A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) állása

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 7 Galgavidék 2 2 0 0 6,5 4 0
2 8 Dunaharaszti 2 2 0 0 6,5 4 0
3 9 Veresegyház 2 1 1 0 6,0 3 0
4 5 Biatorbágy 2 1 0 1 5,5 2 0
5 2 Vác 2 1 0 1 5,5 2 0
6 1 Gödöllő 2 1 0 1 5,0 2 0
7 3 Dunakeszi-Alag 2 0 1 1 4,5 1 0
8 4 Szigetszentmárton 2 0 0 2 3,5 0 0
9 10 Szigetszentmiklós 1 0 0 1 1,0 0 0
10 6 Szentendre 1 0 0 1 1,0 0 0

A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) eredményei

Round 1 on 2019/09/22 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmiklós  4 : 1
2   Vác   Veresegyház  1,5 : 3,5 
3   Dunakeszi-Alag   Dunaharaszti  2 :  3
4   Szigetszentmárton   Galgavidék  2 :  3
5   Biatorbágy   Szentendre  4 :  1
Round 2 on 2019/10/13 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Szentendre :
2   Galgavidék   Biatorbágy :
3   Dunaharaszti   Szigetszentmárton :
4   Veresegyház   Dunakeszi-Alag :
5   Gödöllő   Vác 1 : 4

A 2018/2019-es Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) állása

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 7 Szentendre 10 9 1 0 39,0 19 0
2 1 Szigetszentmiklós 10 8 1 1 32,0 17 0
3 2 Szigetszentmárton 9 5 2 2 29,5 12 0
4 9 Dunaharaszti 9 5 2 2 28,0 12 0
5 5 Veresegyház 9 4 2 3 23,0 10 0
6 11 Visegrád 9 3 1 5 22,0 7 0
7 8 Biatorbágy 9 3 0 6 21,5 6 0
8 12 Alag 9 3 1 5 17,5 7 0
9 6 Aszód 9 1 3 5 16,5 5 0
10 3 Vác 9 2 1 6 14,5 5 0
11 4 Gödöllő 10 0 2 8 11,5 2 0
12 13 Galgavidék 0 0 0 0 0,0 0 0
13 10 Zsámbék 0 0 0 0 0,0 0 0

 

