A 2020/2021-es Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának eredményei

1. forduló

Isaszegi SE – Hévízgyörki SC    3 – 1

Vácszentlászlói SE – Bagi TC ’96    1 – 5

Szada SE – Püspökhatvani SE    9 – 4

Heréd LC – Gödöllői SK     0 – 1

Őrbottyán KSE – Tura VSK-Rabel    Elhalasztva

2. forduló

Tura VSK-Rabel – Hévízgyörki SC    7 – 0

Isaszegi SE – Heréd LC   3 – 3

Püspökhatvani SE – Vácszentlászlói SE    8 – 1

Bagi TC ’96 – Veresegyház VSK    5 – 2

Gödöllői SK – Szada SE     1 – 1

3. forduló

Hévízgyörki SC – Őrbottyán KSE    3 – 0

Vácszentlászlói SE – Gödöllői SK    0 – 6

Isaszegi SE – Szada SE     6 – 0

Heréd LC – Tura VSK-Rabel   0 – 5

Veresegyház VSK – Püspökhatvani SE    5 – 2

4. forduló

Tura VSK-Rabel – Szada SE   10 – 0

Isaszegi SE – Vácszentlászlói SE    1 – 0

Püspökhatvani SE – Bagi TC ’96   0 – 2

Gödöllői SK – Veresegyház VSK     2 – 1

Őrbottyán KSE – Heréd LC    6 – 6

A 2020/2021-es Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Isaszegi SE Isaszegi SE 4 3 1 0 13 4 9 10
2 Gödöllői SK Gödöllői SK 4 3 1 0 10 2 8 10
3 Tura VSK-RABEL  Tura VSK-RABEL 3 3 0 0 22 0 22 9
4 Bagi TC '96 Bagi TC ’96 3 3 0 0 12 3 9 9
5 Szada SE Szada SE 4 1 1 2 10 21 -11 4
6 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 3 1 0 2 8 9 -1 3
7 Püspökhatvani SE Püspökhatvani SE 4 1 0 3 14 17 -3 3
8 Hévízgyörki SC Hévízgyörki SC 3 1 0 2 4 10 -6 3
9 Heréd LC Heréd LC 4 0 2 2 9 15 -6 2
10 Őrbottyán KSE Őrbottyán KSE 2 0 1 1 6 9 -3 1
11 Vácszentlászlói SE Vácszentlászlói SE 4 0 0 4 2 20 -18 0

A 2020/2021-es Pest megyei U17-es II. osztályú bajnokság Keleti csoport állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 2 2 0 0 22 1 21 6
2 Maglódi TC Maglódi TC 2 2 0 0 12 3 9 6
3 Tura VSK Tura VSK 1 1 0 0 19 0 19 3
4 Kerepesi VSE Kerepesi VSE 2 1 0 1 6 9 -3 3
5 Kőbányáért Egyesület Kőbányáért Egyesület 2 1 0 1 6 10 -4 3
6 Dány KSK Dány KSK 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gödöllői SK II. Gödöllői SK II. 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GEAC GEAC 1 0 0 1 3 5 -2 0
9 Mogyoródi KSK-Fót Mogyoródi KSK-Fót 1 0 0 1 2 6 -4 0
10 Aszódi FC Aszódi FC 1 0 0 1 0 13 -13 0
11 Isaszeg Bázis SC Isaszeg Bázis SC 2 0 0 2 1 24 -23 0

A 2020/2021-es Pest megyei U17-es II. osztályú bajnokság Keleti csoport eredményei

1.forduló

Maglódi TC – Kerepesi VSE    6 – 1

Kőbányáért Egyesület- Isaszeg Bázis SC    5 – 1

Aszódi FC – Veresegyház VSK    0 – 13

GEAC – Gödöllői SK II.    Elhalasztva

Tura VSK – Mogyoród KSK-Fót    Elmaradt

2.forduló

Veresegyház VSK – Kőbányáért Egyesület    9 – 1

Isaszeg Bázis SC – Tura VSK    0 – 19

Mogyoród KSK-Fót – Maglódi TC    2 – 6

Kerepesi VSE – GEAC    5 – 3

Dány KSK – Aszódi FC    Elmaradt

 

