2021-2022-es Országos Gyerekbajnokság FU15 Terület VI/A csoportjának eredményei

1. forduló

Fót SE – Balassagyarmati Kábel SE 22 – 21
VS Dunakeszi – Gödöllői KC 23 – 29
Balassagyarmati Kábel SE – Angyalföldi Sportiskola 1 18 – 32
Veresegyház VSK – VS Dunakeszi 32 – 26
Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 1 15 – 33
Fót SE – Veresegyház VSK 30 – 15

2. forduló

Fót SE – Gödöllői KC 22 – 23
Balassagyarmati Kábel SE – VS Dunakeszi 31 – 27
Angyalföldi Sportiskola 1 – Fót SE 35 – 21
Veresegyház VSK – Balassagyarmati Kábel SE 22 – 18
Angyalföldi Sportiskola 1 – VS Dunakeszi 53 – 25
Gödöllői KC – Veresegyház VSK 16 – 11

3. forduló

VS Dunakeszi – Fót SE 27 – 26
Angyalföldi Sportiskola 1 – Balassagyarmati Kábel SE 33 – 17
Veresegyház VSK – Fót SE 22 – 23
Balassagyarmati Kábel SE – Gödöllői KC 17 – 23
Veresegyház VSK – Angyalföldi Sportiskola 1 13 – 48
Gödöllői KC – VS Dunakeszi 28 – 26

Országos Gyerekbajnokság FU15 Terület VI/A csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Vecsési SE 4 4 0 0 78 48 30 8
2. Balassagyarmati Kábel SE 4 3 0 1 104 60 44 6
3. Kántor Anikó SE 4 3 0 1 82 54 28 6
4. Salgótarjáni Strandépítők 4 2 0 2 69 73 -4 4
5. Gödöllői SE 4 1 0 3 66 78 -12 2
6. Hatvani KSZSE 4 1 0 3 67 87 -20 2
7.       Veresegyház VSK   4     0     0     4     50     116     -66     0

Országos Gyerekbajnokság FU15 Terület VI/A csoportjának eredményei

2020. szeptember 13. vasárnap
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE – Kántor Anikó SE 12 7
10:00 Hatvani KSZSE – Vecsési SE 8 27
11:00   Kántor Anikó SE   – Veresegyház VSK   31 11
12:00 Salgótarjáni Strandépítők – Hatvani KSZSE 19 18
13:00   Veresegyház VSK   – Balassagyarmati Kábel SE   9 33
14:00 Gödöllői SE – Salgótarjáni Strandépítők 14 20
15:00 Balassagyarmati Kábel SE – Gödöllői SE 28 13
2020. szeptember 27. vasárnap
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
09:00 Balassagyarmati Kábel SE – Salgótarjáni Strandépítők 22 15
10:00 Salgótarjáni Strandépítők – Kántor Anikó SE 15 19
11:00 Vecsési SE – Balassagyarmati Kábel SE 23 21
12:00 Kántor Anikó SE – Hatvani KSZSE 25 16
13:00 Gödöllői SE – Vecsési SE 12 16
14:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   25 16
15:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői SE   14 27
2020. november 7. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
Vecsési SE – Hatvani KSZSE
Vecsési SE – Gödöllői SE
09:00   Veresegyház VSK   – Kántor Anikó SE   14 33
10:00   Veresegyház VSK   – Hatvani KSZSE   18 31
11:00 Kántor Anikó SE – Balassagyarmati Kábel SE 19 14
12:00 Hatvani KSZSE – Gödöllői SE 24 20
13:00 Salgótarjáni Strandépítők – Balassagyarmati Kábel SE 19 31
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Gödöllői SE 22 17

A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J-K csoport alsóházának eredményei

