A 2018/2019-es Országos Serdülő Bajnokság III. osztály Közép csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Főnix ISE 13 11 0 2 437 303 134 22
2. Körte HVSE 12 10 0 2 377 274 103 20
3. Vecsési SE 14 10 0 4 443 356 87 20
4.       Veresegyház VSK   14     9     0     5     393     339     54     18  
 
5. Szent István SE 13 9 0 4 349 310 39 18
6. Gyömrői KA 13 9 0 4 322 295 27 18
7. Treff 07 SE 13 3 0 10 344 442 -98 6
8. Domony KSE 14 3 0 11 292 404 -112 1
9. Esztergomi Vitézek RAFC 14 1 0 13 316 501 -185 1
10. Mogyoródi KSK 12 1 0 11 299 348 -49 -2
11. Utánpótlás Ak. Szentendre (TÖRÖLVE)
12. Üllői VKSK (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Domony KSE -5
Esztergomi Vitézek RAFC -1
Mogyoródi KSK -4

A férfi felnőtt játékosok statisztikái a 2018/2019-es szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Antal Márk Átlövő 5 33 2  3 4 2
Balogh Dominik Szélső, beálló  3  5
Bojsza Attila Védő 8  1  1
Bombolya Dávid Irányító, Átlövő 2 10 2 1
Czene János Átlövő  8 42  9  7
Hegedűs József Szélső 16 60  3  2
Kálmán Csaba Beálló 6 10 2  3
Kaposi Máté Gergely Szélső
Katona Zoltán Átlövő 7 48  4 5  1  2  1
Kecskés László Beálló 15 44 4  5
Keresztesi Balázs Szélső 4 4 2
Király Gyula Átlövő 6 21 5  3  1
Kis Máté Átlövő 12 46  4 8  2  1
Kiss Péter Irányító, edző 12  14  3  1  1
Lakatos Gábor Miklós Irányító 7 8  2
Lippai Benedek Szélső
Magyar Gábor Átlövő 12  14 4 11  1
Maruszki Roland Szélső
Orosz Tamás Szélső 6 24  1  1
Petrik Attila Szélső 9  12  1  1
Petrik Csaba Átlövő 14 81 2 22 15
Pfendler Tibor Attila Szélső, irányító 5 18 3  1
Sos Patrik Beálló  3  1  1
Szántó Szabolcs Irányító  1  1
Vágási Lionel Szélső  6  5  1
Varga Balázs Kapus 16
Ziaee Arien Kapus 7

