A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Abonyi KC 9 8 0 1 285 183 102 16
2. Alsónémedi SE 9 8 0 1 311 216 95 16
3. DKA 9 7 0 2 322 221 101 14
4. Bugyi SE 9 7 0 2 300 215 85 14
5. Albertirsa SE 9 4 0 5 236 253 -17 8
6.       Veresegyház VSK   9     3     0     6     245     268     -23     6  
 
7. Dunavarsányi TE 9 3 0 6 244 270 -26 6
8. Jászberényi NKE 9 3 0 6 200 268 -68 6
9. Sülysápi SE 9 2 0 7 209 300 -91 4
10. Vácrátót KSE 9 0 0 9 154 312 -158 0

A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – DKA   19 37
2018. szeptember 9. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Sülysápi SE 45 21
17:00 Abonyi KC – Jászberényi NKE 28 16
18:00 Dunavarsányi TE – Vácrátót KSE 34 10
2018. szeptember 14. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Alsónémedi SE 20 30
2018. szeptember 15. szombat
12:00   Sülysápi SE   – Veresegyház VSK   28 31
17:00 Vácrátót KSE – Bugyi SE 13 38
2018. szeptember 16. vasárnap
17:00 Abonyi KC – DKA 29 21
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Vácrátót KSE   34 17
17:00 Abonyi KC – Sülysápi SE 38 16
18:00 Alsónémedi SE – DKA 37 28
18:00 Dunavarsányi TE – Albertirsa SE 25 19
2018. szeptember 29. szombat
10:00 Sülysápi SE – Alsónémedi SE 18 37
19:00 Vácrátót KSE – Abonyi KC 12 44
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Bugyi SE 26 32
18:00 DKA – Jászberényi NKE 52 24
2018. október 5. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Sülysápi SE 20 26
2018. október 6. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   27 29
17:00 Bugyi SE – Dunavarsányi TE 40 27
2018. október 7. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Vácrátót KSE 39 19
2018. október 13. szombat
10:00 Sülysápi SE – DKA 20 36
17:00 Vácrátót KSE – Jászberényi NKE 17 30
2018. október 14. vasárnap
15:00 Albertirsa SE – Abonyi KC 23 28
16:00   Dunavarsányi TE   – Veresegyház VSK   25 37
2018. október 18. csütörtök
19:00 Alsónémedi SE – Albertirsa SE 40 18
2018. október 20. szombat
19:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE   23 36
2018. október 21. vasárnap
10:00 DKA – Vácrátót KSE 36 19
17:00 Abonyi KC – Dunavarsányi TE 32 20
2018. október 27. szombat
17:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 24 28
2018. október 28. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Jászberényi NKE 35 21
18:00 Bugyi SE – Abonyi KC 30 32
18:00 Dunavarsányi TE – Alsónémedi SE 27 34
2018. október 30. kedd
18:30 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 30 29
2018. november 4. vasárnap
17:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   26 16
18:00 Alsónémedi SE – Bugyi SE 24 26
18:00 DKA – Albertirsa SE 36 21
2018. november 10. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Alsónémedi SE   32 41
2018. november 11. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Jászberényi NKE 25 10
16:00 Albertirsa SE – Sülysápi SE 36 21
18:00 Dunavarsányi TE – DKA 24 37
2018. november 16. péntek
18:30   Jászberényi NKE   – Veresegyház VSK   29 26
2018. november 17. szombat
12:00 Sülysápi SE – Dunavarsányi TE 31 33
18:00 Alsónémedi SE – Abonyi KC 29 28
2018. november 18. vasárnap
17:00 Vácrátót KSE – Albertirsa SE 23 29
18:00 DKA – Bugyi SE 39 28

Pest megyei ifjúsági bajnokság rájátszása

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 14 35
2018. április 28. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Domony KSE 27 33
2018. május 12. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 47 18
2018. május 13. vasárnap
17:00 Domony KSE – TKE-Abonyi KC 30 25

Helyosztók

1. helyért

2018. június 2. szombat
13:00 Domony KSE – VS Dunakeszi 26 37

3. helyért

2018. május 20. vasárnap
11:30 Mogyoródi KSK – TKE-Abonyi KC 26 32
2018. május 26. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Mogyoródi KSK 39 20

