A férfi ifjúsági játékosok statisztikái a 2020/2021-es szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Beálló 9 17 3  5  1
Gáspár Benedek Átlövő  4 37  3  4  1
Harsányi Csanád Kapus 9
Horváth Bence Beálló, Szélső
Joó Péter Szélső 2  6
Kis Máté Átlövő 9 94  2  3  20  15
Kovács Bendegúz Szélső
Lippai Benedek Szélső 9 55 1  5  3  3
Maruszki Roland  Irányító, Átlövő  1  1  1
Molnár Ádám Beálló 5 8  3
Muha László Kapus
Sasvári Ábel Szélső 5 21  1 2 4 3
Sos Patrik Beálló 7 5  1  2  0
Süli András Beálló, Átlövő 3 5  1
Szendrey Bálint Átlövő 4  19  1  3  6  5
Tamás Bence Szélső  5  22  1  2
Vágási Lionel Szélső 8  4  1
Zsuga Péter Irányító  4  13  2  1

A 2020/2021-es Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2020. szeptember 6. vasárnap
18:30   Csömör KSK   – Veresegyház VSK   28 23
2020. szeptember 11. péntek
16:30 Solymári SC – Rákosmenti KSK 34 24
2020. szeptember 13. vasárnap
PLER-Budapest – Pénzügyőr SE
14:30 Pilisvörösvári KSK – Salgótarjáni Strandépítők 30 37
16:00 Gödöllői KC – Domony KSE 36 30
18:00 Vác – Szent István SE – MAC 29 36
2020. szeptember 20. vasárnap
Salgótarjáni Strandépítők – Solymári SC
Csömör KSK – Gödöllői KC
Domony KSE – PLER-Budapest
Pénzügyőr SE – Pilisvörösvári KSK
14:00 Rákosmenti KSK – Vác 25 31
17:00   Szent István SE – MAC   – Veresegyház VSK   46 33
2020. szeptember 23. szerda
18:00   Pénzügyőr SE-Budafok   – Veresegyház VSK   25 30
2020. szeptember 25. péntek
17:00 Solymári SC – Pilisvörösvári KSK 28 42
2020. szeptember 26. szombat
11:45   Veresegyház VSK   – Rákosmenti KSK   41 20
2020. szeptember 27. vasárnap
Vác – Salgótarjáni Strandépítők
Pénzügyőr SE – Domony KSE
15:00 PLER-Budapest – Csömör KSK 25 25
16:00 Gödöllői KC – Szent István SE – MAC 49 28
2020. október 2. péntek
19:00 Gödöllői KC – Pénzügyőr SE-Budafok 47 13
2020. október 4. vasárnap
18:00 Vác – Pénzügyőr SE-Budafok 40 15
2020. október 10. szombat
16:30 Csömör KSK – Domony KSE 18 17
18:30 Szent István SE – MAC – PLER-Budapest 26 32
2020. október 11. vasárnap
Solymári SC – Pénzügyőr SE elhalasztva
Salgótarjáni Strandépítők – Veresegyház VSK elhalasztva
10:30 Pilisvörösvári KSK – Vác 27 27
15:15 Rákosmenti KSK – Gödöllői KC 25 45
2020. október 14. szerda
18:30 Pénzügyőr SE-Budafok – Csömör KSK 16 26
2020. október 16. péntek
17:00 PLER-Budapest – Pénzügyőr SE-Budafok 37 23
2020. október 17. szombat
Pénzügyőr SE – Csömör KSK elhalasztva
11:45   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   41 40
2020. október 18. vasárnap
Domony KSE – Szent István SE – MAC elhalasztva
15:00 PLER-Budapest – Rákosmenti KSK 39 33
16:00 Gödöllői KC – Salgótarjáni Strandépítők 57 28
18:00 Vác – Solymári SC 41 21
2020. október 21. szerda
18:30 Pénzügyőr SE-Budafok – Rákosmenti KSK 30 24
2020. október 24. szombat
15:00 Pilisvörösvári KSK – Gödöllői KC 32 51
2020. október 25. vasárnap
Vác – Pénzügyőr SE elhalasztva
12:00 Rákosmenti KSK – Domony KSE 29 39
14:00   Solymári SC   – Veresegyház VSK   19 50
18:00 Salgótarjáni Strandépítők – PLER-Budapest 25 34
18:00 Szent István SE – MAC – Csömör KSK 27 35
2020. október 27. kedd
19:00 Domony KSE – PLER-Budapest 32 30
2020. október 31. szombat
14:00 Pilisvörösvári KSK – Pénzügyőr SE-Budafok 37 23
2020. november 3. kedd
18:30 Domony KSE – Pénzügyőr SE-Budafok 40 23
2020. november 8. vasárnap
16:30 Csömör KSK – Gödöllői KC 21 34
2020. november 14. szombat
11:45   Veresegyház VSK   – Vác   29 35
16:00 Pénzügyőr SE – Szent István SE – MAC 38 23
2020. november 15. vasárnap
PLER-Budapest – Pilisvörösvári KSK elhalasztva
Csömör KSK – Rákosmenti KSK elhalasztva
10:00 Domony KSE – Salgótarjáni Strandépítők 38 31
16:00 Gödöllői KC – Solymári SC 50 22
2020. november 18. szerda
18:00 Pénzügyőr SE-Budafok – Salgótarjáni Strandépítők 25 34
2020. november 21. szombat
Solymári SC – PLER-Budapest elhalasztva
Rákosmenti KSK – Szent István SE – MAC elhalasztva
10:00   Veresegyház VSK   – Pénzügyőr SE   27 36
18:00 Salgótarjáni Strandépítők – Csömör KSK 31 29
2020. november 22. vasárnap
Pilisvörösvári KSK – Domony KSE elhalasztva
19:15 Vác – Gödöllői KC 32 45
2020. november 28. szombat
Csömör KSK – Pilisvörösvári KSK elhalasztva
Pénzügyőr SE – Rákosmenti KSK elhalasztva
2020. november 29. vasárnap
Domony KSE – Solymári SC elhalasztva
10:30 Szent István SE – MAC – Salgótarjáni Strandépítők 32 26
15:30 PLER-Budapest – Vác 37 19
16:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   44 33

