 8
11:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Galgagyörki SE 2 – 4
2018-04-08 vasárnap
16:00 Zsámboki SE – Kisnémedi MSE 7 – 0
2018-04-22 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Aszód FC 9 – 1
 13. forduló
2018-03-25 vasárnap
12:00 Nagymaros FC – Aszód FC 2 – 2
2018-04-22 vasárnap
10:00 Veresegyház VSK – Zsámboki SE 1 – 2
2018-04-24 kedd
17:30 Dunakeszi Vasutas SE – Szendehely FC 2 – 1
2018-05-10 csütörtök
18:00 Kisnémedi MSE – Foci Suli Alapítvány-Vác 4 – 6
 14. forduló
 2018-03-30 péntek
10:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Veresegyház VSK 0 – 16
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Dunakeszi Vasutas SE 5 – 0
 2018-04-03 kedd
16:30 Zsámboki SE – Aszód FC 6 – 1
2018-04-22 vasárnap
16:00 Galgagyörki SE – Kisnémedi MSE 6 – 0
 15. forduló
2018-04-07 szombat
10:00  Dunakeszi Vasutas SE – Nagymaros FC 9 – 1
2018-04-08 vasárnap
10:00 Aszód FC – Foci Suli Alapítvány-Vác 14 – 2
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Szendehely FC 10 – 1
2018-04-28 szombat
10:00 Veresegyház VSK – Galgagyörki SE 8 – 1
16. forduló
2018-04-14 szombat
10:00 Zsámboki SE – Dunakeszi Vasutas SE 2 – 4
10:00 Kisnémedi MSE – Veresegyház VSK 0 – 12
10:00 Nagymaros FC – Szendehely FC 0 – 4
2018-04-20 péntek
19:00 Galgagyörki SE – Aszód FC 5 – 0
17. forduló
2018-04-27 péntek
18:00 Dunakeszi Vasutas SE – Foci Suli Alapítvány-Vác 9 – 1
 2018-04-29 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Nagymaros FC 5 – 0
13:30 Aszód FC – Kisnémedi MSE 11 – 3
 2018-05-09 szerda
17:00 Szendehely FC – Zsámboki SE 0 – 8
18. forduló
2018-05-04 péntek
17:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Szendehely FC 5 – 6
 2018-05-05 szombat
10:00 Zsámboki SE – Fortuna SC-Kismaros 4 – 1
15:00 Veresegyház VSK – Aszód FC 5 – 3
 2018-05-06 vasárnap
13:30 Galgagyörki SE – Dunakeszi Vasutas SE 3 – 4
19. forduló
2018-05-12 szombat
10:00 Szendehely FC – Galgagyörki SE 3 – 6
2018-05-13 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Foci Suli Alapítvány-Vác 15 – 0
13:00 Nagymaros FC – Zsámboki SE 3 – 10
 2018-05-17 csütörtök
17:30 Dunakeszi Vasutas SE – Kisnémedi MSE
20. forduló
2018-05-20 vasárnap
09:00 Veresegyház VSK – Dunakeszi Vasutas SE 6 – 1
10:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Nagymaros FC 14 – 4
10:00 Kisnémedi MSE – Szendehely FC 5 – 4
16:00 Galgagyörki  SE – Fortuna SC-Kismaros 3 – 4
21. forduló
2018-05-26 szombat