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
09:30   Veresegyház VSK   – VSK Tököl   28 42
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 28 27
2018. május 8. kedd
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
15:00   VSK Tököl   – Veresegyház VSK   45 31

Helyosztók

5. helyért

2018. május 23. szerda
17:00 VSK Tököl – Üllői VKSK 36 48
2018. május 29. kedd
18:30 Üllői VKSK – VSK Tököl 50 32

7. helyért

2018. május 19. szombat
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   33 35
2018. május 27. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   35 32

9-13. helyért (Körmérkőzés)

2018. április 21. szombat
13:00 Martonvásári KSE – ESMTK 20 31
2018. április 22. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Dunavarsányi TE 26 33
2018. április 27. péntek
17:30 ESMTK – Dunavarsányi TE 43 34
2018. április 29. vasárnap
14:00 Martonvásári KSE – Tápiószelei SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Martonvásári KSE 39 43
2018. május 16. szerda
18:00 Dunavarsányi TE – Martonvásári KSE 24  –  26
2018. május 18. péntek
19:00 Tápiószelei SE – ESMTK  23 – 27 
2018. május 19. szombat
13:00 Tápiószelei SE – Diósdi DSE  35 – 42 
2018. május 25. péntek
17:30 ESMTK – Diósdi DSE 48  – 27 
2018. május 27. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 31  – 21 
TABELLA (9-13. helyért)
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ESMTK 4 4 0 0 149 104 45 11
2. Martonvásári KSE 4 3 0 1 130 120 10 10
3. Dunavarsányi TE 4 2 0 2 122 116 6 4
4. Diósdi DSE 4 1 0 3 134 159 -25 3
5. Tápiószelei SE 4 0 0 4 105 141 -36 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Diósdi DSE 1
ESMTK 3
Martonvásári KSE 4
Tápiószelei SE 2

 

Pest megyei felnőtt bajnokság rájátszása

1-8. helyért

Negyeddöntők

2018. április 12. csütörtök
20:15 Vecsési SE II. – Abonyi KC 24 30
2018. április 14. szombat
19:00 Domony KSE – Váci KSE II. 25 23
2018. április 15. vasárnap
18:00 Szigetszentmiklósi KSK II – Üllői VKSK 28 32
2018. április 17. kedd
20:15 VS Dunakeszi – Csömöri KSK II. 33 20
2018. április 21. szombat
18:00 Abonyi KC – Vecsési SE II. 41 31
2018. április 22. vasárnap
12:30 Csömöri KSK II. – VS Dunakeszi 20 26
14:00 Üllői VKSK – Szigetszentmiklósi KSK II 33 17
20:00 Váci KSE II. – Domony KSE 34 29

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 28. szombat
18:00 VS Dunakeszi – Üllői VKSK 32 24
2018. április 29. vasárnap
19:30 Abonyi KC – Váci KSE II. 29 29
2018. május 5. szombat
16:00 Üllői VKSK – VS Dunakeszi 22 23
2018. május 13. vasárnap
12:00 Váci KSE II. – Abonyi KC 30 30

Helyosztók

1.  helyért

2018. június 2. szombat
17:45 Abonyi KC – VS Dunakeszi 31 24

3.  helyért

2018. május 20. vasárnap
14:00 Váci KSE II. – Üllői VKSK 34 27
2018. május 25. péntek
18:30 Üllői VKSK – Váci KSE II. 25 28

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
16:00 Szigetszentmiklósi KSK II – Csömöri KSK II. 34 26
2018. május 3. csütörtök
20:00 Domony KSE – Vecsési SE II. 40 40
2018. május 10. csütörtök
20:20 Vecsési SE II. – Domony KSE 33 33
2018. május 12. szombat
18:30 Csömöri KSK II. – Szigetszentmiklósi KSK II 33 32

Helyosztók

5.  helyért

2018. május 16. szerda
20:00 Vecsési SE II. – Szigetszentmiklósi KSK II 35 30
2018. május 24. csütörtök
19:30 Szigetszentmiklósi KSK II – Vecsési SE II. 38 27

