2021-2022-es Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztály C csoportjának eredményei

1. forduló

Mogyoródi KSK – Vecsési SE 37 – 36
Gyáli BKSE – Veresegyház VSK 25 – 26
Salgótarjáni SKC – Tempo KSE 30 – 42

2. forduló

Gyáli BKSE – Domony KSE 29 – 29
Veresegyház VSK – Salgótarjáni SKC 26 – 29
Tempo KSE – SBS Eger II 26 – 27

3. forduló

Gyáli BKSE – Gyömrői KA 15 – 27
Mogyoródi KSK – Tempo KSE 33 – 47
Salgótarjáni SKC – Domony KSE 36 – 44
Veresegyház VSK – SBS Eger II 23 – 33

4. forduló

Gyömrői KA – Salgótarjáni SKC Elmaradt
Domony KSE – SBS Eger II 28 – 22
Veresegyház VSK – Mogyoródi KSK 33 – 43

5. forduló

Mogyoródi KSK – Domony KSE 33 – 35
Gyömrői KA – SBS Eger II 33 – 24
Vecsési SE – Tempo KSE 30 – 29

6. forduló

Gyömrői KA – Mogyoródi KSK 69 – 12
Gyáli BKSE – Vecsési SE 29 – 35
Veresegyház VSK – Tempo KSE 19 – 40

7. forduló

Salgótarjáni SKC – Gyáli BKSE 37 – 36
Tempo KSE – Domony KSE 28 – 27
Vecsési SE – Veresegyház VSK 38- 33

8. forduló

Salgótarjáni SKC – Vecsési SE 36 – 40
Domony KSE – Veresegyház VSK 10 – 0
Gyáli BKSE – SBS Eger II 10 – 0
Gyömrői KA – Tempo KSE 23 – 16

9. forduló

Mogyoródi KSK – Gyáli BKSE 32 – 34
SBS Eger II – Salgótarjáni SKC 10 – 0
Veresegyház VSK – Gyömrői KA 30 – 37
Vecsési SE – Domony KSE 31 – 44

10. forduló

 

11. forduló

Mogyoródi KSK – SBS Eger II 31 – 44

2021-2022-es Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztály C csoportjának állása

CSAPAT M GY D V LG KG GK P
1. Gyömrői KA 6 6 0 0 199 97 102 11
2. Domony KSE 7 5 1 1 217 179 38 11
3. Tempo KSE 7 4 0 3 228 189 39 8
4. SBS Eger II 7 4 0 3 160 151 9 8
5. Vecsési SE 6 4 0 2 210 208 2 8
6. Gyáli BKSE 7 2 1 4 178 186 -8 5
7. Salgótarjáni SKC 7 2 0 5 168 208 -40 3
8. Mogyoródi KSK 7 2 0 5 221 298 -77 3
9. Veresegyház VSK 8 1 0 7 190 255 -65 2
10. Váci NKSE (TÖRÖLVE)
11. KISTEXT II. (TÖRÖLVE)

 

BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
CSAPAT NEVE BÜNTETŐ PONT BÓNUSZ PONT
Gyömrői KA 1
Salgótarjáni SKC 1
Mogyoródi KSK 1

A férfi ifjúsági játékosok statisztikái a 2020/2021-es szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Beálló 15 31 5  7  1
Gáspár Benedek Átlövő  7 60  4  5  1
Harsányi Csanád Kapus 15
Horváth Bence Beálló, Szélső
Joó Péter Szélső 5 20
Kis Máté Átlövő 15 162  4  10  1 36  26
Kovács Bendegúz Szélső
Lippai Benedek Szélső 15 80 3  6  3  3
Maruszki Roland  Irányító, Átlövő  1  1  1
Molnár Ádám Beálló 7 10  3
Muha László Kapus
Sasvári Ábel Szélső 5 21  1 2 4 3
Sos Patrik Beálló 11 9  2  2  0
Süli András Beálló, Átlövő 4 6  1
Szendrey Bálint Átlövő 7 32 2  3  6  5
Tamás Bence Szélső  9  35  1  4
Vágási Lionel Szélső 13  4  2
Zsuga Péter Irányító  9  32  1  2  1

