A 2020/2021-es Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának eredményei

1. forduló

Isaszegi SE – Hévízgyörki SC    3 – 1

Vácszentlászlói SE – Bagi TC ’96    1 – 5

Szada SE – Püspökhatvani SE    9 – 4

Heréd LC – Gödöllői SK     0 – 1

2. forduló

Tura VSK-Rabel – Hévízgyörki SC    7 – 0

Isaszegi SE – Heréd LC   3 – 3

Püspökhatvani SE – Vácszentlászlói SE    8 – 1

Bagi TC ’96 – Veresegyház VSK    5 – 2

Gödöllői SK – Szada SE     1 – 1

3. forduló

Hévízgyörki SC – Őrbottyán KSE    3 – 0

Vácszentlászlói SE – Gödöllői SK    0 – 6

Isaszegi SE – Szada SE     6 – 0

Heréd LC – Tura VSK-Rabel   0 – 5

Veresegyház VSK – Püspökhatvani SE    5 – 2

4. forduló

Tura VSK-Rabel – Szada SE   10 – 0

Isaszegi SE – Vácszentlászlói SE    1 – 0

Püspökhatvani SE – Bagi TC ’96   0 – 2

Gödöllői SK – Veresegyház VSK     2 – 1

Őrbottyán KSE – Heréd LC    6 – 6

5. forduló

Veresegyház VSK – Isaszegi SE     4 – 3

Bagi TC ’96 – Gödöllői SK   1 – 2

Vácszentlászlói SE – Tura VSK-Rabel    1 – 9

Szada SE – Őrbottyán KSE   13 – 3

Heréd LC – Hévízgyörki SC    0 – 1

6. forduló

Hévízgyörki SC – Szada SE    0 – 4

Tura VSK-Rabel – Veresegyház VSK    7 – 1

Isaszegi SE – Bagi TC ’96    1 – 4

Gödöllői SK – Püspökhatvani SE   5 – 1

Őrbottyán KSE – Vácszentlászlói SE    2 – 5

7. forduló

Veresegyház VSK – Őrbottyán KSE    3 – 0

Bagi TC ’96 – Tura VSK-Rabel    0 – 6

Püspökhatvani SE – Isaszegi SE   0 – 4

Vácszentlászlói SE – Hévízgyörki SC    0 – 2

Szada SE – Heréd LC    3 – 5

8. forduló

Isaszegi SE – Gödöllői SK    1 – 3

Heréd LC – Vácszentlászlói SE    1 – 1

Tura VSK-Rabel – Püspökhatvani SE   6 – 1

Hévízgyörki SC  – Veresegyház VSK    Elmaradt

9. forduló

Vácszentlászlói SE – Szada SE    3 – 2

Bagi TC ’96 – Hévízgyörki SC  3 – 0

Veresegyház VSK – Heréd LC    7 – 2

Gödöllői SK – Tura VSK-Rabel    0 – 5

10. forduló

Hévízgyörki SC – Püspökhatvani SE  2 – 2

Heréd LC – Bagi TC ’96    1 – 2

Tura VSK-Rabel – Isaszegi SE   2 – 1

Veresegyház VSK – Szada SE   5 – 2

11. forduló

Püspökhatvani SE – Heréd LC  4 – 2

Bagi TC ’96 – Szada SE    4 – 3

Veresegyház VSK – Vácszentlászlói SE   3 – 0

Gödöllői SK – Hévízgyörki SC    2 – 1

 

