A 2018/2019-es Pest megyei U19-es labdarúgó bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

Fóti SE – Kisnémedi MSE    2 – 1

Szobi SC – Veresegyház VSK    7 – 1

Galgagyörki SE – Dunakeszi Vasutas SE    1 – 2

Verőce SE – Fortuna SC-Kismaros     1 – 9

Foci Suli Alapítvány-Vác – Vác-Deákvár SE    0 – 1

2. forduló

Vác-Deákvár SE – Fóti SE    9 – 1

Veresegyház VSK – Foci Suli Alapítvány-Vác    2 – 4

Dunakeszi Vasutas SE – Szobi SC    4 – 6

Kisnémedi MSE – Verőce SE    11 – 0

3. forduló

Verőce SE – Vác-Deákvár SE    2 – 6

Fóti SE   – Veresegyház VSK    3 – 4

Foci Suli Alapítvány-Vác – Dunakeszi Vasutas SE    6 – 1

Galgagyörki SE – Szobi SC    3 – 2

4. forduló

Galgagyörki SE – Foci Suli Alapítvány-Vác    2 – 3

Kisnémedi MSE – Fortuna SC-Kismaros    1 – 3

Veresegyház VSK – Verőce SE    13 – 1

Dunakeszi Vasutas SE – Fóti SE   2 – 6

5. forduló

Verőce SE – Dunakeszi Vasutas SE    5 – 4

Fóti SE – Galgagyörki SE    3 – 2

Foci Suli Alapítvány-Vác – Szobi SC     0 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    0 – 3

6. forduló

Szobi SC  – Fóti SE   6 – 1

Veresegyház VSK –  Fortuna SC-Kismaros  0 – 2

Vác-Deákvár SE – Kisnémedi MSE    4 – 1

Galgagyörki SE – Verőce SE    7 – 1

7. forduló

Fortuna SC-Kismaros -Dunakeszi Vasutas SE    2 – 1

Kisnémedi MSE – Veresegyház VSK    2 – 3

Fóti SE – Foci Suli Alapítvány-Vác   0 – 9

Verőce SE – Szobi SC    1 – 4

8. forduló

Dunakeszi Vasutas SE – Kisnémedi MSE    0 – 4

Galgagyörki SE -Fortuna SC-Kismaros    2 – 4

Foci Suli Alapítvány-Vác – Verőce SE   5 – 0

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    5 – 7

9. forduló

Vác-Deákvár SE – Dunakeszi Vasutas SE    2 – 0

Verőce SE – Fóti SE   4 – 2

Kisnémedi MSE – Galgagyörki SE    0 – 3

Fortuna SC-Kismaros – Szobi SC    1 – 5

10. forduló

Veresegyház VSK – Dunakeszi Vasutas SE     14 – 0

Szobi SC – Kisnémedi MSE    3 – 0

Foci Suli Alapítvány-Vác – Fortuna SC-Kismaros    3 – 0

Galgagyörki SE – Vác-Deákvár SE    Elmaradt

11. forduló

Fortuna SC-Kismaros – Fóti SE     6 – 2

Veresegyház VSK – Galgagyörki SE    3 – 0

Vác-Deákvár SE – Szobi SC    1 – 1

Kisnémedi MSE – Foci Suli Alapítvány-Vác    0 – 17

 

 

 

A 2018/2019-es Pest megyei U19-es labdarúgó bajnokság Északi csoportjának állása

H.
Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Szobi SC 9 7 1 1 35 12 23 22
2 Vác-Deákvár SE 8 7 1 0 33 10 23 22
3 Foci Suli Alapítvány-Vác 9 7 0 2 47 7 40 21
4 Fortuna SC-Kismaros 9 6 0 3 27 18 9 18
5 Veresegyház VSK 9 5 0 4 45 26 19 15
6 Fóti SE 9 3 0 6 20 43 -23 9
7 Galgagyörki SE 8 3 0 5 20 18 2 8
8 Kisnémedi MSE 9 2 0 7 20 35 -15 6
9 Dunakeszi Vasutas SE 9 1 0 8 14 46 -32 1
10 Verőce SE 9 2 0 7 15 61 -46 0
11 Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

Az MLSZ U19, U17 III. osztályú bajnokság Közép-keleti csoportjának őszi menetrendje