7.  helyért

2018. május 18. péntek
19:15 Domony KSE – Csömöri KSK II. 39 35
2018. május 24. csütörtök
19:30 Csömöri KSK II. – Domony KSE 35 36

9-12. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Hurrikán KE Tápiószele   37 44
19:00 Százhalombattai KE II. – Mogyoródi KSK 30 29
2018. május 11. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – Százhalombattai KE II. 28 27
20:00   Hurrikán KE Tápiószele   – Veresegyház VSK   41 31

Helyosztók

9.  helyért

2018. május 20. vasárnap
15:00 Hurrikán KE Tápiószele – Mogyoródi KSK 35 34
2018. május 24. csütörtök
19:30 Mogyoródi KSK – Hurrikán KE Tápiószele 10 0

11.  helyért

2018. május 18. péntek
20:00   Százhalombattai KE II.   – Veresegyház VSK   35 25
2018. május 27. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE II.   31 32

13-16. helyért

Elődöntők

2018. április 22. vasárnap
18:00 Százhalombattai KE III. – Aranyszarvas SE 33 33
2018. május 4. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Százhalombattai KE III. 32 27
2018. május 5. szombat
17:00 Bugyi SE – Pásztói KC 10 0

Helyosztók

13.  helyért

2018. május 20. vasárnap
19:00 Bugyi SE – Aranyszarvas SE 33 28
2018. május 25. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Bugyi SE 29 27

15.  helyért

2018. május 19. szombat
18:00 Százhalombattai KE III. – Pásztói KC 21 22
2018. május 27. vasárnap
16:00 Pásztói KC – Százhalombattai KE III. 22 25

17-20. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
18:00 Dunavarsányi TE – Balassagyarmati Kábel SE 31 29
2018. május 6. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – VSK Tököl II. 30 36
2018. május 9. szerda
20:00 VSK Tököl II. – Erdőkertesi SE 33 24
2018. május 12. szombat
16:00 Balassagyarmati Kábel SE – Dunavarsányi TE 33 29

Helyosztók

17.  helyért

2018. május 19. szombat
17:00 Balassagyarmati Kábel SE – VSK Tököl II. 35 32
2018. május 27. vasárnap
11:00 VSK Tököl II. – Balassagyarmati Kábel SE 34 38

19.  helyért

2018. május 24. csütörtök
20:00 Dunavarsányi TE – Erdőkertesi SE 41 26
2018. május 27. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Dunavarsányi TE 18 34

21-24. helyért

Elődöntők

2018. április 22. vasárnap
09:30 Mogyoródi KSK II. – Albertirsa SE 28 27
2018. április 28. szombat
09:30 Diósdi DSE – Budakalászi SC II. 29 39
2018. május 12. szombat
17:00 Budakalászi SC II. – Diósdi DSE 28 26
2018. május 13. vasárnap
17:00 Albertirsa SE – Mogyoródi KSK II. 30 31

Helyosztók

21.  helyért

2018. május 18. péntek
20:00 Mogyoródi KSK – Budakalászi SC II. 19 25
2018. május 23. szerda
20:00 Budakalászi SC II. – Mogyoródi KSK 27 22

23.  helyért

2018. május 20. vasárnap
13:00 Albertirsa SE – Diósdi DSE 36 35
2018. május 27. vasárnap
17:00 Diósdi DSE – Albertirsa SE 30 35

2017/2018 II. osztály Pest megyei régió Felsőház tabella

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. SZHB. VUK SE 10 8 1 1 244 187 57 17
2.       Veresegyház VSK   10     7     0     3     239     213     26     14  
 
3. VS Dunakeszi 10 5 2 3 205 186 19 12
4. Budai Farkasok NKFT 10 5 0 5 206 207 -1 10
5. Szigetszentmiklósi KSK 10 2 0 8 200 257 -57 4
6. Abonyi KC 10 1 1 8 163 207 -44 3

