A 2018/2019-es Pest megyei U17-es labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának eredményei

1. forduló

Főnix ISE-Gödöllő – Csömör KSK    3 – 3

Veresegyház VSK – SK Tóalmás    2 – 3

Aranyszarvas SE – Törteli KSK    0 – 3

Péceli SSE – Isaszegi SE    Elmaradt

2. forduló

SK Tóalmás – Aranyszarvas SE    5 – 0

Csömör KSK – Péceli SSE     1 – 8

Isaszegi SE – Veresegyház VSK    3 – 8

Törteli KSK – Tápiószecső FC    Elmaradt

3. forduló

Főnix ISE-Gödöllő – Törteli KSK    2 – 2

Aranyszarvas SE – Veresegyház VSK    0 – 13

Tápiószecső FC –  SK Tóalmás   Elmaradt

Isaszegi SE – Csömör KSK     Elmaradt

4. forduló

SK Tóalmás  – Főnix ISE-Gödöllő    1 – 5

Veresegyház VSK – Tápiószecső FC    5 – 1

Aranyszarvas SE – Isaszegi SE    1 – 3

Törteli KSK – Péceli SSE    Elmaradt

5. forduló

Főnix ISE-Gödöllő  – Veresegyház VSK  1 – 2

Csömör KSK – Törteli KSK    0 – 4

Tápiószecső FC – Aranyszarvas SE   Elmaradt

Péceli SSE –   SK Tóalmás  Elmaradt

Az MLSZ U19, U17 III. osztályú bajnokság Közép-keleti csoportjának őszi menetrendje

Veresegyház VSK
MLSZ III. osztályú utánpótlás bajnokság
Közép-Keleti csoport
2017/2018 Ősz
Időpont
Forduló Dátum U19 U17 Hazai Vendég
1 VERESEGYHÁZ VSK X
2 2017.09.10 12:00 10:00 Nagykáta SE VERESEGYHÁZ VSK
3 2017.09.16 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK BVSC-ZUGLÓ
4 2017.09.23 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK GÖDÖLLŐI SK
5 2017.09.30 12:00 AIRNERGY FC VERESEGYHÁZ VSK
6 2017.10.07 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK PESTSZENTIMREI SK
7 2017.10.15 12:00 10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” VERESEGYHÁZ VSK
8 2017.10.21 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK TESTVÉRISÉG SE
9 2017.10.28 12:00 10:00 SBTC KFT. VERESEGYHÁZ VSK
10 2017.11.04 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK KISE
11 2017.11.11 12:00 10:00 FC DABAS VERESEGYHÁZ VSK
12 2017.11.18 12:00 10:00 VERESEGYHÁZ VSK SOMOS SE
13 2017.11.25 12:00 10:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” VERESEGYHÁZ VSK

A 2017/2018-as MLSZ III. osztályú U17-es bajnokság állása

H. Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 22 20 2 0 151 15 136 62
2 TESTVÉRISÉG SE 22 14 5 3 79 20 59 47
3 PESTSZENTIMREI SK 22 12 2 8 76 44 32 38
4 REAC SPORTISKOLA SE “B” 22 12 2 8 56 38 18 38
5 SBTC KFT. 22 11 3 8 71 69 2 36
6 FC DABAS 22 10 5 7 58 53 5 35
7 BVSC-ZUGLÓ 22 10 3 9 53 60 -7 33
8 GÖDÖLLŐI SK 22 9 2 11 43 54 -11 29
9 KISE 22 9 2 11 56 75 -19 29
10 AIRNERGY FC 22 4 4 14 41 70 -29 16
11 Nagykáta SE 22 2 5 15 28 88 -60 11
12 VERESEGYHÁZ VSK 22 1 1 20 27 153 -126 4
13 SOMOS SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2017/2018-as MLSZ III. osztályú U17-es bajnokság eredményei

