A 2020/2021-es Pest megyei U17-es II. osztályú bajnokság Keleti csoport eredményei

1.forduló

Maglódi TC – Kerepesi VSE    6 – 1

Kőbányáért Egyesület- Isaszeg Bázis SC    5 – 1

Aszódi FC – Veresegyház VSK    0 – 13

GEAC – Gödöllői SK II.    5 – 0

Tura VSK – Mogyoród KSK-Fót    8 – 0

2.forduló

Veresegyház VSK – Kőbányáért Egyesület    9 – 1

Isaszeg Bázis SC – Tura VSK    0 – 19

Mogyoród KSK-Fót – Maglódi TC    2 – 6

Kerepesi VSE – GEAC    5 – 3

Dány KSK – Aszódi FC    19 – 0

3.forduló

GEAC – Mogyoród KSK-Fót    2 – 1

Tura VSK – Veresegyház VSK   1 – 0

Maglódi TC – Isaszeg Bázis SC    12 – 1

Kőbányáért Egyesület – Aszódi FC    15 – 0

Dány KSK – Gödöllői SK II.   9 – 2

4.forduló

Kőbányáért Egyesület – Dány KSK   1 – 7

Aszódi FC – Tura VSK    0 – 14

Kerepesi VSE – Gödöllői SK II.   9 – 0

Veresegyház VSK – Maglódi TC   1 – 3

Isaszeg Bázis SC – GEAC    0 – 3

5.forduló

Tura VSK – Kőbányáért Egyesület    3 – 0

GEAC – Veresegyház VSK   1 – 5

Maglódi TC – Aszódi FC    26 – 0

Dány KSK – Kerepesi VSE  3 – 1

Gödöllői SK II. – Mogyoród KSK-Fót   1 – 1

6.forduló

Tura VSK – Dány KSK   2 – 1

Mogyoród KSK-Fót – Kerepesi VSE   5 – 2

Kőbányáért Egyesület – Maglódi TC    1 – 0

Aszódi FC – GEAC    0 – 3

Isaszeg Bázis SC – Gödöllői SK II.    0 – 8

7.forduló

GEAC – Kőbányáért Egyesület    6  – 2

Maglódi TC – Tura VSK    0 – 4

Gödöllői SK II. – Veresegyház VSK    0 – 3

Dány KSK – Mogyoród KSK-Fót   0 – 1

Kerepesi VSE – Isaszeg Bázis SC    15 – 1

8.forduló

Maglódi TC – Dány KSK   7 – 2

Isaszeg Bázis SC – Mogyoród KSK-Fót   1 – 7

Aszódi FC – Gödöllői SK II.   5 – 1

Veresegyház VSK – Kerepesi VSE    8 – 2

Tura VSK – GEAC    2 – 2

9.forduló

Gödöllői SK II. – Kőbányáért Egyesület   1 – 0

GEAC – Maglódi TC    1 – 1

Mogyoród KSK-Fót – Veresegyház VSK   0 – 9

Kerepesi VSE – Aszódi FC   8 – 1

10.forduló

GEAC  – Dány KSK    2 – 1

Tura VSK – Gödöllői SK II.    8 – 1

Kőbányáért Egyesület – Kerepesi VSE   2 – 3

Aszódi FC – Mogyoród KSK-Fót   0 – 6

Veresegyház VSK – Isaszeg Bázis SC   13 – 0

11.forduló

Dány KSK – Veresegyház VSK    0 – 7

Kerepesi VSE – Tura VSK   5 – 5

Gödöllői SK II. – Maglódi TC    1 – 4

Mogyoród KSK-Fót – Kőbányáért Egyesület    3 – 0

12.forduló

Veresegyház VSK – Aszódi FC  17 – 0

Kerepesi VSE – Maglódi TC  1 – 3

Gödöllői SK II. – GEAC    Elmaradt

Mogyoród KSK-Fót – Tura VSK   0 – 0

13.forduló

Aszódi FC – Dány KSK   1 – 5

GEAC – Kerepesi VSE     3 – 4

Kőbányáért Egyesület – Veresegyház VSK    2 – 5

Maglódi TC – Mogyoród KSK-Fót  3 – 1

14.forduló

Aszódi FC – Kőbányáért Egyesület    2 – 6

Gödöllői SK II. – Dány KSK   3 – 1

Veresegyház VSK – Tura VSK  4 – 1

Mogyoród KSK-Fót – GEAC   3 – 2

15.forduló

Gödöllői SK II. – Kerepesi VSE    3 – 1

Tura VSK – Aszódi FC   6 – 0

Maglódi TC – Veresegyház VSK    1 – 4

Dány KSK – Kőbányáért Egyesület    9 – 0

16.forduló

Kerepesi VSE – Dány KSK    2 – 4

Veresegyház VSK – GEAC   3 – 1

Aszódi FC – Maglódi TC   0 – 7

Mogyoród KSK-Fót – Gödöllői SK II.    1 – 3

Kőbányáért Egyesület – Tura VSK    0 – 3

17.forduló

GEAC – Aszódi FC   9 – 0

Dány KSK – Tura VSK    2 – 1

Maglódi TC – Kőbányáért Egyesület    6 – 0

Kerepesi VSE – Mogyoród KSK-Fót   1 – 1

18.forduló

Tura VSK – Maglódi TC    1 – 1

Veresegyház VSK – Gödöllői SK II.    3 – 0

Kőbányáért Egyesület – GEAC    0 – 6

Mogyoród KSK-Fót – Dány KSK   0 – 0

19.forduló

Gödöllői SK II. – Aszódi FC   4 – 3

GEAC – Tura VSK    2 – 2

Kerepesi VSE – Veresegyház VSK    2 – 7

Dány KSK – Maglódi TC   0 – 3

20.forduló

Aszódi FC – Kerepesi VSE   0 – 3

Maglódi TC – GEAC   3 – 0

Veresegyház VSK – Mogyoród KSK-Fót    2 – 0

Kőbányáért Egyesület – Gödöllői SK II.    1 – 3

21.forduló

Mogyoród KSK-Fót – Aszódi FC    3 – 0

Dány KSK – GEAC   1 – 1

Kerepesi VSE – Kőbányáért Egyesület    5 – 1

Gödöllői SK II.  – Tura VSK   2 – 4

22.forduló

Tura VSK – Kerepesi VSE   4 – 2

Maglódi TC – Gödöllői SK II.   8 – 0

Kőbányáért Egyesület – Mogyoród KSK-Fót    2 – 1

Veresegyház VSK – Dány KSK    8 – 0

 

 