A 2020/2021-es Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2020. szeptember 6. vasárnap
18:30   Csömör KSK   – Veresegyház VSK   28 23
2020. szeptember 11. péntek
16:30 Solymári SC – Rákosmenti KSK 34 24
2020. szeptember 13. vasárnap
PLER-Budapest – Pénzügyőr SE
14:30 Pilisvörösvári KSK – Salgótarjáni Strandépítők 30 37
16:00 Gödöllői KC – Domony KSE 36 30
18:00 Vác – Szent István SE – MAC 29 36
2020. szeptember 20. vasárnap
Salgótarjáni Strandépítők – Solymári SC
Csömör KSK – Gödöllői KC
Domony KSE – PLER-Budapest
Pénzügyőr SE – Pilisvörösvári KSK
14:00 Rákosmenti KSK – Vác 25 31
17:00   Szent István SE – MAC   – Veresegyház VSK   46 33
2020. szeptember 23. szerda
18:00   Pénzügyőr SE-Budafok   – Veresegyház VSK   25 30
2020. szeptember 25. péntek
17:00 Solymári SC – Pilisvörösvári KSK 28 42
2020. szeptember 26. szombat
11:45   Veresegyház VSK   – Rákosmenti KSK   41 20
2020. szeptember 27. vasárnap
Vác – Salgótarjáni Strandépítők
Pénzügyőr SE – Domony KSE
15:00 PLER-Budapest – Csömör KSK 25 25
16:00 Gödöllői KC – Szent István SE – MAC 49 28
2020. október 2. péntek
19:00 Gödöllői KC – Pénzügyőr SE-Budafok 47 13
2020. október 4. vasárnap
18:00 Vác – Pénzügyőr SE-Budafok 40 15
2020. október 10. szombat
16:30 Csömör KSK – Domony KSE 18 17
18:30 Szent István SE – MAC – PLER-Budapest 26 32
2020. október 11. vasárnap
Solymári SC – Pénzügyőr SE elhalasztva
Salgótarjáni Strandépítők – Veresegyház VSK elhalasztva
10:30 Pilisvörösvári KSK – Vác 27 27
15:15 Rákosmenti KSK – Gödöllői KC 25 45
2020. október 14. szerda
18:30 Pénzügyőr SE-Budafok – Csömör KSK 16 26
2020. október 16. péntek
17:00 PLER-Budapest – Pénzügyőr SE-Budafok 37 23
2020. október 17. szombat
Pénzügyőr SE – Csömör KSK elhalasztva
11:45   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   41 40
2020. október 18. vasárnap
Domony KSE – Szent István SE – MAC elhalasztva
15:00 PLER-Budapest – Rákosmenti KSK 39 33
16:00 Gödöllői KC – Salgótarjáni Strandépítők 57 28
18:00 Vác – Solymári SC 41 21
2020. október 21. szerda
18:30 Pénzügyőr SE-Budafok – Rákosmenti KSK 30 24
2020. október 24. szombat
15:00 Pilisvörösvári KSK – Gödöllői KC 32 51
2020. október 25. vasárnap
Vác – Pénzügyőr SE elhalasztva
12:00 Rákosmenti KSK – Domony KSE 29 39
14:00   Solymári SC   – Veresegyház VSK   19 50
18:00 Salgótarjáni Strandépítők – PLER-Budapest 25 34
18:00 Szent István SE – MAC – Csömör KSK 27 35
2020. október 27. kedd
19:00 Domony KSE – PLER-Budapest 32 30
2020. október 31. szombat
14:00 Pilisvörösvári KSK – Pénzügyőr SE-Budafok 37 23
2020. november 3. kedd
18:30 Domony KSE – Pénzügyőr SE-Budafok 40 23
2020. november 8. vasárnap
16:30 Csömör KSK – Gödöllői KC 21 34
2020. november 14. szombat
11:45   Veresegyház VSK   – Vác   29 35
16:00 Pénzügyőr SE – Szent István SE – MAC 38 23
2020. november 15. vasárnap
PLER-Budapest – Pilisvörösvári KSK elhalasztva
Csömör KSK – Rákosmenti KSK elhalasztva
10:00 Domony KSE – Salgótarjáni Strandépítők 38 31
16:00 Gödöllői KC – Solymári SC 50 22
2020. november 18. szerda
18:00 Pénzügyőr SE-Budafok – Salgótarjáni Strandépítők 25 34
2020. november 21. szombat
Solymári SC – PLER-Budapest elhalasztva
Rákosmenti KSK – Szent István SE – MAC elhalasztva
10:00   Veresegyház VSK   – Pénzügyőr SE   27 36
18:00 Salgótarjáni Strandépítők – Csömör KSK 31 29
