A serdülő játékosok statisztikái a 2018/2019-es szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
BALOGH DOMINIK Irányító, beálló 4 19  1 3  2  2
BÁNYÁSZ MÁRTON Átlövő
BERÉNYI BENCE Szélső 3  11  1  1
DYBAS DÁNIEL Szélső  1  8  1
HORVÁTH BENCE Beálló 1 1 1 1
JOÓ PÉTER Szélső 5 6 1 1
KOVÁCS BENCE Beálló
KOVÁCS BENDEGÚZ Szélső 5 10  1  1
LIPPAI BENEDEK Átlövő 5 41 2  1  5  5
MARUSZKI ROLAND Átlövő 3 25 2  2 4 4
MOLNÁR ÁDÁM Kapus  2
MUHA GERGŐ Szélső 1
MUHA LÁSZLÓ Kapus 5
SÜLI ANDRÁS Beálló 3  5  1
SZENDREY BÁLINT Átlövő 5 22  1
TAMÁS BENCE Szélső 3 3  1  1 2 1
TURDA CSABA Szélső 2  1  1
ZSUGA PÉTER Irányító 5 6 3

 

A 2018/2019-es Országos Serdülő Bajnokság III. osztály Közép csoportjának eredményei

2018. szeptember 12. szerda
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC – Körte HVSE 17 41
2018. szeptember 13. csütörtök
18:30 Domony KSE – Gyömrői KA 19 26
2018. szeptember 14. péntek
16:30 Főnix ISE – Szent István SE 32 20
18:30   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   37 22
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Treff 07 SE – Vecsési SE 33 37
2018. szeptember 20. csütörtök
17:30   Gyömrői KA   – Veresegyház VSK   25 28
2018. szeptember 21. péntek
18:00 Mogyoródi KSK – Esztergomi Vitézek RAFC 40 19
2018. szeptember 22. szombat
10:00 Főnix ISE – Vecsési SE 39 29
11:00 Szent István SE – Domony KSE 28 21
2018. szeptember 27. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC – Gyömrői KA 28 31
2018. szeptember 28. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Szent István SE   30 24
18:30 Domony KSE – Vecsési SE 20 36
2018. szeptember 30. vasárnap
15:30 Főnix ISE – Treff 07 SE 45 24
2018. október 2. kedd
17:30 Treff 07 SE – Domony KSE 31 24
2018. október 5. péntek
18:00 Mogyoródi KSK – Körte HVSE 20 33
18:30   Veresegyház VSK   – Vecsési SE   24 30
2018. október 6. szombat
11:00 Szent István SE – Esztergomi Vitézek RAFC 42 26
2018. október 11. csütörtök
17:30 Gyömrői KA – Körte HVSE 28 24
2018. október 12. péntek
18:30 Esztergomi Vitézek RAFC – Vecsési SE 18 42
18:30   Veresegyház VSK   – Treff 07 SE   39 26
2018. október 14. vasárnap
13:30 Főnix ISE – Domony KSE 35 14

A 2018/2019-es Országos Serdülő Bajnokság III. osztály Közép csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Főnix ISE 4 4 0 0 151 90 61 8
2. Vecsési SE 5 4 0 1 174 134 40 8
3.       Veresegyház VSK   5     4     0     1     158     127     31     8  
 
4. Gyömrői KA 4 3 0 1 110 99 11 6
5. Körte HVSE 3 2 0 1 98 65 33 4
6. Szent István SE 4 2 0 2 114 109 5 4
7. Treff 07 SE 4 1 0 3 117 145 -28 2
8. Mogyoródi KSK 3 1 0 2 82 89 -7 1
9. Esztergomi Vitézek RAFC 5 0 0 5 108 196 -88 0
10. Domony KSE 5 0 0 5 98 156 -58 -2
11. Utánpótlás Ak. Szentendre (TÖRÖLVE)
12. Üllői VKSK (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Domony KSE -2
Mogyoródi KSK -1