2017/2018 II. osztály Pest megyei régió Felsőház eredményei

2018. február 25. vasárnap
Kartal, Sportcsarnok
09:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   24 23
10:00 Abonyi KC – SZHB. VUK SE 18 20
11:00 Budai Farkasok NKFT – Szigetszentmiklósi KSK 23 18
12:00   SZHB. VUK SE   – Veresegyház VSK   20 22
13:00 Abonyi KC – Budai Farkasok NKFT 16 24
14:00 Szigetszentmiklósi KSK – VS Dunakeszi 16 29
2018. március 11. vasárnap
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Abonyi KC   21 18
10:00 SZHB. VUK SE – Szigetszentmiklósi KSK 33 15
11:00 VS Dunakeszi – Budai Farkasok NKFT 13 16
12:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   26 19
13:00 Budai Farkasok NKFT – SZHB. VUK SE 17 21
14:00 Abonyi KC – VS Dunakeszi 15 15
2018. március 24. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Budai Farkasok NKFT   – Veresegyház VSK   25 30
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 22 24
11:00 SZHB. VUK SE – VS Dunakeszi 15 15
12:00 Budai Farkasok NKFT – Abonyi KC 20 16
13:00 VS Dunakeszi – Szigetszentmiklósi KSK 20 16
14:00   Veresegyház VSK   – SZHB. VUK SE   23 28
2018. április 29. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 SZHB. VUK SE – Abonyi KC 30 16
10:00 Budai Farkasok NKFT – VS Dunakeszi 18 21
11:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   0 10
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Budai Farkasok NKFT 23 17
13:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   28 26
14:00 Szigetszentmiklósi KSK – SZHB. VUK SE 21 28
2018. május 5. szombat
Szigetszentmiklós, Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 24 23
10:00 SZHB. VUK SE – Budai Farkasok NKFT 27 19
11:00 VS Dunakeszi – Abonyi KC 21 17
12:00   Veresegyház VSK   – Budai Farkasok NKFT   22 27
13:00 VS Dunakeszi – SZHB. VUK SE 21 22
14:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   34 26

FU12 2017/2018-as alapszakasz eredményei

2017. szeptember 23. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00 VS Dunakeszi – KASE 19 18
10:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   11 42
11:00 KASE – Váci KSE 18 25
12:00 VS Dunakeszi – CYEB Budakalász 12 27
13:00 Váci KSE – Főnix ISE 24 18
14:00   CYEB Budakalász   – Veresegyház VSK   13 31
2017. október 21. szombat
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 CYEB Budakalász – Váci KSE 21 10
10:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   35 7
11:00 Főnix ISE – KASE 24 9
12:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   22 10
13:00 VS Dunakeszi – Főnix ISE 17 25
14:00 KASE – CYEB Budakalász 11 34
2017. november 26. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok
09:00 CYEB Budakalász – Főnix ISE 29 22
10:00   KASE   – Veresegyház VSK   9 35
11:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 18 14
12:00   Veresegyház VSK   – CYEB Budakalász   37 20
13:00 KASE – VS Dunakeszi 18 19
14:00 Főnix ISE – Váci KSE 22 13
2017. december 16. szombat
Dunakeszi, Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
08:30   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   7 44
09:30 KASE – Főnix ISE 17 19
10:30 Váci KSE – CYEB Budakalász 26 21
11:30   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   48 11
12:30 Váci KSE – KASE 27 9
13:30 CYEB Budakalász – VS Dunakeszi 23 26
2018. március 4. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   20 32
10:00 CYEB Budakalász – KASE 29 17
11:00 Főnix ISE – VS Dunakeszi 24 17
12:00   Veresegyház VSK   – KASE   26 12
13:00 Főnix ISE – CYEB Budakalász 18 23
14:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 19 17
2018. április 15. vasárnap
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
08:30 Budai Farkasok NKFT – SZHB. VUK SE I. 14 23
09:30 Pilisvörösvári KSK – Ceglédi KKSE 24 18
10:30 SZHB. VUK SE I. – Dabas KC VSE 22 21
11:30   Budai Farkasok NKFT   – Veresegyház VSK   17 32
12:30 Ceglédi KKSE – Váci KSE 33 21
13:30   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   35 19
14:30 Dabas KC VSE – Váci KSE 26 20
2018. június 3. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
10:00 Budai Farkasok NKFT – Váci KSE 25 11
11:00   Ceglédi KKSE   – Veresegyház VSK   20 32
12:00 Váci KSE – SZHB. VUK SE I. 9 31
13:00   Veresegyház VSK   – Dabas KC VSE   26 22
14:00 Ceglédi KKSE – Budai Farkasok NKFT 23 24
15:00 Dabas KC VSE – SZHB. VUK SE I. 21 21