2020. november 22. vasárnap
Pilisvörösvári KSK – Domony KSE elhalasztva
19:15 Vác – Gödöllői KC 32 45
2020. november 28. szombat
Csömör KSK – Pilisvörösvári KSK elhalasztva
Pénzügyőr SE – Rákosmenti KSK elhalasztva
2020. november 29. vasárnap
Domony KSE – Solymári SC elhalasztva
10:30 Szent István SE – MAC – Salgótarjáni Strandépítők 32 26
15:30 PLER-Budapest – Vác 37 19
16:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   44 33
2020. december 5. szombat
Csömör KSK – Solymári SC elhalasztva
Salgótarjáni Strandépítők – Rákosmenti KSK elhalasztva
11:45   Veresegyház VSK   – PLER-Budapest   34 36
2020. december 6. vasárnap
16:00 Gödöllői KC – Pénzügyőr SE 39 24
16:00 Vác – Domony KSE 21 30
18:00 Pilisvörösvári KSK – Szent István SE – MAC 22 28
2020. december 9. szerda
18:30 Pénzügyőr SE-Budafok – Szent István SE – MAC 27 37
2020. december 12. szombat
16:00 PLER-Budapest – Gödöllői KC 28 35
16:00 Pénzügyőr SE – Salgótarjáni Strandépítők 36 26
16:30 Csömör KSK – Vác 25 23
2020. december 13. vasárnap
Rákosmenti KSK – Pilisvörösvári KSK elhalasztva
Szent István SE – MAC – Solymári SC elhalasztva
10:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   32 24
2020. december 19. szombat
14:00 PLER-Budapest – Pénzügyőr SE 17 27
2021. január 9. szombat
11:00 Pénzügyőr SE – Csömör KSK 20 18
2021. január 10. vasárnap
19:00 Csömör KSK – Solymári SC 39 14
2021. január 15. péntek
16:30 Solymári SC – PLER-Budapest 30 38
2021. január 17. vasárnap
18:00 Vác – Salgótarjáni Strandépítők 31 28
2021. január 23. szombat
10:30 Salgótarjáni Strandépítők – Solymári SC 29 33
2021. január 24. vasárnap
14:00 Rákosmenti KSK – Pilisvörösvári KSK 24 52
14:15 Vác – Pénzügyőr SE 26 37
2021. január 30. szombat
13:00 Solymári SC – Pénzügyőr SE-Budafok 33 27
14:00 Rákosmenti KSK – Szent István SE – MAC 35 39
15:00 Pénzügyőr SE-Budafok – Solymári SC 36 34
16:00 Pénzügyőr SE – Pilisvörösvári KSK 48 20
2021. január 31. vasárnap
16:00   Salgótarjáni Strandépítők   – Veresegyház VSK   33 45
2021. február 5. péntek
16:40 Szent István SE – MAC – Solymári SC 43 30
2021. február 7. vasárnap
09:00 Csömör KSK – Rákosmenti KSK 41 21
14:00 Solymári SC – Pénzügyőr SE 19 52
15:30 PLER-Budapest – Pilisvörösvári KSK 44 29
2021. február 13. szombat
15:00 Rákosmenti KSK – Solymári SC 23 44
16:00 Pénzügyőr SE – PLER-Budapest 31 26
16:30 Szent István SE – MAC – Vác 34 28
18:15   Veresegyház VSK   – Csömör KSK   30 33
2021. február 14. vasárnap
15:00 Domony KSE – Gödöllői KC 18 31
18:00 Salgótarjáni Strandépítők – Pilisvörösvári KSK 25 40
2021. február 17. szerda
18:30 Pénzügyőr SE – Pénzügyőr SE-Budafok 35 22
2021. február 20. szombat
11:45   Veresegyház VSK   – Szent István SE – MAC   28 33
15:00 PLER-Budapest – Domony KSE 28 23
2021. február 21. vasárnap
Gödöllői KC – Csömör KSK elhalasztva
12:30 Vác – Rákosmenti KSK 34 24
14:00 Solymári SC – Salgótarjáni Strandépítők 42 34
18:00 Pilisvörösvári KSK – Pénzügyőr SE 22 33
2021. február 26. péntek
15:00 Szent István SE – MAC – Gödöllői KC 29 33
2021. február 27. szombat
12:45   Rákosmenti KSK   – Veresegyház VSK   21 35
16:30 Csömör KSK – PLER-Budapest 25 24
2021. február 28. vasárnap
Domony KSE – Pénzügyőr SE elhalasztva
14:00 Pilisvörösvári KSK – Solymári SC 40 28
18:00 Salgótarjáni Strandépítők – Vác 27 36