A 2020/2021-es Pest megyei U19-es I. osztályú bajnokság eredményei

1. forduló

Százhalombattai VUK SE – Péceli SSE    2 – 4

Vác-Deákvár SE – UFC Gyömrő    0 – 2

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC    4 – 2

Fortuna SC – Kismaros – Törökbálint    7 – 0

2. forduló

Péceli SSE – Veresegyház VSK    3 – 0

Vác-Deákvár SE – Százhalombattai VUK SE   4 – 6

Pilisi LK – Fortuna SC – Kismaros    1 – 3

Törökbálint – UFC Gyömrő    2 – 3

3. forduló

Fortuna SC – Kismaros – Kistarcsai VSC    3 – 2

Veresegyház VSK – Százhalombattai VUK SE    4 – 2

Pilisi LK – UFC Gyömrő    4 – 1

Vác-Deákvár SE – Törökbálint  2 – 3

4. forduló

Pilisi LK – Törökbálint  5 – 2

Kistarcsai VSC – UFC Gyömrő    1 – 3

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE   4 – 2

Péceli SSE – Fortuna SC – Kismaros    0 – 1

5. forduló

UFC Gyömrő – Péceli SSE    0 – 2

Fortuna SC – Kismaros – Százhalombattai VUK SE    5 – 3

Törökbálint – Kistarcsai VSC  6 – 0

Vác-Deákvár SE – Pilisi LK    2 – 2

6. forduló

Kistarcsai VSC – Pilisi LK    2 – 4

Veresegyház VSK – Fortuna SC – Kismaros  2 – 1

Százhalombattai VUK SE – UFC Gyömrő    3 – 1

Péceli SSE – Törökbálint   3  – 0

7. forduló

Vác-Deákvár SE – Kistarcsai VSC    3 – 1

Pilisi LK – Péceli SSE     1 – 1

UFC Gyömrő – Veresegyház VSK    3 – 2

Törökbálint – Százhalombattai VUK SE    2 – 1

8. forduló

Törökbálint – Veresegyház VSK    5 – 0

Fortuna SC – Kismaros – Vác-Deákvár SE  7 – 2

Százhalombattai VUK SE – Pilisi LK    4 – 3

Kistarcsai VSC – Péceli SSE    2 – 2

9. forduló

UFC Gyömrő – Fortuna SC – Kismaros    3 – 1

Kistarcsai VSC – Százhalombattai VUK SE  5 – 3

Vác-Deákvár SE – Péceli SSE   3 – 1

Pilisi LK – Veresegyház VSK    1 – 1

10. forduló

Törökbálint – Fortuna SC – Kismaros    5 – 1

UFC Gyömrő – Vác-Deákvár SE   7 – 0

Kistarcsai VSC – Veresegyház VSK  2 – 1

Péceli SSE – Százhalombattai VUK SE   2 – 2

11. forduló

Veresegyház VSK – Péceli SSE  1 – 6

Fortuna SC – Kismaros – Pilisi LK    2 – 2

UFC Gyömrő – Törökbálint    2 – 4

Százhalombattai VUK SE – Vác-Deákvár SE    5 – 2

12. forduló

Kistarcsai VSC – Fortuna SC – Kismaros  1 – 2

UFC Gyömrő – Pilisi LK    6 – 1

Százhalombattai VUK SE – Veresegyház VSK    1 – 2

Törökbálint – Vác-Deákvár SE    5 – 0

13. forduló

Törökbálint – Pilisi LK    3 – 1

Vác-Deákvár SE – Veresegyház VSK    1 – 2

UFC Gyömrő – Kistarcsai VSC    3 – 0

Fortuna SC – Kismaros – Péceli SSE    0 – 1

14. forduló

Péceli SSE – UFC Gyömrő    0 – 2

Pilisi LK – Vác-Deákvár SE    1 – 2

Kistarcsai VSC – Törökbálint    3 – 7

Százhalombattai VUK SE – Fortuna SC – Kismaros   3 – 1

15. forduló

Törökbálint – Péceli SSE    1 – 1

Fortuna SC – Kismaros – Veresegyház VSK    1 – 1

UFC Gyömrő – Százhalombattai VUK SE    7 – 0

Pilisi LK – Kistarcsai VSC   2 – 4

16. forduló

Százhalombattai VUK SE – Törökbálint    1 – 5

Péceli SSE – Pilisi LK    1 – 1

Kistarcsai VSC – Vác-Deákvár SE   4 – 3

Veresegyház VSK – UFC Gyömrő    1 – 3

17. forduló

Vác-Deákvár SE – Fortuna SC – Kismaros   3 – 2

Veresegyház VSK – Törökbálint   2 – 3

Kistarcsai VSC – Péceli SSE  1 – 2

Pilisi LK – Százhalombattai VUK SE    3 – 0

18. forduló

Fortuna SC – Kismaros – UFC Gyömrő   0 – 5

Százhalombattai VUK SE – Kistarcsai VSC    3 – 3

Veresegyház VSK – Pilisi LK  1 – 1

Péceli SSE – Vác-Deákvár SE  1 – 2

A 2020/2021-es Pest megyei U19-es I. osztályú bajnokság állása

H.
Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 UFC Gyömrő 16 12 0 4 51 21 30 36
2 Törökbálint 16 11 1 4 53 35 18 34
3 Péceli SSE 16 7 5 4 30 19 11 26
4 Fortuna SE-Kismaros 16 7 2 7 37 34 3 23
5 Veresegyház VSK 16 6 3 7 28 37 -9 21
6 Pilisi LK 16 4 6 6 33 35 -2 18
7 Százhalombattai VUK SE 16 5 2 9 39 53 -14 17
8 Vác-Deákvár SE 16 5 1 10 31 53 -22 16
9 Kistarcsai VSC 16 4 2 10 36 51 -15 14

A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Vecsési FC Vecsési FC 28 22 3 3 75 25 50 69
2 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 28 21 5 2 60 18 42 68
3 Nagykáta SE Nagykáta SE 28 16 3 9 45 37 8 51
4 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 28 14 6 8 55 41 14 48
5 Gödöllői SK Gödöllői SK 28 13 6 9 46 33 13 45
6 CSO-KI Sport CSO-KI Sport 28 13 3 12 44 44 0 42
7 Maglódi TC Maglódi TC 28 11 6 11 45 43 2 39
8 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 28 11 5 12 44 39 5 38
9 Fémalk-Dunavarsány Fémalk-Dunavarsány 28 11 3 14 47 51 -4 36
10 Budakalászi MSE Budakalászi MSE 28 11 3 14 41 52 -11 36
11 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 28 10 4 14 43 48 -5 34
12 Pilisi LK-Legenda Sport Pilisi LK-Legenda Sport 28 9 5 14 42 45 -3 32
13 VSK Tököl VSK Tököl 28 8 5 15 34 57 -23 29
14 VS Dunakeszi VS Dunakeszi 28 6 3 19 31 73 -42 21
15 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 28 2 4 22 22 68 -46 10
16 Törteli KSK (Kizárva) Törteli KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság eredményei