A 2018/2019-es Pest megyei férfi kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Budakalászi SC II. 32 31
18:00 Gyömrő VSK – Hevesi SE 26 26
2018. szeptember 9. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE III.   36 21
16:30 Csömöri SSZN KFT II. – Albertirsa SE 36 30
2018. szeptember 15. szombat
13:00 Budakalászi SC II. – Csömöri SSZN KFT II. 21 19
16:00 Tápiószelei SE – Százhalombattai KE III. 30 38
2018. szeptember 16. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Gyömrő VSK 19 42
17:00 Hevesi SE – Üllői VKSK 32 27
2018. szeptember 22. szombat
16:00   Tápiószelei SE   – Veresegyház VSK   23 44
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 44 24
18:30 Csömöri SSZN KFT II. – Százhalombattai KE III. 32 26
2018. szeptember 23. vasárnap
16:00 Gyömrő VSK – Budakalászi SC II. 44 22
17:00 Domony KSE – Hevesi SE 26 28
2018. szeptember 28. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT II.   31 23
2018. szeptember 29. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Üllői VKSK 17 37
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Százhalombattai KE III. – Gyömrő VSK 24 32
19:00 Albertirsa SE – Domony KSE 28 34
2018. október 6. szombat
15:00   Gyömrő VSK   – Veresegyház VSK   36 25
18:00 Üllői VKSK – Százhalombattai KE III. 33 20
18:30 Csömöri SSZN KFT II. – Tápiószelei SE 36 26
2018. október 7. vasárnap
17:00 Domony KSE – Budakalászi SC II. 30 28
2018. október 13. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Gyömrő VSK 17 36
18:00 Százhalombattai KE III. – Domony KSE 32 36
2018. október 14. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Üllői VKSK   23 37
17:00 Albertirsa SE – Hevesi SE 18 43
2018. október 20. szombat
15:00 Gyömrő VSK – Csömöri SSZN KFT II. 27 23
18:00 Üllői VKSK – Tápiószelei SE 38 15
18:30 Hevesi SE – Budakalászi SC II. 46 21
2018. október 21. vasárnap
17:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   41 37
2018. október 27. szombat
15:00 Csömöri SSZN KFT II. – Üllői VKSK 25 26
16:00 Tápiószelei SE – Domony KSE 28 51
16:00 Százhalombattai KE III. – Hevesi SE 14 27
17:00 Budakalászi SC II. – Albertirsa SE 23 25
2018. október 31. szerda
20:00 Domony KSE – Csömöri SSZN KFT II. 39 36
2018. november 3. szombat
17:00 Üllői VKSK – Gyömrő VSK 34 22
18:30   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   44 20
2018. november 4. vasárnap
17:00 Albertirsa SE – Százhalombattai KE III. 33 36
2018. november 10. szombat
16:00 Gyömrő VSK – Domony KSE 43 28
2018. november 11. vasárnap
15:00 Százhalombattai KE III. – Budakalászi SC II. 29 25
17:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   45 28
2018. november 17. szombat
13:00   Budakalászi SC II.   – Veresegyház VSK   22 30
2018. november 18. vasárnap
17:00 Domony KSE – Üllői VKSK 30 39
17:00 Albertirsa SE – Tápiószelei SE 39 26
17:00 Hevesi SE – Csömöri SSZN KFT II. 35 24
2018. november 24. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Tápiószelei SE 31 28
18:30 Hevesi SE – Gyömrő VSK 34 29
2018. november 25. vasárnap
14:00   Százhalombattai KE III.   – Veresegyház VSK   23 23
17:00 Albertirsa SE – Csömöri SSZN KFT II. 30 33
2018. december 1. szombat
18:00 Gyömrő VSK – Albertirsa SE 37 24
19:30 Csömöri SSZN KFT II. – Budakalászi SC II. 30 24
2018. december 2. vasárnap
14:00 Százhalombattai KE III. – Tápiószelei SE 37 31
18:00 Üllői VKSK – Hevesi SE 24 20
2018. december 7. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Tápiószelei SE   56 42
21:00 Százhalombattai KE III. – Csömöri SSZN KFT II. 23 29
2018. december 8. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Gyömrő VSK 22 39
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 19 43
18:30 Hevesi SE – Domony KSE 38 31
2019. január 26. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Hevesi SE 22 46
2019. február 2. szombat
18:00 Üllői VKSK – Budakalászi SC II. 46 20
2019. február 3. vasárnap
14:00 Domony KSE – Albertirsa SE 45 20
17:00 Gyömrő VSK – Százhalombattai KE III. 41 21
18:30   Csömöri SSZN KFT II.   – Veresegyház VSK   35 29
2019. február 9. szombat
17:00 Budakalászi SC II. – Domony KSE 23 40
18:00 Százhalombattai KE III. – Üllői VKSK 16 34
18:00 Tápiószelei SE – Csömöri SSZN KFT II. 26 33
2019. február 10. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Gyömrő VSK   27 36
2019. február 16. szombat
17:00 Gyömrő VSK – Tápiószelei SE 44 22
18:30 Hevesi SE – Albertirsa SE 42 22
2019. február 17. vasárnap
17:00 Domony KSE – Százhalombattai KE III. 38 21
18:00   Üllői VKSK   – Veresegyház VSK   45 23
2019. február 23. szombat
14:30 Csömöri SSZN KFT II. – Gyömrő VSK 21 20
18:00 Tápiószelei SE – Üllői VKSK 26 44
2019. február 24. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Domony KSE   28 40
17:00 Budakalászi SC II. – Hevesi SE 26 34
2019. március 2. szombat
18:00 Üllői VKSK – Csömöri SSZN KFT II. 27 22
2019. március 3. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Budakalászi SC II. 36 30
17:00 Domony KSE – Tápiószelei SE 58 26
17:00 Hevesi SE – Százhalombattai KE III. 31 21
2019. március 9. szombat
12:00 Százhalombattai KE III. – Albertirsa SE 31 27
15:00 Gyömrő VSK – Üllői VKSK 25 35
2019. március 10. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   26 38
12:00 Csömöri SSZN KFT II. – Domony KSE 21 27

