Erdőkertes SE – Veresegyház VSK mérkőzés értékelése

A Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának 12. fordulójában a szomszéd községben szerepelt csapatunk.
Tóth László vezetőedző értékelése:
“Mindenek előtt gratulálok Csizmadia Balázs kollégámnak és csapatának a győzelemhez, teljes mértékben megérdemelték ezen a napon a három pontot. Nekik ez az év meccse volt és úgy is álltak hozzá, míg mi a mai napon túl vékonyak voltunk, sokat hibáztunk és túl sok volt ma a visszafogottabb teljesítmény! A tévhitek ellenére, soha nem hangoztattuk, hogy mi vagyunk a legjobb csapat a csoportban, az a célunk, hogy minden meccsen próbáljuk tudásunk legjavát nyújtani, ezúttal ez nem sikerült. Tanuló fázisban vagyunk és kellenek az ilyen jellegű impulzusok is, összességében: tizenkét meccsenként belefér egy ilyen nap!
Azt viszont nem értem és nem mehetek el szó nélkül mellette, hogy a “mennyei megyeiben” egy olyan hazai játékos, aki a veresegyházi klubban dolgozik utánpótlás edzőként miért szidja a klubot kilencven percen keresztül! Ez számomra etikátlan, ugyanis ezzel azokat a gyerekeket is megbántja, akiknek elvileg az edzője a mindennapokban…”
Erdőkertes SE – Veresegyház VSK 4-0 (1-0)
Veresegyház VSK összeállítása:
Fodor Sz. – Nagy P., Csiszár B., Mészáros Sz. (Polyák A. 46. perc), Grezner D. – Olay B., Lukács J., Simon B. (Túri P. 61. perc) – Dencz D., Bánhalmi M. (Farkas B. 61. perc), Szabó B.