1. forduló

Viadukt SE Biatorbágy – Törteli KSK    3 – 0

VS Dunakeszi – Felsőpakonyi KSE    1 – 2

Budakalászi MSE – Dunaharaszti MTK    0 – 1

Vecsési FC – Pilisi LK-Legenda Sport    1 – 1

CSO-KI Sport – Fémalk Dunavarsány    4 – 0

Gödöllői SK – Maglódi TC    0 – 3

Veresegyház VSK – Százhalombattai LK    2 – 1

Nagykáta SE – VSK Tököl    2 – 0

2. forduló

Dunaharaszti MTK – VS Dunakeszi    3 – 1

Százhalombattai LK – CSO-KI Sport    1 – 2

Fémalk Dunavarsány – Gödöllői SK     1 – 4

Maglódi TC – Vecsési FC   0 – 4

Pilisi LK-Legenda Sport – Viadukt SE Biatorbágy    1 – 2

Törteli KSK – Budakalászi MSE    1 – 4

Felsőpakonyi KSE – Nagykáta SE    2 – 3

VSK Tököl – Veresegyház VSK     0 – 2

3. forduló

Nagykáta SE – Dunaharaszti MTK   0 – 1

VS Dunakeszi – Törteli KSK   5 – 0

Budakalászi MSE – Pilisi LK-Legenda Sport   0 – 3

Viadukt SE Biatorbágy  – Maglódi TC  1 – 1

Vecsési FC – Fémalk Dunavarsány  2 – 1

CSO-KI Sport – Veresegyház VSK     2 – 2

VSK Tököl – Felsőpakonyi KSE    2 – 3

Gödöllői SK – Százhalombattai LK    2 – 0

4. forduló

CSO-KI Sport – VSK Tököl    2 – 1

Százhalombattai LK – Vecsési FC    1 – 2

Fémalk Dunavarsány – Viadukt SE Biatorbágy  0 – 0

Maglódi TC – Budakalászi MSE  5 – 3

Pilisi LK-Legenda Sport – VS Dunakeszi   8 – 1

Törteli KSK – Nagykáta SE   0 – 6

Dunaharaszti MTK – Felsőpakonyi KSE    1 – 2

Veresegyház VSK – Gödöllői SK     1 – 1

5. forduló

Nagykáta SE – Pilisi LK-Legenda Sport   4 – 2

VS Dunakeszi – Maglódi TC   2 – 2

Viadukt SE Biatorbágy –  Százhalombattai LK    4 – 1

Vecsési FC – Veresegyház VSK     1 – 0

Felsőpakonyi KSE – Törteli KSK    4 – 1

VSK Tököl  – Dunaharaszti MTK    0 – 1

Budakalászi MSE – Fémalk Dunavarsány    0 – 2

Gödöllői SK – CSO-KI Sport   2 – 1

6. forduló

CSO-KI Sport – Vecsési FC    2 – 1

Százhalombattai LK – Budakalászi MSE    0 – 1

Fémalk Dunavarsány – VS Dunakeszi    3 – 1

Pilisi LK-Legenda Sport – Felsőpakonyi KSE   2 – 4

Törteli KSK – Dunaharaszti MTK    0 – 7

Gödöllői SK – VSK Tököl    1 – 1

Veresegyház VSK – Viadukt SE Biatorbágy    0 – 3

Maglódi TC – Nagykáta SE    3 – 5

7. forduló

Nagykáta SE – Fémalk Dunavarsány    1 – 0

VS Dunakeszi – Százhalombattai LK    2 – 1

Budakalászi MSE  – Veresegyház VSK    3 – 2

Viadukt SE Biatorbágy – CSO-KI Sport    2 – 1

Dunaharaszti MTK – Pilisi LK-Legenda Sport    1 – 1

Felsőpakonyi KSE – Maglódi TC   2 – 3

VSK Tököl – Törteli KSK   3 – 0

Vecsési FC – Gödöllői SK  4 – 3

8. forduló

Vecsési FC – VSK Tököl     2 – 0

CSO-KI Sport – Budakalászi MSE    3 – 1

Százhalombattai LK – Nagykáta SE    1 – 2

Fémalk Dunavarsány – Felsőpakonyi KSE    1 – 1

Maglódi TC – Dunaharaszti MTK   0 – 2

Pilisi LK-Legenda Sport – Törteli KSK    4 – 1

Gödöllői SK – Viadukt SE Biatorbágy    1 – 0

Veresegyház VSK – VS Dunakeszi    4 – 0

