A 2018/2019-es Országos Gyerekbajnokság FU14 III. osztály Pest megyei Régió B csoportjának eredményei

2018. szeptember 16. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 VS Dunakeszi – Budakalászi SC 26 31
10:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Hevesi SE 4 26
11:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 16 28
12:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   10 30
13:00 Váci KSE – Nagykovácsi Sólymok SE 37 7
14:00   Budakalászi SC   – Veresegyház VSK   9 27
2018. szeptember 30. vasárnap
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
09:00 Budakalászi SC – Nagykovácsi Sólymok SE 40 7
10:00 VS Dunakeszi – Hevesi SE 27 28
11:00 Váci KSE – Budakalászi SC 31 21
12:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   27 16
13:00 Hevesi SE – Váci KSE 24 24
14:00   Veresegyház VSK   – Nagykovácsi Sólymok SE   34 1
2018. október 14. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 28 20
10:00 Budakalászi SC – Hevesi SE 28 24
11:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   16 26
12:00 Hevesi SE – Nagykovácsi Sólymok SE 35 14
13:00   Veresegyház VSK   – Budakalászi SC   29 18
14:00 Nagykovácsi Sólymok SE – VS Dunakeszi 17 24
2018. november 4. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Váci KSE – Hevesi SE 23 21
11:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Budakalászi SC 17 23
12:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   13 34
13:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Váci KSE 9 33
14:00 Budakalászi SC – VS Dunakeszi 28 26
15:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   24 11
2018. november 24. szombat
Kartal, Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   15 19
10:00 Hevesi SE – VS Dunakeszi 20 19
11:00 Budakalászi SC – Váci KSE 24 25
12:00 VS Dunakeszi – Nagykovácsi Sólymok SE 23 20
13:00 Hevesi SE – Budakalászi SC 21 16
14:00   Nagykovácsi Sólymok SE   – Veresegyház VSK   12 29

2017/2018 II. osztály Pest megyei régió Felsőház tabella

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. SZHB. VUK SE 10 8 1 1 244 187 57 17
2.       Veresegyház VSK   10     7     0     3     239     213     26     14  
 
3. VS Dunakeszi 10 5 2 3 205 186 19 12
4. Budai Farkasok NKFT 10 5 0 5 206 207 -1 10
5. Szigetszentmiklósi KSK 10 2 0 8 200 257 -57 4
6. Abonyi KC 10 1 1 8 163 207 -44 3

2017/2018 II. osztály Pest megyei régió Felsőház eredményei

2018. február 25. vasárnap
Kartal, Sportcsarnok
09:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   24 23
10:00 Abonyi KC – SZHB. VUK SE 18 20
11:00 Budai Farkasok NKFT – Szigetszentmiklósi KSK 23 18
12:00   SZHB. VUK SE   – Veresegyház VSK   20 22
13:00 Abonyi KC – Budai Farkasok NKFT 16 24
14:00 Szigetszentmiklósi KSK – VS Dunakeszi 16 29
2018. március 11. vasárnap
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Abonyi KC   21 18
10:00 SZHB. VUK SE – Szigetszentmiklósi KSK 33 15
11:00 VS Dunakeszi – Budai Farkasok NKFT 13 16
12:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   26 19
13:00 Budai Farkasok NKFT – SZHB. VUK SE 17 21
14:00 Abonyi KC – VS Dunakeszi 15 15
2018. március 24. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Budai Farkasok NKFT   – Veresegyház VSK   25 30
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 22 24
11:00 SZHB. VUK SE – VS Dunakeszi 15 15
12:00 Budai Farkasok NKFT – Abonyi KC 20 16
13:00 VS Dunakeszi – Szigetszentmiklósi KSK 20 16
14:00   Veresegyház VSK   – SZHB. VUK SE   23 28
2018. április 29. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 SZHB. VUK SE – Abonyi KC 30 16
10:00 Budai Farkasok NKFT – VS Dunakeszi 18 21
11:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   0 10
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Budai Farkasok NKFT 23 17
13:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   28 26
14:00 Szigetszentmiklósi KSK – SZHB. VUK SE 21 28
2018. május 5. szombat
Szigetszentmiklós, Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 24 23
10:00 SZHB. VUK SE – Budai Farkasok NKFT 27 19
11:00 VS Dunakeszi – Abonyi KC 21 17
12:00   Veresegyház VSK   – Budai Farkasok NKFT   22 27
13:00 VS Dunakeszi – SZHB. VUK SE 21 22
14:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   34 26

Az Országos Gyerekbajnokság II. osztályának a Pest megyei régió B csoportjának eredményei a 2017/2018-as szezonban

2017. szeptember 17. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 Szigetszentmiklósi KSK – Ceglédi KKSE 25 18
10:00 Vecsési SE – Abonyi KC 14 31
11:00 Főnix ISE – Szigetszentmiklósi KSK 16 21
12:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   31 23
13:00 Vecsési SE – Főnix ISE 14 21
14:00   Ceglédi KKSE   – Veresegyház VSK   24 28
2017. október 1. vasárnap
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00 Főnix ISE – Abonyi KC 14 22
10:00 Vecsési SE – Ceglédi KKSE 13 20
11:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   23 26
12:00 Ceglédi KKSE – Főnix ISE 13 17
13:00   Veresegyház VSK   – Vecsési SE   10 0
14:00 Abonyi KC – Szigetszentmiklósi KSK 19 20
2017. október 15. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok
09:00 Főnix ISE – Vecsési SE 14 10
10:00 Ceglédi KKSE – Szigetszentmiklósi KSK 21 16
11:00   Veresegyház VSK   – Abonyi KC   24 22
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Vecsési SE 20 20
13:00 Abonyi KC – Ceglédi KKSE 25 25
14:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   18 22
2017. november 18. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Vecsési SE   – Veresegyház VSK   18 18
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Főnix ISE 17 15
11:00 Abonyi KC – Vecsési SE 17 16
12:00 Főnix ISE – Ceglédi KKSE 17 21
13:00 Szigetszentmiklósi KSK – Abonyi KC 22 19
14:00   Veresegyház VSK   – Ceglédi KKSE   22 18
2017. december 3. vasárnap
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE – Szigetszentmiklósi KSK 24 27
10:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   23 9
11:00 Ceglédi KKSE – Abonyi KC 21 18
12:00   Szigetszentmiklósi KSK   – Veresegyház VSK   28 25
13:00 Abonyi KC – Főnix ISE 24 15
14:00 Ceglédi KKSE – Vecsési SE 13 19

Az Országos Gyerekbajnokság II. osztályának a Pest megyei régió B csoportjának állása a 2017/2018-as szezonban

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szigetszentmiklósi KSK 10 8 1 1 222 200 22 17
2.       Veresegyház VSK   10     6     1     3     218     194     24     13  
 
3. Abonyi KC 10 5 1 4 228 194 34 11
4. Ceglédi KKSE 10 4 1 5 194 200 -6 9
5. Főnix ISE 10 3 0 7 156 187 -31 6
6. Vecsési SE 10 1 2 7 148 191 -43 4