Veresegyház VSK
MLSZ III. osztályú utánpótlás bajnokság
Közép-Keleti csoport
2017/2018 Ősz
Időpont
Forduló Dátum U19 U17 Hazai Vendég
1 VERESEGYHÁZ VSK X
2 2017.09.10 12:00 10:00 Nagykáta SE VERESEGYHÁZ VSK
3 2017.09.16 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK BVSC-ZUGLÓ
4 2017.09.23 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK GÖDÖLLŐI SK
5 2017.09.30 12:00 AIRNERGY FC VERESEGYHÁZ VSK
6 2017.10.07 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK PESTSZENTIMREI SK
7 2017.10.15 12:00 10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” VERESEGYHÁZ VSK
8 2017.10.21 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK TESTVÉRISÉG SE
9 2017.10.28 12:00 10:00 SBTC KFT. VERESEGYHÁZ VSK
10 2017.11.04 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK KISE
11 2017.11.11 12:00 10:00 FC DABAS VERESEGYHÁZ VSK
12 2017.11.18 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK SOMOS SE
13 2017.11.25 12:00 10:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” VERESEGYHÁZ VSK

A 2017/2018-as MLSZ III. osztályú U19-es bajnokság állása

H. Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 22 17 3 2 114 22 92 54
2 FC DABAS 22 16 0 6 70 28 42 48
3 REAC SPORTISKOLA SE “B” 22 14 1 7 66 37 29 43
4 SBTC KFT. 22 14 1 7 78 51 27 43
5 AIRNERGY FC 22 13 3 6 46 25 21 42
6 GÖDÖLLŐI SK 22 9 6 7 52 55 -3 33
7 PESTSZENTIMREI SK 22 10 2 10 53 62 -9 32
8 Nagykáta SE 22 9 1 12 60 58 2 28
9 BVSC-ZUGLÓ 22 5 5 12 39 66 -27 20
10 TESTVÉRISÉG SE 22 5 3 14 41 60 -19 18
11 VERESEGYHÁZ VSK 22 3 1 18 45 107 -62 10
12 KISE 22 4 0 18 37 130 -93 8
13 SOMOS SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2017/2018-as MLSZ III. osztályú U19-es bajnokság eredményei

