A 2018/2019-es Pest megyei I. osztályú U15-ös bajnokság Északi csoportjának állása

H.
Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 SZE-FI LSE 7 7 0 0 74 11 63 21
2 Nagykovácsi USE 8 6 2 0 50 12 38 20
3 Erdőkertesi SE 9 6 1 2 67 19 48 19
4 Pomázi Focisuli 9 5 2 2 63 15 48 17
5 Veresegyház VSK 9 4 2 3 42 22 20 14
6 Dunabogdány SE 9 4 1 4 21 30 -9 13
7 Kerepesi VSE 9 3 0 6 45 64 -19 9
8 Foci Suli Alapítvány-Vác 9 3 0 6 32 64 -32 9
9 PILE-Szántó SE 9 1 0 8 19 84 -65 3
10 Kisnémedi MSE 8 0 0 8 5 97 -92 0

A 2018/2019-es Pest megyei I. osztályú U15-ös bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

PILE-Szántó SE – Veresegyház VSK    0 – 13

Pomázi Focisuli – Kisnémedi MSE    11 – 0

Erdőkertesi SE – Kerepesi VSE    14 – 0

Dunabogdány SE – Foci Suli Alapítvány-Vác    2 – 1

Nagykovácsi USE – SZE-FI LSE    Elmaradt

2. forduló

Nagykovácsi USE – Kisnémedi MSE   13 – 1

Foci Suli Alapítvány-Vác – Erdőkertesi SE  1 – 6

Pomázi Focisuli – PILE-Szántó SE   18 – 0

Kerepesi VSE – SZE-FI LSE   Elmaradt

Veresegyház VSK – Dunabogdány SE   0 – 1

3. forduló

Kisnémedi MSE – Kerepesi VSE    0 – 13

Foci Suli Alapítvány-Vác – SZE-FI LSE     1 – 21

Veresegyház VSK – Pomázi Focisuli    2 – 2

PILE-Szántó SE –  Nagykovácsi USE     0 – 6

Dunabogdány SE – Erdőkertesi SE     1 – 9

4. forduló

Erdőkertesi SE – Veresegyház VSK    3 – 3

Foci Suli Alapítvány-Vác – Kisnémedi MSE    14 – 0

Kerepesi VSE – PILE-Szántó SE    11 – 2

Nagykovácsi USE – Pomázi Focisuli    1 – 1

Dunabogdány SE –  SZE-FI LSE    0 – 7

5. forduló

Veresegyház VSK – Nagykovácsi USE    0 – 5

Pomázi Focisuli – Kerepesi VSE   12 – 3

Kisnémedi MSE – Dunabogdány SE    1 – 11

PILE-Szántó SE – Foci Suli Alapítvány-Vác    1 – 8

Erdőkertesi SE- SZE-FI LSE    1 – 5

6. forduló

Veresegyház VSK – SZE-FI LSE   5 – 8

Foci Suli Alapítvány-Vác – Pomázi Focisuli    0 – 14

Kerepesi VSE – Nagykovácsi USE   5 – 10

Erdőkertesi SE- Kisnémedi MSE    17 – 1

Dunabogdány SE –  PILE-Szántó SE   3 – 0

7. forduló

Pomázi Focisuli – Dunabogdány SE    4 – 1

Nagykovácsi USE – Foci Suli Alapítvány-Vác    9 – 1

Veresegyház VSK – Kerepesi VSE  6 – 0

PILE-Szántó SE – Erdőkertesi SE    3 – 12

Kisnémedi MSE – SZE-FI LSE    Elmaradt

8. forduló

Foci Suli Alapítvány-Vác – Kerepesi VSE   5 – 4

Kisnémedi MSE – Veresegyház VSK    2 – 6

Erdőkertesi SE – Pomázi Focisuli   3 – 1

Dunabogdány SE – Nagykovácsi USE    2 – 2

PILE-Szántó SE – SZE-FI LSE   1 – 13

9. forduló

Pomázi Focisuli – SZE-FI LSE   5 – 0

Nagykovácsi USE – Erdőkertesi SE    4 – 2

Veresegyház VSK – Foci Suli Alapítvány-Vác    7 – 1

PILE-Szántó SE – Kisnémedi MSE  12 – 0

Kerepesi VSE – Dunabogdány SE   6 – 0

 