9. forduló

Nagykáta SE – Veresegyház VSK    1 – 0

VS Dunakeszi – CSO-KI Sport   5 – 4

Budakalászi MSE – Gödöllői SK    2 – 1

Törteli KSK – Maglódi TC    0 – 2

Dunaharaszti MTK – Fémalk Dunavarsány   2 – 1

Felsőpakonyi KSE – Százhalombattai LK    4 – 1

Viadukt SE Biatorbágy – Vecsési FC    3 – 2

VSK Tököl – Pilisi LK-Legenda Sport   3 – 1

10. forduló

Viadukt SE Biatorbágy – VSK Tököl    4 – 2

Vecsési FC – Budakalászi MSE    2 – 1

CSO-KI Sport – Nagykáta SE   0 – 3

Százhalombattai LK – Dunaharaszti MTK   0 – 0

Fémalk Dunavarsány – Törteli KSK   7 – 1

Gödöllői SK – VS Dunakeszi    1 – 1

Veresegyház VSK – Felsőpakonyi KSE    1 – 0

Maglódi TC – Pilisi LK-Legenda Sport   3 – 0

11. forduló

Nagykáta SE – Gödöllői SK   1 – 1

VS Dunakeszi – Vecsési FC   0 – 3

Budakalászi MSE – Viadukt SE Biatorbágy   1 – 1

Pilisi LK-Legenda Sport – Fémalk Dunavarsány     1 – 2

Törteli KSK – Százhalombattai LK   1 – 1

Dunaharaszti MTK – Veresegyház VSK   1 – 1

Felsőpakonyi KSE – CSO-KI Sport    4 – 2

VSK Tököl – Maglódi TC    1 – 2

12. forduló

Budakalászi MSE – VSK Tököl  3 – 1

VS Dunakeszi – Viadukt SE Biatorbágy  5 – 3

Vecsési FC – Nagykáta SE   3 – 1

CSO-KI Sport – Dunaharaszti MTK    2 – 0

Százhalombattai LK – Pilisi LK-Legenda Sport   0 – 0

Fémalk Dunavarsány – Maglódi TC     1 – 0

Gödöllői SK – Felsőpakonyi KSE   2 – 1

Veresegyház VSK – Törteli KSK   3 – 0

13. forduló

Felsőpakonyi KSE – Vecsési FC   0 – 4

Nagykáta SE – Viadukt SE Biatorbágy    0 – 2

VS Dunakeszi – Budakalászi MSE    1 – 3

Maglódi TC – Százhalombattai LK    2 – 3

Pilisi LK-Legenda Sport – Veresegyház VSK    0 – 2

Dunaharaszti MTK – Gödöllői SK    3 – 0

VSK Tököl – Fémalk Dunavarsány    1 – 3

14. forduló

Viadukt SE Biatorbágy – Felsőpakonyi KSE    4 – 1

VS Dunakeszi – VSK Tököl    0 – 1

Vecsési FC – Dunaharaszti MTK    0 – 1

CSO-KI Sport – Pilisi LK-Legenda Sport   0 – 1

Százhalombattai LK – Fémalk Dunavarsány    0 – 1

Budakalászi MSE – Nagykáta SE    2 – 2

Veresegyház VSK  – Maglódi TC    0 – 1

15. forduló

Maglódi TC – CSO-KI Sport    3 – 2

Dunaharaszti MTK – Viadukt SE Biatorbágy    4 – 2

Fémalk Dunavarsány – Veresegyház VSK    3 – 1

Nagykáta SE – VS Dunakeszi    3 – 0

VSK Tököl – Százhalombattai LK    1 – 0

Felsőpakonyi KSE – Budakalászi MSE     1 – 2

Pilisi LK-Legenda Sport – Gödöllői SK    1 – 2

16. forduló

Maglódi TC – Gödöllői SK    0 – 1

VSK Tököl – Nagykáta SE    1 – 0

Felsőpakonyi KSE – VS Dunakeszi      3 – 1

Dunaharaszti MTK – Budakalászi MSE    4 – 1

Fémalk Dunavarsány – CSO-KI Sport    0 – 1

Százhalombattai LK – Veresegyház VSK    1 – 1

Pilisi LK-Legenda Sport – Vecsési FC    1 – 1

17. forduló

Nagykáta SE – Felsőpakonyi KSE    2 – 1

CSO-KI Sport – Százhalombattai LK    3 – 1

Gödöllői SK – Fémalk Dunavarsány    3 – 0

