2020/2021-es Pest megyei U19-es I. osztályú bajnokság Alsóház eredményei

1. forduló

Kistarcsai VSC – Pilisi LK    6 – 3

Vác-Deákvár SE – Veresegyház VSK    1 – 1

2. forduló

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC    4 – 1

Pilisi LK – Százhalombattai VUK SE    4 – 1

3. forduló

Százhalombattai VUK SE – Veresegyház VSK    3 – 2

Kistarcsai VSC – Vác-Deákvár SE   5 – 3

4. forduló

Veresegyház VSK – Pilisi LK   1 – 0

Vác-Deákvár SE – Százhalombattai VUK SE   5 – 2

5. forduló

Százhalombattai VUK SE – Kistarcsai VSC   2 – 0

Pilisi LK – Vác-Deákvár SE   6 – 4

A 2020/2021-es Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának eredményei

1. forduló

Isaszegi SE – Hévízgyörki SC    3 – 1

Vácszentlászlói SE – Bagi TC ’96    1 – 5

Szada SE – Püspökhatvani SE    9 – 4

Heréd LC – Gödöllői SK     0 – 1

2. forduló

Tura VSK-Rabel – Hévízgyörki SC    7 – 0

Isaszegi SE – Heréd LC   3 – 3

Püspökhatvani SE – Vácszentlászlói SE    8 – 1

Bagi TC ’96 – Veresegyház VSK    5 – 2

Gödöllői SK – Szada SE     1 – 1

3. forduló

Hévízgyörki SC – Őrbottyán KSE    3 – 0

Vácszentlászlói SE – Gödöllői SK    0 – 6

Isaszegi SE – Szada SE     6 – 0

Heréd LC – Tura VSK-Rabel   0 – 5

Veresegyház VSK – Püspökhatvani SE    5 – 2

4. forduló

Tura VSK-Rabel – Szada SE   10 – 0

Isaszegi SE – Vácszentlászlói SE    1 – 0

Püspökhatvani SE – Bagi TC ’96   0 – 2

Gödöllői SK – Veresegyház VSK     2 – 1

Őrbottyán KSE – Heréd LC    6 – 6

5. forduló

Veresegyház VSK – Isaszegi SE     4 – 3

Bagi TC ’96 – Gödöllői SK   1 – 2

Vácszentlászlói SE – Tura VSK-Rabel    1 – 9

Szada SE – Őrbottyán KSE   13 – 3

Heréd LC – Hévízgyörki SC    0 – 1

6. forduló

Hévízgyörki SC – Szada SE    0 – 4

Tura VSK-Rabel – Veresegyház VSK    7 – 1

Isaszegi SE – Bagi TC ’96    1 – 4

Gödöllői SK – Püspökhatvani SE   5 – 1

Őrbottyán KSE – Vácszentlászlói SE    2 – 5

7. forduló

Veresegyház VSK – Őrbottyán KSE    3 – 0

Bagi TC ’96 – Tura VSK-Rabel    0 – 6

Püspökhatvani SE – Isaszegi SE   0 – 4

Vácszentlászlói SE – Hévízgyörki SC    0 – 2

Szada SE – Heréd LC    3 – 5

8. forduló

Isaszegi SE – Gödöllői SK    1 – 3

Heréd LC – Vácszentlászlói SE    1 – 1

Tura VSK-Rabel – Püspökhatvani SE   6 – 1

Hévízgyörki SC  – Veresegyház VSK    9 – 1

9. forduló

Vácszentlászlói SE – Szada SE    3 – 2

Bagi TC ’96 – Hévízgyörki SC  3 – 0

Veresegyház VSK – Heréd LC    7 – 2

Gödöllői SK – Tura VSK-Rabel    0 – 5

10. forduló

Hévízgyörki SC – Püspökhatvani SE  2 – 2

Heréd LC – Bagi TC ’96    1 – 2

Tura VSK-Rabel – Isaszegi SE   2 – 1

Veresegyház VSK – Szada SE   5 – 2

11. forduló

Püspökhatvani SE – Heréd LC  4 – 2

Bagi TC ’96 – Szada SE    4 – 3

Veresegyház VSK – Vácszentlászlói SE   3 – 0

Gödöllői SK – Hévízgyörki SC    2 – 1

12. forduló

