A 2019/2020-as Pest megyei női kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2019. szeptember 13. péntek
19:00 Aranyszarvas SE – Jászberényi NKE 29 27
2019. szeptember 15. vasárnap
12:00 Dunavarsányi TE – Sülysápi SE 44 28
15:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   33 20
2019. szeptember 21. szombat
16:00 Sülysápi SE – Aranyszarvas SE 21 40
2019. szeptember 22. vasárnap
10:00 Jászberényi NKE – Százhalombattai KE 22 34
16:00   Veresegyház VSK   – Dunavarsányi TE   30 28
2019. szeptember 29. vasárnap
12:00 Százhalombattai KE – Sülysápi SE 55 18
17:00 Alsónémedi SE – Jászberényi NKE 39 20
18:00   Aranyszarvas SE   – Veresegyház VSK   36 26
18:00 Dunavarsányi TE – Mogyoródi KSK 25 26
2019. október 4. péntek
20:00 Mogyoródi KSK – Aranyszarvas SE 29 21
2019. október 5. szombat
14:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE   26 30
2019. október 6. vasárnap
10:00 Sülysápi SE – Alsónémedi SE 18 49
2019. október 12. szombat
15:00 Százhalombattai KE – Mogyoródi KSK 39 25
2019. október 13. vasárnap
18:00   Alsónémedi SE   – Veresegyház VSK   36 21
18:00 Aranyszarvas SE – Dunavarsányi TE 29 33

A 2019/2020-as Pest megyei női kézilabda bajnokság B csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Százhalombattai KE 4 4 0 0 158 91 67 8
2. Alsónémedi SE 3 3 0 0 124 59 65 6
3. Aranyszarvas SE 5 3 0 2 155 136 19 6
4. Mogyoródi KSK 4 3 0 1 113 105 8 6
5. Dunavarsányi TE 4 2 0 2 130 113 17 4
6.       Veresegyház VSK   5     1     0     4     123     163     -40     2  
 
7. Jászberényi NKE 3 0 0 3 69 102 -33 0
8. Sülysápi SE 4 0 0 4 85 188 -103 0

2018/2019-es Pest megyei női felnőtt bajnokság rájátszása

Felsőház (1-8. helyért)

Negyeddöntők

2019. április 13. szombat
18:00 Százhalombattai KE – Alsónémedi SE 24 25
18:30 Csömöri SSZN KFT – DKA 22 47
2019. április 14. vasárnap
17:00 Bugyi SE – Floor Trend Hatvani KSZSE 14 34
18:00 Gödi SE II. – Abonyi KC 31 28
2019. április 27. szombat
12:00 Abonyi KC – Gödi SE II. 18 18
17:00 Floor Trend Hatvani KSZSE – Bugyi SE 40 28
2019. április 28. vasárnap
11:15 DKA – Csömöri SSZN KFT 42 29
18:00 Alsónémedi SE – Százhalombattai KE 30 23

Elődöntők

1-4. helyért

2019. május 1. szerda
18:00 Gödi SE II. – DKA  26 – 36
2019. május 5. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Floor Trend Hatvani KSZSE  31 – 29
2019. május 12. vasárnap
12:00 Floor Trend Hatvani KSZSE – Alsónémedi SE  30  – 28
18:00 DKA – Gödi SE II.        39 – 18

5-8. helyért

2019. május 4. szombat
10:00 Bugyi SE – Százhalombattai KE  38 – 29
17:30 Csömöri SSZN KFT – Abonyi KC 35 – 30
2019. május 11. szombat
16:00 Százhalombattai KE – Bugyi SE 27 – 25
18:00 Abonyi KC – Csömöri SSZN KFT                                      28 – 23

Helyosztók

1. helyért

2019. június 1. szombat
 15:55 DKA – Floor Trend Hatvani KSZSE

3. helyért

2019. június 1. szombat
 10:00 Alsónémedi SE – Gödi SE II.

5. helyért

2019. május 18. szombat
17:30 Bugyi SE – Abonyi KC 39 32
2019. május 25. szombat
18:00 Abonyi KC – Bugyi SE          39 – 34

7. helyért

2019. május 18. szombat
12:30 Csömöri SSZN KFT – Százhalombattai KE 18 24
2019. május 22. szerda
20:00 Százhalombattai KE – Csömöri SSZN KFT                  39 – 24

Alsóház 

Elődöntők

9-12. helyért

2019. május 5. vasárnap
10:00 Jászberényi NKE – Kóka KSK  26 – 19
17:00 Dunavarsányi TE – Aranyszarvas SE  26 -33
2019. május 11. szombat
18:00 Aranyszarvas SE – Dunavarsányi TE  38 – 26
19:00 Kóka KSK  – Jászberényi NKE                                                 37 – 28