A 2020/2021-es Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság B csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gödöllői KC 10 10 0 0 458 264 194 20
2. PLER-Budapest 7 5 1 1 234 183 51 11
3. Vác 8 4 1 3 254 235 19 9
4. Csömör KSK 7 4 1 2 182 173 9 9
5. Domony KSE 6 4 0 2 196 167 29 8
6.       Veresegyház VSK   9     4     0     5     307     293     14     8  
 
7. Szent István SE – MAC 7 3 0 4 218 242 -24 6
8. Salgótarjáni Strandépítők 7 3 0 4 212 245 -33 6
9. Pilisvörösvári KSK 6 2 1 3 208 207 1 5
10. Pénzügyőr SE 2 2 0 0 74 50 24 4
11. Pénzügyőr SE-Budafok 9 1 0 8 193 315 -122 2
12. Solymári SC 5 1 0 4 124 207 -83 1
13. Rákosmenti KSK 7 0 0 7 180 259 -79 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Rákosmenti KSK -1
Solymári SC -1

A férfi ifjúsági játékosok statisztikái a 2019/2020-as szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Beálló 15 31  3  4  1 1
Gáspár Benedek Átlövő 12 138 4 7 20 11
Harsányi Csanád Kapus 16
Helembai Márk Szélső, Irányító 13 59  5  5  1  1
Horváth Bence Beálló, Szélső 6  2 3
Joó Péter Szélső  6  15  1
Karlik Roland Átlövő 11 11 1 4  1 1
Kis Máté Átlövő 14 147 8 11 28 22
Kovács Bendegúz Szélső 6 4  1
Lippai Benedek Szélső 16 59 1 11  1  1
Maruszki Roland  Irányító, Átlövő 7 13 1 5
Molnár Ádám Beálló  1 4 1
Muha László Kapus 4
Sos Patrik Beálló 7 2 2
Süli András Beálló 2
Szendrey Bálint Átlövő 14 33 2  2 4 3
Tamás Bence Szélső  6  6
Vágási Lionel Szélső 11 8
Zsuga Péter Irányító 11  13  1  1  3  2

