Pest megyei ifjúsági bajnokság rájátszása

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 14 35
2018. április 28. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Domony KSE 27 33
2018. május 12. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 47 18
2018. május 13. vasárnap
17:00 Domony KSE – TKE-Abonyi KC 30 25

Helyosztók

1. helyért

2018. június 2. szombat
13:00 Domony KSE – VS Dunakeszi 26 37

3. helyért

2018. május 20. vasárnap
11:30 Mogyoródi KSK – TKE-Abonyi KC 26 32
2018. május 26. szombat
17:00 TKE-Abonyi KC – Mogyoródi KSK 39 20

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
09:30   Veresegyház VSK   – VSK Tököl   28 42
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 28 27
2018. május 8. kedd
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
15:00   VSK Tököl   – Veresegyház VSK   45 31

Helyosztók

5. helyért

2018. május 23. szerda
17:00 VSK Tököl – Üllői VKSK 36 48
2018. május 29. kedd
18:30 Üllői VKSK – VSK Tököl 50 32

7. helyért

2018. május 19. szombat
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   33 35
2018. május 27. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   35 32

9-13. helyért (Körmérkőzés)

2018. április 21. szombat
13:00 Martonvásári KSE – ESMTK 20 31
2018. április 22. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Dunavarsányi TE 26 33
2018. április 27. péntek
17:30 ESMTK – Dunavarsányi TE 43 34
2018. április 29. vasárnap
14:00 Martonvásári KSE – Tápiószelei SE 41 26
2018. május 13. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – Martonvásári KSE 39 43
2018. május 16. szerda
18:00 Dunavarsányi TE – Martonvásári KSE 24  –  26
2018. május 18. péntek
19:00 Tápiószelei SE – ESMTK  23 – 27 
2018. május 19. szombat
13:00 Tápiószelei SE – Diósdi DSE  35 – 42 
2018. május 25. péntek
17:30 ESMTK – Diósdi DSE 48  – 27 
2018. május 27. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 31  – 21 
TABELLA (9-13. helyért)
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ESMTK 4 4 0 0 149 104 45 11
2. Martonvásári KSE 4 3 0 1 130 120 10 10
3. Dunavarsányi TE 4 2 0 2 122 116 6 4
4. Diósdi DSE 4 1 0 3 134 159 -25 3
5. Tápiószelei SE 4 0 0 4 105 141 -36 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Diósdi DSE 1
ESMTK 3
Martonvásári KSE 4
Tápiószelei SE 2

 

A 2017/2018-as Pest megyei ifjúsági bajnokság állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. VS Dunakeszi 24 23 1 0 1099 662 437 47
2. Domony KSE 24 20 0 4 909 668 241 40
3. TKE-Abonyi KC 24 19 0 5 846 637 209 38
4. Mogyoródi KSK 24 18 1 5 896 709 187 37
5. Üllői VKSK 24 18 0 6 926 667 259 36
6. VSK Tököl II. 24 12 1 11 772 779 -7 25
7.       Veresegyház VSK   24     10     0     14     777     789     -12     20
8. Albertirsa SE 24 9 1 14 668 735 -67 19
9. Martonvásári KSE 24 8 1 15 683 808 -125 17
10. ESMTK 24 4 2 18 563 706 -143 10
11. Tápiószelei SE 24 5 0 19 633 898 -265 10
12. Diósdi DSE 24 4 1 19 599 906 -307 9
13. Dunavarsányi TE 24 1 2 21 615 1022 -407 4

