Országos Gyerekbajnokság FU14 Terület II/B csoportjának eredményei

2020. szeptember 20. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Balassagyarmati Kábel SE   5 27
10:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   11 28
11:00 Balassagyarmati Kábel SE – Mogyoródi KSK 34 18
12:00 Gödöllői KC – Mogyoródi KSK 20 15
13:00 Hevesi SE – Vác 16 26
14:00 Vác – Gödöllői KC 21 25
2020. október 4. vasárnap
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
09:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   24 8
10:00 Mogyoródi KSK – Vác 16 22
11:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   7 29
12:00 Balassagyarmati Kábel SE – Vác 18 14
13:00 Gödöllői KC – Hevesi SE 19 15
14:00 Hevesi SE – Balassagyarmati Kábel SE 21 22
2020. október 18. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Hevesi SE – Mogyoródi KSK 33 9
11:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   25 14
12:00 Mogyoródi KSK – Balassagyarmati Kábel SE 16 22
13:00 Balassagyarmati Kábel SE – Gödöllői KC 26 18
14:00   Vác   – Veresegyház VSK   26 18
15:00 Gödöllői KC – Vác 14 20
2020. november 28. szombat
még nincs megadva a helyszín
Mogyoródi KSK – Hevesi SE
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   25 9
10:00 Gödöllői KC – Balassagyarmati Kábel SE 20 23
11:00   Veresegyház VSK   – Vác   19 24
12:00 Balassagyarmati Kábel SE – Mogyoródi KSK 23 16
13:00 Vác – Mogyoródi KSK 27 24

A 2019/2020 Országos II. osztályú U14-es Gyerekbajnokság I csoportjának eredményei

2019. szeptember 21. szombat
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
10:00 Főnix ISE – Váci KSE 24 6
11:00   KASE   – Veresegyház VSK   36 6
12:00 Váci KSE – Hatvani KSZSE 21 21
13:00 VS Dunakeszi – KASE 17 32
14:00   Veresegyház VSK   – Balassagyarmati Kábel SE   2 44
15:00 Hatvani KSZSE – VS Dunakeszi 16 24
16:00 Balassagyarmati Kábel SE – Főnix ISE 43 12
2019. október 6. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 Váci KSE – KASE 11 33
10:00 Főnix ISE – VS Dunakeszi 21 18
11:00 KASE – Hatvani KSZSE 29 9
12:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   19 22
13:00 VS Dunakeszi – Balassagyarmati Kábel SE 15 34
14:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   27 18
15:00 Balassagyarmati Kábel SE – Váci KSE 33 10
2019. október 19. szombat
Dunakeszi, Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
09:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   20 12
10:00 KASE – Főnix ISE 24 9
11:00 Hatvani KSZSE – Balassagyarmati Kábel SE 4 33
12:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   21 20
13:00 Főnix ISE – Hatvani KSZSE 18 11
14:00 Balassagyarmati Kábel SE – KASE 27 21
15:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 4 32
2019. november 16. szombat
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 KASE – VS Dunakeszi 36 14
10:00 Főnix ISE – Balassagyarmati Kábel SE 6 27
11:00 VS Dunakeszi – Hatvani KSZSE 27 14
12:00 Váci KSE – Főnix ISE 10 31
13:00   Balassagyarmati Kábel SE   – Veresegyház VSK   26 10
14:00 Hatvani KSZSE – Váci KSE 28 20
15:00   Veresegyház VSK   – KASE   11 37
2019. november 30. szombat
Hatvan, Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
10:00   Veresegyház VSK   – Hatvani KSZSE   12 24
11:00 Váci KSE – Balassagyarmati Kábel SE 6 34
12:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   24 11
13:00 Balassagyarmati Kábel SE – VS Dunakeszi 35 13
14:00 KASE – Váci KSE 37 4
15:00 VS Dunakeszi – Főnix ISE 17 13
16:00 Hatvani KSZSE – KASE 8 29
2020. február 8. szombat
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 Főnix ISE – KASE 9 25
10:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   13 23
11:00 Hatvani KSZSE – Főnix ISE 16 24
12:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   22 21
13:00 Balassagyarmati Kábel SE – Hatvani KSZSE 40 10
14:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 27 23
15:00 KASE – Balassagyarmati Kábel SE 24 23
2020. február 22. szombat
Hatvan, Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
10:00 VS Dunakeszi – Hatvani KSZSE 28 19
11:00 Főnix ISE – Balassagyarmati Kábel SE 6 39
12:00 KASE – VS Dunakeszi 37 20
13:00   Balassagyarmati Kábel SE   – Veresegyház VSK   29 17
14:00 Váci KSE – Főnix ISE 18 18
15:00   Veresegyház VSK   – KASE   17 36
16:00 Hatvani KSZSE – Váci KSE 18 23

