Mogyoród FC – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 8. fordulójában Mogyoródon vendég szerepelt csapatunk.

Tóth László vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

” Tudtuk, hogy nem lesz egyszerű a három pont megszerzése Mogyoródon, mert a hazaiak jelenlegi helyezése csalóka, lényegesen jobb csapat annál, amit mutat a tabella. Egyrészt, mert két meccsel kevesebbet játszott ezidáig mint a többiek, valamint az elmúlt fordulóban magabiztosan verte a jó erőkből álló Vác-Deákvárt. Arról nem is beszélve, hogy nálunk volt néhány sérült és beteg, valamint eltiltott is, így óvatosnak kellett maradnunk és ennek megfelelően maximális koncentrációt kértem a srácoktól. Ezt be is tartották és az 1-0 ellenére magabiztos és igen értékes három ponttal gazdagodtunk! Gratulálok a csapatnak! “

Mogyoród FC – Veresegyház VSK 0-1 (0-1)
Gól: Dencz Dávid (21.p)
A VVSK összeállítása: Fodor Szabolcs – Tóth Márk, Nagy Péter (Túri Péter), Olay Balázs, Csiszár Bence – Lukács József, Simon Bence (Polyák Attila), Bánhalmi Milán (Szabó Tibor) – Farkas Balázs (Szíjártó Dániel), Szabó Bence, Dencz Dávid.
Nem lépett pályára: Hosszú Levente.
Edző: Tóth László.
Jók: Fodor Szabolcs, Olay Balázs.