A 2017/2018-as Országos Serdülő Bajnokság Északi csoportjának eredményei

2017. szeptember 21. csütörtök
18:00 Főnix ISE – Gödöllői KC 22 32
2017. szeptember 23. szombat
10:00   Angyalföldi Sportiskola   – Veresegyház VSK   17 27
14:00 VS Dunakeszi – Budapesti Honvéd SE 18 26
14:00 Váci KSE – B.Braun Gyöngyös II 36 14
18:30 Kántor Anikó SE – Csömöri SSZN KFT 16 27
2017. szeptember 24. vasárnap
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Pásztói KC 19 43
2017. szeptember 27. szerda
18:00 Gödöllői KC – Váci KSE 26 19
2017. szeptember 28. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Angyalföldi Sportiskola 40 17
17:30   B.Braun Gyöngyös II   – Veresegyház VSK   27 21
2017. szeptember 30. szombat
14:00 Pásztói KC – VS Dunakeszi 20 41
18:00 Budapesti Honvéd SE – Főnix ISE 27 5
2017. október 1. vasárnap
09:20   Nagykovácsi Sólymok SE   – Veresegyház VSK   24 32
14:00 Gödöllői KC – Salgótarjáni Strandépítők 17 20
2017. október 2. hétfő
17:15 Salgótarjáni Strandépítők – Váci KSE 24 22
2017. október 7. szombat
12:00 Salgótarjáni Strandépítők – Budapesti Honvéd SE 17 29
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Kántor Anikó SE 15 23
2017. október 8. vasárnap
10:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   35 18
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Csömöri SSZN KFT 17 32
13:00 Főnix ISE – Pásztói KC 35 21
2017. október 9. hétfő
17:15 Salgótarjáni Strandépítők – B.Braun Gyöngyös II 36 30
2017. október 11. szerda
18:30 Budapesti Honvéd SE – Gödöllői KC 31 14
2017. október 12. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – VS Dunakeszi 31 38
2017. október 13. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   11 22
2017. október 14. szombat
10:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 32 30
14:00 Pásztói KC – Salgótarjáni Strandépítők 16 33
18:30 Kántor Anikó SE – Nagykovácsi Sólymok SE 38 13
2017. október 19. csütörtök
18:30 Főnix ISE – Csömöri SSZN KFT 25 20
19:00 B.Braun Gyöngyös II – VS Dunakeszi 23 30
2017. október 21. szombat
14:00 Gödöllői KC – Pásztói KC 42 24
18:00 VS Dunakeszi – Kántor Anikó SE 21 20
19:00   Salgótarjáni Strandépítők   – Veresegyház VSK   32 29
2017. október 22. vasárnap
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Angyalföldi Sportiskola 17 37
2017. október 26. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Salgótarjáni Strandépítők 26 24
2017. október 27. péntek
18:30 Budapesti Honvéd SE – Váci KSE 23 18
2017. október 28. szombat
14:00 Pásztói KC – B.Braun Gyöngyös II 27 28
2017. november 3. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   19 27
2017. november 4. szombat
10:00 Kántor Anikó SE – Főnix ISE 20 25
14:00 Pásztói KC – Budapesti Honvéd SE 18 43
2017. november 5. vasárnap
10:00 Angyalföldi Sportiskola – VS Dunakeszi 20 30
10:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   24 27
2017. november 9. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Váci KSE 22 26
17:30 Főnix ISE – Angyalföldi Sportiskola 25 19
19:00 B.Braun Gyöngyös II – Gödöllői KC 30 36
2017. november 10. péntek
18:30   Budapesti Honvéd SE   – Veresegyház VSK   45 14
2017. november 11. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Nagykovácsi Sólymok SE 49 5
12:00 Pásztói KC – Váci KSE 23 38
2017. november 12. vasárnap
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Kántor Anikó SE 25 23
2017. november 15. szerda
18:00 Gödöllői KC – Csömöri SSZN KFT 27 27
2017. november 16. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Budapesti Honvéd SE 20 35
2017. november 17. péntek
17:00 Kántor Anikó SE – Gödöllői KC 26 31
17:30 VS Dunakeszi – Salgótarjáni Strandépítők 28 25
18:00 Veresegyház VSK – Pásztói KC 32 34
2017. november 18. szombat
