Kézilabda Szakosztály Edzés időpontjai, helyszínei

Edzéseinket a következő korosztályi lebontásban tartjuk:

U14-U15 (2004-2008 közötti fiúk)

Helyszín: Vácrátót Tornacsarnok, Mézesvölgyi Általános Iskola Veresegyház

Időpont: Kedd: 17:00-18:30 /Veresegyház/

Szerda, Péntek: 16:30-18:00 /Vácrátót/

Csütörtök: 17:30-19:00 /Vácrátót/

Serdülő (2002-2005 közötti fiúk)

Helyszín:  Vácrátót Tornacsarnok

Időpont:   Szerda, Péntek:  18:00-19:30

Felnőtt (férfi)

Helyszín:  – Vácrátót Tornacsarnok

Időpont:  Szerda, Péntek: 19:30-21:00

A szakosztály U14-U15 csapatainak György Gábor (06-20/411-3461), a serdülő és a felnőtt csapatnak Kiss Péter (06-20/462-0178) az edzője. További információért a megadott elérhetőségeken őket lehet keresni!

VIII. Veresegyházi Kézilabda Alapítvány Utánpótlás Torna

U14

2018. szeptember 1. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   5 15
09:45 Pilisvörösvári KSK – Százhalombattai VUK SE 15 16
10:30   Százhalombattai VUK SE   – Veresegyház VSK   12 17
11:15   Pilisvörösvári KSK   – Veresegyház VSK   15 9
12:00 Százhalombattai VUK SE – Pilisvörösvári KSK 17 18
12:45   Veresegyház VSK   – Százhalombattai VUK SE   14 21
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Pilisvörösvári KSK 4 3 0 1 63 47 16 6
2. Százhalombattai VUK SE 4 2 0 2 66 64 2 4
3.       Veresegyház VSK   4     1     0     3     45     63     -18     2

U15

A csoport
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
10:30   Veresegyház VSK   – Százhalombattai VUK SE   11 10
12:45 Százhalombattai VUK SE – Salgótarjáni Strandépítők 12 17
15:00   Salgótarjáni Strandépítők   – Veresegyház VSK   21 15
B csoport
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00 Vecsési SE – Mogyoródi KSK 7 12
09:45 Dabasi KC VSE – Pilisvörösvári KSK 15 15
11:15 Mogyoródi KSK – Dabasi KC VSE 7 22
12:00 Pilisvörösvári KSK – Vecsési SE 13 10
13:30 Mogyoródi KSK – Pilisvörösvári KSK 6 29
14:15 Vecsési SE – Dabasi KC VSE 11 22
TABELLA
A csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Salgótarjáni Strandépítők 2 2 0 0 38 27 11 4
2.       Veresegyház VSK   2     1     0     1     26     31     -5     2  
3. Százhalombattai VUK SE 2 0 0 2 22 28 -6 0
B csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Dabasi KC VSE 3 2 1 0 59 33 26 5
2. Pilisvörösvári KSK 3 2 1 0 57 31 26 5
3. Mogyoródi KSK 3 1 0 2 25 58 -33 2
4. Vecsési SE 3 0 0 3 28 47 -19 0

Helyosztók

Helyosztó 5. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
16:15 Mogyoródi KSK – Százhalombattai VUK SE 12 12
 /Hétméresekkel 14 – 15/
Helyosztó 3. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
17:00   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   14 10
Helyosztó 1. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
15:30 Dabasi KC VSE – Salgótarjáni Strandépítők 22 23

Férfi kézilabda serdülő csapatunk őszi menetrendje a 2017/2018-as szezonban

Veresegyház VSK
Országos Serdülő Bajnokság III. osztály Északi csoport
2017/2018
Ősz
Forduló Hazai Vendég Dátum Nap Időpont
1 ASI-DSE Veresegyház VSK 09.23. szombat 10:00
Gyöngysport KN Kft. II. Veresegyház VSK 09.28. csütörtök 17:30
2 Nagykovácsi Solymok SE Veresegyház VSK 10.01. vasárnap 10:50
3 VS Dunakeszi Veresegyház VSK 10.08. vasárnap 10:00
4 Veresegyház VSK Főnix ISE 10.13. péntek 18:00
5 Salgótarján STRépítők Veresegyház VSK 10.21 szombat 19:00
6 Veresegyház VSK Gödöllői KC 11.03. péntek 18:00
Veresegyház VSK Váci KSE II. 11.05. vasárnap 10:00
7 Bp Honvéd Veresegyház VSK 11.10. péntek 18:30
8 Veresegyház VSK Pásztói KC 11.17. péntek 18:00
9 Mikolik Sport School Kft Veresegyház VSK
10 Csömör KSK Veresegyház VSK 11.30 csütörtök 16:30
11 Veresegyház VSK Kántor Anikó SE 12.08. péntek 18:00

Férfi kézilabda ifjúsági és felnőtt csapatunk őszi menetrendje a 2017/2018-as szezonban