13-16. helyért

2019. április 28. vasárnap
18:00   Veresegyház VSK   – IN-ÖR KC. II.   28 33
2019. május 5. vasárnap
17:00 Mogyoródi KSK – Albertirsa SE  31 – 26
2019. május 11. szombat
14:00   IN-ÖR KC. II.   – Veresegyház VSK  29 – 21
2019. május 12. vasárnap
14:00 Albertirsa SE  – Mogyoródi KSK                                               24 – 24

17-20. helyért

2019. május 4. szombat
17:00 Vácrátót KSE – Szigetszentmiklós NKSE II 22 -34
2019. május 5. vasárnap
10:00 Jászárokszállás VSE – Sülysápi SE  38 – 34
2019. május 9. csütörtök
17:30 Sülysápi SE – Jászárokszállás VSE 32 – 32
2019. május 12. vasárnap
15:00 Szigetszentmiklós NKSE II Vácrátót KSE                                                 39 – 23

Helyosztók

9. helyért

2019. május 20. hétfő
18:00 Aranyszarvas SE – Kóka KSK 40 26
2019. május 26. vasárnap
10:00 Kóka KSK – Aranyszarvas SE 34 38

11. helyért

2019. május 17. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 19 30
2019. május 26. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Jászberényi NKE   27 – 24

13. helyért

2019. május 19. vasárnap
17:00 Mogyoródi KSK – IN-ÖR KC. II. 23 16
2019. május 23. csütörtök
18:30 IN-ÖR KC. II. – Mogyoródi KSK      25 – 22

15. helyért

2019. május 18. szombat
13:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   25 30
2019. május 26. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK  21- 21 

17. helyért

2019. május 19. vasárnap
Jászárokszállás VSE – Szigetszentmiklós NKSE II
2019. május 25. szombat
09:00 Szigetszentmiklós NKSE II – Jászárokszállás VSE                      49 – 34

19. helyért

2019. május 19. vasárnap
10:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 36 32
2019. május 25. szombat
10:00 Sülysápi SE -Vácrátót KSE  35-28

A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. DKA 18 16 0 2 718 434 284 32
2. Alsónémedi SE 18 15 0 3 612 443 169 30
3. Abonyi KC 18 14 1 3 601 423 178 29
4. Bugyi SE 18 14 1 3 609 439 170 29
5. Dunavarsányi TE 18 7 0 11 505 534 -29 14
6. Albertirsa SE 18 7 0 11 464 508 -44 14
7. Jászberényi NKE 18 7 0 11 415 529 -114 14
8.       Veresegyház VSK 18 6 0 12 495 513 -18 12
9. Sülysápi SE 18 2 0 16 418 680 -262 4
10. Vácrátót KSE 18 1 0 17 317 651 -334 2
11. Mogyoródi KSK I. (TÖRÖLVE)