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Főnix ISE 22 39
2017. november 19. vasárnap
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Salgótarjáni Strandépítők 17 38
2017. november 22. szerda
18:00 Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 38 10
2017. november 23. csütörtök
19:00 Főnix ISE – VS Dunakeszi 26 41
2017. november 24. péntek
18:30 Budapesti Honvéd SE – Kántor Anikó SE 42 14
2017. november 25. szombat
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Váci KSE 15 34
2017. november 26. vasárnap
10:30 Csömöri SSZN KFT – Pásztói KC 38 29
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Nagykovácsi Sólymok SE 30 22
2017. november 29. szerda
18:00 Gödöllői KC – VS Dunakeszi 29 27
18:30 Váci KSE – Főnix ISE 34 23
2017. november 30. csütörtök
16:30   Csömöri SSZN KFT   – Veresegyház VSK   28 19
2017. december 3. vasárnap
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Budapesti Honvéd SE 18 38
13:00 Kántor Anikó SE – Pásztói KC 29 29
18:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Gödöllői KC 16 44
2017. december 8. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Kántor Anikó SE   29 29
18:30 Budapesti Honvéd SE – Nagykovácsi Sólymok SE 53 15
2017. december 9. szombat
12:00 Angyalföldi Sportiskola – Pásztói KC 28 30
13:00 Váci KSE – Kántor Anikó SE 28 19
2017. december 10. vasárnap
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Főnix ISE 35 24
2017. december 17. vasárnap
16:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Váci KSE 10 45
2018. január 24. szerda
17:00 B.Braun Gyöngyös II – Csömöri SSZN KFT 33 32
2018. január 25. csütörtök
16:00 B.Braun Gyöngyös II – Budapesti Honvéd SE 18 32
2018. február 1. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Kántor Anikó SE 27 32
2018. február 6. kedd
17:40 Főnix ISE – B.Braun Gyöngyös II 37 32
2018. február 8. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Kántor Anikó SE 21 14
2018. február 11. vasárnap
16:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 26 24
2018. február 14. szerda
18:00 Gödöllői KC – Főnix ISE 34 17
2018. február 15. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Angyalföldi Sportiskola 41 21
2018. február 16. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – VS Dunakeszi 36 26
18:00   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   31 19
19:00 Gödöllői KC – Nagykovácsi Sólymok SE 44 16
2018. február 17. szombat
09:30 Váci KSE – Salgótarjáni Strandépítők 34 27
14:00 VS Dunakeszi – B.Braun Gyöngyös II 39 25
2018. február 18. vasárnap
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Pásztói KC 27 44
2018. február 21. szerda
17:00 Főnix ISE – Budapesti Honvéd SE 21 37
2018. február 23. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Nagykovácsi Sólymok SE   44 29
2018. február 24. szombat
16:00 VS Dunakeszi – Pásztói KC 35 25
2018. február 25. vasárnap
10:00 Salgótarjáni Strandépítők – Gödöllői KC 27 24
13:00 Angyalföldi Sportiskola – Csömöri SSZN KFT 16 34
2018. február 28. szerda
18:00 Gödöllői KC – B.Braun Gyöngyös II 23 27
2018. március 2. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Salgótarjáni Strandépítők 34 18
18:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   23 38
2018. március 3. szombat
15:15 B.Braun Gyöngyös II – Váci KSE 26 32
15:30 Kántor Anikó SE – Angyalföldi Sportiskola 25 19
2018. március 4. vasárnap
16:00 Főnix ISE – Pásztói KC 42 32
2018. március 7. szerda
18:00 Gödöllői KC – Budapesti Honvéd SE 17 16
18:15 Salgótarjáni Strandépítők – Pásztói KC 31 30
2018. március 8. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Salgótarjáni Strandépítők 35 29
2018. március 10. szombat
14:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Kántor Anikó SE 18 29
2018. március 11. vasárnap