10:00 Szendehely FC – Veresegyház VSK 1 – 5
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Kisnémedi MSE 17 – 1
14:00 Zsámboki SE – foci Suli Alapítvány-Vác 17 – 3
2018-05-27 vasárnap
11:00 Nagymaros FC – Galgagyörki SE 1 – 5
2018-06-01 péntek
18:00 Dunakeszi Vasutas SE – Aszód FC 7 – 1
22. forduló
2018-05-31 csütörtök
15:30 Veresegyház VSK – Fortuna SC-Kismaros 2 – 3
2018-06-02 szombat
10:00 Kisnémedi MSE – Nagymaros FC 11 – 4
12:30 Aszód FC – Szendehely FC 13 – 5
19:00 Galgagyörki SE – Zsámboki SE 2 – 0

A 2017/2018-as Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának eredményei

1. forduló
2017-09-04 hétfő
17:00 HERÉD LC – ŐRBOTTYÁN KSK 3 – 0
 17:00 VÁCSZENTLÁSZLÓ SE – SZADA SE 1 – 5
 17:00 VÁCRÁTÓT KSE – TURA VSK-RABEL 4 – 6
18:00 BAGI TC ’96 – VERESEGYHÁZ VSK 5 – 0
2017-09-14 csütörtök
19:30 GÖDÖLLŐI SK – FÓTI SE 5 – 1
2. forduló
2017-09-11 hétfő
17:00 TURA VSK-RABEL – GÖDÖLLŐI SK 4 – 2
17:00 FÓTI SE – VÁCSZENTLÁSZLÓ SE 8 – 1
17:00 SZADA SE – HERÉD LC 5 – 4
17:00 VERESEGYHÁZ VSK – VÁCRÁTÓT KSE 3 – 1
2017-09-12 kedd
-:- ŐRBOTTYÁN KSK – BAGI TC ’96 0 – 3
3. forduló
2017-09-18 hétfő
17:00 VÁCSZENTLÁSZLÓ SE – TURA VSK-RABEL 2 – 5
17:00 VERESEGYHÁZ VSK – ŐRBOTTYÁN KSK 4 – 2
18:00 BAGI TC ’96 – SZADA SE 8 – 3
18:00 HERÉD LC – FÓTI SE 4 – 0
19:30 GÖDÖLLŐI SK – VÁCRÁTÓT KSE 7 – 5
4. forduló
2017-09-25 hétfő
16:30 VÁCRÁTÓT KSE – VÁCSZENTLÁSZLÓ SE 1 – 2
16:30 TURA VSK-RABEL – HERÉD LC 3 – 1
16:30 FÓTI SE – BAGI TC ’96 0 – 4
16:30 SZADA SE – ŐRBOTTYÁN KSK 6 – 1
19:30 GÖDÖLLŐI SK – VERESEGYHÁZ VSK 5 – 4
5. forduló
2017-10-02 hétfő
16:30 VÁCSZENTLÁSZLÓ SE – GÖDÖLLŐI SK 1 – 3
16:30 SZADA SE – VERESEGYHÁZ VSK 2 – 2
18:00 BAGI TC ’96 – TURA VSK-RABEL 3 – 3
18:00 HERÉD LC – VÁCRÁTÓT KSE 0 – 1
2017-10-03 kedd
16:30 ŐRBOTTYÁN KSK – FÓTI SE 1 – 1
6. forduló
2017-10-09 hétfő
16:00 VÁCSZENTLÁSZLÓ SE – VERESEGYHÁZ VSK 2 – 1
16:00 VÁCRÁTÓT KSE – BAGI TC ’96 1 – 3
16:00 TURA VSK-RABEL – ŐRBOTTYÁN KSK 9 – 1
16:00 SZADA SE – FÓTI SE 4 – 2
19:30 GÖDÖLLŐI SK – HERÉD LC 2 – 2
7. forduló
2017-10-16 hétfő
15:30 SZADA SE – TURA VSK-RABEL 1 – 4
15:30 VERESEGYHÁZ VSK – FÓTI SE 2 – 0
18:00 BAGI TC ’96 – GÖDÖLLŐI SK 4 – 0
18:00 HERÉD LC – VÁCSZENTLÁSZLÓ SE 3 – 2
2017-10-17 kedd
15:30 ŐRBOTTYÁN KSE – VÁCRÁTÓT KSE 3 – 5
8. forduló
2017-10-24 kedd
15:30 VÁCSZENTLÁSZLÓ SE – BAGI TC ’96 1 – 9
15:30 VÁCRÁTÓT KSE – SZADA SE 2 – 2
18:00 HERÉD LC – VERESEGYHÁZ VSK 2 – 3
19:30 GÖDÖLLŐI SK – ŐRBOTTYÁN KSE 5 – 2