A 2019/2020-as Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC KN KFT II. 15 15 0 0 589 346 243 30
2. Moyra-Budaörs Handball 15 13 0 2 557 398 159 26
3. Domony KSE 15 13 0 2 561 466 95 26
4. Főnix ISE 15 9 0 6 444 414 30 18
5. MAC-Szent István SE 15 8 1 6 443 454 -11 17
6. Kézisuli Alapítvány Budap 15 7 1 7 456 473 -17 15
7. KISTEXT 15 6 0 9 381 462 -81 12
8.       Veresegyház VSK   15     5     1     9     506     531     -25     11  
 
9. Mogyoródi KSK 15 4 1 10 454 488 -34 6
10. Martonvásári KSE 15 2 1 12 480 587 -107 4
11. Körte HVSE 15 3 0 12 431 541 -110 1
12. Pásztói KC 15 2 1 12 373 515 -142 1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Körte HVSE -5
Martonvásári KSE -1
Mogyoródi KSK -3
Pásztói KC -4

A 2019/2020-as Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának eredményei

2019. szeptember 13. péntek
17:20 Kézisuli Alapítvány Budapest – FTC KN KFT II. 24 30
18:00 Pásztói KC – Domony KSE 26 34
2019. szeptember 14. szombat
12:00 Martonvásári KSE – Mogyoródi KSK 23 26
2019. szeptember 15. vasárnap
10:00 Főnix ISE – KISTEXT 28 23
11:00   Veresegyház VSK   – Moyra-Budaörs Handball   32 42
15:00 Körte HVSE – MAC-Szent István SE 33 38
2019. szeptember 20. péntek
17:30 KISTEXT – Kézisuli Alapítvány Budapest 26 31
18:00   FTC KN KFT II.   – Veresegyház VSK   36 21
2019. szeptember 21. szombat
14:00 Pásztói KC – Főnix ISE 23 30
16:30 MAC-Szent István SE – Martonvásári KSE 36 28
2019. szeptember 22. vasárnap
12:30 Mogyoródi KSK – Domony KSE 30 37
16:00 Moyra-Budaörs Handball – Körte HVSE 37 23
2019. szeptember 24. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – FTC KN KFT II. 30 31
2019. szeptember 28. szombat
10:00 Főnix ISE – Mogyoródi KSK 41 32
17:00 Kézisuli Alapítvány Budapest – Pásztói KC 37 25
2019. szeptember 29. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – KISTEXT   36 23
12:00 Martonvásári KSE – Körte HVSE 33 34
15:00 Domony KSE – MAC-Szent István SE 33 29
2019. október 4. péntek
17:30 KISTEXT – FTC KN KFT II. 19 34
2019. október 5. szombat
14:00   Pásztói KC   – Veresegyház VSK   24 33
16:00 Martonvásári KSE – Moyra-Budaörs Handball 36 47
16:30 MAC-Szent István SE – Főnix ISE 26 25
2019. október 6. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – Kézisuli Alapítvány Budapest 32 30
18:00 Körte HVSE – Domony KSE 34 43
2019. október 9. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – MAC-Szent István SE 29 27
2019. október 12. szombat
11:00   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   32 39
2019. október 13. vasárnap
10:00 Főnix ISE – Körte HVSE 27 17
15:00 Domony KSE – Martonvásári KSE 43 34
15:00 FTC KN KFT II. – Pásztói KC 48 13
18:00 Moyra-Budaörs Handball – KISTEXT 42 22

 

