A 2019/2020-as Pest megyei II. osztályú U16 bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

Rubeola FC-Csömör – Csömör KSK    1 – 1

CSO-KI Sport – Kerepesi VSE    3 – 7

Vác-Deákvár SE – Nagymaros FC    9 – 3

Gödöllői SK – Veresegyház VSK    3 – 10

Foci Suli-Vác – Fortuna SC-Kismaros    8 – 3

2. forduló

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    3 – 5

Nőtincs SE – CSO-KI Sport    6 – 1

Kerepesi VSE – Foci Suli-Vác    2 – 8

Csömör KSK – Gödöllői SK    0 – 3

3. forduló

Foci Suli-Vác – Nőtincs SE    15 – 0

Csömör KSK – Fortuna SC-Kismaros   0 – 3

CSO-KI Sport – Nagymaros FC    2 – 8

Vác-Deákvár SE – Gödöllői SK    4 – 1

4. forduló

Nagymaros FC – Foci Suli-Vác    1 – 1

Veresegyház VSK – CSO-KI Sport  17 – 2

Kerepesi VSE – Fortuna SC-Kismaros    3 – 6

Vác-Deákvár SE – Csömör KSK    10 – 0

5. forduló

Foci Suli-Vác – Veresegyház VSK    3 – 5

CSO-KI Sport – Gödöllői SK    1 – 12

Fortuna SC-Kismaros – Nőtincs SE    9 – 4

Csömör KSK –  Kerepesi VSE   Elhalasztva

6. forduló

Gödöllői SK – Foci Suli-Vác    3 – 2

Vác-Deákvár SE  – CSO-KI Sport    14 – 2

Nagymaros FC – Fortuna SC-Kismaros    2 – 2

Nőtincs SE – Kerepesi VSE    1 – 2

7. forduló

Foci Suli-Vác – Vác-Deákvár SE    3 – 1

Kerepesi VSE – Nagymaros FC    6 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Veresegyház VSK    1 – 5

Csömör KSK – Nőtincs SE  3 – 0

8. forduló

Gödöllői SK – Fortuna SC-Kismaros   4 – 1

CSO-KI Sport – Csömör KSK    0 – 10

Nagymaros FC – Nőtincs SE   16 – 0

Veresegyház VSK – Kerepesi VSE   9 – 3

9. forduló

Gödöllői SK – Kerepesi VSE    0 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    1 – 9

Csömör KSK – Nagymaros FC   3 – 6

Nőtincs SE – Veresegyház VSK  0 – 8

Foci Suli-Vác – CSO-KI Sport   15 – 0

10. forduló

Foci Suli-Vác – Csömör KSK   5 – 0

Vác-Deákvár SE – Kerepesi VSE     4 – 1

Veresegyház VSK – Nagymaros FC    9 – 3

Gödöllői SK – Nőtincs SE  3 – 0

11. forduló

Nagymaros FC – Gödöllői SK   0 – 2

Nőtincs SE – Vác-Deákvár SE    1 – 16

CSO-KI Sport – Fortuna SC-Kismaros    8 – 3

Csömör KSK – Veresegyház VSK  0 – 11

A 2019/2020-as Pest megyei II. osztályú U16 bajnokság Északi csoportjának állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 9 8 0 1 77 20 57 24
2 Vác-Deákvár SE Vác-Deákvár SE 9 8 0 1 72 15 57 24
3 Foci Suli-Vác Foci Suli-Vác 9 6 1 2 60 15 45 19
4 Gödöllői SK Gödöllői SK 9 6 0 3 31 19 12 18
5 Kerepesi VSE Kerepesi VSE 8 4 0 4 25 32 -7 12
6 Nagymaros FC Nagymaros FC 9 3 2 4 40 34 6 11
7 Fortuna SC-Kismaros Fortuna SC-Kismaros 9 3 1 5 29 43 -14 10
8 Csömöri KSK Csömöri KSK 8 2 0 6 16 38 -22 3
9 Nőtincs SE Nőtincs SE 9 1 0 8 12 73 -61 3
10 CSO-KI Sport CSO-KI Sport 9 1 0 8 19 92 -73 3
11 Dunakeszi Vasutas SE (Kizárva) Dunakeszi Vasutas SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2017/2018-as Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság Északkeleti csoportjának állása

H. Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Fortuna SC-Kismaros 18 17 0 1 134 21 113 51
2 Zsámboki SE 18 13 1 4 96 39 57 40
3 Galgagyörki SE 18 13 0 5 76 42 34 39
4 Dunakeszi Vasutas SE 18 12 0 6 98 50 48 36
5 Veresegyház VSK 18 11 0 7 88 54 34 33
6 Aszód FC 18 6 1 11 73 80 -7 19
7 Szendehely FC 18 5 0 13 49 91 -42 15
8 Foci Suli Alapítvány-Vác 18 5 0 13 64 146 -82 15
9 Kisnémedi MSE 18 4 1 13 64 139 -75 13
10 Nagymaros FC 18 2 1 15 32 112 -80 7
11 Iklad KFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2017/2018-as Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság Északkeleti csoportjának eredményei

