A férfi felnőtt játékosok statisztikái a 2018/2019-es szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Antal Márk Átlövő 5 33 2  3 4 2
Balogh Dominik Szélső, beálló  3  5
Bojsza Attila Védő 4
Czene János Átlövő  4 17  4  4
Hegedűs József Szélső 11 50  1
Kálmán Csaba Beálló 6 10 2  3
Kaposi Máté Gergely Szélső
Katona Zoltán Átlövő 7 48  4 5  1  2  1
Kecskés László Beálló 10 26 2  4
Keresztesi Balázs Szélső 3 4
Király Gyula Átlövő 4  15  3  3
Kis Máté Átlövő 10  42  4  7  2  1
Kiss Péter Irányító, edző 7  11  2  1
Lakatos Gábor Miklós Irányító 7 8  2
Lippai Benedek Szélső
Magyar Gábor Átlövő 8  10  1 8  1
Maruszki Roland Szélső
Orosz Tamás Szélső 6 24  1  1
Petrik Attila Szélső 5  8
Petrik Csaba Átlövő 9 51  1 17 13
Sos Patrik Beálló  3  1  1
Szántó Szabolcs Irányító  1  1
Vágási Lionel Szélső  6  5  1
Varga Balázs Kapus 11
Ziaee Arien Kapus 7

A 2018/2019-es Pest megyei férfi kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Budakalászi SC II. 32 31
18:00 Gyömrő VSK – Hevesi SE 26 26
2018. szeptember 9. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE III.   36 21
16:30 Csömöri SSZN KFT II. – Albertirsa SE 36 30
2018. szeptember 15. szombat
13:00 Budakalászi SC II. – Csömöri SSZN KFT II. 21 19
16:00 Tápiószelei SE – Százhalombattai KE III. 30 38
2018. szeptember 16. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Gyömrő VSK 19 42
17:00 Hevesi SE – Üllői VKSK 32 27
2018. szeptember 22. szombat
16:00   Tápiószelei SE   – Veresegyház VSK   23 44
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 44 24
18:30 Csömöri SSZN KFT II. – Százhalombattai KE III. 32 26
2018. szeptember 23. vasárnap
16:00 Gyömrő VSK – Budakalászi SC II. 44 22
17:00 Domony KSE – Hevesi SE 26 28
2018. szeptember 28. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT II.   31 23
2018. szeptember 29. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Üllői VKSK 17 37
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Százhalombattai KE III. – Gyömrő VSK 24 32
19:00 Albertirsa SE – Domony KSE 28 34
2018. október 6. szombat
15:00   Gyömrő VSK   – Veresegyház VSK   36 25
18:00 Üllői VKSK – Százhalombattai KE III. 33 20
18:30 Csömöri SSZN KFT II. – Tápiószelei SE 36 26
2018. október 7. vasárnap
17:00 Domony KSE – Budakalászi SC II. 30 28
2018. október 13. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Gyömrő VSK 17 36
18:00 Százhalombattai KE III. – Domony KSE 32 36
2018. október 14. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Üllői VKSK   23 37
17:00 Albertirsa SE – Hevesi SE 18 43
2018. október 20. szombat
15:00 Gyömrő VSK – Csömöri SSZN KFT II. 27 23
18:00 Üllői VKSK – Tápiószelei SE 38 15
18:30 Hevesi SE – Budakalászi SC II. 46 21
2018. október 21. vasárnap
17:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   41 37
2018. október 27. szombat
15:00 Csömöri SSZN KFT II. – Üllői VKSK 25 26
16:00 Tápiószelei SE – Domony KSE 28 51
16:00 Százhalombattai KE III. – Hevesi SE 14 27
17:00 Budakalászi SC II. – Albertirsa SE 23 25
2018. október 31. szerda
20:00 Domony KSE – Csömöri SSZN KFT II. 39 36
2018. november 3. szombat
17:00 Üllői VKSK – Gyömrő VSK 34 22
18:30   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   44 20
2018. november 4. vasárnap
17:00 Albertirsa SE – Százhalombattai KE III. 33 36
2018. november 10. szombat
16:00 Gyömrő VSK – Domony KSE 43 28
2018. november 11. vasárnap
15:00 Százhalombattai KE III. – Budakalászi SC II. 29 25
17:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   45 28
2018. november 17. szombat
13:00   Budakalászi SC II.   – Veresegyház VSK   22 30
2018. november 18. vasárnap
17:00 Domony KSE – Üllői VKSK 30 39
17:00 Albertirsa SE – Tápiószelei SE 39 26
17:00 Hevesi SE – Csömöri SSZN KFT II. 35 24
2018. november 24. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Tápiószelei SE 31 28
18:30 Hevesi SE – Gyömrő VSK 34 29
2018. november 25. vasárnap
14:00   Százhalombattai KE III.   – Veresegyház VSK   23 23
17:00 Albertirsa SE – Csömöri SSZN KFT II. 30 33
2018. december 1. szombat
18:00 Gyömrő VSK – Albertirsa SE 37 24
19:30 Csömöri SSZN KFT II. – Budakalászi SC II. 30 24
2018. december 2. vasárnap
14:00 Százhalombattai KE III. – Tápiószelei SE 37 31
18:00 Üllői VKSK – Hevesi SE 24 20
2018. december 7. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Tápiószelei SE   56 42
21:00 Százhalombattai KE III. – Csömöri SSZN KFT II. 23 29
2018. december 8. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Gyömrő VSK 22 39
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 19 43
18:30 Hevesi SE – Domony KSE 38 31