A 2018/2019-es Pest megyei férfi kézilabda bajnokság B csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Üllői VKSK 17 16 0 1 613 379 234 32
2. Hevesi SE 16 14 1 1 564 377 187 29
3. Gyömrő VSK 17 12 1 4 579 424 155 25
4. Domony KSE 16 12 0 4 594 476 118 24
5. Csömöri SSZN KFT II. 17 9 0 8 478 467 11 18
6.       Veresegyház VSK   16     6     1     9     503     534     -31     13
7. Százhalombattai KE III. 17 5 1 11 433 538 -105 11
8. Albertirsa SE 16 3 0 13 422 590 -168 6
9. Budakalászi SC II. 16 2 0 14 386 545 -159 4
10. Tápiószelei SE 16 1 0 15 420 662 -242 2

A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Abonyi KC 17 14 1 2 576 389 187 29
2. DKA 16 14 0 2 639 374 265 28
3. Bugyi SE 16 13 1 2 545 380 165 27
4. Alsónémedi SE 16 13 0 3 552 397 155 26
5.       Veresegyház VSK   16     6     0     10     445     457     -12     12  
 
6. Dunavarsányi TE 16 6 0 10 437 467 -30 12
7. Jászberényi NKE 16 6 0 10 362 469 -107 12
8. Albertirsa SE 16 5 0 11 406 466 -60 10
9. Sülysápi SE 16 2 0 14 374 614 -240 4
10. Vácrátót KSE 17 1 0 16 295 618 -323 2
11. Mogyoródi KSK I. (TÖRÖLVE)

A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – DKA   19 37
2018. szeptember 9. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Sülysápi SE 45 21
17:00 Abonyi KC – Jászberényi NKE 28 16
18:00 Dunavarsányi TE – Vácrátót KSE 34 10
2018. szeptember 14. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Alsónémedi SE 20 30
2018. szeptember 15. szombat
12:00   Sülysápi SE   – Veresegyház VSK   28 31
17:00 Vácrátót KSE – Bugyi SE 13 38
2018. szeptember 16. vasárnap
17:00 Abonyi KC – DKA 29 21
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Vácrátót KSE   34 17
17:00 Abonyi KC – Sülysápi SE 38 16
18:00 Alsónémedi SE – DKA 37 28
18:00 Dunavarsányi TE – Albertirsa SE 25 19
2018. szeptember 29. szombat
10:00 Sülysápi SE – Alsónémedi SE 18 37
19:00 Vácrátót KSE – Abonyi KC 12 44
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Bugyi SE 26 32
18:00 DKA – Jászberényi NKE 52 24
2018. október 5. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Sülysápi SE 20 26
2018. október 6. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   27 29
17:00 Bugyi SE – Dunavarsányi TE 40 27
2018. október 7. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Vácrátót KSE 39 19
2018. október 13. szombat
10:00 Sülysápi SE – DKA 20 36
17:00 Vácrátót KSE – Jászberényi NKE 17 30
2018. október 14. vasárnap
15:00 Albertirsa SE – Abonyi KC 23 28
16:00   Dunavarsányi TE   – Veresegyház VSK   25 37
2018. október 18. csütörtök
19:00 Alsónémedi SE – Albertirsa SE 40 18
2018. október 20. szombat
19:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE   23 36
2018. október 21. vasárnap
10:00 DKA – Vácrátót KSE 36 19
17:00 Abonyi KC – Dunavarsányi TE 32 20
2018. október 27. szombat
17:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 24 28
2018. október 28. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Jászberényi NKE 35 21
18:00 Bugyi SE – Abonyi KC 30 32
18:00 Dunavarsányi TE – Alsónémedi SE 27 34
2018. október 30. kedd
18:30 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 30 29
2018. november 4. vasárnap
17:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   26 16
18:00 Alsónémedi SE – Bugyi SE 24 26
18:00 DKA – Albertirsa SE 36 21
2018. november 10. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Alsónémedi SE   32 41
2018. november 11. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Jászberényi NKE 25 10
16:00 Albertirsa SE – Sülysápi SE 36 21
18:00 Dunavarsányi TE – DKA 24 37
2018. november 16. péntek
18:30   Jászberényi NKE   – Veresegyház VSK   29 26
2018. november 17. szombat
12:00 Sülysápi SE – Dunavarsányi TE 31 33
18:00 Alsónémedi SE – Abonyi KC 29 28
2018. november 18. vasárnap
17:00 Vácrátót KSE – Albertirsa SE 23 29
18:00 DKA – Bugyi SE 39 28
2018. november 23. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Abonyi KC 18 37
2018. november 24. szombat
10:00 Sülysápi SE – Bugyi SE 27 53
17:00 Vácrátót KSE – Dunavarsányi TE 17 34
2018. november 25. vasárnap
18:00   DKA   – Veresegyház VSK   34 25
2018. december 1. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Sülysápi SE   41 25
17:00 Bugyi SE – Vácrátót KSE 38 15
2018. december 2. vasárnap
14:00 DKA – Abonyi KC 43 25
18:00 Alsónémedi SE – Jászberényi NKE 43 17
2018. december 8. szombat
10:00 Sülysápi SE – Abonyi KC 18 46
15:00 Albertirsa SE – Dunavarsányi TE 25 30
19:00   Vácrátót KSE   – Veresegyház VSK   16 33
2018. december 9. vasárnap
17:00 DKA – Alsónémedi SE 42 22
2019. február 1. péntek
18:30 Jászberényi NKE – DKA 23 35
2019. február 2. szombat
16:00 Bugyi SE – Albertirsa SE 31 24
18:00 Abonyi KC – Vácrátót KSE 47 13
2019. február 3. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Sülysápi SE 48 28
2019. február 9. szombat
10:00 Sülysápi SE – Jászberényi NKE 19 28
15:00 Vácrátót KSE – Alsónémedi SE 19 39
2019. február 10. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   26 21
16:00 Dunavarsányi TE – Bugyi SE 21 34
2019. február 13. szerda
19:00 Jászberényi NKE – Vácrátót KSE 36 18
2019. február 16. szombat
17:00 Abonyi KC – Albertirsa SE 33 28
2019. február 17. vasárnap
16:00   Veresegyház VSK   – Dunavarsányi TE   36 26
16:00 DKA – Sülysápi SE 69 20
2019. február 23. szombat
16:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK   28 20
2019. február 24. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Alsónémedi SE 22 30
16:00 Dunavarsányi TE – Abonyi KC 29 36
18:30 Vácrátót KSE – DKA 14 51
2019. március 2. szombat
17:00 Abonyi KC – Bugyi SE 33 33
18:30 Alsónémedi SE – Dunavarsányi TE 34 25
2019. március 3. vasárnap
10:00 Sülysápi SE – Vácrátót KSE 28 29
18:00 Jászberényi NKE – Albertirsa SE 25 21
2019. március 9. szombat
16:00 Bugyi SE – Alsónémedi SE 28 25
16:00   Veresegyház VSK   – Abonyi KC   24 34
2019. március 10. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – DKA 24 43
18:00 Dunavarsányi TE – Jászberényi NKE 28 15

