Piliscsaba SE – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 10. fordulójában idegenben szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

”A játékstílusát illetően roppant kellemetlen ellenfél ellen léptünk pályára, ugyanis nem egyszerű olyan csapat ellen játszani, akik már a védővonalból próbálják a támadóikat megjátszani. Az eredményeik alapján igen sikeresen tették ezt, egyszóval nem volt egyszerű dolgunk. A mérkőzésen voltak olyan pillanatok, amikor a hazaiak fölénk kerekedtek, de azt gondolom, hogy magabiztosságunknak köszönhetően megérdemelten nyertük meg ezt az igen nehéz párharcot!

Piliscsaba SE – Veresegyház VSK 0-3 (0-1)

Gól: Dencz Dávid (3.p), Polyák Attila  (59.p), Grezner Dávid (65.p)

A VVSK összeállítása: Hosszú Levente – Nagy Péter, Grezner Dávid, Olay Balázs, Csiszár Bence – Lukács József Zoltán (Polyák Attila), Simon Bence (Túri Péter), Bánhalmi Milán (Farkas Balázs), Szabó Bence, Mészáros Dániel, Dencz Dávid

Edző: Tóth László.