A 2018/2019-es Pest megyei U17-es labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának eredményei

1. forduló

Főnix ISE-Gödöllő – Csömör KSK    3 – 3

Veresegyház VSK – SK Tóalmás    2 – 3

Aranyszarvas SE – Törteli KSK    0 – 3

Péceli SSE – Isaszegi SE    5 – 2

2. forduló

SK Tóalmás – Aranyszarvas SE    5 – 0

Csömör KSK – Péceli SSE     1 – 8

Isaszegi SE – Veresegyház VSK    3 – 8

Törteli KSK – Tápiószecső FC    7 – 4

3. forduló

Főnix ISE-Gödöllő – Törteli KSK    2 – 2

Aranyszarvas SE – Veresegyház VSK    0 – 13

Tápiószecső FC –  SK Tóalmás   1 – 4

Csömör KSK – Isaszegi SE      1 – 2

4. forduló

SK Tóalmás  – Főnix ISE-Gödöllő    1 – 5

Veresegyház VSK – Tápiószecső FC    5 – 1

Aranyszarvas SE – Isaszegi SE    1 – 3

Törteli KSK – Péceli SSE    1 – 3

5. forduló

Főnix ISE-Gödöllő  – Veresegyház VSK  1 – 2

Csömör KSK – Törteli KSK    0 – 4

Tápiószecső FC – Aranyszarvas SE   1 – 3

Péceli SSE –   SK Tóalmás  8 – 0

6. forduló

Tápiószecső FC –  Isaszegi SE    0 – 5

Aranyszarvas SE – Főnix ISE-Gödöllő   2 – 5

Veresegyház VSK – Péceli SSE  0 – 5

SK Tóalmás – Csömör KSK    3 – 1

7. forduló

Főnix ISE-Gödöllő – Tápiószecső FC   5 – 0

Csömör KSK – Veresegyház VSK   0 – 5

Péceli SSE – Aranyszarvas SE   8 – 0

Isaszegi SE – Törteli KSK    4 – 4

8. forduló

SK Tóalmás – Törteli KSK    3 – 4

Főnix ISE-Gödöllő – Isaszegi SE  6 – 1

Aranyszarvas SE – Csömör KSK   3 – 2

Tápiószecső FC –  Péceli SSE   10 – 0

9. forduló

Isaszegi SE – SK Tóalmás  3 – 0

Törteli KSK – Veresegyház VSK    1 – 3

Csömör KSK  – Tápiószecső FC    1 – 2

Péceli SSE – Főnix ISE-Gödöllő   2 – 0

A 2018/2019-es Pest megyei U17-es labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Péceli SSE Péceli SSE 8 8 0 0 49 4 45 24
2 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 8 6 0 2 38 14 24 18
3 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 8 5 1 2 27 11 16 16
4 Törteli KSK Törteli KSK 8 4 1 3 24 19 5 13
5 Isaszegi SE Isaszegi SE 8 4 1 3 23 25 -2 13
6 SK Tóalmás SK Tóalmás 8 4 0 4 19 24 -5 12
7 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 8 2 0 6 9 40 -31 6
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 8 1 0 7 9 40 -31 3
9 Csömör KSK Csömör KSK 8 0 1 7 9 30 -21 1

A 2018/2019-es Pest megyei U19-es labdarúgó bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