A 2018/2019-es Pest megyei férfi kézilabda bajnokság B csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Üllői VKSK 11 10 0 1 382 247 135 20
2. Gyömrő VSK 12 9 1 2 413 298 115 19
3. Hevesi SE 11 9 1 1 373 260 113 19
4.       Veresegyház VSK   11     6     1     4     370     340     30     13  
 
5. Domony KSE 10 6 0 4 346 337 9 12
6. Csömöri SSZN KFT II. 12 6 0 6 346 338 8 12
7. Százhalombattai KE III. 12 4 1 7 323 367 -44 9
8. Budakalászi SC II. 12 2 0 10 287 389 -102 4
9. Albertirsa SE 12 2 0 10 317 442 -125 4
10. Tápiószelei SE 11 1 0 10 298 437 -139 2

A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. DKA 12 10 0 2 441 293 148 20
2. Abonyi KC 12 10 0 2 393 262 131 20
3. Bugyi SE 11 9 0 2 391 257 134 18
4. Alsónémedi SE 11 9 0 2 376 275 101 18
5.       Veresegyház VSK   12     5     0     7     344     343     1     10  
 
6. Dunavarsányi TE 11 5 0 6 308 312 -4 10
7. Albertirsa SE 10 4 0 6 261 283 -22 8
8. Jászberényi NKE 11 3 0 8 235 348 -113 6
9. Sülysápi SE 12 2 0 10 279 440 -161 4
10. Vácrátót KSE 12 0 0 12 202 417 -215 0