A 2020/2021-es Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Tura VSK-RABEL  Tura VSK-RABEL 9 9 0 0 57 4 53 27
2 Gödöllői SK Gödöllői SK 9 7 1 1 22 11 11 22
3 Bagi TC '96 Bagi TC ’96 9 7 0 2 26 16 10 21
4 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 8 5 0 3 28 23 5 15
5 Isaszegi SE Isaszegi SE 9 4 1 4 23 17 6 13
6 Szadai SE Szadai SE 9 2 1 6 24 38 -14 7
7 Püspökhatvani SE Püspökhatvani SE 9 2 1 6 22 36 -14 7
8 Hévízgyörki SC Hévízgyörki SC 8 2 1 5 7 21 -14 7
9 Heréd LC Heréd LC 9 1 2 6 14 27 -13 5
10 Vácszentlászlói SE Vácszentlászlói SE 9 1 1 7 7 37 -30 4
11 Őrbottyán KSE (Kizárva) Őrbottyán KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2020/2021-es Pest megyei U17-es II. osztályú bajnokság Keleti csoport állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Tura VSK Tura VSK 9 8 1 0 64 7 57 25
2 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 10 8 0 2 68 8 60 24
3 GEAC GEAC 9 6 1 2 26 15 11 19
4 Kerepesi VSE Kerepesi VSE 9 4 1 4 48 32 16 13
5 Mogyoródi KSK-Fót Mogyoródi KSK-Fót 9 4 1 4 23 29 -6 13
6 Dány KSK Dány KSK 9 4 0 5 42 23 19 12
7 Kőbányáért Egyesület Kőbányáért Egyesület 8 3 0 5 25 27 -2 9
8 Maglódi TC Maglódi TC 8 5 1 2 35 13 22 7
9 Gödöllői SK II. Gödöllői SK II. 9 2 1 6 14 40 -26 7
10 Aszódi FC Aszódi FC 8 1 0 7 6 79 -73 3
11 Isaszeg Bázis SC Isaszeg Bázis SC 8 0 0 8 4 82 -78 0

A 2020/2021-es Pest megyei U17-es II. osztályú bajnokság Keleti csoport eredményei