2017-11-06 hétfő
18:00 TURA VSK-RABEL – FÓTI SE 14 – 1
9. forduló
2017-10-30 hétfő
15:00 SZADA SE – GÖDÖLLŐI SK 0 – 7
15:30 FÓTI SE –  VÁCRÁTÓT KSE 2  – 1
18:00 BAGI TC ’96 – HERÉD LC 3 – 1
18:00 VERESEGYHÁZ VSK – TURA VSK-RABEL 2 – 3
2018-04-27 péntek
17:00 ŐRBOTTYÁN KSE – VÁCSZENTLÁSZLÓ SE 5 – 5
10. forduló
2018-03-26 hétfő
17:00 VERESEGYHÁZ VSK – BAGI TC ’96 1 – 10
17:00 ŐRBOTTYÁN KSE – HERÉD LC 1 – 4
17:00 TURA VSK-RABEL – VÁCRÁTÓT KSE 12 – 6
19:00  SZADA SE – VÁCSZENTLÁSZLÓ SE 3 – 0
2018-04-19 csütörtök
17:00 Fóti SE – Gödöllői SK 2 – 4
11. forduló
2018-04-03 kedd
17:00 Vácszentlászló SE – Fóti SE 4 – 2
17:00 Heréd LC – Szada SE 6 – 3
17:00 Bagi TC ’96 – Őrbottyán KSE 11 – 2
17:00 Vácrátót KSE – Veresegyház VSK 3 – 4
19:30 Gödöllői SK – Tura VSK-Rabel 2 – 6
12. forduló
2018-04-09 hétfő
17:00 Fóti SE – Heréd LC 1 – 1
17:00 Tura VSK-Rabel – Vácszentlászló SE 6 – 0
17:00 Vácrátót KSE – Gödöllői SK 0 – 3
19:30 Szada SE – Bagi TC ’96 1 – 2
2018-04-10 kedd
17:00 Őrbottyán KSE – Veresegyház VSK 2 – 3
 
13. forduló
2018-04-16 hétfő
17:00 Veresegyház VSK – Gödöllői SK 2 – 6
17:00 Vácszentlászló SE – Vácrátót KSE 2 – 2
17:00 Heréd LC – Tura VSK-RABEL 0 – 10
17:00 Bagi TC ’96 – Fóti SE 10 – 2
2018-04-17 kedd
17:00 Őrbottyán KSE – Szada SE 3 – 8
14. forduló
2018-04-23 hétfő
17:00 Tura VSK-Rabel – Bagi tC ’96 7 – 3
17:00 Vácrátót KSE – Heréd LC 2 – 3
17:00 Fóti SE – Őrbottyán KSE 2 – 3
17:00 Veresegyház VSK – Szada SE 3 – 2
19:30 Gödöllői SK – Vácszentlászló SE 3 – 3
15. forduló
2018-05-07 hétfő
18:00 Veresegyház VSK – Vácszentlászló SE 5 – 2
18:00 Heréd LC – Gödöllői SK 2 – 4
18:00 Bagi TC ’96 – Vácrátót KSE 12 – 2
18:00 Fóti SE – Szada SE 2 – 4
2018-05-08 kedd
17:00  Őrbottyán KSE – Tura VSK-Rabel 2 – 7
16. forduló
2018-05-14 hétfő
-:- Vácszentlászló SE – Heréd LC 3 – 0
-:- Tura VSK-Rabel – Szada SE 3 – 0
18:00 Fóti SE – Veresegyház VSK 0 – 6
18:00 Gödöllői SK – Bagi TC ’96 0 – 4
2018-05-15 kedd
18:00 Vácrátót KSE – Őrbottyán KSE 3 – 6
17. forduló
2018-05-22 kedd
18:00 Veresegyház VSK – Heréd LC 1 – 4
18:00 Bagi TC ’96 – Vácszentlászló SE 6 – 0
18:00 Őrbottyán KSE – Gödöllői SK 4 – 4
18:00 Fóti SE – Tura VSK-Rabel 1 – 9
19:30 Szada SE – Vácrátót KSE 2 – 0
18. forduló
2018-05-28 hétfő
-:- Gödöllői SK – Heréd LC 3 – 0
18:00 Vácrátót KSE – Fóti SE 0 – 2
18:00 Vácszentlászló SE – Őrbottyán KSE 4 – 3
18:00 Tura VSK-Rabel – Veresegyház VSK 9 – 3 
2018-05-29 kedd
18:00 Heréd LC – Bagi TC ’96 3 – 3