2019. október 17. csütörtök
18:30 Domony KSE – Moyra-Budaörs Handball 33 41
2019. október 18. péntek
18:00 Pásztói KC – KISTEXT 22 24
2019. október 19. szombat
14:00 Martonvásári KSE – Főnix ISE 36 46
16:30   MAC-Szent István SE   – Veresegyház VSK   35 33
2019. október 20. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – FTC KN KFT II. 20 36
18:00 Körte HVSE – Kézisuli Alapítvány Budap 30 37
2019. november 6. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Martonvásári KSE 41 36
2019. november 8. péntek
14:30 FTC KN KFT II. – MAC-Szent István SE 35 20
17:30 KISTEXT – Mogyoródi KSK 37 32
2019. november 9. szombat
11:00   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   43 34
2019. november 10. vasárnap
10:00 Főnix ISE – Domony KSE 29 30
13:00 Moyra-Budaörs Handball – Pásztói KC 34 18
2019. november 16. szombat
16:30 MAC-Szent István SE – KISTEXT 19 23
2019. november 17. vasárnap
09:00 Főnix ISE – Moyra-Budaörs Handball 28 35
12:30 Mogyoródi KSK – Pásztói KC 41 23
14:00   Martonvásári KSE   – Veresegyház VSK   38 41
15:00 Domony KSE – Kézisuli Alapítvány Budap 46 31
18:00 Körte HVSE – FTC KN KFT II. 26 47
2019. november 19. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – Mogyoródi KSK 31 28
2019. november 20. szerda
18:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   46 42
2019. november 22. péntek
17:30 KISTEXT – Körte HVSE 27 24
18:00 Pásztói KC – MAC-Szent István SE 39 39
2019. november 23. szombat
17:00 Kézisuli Alapítvány Budap – Főnix ISE 22 27
2019. november 24. vasárnap
11:30 FTC KN KFT II. – Martonvásári KSE 57 28
2019. november 27. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Moyra-Budaörs Handball 22 34
2019. november 28. csütörtök
20:00 Domony KSE – FTC KN KFT II. 19 42
2019. november 30. szombat
12:00 Martonvásári KSE – KISTEXT 36 29
13:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   46 36
16:30 MAC-Szent István SE – Mogyoródi KSK 22 17
2019. december 1. vasárnap
18:00 Körte HVSE – Pásztói KC 29 25
2019. december 3. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – MAC-Szent István SE 37 27
2019. december 4. szerda
17:30 KISTEXT – Domony KSE 18 29
18:00 FTC KN KFT II. – Főnix ISE 39 22
2019. december 8. vasárnap
10:00 Martonvásári KSE – Pásztói KC 34 38
11:00   Veresegyház VSK   – Kézisuli Alapítvány Budap   35 35
15:00 Mogyoródi KSK – Körte HVSE 35 37
2020. február 12. szerda
17:30 KISTEXT – Főnix ISE 19 22
18:30 Mogyoródi KSK – Martonvásári KSE 32 32
2020. február 13. csütörtök
16:15 FTC KN KFT II. – Kézisuli Alapítvány Budap 37 27
18:00   Moyra-Budaörs Handball   – Veresegyház VSK   39 26
2020. február 14. péntek
18:30 Kézisuli Alapítvány Budap – KISTEXT 28 32
2020. február 16. vasárnap
12:00 Domony KSE – Pásztói KC 42 23
16:00 MAC-Szent István SE – Körte HVSE 32 30
2020. február 22. szombat
11:30 Domony KSE – Mogyoródi KSK 42 33
13:15 Főnix ISE – Pásztói KC 27 30
2020. február 23. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – FTC KN KFT II.   28 37
14:00 Martonvásári KSE – MAC-Szent István SE
18:00 Körte HVSE – Moyra-Budaörs Handball 21 41
2020. február 26. szerda
17:30   KISTEXT   – Veresegyház VSK   34 31
18:00 FTC KN KFT II. – Moyra-Budaörs Handball 32 24
18:30 Mogyoródi KSK – Főnix ISE 22 29
18:30 Pásztói KC – Kézisuli Alapítvány Budap 21 26
2020. február 29. szombat
16:00 MAC-Szent István SE – Domony KSE 28 44
18:00 Körte HVSE – Martonvásári KSE 33 36
2020. március 3. kedd
19:00 Domony KSE – Körte HVSE 40 26
2020. március 4. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Mogyoródi KSK 36 35
2020. március 7. szombat
10:00 Főnix ISE – MAC-Szent István SE 17 24
11:00   Veresegyház VSK   – Pásztói KC   37 23
14:30 FTC KN KFT II. – KISTEXT 48 25
2020. március 8. vasárnap
14:30 Moyra-Budaörs Handball – Martonvásári KSE 43 19

 

Pest megyei ifjúsági bajnokság rájátszása

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 14 35
2018. április 28. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Domony KSE 27 33
2018. május 12. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 47 18
2018. május 13. vasárnap
17:00 Domony KSE – TKE-Abonyi KC 30 25