1. forduló
2017-09-09 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – NAGYMAROS FC 2 – 0
10:00 KISNÉMEDI MSE – ZSÁMBOKI SE 5 – 5
2017-09-10 vasárnap
11:00 ASZÓD FC – FORTUNA SC-KISMAROS 2 – 4
2017-10-06 péntek
19:00 GALGAGYÖRKI SE – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 10 – 3
2. forduló
  
2017-09-16 szombat
10:00 ASZÓD FC – NAGYMAROS FC 2 – 4
10:00 SZENDEHELY FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 3 – 4
12:30 ZSÁMBOKI SE – VERESEGYHÁZ VSK 9 – 3
2017-11-26 vasárnap
10:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – KISNÉMEDI MSE 8 – 1
  
3. forduló
2017-09-23 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – FORTUNA SC-KISMAROS 0 – 5
14:30 VERESEGYHÁZ VSK – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 0 – 3
2017-09-24 vasárnap
11:00 ASZÓD FC – ZSÁMBOKI SE 1 – 4
2017-10-31 kedd
13:00 KISNÉMEDI MSE – GALGAGYÖRKI SE 5 – 7
4. forduló
2017-09-30 szombat
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – ASZÓD FC 4 – 8
14:00 GALGAGYÖRKI SE – VERESEGYHÁZ VSK 5 – 2
2017-10-01 vasárnap
10:00 SZENDEHELY FC – FORTUNA SC-KISMAROS 3 – 9
12:00 NAGYMAROS FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 2 – 5
5. forduló
2017-10-07 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – ZSÁMBOKI SE 2 – 8
10:00 SZENDEHELY FC – NAGYMAROS FC 3 – 0
14:30 VERESEGYHÁZ VSK – KISNÉMEDI MSE 6 – 3
2017-10-08 vasárnap
12:00 ASZÓD FC – GALGAGYÖRKI SE 1 – 2
6. forduló
2017-10-14 szombat
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – DUNAKESZI VASUTAS SE 2 – 15
10:00 KISNÉMEDI MSE – ASZÓD FC 12 – 3
2017-10-14 szombat
-:- ZSÁMBOKI SE – SZENDEHELY FC 3 – 0
2017-10-15 vasárnap
10:00 NAGYMAROS FC – FORTUNA SC-KISMAROS 0 – 14
  