A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – DKA   19 37
2018. szeptember 9. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Sülysápi SE 45 21
17:00 Abonyi KC – Jászberényi NKE 28 16
18:00 Dunavarsányi TE – Vácrátót KSE 34 10
2018. szeptember 14. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Alsónémedi SE 20 30
2018. szeptember 15. szombat
12:00   Sülysápi SE   – Veresegyház VSK   28 31
17:00 Vácrátót KSE – Bugyi SE 13 38
2018. szeptember 16. vasárnap
17:00 Abonyi KC – DKA 29 21
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Vácrátót KSE   34 17
17:00 Abonyi KC – Sülysápi SE 38 16
18:00 Alsónémedi SE – DKA 37 28
18:00 Dunavarsányi TE – Albertirsa SE 25 19
2018. szeptember 29. szombat
10:00 Sülysápi SE – Alsónémedi SE 18 37
19:00 Vácrátót KSE – Abonyi KC 12 44
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Bugyi SE 26 32
18:00 DKA – Jászberényi NKE 52 24
2018. október 5. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Sülysápi SE 20 26
2018. október 6. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   27 29
17:00 Bugyi SE – Dunavarsányi TE 40 27
2018. október 7. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Vácrátót KSE 39 19
2018. október 13. szombat
10:00 Sülysápi SE – DKA 20 36
17:00 Vácrátót KSE – Jászberényi NKE 17 30
2018. október 14. vasárnap
15:00 Albertirsa SE – Abonyi KC 23 28
16:00   Dunavarsányi TE   – Veresegyház VSK   25 37
2018. október 18. csütörtök
19:00 Alsónémedi SE – Albertirsa SE 40 18
2018. október 20. szombat
19:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE   23 36
2018. október 21. vasárnap
10:00 DKA – Vácrátót KSE 36 19
17:00 Abonyi KC – Dunavarsányi TE 32 20
2018. október 27. szombat
17:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 24 28
2018. október 28. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Jászberényi NKE 35 21
18:00 Bugyi SE – Abonyi KC 30 32
18:00 Dunavarsányi TE – Alsónémedi SE 27 34
2018. október 30. kedd
18:30 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 30 29
2018. november 4. vasárnap
17:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   26 16
18:00 Alsónémedi SE – Bugyi SE 24 26
18:00 DKA – Albertirsa SE 36 21
2018. november 10. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Alsónémedi SE   32 41
2018. november 11. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Jászberényi NKE 25 10
16:00 Albertirsa SE – Sülysápi SE 36 21
18:00 Dunavarsányi TE – DKA 24 37
2018. november 16. péntek
18:30   Jászberényi NKE   – Veresegyház VSK   29 26
2018. november 17. szombat
12:00 Sülysápi SE – Dunavarsányi TE 31 33
18:00 Alsónémedi SE – Abonyi KC 29 28
2018. november 18. vasárnap
17:00 Vácrátót KSE – Albertirsa SE 23 29
18:00 DKA – Bugyi SE 39 28
2018. november 23. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Abonyi KC 18 37
2018. november 24. szombat
10:00 Sülysápi SE – Bugyi SE 27 53
17:00 Vácrátót KSE – Dunavarsányi TE 17 34
2018. november 25. vasárnap
18:00   DKA   – Veresegyház VSK   34 25
2018. december 1. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Sülysápi SE   41 25
17:00 Bugyi SE – Vácrátót KSE 38 15
2018. december 2. vasárnap
14:00 DKA – Abonyi KC 43 25
18:00 Alsónémedi SE – Jászberényi NKE 43 17
2018. december 8. szombat
10:00 Sülysápi SE – Abonyi KC 18 46
15:00 Albertirsa SE – Dunavarsányi TE 25 30
19:00   Vácrátót KSE   – Veresegyház VSK   16 33
2018. december 9. vasárnap
17:00 DKA – Alsónémedi SE 42 22

Kézilabda Szakosztály Edzés időpontjai, helyszínei

Edzéseinket a következő korosztályi lebontásban tartjuk:

U14-U15 (2004-2008 közötti fiúk)

Helyszín: Vácrátót Tornacsarnok, Mézesvölgyi Általános Iskola Veresegyház

Időpont: Kedd: 17:00-18:30 /Veresegyház/

Szerda, Péntek: 16:30-18:00 /Vácrátót/

Csütörtök: 17:30-19:00 /Vácrátót/

Serdülő (2002-2005 közötti fiúk)

Helyszín:  Vácrátót Tornacsarnok

Időpont:   Szerda, Péntek:  18:00-19:30

Felnőtt (férfi)

Helyszín:  – Vácrátót Tornacsarnok

Időpont:  Szerda, Péntek: 19:30-21:00

A szakosztály U14-U15 csapatainak György Gábor (06-20/411-3461), a serdülő és a felnőtt csapatnak Kiss Péter (06-20/462-0178) az edzője. További információért a megadott elérhetőségeken őket lehet keresni!

VIII. Veresegyházi Kézilabda Alapítvány Utánpótlás Torna

U14

2018. szeptember 1. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   5 15
09:45 Pilisvörösvári KSK – Százhalombattai VUK SE 15 16
10:30   Százhalombattai VUK SE   – Veresegyház VSK   12 17
11:15   Pilisvörösvári KSK   – Veresegyház VSK   15 9
12:00 Százhalombattai VUK SE – Pilisvörösvári KSK 17 18
12:45   Veresegyház VSK   – Százhalombattai VUK SE   14 21
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Pilisvörösvári KSK 4 3 0 1 63 47 16 6
2. Százhalombattai VUK SE 4 2 0 2 66 64 2 4
3.       Veresegyház VSK   4     1     0     3     45     63     -18     2