A 2018/2019-es Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) eredményei

Round 1 on 2018/09/23 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmárton   Galgavidék :
2   Vác   Alag 3 : 2
3   Gödöllő   Visegrád 1 : 4
4   Veresegyház   Zsámbék :
5   Aszód   Dunaharaszti :
6   Szentendre   Biatorbágy 5 : 0
Round 2 on 2018/10/07 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunaharaszti   Szentendre 2 : 3
2   Zsámbék   Aszód :
3   Visegrád   Veresegyház :
4   Alag   Gödöllő 4 : 1
5   Galgavidék   Vác 3 : 2
6   Szigetszentmiklós   Szigetszentmárton 3 : 2
Round 3 on 2018/10/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Szigetszentmiklós :
2   Gödöllő   Galgavidék 1 : 4
3   Veresegyház   Alag 4 : 1
4   Aszód   Visegrád  1 :  4
5   Szentendre   Zsámbék : ½
6   Biatorbágy   Dunaharaszti 2 : 3
Round 4 on 2018/11/18 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Zsámbék   Biatorbágy :
2   Visegrád   Szentendre :
3   Alag   Aszód :
4   Galgavidék   Veresegyház 2 : 3
5   Szigetszentmiklós   Gödöllő :
6   Szigetszentmárton   Vác : ½
Round 5 on 2018/12/02 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmárton 1 : 4
2   Veresegyház   Szigetszentmiklós :
3   Aszód   Galgavidék :
4   Szentendre   Alag 5 : 0
5   Biatorbágy   Visegrád :
6   Dunaharaszti   Zsámbék :
7   Vác   bye :
Round 6 on 2019/01/27 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Visegrád   Dunaharaszti 2 : 3
2   Alag   Biatorbágy 3 : 2
3   Galgavidék   Szentendre ½ :
4   Szigetszentmiklós   Aszód 3 : 2
5   Szigetszentmárton   Veresegyház :
6   Vác   Gödöllő :
7   Zsámbék   bye :
Round 7 on 2019/02/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Vác 2 : 3
2   Aszód   Szigetszentmárton 0 : 5
3   Szentendre   Szigetszentmiklós 3 : 2
4   Biatorbágy   Galgavidék :
5   Dunaharaszti   Alag 4 : 1
6   Zsámbék   Visegrád :
7   Gödöllő   bye :
Round 8 on 2019/02/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Alag   Zsámbék :
2   Galgavidék   Dunaharaszti :
3   Szigetszentmiklós   Biatorbágy :
4   Szigetszentmárton   Szentendre :
5   Vác   Aszód 2 : 3
6   Gödöllő   Veresegyház 2 : 3
7   Visegrád   bye :
Round 9 on 2019/03/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Aszód   Gödöllő :
2   Szentendre   Vác 4 : 1
3   Biatorbágy   Szigetszentmárton 2 : 3
4   Dunaharaszti   Szigetszentmiklós :
5   Zsámbék   Galgavidék :
6   Visegrád   Alag 2 : 3
7   Veresegyház   bye   :  
Round 10 on 2019/03/31 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Galgavidék   Visegrád :
2   Szigetszentmiklós   Zsámbék :
3   Szigetszentmárton   Dunaharaszti 4 : 1
4   Vác   Biatorbágy 1 : 4
5   Gödöllő   Szentendre 0 : 5
6   Veresegyház   Aszód 3 : 2
7   Alag   bye :
Round 11 on 2019/04/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szentendre   Veresegyház 4 : 1
2   Biatorbágy   Gödöllő 5 : 0
3   Dunaharaszti   Vác 5 : 0
4   Zsámbék   Szigetszentmárton :
5   Visegrád   Szigetszentmiklós :
6   Alag   Galgavidék :
7   Aszód   bye :
Round 12 on 2019/05/05 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Alag 4 : 1
2   Szigetszentmárton   Visegrád 2 : 3
3   Vác   Zsámbék :
4   Gödöllő   Dunaharaszti 0 : 5
5   Veresegyház   Biatorbágy :
6   Aszód   Szentendre 1 : 4
7   Galgavidék   bye :

A 2017/2018-as Pest megyei I/a (5 táblás) sakkcsapatbajnokság állása

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 8 Szigetszentmárton 11 9 0 2 40,0 18 0
2 11 Visegrád 11 8 1 2 36,0 17 0
3 4 Dunaharaszti 10 7 2 1 35,0 16 0
4 12 Veresegyház 11 7 0 4 31,0 14 0
5 2 Pomáz 11 5 2 4 30,5 12 0
6 10 Vác 11 7 1 3 29,0 15 0
7 7 Zsámbék 11 3 3 5 25,0 9 0
8 3 Gödöllő 11 3 1 7 22,5 7 0
9 6 Tura 11 2 3 6 20,5 7 0
10 9 Alag 11 1 3 7 20,5 5 0
11 5 Biatorbágy 10 3 2 5 19,0 8 0
12 1 Aszód 11 0 2 9 16,0 2 0

 