A 2020/2021-es Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság B csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gödöllői KC 14 14 0 0 596 363 233 28
2. Pénzügyőr SE 12 11 0 1 417 285 132 22
3. PLER-Budapest 15 9 1 5 475 417 58 19
4. Csömör KSK 13 9 1 3 363 305 58 19
5. Szent István SE – MAC 14 9 0 5 463 445 18 18
6. Vác 15 7 1 7 432 415 17 15
7. Domony KSE 10 6 0 4 299 271 28 12
8.       Veresegyház VSK   15     6     0     9     503     481     22     12
9. Pilisvörösvári KSK 13 5 1 7 433 437 -4 11
10. Solymári SC 15 4 1 10 398 539 -141 7
11. Salgótarjáni Strandépítők 14 3 1 10 385 477 -92 6
12. Pénzügyőr SE-Budafok 13 2 0 11 305 454 -149 4
13. Rákosmenti KSK 13 0 0 13 303 483 -180 -2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Rákosmenti KSK -2
Solymári SC -1

A férfi ifjúsági játékosok statisztikái a 2019/2020-as szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Beálló 15 31  3  4  1 1
Gáspár Benedek Átlövő 12 138 4 7 20 11
Harsányi Csanád Kapus 16
Helembai Márk Szélső, Irányító 13 59  5  5  1  1
Horváth Bence Beálló, Szélső 6  2 3
Joó Péter Szélső  6  15  1
Karlik Roland Átlövő 11 11 1 4  1 1
Kis Máté Átlövő 14 147 8 11 28 22
Kovács Bendegúz Szélső 6 4  1
Lippai Benedek Szélső 16 59 1 11  1  1
Maruszki Roland  Irányító, Átlövő 7 13 1 5
Molnár Ádám Beálló  1 4 1
Muha László Kapus 4
Sos Patrik Beálló 7 2 2
Süli András Beálló 2
Szendrey Bálint Átlövő 14 33 2  2 4 3
Tamás Bence Szélső  6  6
Vágási Lionel Szélső 11 8
Zsuga Péter Irányító 11  13  1  1  3  2

