A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I. osztály Észak csoportjának (10 táblás) eredményei

Round 1 on 2019/09/29 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szob   Vác :
2   Dunakeszi   Aszód 9 : 1
3   Göd   Veresegyház :
4   Dunaharaszti I   bye :
Round 2 on 2019/11/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Aszód   Göd :
2   Vác   Dunakeszi :
3   Dunaharaszti I   Szob 8 : 2
4   Veresegyház   bye   :

A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) állása

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 7 Galgavidék 5 4 0 1 16,0 8 0
2 8 Dunaharaszti 5 3 1 1 15,0 7 0
3 4 Szigetszentmárton 5 2 0 3 14,0 4 0
4 3 Dunakeszi-Alag 5 1 3 1 13,5 5 1
5 9 Veresegyház 5 2 1 2 13,5 5 1
6 2 Vác 5 2 1 2 12,0 5 0
7 5 Biatorbágy 5 2 0 3 11,0 4 0
8 6 Szentendre 4 2 1 1 10,0 5 0
9 1 Gödöllő 5 1 1 3 8,0 3 0
10 10 Szigetszentmiklós 4 0 2 2 7,0 2 0

A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) eredményei

Round 1 on 2019/09/22 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmiklós  4 : 1
2   Vác   Veresegyház  1,5 : 3,5 
3   Dunakeszi-Alag   Dunaharaszti  2 :  3
4   Szigetszentmárton   Galgavidék  2 :  3
5   Biatorbágy   Szentendre  4 :  1
Round 2 on 2019/10/13 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Szentendre :
2   Galgavidék   Biatorbágy :
3   Dunaharaszti   Szigetszentmárton :
4   Veresegyház   Dunakeszi-Alag :
5   Gödöllő   Vác 1 : 4
Round 3 on 2019/11/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Szigetszentmiklós :
2   Dunakeszi-Alag   Gödöllő :
3   Szigetszentmárton   Veresegyház :
4   Biatorbágy   Dunaharaszti ½ :
5   Szentendre   Galgavidék 3 : 2
Round 4 on 2019/11/17 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Galgavidék 1 : 4
2   Dunaharaszti   Szentendre :
3   Veresegyház   Biatorbágy : ½
4   Gödöllő   Szigetszentmárton 0 : 5
5   Vác   Dunakeszi-Alag 1 : 4
Round 5 on 2019/12/01 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunakeszi-Alag   Szigetszentmiklós :
2   Szigetszentmárton   Vác 2 : 3
3   Biatorbágy   Gödöllő : ½
4   Szentendre   Veresegyház :
5   Galgavidék   Dunaharaszti :

A 2018/2019-es Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) állása

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 7 Szentendre 10 9 1 0 39,0 19 0
2 1 Szigetszentmiklós 10 8 1 1 32,0 17 0
3 2 Szigetszentmárton 9 5 2 2 29,5 12 0
4 9 Dunaharaszti 9 5 2 2 28,0 12 0
5 5 Veresegyház 9 4 2 3 23,0 10 0
6 11 Visegrád 9 3 1 5 22,0 7 0
7 8 Biatorbágy 9 3 0 6 21,5 6 0
8 12 Alag 9 3 1 5 17,5 7 0
9 6 Aszód 9 1 3 5 16,5 5 0
10 3 Vác 9 2 1 6 14,5 5 0
11 4 Gödöllő 10 0 2 8 11,5 2 0
12 13 Galgavidék 0 0 0 0 0,0 0 0
13 10 Zsámbék 0 0 0 0 0,0 0 0

 