A 2017/2018-as Országos Serdülő Bajnokság Északi csoportjának eredményei

2017. szeptember 21. csütörtök
18:00 Főnix ISE – Gödöllői KC 22 32
2017. szeptember 23. szombat
10:00   Angyalföldi Sportiskola   – Veresegyház VSK   17 27
14:00 VS Dunakeszi – Budapesti Honvéd SE 18 26
14:00 Váci KSE – B.Braun Gyöngyös II 36 14
18:30 Kántor Anikó SE – Csömöri SSZN KFT 16 27
2017. szeptember 24. vasárnap
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Pásztói KC 19 43
2017. szeptember 27. szerda
18:00 Gödöllői KC – Váci KSE 26 19
2017. szeptember 28. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Angyalföldi Sportiskola 40 17
17:30   B.Braun Gyöngyös II   – Veresegyház VSK   27 21
2017. szeptember 30. szombat
14:00 Pásztói KC – VS Dunakeszi 20 41
18:00 Budapesti Honvéd SE – Főnix ISE 27 5
2017. október 1. vasárnap
09:20   Nagykovácsi Sólymok SE   – Veresegyház VSK   24 32
14:00 Gödöllői KC – Salgótarjáni Strandépítők 17 20
2017. október 2. hétfő
17:15 Salgótarjáni Strandépítők – Váci KSE 24 22
2017. október 7. szombat
12:00 Salgótarjáni Strandépítők – Budapesti Honvéd SE 17 29
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Kántor Anikó SE 15 23
2017. október 8. vasárnap
10:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   35 18
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Csömöri SSZN KFT 17 32
13:00 Főnix ISE – Pásztói KC 35 21
2017. október 9. hétfő
17:15 Salgótarjáni Strandépítők – B.Braun Gyöngyös II 36 30
2017. október 11. szerda
18:30 Budapesti Honvéd SE – Gödöllői KC 31 14
2017. október 12. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – VS Dunakeszi 31 38
2017. október 13. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   11 22
2017. október 14. szombat
10:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 32 30
14:00 Pásztói KC – Salgótarjáni Strandépítők 16 33
18:30 Kántor Anikó SE – Nagykovácsi Sólymok SE 38 13
2017. október 19. csütörtök
18:30 Főnix ISE – Csömöri SSZN KFT 25 20
19:00 B.Braun Gyöngyös II – VS Dunakeszi 23 30
2017. október 21. szombat
14:00 Gödöllői KC – Pásztói KC 42 24
18:00 VS Dunakeszi – Kántor Anikó SE 21 20
19:00   Salgótarjáni Strandépítők   – Veresegyház VSK   32 29
2017. október 22. vasárnap
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Angyalföldi Sportiskola 17 37
2017. október 26. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Salgótarjáni Strandépítők 26 24
2017. október 27. péntek
18:30 Budapesti Honvéd SE – Váci KSE 23 18
2017. október 28. szombat
14:00 Pásztói KC – B.Braun Gyöngyös II 27 28
2017. november 3. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   19 27
2017. november 4. szombat
10:00 Kántor Anikó SE – Főnix ISE 20 25
14:00 Pásztói KC – Budapesti Honvéd SE 18 43
2017. november 5. vasárnap
10:00 Angyalföldi Sportiskola – VS Dunakeszi 20 30
10:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   24 27
2017. november 9. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Váci KSE 22 26
17:30 Főnix ISE – Angyalföldi Sportiskola 25 19
19:00 B.Braun Gyöngyös II – Gödöllői KC 30 36
2017. november 10. péntek
18:30   Budapesti Honvéd SE   – Veresegyház VSK   45 14
2017. november 11. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Nagykovácsi Sólymok SE 49 5
12:00 Pásztói KC – Váci KSE 23 38
2017. november 12. vasárnap
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Kántor Anikó SE 25 23
2017. november 15. szerda
18:00 Gödöllői KC – Csömöri SSZN KFT 27 27
2017. november 16. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Budapesti Honvéd SE 20 35
2017. november 17. péntek
17:00 Kántor Anikó SE – Gödöllői KC 26 31
17:30 VS Dunakeszi – Salgótarjáni Strandépítők 28 25
18:00 Veresegyház VSK – Pásztói KC 32 34
2017. november 18. szombat
