A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J-K csoport alsóházának eredményei

2019. november 24. vasárnap
Esztergom, Dobó Katalin Gimn. spcs.
09:00   Veresegyház VSK   – Esztergomi Vitézek RAFC   27 14
10:00 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 19 17
11:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   34 22
12:00 KSA Budapest – Duna-Pent NKSE 25 15
13:00 Esztergomi Vitézek RAFC – Körte HVSE 23 20
14:00 VS Dunakeszi – KSA Budapest 26 28

A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J csoportjának eredményei

2019. szeptember 14. szombat
Budapest, Vasas Sportcsarnok
10:00 Körte HVSE – ASI DSE 0 10
11:00   Bp. Elektromos SE   – Veresegyház VSK   20 19
12:00 Körte HVSE – Budapesti Honvéd SE 0 10
13:00 KSA Budapest – Bp. Elektromos SE 15 20
14:00   ASI DSE   – Veresegyház VSK   14 15
15:00 Budapesti Honvéd SE – KSA Budapest 44 12
2019. szeptember 29. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
10:00 Bp. Elektromos SE – Budapesti Honvéd SE 22 24
11:00   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   23 6
12:00 Budapesti Honvéd SE – ASI DSE 30 25
13:00   Veresegyház VSK   – KSA Budapest   16 22
14:00 Körte HVSE – Bp. Elektromos SE 12 27
15:00 ASI DSE – KSA Budapest 18 12
2019. október 13. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   14 21
10:00 Budapesti Honvéd SE – Körte HVSE 44 10
11:00 Angyalföldi Sportiskola – Bp. Elektromos SE 20 12
12:00 KSA Budapest – Körte HVSE 23 14
13:00   Budapesti Honvéd SE   – Veresegyház VSK   28 16
14:00 Bp. Elektromos SE – KSA Budapest 23 13
2019. október 27. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Körte HVSE 10 0
11:00   Veresegyház VSK   – Bp. Elektromos SE   17 21
12:00 KSA Budapest – Angyalföldi Sportiskola 10 30
13:00 Budapesti Honvéd SE – Bp. Elektromos SE 26 23
14:00   Körte HVSE   – Veresegyház VSK   14 28
15:00 KSA Budapest – Budapesti Honvéd SE 11 31
2019. november 10. vasárnap
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Budapesti Honvéd SE 21 18
11:00 Körte HVSE – KSA Budapest 12 23
12:00 Bp. Elektromos SE – Angyalföldi Sportiskola 21 16
13:00   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   16 20
14:00 Bp. Elektromos SE – Körte HVSE 30 15
15:00   Veresegyház VSK   – Budapesti Honvéd SE   17 29

Országos Gyerekbajnokság III. osztály Pest megyei Régió Felsőház állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gödöllői KC 16 16 0 0 438 282 156 32
2. Szigetszentmiklósi KSK 16 13 0 3 401 315 86 26
3. Váci KSE 16 10 1 5 355 323 32 21
4. Gyömrői KA 16 10 0 6 404 325 79 20
5.       Veresegyház VSK   16     10     0     6     350     307     43     20  
 
6. Hatvani KSZSE 16 5 0 11 316 364 -48 10
7. Diósdi DSE 16 3 1 12 295 350 -55 7
8. Kőrösi KDSE Érd 16 3 0 13 300 419 -119 6
9. Vecsési SE 16 1 0 15 281 455 -174 2