A 2017/2018-as Pest megyei ifjúsági bajnokság eredményei

2017. szeptember 8. péntek
17:30 ESMTK – Albertirsa SE 23 27
2017. szeptember 9. szombat
10:00 VSK Tököl II. – Mogyoródi KSK 41 28
11:00 Dunavarsányi TE – Diósdi DSE 23 28
14:30   Tápiószelei SE   – Veresegyház VSK   28 34
2017. szeptember 10. vasárnap
15:00 Domony KSE – Martonvásári KSE 37 24
2017. szeptember 15. péntek
17:30 ESMTK – TKE-Abonyi KC 27 41
2017. szeptember 16. szombat
10:00 VSK Tököl II. – Tápiószelei SE 37 15
16:00 VE Dunakeszi – Mogyoródi KSK 43 43
2017. szeptember 17. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Dunavarsányi TE   42 19
14:00 Martonvásári KSE – Albertirsa SE 32 28
17:00 Diósdi DSE – Domony KSE 17 37
2017. szeptember 21. csütörtök
18:30 Üllői VKSK – VE Dunakeszi 33 39
2017. szeptember 22. péntek
16:00 Dunavarsányi TE – VSK Tököl II. 20 52
2017. szeptember 23. szombat
14:30 Tápiószelei SE – VE Dunakeszi 30 55
16:00 TKE-Abonyi KC – Martonvásári KSE 40 26
2017. szeptember 24. vasárnap
15:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   31 20
15:00 Mogyoródi KSK – Üllői VKSK 37 33
17:00 Albertirsa SE – Diósdi DSE 41 27
2017. szeptember 30. szombat
14:00 Martonvásári KSE – ESMTK 23 16
16:00 VE Dunakeszi – Dunavarsányi TE 68 27
16:00 VSK Tököl II. – Domony KSE 31 40
2017. október 1. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – TKE-Abonyi KC 14 54
14:00 Üllői VKSK – Tápiószelei SE 49 30
19:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   33 31
2017. október 4. szerda
18:00 Dunavarsányi TE – Üllői VKSK 31 53
2017. október 6. péntek
17:30 ESMTK – Diósdi DSE 22 17
2017. október 7. szombat
14:30 Tápiószelei SE – Mogyoródi KSK 29 51
16:00   TKE-Abonyi KC   – Veresegyház VSK   43 22
2017. október 8. vasárnap
15:00 Domony KSE – VE Dunakeszi 35 40
17:00 Albertirsa SE – VSK Tököl II. 24 24
2017. október 14. szombat
12:00 VE Dunakeszi – Albertirsa SE 45 29
2017. október 15. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – ESMTK   27 17
11:00 Diósdi DSE – Martonvásári KSE 22 32
15:00 Mogyoródi KSK – Dunavarsányi TE 42 26
15:00 Domony KSE – Üllői VKSK 33 22
15:00 VSK Tököl II. – TKE-Abonyi KC 25 39
2017. október 20. péntek
17:30 ESMTK – VSK Tököl II. 18 19
2017. október 21. szombat
13:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 27 31
14:00   Martonvásári KSE   – Veresegyház VSK   36 33
16:00 TKE-Abonyi KC – VE Dunakeszi 31 45
2017. október 22. vasárnap
15:00 Domony KSE – Mogyoródi KSK 40 34
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 19 26
2017. október 25. szerda
19:00 TKE-Abonyi KC – Üllői VKSK 29 28
2017. október 28. szombat
10:00 VE Dunakeszi – ESMTK 47 27
10:00 VSK Tököl II. – Martonvásári KSE 41 29
10:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   41 20
16:00 Tápiószelei SE – Domony KSE 34 44
2017. október 29. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – Albertirsa SE 38 27
2017. november 4. szombat
16:00 TKE-Abonyi KC – Mogyoródi KSK 40 31
16:00 Martonvásári KSE – VE Dunakeszi 28 36
2017. november 5. vasárnap
11:00 Diósdi DSE – VSK Tököl II. 26 35
15:00 Domony KSE – Dunavarsányi TE 48 23
17:00 Albertirsa SE – Tápiószelei SE 37 24
2017. november 8. szerda
17:30 ESMTK – Üllői VKSK 16 37
2017. november 11. szombat
13:00 Dunavarsányi TE – Albertirsa SE 23 39
14:00 Üllői VKSK – Martonvásári KSE 36 25
14:30 Tápiószelei SE – TKE-Abonyi KC 29 34
16:00 VE Dunakeszi – Diósdi DSE
2017. november 12. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – ESMTK 34 28
17:00   VSK Tököl II.   – Veresegyház VSK   32 30
2017. november 17. péntek
17:30 ESMTK – Tápiószelei SE 27 16
2017. november 18. szombat
14:00 Üllői VKSK – Diósdi DSE 43 28
15:00 Martonvásári KSE – Mogyoródi KSK
18:00 TKE-Abonyi KC – Dunavarsányi TE 51 24
2017. november 19. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – VE Dunakeszi   30 49
17:00 Albertirsa SE – Domony KSE 29 40
2017. november 24. péntek
18:00 TKE-Abonyi KC – Domony KSE 35 28
18:00 Mogyoródi KSK – Diósdi DSE 36 20
2017. november 25. szombat
13:00 Dunavarsányi TE – ESMTK 22 44
14:30 Tápiószelei SE – Martonvásári KSE 30 34
16:00 VE Dunakeszi – VSK Tököl II. 47 13
2017. november 26. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Üllői VKSK   30 39
2017. december 1. péntek
17:30 ESMTK – Domony KSE 26 40
2017. december 2. szombat
10:00 VSK Tököl II. – Üllői VKSK 28 43
14:00 Martonvásári KSE – Dunavarsányi TE 56 27
16:00 TKE-Abonyi KC – Albertirsa SE 33 28
18:30 Diósdi DSE – Tápiószelei SE 26 28