1.forduló

Maglódi TC – Kerepesi VSE    6 – 1

Kőbányáért Egyesület- Isaszeg Bázis SC    5 – 1

Aszódi FC – Veresegyház VSK    0 – 13

GEAC – Gödöllői SK II.    5 – 0

Tura VSK – Mogyoród KSK-Fót    8 – 0

2.forduló

Veresegyház VSK – Kőbányáért Egyesület    9 – 1

Isaszeg Bázis SC – Tura VSK    0 – 19

Mogyoród KSK-Fót – Maglódi TC    2 – 6

Kerepesi VSE – GEAC    5 – 3

Dány KSK – Aszódi FC    19 – 0

3.forduló

GEAC – Mogyoród KSK-Fót    2 – 1

Tura VSK – Veresegyház VSK   1 – 0

Maglódi TC – Isaszeg Bázis SC    12 – 1

Kőbányáért Egyesület – Aszódi FC    15 – 0

Dány KSK – Gödöllői SK II.   9 – 2

4.forduló

Kőbányáért Egyesület – Dány KSK   1 – 7

Aszódi FC – Tura VSK    0 – 14

Kerepesi VSE – Gödöllői SK II.   9 – 0

Veresegyház VSK – Maglódi TC   1 – 3

Isaszeg Bázis SC – GEAC    0 – 3

5.forduló

Tura VSK – Kőbányáért Egyesület    3 – 0

GEAC – Veresegyház VSK   1 – 5

Maglódi TC – Aszódi FC    Elmaradt

Dány KSK – Kerepesi VSE  3 – 1

Gödöllői SK II. – Mogyoród KSK-Fót   1 – 1

6.forduló

Tura VSK – Dány KSK   2 – 1

Mogyoród KSK-Fót – Kerepesi VSE   5 – 2

Kőbányáért Egyesület – Maglódi TC    1 – 0

Aszódi FC – GEAC    0 – 3

Isaszeg Bázis SC – Gödöllői SK II.    0 – 8

7.forduló

GEAC – Kőbányáért Egyesület    6  – 2

Maglódi TC – Tura VSK    0 – 4

Gödöllői SK II. – Veresegyház VSK    0 – 3

Dány KSK – Mogyoród KSK-Fót   0 – 1

Kerepesi VSE – Isaszeg Bázis SC    15 – 1

8.forduló

Maglódi TC – Dány KSK   7 – 2

Isaszeg Bázis SC – Mogyoród KSK-Fót   1 – 7

Aszódi FC – Gödöllői SK II.   5 – 1

Veresegyház VSK – Kerepesi VSE    8 – 2

Tura VSK – GEAC    Elmaradt

9.forduló

Gödöllői SK II. – Kőbányáért Egyesület   1 – 0

GEAC – Maglódi TC    1 – 1

Mogyoród KSK-Fót – Veresegyház VSK   0 – 9

Kerepesi VSE – Aszódi FC   8 – 1

Isaszeg Bázis SC – Dány KSK    Elmaradt

10.forduló

GEAC  – Dány KSK    2 – 1

Tura VSK – Gödöllői SK II.    8 – 1

Kőbányáért Egyesület – Kerepesi VSE   2 – 3

Aszódi FC – Mogyoród KSK-Fót   0 – 6

Veresegyház VSK – Isaszeg Bázis SC   13 – 0

11.forduló

Dány KSK – Veresegyház VSK    0 – 7

Kerepesi VSE – Tura VSK   5 – 5

Gödöllői SK II. – Maglódi TC    Elhalasztva

Isaszeg Bázis SC – Aszódi FC   Elmaradt

Mogyoród KSK-Fót – Kőbányáért Egyesület    Elmaradt

 