10:00 VS Dunakeszi – Csömöri SSZN KFT 22 21
10:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   29 22
2018. március 14. szerda
18:00   Veresegyház VSK   – Salgótarjáni Strandépítők   25 33
2018. március 16. péntek
12:00 Váci KSE – Nagykovácsi Sólymok SE 44 14
18:00 Budapesti Honvéd SE – B.Braun Gyöngyös II 37 21
2018. március 17. szombat
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Nagykovácsi Sólymok SE 27 24
14:00 Pásztói KC – Gödöllői KC 22- 33
18:00 Kántor Anikó SE – VS Dunakeszi 21 25
2018. március 18. vasárnap
14:30 Csömöri SSZN KFT – Főnix ISE 32 30
2018. március 21. szerda
18:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   34 20
2018. március 22. csütörtök
19:00 VS Dunakeszi – Angyalföldi Sportiskola 41 13
2018. március 23. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Pásztói KC 45 19
2018. március 24. szombat
10:00 Főnix ISE – Kántor Anikó SE 31 25
16:30 Salgótarjáni Strandépítők – Csömöri SSZN KFT 35 29
2018. március 29. csütörtök
14:00 Csömöri SSZN KFT – Nagykovácsi Sólymok SE 35 27
2018. március 30. péntek
11:00 Váci KSE – Csömöri SSZN KFT 33 25
2018. április 6. péntek
18:00 B.Braun Gyöngyös II – Pásztói KC 33 27
2018. április 8. vasárnap
09:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Salgótarjáni Strandépítők 19 37
14:00 Váci KSE – Angyalföldi Sportiskola 36 10
2018. április 12. csütörtök
16:45 Csömöri SSZN KFT – Gödöllői KC 25 19
2018. április 13. péntek
17:45 B.Braun Gyöngyös II – Nagykovácsi Sólymok SE 46 18
18:00   Veresegyház VSK   – Budapesti Honvéd SE   10 44
2018. április 14. szombat
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Főnix ISE 17 25
11:00 Kántor Anikó SE – Salgótarjáni Strandépítők 29 36
11:50 Nagykovácsi Sólymok SE – VS Dunakeszi 11 61
16:00 Váci KSE – Pásztói KC 32 24
2018. április 18. szerda
18:00 Gödöllői KC – Kántor Anikó SE 37 18
2018. április 20. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Csömöri SSZN KFT 36 18
2018. április 21. szombat
13:00 Salgótarjáni Strandépítők – Angyalföldi Sportiskola 36 21
18:00   Pásztói KC   – Veresegyház VSK   19 19
2018. április 22. vasárnap
16:00 Váci KSE – Budapesti Honvéd SE 18 20
17:00 Főnix ISE – Nagykovácsi Sólymok SE 44 16
2018. április 25. szerda
18:00   Veresegyház VSK   – B.Braun Gyöngyös II   30 32
2018. április 27. péntek
16:00 Angyalföldi Sportiskola – Gödöllői KC 9 33
2018. április 28. szombat
14:00 Pásztói KC – Csömöri SSZN KFT 24 35
16:00 VS Dunakeszi – Főnix ISE 30 39
17:00 Kántor Anikó SE – Budapesti Honvéd SE 17 37
2018. április 29. vasárnap
14:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK    
2018. május 3. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Főnix ISE 36 32
2018. május 4. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Angyalföldi Sportiskola 28 10
18:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT   31 30
2018. május 5. szombat
13:00 Salgótarjáni Strandépítők – VS Dunakeszi 28 24
14:00 Pásztói KC – Kántor Anikó SE 29 26
16:00 Főnix ISE – Váci KSE 22 41
2018. május 6. vasárnap
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – B.Braun Gyöngyös II 29 47
2018. május 12. szombat
10:00 Főnix ISE – Salgótarjáni Strandépítők 25 24
10:00 VS Dunakeszi – Gödöllői KC 25 31
11:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Budapesti Honvéd SE 23 50
11:45   Kántor Anikó SE   – Veresegyház VSK   30 30
14:00 Pásztói KC – Angyalföldi Sportiskola 30 19
2018. május 13. vasárnap
09:00 Csömöri SSZN KFT – B.Braun Gyöngyös II 35 33
10:00 Váci KSE – Gödöllői KC 26 20
2018. május 15. kedd
17:30 Angyalföldi Sportiskola – B.Braun Gyöngyös II 24  – 30 
2018. május 16. szerda
15:20 Kántor Anikó SE – B.Braun Gyöngyös II  34 – 25
2018. május 18. péntek
17:00 Kántor Anikó SE – Váci KSE 15  – 21 