A 2019/2020-as Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC KN KFT II. 15 15 0 0 589 346 243 30
2. Moyra-Budaörs Handball 15 13 0 2 557 398 159 26
3. Domony KSE 15 13 0 2 561 466 95 26
4. Főnix ISE 15 9 0 6 444 414 30 18
5. MAC-Szent István SE 15 8 1 6 443 454 -11 17
6. Kézisuli Alapítvány Budap 15 7 1 7 456 473 -17 15
7. KISTEXT 15 6 0 9 381 462 -81 12
8.       Veresegyház VSK   15     5     1     9     506     531     -25     11  
 
9. Mogyoródi KSK 15 4 1 10 454 488 -34 6
10. Martonvásári KSE 15 2 1 12 480 587 -107 4
11. Körte HVSE 15 3 0 12 431 541 -110 1
12. Pásztói KC 15 2 1 12 373 515 -142 1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Körte HVSE -5
Martonvásári KSE -1
Mogyoródi KSK -3
Pásztói KC -4

A 2019/2020-as Országos Ifjúsági Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának eredményei

2019. szeptember 13. péntek
17:20 Kézisuli Alapítvány Budapest – FTC KN KFT II. 24 30
18:00 Pásztói KC – Domony KSE 26 34
2019. szeptember 14. szombat
12:00 Martonvásári KSE – Mogyoródi KSK 23 26
2019. szeptember 15. vasárnap
10:00 Főnix ISE – KISTEXT 28 23
11:00   Veresegyház VSK   – Moyra-Budaörs Handball   32 42
15:00 Körte HVSE – MAC-Szent István SE 33 38
2019. szeptember 20. péntek
17:30 KISTEXT – Kézisuli Alapítvány Budapest 26 31
18:00   FTC KN KFT II.   – Veresegyház VSK   36 21
2019. szeptember 21. szombat
14:00 Pásztói KC – Főnix ISE 23 30
16:30 MAC-Szent István SE – Martonvásári KSE 36 28
2019. szeptember 22. vasárnap
12:30 Mogyoródi KSK – Domony KSE 30 37
16:00 Moyra-Budaörs Handball – Körte HVSE 37 23
2019. szeptember 24. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – FTC KN KFT II. 30 31
2019. szeptember 28. szombat
10:00 Főnix ISE – Mogyoródi KSK 41 32
17:00 Kézisuli Alapítvány Budapest – Pásztói KC 37 25
2019. szeptember 29. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – KISTEXT   36 23
12:00 Martonvásári KSE – Körte HVSE 33 34
15:00 Domony KSE – MAC-Szent István SE 33 29
2019. október 4. péntek
17:30 KISTEXT – FTC KN KFT II. 19 34
2019. október 5. szombat
14:00   Pásztói KC   – Veresegyház VSK   24 33
16:00 Martonvásári KSE – Moyra-Budaörs Handball 36 47
16:30 MAC-Szent István SE – Főnix ISE 26 25
2019. október 6. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – Kézisuli Alapítvány Budapest 32 30
18:00 Körte HVSE – Domony KSE 34 43
2019. október 9. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – MAC-Szent István SE 29 27
2019. október 12. szombat
11:00   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   32 39
2019. október 13. vasárnap
10:00 Főnix ISE – Körte HVSE 27 17
15:00 Domony KSE – Martonvásári KSE 43 34
15:00 FTC KN KFT II. – Pásztói KC 48 13
18:00 Moyra-Budaörs Handball – KISTEXT 42 22

 