Püspökhatvani SE – Szada SE   4 – 2

Hévízgyörki SC – Isaszegi SE     3 – 3

Gödöllői SK – Heréd LC     Elhalasztva

13. forduló

Veresegyház VSK – Bagi TC ’96  3 – 0

Szada SE – Gödöllői SK   1 – 2

Heréd LC – Isaszegi SE     3 – 0

Hévízgyörki SC – Tura VSK-Rabel    Elhalasztva

14. forduló

Püspökhatvani SE – Veresegyház VSK    1 – 7

Tura VSK-Rabel – Heréd LC     7 – 4

Szada SE – Isaszegi SE     3 – 0

15. forduló

Bagi TC ’96 – Püspökhatvani SE  3 – 0

Szada SE – Tura VSK-Rabel     2 – 8

Veresegyház VSK – Gödöllői SK   7 – 2

16. forduló

Gödöllői SK – Bagi TC ’96    Elhalasztva

Hévízgyörki SC – Heréd LC    Elhalasztva

Isaszegi SE – Veresegyház VSK   Elhalasztva 

17. forduló

Veresegyház VSK – Tura VSK-Rabel     1 – 4

Püspökhatvani SE –  Gödöllői SK     1 – 4

Szada SE – Hévízgyörki SC  Elhalasztva

Bagi TC ’96 – Isaszegi SE   Elhalasztva

18. forduló

Isaszegi SE – Püspökhatvani SE    5 – 1

Heréd LC – Szada SE   Elhalasztva

Tura VSK-Rabel – Bagi TC ’96  Elhalasztva

19. forduló

Veresegyház VSK – Hévízgyörki SC  7 – 3

Püspökhatvani SE – Tura VSK-Rabel      1 – 6

Gödöllői SK  – Isaszegi SE    4 – 1

20. forduló

 Heréd LC – Veresegyház VSK  7 – 3

Tura VSK-Rabel – Gödöllői SK      5 – 3

Hévízgyörki SC –  Bagi TC ’96  4 – 2

21. forduló

Püspökhatvani SE – Hévízgyörki SC    0 – 3

Bagi TC ’96 –  Heréd LC  6 – 5

Szada SE – Veresegyház VSK  2 – 6

Isaszegi SE – Tura VSK-Rabel    Elhalasztva

22. forduló

Heréd LC – Püspökhatvani SE  6 – 0

Szada SE – Bagi TC ’96   3 – 1

Hévízgyörki SC – Gödöllői SK    Elhalasztva

 

A 2020/2021-es Pest megyei Öregfiúk bajnokság Keleti csoportjának állása

H. Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Tura VSK-RABEL 13 13 0 0 78 14 64 39
2 Gödöllői SK 13 9 1 3 31 26 5 28
3 Veresegyház VSK 15 9 0 6 60 51 9 27
4 Bagi TC ’96 13 8 0 5 33 30 3 24
5 Isaszegi SE 13 4 2 7 31 31 0 14
6 Hévízgyörki SC 12 4 2 6 27 34 -7 14
7 Heréd LC 13 4 1 8 38 42 -4 13
8 Szadai SE 14 4 1 9 35 56 -21 13
9 Püspökhatvani SE 16 2 1 13 22 71 -49 7
10 Őrbottyán KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vácszentlászlói SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2020/2021-es Pest megyei U17-es II. osztályú bajnokság Keleti csoport állása

H. Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 Veresegyház VSK 18 16 0 2 108 15 93 48
2 Tura VSK 18 11 5 2 69 22 47 38
3 Maglódi TC 18 13 2 3 88 20 68 36
4 GEAC 18 8 4 6 51 33 18 28
5 Dány KSK 18 8 2 8 64 42 22 26
6 Kerepesi VSE 18 7 2 9 57 59 -2 23
7 Mogyoródi KSK-Fót 18 6 4 8 29 41 -12 22
8 Gödöllői SK II. 18 6 1 11 25 68 -43 19
9 Kőbányáért Egyesület 18 4 0 14 34 72 -38 12
10 Aszódi FC 18 1 0 17 12 165 -153 3
11 Isaszeg Bázis SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

A 2020/2021-es Pest megyei U17-es II. osztályú bajnokság Keleti csoport eredményei