Országos Gyerekbajnokság III. osztály Pest megyei Régió Felsőház eredményei

2018. december 8. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   18 24
10:00 Váci KSE – Diósdi DSE 21 21
11:00   Kőrösi KDSE Érd   – Veresegyház VSK   18 21
12:00 Diósdi DSE – Szigetszentmiklósi KSK 11 26
13:00 Gyömrői KA – Váci KSE 25 15
14:00 Vecsési SE – Gödöllői KC 21 40
15:00 Szigetszentmiklósi KSK – Kőrösi KDSE Érd 27 16
16:00 Gödöllői KC – Gyömrői KA 24 14
17:00 Hatvani KSZSE – Vecsési SE 36 29
2019. február 9. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00   Gyömrői KA   – Veresegyház VSK   26 17
10:00 Hatvani KSZSE – Váci KSE 16 26
11:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   18 14
12:00 Váci KSE – Vecsési SE 21 18
13:00 Gödöllői KC – Hatvani KSZSE 34 14
14:00 Diósdi DSE – Kőrösi KDSE Érd 23 18
15:00 Vecsési SE – Szigetszentmiklósi KSK 15 25
16:00 Gödöllői KC – Kőrösi KDSE Érd 38 19
17:00 Szigetszentmiklósi KSK – Gyömrői KA 28 22
2019. február 24. vasárnap
Hatvan, Kodály Z. Ált.Isk.
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Hatvani KSZSE 21 12
11:00 Vecsési SE – Kőrösi KDSE Érd 10 23
12:00 Gödöllői KC – Szigetszentmiklósi KSK 27 15
13:00 Kőrösi KDSE Érd – Gyömrői KA 18 48
14:00   Veresegyház VSK   – Vecsési SE   28 17
15:00 Váci KSE – Gödöllői KC 17 25
16:00 Gyömrői KA – Diósdi DSE 31 22
17:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   23 18
18:00 Hatvani KSZSE – Diósdi DSE 21 15
2019. március 9. szombat
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Kőrösi KDSE Érd – Váci KSE 15 23
10:00 Diósdi DSE – Vecsési SE 25 11
11:00 Szigetszentmiklósi KSK – Váci KSE 26 20
12:00 Gyömrői KA – Vecsési SE 27 12
13:00 Diósdi DSE – Gödöllői KC 17 22
14:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   18 19
15:00 Gyömrői KA – Hatvani KSZSE 30 19
16:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   17 23
17:00 Kőrösi KDSE Érd – Hatvani KSZSE 17 18
2019. március 31. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Hatvani KSZSE   19 16
10:00 Diósdi DSE – Váci KSE 16 25
11:00 Vecsési SE – Hatvani KSZSE 18 31
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Diósdi DSE 26 19
13:00 Váci KSE – Gyömrői KA 29 25
14:00 Gödöllői KC – Vecsési SE 35 14
15:00 Kőrösi KDSE Érd – Szigetszentmiklósi KSK 23 38
16:00 Gyömrői KA – Gödöllői KC 24 29
17:00   Veresegyház VSK   – Kőrösi KDSE Érd   28 12
2019. április 14. vasárnap
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklósi KSK – Vecsési SE 31 21
10:00 Kőrösi KDSE Érd – Gödöllői KC 15 24
11:00 Gyömrői KA – Szigetszentmiklósi KSK 19 26
12:00 Hatvani KSZSE – Gödöllői KC 16 22
13:00 Kőrösi KDSE Érd – Diósdi DSE 24 14
14:00   Veresegyház VSK   – Gyömrői KA   22 21
15:00 Váci KSE – Hatvani KSZSE 22 20
16:00   Diósdi DSE   – Veresegyház VSK   21 22
17:00 Vecsési SE – Váci KSE 11 28
2019. május 5. vasárnap
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 Diósdi DSE – Gyömrői KA 15 20
10:00 Gödöllői KC – Váci KSE 25 17
11:00 Gyömrői KA – Kőrösi KDSE Érd 29 17
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Gödöllői KC 18 20
13:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   18 19
14:00 Kőrösi KDSE Érd – Vecsési SE 28 22
15:00 Hatvani KSZSE – Szigetszentmiklósi KSK 24 29
16:00   Vecsési SE   – Veresegyház VSK   19 31
17:00 Diósdi DSE – Hatvani KSZSE 17 12
2019. május 18. szombat
Tököl, Sportcsarnok
09:00   Szigetszentmiklósi KSK   – Veresegyház VSK   18 27
10:00 Hatvani KSZSE – Gyömrői KA 15 20
11:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   23 22
12:00 Hatvani KSZSE – Kőrösi KDSE Érd 28 21
13:00 Vecsési SE – Gyömrői KA 17 23
14:00 Gödöllői KC – Diósdi DSE 27 22
15:00 Váci KSE – Kőrösi KDSE Érd 28 16
16:00 Vecsési SE – Diósdi DSE 26 23
17:00 Váci KSE – Szigetszentmiklósi KSK 21 28

A 2018/2019-es Országos Gyerekbajnokság FU15 III. osztály Pest megyei Régió A csoportjának eredményei

2018. szeptember 9. vasárnap
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
10:00 Mogyoródi KSK – Szigetszentmiklósi KSK 0 10
11:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   18 22
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 10 0
13:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   25 23
14:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 17 30
2018. szeptember 22. szombat
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
09:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   28 25
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Váci KSE 26 16
11:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   15 47
12:00 VS Dunakeszi – Szigetszentmiklósi KSK 19 25
13:00 Váci KSE – Mogyoródi KSK 54 8
2018. október 7. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   14 12
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Mogyoródi KSK 10-   0
11:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 20 15
12:00   Szigetszentmiklósi KSK   – Veresegyház VSK   26 19
13:00 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 15 29
2018. október 28. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
08:30 Mogyoródi KSK – Váci KSE 7 42
09:30 Szigetszentmiklósi KSK – VS Dunakeszi 27 14
10:30   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   38 13
11:30 Váci KSE – Szigetszentmiklósi KSK 25 13
12:30   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   18 33