Helyosztók

1. helyért

2018. június 2. szombat
13:00 Domony KSE – VS Dunakeszi 26 37

3. helyért

2018. május 20. vasárnap
11:30 Mogyoródi KSK – TKE-Abonyi KC 26 32
2018. május 26. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Mogyoródi KSK 39 20

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
09:30   Veresegyház VSK   – VSK Tököl   28 42
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 28 27
2018. május 8. kedd
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
15:00   VSK Tököl   – Veresegyház VSK   45 31

Helyosztók

5. helyért

2018. május 23. szerda
17:00 VSK Tököl – Üllői VKSK 36 48
2018. május 29. kedd
18:30 Üllői VKSK – VSK Tököl 50 32

7. helyért

2018. május 19. szombat
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   33 35
2018. május 27. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   35 32

9-13. helyért (Körmérkőzés)

2018. április 21. szombat
13:00 Martonvásári KSE – ESMTK 20 31
2018. április 22. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Dunavarsányi TE 26 33
2018. április 27. péntek
17:30 ESMTK – Dunavarsányi TE 43 34
2018. április 29. vasárnap
14:00 Martonvásári KSE – Tápiószelei SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Martonvásári KSE 39 43
2018. május 16. szerda
18:00 Dunavarsányi TE – Martonvásári KSE 24  –  26
2018. május 18. péntek
19:00 Tápiószelei SE – ESMTK  23 – 27 
2018. május 19. szombat
13:00 Tápiószelei SE – Diósdi DSE  35 – 42 
2018. május 25. péntek
17:30 ESMTK – Diósdi DSE 48  – 27 
2018. május 27. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 31  – 21 
TABELLA (9-13. helyért)
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ESMTK 4 4 0 0 149 104 45 11
2. Martonvásári KSE 4 3 0 1 130 120 10 10
3. Dunavarsányi TE 4 2 0 2 122 116 6 4
4. Diósdi DSE 4 1 0 3 134 159 -25 3
5. Tápiószelei SE 4 0 0 4 105 141 -36 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Diósdi DSE 1
ESMTK 3
Martonvásári KSE 4
Tápiószelei SE 2

 

A 2017/2018-as Pest megyei ifjúsági bajnokság állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. VS Dunakeszi 24 23 1 0 1099 662 437 47
2. Domony KSE 24 20 0 4 909 668 241 40
3. TKE-Abonyi KC 24 19 0 5 846 637 209 38
4. Mogyoródi KSK 24 18 1 5 896 709 187 37
5. Üllői VKSK 24 18 0 6 926 667 259 36
6. VSK Tököl II. 24 12 1 11 772 779 -7 25
7.       Veresegyház VSK   24     10     0     14     777     789     -12     20
8. Albertirsa SE 24 9 1 14 668 735 -67 19
9. Martonvásári KSE 24 8 1 15 683 808 -125 17
10. ESMTK 24 4 2 18 563 706 -143 10
11. Tápiószelei SE 24 5 0 19 633 898 -265 10
12. Diósdi DSE 24 4 1 19 599 906 -307 9
13. Dunavarsányi TE 24 1 2 21 615 1022 -407 4