1. forduló
2017-09-02 szombat
10:00 TESTVÉRISÉG SE – KISE 5 – 1
 10:00 SBTC KFT. – GÖDÖLLŐI SK 4 – 2
2017-09-03 vasárnap
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – FC DABAS 5 – 3
10:00 PESTSZENTIMREI SK – SOMOS SE 15 – 0
2017-09-06 szerda
17:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – AIRNERGY FC 10 – 0
2017-11-02 csütörtök
11:00 BVSC-ZUGLÓ – NAGYKÁTA SE 5 – 1
2. forduló
2017-09-09 szombat
10:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – PESTSZENTIMREI SK 5 – 0
10:00 FC DABAS – TESTVÉRISÉG SE 1 – 1
2017-09-10 vasárnap
10:00 SOMOS SE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 10
10:00 NAGYKÁTA SE – VERESEGYHÁZ VSK 2 – 2
12:00 KISE – SBTC KFT. 5 – 1
12:00 GÖDÖLLŐI SK – BVSC-ZUGLÓ 2 – 0
3. forduló
2017-09-16 szombat
10:00 SBTC KFT. – FC DABAS 3 – 3
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – BVSC-ZUGLÓ 0 – 8
13:00 AIRNERGY FC – NAGYKÁTA SE 1 – 0
2017-09-17 vasárnap
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” 2 – 5
10:00 GÖDÖLLŐI SK – KISE 1 – 2
2017-11-02 csütörtök
14:00 TESTVÉRISÉG SE – SOMOS SE 21 – 0
4. forduló
2017-09-22 péntek
17:00 SOMOS SE – SBTC KFT. 1 – 5
2017-09-23 szombat
10:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – TESTVÉRISÉG SE 1 – 1
10:00 FC DABAS – KISE 2 – 3
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – GÖDÖLLŐI SK 0 – 6
2017-09-24 vasárnap
10:00 BVSC-ZUGLÓ – AIRNERGY FC 5 – 1
10:00 NAGYKÁTA SE – PESTSZENTIMREI SK 0 – 9
5. forduló
2017-09-29 péntek
18:00 SBTC KFT. – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” 0 – 9
2017-09-30 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – AIRNERGY FC 4 – 2
2017-10-01 vasárnap
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – NAGYKÁTA SE 9 – 2
12:00 GÖDÖLLŐI SK – FC DABAS 2 – 2
12:00 KISE – SOMOS SE 14 – 0
13:00 PESTSZENTIMREI SK – BVSC-ZUGLÓ 6 – 0
6. forduló
2017-10-07 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – PESTSZENTIMREI SK 0 – 3
10:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – KISE 7 – 0
14:00 AIRNERGY FC – GÖDÖLLŐI SK 1 – 4
16:00 NAGYKÁTA SE – TESTVÉRISÉG SE 0 – 7
2017-10-08 vasárnap
10:00 BVSC-ZUGLÓ – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 0
10:00 SOMOS SE – FC DABAS 0 – 4
7. forduló
2017-10-13 péntek
16:00 FC DABAS – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 6
2017-10-14 szombat
10:00 SBTC KFT. – NAGYKÁTA SE 1 – 1
2017-10-15 vasárnap
12:00 GÖDÖLLŐI SK – SOMOS SE 6 – 0
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B”- VERESEGYHÁZ VSK 10 – 0
15:00 TESTVÉRISÉG SE – BVSC-ZUGLÓ 1 – 2
12:00 PESTSZENTIMREI SK – AIRNERGY FC 5 – 1
8. forduló
2017-10-20 péntek
15:30 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – SOMOS SE 25 – 0