Pest megyei ifjúsági bajnokság rájátszása

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 14 35
2018. április 28. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Domony KSE 27 33
2018. május 12. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 47 18
2018. május 13. vasárnap
17:00 Domony KSE – TKE-Abonyi KC 30 25

Helyosztók

1. helyért

2018. június 2. szombat
13:00 Domony KSE – VS Dunakeszi 26 37

3. helyért

2018. május 20. vasárnap
11:30 Mogyoródi KSK – TKE-Abonyi KC 26 32
2018. május 26. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Mogyoródi KSK 39 20

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
09:30   Veresegyház VSK   – VSK Tököl   28 42
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 28 27
2018. május 8. kedd
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
15:00   VSK Tököl   – Veresegyház VSK   45 31

Helyosztók

5. helyért

2018. május 23. szerda
17:00 VSK Tököl – Üllői VKSK 36 48
2018. május 29. kedd
18:30 Üllői VKSK – VSK Tököl 50 32

7. helyért

2018. május 19. szombat
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   33 35
2018. május 27. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   35 32

9-13. helyért (Körmérkőzés)

2018. április 21. szombat
13:00 Martonvásári KSE – ESMTK 20 31
2018. április 22. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Dunavarsányi TE 26 33
2018. április 27. péntek
17:30 ESMTK – Dunavarsányi TE 43 34
2018. április 29. vasárnap
14:00 Martonvásári KSE – Tápiószelei SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Martonvásári KSE 39 43
2018. május 16. szerda
18:00 Dunavarsányi TE – Martonvásári KSE 24  –  26
2018. május 18. péntek
19:00 Tápiószelei SE – ESMTK  23 – 27 
2018. május 19. szombat
13:00 Tápiószelei SE – Diósdi DSE  35 – 42 
2018. május 25. péntek
17:30 ESMTK – Diósdi DSE 48  – 27 
2018. május 27. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 31  – 21 
TABELLA (9-13. helyért)
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ESMTK 4 4 0 0 149 104 45 11
2. Martonvásári KSE 4 3 0 1 130 120 10 10
3. Dunavarsányi TE 4 2 0 2 122 116 6 4
4. Diósdi DSE 4 1 0 3 134 159 -25 3
5. Tápiószelei SE 4 0 0 4 105 141 -36 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Diósdi DSE 1
ESMTK 3
Martonvásári KSE 4
Tápiószelei SE 2