A 2020/2021-es Pest megyei U19-es I. osztályú bajnokság eredményei

1. forduló

Százhalombattai VUK SE – Péceli SSE    2 – 4

Vác-Deákvár SE – UFC Gyömrő    0 – 2

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC    4 – 2

Fortuna SC – Kismaros – Törökbálint    7 – 0

2. forduló

Péceli SSE – Veresegyház VSK    3 – 0

Vác-Deákvár SE – Százhalombattai VUK SE   4 – 6

Pilisi LK – Fortuna SC – Kismaros    1 – 3

Törökbálint – UFC Gyömrő    2 – 3

3. forduló

Fortuna SC – Kismaros – Kistarcsai VSC    3 – 2

Veresegyház VSK – Százhalombattai VUK SE    4 – 2

Pilisi LK – UFC Gyömrő    4 – 1

Vác-Deákvár SE – Törökbálint  2 – 3

4. forduló

Pilisi LK – Törökbálint  5 – 2

Kistarcsai VSC – UFC Gyömrő    1 – 3

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE   4 – 2

Péceli SSE – Fortuna SC – Kismaros    0 – 1

5. forduló

UFC Gyömrő – Péceli SSE    0 – 2

Fortuna SC – Kismaros – Százhalombattai VUK SE    5 – 3

Törökbálint – Kistarcsai VSC  6 – 0

Vác-Deákvár SE – Pilisi LK    2 – 2

6. forduló

Kistarcsai VSC – Pilisi LK    2 – 4

Veresegyház VSK – Fortuna SC – Kismaros  2 – 1

Százhalombattai VUK SE – UFC Gyömrő    3 – 1

Péceli SSE – Törökbálint   3  – 0

7. forduló

Vác-Deákvár SE – Kistarcsai VSC    3 – 1

Pilisi LK – Péceli SSE     1 – 1

UFC Gyömrő – Veresegyház VSK    3 – 2

Törökbálint – Százhalombattai VUK SE    2 – 1

8. forduló

Törökbálint – Veresegyház VSK    5 – 0

Fortuna SC – Kismaros – Vác-Deákvár SE  7 – 2

Százhalombattai VUK SE – Pilisi LK    4 – 3

Kistarcsai VSC – Péceli SSE    2 – 2

9. forduló

UFC Gyömrő – Fortuna SC – Kismaros    3 – 1

Kistarcsai VSC – Százhalombattai VUK SE  5 – 3

Vác-Deákvár SE – Péceli SSE   3 – 1

Pilisi LK – Veresegyház VSK    Elhalasztva

10. forduló

Törökbálint – Fortuna SC – Kismaros    5 – 1

UFC Gyömrő – Vác-Deákvár SE   7 – 0

Kistarcsai VSC – Veresegyház VSK  2 – 1

Péceli SSE – Százhalombattai VUK SE   2 – 2

11. forduló

Veresegyház VSK – Péceli SSE  1 – 6

Fortuna SC – Kismaros – Pilisi LK    Elhalasztva

UFC Gyömrő – Törökbálint    Elhalasztva

Százhalombattai VUK SE – Vác-Deákvár SE    Elhalasztva

A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Vecsési FC Vecsési FC 12 9 1 2 27 10 17 28
2 Nagykáta SE Nagykáta SE 11 8 1 2 24 10 14 25
3 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 12 7 3 2 20 8 12 24
4 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 12 7 3 2 26 15 11 24
5 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 13 7 1 5 29 24 5 22
6 CSO-KI Sport CSO-KI Sport 12 6 1 5 25 22 3 19
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 11 5 4 2 16 12 4 19
8 Fémalk-Dunavarsány Fémalk-Dunavarsány 12 5 2 5 19 17 2 17
9 Maglódi TC Maglódi TC 10 5 2 3 18 16 2 17
10 Budakalászi MSE Budakalászi MSE 12 5 1 6 19 22 -3 16
11 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 12 4 3 5 16 15 1 15
12 VS Dunakeszi VS Dunakeszi 12 4 2 6 24 34 -10 14
13 Pilisi LK-Legenda Sport Pilisi LK-Legenda Sport 11 3 3 5 24 19 5 12
14 VSK Tököl VSK Tököl 12 3 1 8 16 21 -5 10
15 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 12 0 3 9 8 22 -14 3
16 Törteli KSK Törteli KSK 12 0 1 11 5 49 -44 1