1.forduló

Maglódi TC – Kerepesi VSE    6 – 1

Kőbányáért Egyesület- Isaszeg Bázis SC    5 – 1

Aszódi FC – Veresegyház VSK    0 – 13

GEAC – Gödöllői SK II.    5 – 0

Tura VSK – Mogyoród KSK-Fót    8 – 0

2.forduló

Veresegyház VSK – Kőbányáért Egyesület    9 – 1

Isaszeg Bázis SC – Tura VSK    0 – 19

Mogyoród KSK-Fót – Maglódi TC    2 – 6

Kerepesi VSE – GEAC    5 – 3

Dány KSK – Aszódi FC    19 – 0

3.forduló

GEAC – Mogyoród KSK-Fót    2 – 1

Tura VSK – Veresegyház VSK   1 – 0

Maglódi TC – Isaszeg Bázis SC    12 – 1

Kőbányáért Egyesület – Aszódi FC    15 – 0

Dány KSK – Gödöllői SK II.   9 – 2

4.forduló

Kőbányáért Egyesület – Dány KSK   1 – 7

Aszódi FC – Tura VSK    0 – 14

Kerepesi VSE – Gödöllői SK II.   9 – 0

Veresegyház VSK – Maglódi TC   1 – 3

Isaszeg Bázis SC – GEAC    0 – 3

5.forduló

Tura VSK – Kőbányáért Egyesület    3 – 0

GEAC – Veresegyház VSK   1 – 5

Maglódi TC – Aszódi FC    26 – 0

Dány KSK – Kerepesi VSE  3 – 1

Gödöllői SK II. – Mogyoród KSK-Fót   1 – 1

6.forduló

Tura VSK – Dány KSK   2 – 1

Mogyoród KSK-Fót – Kerepesi VSE   5 – 2

Kőbányáért Egyesület – Maglódi TC    1 – 0

Aszódi FC – GEAC    0 – 3

Isaszeg Bázis SC – Gödöllői SK II.    0 – 8

7.forduló

GEAC – Kőbányáért Egyesület    6  – 2

Maglódi TC – Tura VSK    0 – 4

Gödöllői SK II. – Veresegyház VSK    0 – 3

Dány KSK – Mogyoród KSK-Fót   0 – 1

Kerepesi VSE – Isaszeg Bázis SC    15 – 1

8.forduló

Maglódi TC – Dány KSK   7 – 2

Isaszeg Bázis SC – Mogyoród KSK-Fót   1 – 7

Aszódi FC – Gödöllői SK II.   5 – 1

Veresegyház VSK – Kerepesi VSE    8 – 2

Tura VSK – GEAC    2 – 2

9.forduló

Gödöllői SK II. – Kőbányáért Egyesület   1 – 0

GEAC – Maglódi TC    1 – 1

Mogyoród KSK-Fót – Veresegyház VSK   0 – 9

Kerepesi VSE – Aszódi FC   8 – 1

10.forduló

GEAC  – Dány KSK    2 – 1

Tura VSK – Gödöllői SK II.    8 – 1

Kőbányáért Egyesület – Kerepesi VSE   2 – 3

Aszódi FC – Mogyoród KSK-Fót   0 – 6

Veresegyház VSK – Isaszeg Bázis SC   13 – 0

11.forduló

Dány KSK – Veresegyház VSK    0 – 7

Kerepesi VSE – Tura VSK   5 – 5

Gödöllői SK II. – Maglódi TC    1 – 4

Mogyoród KSK-Fót – Kőbányáért Egyesület    3 – 0

12.forduló

Veresegyház VSK – Aszódi FC  17 – 0

Kerepesi VSE – Maglódi TC  1 – 3

Gödöllői SK II. – GEAC    Elmaradt

Mogyoród KSK-Fót – Tura VSK   0 – 0

13.forduló

Aszódi FC – Dány KSK   1 – 5

GEAC – Kerepesi VSE     3 – 4

Kőbányáért Egyesület – Veresegyház VSK    2 – 5

Maglódi TC – Mogyoród KSK-Fót  3 – 1

14.forduló

Aszódi FC – Kőbányáért Egyesület    2 – 6

Gödöllői SK II. – Dány KSK   3 – 1

Veresegyház VSK – Tura VSK  4 – 1

Mogyoród KSK-Fót – GEAC   3 – 2

15.forduló

Gödöllői SK II. – Kerepesi VSE    3 – 1

Tura VSK – Aszódi FC   6 – 0

Maglódi TC – Veresegyház VSK    1 – 4

Dány KSK – Kőbányáért Egyesület    9 – 0

16.forduló

Kerepesi VSE – Dány KSK    2 – 4

Veresegyház VSK – GEAC   3 – 1

Aszódi FC – Maglódi TC   0 – 7

Mogyoród KSK-Fót – Gödöllői SK II.    1 – 3

Kőbányáért Egyesület – Tura VSK    0 – 3

17.forduló

GEAC – Aszódi FC   9 – 0

Dány KSK – Tura VSK    2 – 1

Maglódi TC – Kőbányáért Egyesület    6 – 0

Kerepesi VSE – Mogyoród KSK-Fót   1 – 1

18.forduló

Tura VSK – Maglódi TC    1 – 1

Veresegyház VSK – Gödöllői SK II.    3 – 0

Kőbányáért Egyesület – GEAC    0 – 6

Mogyoród KSK-Fót – Dány KSK   0 – 0

19.forduló

Gödöllői SK II. – Aszódi FC   4 – 3

GEAC – Tura VSK    2 – 2

Kerepesi VSE – Veresegyház VSK    2 – 7

Dány KSK – Maglódi TC   0 – 3

20.forduló

Aszódi FC – Kerepesi VSE   0 – 3

Maglódi TC – GEAC   3 – 0

Veresegyház VSK – Mogyoród KSK-Fót    2 – 0

Kőbányáért Egyesület – Gödöllői SK II.    1 – 3

21.forduló

Mogyoród KSK-Fót – Aszódi FC    3 – 0

Dány KSK – GEAC   1 – 1

Kerepesi VSE – Kőbányáért Egyesület    5 – 1

Gödöllői SK II.  – Tura VSK   2 – 4

22.forduló

Tura VSK – Kerepesi VSE   4 – 2

Maglódi TC – Gödöllői SK II.   8 – 0

Kőbányáért Egyesület – Mogyoród KSK-Fót    2 – 1

Veresegyház VSK – Dány KSK    8 – 0

 

 