 

Pest megyei felnőtt bajnokság rájátszása

1-8. helyért

Negyeddöntők

2018. április 12. csütörtök
20:15 Vecsési SE II. – Abonyi KC 24 30
2018. április 14. szombat
19:00 Domony KSE – Váci KSE II. 25 23
2018. április 15. vasárnap
18:00 Szigetszentmiklósi KSK II – Üllői VKSK 28 32
2018. április 17. kedd
20:15 VS Dunakeszi – Csömöri KSK II. 33 20
2018. április 21. szombat
18:00 Abonyi KC – Vecsési SE II. 41 31
2018. április 22. vasárnap
12:30 Csömöri KSK II. – VS Dunakeszi 20 26
14:00 Üllői VKSK – Szigetszentmiklósi KSK II 33 17
20:00 Váci KSE II. – Domony KSE 34 29

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 28. szombat
18:00 VS Dunakeszi – Üllői VKSK 32 24
2018. április 29. vasárnap
19:30 Abonyi KC – Váci KSE II. 29 29
2018. május 5. szombat
16:00 Üllői VKSK – VS Dunakeszi 22 23
2018. május 13. vasárnap
12:00 Váci KSE II. – Abonyi KC 30 30

Helyosztók

1.  helyért

2018. június 2. szombat
17:45 Abonyi KC – VS Dunakeszi 31 24

3.  helyért

2018. május 20. vasárnap
14:00 Váci KSE II. – Üllői VKSK 34 27
2018. május 25. péntek
18:30 Üllői VKSK – Váci KSE II. 25 28

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
16:00 Szigetszentmiklósi KSK II – Csömöri KSK II. 34 26
2018. május 3. csütörtök
20:00 Domony KSE – Vecsési SE II. 40 40
2018. május 10. csütörtök
20:20 Vecsési SE II. – Domony KSE 33 33
2018. május 12. szombat
18:30 Csömöri KSK II. – Szigetszentmiklósi KSK II 33 32

Helyosztók

5.  helyért

2018. május 16. szerda
20:00 Vecsési SE II. – Szigetszentmiklósi KSK II 35 30
2018. május 24. csütörtök
19:30 Szigetszentmiklósi KSK II – Vecsési SE II. 38 27

7.  helyért

2018. május 18. péntek
19:15 Domony KSE – Csömöri KSK II. 39 35
2018. május 24. csütörtök
19:30 Csömöri KSK II. – Domony KSE 35 36

9-12. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Hurrikán KE Tápiószele   37 44
19:00 Százhalombattai KE II. – Mogyoródi KSK 30 29
2018. május 11. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – Százhalombattai KE II. 28 27
20:00   Hurrikán KE Tápiószele   – Veresegyház VSK   41 31

Helyosztók

9.  helyért

2018. május 20. vasárnap
15:00 Hurrikán KE Tápiószele – Mogyoródi KSK 35 34
2018. május 24. csütörtök
19:30 Mogyoródi KSK – Hurrikán KE Tápiószele 10 0

11.  helyért

2018. május 18. péntek
20:00   Százhalombattai KE II.   – Veresegyház VSK   35 25
2018. május 27. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE II.   31 32

13-16. helyért

Elődöntők

2018. április 22. vasárnap
18:00 Százhalombattai KE III. – Aranyszarvas SE 33 33
2018. május 4. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Százhalombattai KE III. 32 27
2018. május 5. szombat
17:00 Bugyi SE – Pásztói KC 10 0

Helyosztók

13.  helyért

2018. május 20. vasárnap
19:00 Bugyi SE – Aranyszarvas SE 33 28
2018. május 25. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Bugyi SE 29 27

15.  helyért

2018. május 19. szombat
18:00 Százhalombattai KE III. – Pásztói KC 21 22
2018. május 27. vasárnap
16:00 Pásztói KC – Százhalombattai KE III. 22 25

