XI. Veresegyházi Kézilabda Alapítvány Utánpótlás Torna

Helyszín: Veresegyház, Kucsa Tamás Városi Sportcsarnok  /Veresegyház, Újiskola utca 7-11./

 

Fiú Serdülő
2021. augusztus 27. /péntek/
 
  A B  
Veresegyház VSK Gyömrői KA
Kőrösi Kölyök DSE Tempo KSE
Budapesti Elektromos SE Diósdi DSE
 
9:00 Veresegyház VSK Kőrösi Kölyök DSE A
10:05 Gyömrői KA Tempo KSE B
11:10 Kőrösi Kölyök DSE Budapesti Elektromos SE A
12:15 Tempo KSE Diósdi DSE B
13:20 Budapesti Elektromos SE Veresegyház VSK A
14:25 Diósdi DSE Gyömrői KA B
15:30 A3 B3 5. helyért
16:35 A2 B2 3. helyért
17:40 A1 B1 1. helyért
18:45 Eredményhirdetés
Férfi Ifjúsági
2021. augusztus 29. /vasárnap/
     
Időpont Hazai Vendég
9:00 Veresegyház VSK Mogyoródi KSK
10:05 Vecsés SE Budapesti Elektromos SE
11:10 Diósdi DSE Mogyoródi KSK
12:15 Veresegyház VSK Vecsés SE
13:20 Budapesti Elektromos SE Diósdi DSE
14:25 Mogyoródi KSK Vecsés SE
15:30 Budapesti Elektromos SE Veresegyház VSK
16:35 Vecsés SE Diósdi DSE
17:40 Mogyoródi KSK Budapesti Elektromos SE
18:45 Diósdi DSE Veresegyház VSK
19:50 Eredményhirdetés
Lány U15, Fiú U14
2021. szeptember 4. /szombat/
 
Idő Korosztály Hazai Vendég
9:00 LU15 Veresegyház VSK Mogyoródi KSK
9:50 LU15 Érdi Sport Kft Kispesti NKK
10:40 FU14 Veresegyház VSK Fóti SE
11:30 FU14 Budapesti Elektromos SE Ceglédi KKSE
12:20 LU15 Kispesti NKK Veresegyház VSK
13:10 LU15 Mogyoródi KSK Érdi Sport Kft
14:00 FU14 Ceglédi KKSE Veresegyház VSK
14:50 FU14 Fóti SE Budapesti Elektromos SE
15:40 LU15 Veresegyház VSK Érdi Sport Kft
16:30 LU15 Kispesti NKK Mogyoródi KSK
17:20 LU15 Eredményhirdetés
17:35 FU14 Veresegyház VSK Budapesti Elektromos SE
18:25 FU14 Ceglédi KKSE Fóti SE
19:15 FU14 Eredményhirdetés
Fiú U15
2021. szeptember 5. /vasárnap/
 
  A B  
Veresegyház VSK Ceglédi KKSE
Fóti SE Tempo KSE
PLER Kézilabdasport Kft. Budapesti Elektromos SE
 
9:00 Veresegyház VSK Fóti SE A
10:00 Budapesti Elektromos SE Tempo KSE B
11:00 Fóti SE PLER Kézilabdasport Kft. A
12:00 Tempo KSE Ceglédi KKSE B
13:00 PLER Kézilabdasport Kft. Veresegyház VSK A
14:00 Ceglédi KKSE Budapesti Elektromos SE B
15:00 A3 B3 5. helyért
16:00 A2 B2 3. helyért
17:00 A1 B1 1. helyért
18:00 Eredményhirdetés
Lány U13
2021. szeptember 11. /szombat/
     
Időpont Hazai Vendég
10:00 Veresegyház VSK Gödi SE
10:45 Kézisuli Utánpótlás Alapítvány Szigetszentmiklós NKSE
11:30 Veresegyház VSK Kézisuli Utánpótlás Alapítvány
12:15 Gödi SE Szigetszentmiklós NKSE
13:00 Szigetszentmiklós NKSE Veresegyház VSK
13:45 Gödi SE Kézisuli Utánpótlás Alapítvány
14:30 Eredményhirdetés

Várunk minél több szurkolót csapataink biztatására!

Hajrá Veres!

IX. Veresegyházi Kézilabda Alapítvány UP Torna

Serdülő korosztályban a torna eredményei:

2019. augusztus 24. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
10:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT   29 23
11:00 Csömöri SSZN KFT – Diósdi DSE 15 31
12:00   Diósdi DSE   – Veresegyház VSK   20 30
13:00   Csömöri SSZN KFT   – Veresegyház VSK   20 27
14:00 Diósdi DSE – Csömöri SSZN KFT 24 16
15:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   31 30
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1.       Veresegyház VSK   4     4     0     0     117     93     24     8  
 
2. Diósdi DSE 4 2 0 2 105 92 13 4

 

3. Csömöri SSZN KFT 4 0 0 4 74 111 -37 0
A különdíjasok:
Gólkirály: Zsuga Péter 21 gól (Veresegyház VSK)
A legjobb kapus: Badak Márton (Veresegyház VSK)
A legjobb játékos: Hunkár Ádám (Diósdi DSE)
Veresegyház VSK legjobb játékos: Pusztai Dániel
A tornagyőztes csapat:

XI. Kucsa Tamás Nosztalgia Kézilabda Nap

A Veresegyházi Kézilabda Jövőjéért Alapítvány szeretettel és tisztelettel meghív a 2019. június 8-án 13:00 órától 17:30 óráig megrendezésre kerülő 11. Kucsa Tamás Nosztalgia Kézilabda Napra, a veresegyházi városi sporttelepre. Célunk megemlékezni a kézilabdát Veresegyházon meghonosítókról, együtt lenni és népszerűsíteni sportágunkat egykori és mai játékosokkal, sportvezetőkkel.