1. forduló
2017-09-02 szombat
12:00 TESTVÉRISÉG SE – KISE 2 – 3
12:00 SBTC KFT. – GÖDÖLLŐI SK 1 – 5
2017-09-03 vasárnap
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – FC DABAS 4 – 3
12:00 PESTSZENTIMREI SK – SOMOS SE 10 – 2
2017-09-06 szerda
17:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – AIRNERGY FC 1 – 1
2017-11-02 csütörtök
13:00 BVSC-ZUGLÓ – NAGYKÁTA SE 0 – 4
2. forduló
2017-09-09 szombat
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – PESTSZENTIMREI SK 9 – 1
12:00 FC DABAS – TESTVÉRISÉG SE 2 – 0
2017-09-10 vasárnap
10:00 KISE – SBTC KFT. 2 – 7
10:00 GÖDÖLLŐI SK – BVSC-ZUGLÓ 3 – 3
12:00 SOMOS SE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 1 – 7
12:00 NAGYKÁTA SE – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 3
3. forduló
2017-09-16 szombat
12:00 SBTC KFT. – FC DABAS 4 – 0
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – BVSC-ZUGLÓ 2 – 2
15:00 AIRNERGY FC – NAGYKÁTA SE 4 – 1
2017-09-17 vasárnap
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” 3 – 2
12:00 GÖDÖLLŐI SK – KISE 5 – 0
2017-11-02 vasárnap
12:00 TESTVÉRISÉG SE – SOMOS SE 5 – 1
4. forduló
2017-09-22 péntek
15:00 SOMOS SE – SBTC KFT. 0 – 5
2017-09-23 szombat
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – TESTVÉRISÉG SE 1 – 1
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – GÖDÖLLŐI SK 2 – 3
12:00 FC DABAS – KISE 3 – 0
2017-09-24 vasárnap
12:00 BVSC-ZUGLÓ – AIRNERGY FC 1 – 2
12:00 NAGYKÁTA SE – PESTSZENTIMREI SK 3 – 4
5. forduló
2017-09-29 péntek
16:00 SBTC KFT. – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” 3 – 2
2017-09-30 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – AIRNERGY FC 1 – 9
2017-10-01 vasárnap
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – NAGYKÁTA SE 4 – 3
14:00 GÖDÖLLŐI SK – FC DABAS 2 – 0
10:00 KISE – SOMOS SE 2 – 0
15:00 PESTSZENTIMREI SK – BVSC-ZUGLÓ 4 – 2
6. forduló
2017-10-07 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – PESTSZENTIMREI SK 3 – 1
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – KISE 11 – 0
12:00 AIRNERGY FC – GÖDÖLLŐI SK 0 – 0
18:00 NAGYKÁTA SE – TESTVÉRISÉG SE 6 – 1
2017-10-08 vasárnap
12:00 BVSC-ZUGLÓ – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 5
12:00 SOMOS SE – FC DABAS 1 – 9
7. forduló
2017-10-13 péntek
16:00 FC DABAS – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 0 – 5
2017-10-14 szombat
12:00 SBTC KFT. – NAGYKÁTA SE 4 – 1
2017-10-15 vasárnap
10:00 GÖDÖLLŐI SK – SOMOS SE 12 – 0
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B”- VERESEGYHÁZ VSK 2 – 3
13:00 TESTVÉRISÉG SE – BVSC-ZUGLÓ 0 – 4
14:00 PESTSZENTIMREI SK – AIRNERGY FC 2 – 0
8. forduló
2017-10-20 péntek
15:30 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – SOMOS SE 13 – 0
2017-10-21 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – TESTVÉRISÉG SE 2 – 6
 12:00 BVSC-ZUGLÓ – SBTC KFT. 1 – 4
2017-10-22 vasárnap
12:00 PESTSZENTIMREI SK – GÖDÖLLŐI SK 3 – 3
14:00 AIRNERGY FC – REAC SPORTISKOLA SE “B” 2 – 1
2017-11-16 csütörtök
18:00 NAGYKÁTA SE – KISE 5 – 1
9. forduló
2017-10-25 szerda
15:00 KISE – BVSC-ZUGLÓ 4 – 1
2017-10-28 szombat
12:00 SBTC KFT.- VERESEGYHÁZ VSK 5 – 4
14:00 FC DABAS – NAGYKÁTA SE 3 – 0
2017-10-29 vasárnap
12:00 GÖDÖLLŐI SK – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 1