17-20. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
18:00 Dunavarsányi TE – Balassagyarmati Kábel SE 31 29
2018. május 6. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – VSK Tököl II. 30 36
2018. május 9. szerda
20:00 VSK Tököl II. – Erdőkertesi SE 33 24
2018. május 12. szombat
16:00 Balassagyarmati Kábel SE – Dunavarsányi TE 33 29

Helyosztók

17.  helyért

2018. május 19. szombat
17:00 Balassagyarmati Kábel SE – VSK Tököl II. 35 32
2018. május 27. vasárnap
11:00 VSK Tököl II. – Balassagyarmati Kábel SE 34 38

19.  helyért

2018. május 24. csütörtök
20:00 Dunavarsányi TE – Erdőkertesi SE 41 26
2018. május 27. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Dunavarsányi TE 18 34

21-24. helyért

Elődöntők

2018. április 22. vasárnap
09:30 Mogyoródi KSK II. – Albertirsa SE 28 27
2018. április 28. szombat
09:30 Diósdi DSE – Budakalászi SC II. 29 39
2018. május 12. szombat
17:00 Budakalászi SC II. – Diósdi DSE 28 26
2018. május 13. vasárnap
17:00 Albertirsa SE – Mogyoródi KSK II. 30 31

Helyosztók

21.  helyért

2018. május 18. péntek
20:00 Mogyoródi KSK – Budakalászi SC II. 19 25
2018. május 23. szerda
20:00 Budakalászi SC II. – Mogyoródi KSK 27 22

23.  helyért

2018. május 20. vasárnap
13:00 Albertirsa SE – Diósdi DSE 36 35
2018. május 27. vasárnap
17:00 Diósdi DSE – Albertirsa SE 30 35

2017/2018 II. osztály Pest megyei régió Felsőház tabella

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. SZHB. VUK SE 10 8 1 1 244 187 57 17
2.       Veresegyház VSK   10     7     0     3     239     213     26     14  
 
3. VS Dunakeszi 10 5 2 3 205 186 19 12
4. Budai Farkasok NKFT 10 5 0 5 206 207 -1 10
5. Szigetszentmiklósi KSK 10 2 0 8 200 257 -57 4
6. Abonyi KC 10 1 1 8 163 207 -44 3

2017/2018 II. osztály Pest megyei régió Felsőház eredményei

2018. február 25. vasárnap
Kartal, Sportcsarnok
09:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   24 23
10:00 Abonyi KC – SZHB. VUK SE 18 20
11:00 Budai Farkasok NKFT – Szigetszentmiklósi KSK 23 18
12:00   SZHB. VUK SE   – Veresegyház VSK   20 22
13:00 Abonyi KC – Budai Farkasok NKFT 16 24
14:00 Szigetszentmiklósi KSK – VS Dunakeszi 16 29
2018. március 11. vasárnap
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Abonyi KC   21 18
10:00 SZHB. VUK SE – Szigetszentmiklósi KSK 33 15
11:00 VS Dunakeszi – Budai Farkasok NKFT 13 16
12:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   26 19
13:00 Budai Farkasok NKFT – SZHB. VUK SE 17 21
14:00 Abonyi KC – VS Dunakeszi 15 15
2018. március 24. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Budai Farkasok NKFT   – Veresegyház VSK   25 30
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 22 24
11:00 SZHB. VUK SE – VS Dunakeszi 15 15
12:00 Budai Farkasok NKFT – Abonyi KC 20 16
13:00 VS Dunakeszi – Szigetszentmiklósi KSK 20 16
14:00   Veresegyház VSK   – SZHB. VUK SE   23 28
2018. április 29. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 SZHB. VUK SE – Abonyi KC 30 16
10:00 Budai Farkasok NKFT – VS Dunakeszi 18 21
11:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   0 10
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Budai Farkasok NKFT 23 17
13:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   28 26
14:00 Szigetszentmiklósi KSK – SZHB. VUK SE 21 28
2018. május 5. szombat
Szigetszentmiklós, Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 24 23
10:00 SZHB. VUK SE – Budai Farkasok NKFT 27 19
11:00 VS Dunakeszi – Abonyi KC 21 17
12:00   Veresegyház VSK   – Budai Farkasok NKFT   22 27
13:00 VS Dunakeszi – SZHB. VUK SE 21 22
14:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   34 26