2018/2019-es Pest megyei női felnőtt bajnokság rájátszása

Felsőház (1-8. helyért)

Negyeddöntők

2019. április 13. szombat
18:00 Százhalombattai KE – Alsónémedi SE 24 25
18:30 Csömöri SSZN KFT – DKA 22 47
2019. április 14. vasárnap
17:00 Bugyi SE – Floor Trend Hatvani KSZSE 14 34
18:00 Gödi SE II. – Abonyi KC 31 28
2019. április 27. szombat
12:00 Abonyi KC – Gödi SE II. 18 18
17:00 Floor Trend Hatvani KSZSE – Bugyi SE 40 28
2019. április 28. vasárnap
11:15 DKA – Csömöri SSZN KFT 42 29
18:00 Alsónémedi SE – Százhalombattai KE 30 23

Elődöntők

1-4. helyért

2019. május 1. szerda
18:00 Gödi SE II. – DKA  26 – 36
2019. május 5. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Floor Trend Hatvani KSZSE  31 – 29
2019. május 12. vasárnap
12:00 Floor Trend Hatvani KSZSE – Alsónémedi SE  30  – 28
18:00 DKA – Gödi SE II.        39 – 18

5-8. helyért

2019. május 4. szombat
10:00 Bugyi SE – Százhalombattai KE  38 – 29
17:30 Csömöri SSZN KFT – Abonyi KC 35 – 30
2019. május 11. szombat
16:00 Százhalombattai KE – Bugyi SE 27 – 25
18:00 Abonyi KC – Csömöri SSZN KFT                                      28 – 23

Helyosztók

1. helyért

2019. június 1. szombat
 15:55 DKA – Floor Trend Hatvani KSZSE

3. helyért

2019. június 1. szombat
 10:00 Alsónémedi SE – Gödi SE II.

5. helyért

2019. május 18. szombat
17:30 Bugyi SE – Abonyi KC 39 32
2019. május 25. szombat
18:00 Abonyi KC – Bugyi SE          39 – 34

7. helyért

2019. május 18. szombat
12:30 Csömöri SSZN KFT – Százhalombattai KE 18 24
2019. május 22. szerda
20:00 Százhalombattai KE – Csömöri SSZN KFT                  39 – 24

Alsóház 

Elődöntők

9-12. helyért

2019. május 5. vasárnap
10:00 Jászberényi NKE – Kóka KSK  26 – 19
17:00 Dunavarsányi TE – Aranyszarvas SE  26 -33
2019. május 11. szombat
18:00 Aranyszarvas SE – Dunavarsányi TE  38 – 26
19:00 Kóka KSK  – Jászberényi NKE                                                 37 – 28

13-16. helyért

2019. április 28. vasárnap
18:00   Veresegyház VSK   – IN-ÖR KC. II.   28 33
2019. május 5. vasárnap
17:00 Mogyoródi KSK – Albertirsa SE  31 – 26
2019. május 11. szombat
14:00   IN-ÖR KC. II.   – Veresegyház VSK  29 – 21
2019. május 12. vasárnap
14:00 Albertirsa SE  – Mogyoródi KSK                                               24 – 24

17-20. helyért

2019. május 4. szombat
17:00 Vácrátót KSE – Szigetszentmiklós NKSE II 22 -34
2019. május 5. vasárnap
10:00 Jászárokszállás VSE – Sülysápi SE  38 – 34
2019. május 9. csütörtök
17:30 Sülysápi SE – Jászárokszállás VSE 32 – 32
2019. május 12. vasárnap
15:00 Szigetszentmiklós NKSE II Vácrátót KSE                                                 39 – 23

Helyosztók

9. helyért

2019. május 20. hétfő
18:00 Aranyszarvas SE – Kóka KSK 40 26
2019. május 26. vasárnap
10:00 Kóka KSK – Aranyszarvas SE 34 38

11. helyért

2019. május 17. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 19 30
2019. május 26. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Jászberényi NKE   27 – 24

13. helyért

2019. május 19. vasárnap
17:00 Mogyoródi KSK – IN-ÖR KC. II. 23 16
2019. május 23. csütörtök
18:30 IN-ÖR KC. II. – Mogyoródi KSK      25 – 22

15. helyért

2019. május 18. szombat
13:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   25 30
2019. május 26. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK  21- 21 

17. helyért

2019. május 19. vasárnap
Jászárokszállás VSE – Szigetszentmiklós NKSE II
2019. május 25. szombat
09:00 Szigetszentmiklós NKSE II – Jászárokszállás VSE                      49 – 34

19. helyért

2019. május 19. vasárnap
10:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 36 32
2019. május 25. szombat
10:00 Sülysápi SE -Vácrátót KSE  35-28