A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság eredményei

1. forduló

Viadukt SE Biatorbágy – Törteli KSK    3 – 0

VS Dunakeszi – Felsőpakonyi KSE    1 – 2

Budakalászi MSE – Dunaharaszti MTK    0 – 1

Vecsési FC – Pilisi LK-Legenda Sport    1 – 1

CSO-KI Sport – Fémalk Dunavarsány    4 – 0

Gödöllői SK – Maglódi TC    0 – 3

Veresegyház VSK – Százhalombattai LK    2 – 1

Nagykáta SE – VSK Tököl    2 – 0

2. forduló

Dunaharaszti MTK – VS Dunakeszi    3 – 1

Százhalombattai LK – CSO-KI Sport    1 – 2

Fémalk Dunavarsány – Gödöllői SK     1 – 4

Maglódi TC – Vecsési FC   0 – 4

Pilisi LK-Legenda Sport – Viadukt SE Biatorbágy    1 – 2

Törteli KSK – Budakalászi MSE    1 – 4

Felsőpakonyi KSE – Nagykáta SE    2 – 3

VSK Tököl – Veresegyház VSK     0 – 2

3. forduló

Nagykáta SE – Dunaharaszti MTK   0 – 1

VS Dunakeszi – Törteli KSK   5 – 0

Budakalászi MSE – Pilisi LK-Legenda Sport   0 – 3

Viadukt SE Biatorbágy  – Maglódi TC  1 – 1

Vecsési FC – Fémalk Dunavarsány  2 – 1

CSO-KI Sport – Veresegyház VSK     2 – 2

VSK Tököl – Felsőpakonyi KSE    2 – 3

Gödöllői SK – Százhalombattai LK    2 – 0

4. forduló

CSO-KI Sport – VSK Tököl    2 – 1

Százhalombattai LK – Vecsési FC    1 – 2

Fémalk Dunavarsány – Viadukt SE Biatorbágy  0 – 0

Maglódi TC – Budakalászi MSE  5 – 3

Pilisi LK-Legenda Sport – VS Dunakeszi   8 – 1

Törteli KSK – Nagykáta SE   0 – 6

Dunaharaszti MTK – Felsőpakonyi KSE    1 – 2

Veresegyház VSK – Gödöllői SK     1 – 1

5. forduló

Nagykáta SE – Pilisi LK-Legenda Sport   4 – 2

VS Dunakeszi – Maglódi TC   2 – 2

Viadukt SE Biatorbágy –  Százhalombattai LK    4 – 1

Vecsési FC – Veresegyház VSK     1 – 0

Felsőpakonyi KSE – Törteli KSK    4 – 1

VSK Tököl  – Dunaharaszti MTK    0 – 1

Budakalászi MSE – Fémalk Dunavarsány    0 – 2

Gödöllői SK – CSO-KI Sport   2 – 1

6. forduló

CSO-KI Sport – Vecsési FC    2 – 1

Százhalombattai LK – Budakalászi MSE    0 – 1

Fémalk Dunavarsány – VS Dunakeszi    3 – 1

Pilisi LK-Legenda Sport – Felsőpakonyi KSE   2 – 4

Törteli KSK – Dunaharaszti MTK    0 – 7

Gödöllői SK – VSK Tököl    1 – 1

Veresegyház VSK – Viadukt SE Biatorbágy    0 – 3

Maglódi TC – Nagykáta SE    Elhalasztva

7. forduló

Nagykáta SE – Fémalk Dunavarsány    1 – 0

VS Dunakeszi – Százhalombattai LK    2 – 1

Budakalászi MSE  – Veresegyház VSK    3 – 2

Viadukt SE Biatorbágy – CSO-KI Sport    2 – 1

Dunaharaszti MTK – Pilisi LK-Legenda Sport    1 – 1

Felsőpakonyi KSE – Maglódi TC   2 – 3

VSK Tököl – Törteli KSK   3 – 0

Vecsési FC – Gödöllői SK  Elmaradt

8. forduló

Vecsési FC – VSK Tököl     2 – 0

CSO-KI Sport – Budakalászi MSE    3 – 1

Százhalombattai LK – Nagykáta SE    1 – 2

Fémalk Dunavarsány – Felsőpakonyi KSE    1 – 1

Maglódi TC – Dunaharaszti MTK   0 – 2

Pilisi LK-Legenda Sport – Törteli KSK    4 – 1

Gödöllői SK – Viadukt SE Biatorbágy    1 – 0

Veresegyház VSK – VS Dunakeszi    4 – 0

9. forduló

Nagykáta SE – Veresegyház VSK    1 – 0

VS Dunakeszi – CSO-KI Sport   5 – 4

Budakalászi MSE – Gödöllői SK    2 – 1

Törteli KSK – Maglódi TC    0 – 2

Dunaharaszti MTK – Fémalk Dunavarsány   2 – 1

Felsőpakonyi KSE – Százhalombattai LK    4 – 1

Viadukt SE Biatorbágy – Vecsési FC    3 – 2

VSK Tököl – Pilisi LK-Legenda Sport   3 – 1

10. forduló

Viadukt SE Biatorbágy – VSK Tököl    4 – 2

Vecsési FC – Budakalászi MSE    2 – 1

CSO-KI Sport – Nagykáta SE   0 – 3

Százhalombattai LK – Dunaharaszti MTK   0 – 0

Fémalk Dunavarsány – Törteli KSK   7 – 1

Gödöllői SK – VS Dunakeszi    1 – 1

Veresegyház VSK – Felsőpakonyi KSE    1 – 0

Maglódi TC – Pilisi LK-Legenda Sport   Elmaradt

11. forduló

Nagykáta SE – Gödöllői SK   1 – 1

VS Dunakeszi – Vecsési FC   0 – 3

Budakalászi MSE – Viadukt SE Biatorbágy   1 – 1

Pilisi LK-Legenda Sport – Fémalk Dunavarsány     1 – 2

Törteli KSK – Százhalombattai LK   1 – 1

Dunaharaszti MTK – Veresegyház VSK   1 – 1

Felsőpakonyi KSE – CSO-KI Sport    4 – 2

VSK Tököl – Maglódi TC    1 – 2

12. forduló

Budakalászi MSE – VSK Tököl  3 – 1

VS Dunakeszi – Viadukt SE Biatorbágy  5 – 3

Vecsési FC – Nagykáta SE   3 – 1

CSO-KI Sport – Dunaharaszti MTK    2 – 0

Százhalombattai LK – Pilisi LK-Legenda Sport   0 – 0

Fémalk Dunavarsány – Maglódi TC     1 – 0

Gödöllői SK – Felsőpakonyi KSE   2 – 1

Veresegyház VSK – Törteli KSK   3 – 0

13. forduló

Felsőpakonyi KSE – Vecsési FC   0 – 4

Nagykáta SE – Viadukt SE Biatorbágy    Elhalasztva

VS Dunakeszi – Budakalászi MSE    Elhalasztva

Maglódi TC – Százhalombattai LK    Elhalasztva

Pilisi LK-Legenda Sport – Veresegyház VSK    Elhalasztva

Törteli KSK – CSO-KI Sport    Elhalasztva

Dunaharaszti MTK – Gödöllői SK    Elhalasztva

VSK Tököl – Fémalk Dunavarsány    Elhalasztva

A 2019/2020-as Pest megyei II. osztályú U16 bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