Vecsési FC – Maglódi TC     3 – 0

VS Dunakeszi – Dunaharaszti MTK     0 – 4

Viadukt SE Biatorbágy – Pilisi LK-Legenda Sport    4 – 2

Veresegyház VSK – VSK Tököl   3 – 0

18. forduló

Maglódi TC – Viadukt SE Biatorbágy    0 – 1

Fémalk Dunavarsány – Vecsési FC    1 – 4

Dunaharaszti MTK – Nagykáta SE    2 – 0

Pilisi LK-Legenda Sport – Budakalászi MSE   2 – 1

Százhalombattai LK – Gödöllői SK    1 – 3

Veresegyház VSK – CSO-KI Sport   1 – 2

Felsőpakonyi KSE – VSK Tököl     1 – 1

19. forduló

VSK Tököl – CSO-KI Sport    0 – 1

Gödöllői SK – Veresegyház VSK    0 – 1

Felsőpakonyi KSE – Dunaharaszti MTK    0 – 1

Budakalászi MSE – Maglódi TC   2 – 1

Vecsési FC – Százhalombattai LK    9 – 1

Viadukt SE Biatorbágy – Fémalk Dunavarsány     3 – 1

VS Dunakeszi – Pilisi LK-Legenda Sport    1 – 2

20. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Nagykáta SE     0 – 1

Maglódi TC – VS Dunakeszi   1 – 1

Fémalk Dunavarsány – Budakalászi MSE    2 – 3

CSO-KI Sport – Gödöllői SK    0 – 0

Dunaharaszti MTK – VSK Tököl     4 – 0

Veresegyház VSK – Vecsési FC    1 – 3

Százhalombattai LK – Viadukt SE Biatorbágy   3 – 1

21. forduló

Nagykáta SE – Maglódi TC     0 – 5

VSK Tököl – Gödöllői SK     0 – 5

Vecsési FC – CSO-KI Sport    1 – 0

Viadukt SE Biatorbágy – Veresegyház VSK    2 – 0 

 VS Dunakeszi – Fémalk Dunavarsány   0 – 6

Budakalászi MSE – Százhalombattai LK    2 – 0

Felsőpakonyi KSE – Pilisi LK-Legenda Sport    0 – 1

22. forduló

Fémalk Dunavarsány – Nagykáta SE   1 – 3

Veresegyház VSK – Budakalászi MSE    2 – 1 

CSO-KI Sport – Viadukt SE Biatorbágy     4 – 3

Pilisi LK-Legenda Sport – Dunaharaszti MTK    1 – 2

Maglódi TC – Felsőpakonyi KSE     1 – 1

Százhalombattai LK –  VS Dunakeszi    2 – 3

Gödöllői SK – Vecsési FC    2 – 4

23. forduló

Nagykáta SE – Százhalombattai LK   1 – 0

VSK Tököl – Vecsési FC    2 – 6

Viadukt SE Biatorbágy – Gödöllői SK     0 – 0

Budakalászi MSE – CSO-KI Sport     1 – 1

VS Dunakeszi – Veresegyház VSK    0 – 3

Felsőpakonyi KSE – Fémalk Dunavarsány     2 – 3

Dunaharaszti MTK – Maglódi TC    1 – 0

24. forduló

CSO-KI Sport –  VS Dunakeszi     0 – 1

Gödöllői SK – Budakalászi MSE     3 – 0

Vecsési FC – Viadukt SE Biatorbágy    2 – 1

Százhalombattai LK – Felsőpakonyi KSE  2 – 2

Pilisi LK-Legenda Sport – VSK Tököl   1 – 1

Veresegyház VSK – Nagykáta SE    0 – 2

Fémalk Dunavarsány – Dunaharaszti MTK     0 – 4

25. forduló

Nagykáta SE – CSO-KI Sport    2 – 1

Budakalászi MSE –  Vecsési FC   0 – 5

VS Dunakeszi – Gödöllői SK     2 – 1

Felsőpakonyi KSE – Veresegyház VSK    1 – 4

Dunaharaszti MTK – Százhalombattai LK     5 – 1

Pilisi LK-Legenda Sport – Maglódi TC    0 – 1

VSK Tököl – Viadukt SE Biatorbágy  2 – 2

26. forduló

Gödöllői SK –  Nagykáta SE    2 – 1

Vecsési FC – VS Dunakeszi   2 – 0