A 2017/2018-as Pest megyei ifjúsági bajnokság eredményei

2017. szeptember 8. péntek
17:30 ESMTK – Albertirsa SE 23 27
2017. szeptember 9. szombat
10:00 VSK Tököl II. – Mogyoródi KSK 41 28
11:00 Dunavarsányi TE – Diósdi DSE 23 28
14:30   Tápiószelei SE   – Veresegyház VSK   28 34
2017. szeptember 10. vasárnap
15:00 Domony KSE – Martonvásári KSE 37 24
2017. szeptember 15. péntek
17:30 ESMTK – TKE-Abonyi KC 27 41
2017. szeptember 16. szombat
10:00 VSK Tököl II. – Tápiószelei SE 37 15
16:00 VE Dunakeszi – Mogyoródi KSK 43 43
2017. szeptember 17. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Dunavarsányi TE   42 19
14:00 Martonvásári KSE – Albertirsa SE 32 28
17:00 Diósdi DSE – Domony KSE 17 37
2017. szeptember 21. csütörtök
18:30 Üllői VKSK – VE Dunakeszi 33 39
2017. szeptember 22. péntek
16:00 Dunavarsányi TE – VSK Tököl II. 20 52
2017. szeptember 23. szombat
14:30 Tápiószelei SE – VE Dunakeszi 30 55
16:00 TKE-Abonyi KC – Martonvásári KSE 40 26
2017. szeptember 24. vasárnap
15:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   31 20
15:00 Mogyoródi KSK – Üllői VKSK 37 33
17:00 Albertirsa SE – Diósdi DSE 41 27
2017. szeptember 30. szombat
14:00 Martonvásári KSE – ESMTK 23 16
16:00 VE Dunakeszi – Dunavarsányi TE 68 27
16:00 VSK Tököl II. – Domony KSE 31 40
2017. október 1. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – TKE-Abonyi KC 14 54
14:00 Üllői VKSK – Tápiószelei SE 49 30
19:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   33 31
2017. október 4. szerda
18:00 Dunavarsányi TE – Üllői VKSK 31 53
2017. október 6. péntek
17:30 ESMTK – Diósdi DSE 22 17
2017. október 7. szombat
14:30 Tápiószelei SE – Mogyoródi KSK 29 51
16:00   TKE-Abonyi KC   – Veresegyház VSK   43 22
2017. október 8. vasárnap
15:00 Domony KSE – VE Dunakeszi 35 40
17:00 Albertirsa SE – VSK Tököl II. 24 24
2017. október 14. szombat
12:00 VE Dunakeszi – Albertirsa SE 45 29
2017. október 15. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – ESMTK   27 17
11:00 Diósdi DSE – Martonvásári KSE 22 32
15:00 Mogyoródi KSK – Dunavarsányi TE 42 26
15:00 Domony KSE – Üllői VKSK 33 22
15:00 VSK Tököl II. – TKE-Abonyi KC 25 39
2017. október 20. péntek
17:30 ESMTK – VSK Tököl II. 18 19
2017. október 21. szombat
13:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 27 31
14:00   Martonvásári KSE   – Veresegyház VSK   36 33
16:00 TKE-Abonyi KC – VE Dunakeszi 31 45
2017. október 22. vasárnap
15:00 Domony KSE – Mogyoródi KSK 40 34
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 19 26
2017. október 25. szerda
19:00 TKE-Abonyi KC – Üllői VKSK 29 28
2017. október 28. szombat
10:00 VE Dunakeszi – ESMTK 47 27
10:00 VSK Tököl II. – Martonvásári KSE 41 29
10:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   41 20
16:00 Tápiószelei SE – Domony KSE 34 44
2017. október 29. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – Albertirsa SE 38 27
2017. november 4. szombat
16:00 TKE-Abonyi KC – Mogyoródi KSK 40 31
16:00 Martonvásári KSE – VE Dunakeszi 28 36
2017. november 5. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – VSK Tököl II. 26 35
15:00 Domony KSE – Dunavarsányi TE 48 23
17:00 Albertirsa SE – Tápiószelei SE 37 24
2017. november 8. szerda
17:30 ESMTK – Üllői VKSK 16 37
2017. november 11. szombat
13:00 Dunavarsányi TE – Albertirsa SE 23 39
14:00 Üllői VKSK – Martonvásári KSE 36 25
14:30 Tápiószelei SE – TKE-Abonyi KC 29 34
16:00 VE Dunakeszi – Diósdi DSE
2017. november 12. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – ESMTK 34 28
17:00   VSK Tököl II.   – Veresegyház VSK   32 30
2017. november 17. péntek
17:30 ESMTK – Tápiószelei SE 27 16
2017. november 18. szombat
14:00 Üllői VKSK – Diósdi DSE 43 28
15:00 Martonvásári KSE – Mogyoródi KSK
18:00 TKE-Abonyi KC – Dunavarsányi TE 51 24
2017. november 19. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – VE Dunakeszi   30 49
17:00 Albertirsa SE – Domony KSE 29 40
2017. november 24. péntek
18:00 TKE-Abonyi KC – Domony KSE 35 28
18:00 Mogyoródi KSK – Diósdi DSE 36 20
2017. november 25. szombat
13:00 Dunavarsányi TE – ESMTK 22 44
14:30 Tápiószelei SE – Martonvásári KSE 30 34
16:00 VE Dunakeszi – VSK Tököl II. 47 13
2017. november 26. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Üllői VKSK   30 39
2017. december 1. péntek
17:30 ESMTK – Domony KSE 26 40
2017. december 2. szombat
10:00 VSK Tököl II. – Üllői VKSK 28 43
14:00 Martonvásári KSE – Dunavarsányi TE 56 27
16:00 TKE-Abonyi KC – Albertirsa SE 33 28
18:30 Diósdi DSE – Tápiószelei SE 26 28