Fóti SE – Kisnémedi MSE    2 – 1

Szobi SC – Veresegyház VSK    7 – 1

Galgagyörki SE – Dunakeszi Vasutas SE    1 – 2

Verőce SE – Fortuna SC-Kismaros     1 – 9

Foci Suli Alapítvány-Vác – Vác-Deákvár SE    0 – 1

2. forduló

Vác-Deákvár SE – Fóti SE    9 – 1

Veresegyház VSK – Foci Suli Alapítvány-Vác    2 – 4

Dunakeszi Vasutas SE – Szobi SC    4 – 6

Kisnémedi MSE – Verőce SE    11 – 0

3. forduló

Verőce SE – Vác-Deákvár SE    2 – 6

Fóti SE   – Veresegyház VSK    3 – 4

Foci Suli Alapítvány-Vác – Dunakeszi Vasutas SE    6 – 1

Galgagyörki SE – Szobi SC    3 – 2

4. forduló

Galgagyörki SE – Foci Suli Alapítvány-Vác    2 – 3

Kisnémedi MSE – Fortuna SC-Kismaros    1 – 3

Veresegyház VSK – Verőce SE    13 – 1

Dunakeszi Vasutas SE – Fóti SE   2 – 6

5. forduló

Verőce SE – Dunakeszi Vasutas SE    5 – 4

Fóti SE – Galgagyörki SE    3 – 2

Foci Suli Alapítvány-Vác – Szobi SC     0 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    0 – 3

6. forduló

Szobi SC  – Fóti SE   6 – 1

Veresegyház VSK –  Fortuna SC-Kismaros  0 – 2

Vác-Deákvár SE – Kisnémedi MSE    4 – 1

Galgagyörki SE – Verőce SE    7 – 1

7. forduló

Fortuna SC-Kismaros -Dunakeszi Vasutas SE    2 – 1

Kisnémedi MSE – Veresegyház VSK    2 – 3

Fóti SE – Foci Suli Alapítvány-Vác   0 – 9

Verőce SE – Szobi SC    1 – 4

8. forduló

Dunakeszi Vasutas SE – Kisnémedi MSE    0 – 4

Galgagyörki SE -Fortuna SC-Kismaros    2 – 4

Foci Suli Alapítvány-Vác – Verőce SE   5 – 0

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    5 – 7

9. forduló

Vác-Deákvár SE – Dunakeszi Vasutas SE    2 – 0

Verőce SE – Fóti SE   4 – 2

Kisnémedi MSE – Galgagyörki SE    0 – 3

Fortuna SC-Kismaros – Szobi SC    1 – 5

10. forduló

Veresegyház VSK – Dunakeszi Vasutas SE     14 – 0

Szobi SC – Kisnémedi MSE    3 – 0

Foci Suli Alapítvány-Vác – Fortuna SC-Kismaros    3 – 0

Galgagyörki SE – Vác-Deákvár SE    Elmaradt

11. forduló

Fortuna SC-Kismaros – Fóti SE     6 – 2

Veresegyház VSK – Galgagyörki SE    3 – 0

Vác-Deákvár SE – Szobi SC    1 – 1

Kisnémedi MSE – Foci Suli Alapítvány-Vác    0 – 17

 

 

 

A 2018/2019-es Pest megyei U19-es labdarúgó bajnokság Északi csoportjának állása

H.
Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Szobi SC 9 7 1 1 35 12 23 22
2 Vác-Deákvár SE 8 7 1 0 33 10 23 22
3 Foci Suli Alapítvány-Vác 9 7 0 2 47 7 40 21
4 Fortuna SC-Kismaros 9 6 0 3 27 18 9 18
5 Veresegyház VSK 9 5 0 4 45 26 19 15
6 Fóti SE 9 3 0 6 20 43 -23 9
7 Galgagyörki SE 8 3 0 5 20 18 2 8
8 Kisnémedi MSE 9 2 0 7 20 35 -15 6
9 Dunakeszi Vasutas SE 9 1 0 8 14 46 -32 1
10 Verőce SE 9 2 0 7 15 61 -46 0
11 Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2018/2019-es Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának állása

H.
Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Tura VSK 8 8 0 0 58 14 44 24
2 Bagi TC ’96 9 6 2 1 28 17 11 20
3 Gödöllői SK 9 5 2 2 27 15 12 17
4 Heréd LC 8 3 2 3 20 23 -3 11
5 Isaszegi SE 6 3 1 2 18 12 6 10
6 Hévízgyörki SC 8 2 4 2 25 24 1 10
7 Őrbottyán KSE 8 2 1 5 16 30 -14 7
8 Szada SE 8 1 2 5 15 29 -14 5
9 Vácszentlászló SE 9 1 2 6 14 34 -20 5
10 Veresegyház VSK 9 1 2 6 18 41 -23 5