A 2018/2019-es Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) eredményei

Round 1 on 2018/09/23 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmárton   Galgavidék :
2   Vác   Alag 3 : 2
3   Gödöllő   Visegrád 1 : 4
4   Veresegyház   Zsámbék :
5   Aszód   Dunaharaszti :
6   Szentendre   Biatorbágy 5 : 0
Round 2 on 2018/10/07 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunaharaszti   Szentendre 2 : 3
2   Zsámbék   Aszód :
3   Visegrád   Veresegyház :
4   Alag   Gödöllő 4 : 1
5   Galgavidék   Vác 3 : 2
6   Szigetszentmiklós   Szigetszentmárton 3 : 2
Round 3 on 2018/10/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Szigetszentmiklós :
2   Gödöllő   Galgavidék 1 : 4
3   Veresegyház   Alag 4 : 1
4   Aszód   Visegrád  1 :  4
5   Szentendre   Zsámbék : ½
6   Biatorbágy   Dunaharaszti 2 : 3
Round 4 on 2018/11/18 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Zsámbék   Biatorbágy :
2   Visegrád   Szentendre :
3   Alag   Aszód :
4   Galgavidék   Veresegyház 2 : 3
5   Szigetszentmiklós   Gödöllő :
6   Szigetszentmárton   Vác : ½
Round 5 on 2018/12/02 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmárton 1 : 4
2   Veresegyház   Szigetszentmiklós :
3   Aszód   Galgavidék :
4   Szentendre   Alag 5 : 0
5   Biatorbágy   Visegrád :
6   Dunaharaszti   Zsámbék :
7   Vác   bye :
Round 6 on 2019/01/27 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Visegrád   Dunaharaszti 2 : 3
2   Alag   Biatorbágy 3 : 2
3   Galgavidék   Szentendre ½ :
4   Szigetszentmiklós   Aszód 3 : 2
5   Szigetszentmárton   Veresegyház :
6   Vác   Gödöllő :
7   Zsámbék   bye :
Round 7 on 2019/02/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Vác 2 : 3
2   Aszód   Szigetszentmárton 0 : 5
3   Szentendre   Szigetszentmiklós 3 : 2
4   Biatorbágy   Galgavidék :
5   Dunaharaszti   Alag 4 : 1
6   Zsámbék   Visegrád :
7   Gödöllő   bye :
Round 8 on 2019/02/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Alag   Zsámbék :
2   Galgavidék   Dunaharaszti :
3   Szigetszentmiklós   Biatorbágy :
4   Szigetszentmárton   Szentendre :
5   Vác   Aszód 2 : 3
6   Gödöllő   Veresegyház 2 : 3
7   Visegrád   bye :
Round 9 on 2019/03/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Aszód   Gödöllő :
2   Szentendre   Vác 4 : 1
3   Biatorbágy   Szigetszentmárton 2 : 3
4   Dunaharaszti   Szigetszentmiklós :
5   Zsámbék   Galgavidék :
6   Visegrád   Alag 2 : 3
7   Veresegyház   bye   :  
Round 10 on 2019/03/31 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Galgavidék   Visegrád :
2   Szigetszentmiklós   Zsámbék :
3   Szigetszentmárton   Dunaharaszti 4 : 1
4   Vác   Biatorbágy 1 : 4
5   Gödöllő   Szentendre 0 : 5
6   Veresegyház   Aszód 3 : 2
7   Alag   bye :
Round 11 on 2019/04/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szentendre   Veresegyház 4 : 1
2   Biatorbágy   Gödöllő 5 : 0
3   Dunaharaszti   Vác 5 : 0
4   Zsámbék   Szigetszentmárton :
5   Visegrád   Szigetszentmiklós :
6   Alag   Galgavidék :
7   Aszód   bye :
Round 12 on 2019/05/05 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Alag 4 : 1
2   Szigetszentmárton   Visegrád 2 : 3
3   Vác   Zsámbék :
4   Gödöllő   Dunaharaszti 0 : 5
5   Veresegyház   Biatorbágy :
6   Aszód   Szentendre 1 : 4
7   Galgavidék   bye :

A 2018/2019-es Pest megyei sakkcsapatbajnokság Szuper csoportjának (10 táblás) eredményei