A 2020/2021-es Pest megyei U19-es I. osztályú bajnokság eredményei

1. forduló

Százhalombattai VUK SE – Péceli SSE    2 – 4

Vác-Deákvár SE – UFC Gyömrő    0 – 2

Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC    4 – 2

Fortuna SC – Kismaros – Törökbálint    7 – 0

2. forduló

Péceli SSE – Veresegyház VSK    3 – 0

Vác-Deákvár SE – Százhalombattai VUK SE   4 – 6

Pilisi LK – Fortuna SC – Kismaros    1 – 3

Törökbálint – UFC Gyömrő    2 – 3

3. forduló

Fortuna SC – Kismaros – Kistarcsai VSC    3 – 2

Veresegyház VSK – Százhalombattai VUK SE    4 – 2

Pilisi LK – UFC Gyömrő    4 – 1

Vác-Deákvár SE – Törökbálint  2 – 3

4. forduló

Pilisi LK – Törökbálint  5 – 2

Kistarcsai VSC – UFC Gyömrő    1 – 3

Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE   4 – 2

Péceli SSE – Fortuna SC – Kismaros    0 – 1

5. forduló

UFC Gyömrő – Péceli SSE    0 – 2

Fortuna SC – Kismaros – Százhalombattai VUK SE    5 – 3

Törökbálint – Kistarcsai VSC  6 – 0

Vác-Deákvár SE – Pilisi LK    2 – 2

6. forduló

Kistarcsai VSC – Pilisi LK    2 – 4

Veresegyház VSK – Fortuna SC – Kismaros  2 – 1

Százhalombattai VUK SE – UFC Gyömrő    3 – 1

Péceli SSE – Törökbálint   3  – 0

7. forduló

Vác-Deákvár SE – Kistarcsai VSC    3 – 1

Pilisi LK – Péceli SSE     1 – 1

UFC Gyömrő – Veresegyház VSK    3 – 2

Törökbálint – Százhalombattai VUK SE    2 – 1

8. forduló

Törökbálint – Veresegyház VSK    5 – 0

Fortuna SC – Kismaros – Vác-Deákvár SE  7 – 2

Százhalombattai VUK SE – Pilisi LK    4 – 3

Kistarcsai VSC – Péceli SSE    2 – 2

9. forduló

UFC Gyömrő – Fortuna SC – Kismaros    3 – 1

Kistarcsai VSC – Százhalombattai VUK SE  5 – 3

Vác-Deákvár SE – Péceli SSE   3 – 1

Pilisi LK – Veresegyház VSK    1 – 1

10. forduló

Törökbálint – Fortuna SC – Kismaros    5 – 1

UFC Gyömrő – Vác-Deákvár SE   7 – 0

Kistarcsai VSC – Veresegyház VSK  2 – 1

Péceli SSE – Százhalombattai VUK SE   2 – 2

11. forduló

Veresegyház VSK – Péceli SSE  1 – 6

Fortuna SC – Kismaros – Pilisi LK    2 – 2

UFC Gyömrő – Törökbálint    2 – 4

Százhalombattai VUK SE – Vác-Deákvár SE    5 – 2

12. forduló

Kistarcsai VSC – Fortuna SC – Kismaros  1 – 2

UFC Gyömrő – Pilisi LK    6 – 1

Százhalombattai VUK SE – Veresegyház VSK    1 – 2

Törökbálint – Vác-Deákvár SE    5 – 0

13. forduló

Törökbálint – Pilisi LK    3 – 1

Vác-Deákvár SE – Veresegyház VSK    1 – 2

UFC Gyömrő – Kistarcsai VSC    3 – 0

Fortuna SC – Kismaros – Péceli SSE    0 – 1

14. forduló