2017-10-21 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – TESTVÉRISÉG SE 0 – 7
10:00 BVSC-ZUGLÓ – SBTC KFT. 5 – 2
2017-10-22 vasárnap
10:00 NAGYKÁTA SE – KISE 2 – 3
10:00 PESTSZENTIMREI SK – GÖDÖLLŐI SK 0 – 1
12:00 AIRNERGY FC – REAC SPORTISKOLA SE “B” 1 – 2
9. forduló
2017-10-25 szerda
18:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – PESTSZENTIMREI SK 1 – 2
2017-10-28 szombat
10:00 SBTC KFT.- VERESEGYHÁZ VSK 12 – 3
12:00 FC DABAS – NAGYKÁTA SE 4 – 2
12:00 TESTVÉRISÉG SE – AIRNERGY FC 5 – 0
2017-10-29 vasárnap
12:00 GÖDÖLLŐI SK – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 8
2017-11-09 csütörtök
14:00 KISE – BVSC-ZUGLÓ 5 – 2
10. forduló
2017-11-04 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – KISE  1 – 9
2017-11-05 vasárnap
12:00 NAGYKÁTA SE – SOMOS SE 6 – 0
10:00 BVSC-ZUGLÓ – FC DABAS 7 – 2
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – GÖDÖLLŐI SK 1 – 0
13:00 PESTSZENTIMREI SK – TESTVÉRISÉG SE 0 – 3
12:00 AIRNERGY FC – SBTC KFT. 2 – 6
11. forduló
2017-11-10 péntek
16:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – NAGYKÁTA SE 8 – 0
2017-11-11 szombat
10:00 SBTC KFT. – PESTSZENTIMREI SK 1 – 5
10:00 FC DABAS – VERESEGYHÁZ VSK 6 – 0
2017-11-12 vasárnap
10:00 SOMOS SE – BVSC-ZUGLÓ1 – 17
12:00 TESTVÉRISÉG SE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 1 – 1
12:00 KISE – AIRNERGY FC 3 – 3
12. forduló
2017-11-18 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – SOMOS SE 11 – 0
13:00 AIRNERGY FC – FC DABAS 2 – 3
2017-11-19 vasárnap
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – SBTC KFT. 3 – 2
12:00 PESTSZENTIMREI SK – KISE 3 – 3
2017-11-22 szerda
16:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – BVSC-ZUGLÓ 11 – 0
2017-12-03 vasárnap
11:00 GÖDÖLLŐI SK  – TESTVÉRISÉG SE 0 – 4
13. forduló
2017-11-25 szombat
10:00 SBTC KFT. – TESTVÉRISÉG SE 2 – 2
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE- VERESEGYHÁZ VSK 14 – 0
10:00 SOMOS SE – AIRNERGY FC 0 – 6
10:00 FC DABAS – PESTSZENTIMREI SK 4 -0
10:00 GÖDÖLLŐI SK – NAGYKÁTA SE 1 – 0
2017-12-03 vasárnap
13:00 KISE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 4
14. forduló
2018-03-09 péntek
14:00 AIRNERGY FC – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 1
2018-03-10 szombat
16:00 FC DABAS – REAC SPORTISKOLA SE “B” 2 – 1
2018-03-11 vasárnap
10:00 GÖDÖLLŐI SK – SBTC KFT.  3 – 1
2018-05-02 szerda
15:00 KISE – TESTVÉRISÉG SE 1 – 5
2018-05-28 hétfő
16:00 Nagykáta SE – BVSC-ZUGLÓ 1 – 1
15. forduló
2018-03-04 vasárnap
10:00 SBTC KFT. – KISE 10 – 1
2018-03-16 péntek
12:00 TESTVÉRISÉG SE – FC Dabas 8 – 0
14:00  PESTSZENTIMREI SK – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 5
2018-03-17 szombat
10:00 Veresegyház VSK – Nagykáta SE 0 – 1
 