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Főnix ISE 22 39
2017. november 19. vasárnap
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Salgótarjáni Strandépítők 17 38
2017. november 22. szerda
18:00 Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 38 10
2017. november 23. csütörtök
19:00 Főnix ISE – VS Dunakeszi 26 41
2017. november 24. péntek
18:30 Budapesti Honvéd SE – Kántor Anikó SE 42 14
2017. november 25. szombat
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Váci KSE 15 34
2017. november 26. vasárnap
10:30 Csömöri SSZN KFT – Pásztói KC 38 29
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Nagykovácsi Sólymok SE 30 22
2017. november 29. szerda
18:00 Gödöllői KC – VS Dunakeszi 29 27
18:30 Váci KSE – Főnix ISE 34 23
2017. november 30. csütörtök
16:30   Csömöri SSZN KFT   – Veresegyház VSK   28 19
2017. december 3. vasárnap
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Budapesti Honvéd SE 18 38
13:00 Kántor Anikó SE – Pásztói KC 29 29
18:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Gödöllői KC 16 44
2017. december 8. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Kántor Anikó SE   29 29
18:30 Budapesti Honvéd SE – Nagykovácsi Sólymok SE 53 15
2017. december 9. szombat
12:00 Angyalföldi Sportiskola – Pásztói KC 28 30
13:00 Váci KSE – Kántor Anikó SE 28 19
2017. december 10. vasárnap
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Főnix ISE 35 24
2017. december 17. vasárnap
16:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Váci KSE 10 45
2018. január 24. szerda
17:00 B.Braun Gyöngyös II – Csömöri SSZN KFT 33 32
2018. január 25. csütörtök
16:00 B.Braun Gyöngyös II – Budapesti Honvéd SE 18 32
2018. február 1. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Kántor Anikó SE 27 32
2018. február 6. kedd
17:40 Főnix ISE – B.Braun Gyöngyös II 37 32
2018. február 8. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Kántor Anikó SE 21 14
2018. február 11. vasárnap
16:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 26 24
2018. február 14. szerda
18:00 Gödöllői KC – Főnix ISE 34 17
2018. február 15. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Angyalföldi Sportiskola 41 21
2018. február 16. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – VS Dunakeszi 36 26
18:00   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   31 19
19:00 Gödöllői KC – Nagykovácsi Sólymok SE 44 16
2018. február 17. szombat
09:30 Váci KSE – Salgótarjáni Strandépítők 34 27
14:00 VS Dunakeszi – B.Braun Gyöngyös II 39 25
2018. február 18. vasárnap
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Pásztói KC 27 44
2018. február 21. szerda
17:00 Főnix ISE – Budapesti Honvéd SE 21 37
2018. február 23. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Nagykovácsi Sólymok SE   44 29
2018. február 24. szombat
16:00 VS Dunakeszi – Pásztói KC 35 25
2018. február 25. vasárnap
10:00 Salgótarjáni Strandépítők – Gödöllői KC 27 24
13:00 Angyalföldi Sportiskola – Csömöri SSZN KFT 16 34
2018. február 28. szerda
18:00 Gödöllői KC – B.Braun Gyöngyös II 23 27
2018. március 2. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Salgótarjáni Strandépítők 34 18
18:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   23 38
2018. március 3. szombat
15:15 B.Braun Gyöngyös II – Váci KSE 26 32
15:30 Kántor Anikó SE – Angyalföldi Sportiskola 25 19
2018. március 4. vasárnap
16:00 Főnix ISE – Pásztói KC 42 32
2018. március 7. szerda
18:00 Gödöllői KC – Budapesti Honvéd SE 17 16
18:15 Salgótarjáni Strandépítők – Pásztói KC 31 30
2018. március 8. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Salgótarjáni Strandépítők 35 29
2018. március 10. szombat
14:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Kántor Anikó SE 18 29
2018. március 11. vasárnap
