Veresegyház VSK – Csömör KSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 11. fordulójában hazai pályán szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

”A tabellán elfoglalt helyezések alapján rangadó volt a javából és ezt a találkozón igazolta is mindkét csapat. A meccs olyan volt, mint az időjárás: hektikus. Az első félidőben napsütés, gyermeteg gólok és csömöri fellángolások, ami abból adódott, hogy nagyon nagy területeket adtunk át a vendégek középpályásainak. A szünetben ezt sikerült átbeszélni, de mivel a viharos erejű szél a csömörieket támogatta, nem volt egyszerű a játékunkat játszani. Végül megküzdöttünk az elemekkel és sikerült itthon tartanunk mindhárom pontot, aminek nagyon örültünk és bízunk abban, hogy szurkolóinkat is sikerült boldoggá tennünk!”

Veresegyház VSK – Csömör KSK 4-2 (2-2)

Gól: Dencz Dávid (6.p, 39.p), Olay Balázs (53.p), Csiszár Bence (62.p)

A VVSK összeállítása: Hosszú Levente –Tóth Márk, Grezner Dávid (Nagy Péter), Olay Balázs, Csiszár Bence –Simon Bence (Lukács József Zoltán), Bánhalmi Milán (Polyák Attila), Farkas Balázs (Túri Péter), Szabó Bence (Szíjártó Dániel), Mészáros Dániel, Dencz Dávid

Edző: Tóth László.