Round 1 on 2018/09/16 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Galgavidék   Gyömrő 6 : 4
2   Érd   Szentendre 5 : 5
3   Veresegyház   Dunaharaszti 3 : 7
Round 2 on 2018/10/14 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Dunaharaszti 3 : 7
2   Szentendre   Veresegyház :
3   Galgavidék   Érd :
Round 3 on 2018/11/11 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Érd   Gyömrő :
2   Veresegyház   Galgavidék :
3   Dunaharaszti   Szentendre :
Round 4 on 2018/11/25 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Szentendre :
2   Galgavidék   Dunaharaszti 2 : 8
3   Érd   Veresegyház 6 : 4
Round 5 on 2018/12/09 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Gyömrő :
2   Dunaharaszti   Érd 8 : 2
3   Szentendre   Galgavidék :
Round 6 on 2019/01/20 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Galgavidék 6 : 4
2   Szentendre   Érd 7 : 3
3   Dunaharaszti   Veresegyház 6 : 4
Round 7 on 2019/02/17 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunaharaszti   Gyömrő 9 : 1
2   Veresegyház   Szentendre 5 : 5
3   Érd   Galgavidék :
Round 8 on 2019/03/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Érd 5 : 5
2   Galgavidék   Veresegyház :
3   Szentendre   Dunaharaszti :
Round 9 on 2019/04/07 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szentendre   Gyömrő 5 : 5
2   Dunaharaszti   Galgavidék :
3   Veresegyház   Érd :
Round 10 on 2019/04/14 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1 Gyömrő    Veresegyház :
2    Érd   Dunaharaszti 5 : 5
3  Galgavidék   Szentendre :

 

 

A 2017/2018-as Pest megyei Szuper csoport (10 táblás) sakkcsapatbajnokság eredményei

Round 1 on 2017/10/01 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Veresegyház 7 : 3
2   Szentendre   Dunaharaszti 4 : 6
3   Érd   Galgavidék 8 : 2
4   Dunakeszi   Fót :
5   Gyömrő   Biatorbágy 5 : 5
Round 2 on 2017/10/15 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Biatorbágy 4 : 6
2   Fót   Gyömrő 5 : 5
3   Galgavidék   Dunakeszi :
4   Dunaharaszti   Érd :
5   Vác   Szentendre :
Round 3 on 2017/11/12 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szentendre   Veresegyház 8 : 2
2   Érd   Vác :
3   Dunakeszi   Dunaharaszti :
4   Gyömrő   Galgavidék 5 : 5
5   Biatorbágy   Fót 7 : 3
Round 4 on 2018/02/04 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Fót :
2   Galgavidék   Biatorbágy :
3   Dunaharaszti   Gyömrő :
4   Vác   Dunakeszi 5 : 5
5   Szentendre   Érd :
Round 5 on 2018/02/25 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Érd   Veresegyház 7 : 3
2   Dunakeszi   Szentendre 3 : 7
3   Gyömrő   Vác :
4   Biatorbágy   Dunaharaszti :
5   Fót   Galgavidék 5 : 5
Round 6 on 2018/03/11 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Galgavidék :
2   Dunaharaszti   Fót :
3   Vác   Biatorbágy 7 : 3
4   Szentendre   Gyömrő :
5   Érd   Dunakeszi :
Round 7 on 2018/04/15 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunakeszi   Veresegyház :
2   Gyömrő   Érd :
3   Biatorbágy   Szentendre 3 : 7
4   Fót   Vác :
5   Galgavidék   Dunaharaszti 2 : 8
Round 8 on 2018/04/22 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Dunaharaszti :
2   Vác   Galgavidék 7 : 3
3   Szentendre   Fót 6 : 4
4   Érd   Biatorbágy :
5   Dunakeszi   Gyömrő 5 : 5
Round 9 on 2018/05/13 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Veresegyház 5 : 5
2   Biatorbágy   Dunakeszi :
3   Fót   Érd :
4   Galgavidék   Szentendre :
5   Dunaharaszti   Vác 5 : 5