2019. november 24. vasárnap
Esztergom, Dobó Katalin Gimn. spcs.
09:00   Veresegyház VSK   – Esztergomi Vitézek RAFC   27 14
10:00 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 19 17
11:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   34 22
12:00 KSA Budapest – Duna-Pent NKSE 25 15
13:00 Esztergomi Vitézek RAFC – Körte HVSE 23 20
14:00 VS Dunakeszi – KSA Budapest 26 28
2019. december 7. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
15:00   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   14 19
16:00 VS Dunakeszi – Körte HVSE 18 26
17:00 Esztergomi Vitézek RAFC – Duna-Pent NKSE 22 15
2020. február 16. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:00 Körte HVSE – KSA Budapest 14 21
10:00   Veresegyház VSK   – Duna-Pent NKSE   33 17
11:00 Esztergomi Vitézek RAFC – KSA Budapest 18 24
12:00 Duna-Pent NKSE – VS Dunakeszi 21 22
13:00   Körte HVSE   – Veresegyház VSK   16 36
14:00 VS Dunakeszi – Esztergomi Vitézek RAFC 23 28
2020. március 8. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
09:00 KSA Budapest – VS Dunakeszi 28 17
10:00 Körte HVSE – Duna-Pent NKSE 24 18
11:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   15 42
12:00 Körte HVSE – Esztergomi Vitézek RAFC 21 23
13:00 Duna-Pent NKSE – KSA Budapest 17 31
14:00   Esztergomi Vitézek RAFC   – Veresegyház VSK   19 22

A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J csoportjának eredményei

2019. szeptember 14. szombat
Budapest, Vasas Sportcsarnok
10:00 Körte HVSE – ASI DSE 0 10
11:00   Bp. Elektromos SE   – Veresegyház VSK   20 19
12:00 Körte HVSE – Budapesti Honvéd SE 0 10
13:00 KSA Budapest – Bp. Elektromos SE 15 20
14:00   ASI DSE   – Veresegyház VSK   14 15
15:00 Budapesti Honvéd SE – KSA Budapest 44 12
2019. szeptember 29. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
10:00 Bp. Elektromos SE – Budapesti Honvéd SE 22 24
11:00   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   23 6
12:00 Budapesti Honvéd SE – ASI DSE 30 25
13:00   Veresegyház VSK   – KSA Budapest   16 22
14:00 Körte HVSE – Bp. Elektromos SE 12 27
15:00 ASI DSE – KSA Budapest 18 12
2019. október 13. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   14 21
10:00 Budapesti Honvéd SE – Körte HVSE 44 10
11:00 Angyalföldi Sportiskola – Bp. Elektromos SE 20 12
12:00 KSA Budapest – Körte HVSE 23 14
13:00   Budapesti Honvéd SE   – Veresegyház VSK   28 16
14:00 Bp. Elektromos SE – KSA Budapest 23 13
2019. október 27. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Körte HVSE 10 0
11:00   Veresegyház VSK   – Bp. Elektromos SE   17 21
12:00 KSA Budapest – Angyalföldi Sportiskola 10 30
13:00 Budapesti Honvéd SE – Bp. Elektromos SE 26 23
14:00   Körte HVSE   – Veresegyház VSK   14 28
15:00 KSA Budapest – Budapesti Honvéd SE 11 31
2019. november 10. vasárnap
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Budapesti Honvéd SE 21 18
11:00 Körte HVSE – KSA Budapest 12 23
12:00 Bp. Elektromos SE – Angyalföldi Sportiskola 21 16
13:00   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   16 20
14:00 Bp. Elektromos SE – Körte HVSE 30 15
15:00   Veresegyház VSK   – Budapesti Honvéd SE   17 29

Országos Gyerekbajnokság III. osztály Pest megyei Régió Felsőház állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gödöllői KC 16 16 0 0 438 282 156 32
2. Szigetszentmiklósi KSK 16 13 0 3 401 315 86 26
3. Váci KSE 16 10 1 5 355 323 32 21
4. Gyömrői KA 16 10 0 6 404 325 79 20
5.       Veresegyház VSK   16     10     0     6     350     307     43     20  
 
6. Hatvani KSZSE 16 5 0 11 316 364 -48 10
7. Diósdi DSE 16 3 1 12 295 350 -55 7
8. Kőrösi KDSE Érd 16 3 0 13 300 419 -119 6
9. Vecsési SE 16 1 0 15 281 455 -174 2