A 2020/2021-es Országos U13-as Gyerekbajnokság VII. csoportjának eredményei

2020. szeptember 27. vasárnap

Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
09:00 Mogyoródi KSK – Gödöllői KC 15 32
09:55 Mogyoródi KSK – GSE 22 14
10:50 Gödöllői KC – Vác 33 10
11:45   GSE   – Veresegyház VSK   34 3
12:40   Vác   – Veresegyház VSK   31 2

2020. október 11. vasárnap

Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
Gödöllői KC – XVI.kerületi KMSE 2 elhalasztva
GSE – XVI.kerületi KMSE 2 elhalasztva
09:55 Gödöllői KC – GSE 30 17
10:50 GSE – XVI.kerületi KMSE 8 33
11:45   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   24 3
12:40   Veresegyház VSK   – XVI.kerületi KMSE   2 32
2020. november 8. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Budakalász Kézilabda Zrt.   1 35
09:55   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   0 26
10:50 Solymári SC – Budakalász Kézilabda Zrt.
11:45 Pilisvörösvári KSK – Vác 28 13
12:40 Vác – Solymári SC

A 2019/2020 Országos U13-as Gyerekbajnokság G csoportjának eredményei

2019. október 12. szombat

Csömör , Sportcsarnok
10:00 Csömöri SSZN KFT – XVI.kerületi KMSE 3 37
10:55   Veresegyház VSK   – KASE   2 32
11:50 XVI.kerületi KMSE – Budakalász KZRT 11 23
12:45   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   0 25
13:40 KASE – Gödöllői KC 33 16
14:35 Budakalász KZRT – VS Dunakeszi 25 11
15:30 Csömöri SSZN KFT – Gödöllői KC 10 16
2019. október 26. szombat
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
09:00 XVI.kerületi KMSE – Körte HVSE 22 20
09:55 Csömöri SSZN KFT – KSA Budapest 5 27
10:50 Gödöllői KC – Körte HVSE 11 17
11:45 Csömöri SSZN KFT – Mikolik Sport School KFT 6 26
12:40   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   29 8
13:35 Gödöllői KC – Mikolik Sport School KFT 17 22
14:30   XVI.kerületi KMSE   – Veresegyház VSK   33 4
2019. november 10. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Gödöllői KC – XVI.kerületi KMSE 13 30
09:55   Veresegyház VSK   – ÓKSI SE   1 27
10:50 XVI.kerületi KMSE – Duna-Pent NKSE 40 6
11:45   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   4 30
12:40 Gödöllői KC – ÓKSI SE 13 26
13:35 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 8 35
2019. november 24. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Angyalföldi Sportiskola I – Gödöllői KC 26 6
09:55   Veresegyház VSK   – BVSC – Zugló   0 33
10:50 Angyalföldi Sportiskola I – Körte HVSE 39 11
11:45 BVSC – Zugló – VS Dunakeszi 27 20
12:40   Angyalföldi Sportiskola 2   – Veresegyház VSK   20 9
13:35 Körte HVSE – VS Dunakeszi 13 13
14:30 Angyalföldi Sportiskola 2 – Gödöllői KC 17 26

2019. december 8. vasárnap

Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   5 22
09:55 VS Dunakeszi – Budapesti Honvéd SE 19 6
10:50 Gödöllői KC – BVSC – Zugló 14 22
11:45 Csömöri SSZN KFT – VS Dunakeszi 7 26
12:40 Duna-Pent NKSE – Budapesti Honvéd SE 23 30
13:35 BVSC – Zugló – Csömöri SSZN KFT 30 7
14:30   Veresegyház VSK   – Duna-Pent NKSE   8 19
2020. március 1. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
10:00 Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 2 26 13
10:55   Veresegyház VSK   – Duna-Pent NKSE   17 20
11:50 Angyalföldi Sportiskola 2 – Budapesti Honvéd SE 36 17
12:45   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT   26 14
13:40 Gödöllői KC – Duna-Pent NKSE 32 9
14:35 Csömöri SSZN KFT – Budapesti Honvéd SE 11 20