A 2017/2018-as Országos Serdülő Bajnokság Északi csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budapesti Honvéd SE 24 23 0 1 844 407 437 46
2. Váci KSE 24 19 0 5 710 482 228 38
3. Gödöllői KC 24 17 1 6 713 519 194 35
4. VS Dunakeszi 24 17 0 7 780 572 208 34
5. Salgótarjáni Strandépítők 24 17 0 7 700 612 88 33
6. Főnix ISE 24 14 0 10 665 670 -5 28
7. Csömöri SSZN KFT 24 13 1 10 683 626 57 27
8. B.Braun Gyöngyös II 24 12 0 12 719 729 -10 24
9. Kántor Anikó SE 24 6 3 15 572 641 -69 15
10. Pásztói KC 24 6 2 16 649 783 -134 14
11.       Veresegyház VSK   24     5     3     16     560     695     -135     12  
 
12. Angyalföldi Sportiskola 24 2 0 22 438 754 -316 4
13. Nagykovácsi Sólymok SE 24 0 0 24 451 994 -543 -4
14. Mikolik Sport School KFT (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Nagykovácsi Sólymok SE -4
Salgótarjáni Strandépítők KC -1
Veresegyház VSK -1

Férfi kézilabda serdülő csapatunk őszi menetrendje a 2017/2018-as szezonban

Veresegyház VSK
Országos Serdülő Bajnokság III. osztály Északi csoport
2017/2018
Ősz
Forduló Hazai Vendég Dátum Nap Időpont
1 ASI-DSE Veresegyház VSK 09.23. szombat 10:00
Gyöngysport KN Kft. II. Veresegyház VSK 09.28. csütörtök 17:30
2 Nagykovácsi Solymok SE Veresegyház VSK 10.01. vasárnap 10:50
3 VS Dunakeszi Veresegyház VSK 10.08. vasárnap 10:00
4 Veresegyház VSK Főnix ISE 10.13. péntek 18:00
5 Salgótarján STRépítők Veresegyház VSK 10.21 szombat 19:00
6 Veresegyház VSK Gödöllői KC 11.03. péntek 18:00
Veresegyház VSK Váci KSE II. 11.05. vasárnap 10:00
7 Bp Honvéd Veresegyház VSK 11.10. péntek 18:30
8 Veresegyház VSK Pásztói KC 11.17. péntek 18:00
9 Mikolik Sport School Kft Veresegyház VSK
10 Csömör KSK Veresegyház VSK 11.30 csütörtök 16:30
11 Veresegyház VSK Kántor Anikó SE 12.08. péntek 18:00

2016/2017-es Országos Serdülő Bajnokság F1 csoport Alsóházi rájátszásának végeredménye

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. XVI.kerületi KMSE 8 8 0 0 263 156 107 16
2. SZKSK II. Érd 8 4 1 3 227 213 14 8
3. Szent István SE 8 3 0 5 189 220 -31 6
4. Vecsés SE 8 3 0 5 196 231 -35 6
5. Veresegyház VSK 8 1 1 6 193 248 -55 1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Szigetszentmiklósi KSK II. -1
Veresegyház VSK -2

2016/2017-es Országos Serdülő Bajnokság F1 csoportjának végeredménye

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC II-Allimax 16 16 0 0 539 336 203 32
2. PLER-Budapest II 16 12 1 3 499 342 157 25
3. Gyömrő VSK 16 12 1 3 464 381 83 25
4. Szigetszentmiklósi KSK 16 11 0 5 439 363 76 22
5. XVI. kerületi KMSE 16 7 0 9 371 352 19 13
6. Szigetszentmikl. II-Érd 16 6 0 10 405 407 -2 12
7. Vecsés SE 16 3 0 13 328 470 -142 5
8. Szent István SE-Óbudai KS 16 2 1 13 310 481 -171 5
9. Veresegyház VSK 16 1 1 14 332 555 -223 -7
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Vecsés SE ÉL-TEAM -1
Veresegyház VSK -10
XVI. kerületi KMSE -1