Veresegyház VSK
Pest megyei bajnokság
2017/2018
Ősz
Időpont
Forduló Hazai Vendég Dátum Nap Felnőtt Ifjúsági
1 Tápiószele SE Veresegyház VSK 09.09 szombat 16:30 14:30
2 Veresegyház VSK Dunavarsányi TE 09.17. vasárnap 12:00 10:00
3 Domony KSE Veresegyház VSK 09.24. vasárnap 17:00 15:00
4 Albertirsa SE Veresegyház VSK 10.01. vasárnap 17:00 19:00
5 Abonyi KC Veresegyház VSK 10.07 szombat 18:00 16:00
6 Veresegyház VSK Pásztó 10.15. vasárnap 12:00 X
Veresegyház VSK ESMTK X 10:00
7 Százhalombattai KE III. Veresegyház VSK 10.22 vasárnap 13:00 X
Martonvásár Veresegyház VSK 10.21 szombat X 14:00
8 Veresegyház VSK Diósd 10.28 szombat 12:00 10:00
9 X Veresegyház VSK 11.05.
10 VSK Tököl II Veresegyház VSK 11.12. vasárnap 19:00 17:00
11 Veresegyház VSK VS Dunakeszi 11.19. vasárnap 12:00 10:00
12 Veresegyház VSK Üllői VKSK 11.26. vasárnap 12:00 10:00
13 Veresegyház VSK Mogyoródi KSK 12.03. vasárnap 12:00 10:00
14 Veresegyház VSK Tápiószele SE 12.10. vasárnap 12:00 10:00
15 Dunavarsányi TE Veresegyház VSK 12.16. szombat 13:00 11:00

Férfi ifjúsági és felnőtt csapatunk őszi menetrendje a 2017/2018-as szezonban

Veresegyház VSK
Pest megyei bajnokság
2017/2018
Ősz
Időpont
Forduló Hazai Vendég Dátum Nap Felnőtt Ifjúsági
1 Tápiószele SE Veresegyház VSK 09.09 szombat 16:30 14:30
2 Veresegyház VSK Dunavarsányi TE 09.17. vasárnap 12:00 10:00
3 Domony KSE Veresegyház VSK 09.24. vasárnap 17:00 15:00
4 Albertirsa SE Veresegyház VSK 10.01. vasárnap 17:00 19:00
5 Abonyi KC Veresegyház VSK 10.07 szombat 18:00 16:00
6 Veresegyház VSK Pásztó 10.15. vasárnap 12:00 X
Veresegyház VSK ESMTK X 10:00
7 Százhalombattai KE III. Veresegyház VSK 10.22 vasárnap 13:00 X
Martonvásár Veresegyház VSK 10.21 szombat X 14:00
8 Veresegyház VSK Diósd 10.28 szombat 12:00 10:00
9 X Veresegyház VSK 11.05.
10 VSK Tököl II Veresegyház VSK 11.12. vasárnap 19:00 17:00
11 Veresegyház VSK VS Dunakeszi 11.19. vasárnap 12:00 10:00
12 Veresegyház VSK Üllői VKSK 11.26. vasárnap 12:00 10:00
13 Veresegyház VSK Mogyoródi KSK 12.03. vasárnap 12:00 10:00
14 Veresegyház VSK Tápiószele SE 12.10. vasárnap 12:00 10:00
15 Dunavarsányi TE Veresegyház VSK 12.16. szombat 13:00 11:00

VII. Veresegyházi Kézilabda Alapítvány Utánpótlás Torna

Helyszín: Vácrátót Tornacsarnok /Vácrátót, Petőfi tér 6-8./

Serdülő
2017. augusztus 27. /vasárnap/
9:00 Váci KSE Veresegyház VSK
9:50 Domony KSE Százhalombattai  KE
10:40 Százhalombattai  KE Veresegyház VSK
11:30 Váci KSE Domony KSE
12:20 Százhalombattai  KE Váci KSE
13:10 Veresegyház VSK Domony KSE
14:15 Eredményhirdetés

 

U12
2017. szeptember 9. /szombat/
A B
Budaörs Handball II Budaörs Handball I
Veresegyház VSK VS Dunakeszi
Pilisvörösvári KSK Dabas VSE KC
9:00 Veresegyház VSK Pilisvörösvári KSK A
9:45 VS Dunakeszi Budaörs Handball I B
10:30 Pilisvörösvári KSK Budaörs Handball II A
11:15 Dabas VSE KC VS Dunakeszi B
12:00 Budaörs Handball II Veresegyház VSK A
12:45 Budaörs Handball I Dabas VSE KC B
13:30 A3 B3 5. helyért
14:15 A2 B2 3. helyért
15:00 A1 B1 1. helyért
15:45 Eredményhirdetés

 

U14
2017. szeptember 10. /vasárnap/
A B
Váci KSE Szigetszentmiklósi KSK
Veresegyház VSK Pilisvörösvári KSK
Treff 07 SE Dabas VSE KC
9:00 Veresegyház VSK Váci KSE A
9:45 Pilisvörösvári KSK Szigetszentmiklósi KSK B
10:30 Váci KSE Treff 07 SE A
11:15 Dabas VSE KC Szigetszentmiklósi KSK B
12:00 Treff 07 SE Veresegyház VSK A
12:45 Pilisvörösvári KSK Dabas VSE KC B
13:30 A3 B3 5. helyért
14:15 A2 B2 3. helyért
15:00 A1 B1 1. helyért
15:45 Eredményhirdetés

Várunk minél több szurkolót fiataljaink biztatására!