2017. december 3. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   35 52
2017. december 6. szerda
18:00 Martonvásári KSE – Mogyoródi KSK 25 48
2017. december 8. péntek
18:30 Albertirsa SE – ESMTK 27 24
2017. december 9. szombat
14:00 Martonvásári KSE – Domony KSE 22 33
2017. december 10. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Tápiószelei SE   39 27
15:00 Mogyoródi KSK – VSK Tököl II. 42 28
17:00 Diósdi DSE – Dunavarsányi TE 37 36
2017. december 14. csütörtök
18:00 VE Dunakeszi – Üllői VKSK 51 45
2017. december 16. szombat
11:00   Dunavarsányi TE   – Veresegyház VSK   27 47
15:30 Tápiószelei SE – VSK Tököl II. 33 34
16:00 TKE-Abonyi KC – ESMTK 36 18
2017. december 17. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – VE Dunakeszi 28 45
15:00 Domony KSE – Diósdi DSE 44 25
17:00 Albertirsa SE – Martonvásári KSE 31 25
2018. január 9. kedd
18:00 Üllői VKSK – Mogyoródi KSK 32 25
2018. január 13. szombat
10:00   Veresegyház VSK   – Domony KSE   31 42
10:00 VSK Tököl II. – Dunavarsányi TE 35 40
14:00 Martonvásári KSE – TKE-Abonyi KC 19 27
16:00 VE Dunakeszi – Tápiószelei SE 49 13
2018. január 14. vasárnap
17:00 Diósdi DSE – Albertirsa SE 30 27
2018. január 19. péntek
17:30 ESMTK – Martonvásári KSE 29 26
2018. január 20. szombat
14:30 Tápiószelei SE – Üllői VKSK 27 51
16:00 Dunavarsányi TE – VE Dunakeszi 25 57
16:00 TKE-Abonyi KC – Diósdi DSE 47 24
2018. január 21. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   34 23
15:00 Domony KSE – VSK Tököl II. 48 33
2018. január 27. szombat
10:00 VSK Tököl II. – Albertirsa SE 36 31
16:00 VE Dunakeszi – Domony KSE 44 32
16:00 Üllői VKSK – Dunavarsányi TE 48 22
2018. január 28. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – TKE-Abonyi KC   27 34
15:00 Mogyoródi KSK – Tápiószelei SE 45 17
17:00 Diósdi DSE – ESMTK 22 22
2018. február 2. péntek
17:30   ESMTK   – Veresegyház VSK   23 30
2018. február 3. szombat
16:00 TKE-Abonyi KC – VSK Tököl II. 34 24
16:00 Martonvásári KSE – Diósdi DSE 44 13
2018. február 4. vasárnap
13:00 Üllői VKSK – Domony KSE 30 35
15:00 Dunavarsányi TE – Mogyoródi KSK 24 45
17:00 Albertirsa SE – VE Dunakeszi 24 41
2018. február 9. péntek
18:30 VSK Tököl II. – ESMTK 28 19
2018. február 10. szombat
14:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 36 21
14:30 Tápiószelei SE – Dunavarsányi TE 29 23
16:00 VE Dunakeszi – TKE-Abonyi KC 35 23
2018. február 11. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Martonvásári KSE   31 33
15:00 Mogyoródi KSK – Domony KSE 35 32
2018. február 14. szerda
17:30 ESMTK – VE Dunakeszi 22 35
2018. február 17. szombat
16:00 Martonvásári KSE – VSK Tököl II. 25 36
2018. február 18. vasárnap
15:00 Domony KSE – Tápiószelei SE 41 27
17:00 Albertirsa SE – Mogyoródi KSK 24 31
17:00   Diósdi DSE   – Veresegyház VSK   28 38
19:30 Üllői VKSK – TKE-Abonyi KC 37 23
2018. február 24. szombat
14:30 Tápiószelei SE – Albertirsa SE 25 31
18:00 Dunavarsányi TE – Domony KSE 21 44
2018. február 25. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – TKE-Abonyi KC 28 24
16:00 VE Dunakeszi – Martonvásári KSE 55 21
2018. március 2. péntek
17:30 ESMTK – Mogyoródi KSK 17 28
2018. március 3. szombat
16:00 TKE-Abonyi KC – Tápiószelei SE 40 23
2018. március 4. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – VSK Tököl II.   45 32
14:00 Martonvásári KSE – Üllői VKSK 18 37
17:00 Albertirsa SE – Dunavarsányi TE 31 24
17:00 Diósdi DSE – VE Dunakeszi 28 51
2018. március 8. csütörtök
19:00 Tápiószelei SE – ESMTK 29 28
2018. március 10. szombat
17:00   VE Dunakeszi   – Veresegyház VSK   43 31
17:30 Mogyoródi KSK – Martonvásári KSE 41 24
2018. március 11. vasárnap
15:00 Domony KSE – Albertirsa SE 42 20
17:00 Diósdi DSE – Üllői VKSK 21 53
18:00 Dunavarsányi TE – TKE-Abonyi KC 28 42
2018. március 21. szerda
18:00 VSK Tököl II. – Diósdi DSE 47 28
2018. március 23. péntek
17:30 ESMTK – Dunavarsányi TE 26 26
2018. március 24. szombat
14:00 Martonvásári KSE – Tápiószelei SE 29 33
2018. március 25. vasárnap
11:00 VSK Tököl II. – VS Dunakeszi 27 40
13:00   Üllői VKSK   – Veresegyház VSK   44 21
15:00 Domony KSE – TKE-Abonyi KC 30 25
17:00 Diósdi DSE – Mogyoródi KSK 27 40
2018. március 28. szerda
17:30 Üllői VKSK – ESMTK 36 24
2018. március 31. szombat
16:00 Üllői VKSK – VSK Tököl II. 35 34
2018. április 7. szombat
14:30 Tápiószelei SE – Diósdi DSE 26 33
15:30 Dunavarsányi TE – Martonvásári KSE 27 27
17:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   34 28
2018. április 8. vasárnap
15:00 Domony KSE – ESMTK 33 20
17:00 Albertirsa SE – TKE-Abonyi KC 17 21