Rubeola FC-Csömör – Csömör KSK    1 – 1

CSO-KI Sport – Kerepesi VSE    3 – 7

Vác-Deákvár SE – Nagymaros FC    9 – 3

Gödöllői SK – Veresegyház VSK    3 – 10

Foci Suli-Vác – Fortuna SC-Kismaros    8 – 3

2. forduló

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    3 – 5

Nőtincs SE – CSO-KI Sport    6 – 1

Kerepesi VSE – Foci Suli-Vác    2 – 8

Csömör KSK – Gödöllői SK    0 – 3

3. forduló

Foci Suli-Vác – Nőtincs SE    15 – 0

Csömör KSK – Fortuna SC-Kismaros   0 – 3

CSO-KI Sport – Nagymaros FC    2 – 8

Vác-Deákvár SE – Gödöllői SK    4 – 1

4. forduló

Nagymaros FC – Foci Suli-Vác    1 – 1

Veresegyház VSK – CSO-KI Sport  17 – 2

Kerepesi VSE – Fortuna SC-Kismaros    3 – 6

Vác-Deákvár SE – Csömör KSK    10 – 0

5. forduló

Foci Suli-Vác – Veresegyház VSK    3 – 5

CSO-KI Sport – Gödöllői SK    1 – 12

Fortuna SC-Kismaros – Nőtincs SE    9 – 4

Csömör KSK –  Kerepesi VSE   Elhalasztva

6. forduló

Gödöllői SK – Foci Suli-Vác    3 – 2

Vác-Deákvár SE  – CSO-KI Sport    14 – 2

Nagymaros FC – Fortuna SC-Kismaros    2 – 2

Nőtincs SE – Kerepesi VSE    1 – 2

7. forduló

Foci Suli-Vác – Vác-Deákvár SE    3 – 1

Kerepesi VSE – Nagymaros FC    6 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Veresegyház VSK    1 – 5

Csömör KSK – Nőtincs SE  3 – 0

8. forduló

Gödöllői SK – Fortuna SC-Kismaros   4 – 1

CSO-KI Sport – Csömör KSK    0 – 10

Nagymaros FC – Nőtincs SE   16 – 0

Veresegyház VSK – Kerepesi VSE   9 – 3

9. forduló

Gödöllői SK – Kerepesi VSE    0 – 1

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    1 – 9

Csömör KSK – Nagymaros FC   3 – 6

Nőtincs SE – Veresegyház VSK  0 – 8

Foci Suli-Vác – CSO-KI Sport   15 – 0

10. forduló

Foci Suli-Vác – Csömör KSK   5 – 0

Vác-Deákvár SE – Kerepesi VSE     4 – 1

Veresegyház VSK – Nagymaros FC    9 – 3

Gödöllői SK – Nőtincs SE  3 – 0

11. forduló

Nagymaros FC – Gödöllői SK   0 – 2

Nőtincs SE – Vác-Deákvár SE    1 – 16

CSO-KI Sport – Fortuna SC-Kismaros    8 – 3

Csömör KSK – Veresegyház VSK  0 – 11

A 2019/2020-as Pest megyei U19 bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló