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – PESTSZENTIMREI SK 3 – 2
2017-11-08 szerda
14:00 TESTVÉRISÉG SE – AIRNERGY FC 0 – 1
10. forduló
2017-11-04 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – KISE 6 – 1
2017-11-05 vasárnap
10:00 NAGYKÁTA SE – SOMOS SE 12 – 0
12:00 BVSC-ZUGLÓ – FC DABAS 1 – 5
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – GÖDÖLLŐI SK 1 – 0
13:00 PESTSZENTIMREI SK – TESTVÉRISÉG SE 2 – 1
14:00 AIRNERGY FC – SBTC KFT. 3 – 0
11. forduló
2017-11-10 péntek
16:00 TESTVÉRISÉG SE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 3 – 1
16:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – NAGYKÁTA SE 8 – 1
2017-11-11 szombat
12:00 SBTC KFT. – PESTSZENTIMREI SK 8 – 0
12:00 FC DABAS – VERESEGYHÁZ VSK 2 – 1
2017-11-12 vasárnap
12:00 SOMOS SE – BVSC-ZUGLÓ 1 – 11
2017-11-22 szerda
14:00 KISE – AIRNERGY FC 0 – 3
12. forduló
2017-11-18 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – SOMOS SE 9 – 3
15:00 AIRNERGY FC – FC DABAS 2 – 1
2017-11-19 vasárnap
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – SBTC KFT. 5 – 2
2017-11-20 hétfő
13:00 PESTSZENTIMREI SK – KISE 9 – 2
2017-11-22 szerda
16:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – BVSC-ZUGLÓ 7 – 0
2017-12-06 szerda
18:00 GÖDÖLLŐI SK  – TESTVÉRISÉG SE 5 – 1
13. forduló
2017-11-25 szombat
12:00 SBTC KFT. – TESTVÉRISÉG SE 5 – 3
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE- VERESEGYHÁZ VSK 10 – 0
12:00 SOMOS SE – AIRNERGY FC 0 – 6
12:00 FC DABAS – PESTSZENTIMREI SK 6 – 1
12:00 GÖDÖLLŐI SK – NAGYKÁTA SE 2 – 0
2017-11-30 csütörtök
13:00 KISE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 7
14. forduló
2018-03-09 péntek
14:00 AIRNERGY FC – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 3
2018-03-10 szombat
16:00 FC DABAS – REAC SPORTISKOLA SE “B” 2 – 1
2018-03-11 vasárnap
12:00 GÖDÖLLŐI SK – SBTC KFT.  2 – 4
2018-05-02 szerda
13:00 KISE – TESTVÉRISÉG SE 2 – 6
2018-05-28 hétfő
18:00 Nagykáta SE – BVSC-ZUGLÓ 5 – 4 
15. forduló
2018-03-04 vasárnap
12:00 SBTC KFT. – KISE 9 – 1
2018-03-16 péntek
10:00 TESTVÉRISÉG SE – FC Dabas 0 – 1
12:00  PESTSZENTIMREI SK – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 3
2018-03-17 szombat
12:00 Veresegyház VSK – Nagykáta SE 0 – 3
2018-04-03 kedd
19:00 BVSC-ZUGLÓ – GÖDÖLLŐI SK 2 – 2
16. forduló
2018-03-14 szerda
17:00 Nagykáta SE – Airnergy FC 1 – 1
2018-03-21 szerda
17:00 Mezőkövesd Zsóry SE – REAC Sportiskola SE “B” 4 – 1
2018-03-24 szombat
12:00 FC Dabas – SBTC. Kft 2 – 1
17:00 KISE – Gödöllői SK 1 – 5
2018-03-25 vasárnap
12:00 Somos SE – Testvériség SE 0 – 6
2018-04-26 csütörtök
18:00 BVSC-Zugló – Veresegyház VSK 3 – 2
17. forduló
2018-03-27 kedd
12:00 Pestszentimrei SK – Nagykáta SE 3 – 0
2018-03-29 csütörtök
15:00 SBTC. Kft – Somos SE 22 – 0
2018-03-31 szombat
12:00 Gödöllői SK – Veresegyház VSK 3 – 2
14:00 KISE – FC Dabas 0 – 8
2018-04-01 vasárnap
12:00 Airnergy FC – BVSC-Zugló 1 – 6
2018-05-09 szerda
16:00 Testvériség SE – Mezőkövesd Zsóry SE 2 – 5
18. forduló
2018-04-04 szerda
17:00 Mezőkövesd Zsóry SE – SBTC. Kft 7 – 0
17:00 Nagykáta SE – REAC Sportiskola SE “B” 0 – 1
2018-04-07 szombat
12:00 FC Dabas – Gödöllői SK 12 – 0
16:00 Airnergy FC – Veresegyház VSK 2 – 0
2018-04-08 vasárnap
12:00 BVSC-Zugló – Pestszentimrei SK 2 – 1
19. forduló
2018-04-10 kedd
