2018/2019-es Pest megyei férfi felnőtt bajnokság rájátszása

Felsőház (1-8. helyért)

Negyeddöntők

2019. április 13. szombat
16:00 Domony KSE – SZKSK II. 33 41
17:00 Gyömrő VSK – Solymári SC 27 22
18:00 Váci KSE II. – Hevesi SE 29 26
2019. április 14. vasárnap
19:00 Mogyoródi KSK – Üllői VKSK 17 23
2019. április 15. hétfő
19:00 SZKSK II. – Domony KSE 39 32
2019. április 27. szombat
14:00 Solymári SC – Gyömrő VSK 25 24
18:00 Üllői VKSK – Mogyoródi KSK 29 16
2019. április 28. vasárnap
18:00 Hevesi SE – Váci KSE II. 23 21

Elődöntők

1-4. helyért

2019. május 4. szombat
11:00 Váci KSE II. – SZKSK II.  30 – 31
2019. május 5. vasárnap
16:00 Gyömrő VSK – Üllői VKSK 20 – 25
2019. május 11. szombat
18:00 Üllői VKSK – Gyömrő VSK 21 – 22
2019. május 12. vasárnap
17:00 SZKSK II. – Váci KSE II.    25 – 30

5-8. helyért

2019. május 2. csütörtök
19:00 Mogyoródi KSK – Solymári SC 26 – 35
2019. május 4. szombat
18:00 Domony KSE – Hevesi SE  22 – 33
2019. május 12. vasárnap
 16:00 Hevesi SE – Domony KSE  34 – 33
18:00 Solymári SC Mogyoródi KSK                                              48 – 16

Helyosztók

1. helyért

2019. június 1. szombat
 19:00 Váci KSE II. – Üllői VKSK

3. helyért

2019. június 1. szombat
 12:40 SZKSK II. – Gyömrő VSK

5. helyért

2019. május 18. szombat
15:00 Solymári SC – Hevesi SE 26 24
2019. május 24. péntek
19:00 Hevesi SE – Solymári SC   23 – 18

7. helyért

2019. május 19. vasárnap
11:00 Domony KSE – Mogyoródi KSK 36 28
2019. május 23. csütörtök
20:00 Mogyoródi KSK  – Domony KSE 23- 28

Alsóház 

Elődöntők

9-12. helyért

2019. május 4. szombat
16:00 SZKE II – DKSK – Csömöri SSZN KFT II.  26 – 19
2019. május 5. vasárnap
17:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE  29 – 40 
2019. május 11. szombat
16:30 Csömöri SSZN KFT II. – SZKE II – DKSK  23 – 29
18:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK

43 – 24

13-16. helyért

2019. április 28. vasárnap
15:00 Albertirsa SE – Hurrikán KE Tápiószele 33 39
2019. május 7. kedd
19:30 Aranyszarvas SE – Százhalombattai KE III. 25- 22
2019. május 11. szombat
16:00 Hurrikán KE Tápiószele – Albertirsa SE 49 – 35
2019. május 12. vasárnap
16:00 Százhalombattai KE III. – Aranyszarvas SE                                         26 – 21

17-20. helyért

2019. május 4. szombat
16:00 Budakalászi SC II. – Erdőkertesi SE 34 – 37
 19:00 Tápiószelei SE – Dunavarsányi TE 34 – 36
2019. május 11. szombat
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 36 – 32
2019. május 12. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Budakalászi SC II.                                           33 – 31

Helyosztók

9. helyért

2019. május 19. vasárnap
19:00 SZKE II – DKSK – Bugyi SE 25 23
2019. május 26. vasárnap
17:00 Bugyi SE SZKE II – DKSK 27-21

11. helyért

2019. május 17. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT II.   28 41
2019. május 25. szombat
18:00   Csömöri SSZN KFT II.   – Veresegyház VSK  43 – 33

13. helyért

2019. május 17. péntek
20:00 Százhalombattai KE III. – Hurrikán KE Tápiószele 33 31
2019. május 23. csütörtök
19:00 Hurrikán KE Tápiószele – Százhalombattai KE III. 39- 25

15. helyért

2019. május 18. szombat
17:00 Albertirsa SE – Aranyszarvas SE 27 31
2019. május 24. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Albertirsa SE 31- 33

17. helyért

2019. május 19. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Dunavarsányi TE 26 23
2019. május 26. vasárnap
18:00 Dunavarsányi TE  – Erdőkertesi SE         29 -24

19. helyért

2019. május 20. hétfő
19:00 Tápiószelei SE – Budakalászi SC II. 40 42
2019. május 26. vasárnap
16:00 Budakalászi SC II. – Tápiószelei SE 40 22

2017/2018-as Pest megyei férfi felnőtt bajnokság rájátszása

1-8. helyért

Negyeddöntők

2018. április 12. csütörtök
20:15 Vecsési SE II. – Abonyi KC 24 30
2018. április 14. szombat
19:00 Domony KSE – Váci KSE II. 25 23
2018. április 15. vasárnap
18:00 Szigetszentmiklósi KSK II – Üllői VKSK 28 32
2018. április 17. kedd
20:15 VS Dunakeszi – Csömöri KSK II. 33 20
2018. április 21. szombat
18:00 Abonyi KC – Vecsési SE II. 41 31
2018. április 22. vasárnap
12:30 Csömöri KSK II. – VS Dunakeszi 20 26
14:00 Üllői VKSK – Szigetszentmiklósi KSK II 33 17
20:00 Váci KSE II. – Domony KSE 34 29