A 2018/2019-es Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának eredményei

1. forduló

Hévízgyörki SC – Tura VSK    1 – 8

Veresegyház VSK – Isaszegi SE    4 – 2 

Bagi TC ’96 – Vácszentlászló SE    3 – 0

Heréd LC – Szada SE    3 – 2

Gödöllői SK – Őrbottyán KSE    4 – 3

2. forduló

Isaszegi SE – Bagi TC ’96     2 – 3

Vácszentlászló SE – Hévízgyörki SC    1 – 8

Szada SE – Veresegyház VSK    3 – 0

Őrbottyán KSE – Heréd LC    3 – 1

Tura VSK – Gödöllői SK    4 – 2

3. forduló

Veresegyház VSK – Heréd LC    3 – 6

Bagi TC ’96 – Szada SE    6 – 1

Gödöllői SK – Vácszentlászló SE    2 – 1

Őrbottyán KSE – Tura VSK    0 – 11

Hévízgyörki SC – Isaszegi SE     Elmaradt

4. forduló

Veresegyház VSK – Őrbottyán KSE  0 – 3

Isaszegi SE – Gödöllői SK     1 – 1

Vácszentlászló SE – Tura VSK    2 – 5

Heréd LC – Bagi TC ’96    2 – 2

Szada SE – Hévízgyörki SC    3 – 3

5. forduló

Hévízgyörki SC – Heréd LC    2 – 2

Bagi TC ’96 – Veresegyház VSK    6 – 1

Gödöllői SK – Szada SE    7 – 0

Őrbottyán KSE – Vácszentlászló SE      1 – 2

Tura VSK – Isaszegi SE      Elmaradt

6. forduló

Bagi TC ’96 – Őrbottyán KSE   3 – 0

Veresegyház VSK –  Hévízgyörki SC   1 – 5

Isaszegi SE – Vácszentlászló SE    5 – 1

Heréd LC –  Gödöllői SK   0 – 3

Szada SE – Tura VSK    2 – 4

7. forduló

Vácszentlászló SE – Szada SE    4 – 4

Bagi TC ’96 –  Hévízgyörki SC   2 – 2

Tura VSK –  Heréd LC     8 – 3

Gödöllői SK –  Veresegyház VSK    3 – 3

Őrbottyán KSE – Isaszegi SE    3 – 6

8. forduló

Hévízgyörki SC – Őrbottyán KSE    3 – 3

Veresegyház VSK – Tura VSK    3 – 10

Bagi TC ’96 – Gödöllői SK   2 – 1

Heréd LC – Vácszentlászló SE    3 – 0

Szada SE – Isaszegi SE    0 – 2

9. forduló

Vácszentlászló SE – Veresegyház VSK   3 – 3

Tura VSK – Bagi TC ’96 8 – 1

Gödöllői SK – Hévízgyörki SC  4 – 1

Isaszegi SE – Heréd LC    Elmaradt

Szada SE – Őrbottyán KSE    Elmaradt

A 2018/2019-es Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának állása

H.
Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Kisnémedi MSE 14 12 2 0 51 16 35 38
2 Bagi TC ’96 15 8 5 2 30 20 10 29
3 Veresegyház VSK 15 7 3 5 30 18 12 24
4 Vác-Deákvár SE 15 7 2 6 41 28 13 23
5 Pomáz-ICO SE 15 7 1 7 35 27 8 22
6 Verőce KSE 15 7 1 7 24 33 -9 22
7 Budakalászi MSE 15 6 4 5 37 35 2 22
8 Csömör KSK 15 6 4 5 26 32 -6 22
9 Leányfalu SE 15 6 2 7 36 38 -2 20
10 PILE-Szántó SE 15 6 2 7 23 31 -8 20
11 Péceli SSE 15 5 4 6 24 29 -5 19
12 Isaszegi SE 15 6 0 9 26 32 -6 18
13 Piliscsaba SE 15 4 5 6 20 32 -12 17
14 Valkó KSK 14 4 4 6 32 33 -1 16
15 Gödi SE 15 3 4 8 14 31 -17 13
16 Kistarcsai VSC 15 2 3 10 20 34 -14 9