A 2019/2020 Országos II. osztályú U14-es Gyerekbajnokság I csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Balassagyarmati Kábel SE 14 13 0 1 467 156 311 26
2. KASE 14 13 0 1 436 185 251 26
3. VS Dunakeszi 14 8 0 6 295 309 -14 16
4. Főnix ISE 14 7 1 6 237 284 -47 15
5. Hatvani KSZSE 14 3 1 10 225 346 -121 7
6. Váci KSE 14 2 2 10 198 378 -180 6
7.       Veresegyház VSK   14     1     0     13     190     390     -200     2

2018/2019 III. osztály Pest megyei régió Felsőház eredményei

2018. december 15. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
15:00 Gyömrői KA – Hevesi SE 30 20
16:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   19 14
17:00 Váci KSE – Gyáli BKSE 24 16
2019. február 17. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Gyömrői KA   – Veresegyház VSK   22 18
10:00 Diósdi DSE – Hevesi SE 20 20
11:00 Váci KSE – Gyömrői KA 25 31
12:00 Diósdi DSE – Gyáli BKSE 45 1
13:00 Hevesi SE – Váci KSE 22 25
14:00   Gyáli BKSE   – Veresegyház VSK   5 39
2019. március 2. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
10:00 Gyáli BKSE – Gyömrői KA 11 38
11:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   23 20
12:00 Gyáli BKSE – Hevesi SE 4 36
13:00 Váci KSE – Diósdi DSE 22 28
14:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   19 27
15:00 Gyömrői KA – Diósdi DSE 19 18
2019. március 24. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Hevesi SE – Gyömrői KA 23 20
11:00   Veresegyház VSK   – Gyáli BKSE   33 9
12:00 Gyömrői KA – Váci KSE 24 20
13:00   Diósdi DSE   – Veresegyház VSK   19 20
14:00 Gyáli BKSE – Váci KSE 14 31
15:00 Hevesi SE – Diósdi DSE 26 22
2019. április 7. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   22 22
11:00 Gyáli BKSE – Diósdi DSE 5 22
12:00   Veresegyház VSK   – Gyömrői KA   21 23
13:00 Diósdi DSE – Váci KSE 26 18
14:00 Gyömrői KA – Gyáli BKSE 30 6
15:00 Váci KSE – Hevesi SE 19 26
2019. április 28. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Váci KSE – Gyáli BKSE 33 9
11:00 Diósdi DSE – Gyömrői KA 22 16
12:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   34 21
13:00 Gyömrői KA – Hevesi SE 26 27
14:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   14 23
15:00 Hevesi SE – Gyáli BKSE 42 12
2019. május 11. szombat
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 Diósdi DSE – Gyáli BKSE
10:00 Váci KSE – Gyömrői KA 17 19
11:00   Gyáli BKSE   – Veresegyház VSK    
12:00 Hevesi SE – Váci KSE 25 21
13:00   Gyömrői KA   – Veresegyház VSK   18 18
14:00 Diósdi DSE – Hevesi SE 29 22
2019. május 25. szombat
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   13 20
10:00 Gyáli BKSE – Gyömrői KA 7 33
11:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   30 18
12:00 Gyömrői KA – Diósdi DSE 21 9
13:00 Gyáli BKSE – Hevesi SE 7 28
14:00 Váci KSE – Diósdi DSE 18 17

A 2018/2019-es Országos Gyerekbajnokság FU14 III. osztály Pest megyei Régió B csoportjának eredményei