A 2020/2021-es Pest megyei U19-es I. osztályú bajnokság eredményei

1. forduló

Százhalombattai VUK SE – Péceli SSE    2 – 4

Vác-Deákvár SE – UFC Gyömrő    0 – 2

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC    4 – 2

Fortuna SC – Kismaros – Törökbálint    7 – 0

2. forduló

Péceli SSE – Veresegyház VSK    3 – 0

Vác-Deákvár SE – Százhalombattai VUK SE   4 – 6

Pilisi LK – Fortuna SC – Kismaros    1 – 3

Törökbálint – UFC Gyömrő    Elhalasztva

A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 CSO-KI Sport CSO-KI Sport 4 3 1 0 10 4 6 10
2 Vecsési FC Vecsési FC 4 3 1 0 9 3 6 10
3 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 3 0 1 6 3 3 9
4 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 4 3 0 1 9 7 2 9
5 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 4 2 2 0 6 2 4 8
6 Pilisi LK-Legenda Sport Pilisi LK-Legenda Sport 4 2 1 1 13 4 9 7
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 4 2 1 1 7 5 2 7
8 Maglódi TC Maglódi TC 4 2 1 1 9 8 1 7
9 Nagykáta SE Nagykáta SE 3 2 0 1 9 3 6 6
10 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 4 1 2 1 5 6 -1 5
11 VSK Tököl VSK Tököl 3 1 0 2 5 5 0 3
12 Budakalászi MSE Budakalászi MSE 4 1 0 3 7 10 -3 3
13 VS Dunakeszi VS Dunakeszi 4 1 0 3 8 13 -5 3
14 Fémalk-Dunavarsány Fémalk-Dunavarsány 4 0 1 3 2 10 -8 1
15 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 4 0 0 4 3 8 -5 0
16 Törteli KSK Törteli KSK 4 0 0 4 1 18 -17 0

A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság eredményei

1. forduló

Viadukt SE Biatorbágy – Törteli KSK    3 – 0

VS Dunakeszi – Felsőpakonyi KSE    1 – 2

Budakalászi MSE – Dunaharaszti MTK    0 – 1

Vecsési FC – Pilisi LK-Legenda Sport    1 – 1

CSO-KI Sport – Fémalk Dunavarsány    4 – 0

Gödöllői SK – Maglódi TC    0 – 3

Veresegyház VSK – Százhalombattai LK    2 – 1

Nagykáta SE – VSK Tököl    Elmaradt

2. forduló

Dunaharaszti MTK – VS Dunakeszi    3 – 1

Százhalombattai LK – CSO-KI Sport    1 – 2

Fémalk Dunavarsány – Gödöllői SK     1 – 4

Maglódi TC – Vecsési FC   0 – 4

Pilisi LK-Legenda Sport – Viadukt SE Biatorbágy    1 – 2

Törteli KSK – Budakalászi MSE    1 – 4

Felsőpakonyi KSE – Nagykáta SE    2 – 3

VSK Tököl – Veresegyház VSK     0 – 2

3. forduló

Nagykáta SE – Dunaharaszti MTK   0 – 1

VS Dunakeszi – Törteli KSK   5 – 0

Budakalászi MSE – Pilisi LK-Legenda Sport   0 – 3

Viadukt SE Biatorbágy  – Maglódi TC  1 – 1

Vecsési FC – Fémalk Dunavarsány  2 – 1

CSO-KI Sport – Veresegyház VSK     2 – 2

VSK Tököl – Felsőpakonyi KSE    2 – 3

Gödöllői SK – Százhalombattai LK    2 – 0

4. forduló

CSO-KI Sport – VSK Tököl    2 – 1

Százhalombattai LK – Vecsési FC    1 – 2

Fémalk Dunavarsány – Viadukt SE Biatorbágy  0 – 0

Maglódi TC – Budakalászi MSE  5 – 3

Pilisi LK-Legenda Sport – VS Dunakeszi   8 – 1

Törteli KSK – Nagykáta SE   0 – 6

Dunaharaszti MTK – Felsőpakonyi KSE    1 – 2

Veresegyház VSK – Gödöllői SK     1 – 1

A 2019/2020-as Pest megyei II. osztályú U16 bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