7. forduló
2017-10-21 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – GALGAGYÖRKI SE 1 – 3
10:00 SZENDEHELY FC – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 3 – 2
2017-10-22 vasárnap
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – ZSÁMBOKI SE 5 – 1
10:30 ASZÓD FC – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 5
8. forduló
2017-10-27 péntek
19:00 GALGAGYÖRKI SE – SZENDEHELY FC 9 – 1
2017-10-28 szombat
10:00 KISNÉMEDI MSE – DUNAKESZI VASUTAS SE 4 – 14
13:30 ZSÁMBOKI SE- NAGYMAROS FC 4 – 1
2017-10-29 vasárnap
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC- FORTUNA SC-KISMAROS 2 – 10
 9. forduló
2017-11-02 csütörtök
13:00 NAGYMAROS FC – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 7 – 2
2017-11-04 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – VERESEGYHÁZ VSK 10 – 0
10:00 SZENDEHELY FC – KISNÉMEDI MSE 10 – 0
2017-11-05 vasárnap
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – GALGAGYÖRKI SE 4 – 0
 10. forduló
2017-11-11 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – SZENDEHELY FC 7 – 1
10:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – ZSÁMBOKI SE 5 – 3
14:00 ASZÓD FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 3 – 1
2017-11-12 vasárnap
10:00 GALGAGYÖRKI SE – NAGYMAROS FC 3 – 0
2017-11-24 péntek
16:00 KISNÉMEDI MSE – FORTUNA SC-KISMAROS 1 – 7
 11. forduló
2017-11-18 szombat
10:00 NAGYMAROS FC – KISNÉMEDI MSE 2 – 9
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – VERESEGYHÁZ VSK 7 – 0
10:30 ZSÁMBOKI SE – GALGAGYÖRKI SE3 – 2
2017-11-19 vasárnap
10:00 SZENDEHELY FC – ASZÓD FC 4 – 1
 12. forduló
2018-04-03 kedd
10:00 Nagymaros FC – Veresegyház VSK 1 – 8
11:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Galgagyörki SE 2 – 4
2018-04-08 vasárnap
16:00 Zsámboki SE – Kisnémedi MSE 7 – 0
2018-04-22 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Aszód FC 9 – 1
 13. forduló
2018-03-25 vasárnap
12:00 Nagymaros FC – Aszód FC 2 – 2
2018-04-22 vasárnap
10:00 Veresegyház VSK – Zsámboki SE 1 – 2
2018-04-24 kedd
17:30 Dunakeszi Vasutas SE – Szendehely FC 2 – 1
2018-05-10 csütörtök
18:00 Kisnémedi MSE – Foci Suli Alapítvány-Vác 4 – 6
 14. forduló
 2018-03-30 péntek
10:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Veresegyház VSK 0 – 16
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Dunakeszi Vasutas SE 5 – 0
 2018-04-03 kedd
16:30 Zsámboki SE – Aszód FC 6 – 1
2018-04-22 vasárnap
16:00 Galgagyörki SE – Kisnémedi MSE 6 – 0
 15. forduló
2018-04-07 szombat
10:00  Dunakeszi Vasutas SE – Nagymaros FC 9 – 1
2018-04-08 vasárnap
10:00 Aszód FC – Foci Suli Alapítvány-Vác 14 – 2
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Szendehely FC 10 – 1
2018-04-28 szombat
10:00 Veresegyház VSK – Galgagyörki SE 8 – 1
16. forduló
2018-04-14 szombat
10:00 Zsámboki SE – Dunakeszi Vasutas SE 2 – 4
10:00 Kisnémedi MSE – Veresegyház VSK 0 – 12
10:00 Nagymaros FC – Szendehely FC 0 – 4
2018-04-20 péntek
19:00 Galgagyörki SE – Aszód FC 5 – 0
17. forduló
2018-04-27 péntek
18:00 Dunakeszi Vasutas SE – Foci Suli Alapítvány-Vác 9 – 1
 2018-04-29 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Nagymaros FC 5 – 0
13:30 Aszód FC – Kisnémedi MSE 11 – 3
 2018-05-09 szerda
17:00 Szendehely FC – Zsámboki SE 0 – 8
18. forduló
2018-05-04 péntek
17:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Szendehely FC 5 – 6
 2018-05-05 szombat
10:00 Zsámboki SE – Fortuna SC-Kismaros 4 – 1
15:00 Veresegyház VSK – Aszód FC 5 – 3
 2018-05-06 vasárnap
13:30 Galgagyörki SE – Dunakeszi Vasutas SE 3 – 4
19. forduló
2018-05-12 szombat
10:00 Szendehely FC – Galgagyörki SE 3 – 6
2018-05-13 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Foci Suli Alapítvány-Vác 15 – 0
13:00 Nagymaros FC – Zsámboki SE 3 – 10
 2018-05-17 csütörtök
17:30 Dunakeszi Vasutas SE – Kisnémedi MSE
20. forduló
2018-05-20 vasárnap
09:00 Veresegyház VSK – Dunakeszi Vasutas SE 6 – 1
10:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Nagymaros FC 14 – 4
10:00 Kisnémedi MSE – Szendehely FC 5 – 4
16:00 Galgagyörki  SE – Fortuna SC-Kismaros 3 – 4
21. forduló
2018-05-26 szombat
10:00 Szendehely FC – Veresegyház VSK 1 – 5
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Kisnémedi MSE 17 – 1
14:00 Zsámboki SE – foci Suli Alapítvány-Vác 17 – 3
2018-05-27 vasárnap
11:00 Nagymaros FC – Galgagyörki SE 1 – 5
2018-06-01 péntek
18:00 Dunakeszi Vasutas SE – Aszód FC 7 – 1
22. forduló
2018-05-31 csütörtök
15:30 Veresegyház VSK – Fortuna SC-Kismaros 2 – 3
2018-06-02 szombat
10:00 Kisnémedi MSE – Nagymaros FC 11 – 4
12:30 Aszód FC – Szendehely FC 13 – 5
19:00 Galgagyörki SE – Zsámboki SE 2 – 0

A Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság Északkeleti csoportjának őszi menetrendje

Veresegyház VSK
Pest Megyei I. osztályú Utánpótlás bajnokság
U16
Északkeleti csoport
2017/2018 Ősz
Forduló Dátum-Időpont Hazai Vendég
1 2017.09.09 10:00 Veresegyház VSK Nagymaros FC
2 2017.09.16 12:30 Zsámboki SE Veresegyház VSK
3 2017.09.23 10:00 Veresegyház VSK Foci Suli Alapítvány-Vác
4 2017.09.30 14:00 Galgagyörki SE Veresegyház VSK
5 2017.10.07 10:00 Veresegyház VSK Kisnémedi MSE
6 Veresegyház VSK X
7 2017.10.22 10:30 Aszód FC Veresegyház VSK
8 2017.10.28 10:00 Veresegyház VSK Iklad KFC
9 2017.11.04 10:00 Dunakeszi Vasutas SE Veresegyház VSK
10 2017.11.11 10:00 Veresegyház VSK Szendehely FC
11 2017.11.19 10:00 Fortuna SC-Kismaros Veresegyház VSK