13:00 KISE – Mezőkövesd Zsóry SE 1 – 10
2018-04-14 szombat
16:00  REAC Sportiskola SE “B” – BVSC-Zugló 1 – 2
2018-04-15 vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK – Veresegyház VSK 5 – 3
12:00 Gödöllői SK – Airnergy FC 0 – 3
12:00 FC Dabas – Somos SE 3 – 0
10:00 Testvériség SE – Nagykáta SE 1 – 4
20. forduló
2018-04-18 szerda
18:00 BVSC-Zugló – Testvériség SE 1 – 1
2018-04-21 szombat
12:00 Somos SE – Gödöllői SK 1 – 13
12:00 Veresegyház VSK – REAC Sportiskola SE “B” 0 – 10
2018-04-22 vasárnap
10:00 Mezőkövesd Zsóry SE – FC Dabas 3 – 0
11:00 Airnergy FC – Pestszentimrei SK 2 – 1
16:00 Nagykáta SE – SBTC Kft. 7 – 2
21. forduló
2018-04-24 kedd
14:00 KISE – Nagykáta SE 2 – 8
2018-04-27 péntek
17:30 Somos SE – Mezőkövesd Zsóry SE 0 – 3
2018-04-28 szombat
10:00 Testvériség SE – Veresegyház VSK 6 – 2
2018-04-29 vasárnap
10:00 Gödöllői SK – Pestszentimrei SK 2 – 3
10:00 REAC Sportiskola SE “B” – Airnergy FC 3 – 0
2018-05-02 szerda
18:00 SBTC Kft. – BVSC-Zugló 1 – 1
22. forduló
2018-05-03 csütörtök
17:00 Nagykáta SE – FC Dabas 0 – 4
2018-05-05 szombat
12:00 Veresegyház VSK – SBTC Kft. 0 – 8
2018-05-06 vasárnap
12:00 BVSC-Zugló – KISE 1 – 4
12:00 Pestszentimrei SK – REAC Sportiskola SE “B” 1 – 3
14:00 Airnergy FC – Testvériség SE 3 – 0
2018-06-02 szombat
10:00 Mezőkövesd Zsóry SE – Gödöllői SK 7 – 1
23. forduló
2018-05-12 szombat
12:00 SBTC Kft. – Airnergy FC 1 – 0
14:00 FC Dabas – BVSC-Zugló 5 – 1
2018-05-13 vasárnap
12:00 Somos SE – Nagykáta SE 0 – 21
10:00 Gödöllői SK – REAC SPortiskola SE “B” 2 – 2
10:00 Testvériség SE – Pestszentimrei SK 1 – 1
2018-05-22 kedd
19:30 KISE – Veresegyház VSK 9 – 4
24. forduló
2018-05-17 csütörtök
18:00 Nagykáta SE – Mezőkövesd Zsóry SE 0 – 1
2018-05-18 péntek
18:00 REAC Sportiskola SE “B” – Testvériség SE 3 – 2
2018-05-19 szombat
12:00 Veresegyház VSK – FC Dabas 2 – 7
2018-05-20 vasárnap
14:00 Airnergy FC – KISE 6 – 0
2018-05-22 kedd
17:00 Pestszentimrei SK – SBTC Kft. 3 – 2
25. forduló
2018-05-22 kedd
18:00 BVSC-Zugló – Mezőkövesd Zsóry SE 1 – 3
2018-05-26 szombat
12:00 FC Dabas – Airnergy FC 2 – 0
2018-05-27 vasárnap
10:00 KISE – Pestszentimrei SK 2 – 5
10:00 Testvériség SE – Gödöllői SK 3 – 1
2018-05-31 csütörtök
18:00 SBTC Kft. – REAC Sportiskola SE “B” 2 – 1
26. forduló
2018-05-30 szerda
17:00 Veresegyház VSK – Mezőkövesd Zsóry SE 3 – 6
2018-05-31 csütörtök
17:00 Nagykáta SE – Gödöllői SK 4 – 5
2018-06-02 szombat
10:00 REAC Sportiskola SE “B” – KISE 4 – 2
2018-06-03 vasárnap
10:00 Testvériség SE – SBTC Kft. 1 – 5
14:00 Pestszentimrei SK – FC Dabas 0 – 2

MLSZ III. osztályú utánpótlás bajnokság Közép-keleti csoportjának végeredménye

Hely. Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P
1 1908 SZAC BUDAPEST U-18 26 20 4 2 100 30 70 64
2 SOMOS SE 26 18 3 5 84 35 49 57
3 FC DABAS 26 17 3 6 94 49 45 54
4 PESTSZENTIMREI SK 26 16 2 8 86 74 12 50
5 REAC SPORTISKOLA SE U-18 26 15 5 6 82 41 41 50
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U-18 26 14 5 7 81 51 30 47
7 RÁKOSMENTE 26 12 5 9 66 43 23 41
8 GRUND 1986 FC 26 11 3 12 77 77 0 36
9 NAGYKÁTA SE 26 10 4 12 66 73 -7 34
10 BVSC-ZUGLÓ 26 8 1 17 35 63 -28 25
11 DABAS-GYÓN FC 26 7 1 18 49 120 -71 22
12 VERESEGYHÁZ VSK 26 6 3 17 79 101 -22 21
13 SALGÓTARJÁNI BTC 26 4 0 22 39 110 -71 12
14 PÁSZTÓI ULC 26 3 3 20 38 109 -71 12