Program 
A Veresegyházi Kézilabda Jövőjéért Alapítvány
szervezésében megrendezésre kerülő
XI. Kucsa Tamás Nosztalgia Kézilabda Napon
2019. június 8.
2x15p mérkőzések, 5p félidő
13:00 Megnyitó
13:15 FU14 FU15
14:00 Szülők mérkőzése
14:45 FU13 bemutatkozása (2x10p)
15:15 Alapítók Serdülő
16:00 Veresi Hölgyek Veresi Lányok
16:45 Veres2000 Veres2019
17:30 A nap zárása

Várjuk párodat és családodat is!

Üdvözlettel,

Szervezők

Kézilabda toborzó

Veresegyház VSK

Kézilabda TOBORZÓ

Keressük a kézilabdázni vágyó 2006-2008 között született fiúkat jelenleg alakuló korosztályos csapatainkba!

Ha szeretnél a kézilabdában kiteljesedni segítünk a fejlődésben egészen a kezdő szinttől.

Megtanítjuk a kézilabda minden praktikáját, cselezést, góllövést és a csapatjátékot.

Ha van kedved mozogni, sportolni, versenyeken részt venni és egy jó csapatnak a tagjának lenni akkor csatlakozz hozzánk!

Gyere és nézz meg minket Veresegyházon a Mézesvölgyi Általános Iskola tornatermében keddenként 17:00-18:30 között vagy Vácrátóton a sportcsarnokban szerda, péntek 16:30-18:00 és csütörtökön 17:30-19:00 között

Jelentkezésedet várjuk személyesen vagy György Gábor vezetőedzőnél

Telefon: 06-20-411-3461

E-mail: gyorgygabor@icloud.com                                                                           veresegyhazvskkezilabda@gmail.com

Kézilabda Szakosztály Edzés időpontjai, helyszínei

Edzéseinket a következő korosztályi lebontásban tartjuk:

U14-U15 (2004-2008 közötti fiúk)

Helyszín: Vácrátót Tornacsarnok, Mézesvölgyi Általános Iskola Veresegyház

Időpont: Kedd: 17:00-18:30 /Veresegyház/

Szerda, Péntek: 16:30-18:00 /Vácrátót/

Csütörtök: 17:30-19:00 /Vácrátót/

Serdülő (2002-2005 közötti fiúk)

Helyszín:  Vácrátót Tornacsarnok

Időpont:   Szerda, Péntek:  18:00-19:30

Felnőtt (férfi)

Helyszín:  – Vácrátót Tornacsarnok

Időpont:  Szerda, Péntek: 19:30-21:00

A szakosztály U14-U15 csapatainak György Gábor (06-20/411-3461), a serdülő és a felnőtt csapatnak Kiss Péter (06-20/462-0178) az edzője. További információért a megadott elérhetőségeken őket lehet keresni!

VIII. Veresegyházi Kézilabda Alapítvány Utánpótlás Torna

U14

2018. szeptember 1. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   5 15
09:45 Pilisvörösvári KSK – Százhalombattai VUK SE 15 16
10:30   Százhalombattai VUK SE   – Veresegyház VSK   12 17
11:15   Pilisvörösvári KSK   – Veresegyház VSK   15 9
12:00 Százhalombattai VUK SE – Pilisvörösvári KSK 17 18
12:45   Veresegyház VSK   – Százhalombattai VUK SE   14 21
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Pilisvörösvári KSK 4 3 0 1 63 47 16 6
2. Százhalombattai VUK SE 4 2 0 2 66 64 2 4
3.       Veresegyház VSK   4     1     0     3     45     63     -18     2

U15

A csoport
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
10:30   Veresegyház VSK   – Százhalombattai VUK SE   11 10
12:45 Százhalombattai VUK SE – Salgótarjáni Strandépítők 12 17
15:00   Salgótarjáni Strandépítők   – Veresegyház VSK   21 15
B csoport
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00 Vecsési SE – Mogyoródi KSK 7 12
09:45 Dabasi KC VSE – Pilisvörösvári KSK 15 15
11:15 Mogyoródi KSK – Dabasi KC VSE 7 22
12:00 Pilisvörösvári KSK – Vecsési SE 13 10
13:30 Mogyoródi KSK – Pilisvörösvári KSK 6 29
14:15 Vecsési SE – Dabasi KC VSE 11 22
TABELLA
A csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Salgótarjáni Strandépítők 2 2 0 0 38 27 11 4
2.       Veresegyház VSK   2     1     0     1     26     31     -5     2  
3. Százhalombattai VUK SE 2 0 0 2 22 28 -6 0
B csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Dabasi KC VSE 3 2 1 0 59 33 26 5
2. Pilisvörösvári KSK 3 2 1 0 57 31 26 5
3. Mogyoródi KSK 3 1 0 2 25 58 -33 2
4. Vecsési SE 3 0 0 3 28 47 -19 0

Helyosztók

Helyosztó 5. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
16:15 Mogyoródi KSK – Százhalombattai VUK SE 12 12
 /Hétméresekkel 14 – 15/
Helyosztó 3. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
17:00   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   14 10
Helyosztó 1. helyért
2018. szeptember 2. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
15:30 Dabasi KC VSE – Salgótarjáni Strandépítők 22 23