2019. október 17. csütörtök
18:30 Domony KSE – Moyra-Budaörs Handball 33 41
2019. október 18. péntek
18:00 Pásztói KC – KISTEXT 22 24
2019. október 19. szombat
14:00 Martonvásári KSE – Főnix ISE 36 46
16:30   MAC-Szent István SE   – Veresegyház VSK   35 33
2019. október 20. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – FTC KN KFT II. 20 36
18:00 Körte HVSE – Kézisuli Alapítvány Budap 30 37
2019. november 6. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Martonvásári KSE 41 36
2019. november 8. péntek
14:30 FTC KN KFT II. – MAC-Szent István SE 35 20
17:30 KISTEXT – Mogyoródi KSK 37 32
2019. november 9. szombat
11:00   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   43 34
2019. november 10. vasárnap
10:00 Főnix ISE – Domony KSE 29 30
13:00 Moyra-Budaörs Handball – Pásztói KC 34 18
2019. november 16. szombat
16:30 MAC-Szent István SE – KISTEXT 19 23
2019. november 17. vasárnap
09:00 Főnix ISE – Moyra-Budaörs Handball 28 35
12:30 Mogyoródi KSK – Pásztói KC 41 23
14:00   Martonvásári KSE   – Veresegyház VSK   38 41
15:00 Domony KSE – Kézisuli Alapítvány Budap 46 31
18:00 Körte HVSE – FTC KN KFT II. 26 47
2019. november 19. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – Mogyoródi KSK 31 28
2019. november 20. szerda
18:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   46 42
2019. november 22. péntek
17:30 KISTEXT – Körte HVSE 27 24
18:00 Pásztói KC – MAC-Szent István SE 39 39
2019. november 23. szombat
17:00 Kézisuli Alapítvány Budap – Főnix ISE 22 27
2019. november 24. vasárnap
11:30 FTC KN KFT II. – Martonvásári KSE 57 28
2019. november 27. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Moyra-Budaörs Handball 22 34
2019. november 28. csütörtök
20:00 Domony KSE – FTC KN KFT II. 19 42
2019. november 30. szombat
12:00 Martonvásári KSE – KISTEXT 36 29
13:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   46 36
16:30 MAC-Szent István SE – Mogyoródi KSK 22 17
2019. december 1. vasárnap
18:00 Körte HVSE – Pásztói KC 29 25
2019. december 3. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball – MAC-Szent István SE 37 27
2019. december 4. szerda
17:30 KISTEXT – Domony KSE 18 29
18:00 FTC KN KFT II. – Főnix ISE 39 22
2019. december 8. vasárnap
10:00 Martonvásári KSE – Pásztói KC 34 38
11:00   Veresegyház VSK   – Kézisuli Alapítvány Budap   35 35
15:00 Mogyoródi KSK – Körte HVSE 35 37
2020. február 12. szerda
17:30 KISTEXT – Főnix ISE 19 22
18:30 Mogyoródi KSK – Martonvásári KSE 32 32
2020. február 13. csütörtök
16:15 FTC KN KFT II. – Kézisuli Alapítvány Budap 37 27
18:00   Moyra-Budaörs Handball   – Veresegyház VSK   39 26
2020. február 14. péntek
18:30 Kézisuli Alapítvány Budap – KISTEXT 28 32
2020. február 16. vasárnap
12:00 Domony KSE – Pásztói KC 42 23
16:00 MAC-Szent István SE – Körte HVSE 32 30
2020. február 22. szombat
11:30 Domony KSE – Mogyoródi KSK 42 33
13:15 Főnix ISE – Pásztói KC 27 30
2020. február 23. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – FTC KN KFT II.   28 37
14:00 Martonvásári KSE – MAC-Szent István SE
18:00 Körte HVSE – Moyra-Budaörs Handball 21 41
2020. február 26. szerda
17:30   KISTEXT   – Veresegyház VSK   34 31
18:00 FTC KN KFT II. – Moyra-Budaörs Handball 32 24
18:30 Mogyoródi KSK – Főnix ISE 22 29
18:30 Pásztói KC – Kézisuli Alapítvány Budap 21 26
2020. február 29. szombat
16:00 MAC-Szent István SE – Domony KSE 28 44
18:00 Körte HVSE – Martonvásári KSE 33 36
2020. március 3. kedd
19:00 Domony KSE – Körte HVSE 40 26
2020. március 4. szerda
15:20 Kézisuli Alapítvány Budap – Mogyoródi KSK 36 35
2020. március 7. szombat
10:00 Főnix ISE – MAC-Szent István SE 17 24
11:00   Veresegyház VSK   – Pásztói KC   37 23
14:30 FTC KN KFT II. – KISTEXT 48 25
2020. március 8. vasárnap
14:30 Moyra-Budaörs Handball – Martonvásári KSE 43 19