Péceli SSE – UFC Gyömrő    0 – 2

Pilisi LK – Vác-Deákvár SE    1 – 2

Kistarcsai VSC – Törökbálint    3 – 7

Százhalombattai VUK SE – Fortuna SC – Kismaros   3 – 1

15. forduló

Törökbálint – Péceli SSE    1 – 1

Fortuna SC – Kismaros – Veresegyház VSK    1 – 1

UFC Gyömrő – Százhalombattai VUK SE    7 – 0

Pilisi LK – Kistarcsai VSC   2 – 4

16. forduló

Százhalombattai VUK SE – Törökbálint    1 – 5

Péceli SSE – Pilisi LK    1 – 1

Kistarcsai VSC – Vác-Deákvár SE   4 – 3

Veresegyház VSK – UFC Gyömrő    1 – 3

17. forduló

Vác-Deákvár SE – Fortuna SC – Kismaros   3 – 2

Veresegyház VSK – Törökbálint   2 – 3

Kistarcsai VSC – Péceli SSE  1 – 2

Pilisi LK – Százhalombattai VUK SE    3 – 0

18. forduló

Fortuna SC – Kismaros – UFC Gyömrő   0 – 5

Százhalombattai VUK SE – Kistarcsai VSC    3 – 3

Veresegyház VSK – Pilisi LK  1 – 1

Péceli SSE – Vác-Deákvár SE  1 – 2

A 2020/2021-es Pest megyei U19-es I. osztályú bajnokság állása

H.
Csapat M. Gy. D. V. LG. KG. GK. P.
1 UFC Gyömrő 16 12 0 4 51 21 30 36
2 Törökbálint 16 11 1 4 53 35 18 34
3 Péceli SSE 16 7 5 4 30 19 11 26
4 Fortuna SE-Kismaros 16 7 2 7 37 34 3 23
5 Veresegyház VSK 16 6 3 7 28 37 -9 21
6 Pilisi LK 16 4 6 6 33 35 -2 18
7 Százhalombattai VUK SE 16 5 2 9 39 53 -14 17
8 Vác-Deákvár SE 16 5 1 10 31 53 -22 16
9 Kistarcsai VSC 16 4 2 10 36 51 -15 14

A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokság állása

H. Csapat M.

Gy.

D.

V.

LG.

KG.

GK.

P.

1 Vecsési FC Vecsési FC 28 22 3 3 75 25 50 69
2 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 28 21 5 2 60 18 42 68
3 Nagykáta SE Nagykáta SE 28 16 3 9 45 37 8 51
4 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 28 14 6 8 55 41 14 48
5 Gödöllői SK Gödöllői SK 28 13 6 9 46 33 13 45
6 CSO-KI Sport CSO-KI Sport 28 13 3 12 44 44 0 42
7 Maglódi TC Maglódi TC 28 11 6 11 45 43 2 39
8 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 28 11 5 12 44 39 5 38
9 Fémalk-Dunavarsány Fémalk-Dunavarsány 28 11 3 14 47 51 -4 36
10 Budakalászi MSE Budakalászi MSE 28 11 3 14 41 52 -11 36
11 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 28 10 4 14 43 48 -5 34
12 Pilisi LK-Legenda Sport Pilisi LK-Legenda Sport 28 9 5 14 42 45 -3 32
13 VSK Tököl VSK Tököl 28 8 5 15 34 57 -23 29
14 VS Dunakeszi VS Dunakeszi 28 6 3 19 31 73 -42 21
15 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 28 2 4 22 22 68 -46 10
16 Törteli KSK (Kizárva) Törteli KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0