A 2018/2019-es Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

Pomáz-ICO SE – Csömör KSK     2 – 3

Péceli SSE – Kistarcsai VSC    0 – 0

Leányfalu SE – Gödi SE     0 – 1

Verőce KSE – Vác-Deákvár SE     1 – 2

Isaszegi SE – Veresegyház VSK    0 – 2

Budakalászi MSE – Piliscsaba SE    6 – 2

PILE-Szántó SE – Valkó KSK     2 – 0

Bagi TC ’96 – Kisnémedi MSE    1 – 1

2. forduló

Kistarcsai VSC – Pomáz-ICO SE    0 – 1

Gödi SE – Bagi TC ’96     0 – 3

Kisnémedi MSE – PILE-Szántó SE    4 – 0

Valkó KSK – Budakalászi MSE    2 – 3

Péceli SSE – Piliscsaba SE    3 – 1

Csömör KSK – Isaszegi SE    4 – 3

Veresegyház VSK – Verőce KSE    0 – 1

Vác-Deákvár SE – Leányfalu SE    6 – 1

3. forduló

Pomáz-ICO SE – Piliscsaba SE     1 – 1

Péceli SSE – Valkó KSK    1 – 1

Gödi SE – Vác-Deákvár SE    0 – 5

Leányfalu SE – Veresegyház VSK    1 – 4

Verőce KSE – Csömör KSK    1 – 0

Isaszegi SE – Kistarcsai VSC    3 – 1

Budakalászi MSE – Kisnémedi MSE 1 – 3

PILE-Szántó SE – Bagi TC ’96    3 – 1

4. forduló

Kistarcsai VSC – Verőce KSE     5 – 2

PILE-Szántó SE – Gödi SE     0 – 0

Bagi TC ’96 – Budakalászi MSE    2 – 2

Kisnémedi MSE – Péceli SSE     5 – 1

Valkó KSK – Pomáz-ICO SE    2 – 6

Csömör KSK – Leányfalu SE    3 – 2

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE     2 – 1

Piliscsaba SE – Isaszegi SE    1 – 0

5. forduló

Verőce KSE – Piliscsaba SE    2 – 0

Pomáz-ICO SE – Kisnémedi MSE    2 – 4

Péceli SSE – Bagi TC ’96    1 – 2

Vác-Deákvár SE – Csömör KSK    2 – 0

Gödi SE – Veresegyház VSK    3 – 2

Leányfalu SE – Kistarcsai VSC    5 – 1

Isaszegi SE – Valkó KSK    3 – 1

Budakalászi MSE – PILE-Szántó SE    2 – 4

6. forduló

Piliscsaba SE – Leányfalu SE    3 – 6

Kistarcsai VSC – Vác-Deákvár SE    1 – 2

Budakalászi MSE – Gödi SE    2 – 1

PILE-Szántó SE – Péceli SSE    2 – 1

Bagi TC ’96 – Pomáz-ICO SE    2 – 1

Kisnémedi MSE – Isaszegi SE      2 – 1

Valkó KSK – Verőce KSE    1 – 2

Csömör KSK – Veresegyház VSK    1 – 0

7. forduló

Verőce KSE – Kisnémedi MSE    0 – 10

Pomáz-ICO SE – PILE-Szántó SE    1 – 2

Péceli SSE – Budakalászi MSE    3 – 3

Vác-Deákvár SE – Piliscsaba SE    0 – 0

Gödi SE – Csömör KSK    1 – 1

Leányfalu SE – Valkó KSK    3 – 1

Isaszegi SE – Bagi TC ’96    1 – 2

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC     2 – 2

8. forduló

Péceli SSE – Gödi SE   1 – 1

Piliscsaba SE – Veresegyház VSK    1 – 1