Rubeola FC-Csömör – Csömör KSK    1 – 1

CSO-KI Sport – Kerepesi VSE    3 – 7

Vác-Deákvár SE – Nagymaros FC    9 – 3

Gödöllői SK – Veresegyház VSK    3 – 10

Foci Suli-Vác – Fortuna SC-Kismaros    8 – 3

2. forduló

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    3 – 5

Nőtincs SE – CSO-KI Sport    6 – 1

Kerepesi VSE – Foci Suli-Vác    2 – 8

Csömör KSK – Gödöllői SK    0 – 3

3. forduló

Foci Suli-Vác – Nőtincs SE    15 – 0

Csömör KSK – Fortuna SC-Kismaros   0 – 3

CSO-KI Sport – Nagymaros FC    2 – 8

Vác-Deákvár SE – Gödöllői SK    4 – 1

4. forduló

Nagymaros FC – Foci Suli-Vác    1 – 1

Veresegyház VSK – CSO-KI Sport  17 – 2

Kerepesi VSE – Fortuna SC-Kismaros    3 – 6

Vác-Deákvár SE – Csömör KSK    10 – 0

5. forduló

Foci Suli-Vác – Veresegyház VSK    3 – 5

CSO-KI Sport – Gödöllői SK    1 – 12

Fortuna SC-Kismaros – Nőtincs SE    9 – 4

Csömör KSK –  Kerepesi VSE   Elhalasztva

6. forduló

Gödöllői SK – Foci Suli-Vác    3 – 2

Vác-Deákvár SE  – CSO-KI Sport    14 – 2

Nagymaros FC – Fortuna SC-Kismaros    2 – 2

Nőtincs SE – Kerepesi VSE    1 – 2

7. forduló

Foci Suli-Vác – Vác-Deákvár SE    3 – 1

Kerepesi VSE – Nagymaros FC    6 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Veresegyház VSK    1 – 5

Csömör KSK – Nőtincs SE  3 – 0

8. forduló

Gödöllői SK – Fortuna SC-Kismaros   4 – 1

CSO-KI Sport – Csömör KSK    0 – 10

Nagymaros FC – Nőtincs SE   16 – 0

Veresegyház VSK – Kerepesi VSE   9 – 3

9. forduló

Gödöllői SK – Kerepesi VSE    0 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    1 – 9

Csömör KSK – Nagymaros FC   3 – 6

Nőtincs SE – Veresegyház VSK  0 – 8

Foci Suli-Vác – CSO-KI Sport   15 – 0

10. forduló

Foci Suli-Vác – Csömör KSK   5 – 0

Vác-Deákvár SE – Kerepesi VSE     4 – 1

Veresegyház VSK – Nagymaros FC    9 – 3

Gödöllői SK – Nőtincs SE  3 – 0

11. forduló

Nagymaros FC – Gödöllői SK   0 – 2

Nőtincs SE – Vác-Deákvár SE    1 – 16

CSO-KI Sport – Fortuna SC-Kismaros    8 – 3

Csömör KSK – Veresegyház VSK  0 – 11

A 2019/2020-as Pest megyei U19 bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