Viadukt SE Biatorbágy – Budakalászi MSE  2 – 1

Fémalk Dunavarsány – Pilisi LK-Legenda Sport    1 – 2

CSO-KI Sport – Felsőpakonyi KSE    1 – 0

Maglódi TC – VSK Tököl    2 – 2

Veresegyház VSK – Dunaharaszti MTK    3 – 3

27. forduló

VSK Tököl – Budakalászi MSE    2 – 1

Viadukt SE Biatorbágy – VS Dunakeszi  2 – 1

Nagykáta SE – Vecsési FC    1 – 2

Felsőpakonyi KSE – Gödöllői SK    1 – 0

Dunaharaszti MTK – CSO-KI Sport    5 – 0

Pilisi LK-Legenda Sport – Százhalombattai LK    4 – 0

Maglódi TC – Fémalk Dunavarsány   1 – 1

28. forduló

Viadukt SE Biatorbágy – Nagykáta SE   3 – 3

Budakalászi MSE – VS Dunakeszi  3 – 0

Százhalombattai LK – Maglódi TC   0 – 2

Gödöllői SK – Dunaharaszti MTK    1 – 2

Vecsési FC – Felsőpakonyi KSE    1 – 0

Fémalk Dunavarsány – VSK Tököl   6 – 2

Veresegyház VSK – Pilisi LK-Legenda Sport   3 – 1

29. forduló

VSK Tököl – VS Dunakeszi   2 – 1

Nagykáta SE – Budakalászi MSE   0 – 2

Felsőpakonyi KSE – Viadukt SE Biatorbágy    1 – 0

Dunaharaszti MTK – Vecsési FC    1 – 1

Pilisi LK-Legenda Sport – CSO-KI Sport    2 – 0

Maglódi TC – Veresegyház VSK   2 – 1

Fémalk Dunavarsány – Százhalombattai LK  4 – 0

30. forduló

Százhalombattai LK – VSK Tököl  0 – 3

VS Dunakeszi – Nagykáta SE    0 – 1

Veresegyház VSK – Fémalk Dunavarsány   5 – 2

CSO-KI Sport – Maglódi TC   3 – 1

Gödöllői SK – Pilisi LK-Legenda Sport    4 – 1

Viadukt SE Biatorbágy – Dunaharaszti MTK     0 – 1

Budakalászi MSE – Felsőpakonyi KSE   1 – 3

 

A 2019/2020-as Pest megyei II. osztályú U16 bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

Rubeola FC-Csömör – Csömör KSK    1 – 1

CSO-KI Sport – Kerepesi VSE    3 – 7

Vác-Deákvár SE – Nagymaros FC    9 – 3

Gödöllői SK – Veresegyház VSK    3 – 10

Foci Suli-Vác – Fortuna SC-Kismaros    8 – 3

2. forduló

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    3 – 5

Nőtincs SE – CSO-KI Sport    6 – 1

Kerepesi VSE – Foci Suli-Vác    2 – 8

Csömör KSK – Gödöllői SK    0 – 3

3. forduló

Foci Suli-Vác – Nőtincs SE    15 – 0

Csömör KSK – Fortuna SC-Kismaros   0 – 3

CSO-KI Sport – Nagymaros FC    2 – 8

Vác-Deákvár SE – Gödöllői SK    4 – 1

4. forduló

Nagymaros FC – Foci Suli-Vác    1 – 1

Veresegyház VSK – CSO-KI Sport  17 – 2

Kerepesi VSE – Fortuna SC-Kismaros    3 – 6

Vác-Deákvár SE – Csömör KSK    10 – 0

5. forduló

Foci Suli-Vác – Veresegyház VSK    3 – 5

CSO-KI Sport – Gödöllői SK    1 – 12

Fortuna SC-Kismaros – Nőtincs SE    9 – 4

Csömör KSK –  Kerepesi VSE   Elhalasztva

6. forduló

Gödöllői SK – Foci Suli-Vác    3 – 2

Vác-Deákvár SE  – CSO-KI Sport    14 – 2

Nagymaros FC – Fortuna SC-Kismaros    2 – 2

Nőtincs SE – Kerepesi VSE    1 – 2

7. forduló

Foci Suli-Vác – Vác-Deákvár SE    3 – 1

Kerepesi VSE – Nagymaros FC    6 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Veresegyház VSK    1 – 5