 

Pest megyei ifjúsági bajnokság rájátszása

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 14 35
2018. április 28. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Domony KSE 27 33
2018. május 12. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 47 18
2018. május 13. vasárnap
17:00 Domony KSE – TKE-Abonyi KC 30 25

Helyosztók

1. helyért

2018. június 2. szombat
13:00 Domony KSE – VS Dunakeszi 26 37

3. helyért

2018. május 20. vasárnap
11:30 Mogyoródi KSK – TKE-Abonyi KC 26 32
2018. május 26. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Mogyoródi KSK 39 20

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
09:30   Veresegyház VSK   – VSK Tököl   28 42
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 28 27
2018. május 8. kedd
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
15:00   VSK Tököl   – Veresegyház VSK   45 31

Helyosztók

5. helyért

2018. május 23. szerda
17:00 VSK Tököl – Üllői VKSK 36 48
2018. május 29. kedd
18:30 Üllői VKSK – VSK Tököl 50 32

7. helyért

2018. május 19. szombat
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   33 35
2018. május 27. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   35 32

9-13. helyért (Körmérkőzés)

2018. április 21. szombat
13:00 Martonvásári KSE – ESMTK 20 31
2018. április 22. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Dunavarsányi TE 26 33
2018. április 27. péntek
17:30 ESMTK – Dunavarsányi TE 43 34
2018. április 29. vasárnap
14:00 Martonvásári KSE – Tápiószelei SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Martonvásári KSE 39 43
2018. május 16. szerda
18:00 Dunavarsányi TE – Martonvásári KSE 24  –  26
2018. május 18. péntek
19:00 Tápiószelei SE – ESMTK  23 – 27 
2018. május 19. szombat
13:00 Tápiószelei SE – Diósdi DSE  35 – 42 
2018. május 25. péntek
17:30 ESMTK – Diósdi DSE 48  – 27 
2018. május 27. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 31  – 21 
TABELLA (9-13. helyért)
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ESMTK 4 4 0 0 149 104 45 11
2. Martonvásári KSE 4 3 0 1 130 120 10 10
3. Dunavarsányi TE 4 2 0 2 122 116 6 4
4. Diósdi DSE 4 1 0 3 134 159 -25 3
5. Tápiószelei SE 4 0 0 4 105 141 -36 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Diósdi DSE 1
ESMTK 3
Martonvásári KSE 4
Tápiószelei SE 2

 

A 2017/2018-as Pest megyei ifjúsági bajnokság állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. VS Dunakeszi 24 23 1 0 1099 662 437 47
2. Domony KSE 24 20 0 4 909 668 241 40
3. TKE-Abonyi KC 24 19 0 5 846 637 209 38
4. Mogyoródi KSK 24 18 1 5 896 709 187 37
5. Üllői VKSK 24 18 0 6 926 667 259 36
6. VSK Tököl II. 24 12 1 11 772 779 -7 25
7.       Veresegyház VSK   24     10     0     14     777     789     -12     20
8. Albertirsa SE 24 9 1 14 668 735 -67 19
9. Martonvásári KSE 24 8 1 15 683 808 -125 17
10. ESMTK 24 4 2 18 563 706 -143 10
11. Tápiószelei SE 24 5 0 19 633 898 -265 10
12. Diósdi DSE 24 4 1 19 599 906 -307 9
13. Dunavarsányi TE 24 1 2 21 615 1022 -407 4