U15

A csoport
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
10:30   Veresegyház VSK   – Százhalombattai VUK SE   11 10
12:45 Százhalombattai VUK SE – Salgótarjáni Strandépítők 12 17
15:00   Salgótarjáni Strandépítők   – Veresegyház VSK   21 15
B csoport
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00 Vecsési SE – Mogyoródi KSK 7 12
09:45 Dabasi KC VSE – Pilisvörösvári KSK 15 15
11:15 Mogyoródi KSK – Dabasi KC VSE 7 22
12:00 Pilisvörösvári KSK – Vecsési SE 13 10
13:30 Mogyoródi KSK – Pilisvörösvári KSK 6 29
14:15 Vecsési SE – Dabasi KC VSE 11 22
TABELLA
A csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Salgótarjáni Strandépítők 2 2 0 0 38 27 11 4
2.       Veresegyház VSK   2     1     0     1     26     31     -5     2  
3. Százhalombattai VUK SE 2 0 0 2 22 28 -6 0
B csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Dabasi KC VSE 3 2 1 0 59 33 26 5
2. Pilisvörösvári KSK 3 2 1 0 57 31 26 5
3. Mogyoródi KSK 3 1 0 2 25 58 -33 2
4. Vecsési SE 3 0 0 3 28 47 -19 0

Helyosztók

Helyosztó 5. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
16:15 Mogyoródi KSK – Százhalombattai VUK SE 12 12
 /Hétméresekkel 14 – 15/
Helyosztó 3. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
17:00   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   14 10
Helyosztó 1. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
15:30 Dabasi KC VSE – Salgótarjáni Strandépítők 22 23

Pest megyei ifjúsági bajnokság rájátszása

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 14 35
2018. április 28. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Domony KSE 27 33
2018. május 12. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 47 18
2018. május 13. vasárnap
17:00 Domony KSE – TKE-Abonyi KC 30 25

Helyosztók

1. helyért

2018. június 2. szombat
13:00 Domony KSE – VS Dunakeszi 26 37

3. helyért

2018. május 20. vasárnap
11:30 Mogyoródi KSK – TKE-Abonyi KC 26 32
2018. május 26. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Mogyoródi KSK 39 20

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
09:30   Veresegyház VSK   – VSK Tököl   28 42
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 28 27
2018. május 8. kedd
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
15:00   VSK Tököl   – Veresegyház VSK   45 31

Helyosztók

5. helyért

2018. május 23. szerda
17:00 VSK Tököl – Üllői VKSK 36 48
2018. május 29. kedd
18:30 Üllői VKSK – VSK Tököl 50 32

7. helyért

2018. május 19. szombat
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   33 35
2018. május 27. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   35 32

9-13. helyért (Körmérkőzés)

2018. április 21. szombat
13:00 Martonvásári KSE – ESMTK 20 31
2018. április 22. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Dunavarsányi TE 26 33
2018. április 27. péntek
17:30 ESMTK – Dunavarsányi TE 43 34
2018. április 29. vasárnap
14:00 Martonvásári KSE – Tápiószelei SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Martonvásári KSE 39 43
2018. május 16. szerda
18:00 Dunavarsányi TE – Martonvásári KSE 24  –  26
2018. május 18. péntek
19:00 Tápiószelei SE – ESMTK  23 – 27 
2018. május 19. szombat
13:00 Tápiószelei SE – Diósdi DSE  35 – 42 
2018. május 25. péntek
17:30 ESMTK – Diósdi DSE 48  – 27 
2018. május 27. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 31  – 21 
TABELLA (9-13. helyért)
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ESMTK 4 4 0 0 149 104 45 11
2. Martonvásári KSE 4 3 0 1 130 120 10 10
3. Dunavarsányi TE 4 2 0 2 122 116 6 4
4. Diósdi DSE 4 1 0 3 134 159 -25 3
5. Tápiószelei SE 4 0 0 4 105 141 -36 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Diósdi DSE 1
ESMTK 3
Martonvásári KSE 4
Tápiószelei SE 2

 

Pest megyei felnőtt bajnokság rájátszása

1-8. helyért

Negyeddöntők

2018. április 12. csütörtök
20:15 Vecsési SE II. – Abonyi KC 24 30
2018. április 14. szombat
19:00 Domony KSE – Váci KSE II. 25 23
2018. április 15. vasárnap
18:00 Szigetszentmiklósi KSK II – Üllői VKSK 28 32
2018. április 17. kedd
20:15 VS Dunakeszi – Csömöri KSK II. 33 20
2018. április 21. szombat
18:00 Abonyi KC – Vecsési SE II. 41 31
2018. április 22. vasárnap
12:30 Csömöri KSK II. – VS Dunakeszi 20 26
14:00 Üllői VKSK – Szigetszentmiklósi KSK II 33 17
20:00 Váci KSE II. – Domony KSE 34 29

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 28. szombat
18:00 VS Dunakeszi – Üllői VKSK 32 24
2018. április 29. vasárnap
19:30 Abonyi KC – Váci KSE II. 29 29
2018. május 5. szombat
16:00 Üllői VKSK – VS Dunakeszi 22 23
2018. május 13. vasárnap
12:00 Váci KSE II. – Abonyi KC 30 30