Csömör KSK – Nőtincs SE  3 – 0

8. forduló

Gödöllői SK – Fortuna SC-Kismaros   4 – 1

CSO-KI Sport – Csömör KSK    0 – 10

Nagymaros FC – Nőtincs SE   16 – 0

Veresegyház VSK – Kerepesi VSE   9 – 3

9. forduló

Gödöllői SK – Kerepesi VSE    0 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    1 – 9

Csömör KSK – Nagymaros FC   3 – 6

Nőtincs SE – Veresegyház VSK  0 – 8

Foci Suli-Vác – CSO-KI Sport   15 – 0

10. forduló

Foci Suli-Vác – Csömör KSK   5 – 0

Vác-Deákvár SE – Kerepesi VSE     4 – 1

Veresegyház VSK – Nagymaros FC    9 – 3

Gödöllői SK – Nőtincs SE  3 – 0

11. forduló

Nagymaros FC – Gödöllői SK   0 – 2

Nőtincs SE – Vác-Deákvár SE    1 – 16

CSO-KI Sport – Fortuna SC-Kismaros    8 – 3

Csömör KSK – Veresegyház VSK  0 – 11

A 2019/2020-as Pest megyei U19 bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

CSO-KI Sport – Vác-Deákvár SE    2 – 14

Kistarcsai VSC – Veresegyház VSK    6 – 3

Gödi SE – Mogyoród FC    3 – 1

Dunakeszi Vasutas SE – Galgagyörki SE    5 – 8

Verőce SE – Szobi SC    3 – 7

Fortuna SC-Kismaros – Foci Suli-Vác    4 – 4

2. forduló

Galgagyörki SE – Fortuna SC-Kismaros    1 – 2

Mogyoród FC – Dunakeszi Vasutas SE    6- 2

CSO-KI Sport – Veresegyház VSK    4 – 3

Vác-Deákvár SE – Verőce SE   11 – 0

Szobi SC – Gödi SE    1 – 5

Foci Suli-Vác – Kistarcsai VSC    3 – 4

3. forduló

Dunakeszi Vasutas SE  – Gödi SE    0- 3

Verőce SE – Veresegyház VSK    3 – 21

Szobi SC – Vác-Deákvár SE   4 – 3

Kistarcsai VSC – Galgagyörki SE    5 – 0

Mogyoród FC – Fortuna SC-Kismaros   2 – 1

Foci Suli-Vác – CSO-KI Sport    12 – 4

4. forduló

Gödi SE – Fortuna SC-Kismaros    3 – 1

Mogyoród FC – Kistarcsai VSC  2 – 4

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    0 – 4

Galgagyörki SE – CSO-KI Sport    5 – 1

Dunakeszi Vasutas SE  – Szobi SC   1 – 2

Verőce SE – Foci Suli-Vác   2 – 16

5. forduló

CSO-KI Sport – Mogyoród FC    1 – 4

Szobi SC – Veresegyház VSK   5 – 4

Kistarcsai VSC – Gödi SE    2 – 6

Verőce SE – Galgagyörki SE    1 – 5

Fortuna SC-Kismaros – Dunakeszi Vasutas SE   16 – 0

Vác-Deákvár SE – Foci Suli-Vác   0 – 4

6. forduló

Fortuna SC-Kismaros – Szobi SC     3 – 0

Dunakeszi Vasutas SE – Kistarcsai VSC     0 – 10

Foci Suli-Vác – Veresegyház VSK   7 – 1

Galgagyörki SE – Vác-Deákvár SE    0 – 3

CSO-KI Sport – Gödi SE    0 – 15

Mogyoród FC  – Verőce SE   3 – 0

7. forduló

CSO-KI Sport – Dunakeszi Vasutas SE    4 – 2

Kistarcsai VSC – Fortuna SC-Kismaros   3 – 3

Vác-Deákvár SE – Mogyoród FC   2 – 0

Szobi SC  – Foci Suli-Vác   8 – 1

Verőce SE – Gödi SE    0 – 12

Veresegyház VSK – Galgagyörki SE    1 – 0

8. forduló

Kistarcsai VSC – Szobi SC     6 – 1

Mogyoród FC – Veresegyház VSK   0 – 11

Dunakeszi Vasutas SE – Verőce SE    0 – 8

Galgagyörki SE – Foci Suli-Vác   5 – 2

Gödi SE – Vác-Deákvár SE    3 – 2

CSO-KI Sport – Fortuna SC-Kismaros   0 – 8

9. forduló

CSO-KI Sport – Kistarcsai VSC    2 – 20

Veresegyház VSK – Gödi SE   0 – 4

Szobi SC  – Galgagyörki SE    1 – 1

Foci Suli-Vác – Mogyoród FC   3 – 0

Vác-Deákvár SE – Dunakeszi Vasutas SE    3 – 0

Verőce SE – Fortuna SC-Kismaros   1 – 5

10. forduló

Gödi SE – Foci Suli-Vác   6 – 0

Dunakeszi Vasutas SE – Veresegyház VSK    0 – 3

CSO-KI Sport – Szobi SC   1 – 2

Kistarcsai VSC – Verőce SE    8 – 0

Mogyoród FC – Galgagyörki SE   3 – 2