2018-04-03 kedd
17:00 BVSC-ZUGLÓ – GÖDÖLLŐI SK 2 – 0
16. forduló
2018-03-14 szerda
15:00 Nagykáta SE – Airnergy FC 2 – 2
2018-03-21 szerda
17:00 Mezőkövesd Zsóry SE – REAC Sportiskola SE “B” 3 – 1
2018-03-24 szombat
10:00 FC Dabas – SBTC. Kft 2 – 3
09:00 KISE – Gödöllői SK 4 – 2
2018-03-25 vasárnap
10:00 Somos SE – Testvériség SE 0 – 18
2018-04-19 csütörtök
18:00 BVSC-Zugló – Veresegyház VSK 4 – 3
17. forduló
2018-03-27 kedd
12:00 Pestszentimrei SK – Nagykáta SE 8 – 1
2018-03-28 szerda
18:00 Gödöllői SK – Veresegyház VSK 6 – 2
2018-03-29 csütörtök
13:00 SBTC. Kft – Somos SE 16 – 0
2018-04-01 vasárnap
10:00 Airnergy FC – BVSC-Zugló 1 – 1
2018-04-03 kedd
12:00 KISE – FC Dabas 0 – 3
2018-05-09 szerda
14:00 Testvériség SE – Mezőkövesd Zsóry SE 0 – 3
18. forduló
2018-04-04 szerda
17:00 Mezőkövesd Zsóry SE – SBTC. Kft 11 – 0
15:00 Nagykáta SE – REAC Sportiskola SE “B” 5 – 1
2018-04-07 szombat
10:00 FC Dabas – Gödöllői SK 1 – 1
14:00 Airnergy FC – Veresegyház VSK 14 – 0
2018-04-08 vasárnap
10:00 BVSC-Zugló – Pestszentimrei SK 2 – 1
12:00 Somos SE – KISE 5 – 11
19. forduló
2018-04-10 kedd
15:00 KISE – Mezőkövesd Zsóry SE 2 – 7
2018-04-14 szombat
12:00  REAC Sportiskola SE “B” – BVSC-Zugló 2 – 1
 2018-04-15 vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK – Veresegyház VSK 16 – 4
10:00 Gödöllői SK – Airnergy FC 5 – 2
10:00 FC Dabas – Somos SE 13 – 1
12:00 Testvériség SE – Nagykáta SE 2 – 2
20. forduló
2018-04-21 szombat
10:00 Somos SE – Gödöllői SK 1 – 12
10:00 Veresegyház VSK – REAC Sportiskola SE “B” 1 – 3
12:00 Mezőkövesd Zsóry SE – FC Dabas 4 – 1
2018-04-22 vasárnap
09:00 Airnergy FC – Pestszentimrei SK 3 – 1
14:00 Nagykáta SE – SBTC Kft. 1 – 4
2018-04-25 szerda
16:00 BVSC-Zugló – Testvériség SE 0 – 2
21. forduló
2018-04-24 kedd
12:00 KISE – Nagykáta SE 3 – 1
2018-04-27 péntek
15:30 Somos SE – Mezőkövesd Zsóry SE 0 – 15
2018-04-28 szombat
12:00 Testvériség SE – Veresegyház VSK 4 – 1
2018-04-29 vasárnap
12:00 Gödöllői SK – Pestszentimrei SK 2 – 5
12:00 REAC Sportiskola SE “B” – Airnergy FC 2 – 0
2018-05-02 szerda
16:00 SBTC Kft. – BVSC-Zugló 5 – 2
22. forduló
2018-05-03 csütörtök
15:00 Nagykáta SE – FC Dabas 1 – 3
2018-05-05 szombat
10:00 Veresegyház VSK – SBTC Kft. 1 – 4
2018-05-06 vasárnap
10:00 BVSC-Zugló – KISE 4 – 0
10:00 Pestszentimrei SK – REAC Sportiskola SE “B” 2 – 1
12:00 Airnergy FC – Testvériség SE 0 – 4
2018-06-02 szombat
10:00 Mezőkövesd Zsóry SE – Gödöllői SK 5 – 0
23. forduló
2018-05-12 szombat
10:00 SBTC Kft. – Airnergy FC 4 – 0
12:00 FC Dabas – BVSC-Zugló 3 – 1
2018-05-13 vasárnap
10:00 Somos SE – Nagykáta SE 2 – 21
12:00 KISE – Veresegyház VSK 5 – 1
12:00 Gödöllői SK – REAC SPortiskola SE “B” 0 – 2
12:00 Testvériség SE – Pestszentimrei SK 2 – 4
24. forduló
2018-05-17 csütörtök
16:00 Nagykáta SE – Mezőkövesd Zsóry SE 1 – 10
2018-05-19 szombat
10:00 Veresegyház VSK – FC Dabas 2 – 10
15:00 Airnergy FC – KISE 4 – 2
2018-05-23 szerda
17:00 Pestszentimrei SK – SBTC Kft. 1 – 3
2018-05-29 kedd
18:00 REAC Sportiskola SE “B” – Testvériség SE 0 – 3
25. forduló
2018-05-22 kedd
16:00 BVSC-Zugló – Mezőkövesd Zsóry SE 1 – 11
2018-05-26 szombat
14:00 FC Dabas – Airnergy FC 1 – 0
2018-05-27 vasárnap
12:00 KISE – Pestszentimrei SK 1 – 3
12:00 Testvériség SE – Gödöllői SK 6 – 0
2018-05-31 csütörtök
18:00 SBTC Kft. – REAC Sportiskola SE “B” 2 – 1
26. forduló
2018-05-30 szerda
17:00 Veresegyház VSK – Mezőkövesd Zsóry SE 2 – 7
15:00 Nagykáta SE – Gödöllői SK 2 – 4
2018-06-02 szombat
12:00 REAC Sportiskola SE “B” – KISE 4 – 3
2018-06-03 vasárnap
12:00 Testvériség SE – SBTC Kft. 6 – 1
10:00 Pestszentimrei SK – FC Dabas 1 – 1

MLSZ III. osztályú utánpótlás bajnokság Közép-keleti csoportjának végeredménye

Hely. Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P
1 SOMOS SE 26 22 1 3 143 19 124 67
2 RÁKOSMENTE 26 21 1 4 146 37 109 64
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U-16 25 20 0 5 136 33 103 60
4 1908 SZAC BUDAPEST U-16 26 18 3 5 129 38 91 57
5 REAC SPORTISKOLA SE U-16 26 16 3 7 91 50 41 51
6 BVSC-ZUGLÓ 26 15 1 10 73 40 33 46
7 FC DABAS 26 13 3 10 91 44 47 42
8 NAGYKÁTA SE 26 10 3 13 72 87 -15 33
9 GRUND 1986 FC 26 10 1 15 73 87 -14 31
10 PESTSZENTIMREI SK 26 9 3 14 52 70 -18 30
11 VERESEGYHÁZ VSK 25 7 3 15 58 99 -41 24
12 SALGÓTARJÁNI BTC 26 5 3 18 51 106 -55 18
13 DABAS-GYÓN FC 26 1 2 23 24 235 -211 5
14 PÁSZTÓI ULC 26 0 1 25 11 205 -194 1