2017. december 3. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   35 52
2017. december 6. szerda
18:00 Martonvásári KSE – Mogyoródi KSK 25 48
2017. december 8. péntek
18:30 Albertirsa SE – ESMTK 27 24
2017. december 9. szombat
14:00 Martonvásári KSE – Domony KSE 22 33
2017. december 10. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Tápiószelei SE   39 27
15:00 Mogyoródi KSK – VSK Tököl II. 42 28
17:00 Diósdi DSE – Dunavarsányi TE 37 36
2017. december 14. csütörtök
18:00 VE Dunakeszi – Üllői VKSK 51 45
2017. december 16. szombat
11:00   Dunavarsányi TE   – Veresegyház VSK   27 47
15:30 Tápiószelei SE – VSK Tököl II. 33 34
16:00 TKE-Abonyi KC – ESMTK 36 18
2017. december 17. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – VE Dunakeszi 28 45
15:00 Domony KSE – Diósdi DSE 44 25
17:00 Albertirsa SE – Martonvásári KSE 31 25
2018. január 9. kedd
18:00 Üllői VKSK – Mogyoródi KSK 32 25
2018. január 13. szombat
10:00   Veresegyház VSK   – Domony KSE   31 42
10:00 VSK Tököl II. – Dunavarsányi TE 35 40
14:00 Martonvásári KSE – TKE-Abonyi KC 19 27
16:00 VE Dunakeszi – Tápiószelei SE 49 13
2018. január 14. vasárnap
17:00 Diósdi DSE – Albertirsa SE 30 27
2018. január 19. péntek
17:30 ESMTK – Martonvásári KSE 29 26
2018. január 20. szombat
14:30 Tápiószelei SE – Üllői VKSK 27 51
16:00 Dunavarsányi TE – VE Dunakeszi 25 57
16:00 TKE-Abonyi KC – Diósdi DSE 47 24
2018. január 21. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   34 23
15:00 Domony KSE – VSK Tököl II. 48 33
2018. január 27. szombat
10:00 VSK Tököl II. – Albertirsa SE 36 31
16:00 VE Dunakeszi – Domony KSE 44 32
16:00 Üllői VKSK – Dunavarsányi TE 48 22
2018. január 28. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – TKE-Abonyi KC   27 34
15:00 Mogyoródi KSK – Tápiószelei SE 45 17
17:00 Diósdi DSE – ESMTK 22 22
2018. február 2. péntek
17:30   ESMTK   – Veresegyház VSK   23 30
2018. február 3. szombat
16:00 TKE-Abonyi KC – VSK Tököl II. 34 24
16:00 Martonvásári KSE – Diósdi DSE 44 13
2018. február 4. vasárnap
13:00 Üllői VKSK – Domony KSE 30 35
15:00 Dunavarsányi TE – Mogyoródi KSK 24 45
17:00 Albertirsa SE – VE Dunakeszi 24 41
2018. február 9. péntek
18:30 VSK Tököl II. – ESMTK 28 19
2018. február 10. szombat
14:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 36 21
14:30 Tápiószelei SE – Dunavarsányi TE 29 23
16:00 VE Dunakeszi – TKE-Abonyi KC 35 23
2018. február 11. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – Martonvásári KSE   31 33
15:00 Mogyoródi KSK – Domony KSE 35 32
2018. február 14. szerda
17:30 ESMTK – VE Dunakeszi 22 35
2018. február 17. szombat
16:00 Martonvásári KSE – VSK Tököl II. 25 36
2018. február 18. vasárnap
15:00 Domony KSE – Tápiószelei SE 41 27
17:00 Albertirsa SE – Mogyoródi KSK 24 31
17:00   Diósdi DSE   – Veresegyház VSK   28 38
19:30 Üllői VKSK – TKE-Abonyi KC 37 23
2018. február 24. szombat
14:30 Tápiószelei SE – Albertirsa SE 25 31
18:00 Dunavarsányi TE – Domony KSE 21 44
2018. február 25. vasárnap
15:00 Mogyoródi KSK – TKE-Abonyi KC 28 24
16:00 VE Dunakeszi – Martonvásári KSE 55 21
2018. március 2. péntek
17:30 ESMTK – Mogyoródi KSK 17 28
2018. március 3. szombat
16:00 TKE-Abonyi KC – Tápiószelei SE 40 23
2018. március 4. vasárnap
10:00   Veresegyház VSK   – VSK Tököl II.   45 32
14:00 Martonvásári KSE – Üllői VKSK 18 37
17:00 Albertirsa SE – Dunavarsányi TE 31 24
17:00 Diósdi DSE – VE Dunakeszi 28 51
2018. március 8. csütörtök
19:00 Tápiószelei SE – ESMTK 29 28
2018. március 10. szombat
17:00   VE Dunakeszi   – Veresegyház VSK   43 31
17:30 Mogyoródi KSK – Martonvásári KSE 41 24
2018. március 11. vasárnap
15:00 Domony KSE – Albertirsa SE 42 20
17:00 Diósdi DSE – Üllői VKSK 21 53
18:00 Dunavarsányi TE – TKE-Abonyi KC 28 42
2018. március 21. szerda
18:00 VSK Tököl II. – Diósdi DSE 47 28
2018. március 23. péntek
17:30 ESMTK – Dunavarsányi TE 26 26
2018. március 24. szombat
14:00 Martonvásári KSE – Tápiószelei SE 29 33
2018. március 25. vasárnap
11:00 VSK Tököl II. – VS Dunakeszi 27 40
13:00   Üllői VKSK   – Veresegyház VSK   44 21
15:00 Domony KSE – TKE-Abonyi KC 30 25
17:00 Diósdi DSE – Mogyoródi KSK 27 40
2018. március 28. szerda
17:30 Üllői VKSK – ESMTK 36 24
2018. március 31. szombat
16:00 Üllői VKSK – VSK Tököl II. 35 34
2018. április 7. szombat
14:30 Tápiószelei SE – Diósdi DSE 26 33
15:30 Dunavarsányi TE – Martonvásári KSE 27 27
17:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   34 28
2018. április 8. vasárnap
15:00 Domony KSE – ESMTK 33 20
17:00 Albertirsa SE – TKE-Abonyi KC 17 21