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    1 – 4

11. forduló

Veresegyház VSK – Fortuna SC-Kismaros    2 – 5

Szobi SC – Mogyoród FC   2 – 4

Verőce SE – CSO-KI Sport    5 – 5

Galgagyörki SE – Gödi SE   2 – 6

Vác-Deákvár SE – Kistarcsai VSC    5 – 1

12. forduló

Vác-Deákvár SE – CSO-KI Sport   6 – 0

Mogyoród FC – Gödi SE   0 – 6

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC  5 – 1

Foci Suli-Vác – Fortuna SC-Kismaros    0 – 2

Szobi SC – Verőce SE    Elmaradt

13. forduló

Veresegyház VSK – CSO-KI Sport   9 – 0

Gödi SE – Szobi SC   8 – 0

Kistarcsai VSC – Foci Suli-Vác    4 – 3

Fortuna SC-Kismaros – Galgagyörki SE      Elhalasztva

Verőce SE – Vác-Deákvár SE    Elmaradt

A 2019/2020-as Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának eredményei

1. forduló

Fóti SE II.-Somlyó – Vácszentlászló SE    3 – 2

Veresegyház VSK – Tura VSK-Rabel    3 – 5

Kistarcsai VSC I. – Gödöllői SK    7 – 3

Bagi TC ’96 – Isaszegi SE    1 – 3

Szada SE – Heréd LC    4 – 0

Őrbottyán KSE – Hévízgyörki SE     0 – 7

2. forduló

Hévízgyörki SE – Szada SE     2 – 1

Tura VSK-Rabel – Fóti SE II.-Somlyó    15 – 0

Vácszentlászló SE – Bagi TC ’96    0 – 5

Gödöllői SK – Veresegyház VSK    4 – 1

Heréd LC – Kistarcsai VSC I.     0 – 6

3. forduló

Fóti SE II.-Somlyó – Gödöllői SK     1 – 9

Veresegyház VSK – Heréd LC     4 – 0

Kistarcsai VSC I.  – Hévízgyörki SE    6 – 2

Őrbottyán KSE – Bagi TC ’96     2 – 7

Vácszentlászló SE – Tura VSK-Rabel   1 – 2

Szada SE – Isaszegi SE     3 – 0

4. forduló

Isaszegi SE – Kistarcsai VSC I.     1 – 1

Bagi TC ’96 – Szada SE     3 – 2

Heréd LC – Fóti SE II.-Somlyó    6 – 1

Gödöllői SK – Tura VSK-Rabel    2 – 4

Őrbottyán KSE – Vácszentlászló SE    2 – 2

Hévízgyörki SE – Veresegyház VSK    3 – 0

5. forduló

Fóti SE II.-Somlyó –  Hévízgyörki SE   0 – 9

Veresegyház VSK – Isaszegi SE   5 – 9

Kistarcsai VSC I.  – Bagi TC ’96     2 – 2

Tura VSK-Rabel – Heréd LC   7 – 1

Vácszentlászló SE – Gödöllői SK    1 – 7

Szada SE – Őrbottyán KSE     4 – 1

6. forduló

Isaszegi SE – Fóti SE II.-Somlyó   10 – 0

Hévízgyörki SE – Tura VSK-Rabel   0 – 0

Bagi TC ’96 – Veresegyház VSK    7 – 3

Heréd LC – Gödöllői SK   1 – 3

Szada SE – Vácszentlászló SE    6 – 1

7. forduló

Fóti SE II.-Somlyó – Bagi TC ’96  2 – 10

Kistarcsai VSC I.  – Szada SE    6 – 0

Tura VSK-Rabel  – Isaszegi SE    9 – 0

Vácszentlászló SE – Heréd LC   1 – 1

Gödöllői SK – Hévízgyörki SE   4 – 1

8. forduló

Kistarcsai VSC I.  – Vácszentlászló SE   7 – 0

Bagi TC ’96 – Tura VSK-Rabel  0 – 5

Heréd LC – Hévízgyörki SE   2 – 3

Szada SE – Veresegyház VSK    3 – 4

Gödöllői SK – Isaszegi SE    3 – 3

9. forduló

Fóti SE II.-Somlyó – Szada SE   0 – 7

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC I.    2 – 5

Vácszentlászló SE – Hévízgyörki SE   2 – 6

Heréd LC – Isaszegi SE  2 – 4

Gödöllői SK – Bagi TC ’96    2 – 2

10. forduló

Veresegyház VSK – Vácszentlászló SE  0 – 3

Kistarcsai VSC I.  – Fóti SE II.-Somlyó  2 – 0

Isaszegi SE – Hévízgyörki SE  0 – 3

Bagi TC ’96 – Heréd LC    4 – 0

Szada SE – Tura VSK-Rabel    3 – 4

11. forduló

Fóti SE II.-Somlyó – Veresegyház VSK    3 – 2

Vácszentlászló SE – Isaszegi SE  1 – 1

Bagi TC ’96 – Hévízgyörki SE   2 – 6

Tura VSK-Rabel – Kistarcsai VSC I.   9 – 2

Gödöllői SK – Szada SE   6 – 3