A 2017/2018-as Pest megyei I/a (5 táblás) sakkcsapatbajnokság eredményei

Round 1 on 2017/09/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Aszód   Veresegyház 1 : 4
2   Pomáz   Visegrád :
3   Gödöllő   Vác 1 : 4
4   Dunaharaszti   Alag :
5   Biatorbágy   Szigetszentmárton 0 : 5
6   Tura   Zsámbék :
Round 2 on 2017/10/08 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Zsámbék 3 : 2
2   Szigetszentmárton   Tura 3 : 2
3   Alag   Biatorbágy :
4   Vác   Dunaharaszti ½ :
5   Visegrád   Gödöllő 2 : 3
6   Aszód   Pomáz :
Round 3 on 2017/10/29 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Pomáz   Veresegyház :
2   Gödöllő   Aszód 3 : 2
3   Dunaharaszti   Visegrád :
4   Biatorbágy   Vác 2 : 3
5   Tura   Alag 3 : 2
6   Zsámbék   Szigetszentmárton ½ :
Round 4 on 2017/11/26 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Szigetszentmárton 0 : 5
2   Alag   Zsámbék :
3   Vác   Tura 4 : 1
4   Visegrád   Biatorbágy :
5   Aszód   Dunaharaszti 1 : 4
6   Pomáz   Gödöllő :
Round 5 on 2017/12/03 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Veresegyház :
2   Dunaharaszti   Pomáz :
3   Biatorbágy   Aszód 3 : 2
4   Tura   Visegrád 1 : 4
5   Zsámbék   Vác :
6   Szigetszentmárton   Alag : ½
Round 6 on 2017/12/17 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Alag 4 : 1
2   Vác   Szigetszentmárton :
3   Visegrád   Zsámbék 4 : 1
4   Aszód   Tura :
5   Pomáz   Biatorbágy :
6   Gödöllő   Dunaharaszti :
Round 7 on 2018/01/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunaharaszti   Veresegyház 2 : 3
2   Biatorbágy   Gödöllő :
3   Tura   Pomáz :
4   Zsámbék   Aszód 4 : 1
5   Szigetszentmárton   Visegrád 2 : 3
6   Alag   Vác 2 : 3
Round 8 on 2018/02/18 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Vác 2 : 3
2   Visegrád   Alag 4 : 1
3   Aszód   Szigetszentmárton ½ :
4   Pomáz   Zsámbék :
5   Gödöllő   Tura 2 : 3
6   Dunaharaszti   Biatorbágy :
Round 9 on 2018/03/04 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Biatorbágy   Veresegyház 0 : 5
2   Tura   Dunaharaszti 0 : 5
3   Zsámbék   Gödöllő  2½ :  2½
4   Szigetszentmárton   Pomáz 3 : 2
5   Alag   Aszód 4 : 1
6   Vác   Visegrád 1 : 4
Round 10 on 2018/03/25 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Visegrád :
2   Aszód   Vác :
3   Pomáz   Alag : ½
4   Gödöllő   Szigetszentmárton 2 : 3
5   Dunaharaszti   Zsámbék : ½
6   Biatorbágy   Tura :
Round 11 on 2018/05/06 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Tura   Veresegyház :
2   Zsámbék   Biatorbágy : ½
3   Szigetszentmárton   Dunaharaszti 2 : 3
4   Alag   Gödöllő 2 : 3
5   Vác   Pomáz 3 : 2
6   Visegrád   Aszód 4 : 1

2016/2017 Pest megyei sakkcsapat bajnokság I/a csoportjának végeredménye

Rk. SNo Team Games   +   =   – TB1 TB2 TB3 Módosított eredmény a büntetőpontok levonása után
1 10 Dunaharaszti 11 10 0 1 39 20 2 39
2 2 Szigetszentmárton 11 10 0 1 39 20 0 39
3 8 Pomáz 11 10 0 1 37 20 0 37
4 7 Visegrád 11 8 0 3 35 16 0 35
5 12 Veresegyház 11 5 0 6 29,5 10 0 29,5
6 9 Alag 11 6 0 5 29 12 0 29
7 11 Szentendre 11 5 0 6 27 10 0 27
8 1 Tura 11 4 0 7 23 8 0 23
9 5 Gödöllő 11 3 1 7 21,5 7 0 21,5
10 3 Biatorbágy 11 2 0 9 20 4 0 19
11 4 Zsámbék 11 2 1 8 16,5 5 0 16,5
12 6 Aszód 11 0 0 11 13,5 0 0 13,5