Férfi kézilabda ifjúsági és felnőtt csapatunk őszi menetrendje a 2017/2018-as szezonban

Veresegyház VSK
Pest megyei bajnokság
2017/2018
Ősz
Időpont
Forduló Hazai Vendég Dátum Nap Felnőtt Ifjúsági
1 Tápiószele SE Veresegyház VSK 09.09 szombat 16:30 14:30
2 Veresegyház VSK Dunavarsányi TE 09.17. vasárnap 12:00 10:00
3 Domony KSE Veresegyház VSK 09.24. vasárnap 17:00 15:00
4 Albertirsa SE Veresegyház VSK 10.01. vasárnap 17:00 19:00
5 Abonyi KC Veresegyház VSK 10.07 szombat 18:00 16:00
6 Veresegyház VSK Pásztó 10.15. vasárnap 12:00 X
Veresegyház VSK ESMTK X 10:00
7 Százhalombattai KE III. Veresegyház VSK 10.22 vasárnap 13:00 X
Martonvásár Veresegyház VSK 10.21 szombat X 14:00
8 Veresegyház VSK Diósd 10.28 szombat 12:00 10:00
9 X Veresegyház VSK 11.05.
10 VSK Tököl II Veresegyház VSK 11.12. vasárnap 19:00 17:00
11 Veresegyház VSK VS Dunakeszi 11.19. vasárnap 12:00 10:00
12 Veresegyház VSK Üllői VKSK 11.26. vasárnap 12:00 10:00
13 Veresegyház VSK Mogyoródi KSK 12.03. vasárnap 12:00 10:00
14 Veresegyház VSK Tápiószele SE 12.10. vasárnap 12:00 10:00
15 Dunavarsányi TE Veresegyház VSK 12.16. szombat 13:00 11:00