A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – DKA   19 37
2018. szeptember 9. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Sülysápi SE 45 21
17:00 Abonyi KC – Jászberényi NKE 28 16
18:00 Dunavarsányi TE – Vácrátót KSE 34 10
2018. szeptember 14. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Alsónémedi SE 20 30
2018. szeptember 15. szombat
12:00   Sülysápi SE   – Veresegyház VSK   28 31
17:00 Vácrátót KSE – Bugyi SE 13 38
2018. szeptember 16. vasárnap
17:00 Abonyi KC – DKA 29 21
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Vácrátót KSE   34 17
17:00 Abonyi KC – Sülysápi SE 38 16
18:00 Alsónémedi SE – DKA 37 28
18:00 Dunavarsányi TE – Albertirsa SE 25 19
2018. szeptember 29. szombat
10:00 Sülysápi SE – Alsónémedi SE 18 37
19:00 Vácrátót KSE – Abonyi KC 12 44
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Bugyi SE 26 32
18:00 DKA – Jászberényi NKE 52 24
2018. október 5. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Sülysápi SE 20 26
2018. október 6. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   27 29
17:00 Bugyi SE – Dunavarsányi TE 40 27
2018. október 7. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Vácrátót KSE 39 19
2018. október 13. szombat
10:00 Sülysápi SE – DKA 20 36
17:00 Vácrátót KSE – Jászberényi NKE 17 30
2018. október 14. vasárnap
15:00 Albertirsa SE – Abonyi KC 23 28
16:00   Dunavarsányi TE   – Veresegyház VSK   25 37
2018. október 18. csütörtök
19:00 Alsónémedi SE – Albertirsa SE 40 18
2018. október 20. szombat
19:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE   23 36
2018. október 21. vasárnap
10:00 DKA – Vácrátót KSE 36 19
17:00 Abonyi KC – Dunavarsányi TE 32 20
2018. október 27. szombat
17:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 24 28
2018. október 28. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Jászberényi NKE 35 21
18:00 Bugyi SE – Abonyi KC 30 32
18:00 Dunavarsányi TE – Alsónémedi SE 27 34
2018. október 30. kedd
18:30 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 30 29
2018. november 4. vasárnap
17:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   26 16
18:00 Alsónémedi SE – Bugyi SE 24 26
18:00 DKA – Albertirsa SE 36 21
2018. november 10. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Alsónémedi SE   32 41
2018. november 11. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Jászberényi NKE 25 10
16:00 Albertirsa SE – Sülysápi SE 36 21
18:00 Dunavarsányi TE – DKA 24 37
2018. november 16. péntek
18:30   Jászberényi NKE   – Veresegyház VSK   29 26
2018. november 17. szombat
12:00 Sülysápi SE – Dunavarsányi TE 31 33
18:00 Alsónémedi SE – Abonyi KC 29 28
2018. november 18. vasárnap
17:00 Vácrátót KSE – Albertirsa SE 23 29
18:00 DKA – Bugyi SE 39 28
2018. november 23. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Abonyi KC 18 37
2018. november 24. szombat
10:00 Sülysápi SE – Bugyi SE 27 53
17:00 Vácrátót KSE – Dunavarsányi TE 17 34
2018. november 25. vasárnap
18:00   DKA   – Veresegyház VSK   34 25
2018. december 1. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Sülysápi SE   41 25
17:00 Bugyi SE – Vácrátót KSE 38 15
2018. december 2. vasárnap
14:00 DKA – Abonyi KC 43 25
18:00 Alsónémedi SE – Jászberényi NKE 43 17
2018. december 8. szombat
10:00 Sülysápi SE – Abonyi KC 18 46
15:00 Albertirsa SE – Dunavarsányi TE 25 30
19:00   Vácrátót KSE   – Veresegyház VSK   16 33
2018. december 9. vasárnap
17:00 DKA – Alsónémedi SE 42 22
2019. február 1. péntek
18:30 Jászberényi NKE – DKA 23 35
2019. február 2. szombat
16:00 Bugyi SE – Albertirsa SE 31 24
18:00 Abonyi KC – Vácrátót KSE 47 13
2019. február 3. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Sülysápi SE 48 28
2019. február 9. szombat
10:00 Sülysápi SE – Jászberényi NKE 19 28
15:00 Vácrátót KSE – Alsónémedi SE 19 39
2019. február 10. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   26 21
16:00 Dunavarsányi TE – Bugyi SE 21 34
2019. február 13. szerda
19:00 Jászberényi NKE – Vácrátót KSE 36 18
2019. február 16. szombat
17:00 Abonyi KC – Albertirsa SE 33 28
2019. február 17. vasárnap
16:00   Veresegyház VSK   – Dunavarsányi TE   36 26
16:00 DKA – Sülysápi SE 69 20
2019. február 23. szombat
16:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK   28 20
2019. február 24. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Alsónémedi SE 22 30
16:00 Dunavarsányi TE – Abonyi KC 29 36
18:30 Vácrátót KSE – DKA 14 51
2019. március 2. szombat
17:00 Abonyi KC – Bugyi SE 33 33
18:30 Alsónémedi SE – Dunavarsányi TE 34 25
2019. március 3. vasárnap
10:00 Sülysápi SE – Vácrátót KSE 28 29
18:00 Jászberényi NKE – Albertirsa SE 25 21
2019. március 9. szombat
16:00 Bugyi SE – Alsónémedi SE 28 25
16:00   Veresegyház VSK   – Abonyi KC   24 34
2019. március 10. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – DKA 24 43
18:00 Dunavarsányi TE – Jászberényi NKE 28 15
2019. március 23. szombat
10:00 Sülysápi SE – Albertirsa SE 20 25
2019. március 24. vasárnap
09:00 Jászberényi NKE – Bugyi SE 23 31
14:00 DKA – Dunavarsányi TE 43 27
18:00   Alsónémedi SE   – Veresegyház VSK   26 21
2019. április 6. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Jászberényi NKE   29 30
17:00 Abonyi KC – Alsónémedi SE 25 34
2019. április 7. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Vácrátót KSE 33 22
16:00 Bugyi SE – DKA 33 36
18:00 Dunavarsányi TE – Sülysápi SE 41 24