Helyosztók

1.  helyért

2018. június 2. szombat
17:45 Abonyi KC – VS Dunakeszi 31 24

3.  helyért

2018. május 20. vasárnap
14:00 Váci KSE II. – Üllői VKSK 34 27
2018. május 25. péntek
18:30 Üllői VKSK – Váci KSE II. 25 28

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
16:00 Szigetszentmiklósi KSK II – Csömöri KSK II. 34 26
2018. május 3. csütörtök
20:00 Domony KSE – Vecsési SE II. 40 40
2018. május 10. csütörtök
20:20 Vecsési SE II. – Domony KSE 33 33
2018. május 12. szombat
18:30 Csömöri KSK II. – Szigetszentmiklósi KSK II 33 32

Helyosztók

5.  helyért

2018. május 16. szerda
20:00 Vecsési SE II. – Szigetszentmiklósi KSK II 35 30
2018. május 24. csütörtök
19:30 Szigetszentmiklósi KSK II – Vecsési SE II. 38 27

7.  helyért

2018. május 18. péntek
19:15 Domony KSE – Csömöri KSK II. 39 35
2018. május 24. csütörtök
19:30 Csömöri KSK II. – Domony KSE 35 36

9-12. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Hurrikán KE Tápiószele   37 44
19:00 Százhalombattai KE II. – Mogyoródi KSK 30 29
2018. május 11. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – Százhalombattai KE II. 28 27
20:00   Hurrikán KE Tápiószele   – Veresegyház VSK   41 31

Helyosztók

9.  helyért

2018. május 20. vasárnap
15:00 Hurrikán KE Tápiószele – Mogyoródi KSK 35 34
2018. május 24. csütörtök
19:30 Mogyoródi KSK – Hurrikán KE Tápiószele 10 0

11.  helyért

2018. május 18. péntek
20:00   Százhalombattai KE II.   – Veresegyház VSK   35 25
2018. május 27. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE II.   31 32

13-16. helyért

Elődöntők

2018. április 22. vasárnap
18:00 Százhalombattai KE III. – Aranyszarvas SE 33 33
2018. május 4. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Százhalombattai KE III. 32 27
2018. május 5. szombat
17:00 Bugyi SE – Pásztói KC 10 0

Helyosztók

13.  helyért

2018. május 20. vasárnap
19:00 Bugyi SE – Aranyszarvas SE 33 28
2018. május 25. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Bugyi SE 29 27

15.  helyért

2018. május 19. szombat
18:00 Százhalombattai KE III. – Pásztói KC 21 22
2018. május 27. vasárnap
16:00 Pásztói KC – Százhalombattai KE III. 22 25

17-20. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
18:00 Dunavarsányi TE – Balassagyarmati Kábel SE 31 29
2018. május 6. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – VSK Tököl II. 30 36
2018. május 9. szerda
20:00 VSK Tököl II. – Erdőkertesi SE 33 24
2018. május 12. szombat
16:00 Balassagyarmati Kábel SE – Dunavarsányi TE 33 29

Helyosztók

17.  helyért

2018. május 19. szombat
17:00 Balassagyarmati Kábel SE – VSK Tököl II. 35 32
2018. május 27. vasárnap
11:00 VSK Tököl II. – Balassagyarmati Kábel SE 34 38

19.  helyért

2018. május 24. csütörtök
20:00 Dunavarsányi TE – Erdőkertesi SE 41 26
2018. május 27. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Dunavarsányi TE 18 34

21-24. helyért

Elődöntők

2018. április 22. vasárnap
09:30 Mogyoródi KSK II. – Albertirsa SE 28 27
2018. április 28. szombat
09:30 Diósdi DSE – Budakalászi SC II. 29 39
2018. május 12. szombat
17:00 Budakalászi SC II. – Diósdi DSE 28 26
2018. május 13. vasárnap
17:00 Albertirsa SE – Mogyoródi KSK II. 30 31

Helyosztók

21.  helyért

2018. május 18. péntek
20:00 Mogyoródi KSK – Budakalászi SC II. 19 25
2018. május 23. szerda
20:00 Budakalászi SC II. – Mogyoródi KSK 27 22

23.  helyért

2018. május 20. vasárnap
13:00 Albertirsa SE – Diósdi DSE 36 35
2018. május 27. vasárnap
17:00 Diósdi DSE – Albertirsa SE 30 35