CSO-KI Sport – Vác-Deákvár SE    2 – 14

Kistarcsai VSC – Veresegyház VSK    6 – 3

Gödi SE – Mogyoród FC    3 – 1

Dunakeszi Vasutas SE – Galgagyörki SE    5 – 8

Verőce SE – Szobi SC    3 – 7

Fortuna SC-Kismaros – Foci Suli-Vác    4 – 4

2. forduló

Galgagyörki SE – Fortuna SC-Kismaros    1 – 2

Mogyoród FC – Dunakeszi Vasutas SE    6- 2

CSO-KI Sport – Veresegyház VSK    4 – 3

Vác-Deákvár SE – Verőce SE   11 – 0

Szobi SC – Gödi SE    1 – 5

Foci Suli-Vác – Kistarcsai VSC    3 – 4

3. forduló

Dunakeszi Vasutas SE  – Gödi SE    0- 3

Verőce SE – Veresegyház VSK    3 – 21

Szobi SC – Vác-Deákvár SE   4 – 3

Kistarcsai VSC – Galgagyörki SE    5 – 0

Mogyoród FC – Fortuna SC-Kismaros   2 – 1

Foci Suli-Vác – CSO-KI Sport    12 – 4

4. forduló

Gödi SE – Fortuna SC-Kismaros    3 – 1

Mogyoród FC – Kistarcsai VSC  2 – 4

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    0 – 4

Galgagyörki SE – CSO-KI Sport    5 – 1

Dunakeszi Vasutas SE  – Szobi SC   1 – 2

Verőce SE – Foci Suli-Vác   2 – 16

5. forduló

CSO-KI Sport – Mogyoród FC    1 – 4

Szobi SC – Veresegyház VSK   5 – 4

Kistarcsai VSC – Gödi SE    2 – 6

Verőce SE – Galgagyörki SE    1 – 5

Fortuna SC-Kismaros – Dunakeszi Vasutas SE   16 – 0

Vác-Deákvár SE – Foci Suli-Vác   0 – 4

6. forduló

Fortuna SC-Kismaros – Szobi SC     3 – 0

Dunakeszi Vasutas SE – Kistarcsai VSC     0 – 10

Foci Suli-Vác – Veresegyház VSK   7 – 1

Galgagyörki SE – Vác-Deákvár SE    0 – 3

CSO-KI Sport – Gödi SE    0 – 15

Mogyoród FC  – Verőce SE   3 – 0

7. forduló

CSO-KI Sport – Dunakeszi Vasutas SE    4 – 2

Kistarcsai VSC – Fortuna SC-Kismaros   3 – 3

Vác-Deákvár SE – Mogyoród FC   2 – 0

Szobi SC  – Foci Suli-Vác   8 – 1

Verőce SE – Gödi SE    0 – 12

Veresegyház VSK – Galgagyörki SE    1 – 0

8. forduló

Kistarcsai VSC – Szobi SC     6 – 1

Mogyoród FC – Veresegyház VSK   0 – 11

Dunakeszi Vasutas SE – Verőce SE    0 – 8

Galgagyörki SE – Foci Suli-Vác   5 – 2

Gödi SE – Vác-Deákvár SE    3 – 2

CSO-KI Sport – Fortuna SC-Kismaros   0 – 8

9. forduló

CSO-KI Sport – Kistarcsai VSC    2 – 20

Veresegyház VSK – Gödi SE   0 – 4

Szobi SC  – Galgagyörki SE    1 – 1

Foci Suli-Vác – Mogyoród FC   3 – 0

Vác-Deákvár SE – Dunakeszi Vasutas SE    3 – 0

Verőce SE – Fortuna SC-Kismaros   1 – 5

10. forduló

Gödi SE – Foci Suli-Vác   6 – 0

Dunakeszi Vasutas SE – Veresegyház VSK    0 – 3

CSO-KI Sport – Szobi SC   1 – 2

Kistarcsai VSC – Verőce SE    8 – 0

Mogyoród FC – Galgagyörki SE   3 – 2

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    1 – 4

11. forduló

Veresegyház VSK – Fortuna SC-Kismaros    2 – 5

Szobi SC – Mogyoród FC   2 – 4

Verőce SE – CSO-KI Sport    5 – 5

Galgagyörki SE – Gödi SE   2 – 6

Vác-Deákvár SE – Kistarcsai VSC    5 – 1

12. forduló

Vác-Deákvár SE – CSO-KI Sport   6 – 0

Mogyoród FC – Gödi SE   0 – 6

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC  5 – 1

Foci Suli-Vác – Fortuna SC-Kismaros    0 – 2

Szobi SC – Verőce SE    Elmaradt

13. forduló

Veresegyház VSK – CSO-KI Sport   9 – 0

Gödi SE – Szobi SC   8 – 0

Kistarcsai VSC – Foci Suli-Vác    4 – 3

Fortuna SC-Kismaros – Galgagyörki SE      Elhalasztva

Verőce SE – Vác-Deákvár SE    Elmaradt