Férfi kézilabda ifjúsági és felnőtt csapatunk őszi menetrendje a 2017/2018-as szezonban

Veresegyház VSK
Pest megyei bajnokság
2017/2018
Ősz
Időpont
Forduló Hazai Vendég Dátum Nap Felnőtt Ifjúsági
1 Tápiószele SE Veresegyház VSK 09.09 szombat 16:30 14:30
2 Veresegyház VSK Dunavarsányi TE 09.17. vasárnap 12:00 10:00
3 Domony KSE Veresegyház VSK 09.24. vasárnap 17:00 15:00
4 Albertirsa SE Veresegyház VSK 10.01. vasárnap 17:00 19:00
5 Abonyi KC Veresegyház VSK 10.07 szombat 18:00 16:00
6 Veresegyház VSK Pásztó 10.15. vasárnap 12:00 X
Veresegyház VSK ESMTK X 10:00
7 Százhalombattai KE III. Veresegyház VSK 10.22 vasárnap 13:00 X
Martonvásár Veresegyház VSK 10.21 szombat X 14:00
8 Veresegyház VSK Diósd 10.28 szombat 12:00 10:00
9 X Veresegyház VSK 11.05.
10 VSK Tököl II Veresegyház VSK 11.12. vasárnap 19:00 17:00
11 Veresegyház VSK VS Dunakeszi 11.19. vasárnap 12:00 10:00
12 Veresegyház VSK Üllői VKSK 11.26. vasárnap 12:00 10:00
13 Veresegyház VSK Mogyoródi KSK 12.03. vasárnap 12:00 10:00
14 Veresegyház VSK Tápiószele SE 12.10. vasárnap 12:00 10:00
15 Dunavarsányi TE Veresegyház VSK 12.16. szombat 13:00 11:00