2018. szeptember 16. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 VS Dunakeszi – Budakalászi SC 26 31
10:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Hevesi SE 4 26
11:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 16 28
12:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   10 30
13:00 Váci KSE – Nagykovácsi Sólymok SE 37 7
14:00   Budakalászi SC   – Veresegyház VSK   9 27
2018. szeptember 30. vasárnap
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
09:00 Budakalászi SC – Nagykovácsi Sólymok SE 40 7
10:00 VS Dunakeszi – Hevesi SE 27 28
11:00 Váci KSE – Budakalászi SC 31 21
12:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   27 16
13:00 Hevesi SE – Váci KSE 24 24
14:00   Veresegyház VSK   – Nagykovácsi Sólymok SE   34 1
2018. október 14. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 28 20
10:00 Budakalászi SC – Hevesi SE 28 24
11:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   16 26
12:00 Hevesi SE – Nagykovácsi Sólymok SE 35 14
13:00   Veresegyház VSK   – Budakalászi SC   29 18
14:00 Nagykovácsi Sólymok SE – VS Dunakeszi 17 24
2018. november 4. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Váci KSE – Hevesi SE 23 21
11:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Budakalászi SC 17 23
12:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   13 34
13:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Váci KSE 9 33
14:00 Budakalászi SC – VS Dunakeszi 28 26
15:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   24 11
2018. november 24. szombat
Kartal, Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   15 19
10:00 Hevesi SE – VS Dunakeszi 20 19
11:00 Budakalászi SC – Váci KSE 24 25
12:00 VS Dunakeszi – Nagykovácsi Sólymok SE 23 20
13:00 Hevesi SE – Budakalászi SC 21 16
14:00   Nagykovácsi Sólymok SE   – Veresegyház VSK   12 29

2017/2018 II. osztály Pest megyei régió Felsőház tabella

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. SZHB. VUK SE 10 8 1 1 244 187 57 17
2.       Veresegyház VSK   10     7     0     3     239     213     26     14  
 
3. VS Dunakeszi 10 5 2 3 205 186 19 12
4. Budai Farkasok NKFT 10 5 0 5 206 207 -1 10
5. Szigetszentmiklósi KSK 10 2 0 8 200 257 -57 4
6. Abonyi KC 10 1 1 8 163 207 -44 3

2017/2018 II. osztály Pest megyei régió Felsőház eredményei

2018. február 25. vasárnap
Kartal, Sportcsarnok
09:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   24 23
10:00 Abonyi KC – SZHB. VUK SE 18 20
11:00 Budai Farkasok NKFT – Szigetszentmiklósi KSK 23 18
12:00   SZHB. VUK SE   – Veresegyház VSK   20 22
13:00 Abonyi KC – Budai Farkasok NKFT 16 24
14:00 Szigetszentmiklósi KSK – VS Dunakeszi 16 29
2018. március 11. vasárnap
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Abonyi KC   21 18
10:00 SZHB. VUK SE – Szigetszentmiklósi KSK 33 15
11:00 VS Dunakeszi – Budai Farkasok NKFT 13 16
12:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   26 19
13:00 Budai Farkasok NKFT – SZHB. VUK SE 17 21
14:00 Abonyi KC – VS Dunakeszi 15 15
2018. március 24. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Budai Farkasok NKFT   – Veresegyház VSK   25 30
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 22 24
11:00 SZHB. VUK SE – VS Dunakeszi 15 15
12:00 Budai Farkasok NKFT – Abonyi KC 20 16
13:00 VS Dunakeszi – Szigetszentmiklósi KSK 20 16
14:00   Veresegyház VSK   – SZHB. VUK SE   23 28
2018. április 29. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 SZHB. VUK SE – Abonyi KC 30 16
10:00 Budai Farkasok NKFT – VS Dunakeszi 18 21
11:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   0 10
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Budai Farkasok NKFT 23 17
13:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   28 26
14:00 Szigetszentmiklósi KSK – SZHB. VUK SE 21 28
2018. május 5. szombat
Szigetszentmiklós, Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 24 23
10:00 SZHB. VUK SE – Budai Farkasok NKFT 27 19
11:00 VS Dunakeszi – Abonyi KC 21 17
12:00   Veresegyház VSK   – Budai Farkasok NKFT   22 27
13:00 VS Dunakeszi – SZHB. VUK SE 21 22
14:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   34 26