CSO-KI Sport – Vác-Deákvár SE    2 – 14

Kistarcsai VSC – Veresegyház VSK    6 – 3

Gödi SE – Mogyoród FC    3 – 1

Dunakeszi Vasutas SE – Galgagyörki SE    5 – 8

Verőce SE – Szobi SC    3 – 7

Fortuna SC-Kismaros – Foci Suli-Vác    4 – 4

2. forduló

Galgagyörki SE – Fortuna SC-Kismaros    1 – 2

Mogyoród FC – Dunakeszi Vasutas SE    6- 2

CSO-KI Sport – Veresegyház VSK    4 – 3

Vác-Deákvár SE – Verőce SE   11 – 0

Szobi SC – Gödi SE    1 – 5

Foci Suli-Vác – Kistarcsai VSC    3 – 4

3. forduló

Dunakeszi Vasutas SE  – Gödi SE    0- 3

Verőce SE – Veresegyház VSK    3 – 21

Szobi SC – Vác-Deákvár SE   4 – 3

Kistarcsai VSC – Galgagyörki SE    5 – 0

Mogyoród FC – Fortuna SC-Kismaros   2 – 1

Foci Suli-Vác – CSO-KI Sport    12 – 4

4. forduló

Gödi SE – Fortuna SC-Kismaros    3 – 1

Mogyoród FC – Kistarcsai VSC  2 – 4

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE    0 – 4

Galgagyörki SE – CSO-KI Sport    5 – 1

Dunakeszi Vasutas SE  – Szobi SC   1 – 2

Verőce SE – Foci Suli-Vác   2 – 16

5. forduló

CSO-KI Sport – Mogyoród FC    1 – 4

Szobi SC – Veresegyház VSK   5 – 4

Kistarcsai VSC – Gödi SE    2 – 6

Verőce SE – Galgagyörki SE    1 – 5

Fortuna SC-Kismaros – Dunakeszi Vasutas SE   16 – 0

Vác-Deákvár SE – Foci Suli-Vác   0 – 4

6. forduló

Fortuna SC-Kismaros – Szobi SC     3 – 0

Dunakeszi Vasutas SE – Kistarcsai VSC     0 – 10

Foci Suli-Vác – Veresegyház VSK   7 – 1

Galgagyörki SE – Vác-Deákvár SE    0 – 3

CSO-KI Sport – Gödi SE    0 – 15

Mogyoród FC  – Verőce SE   3 – 0

7. forduló

CSO-KI Sport – Dunakeszi Vasutas SE    4 – 2

Kistarcsai VSC – Fortuna SC-Kismaros   3 – 3

Vác-Deákvár SE – Mogyoród FC   2 – 0

Szobi SC  – Foci Suli-Vác   8 – 1

Verőce SE – Gödi SE    0 – 12

Veresegyház VSK – Galgagyörki SE    1 – 0

8. forduló

Kistarcsai VSC – Szobi SC     6 – 1

Mogyoród FC – Veresegyház VSK   0 – 11

Dunakeszi Vasutas SE – Verőce SE    0 – 8

Galgagyörki SE – Foci Suli-Vác   5 – 2

Gödi SE – Vác-Deákvár SE    3 – 2

CSO-KI Sport – Fortuna SC-Kismaros   0 – 8

9. forduló

CSO-KI Sport – Kistarcsai VSC    2 – 20

Veresegyház VSK – Gödi SE   0 – 4

Szobi SC  – Galgagyörki SE    1 – 1

Foci Suli-Vác – Mogyoród FC   3 – 0

Vác-Deákvár SE – Dunakeszi Vasutas SE    3 – 0

Verőce SE – Fortuna SC-Kismaros   1 – 5

10. forduló

Gödi SE – Foci Suli-Vác   6 – 0

Dunakeszi Vasutas SE – Veresegyház VSK    0 – 3

CSO-KI Sport – Szobi SC   1 – 2

Kistarcsai VSC – Verőce SE    8 – 0

Mogyoród FC – Galgagyörki SE   3 – 2

Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE    1 – 4

11. forduló

Veresegyház VSK – Fortuna SC-Kismaros    2 – 5

Szobi SC – Mogyoród FC   2 – 4

Verőce SE – CSO-KI Sport    5 – 5

Galgagyörki SE – Gödi SE   2 – 6

Vác-Deákvár SE – Kistarcsai VSC    5 – 1

12. forduló

Vác-Deákvár SE – CSO-KI Sport   6 – 0

Mogyoród FC – Gödi SE   0 – 6

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC  5 – 1

Foci Suli-Vác – Fortuna SC-Kismaros    0 – 2

Szobi SC – Verőce SE    Elmaradt

13. forduló

Veresegyház VSK – CSO-KI Sport   9 – 0

Gödi SE – Szobi SC   8 – 0

Kistarcsai VSC – Foci Suli-Vác    4 – 3

Fortuna SC-Kismaros – Galgagyörki SE      Elhalasztva

Verőce SE – Vác-Deákvár SE    Elmaradt