10:00 VS Dunakeszi – Csömöri SSZN KFT 22 21
10:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   29 22
2018. március 14. szerda
18:00   Veresegyház VSK   – Salgótarjáni Strandépítők   25 33
2018. március 16. péntek
12:00 Váci KSE – Nagykovácsi Sólymok SE 44 14
18:00 Budapesti Honvéd SE – B.Braun Gyöngyös II 37 21
2018. március 17. szombat
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Nagykovácsi Sólymok SE 27 24
14:00 Pásztói KC – Gödöllői KC 22- 33
18:00 Kántor Anikó SE – VS Dunakeszi 21 25
2018. március 18. vasárnap
14:30 Csömöri SSZN KFT – Főnix ISE 32 30
2018. március 21. szerda
18:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   34 20
2018. március 22. csütörtök
19:00 VS Dunakeszi – Angyalföldi Sportiskola 41 13
2018. március 23. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Pásztói KC 45 19
2018. március 24. szombat
10:00 Főnix ISE – Kántor Anikó SE 31 25
16:30 Salgótarjáni Strandépítők – Csömöri SSZN KFT 35 29
2018. március 29. csütörtök
14:00 Csömöri SSZN KFT – Nagykovácsi Sólymok SE 35 27
2018. március 30. péntek
11:00 Váci KSE – Csömöri SSZN KFT 33 25
2018. április 6. péntek
18:00 B.Braun Gyöngyös II – Pásztói KC 33 27
2018. április 8. vasárnap
09:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Salgótarjáni Strandépítők 19 37
14:00 Váci KSE – Angyalföldi Sportiskola 36 10
2018. április 12. csütörtök
16:45 Csömöri SSZN KFT – Gödöllői KC 25 19
2018. április 13. péntek
17:45 B.Braun Gyöngyös II – Nagykovácsi Sólymok SE 46 18
18:00   Veresegyház VSK   – Budapesti Honvéd SE   10 44
2018. április 14. szombat
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Főnix ISE 17 25
11:00 Kántor Anikó SE – Salgótarjáni Strandépítők 29 36
11:50 Nagykovácsi Sólymok SE – VS Dunakeszi 11 61
16:00 Váci KSE – Pásztói KC 32 24
2018. április 18. szerda
18:00 Gödöllői KC – Kántor Anikó SE 37 18
2018. április 20. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Csömöri SSZN KFT 36 18
2018. április 21. szombat
13:00 Salgótarjáni Strandépítők – Angyalföldi Sportiskola 36 21
18:00   Pásztói KC   – Veresegyház VSK   19 19
2018. április 22. vasárnap
16:00 Váci KSE – Budapesti Honvéd SE 18 20
17:00 Főnix ISE – Nagykovácsi Sólymok SE 44 16
2018. április 25. szerda
18:00   Veresegyház VSK   – B.Braun Gyöngyös II   30 32
2018. április 27. péntek
16:00 Angyalföldi Sportiskola – Gödöllői KC 9 33
2018. április 28. szombat
14:00 Pásztói KC – Csömöri SSZN KFT 24 35
16:00 VS Dunakeszi – Főnix ISE 30 39
17:00 Kántor Anikó SE – Budapesti Honvéd SE 17 37
2018. április 29. vasárnap
14:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK    
2018. május 3. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Főnix ISE 36 32
2018. május 4. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Angyalföldi Sportiskola 28 10
18:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT   31 30
2018. május 5. szombat
13:00 Salgótarjáni Strandépítők – VS Dunakeszi 28 24
14:00 Pásztói KC – Kántor Anikó SE 29 26
16:00 Főnix ISE – Váci KSE 22 41
2018. május 6. vasárnap
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – B.Braun Gyöngyös II 29 47
2018. május 12. szombat
10:00 Főnix ISE – Salgótarjáni Strandépítők 25 24
10:00 VS Dunakeszi – Gödöllői KC 25 31
11:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Budapesti Honvéd SE 23 50
11:45   Kántor Anikó SE   – Veresegyház VSK   30 30
14:00 Pásztói KC – Angyalföldi Sportiskola 30 19
2018. május 13. vasárnap
09:00 Csömöri SSZN KFT – B.Braun Gyöngyös II 35 33
10:00 Váci KSE – Gödöllői KC 26 20
2018. május 15. kedd
17:30 Angyalföldi Sportiskola – B.Braun Gyöngyös II 24  – 30 
2018. május 16. szerda
15:20 Kántor Anikó SE – B.Braun Gyöngyös II  34 – 25
2018. május 18. péntek
17:00 Kántor Anikó SE – Váci KSE 15  – 21 