1-4. helyért

Elődöntők

2018. április 28. szombat
18:00 VS Dunakeszi – Üllői VKSK 32 24
2018. április 29. vasárnap
19:30 Abonyi KC – Váci KSE II. 29 29
2018. május 5. szombat
16:00 Üllői VKSK – VS Dunakeszi 22 23
2018. május 13. vasárnap
12:00 Váci KSE II. – Abonyi KC 30 30

Helyosztók

1.  helyért

2018. június 2. szombat
17:45 Abonyi KC – VS Dunakeszi 31 24

3.  helyért

2018. május 20. vasárnap
14:00 Váci KSE II. – Üllői VKSK 34 27
2018. május 25. péntek
18:30 Üllői VKSK – Váci KSE II. 25 28

5-8. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
16:00 Szigetszentmiklósi KSK II – Csömöri KSK II. 34 26
2018. május 3. csütörtök
20:00 Domony KSE – Vecsési SE II. 40 40
2018. május 10. csütörtök
20:20 Vecsési SE II. – Domony KSE 33 33
2018. május 12. szombat
18:30 Csömöri KSK II. – Szigetszentmiklósi KSK II 33 32

Helyosztók

5.  helyért

2018. május 16. szerda
20:00 Vecsési SE II. – Szigetszentmiklósi KSK II 35 30
2018. május 24. csütörtök
19:30 Szigetszentmiklósi KSK II – Vecsési SE II. 38 27

7.  helyért

2018. május 18. péntek
19:15 Domony KSE – Csömöri KSK II. 39 35
2018. május 24. csütörtök
19:30 Csömöri KSK II. – Domony KSE 35 36

9-12. helyért

Elődöntők

2018. április 29. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Hurrikán KE Tápiószele   37 44
19:00 Százhalombattai KE II. – Mogyoródi KSK 30 29
2018. május 11. péntek
19:30 Mogyoródi KSK – Százhalombattai KE II. 28 27
20:00   Hurrikán KE Tápiószele   – Veresegyház VSK   41 31

Helyosztók

9.  helyért

2018. május 20. vasárnap
15:00 Hurrikán KE Tápiószele – Mogyoródi KSK 35 34
2018. május 24. csütörtök
19:30 Mogyoródi KSK – Hurrikán KE Tápiószele 10 0

11.  helyért

2018. május 18. péntek
20:00   Százhalombattai KE II.   – Veresegyház VSK   35 25
2018. május 27. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE II.   31 32

13-16. helyért

Elődöntők

2018. április 22. vasárnap
18:00 Százhalombattai KE III. – Aranyszarvas SE 33 33
2018. május 4. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Százhalombattai KE III. 32 27
2018. május 5. szombat
17:00 Bugyi SE – Pásztói KC 10 0

Helyosztók

13.  helyért

2018. május 20. vasárnap
19:00 Bugyi SE – Aranyszarvas SE 33 28
2018. május 25. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Bugyi SE 29 27

15.  helyért

2018. május 19. szombat
18:00 Százhalombattai KE III. – Pásztói KC 21 22
2018. május 27. vasárnap
16:00 Pásztói KC – Százhalombattai KE III. 22 25

17-20. helyért

Elődöntők

2018. április 27. péntek
18:00 Dunavarsányi TE – Balassagyarmati Kábel SE 31 29
2018. május 6. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – VSK Tököl II. 30 36
2018. május 9. szerda
20:00 VSK Tököl II. – Erdőkertesi SE 33 24
2018. május 12. szombat
16:00 Balassagyarmati Kábel SE – Dunavarsányi TE 33 29

Helyosztók

17.  helyért

2018. május 19. szombat
17:00 Balassagyarmati Kábel SE – VSK Tököl II. 35 32
2018. május 27. vasárnap
11:00 VSK Tököl II. – Balassagyarmati Kábel SE 34 38

19.  helyért

2018. május 24. csütörtök
20:00 Dunavarsányi TE – Erdőkertesi SE 41 26
2018. május 27. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Dunavarsányi TE 18 34

21-24. helyért

Elődöntők

2018. április 22. vasárnap
09:30 Mogyoródi KSK II. – Albertirsa SE 28 27
2018. április 28. szombat
09:30 Diósdi DSE – Budakalászi SC II. 29 39
2018. május 12. szombat
17:00 Budakalászi SC II. – Diósdi DSE 28 26
2018. május 13. vasárnap
17:00 Albertirsa SE – Mogyoródi KSK II. 30 31

Helyosztók

21.  helyért

2018. május 18. péntek
20:00 Mogyoródi KSK – Budakalászi SC II. 19 25
2018. május 23. szerda
20:00 Budakalászi SC II. – Mogyoródi KSK 27 22

23.  helyért

2018. május 20. vasárnap
13:00 Albertirsa SE – Diósdi DSE 36 35
2018. május 27. vasárnap
17:00 Diósdi DSE – Albertirsa SE 30 35