Kistarcsai VSC – Csömör KSK      1 – 1

Budakalászi MSE –  Pomáz-ICO SE   1 – 3

PILE-Szántó SE – Isaszegi SE     2 – 3

Bagi TC ’96 – Verőce KSE     3 – 1

Kisnémedi MSE – Leányfalu SE    3 – 2

Valkó KSK – Vác-Deákvár SE    6 – 6

9. forduló

Leányfalu SE – Bagi TC ’96    1 – 1

Verőce KSE – PILE-Szántó SE    3 – 0

Budakalászi MSE – Isaszegi SE     4 – 1

Pomáz-ICO SE – Péceli SSE   2 – 3

Csömör KSK  –  Piliscsaba SE   3 – 3

Veresegyház VSK –  Valkó KSK   1 – 2

Vác-Deákvár SE – Kisnémedi MSE    1 – 3

Gödi SE – Kistarcsai VSC     3 – 1

10. forduló

Pomáz-ICO SE – Gödi SE    3 – 0

Péceli SSE – Isaszegi SE   3 – 0

Piliscsaba SE – Kistarcsai VSC     2 – 0

Budakalászi MSE – Verőce KSE    1 – 1

PILE-Szántó SE – Leányfalu SE    3 – 3

Bagi TC ’96 – Vác-Deákvár SE    4 – 2

Kisnémedi MSE – Veresegyház VSK    2 – 2

Valkó KSK – Csömör KSK    6 – 1

11. forduló

Verőce KSE – Péceli SSE    2 – 0

Kistarcsai VSC – Valkó KSK    1 – 3

Gödi SE – Piliscsaba SE    0 – 1

Leányfalu SE – Budakalászi MSE    3 – 2

Csömör KSK – Kisnémedi MSE    2 – 5

Veresegyház VSK – Bagi TC ’96    0 – 1

Vác-Deákvár SE – PILE-Szántó SE    7 – 1

Isaszegi SE – Pomáz-ICO SE    4 – 0

12. forduló

Pomáz-ICO SE – Verőce KSE    5 – 1

Péceli SSE – Leányfalu SE   3 – 1

Isaszegi SE – Gödi SE   5 – 1

Budakalászi MSE – Vác-Deákvár SE    3 – 2

PILE-Szántó SE – Veresegyház VSK    1 – 2

Kisnémedi MSE – Kistarcsai VSC    2 – 1

Valkó KSK – Piliscsaba SE    4 – 1

Bagi TC ’96 – Csömör KSK    3 – 1

13. forduló

Leányfalu SE – Pomáz-ICO SE   3 – 1

Verőce KSE – Isaszegi SE   1 – 2

Piliscsaba SE – Kisnémedi MSE    1 – 5

Kistarcsai VSC  – Bagi TC ’96   3 – 2

Csömör KSK – PILE-Szántó SE    1 – 0

Veresegyház VSK – Budakalászi MSE    3 – 1

Vác-Deákvár SE – Péceli SSE    1 – 3

Gödi SE – Valkó KSK    1 – 1

14. forduló

Pomáz-ICO SE – Vác-Deákvár SE  3 – 2

Péceli SSE – Veresegyház VSK    1 – 6

Verőce KSE – Gödi SE   4 – 1

Isaszegi SE – Leányfalu SE   4 – 2

Budakalászi MSE – Csömör KSK    3 – 3

PILE-Szántó SE – Kistarcsai VSC    3 – 1

Kisnémedi MSE – Valkó KSK    Félbeszakadt

Bagi TC ’96 – Piliscsaba SE    1 – 1

15. forduló

Piliscsaba SE – PILE-Szántó SE    2 – 0

Kistarcsai VSC – Budakalászi MSE    2 – 3

Gödi SE – Kisnémedi MSE   1 – 2

Leányfalu SE – Verőce KSE   3 – 2

Valkó KSK – Bagi TC ’96    2 – 2

Csömör KSK – Péceli SSE    2 – 0

Veresegyház VSK – Pomáz-ICO SE    3 – 0

Vác-Deákvár SE – Isaszegi SE  2 – 0