A 2017/2018-as Országos Serdülő Bajnokság Északi csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budapesti Honvéd SE 24 23 0 1 844 407 437 46
2. Váci KSE 24 19 0 5 710 482 228 38
3. Gödöllői KC 24 17 1 6 713 519 194 35
4. VS Dunakeszi 24 17 0 7 780 572 208 34
5. Salgótarjáni Strandépítők 24 17 0 7 700 612 88 33
6. Főnix ISE 24 14 0 10 665 670 -5 28
7. Csömöri SSZN KFT 24 13 1 10 683 626 57 27
8. B.Braun Gyöngyös II 24 12 0 12 719 729 -10 24
9. Kántor Anikó SE 24 6 3 15 572 641 -69 15
10. Pásztói KC 24 6 2 16 649 783 -134 14
11.       Veresegyház VSK   24     5     3     16     560     695     -135     12  
 
12. Angyalföldi Sportiskola 24 2 0 22 438 754 -316 4
13. Nagykovácsi Sólymok SE 24 0 0 24 451 994 -543 -4
14. Mikolik Sport School KFT (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Nagykovácsi Sólymok SE -4
Salgótarjáni Strandépítők KC -1
Veresegyház VSK -1

Az Országos Gyerekbajnokság II. osztályának a Pest megyei régió B csoportjának eredményei a 2017/2018-as szezonban

2017. szeptember 17. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 Szigetszentmiklósi KSK – Ceglédi KKSE 25 18
10:00 Vecsési SE – Abonyi KC 14 31
11:00 Főnix ISE – Szigetszentmiklósi KSK 16 21
12:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   31 23
13:00 Vecsési SE – Főnix ISE 14 21
14:00   Ceglédi KKSE   – Veresegyház VSK   24 28
2017. október 1. vasárnap
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00 Főnix ISE – Abonyi KC 14 22
10:00 Vecsési SE – Ceglédi KKSE 13 20
11:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   23 26
12:00 Ceglédi KKSE – Főnix ISE 13 17
13:00   Veresegyház VSK   – Vecsési SE   10 0
14:00 Abonyi KC – Szigetszentmiklósi KSK 19 20
2017. október 15. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok
09:00 Főnix ISE – Vecsési SE 14 10
10:00 Ceglédi KKSE – Szigetszentmiklósi KSK 21 16
11:00   Veresegyház VSK   – Abonyi KC   24 22
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Vecsési SE 20 20
13:00 Abonyi KC – Ceglédi KKSE 25 25
14:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   18 22
2017. november 18. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Vecsési SE   – Veresegyház VSK   18 18
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Főnix ISE 17 15
11:00 Abonyi KC – Vecsési SE 17 16
12:00 Főnix ISE – Ceglédi KKSE 17 21
13:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 22 19
14:00   Veresegyház VSK   – Ceglédi KKSE   22 18
2017. december 3. vasárnap
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE – Szigetszentmiklósi KSK 24 27
10:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   23 9
11:00 Ceglédi KKSE – Abonyi KC 21 18
12:00   Szigetszentmiklósi KSK   – Veresegyház VSK   28 25
13:00 Abonyi KC – Főnix ISE 24 15
14:00 Ceglédi KKSE – Vecsési SE 13 19