A 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú férfi kézilabda bajnokság állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Solymári SC 1 1 0 0 30 21 9 2
2. Domony KSE 1 1 0 0 36 28 8 2
3. Gyömrő VSK 1 1 0 0 29 23 6 2
4. Csömör KSK II. 1 1 0 0 28 26 2 2
5.       Veresegyház VSK   1     1     0     0     26     25     1     2  
 
6. Bugyi SE 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Üllői VKSK II 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Aranyszarvas SE 1 0 0 1 25 26 -1 0
9. SZKSK III. 1 0 0 1 26 28 -2 0
10. SZKE II-DKSK 1 0 0 1 23 29 -6 0
11. SZKE III 1 0 0 1 28 36 -8 0
12. Mogyoródi KSK 1 0 0 1 21 30 -9 0

A férfi felnőtt játékosok statisztikái a 2020/2021-es Pest megyei I. osztályú bajnokságban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Szélső, beálló 1 1
Bojsza Attila Védő
Bombolya Dávid Irányító, Átlövő
Gáspár Benedek Átlövő
Hegedűs József Szélső 1 7
Helembai Márk Szélső, Irányító 1 6
Herman Gábor Kapus
Janetka Gábor Beálló 1
Kecskés László Beálló 1 3
Király Gyula Átlövő 1 5 1 1
Kis Máté Átlövő 1 3 2 2 2
Kiss Péter Irányító, edző 1 1
Kiss Gergő Kapus
Lippai Benedek Szélső
Magyar Gábor Átlövő
Maruszki Roland Szélső, Irányító
Petrik Attila Szélső
Pfendler Tibor Attila Szélső, irányító 1
Sos Patrik Beálló
Szecsődi Kristóf Átlövő 1 1 1
Vágási Lionel Szélső
Ziai Arien Kapus 1

A 2019/2020-as Pest megyei férfi kézilabda bajnokság A csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gyömrő VSK 17 16 0 1 622 358 264 32
2. Bugyi SE 17 16 0 1 615 426 189 32
3. Domony KSE 17 13 0 4 648 459 189 26
4.       Veresegyház VSK   17     10     0     7     617     524     93     20  
 
5. Csömöri SSZN KFT II. 17 10 0 7 537 489 48 20
6. SZKE III 17 7 0 10 496 607 -111 14
7. Váci KSE III. 17 5 1 11 416 535 -119 11
8. Treff 07 SE 17 3 1 13 380 579 -199 7
9. Erdőkertesi SE 17 2 0 15 509 652 -143 4
10. Mogyoródi KSK ll. 17 2 0 15 385 596 -211 4

A 2019/2020-as Pest megyei férfi kézilabda bajnokság A csoportjának eredményei

2019. szeptember 14. szombat
18:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK   38 26
18:00 Gyömrő VSK – Treff 07 SE 42 14
2019. szeptember 15. vasárnap
11:00 Váci KSE III. – SZKE III 32 16
17:00 Domony KSE – Mogyoródi KSK ll. 41 21
18:00 Erdőkertesi SE – Csömöri SSZN KFT II. 35 43
2019. szeptember 21. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Domony KSE   31 37
2019. szeptember 22. vasárnap
10:30 Mogyoródi KSK ll. – Gyömrő VSK 25 46
18:30 Erdőkertesi SE – Bugyi SE 29 38
19:00 SZKE III – Csömöri SSZN KFT II. 33 29
19:00 Váci KSE III. – Treff 07 SE 26 15
2019. szeptember 28. szombat
12:30 Csömöri SSZN KFT II. – Váci KSE III. 27 28
18:00 Treff 07 SE – Mogyoródi KSK ll. 35 26
2019. szeptember 29. vasárnap
17:00 Domony KSE – Erdőkertesi SE 42 30
18:00   Gyömrő VSK   – Veresegyház VSK   40 32
2019. október 5. szombat
20:00 SZKE III – Domony KSE 28 43
2019. október 6. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK ll.   43 28
12:30 Csömöri SSZN KFT II. – Treff 07 SE 33 25
18:00 Erdőkertesi SE – Gyömrő VSK 24 46
18:00 Váci KSE III. – Bugyi SE 21 43
2019. október 12. szombat
18:00 Bugyi SE – Csömöri SSZN KFT II. 39 34
18:00   Treff 07 SE   – Veresegyház VSK   16 26
19:00 Mogyoródi KSK ll. – Erdőkertesi SE 26 22
2019. október 13. vasárnap
17:00 Domony KSE – Váci KSE III. 46 28
18:00 Gyömrő VSK – SZKE III 49 14
2019. október 19. szombat
12:00 Váci KSE III. – Gyömrő VSK 15 37
12:30 Csömöri SSZN KFT II. – Domony KSE 31 30
20:00 SZKE III – Mogyoródi KSK ll. 28 23
2019. október 20. vasárnap
18:00   Erdőkertesi SE   – Veresegyház VSK   37 47
18:00 Treff 07 SE – Bugyi SE 17 44
2019. október 26. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – SZKE III   39 38
2019. október 27. vasárnap
10:30 Mogyoródi KSK ll. – Váci KSE III. 31 30
13:00 Domony KSE – Bugyi SE 28 31
18:00 Gyömrő VSK – Csömöri SSZN KFT II. 24 17
18:00 Treff 07 SE – Erdőkertesi SE 28 24
2019. november 9. szombat
12:30 Csömöri SSZN KFT II. – Mogyoródi KSK ll. 48 25
2019. november 10. vasárnap
10:00   Váci KSE III.   – Veresegyház VSK   23 38
14:00 Domony KSE – Treff 07 SE 42 13
18:00 Erdőkertesi SE – SZKE III 31 41
19:00 Bugyi SE – Gyömrő VSK 20 29
2019. november 16. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT II.   30 32
20:00 SZKE III – Treff 07 SE 35 30
2019. november 17. vasárnap
10:30 Mogyoródi KSK ll. – Bugyi SE 24 40
18:00 Gyömrő VSK – Domony KSE 26 19
18:00 Erdőkertesi SE – Váci KSE III. 30 37
2019. november 21. csütörtök
19:30 Mogyoródi KSK ll. – Domony KSE 17 45
2019. november 23. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE   32 40
18:00 SZKE III – Váci KSE III. 42 29
2019. november 24. vasárnap
10:00 Csömöri SSZN KFT II. – Erdőkertesi SE 37 32
18:00 Treff 07 SE – Gyömrő VSK 16 38
2019. november 30. szombat
18:00 Gyömrő VSK – Mogyoródi KSK ll. 38 13
18:00 Bugyi SE – Erdőkertesi SE 54 28
2019. december 1. vasárnap
10:30 Csömöri SSZN KFT II. – SZKE III 39 27
17:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   42 36
18:00 Treff 07 SE – Váci KSE III. 21 21
2019. december 7. szombat
19:00 Bugyi SE – SZKE III 36 25
2020. február 1. szombat
13:00 Erdőkertesi SE – Domony KSE 27 43
14:00 Váci KSE III. – Csömöri SSZN KFT II. 24 38
18:00   Veresegyház VSK   – Gyömrő VSK   28 36
2020. február 2. vasárnap
10:30 Mogyoródi KSK ll. – Treff 07 SE 25 29
16:00 SZKE III – Bugyi SE 31 48
2020. február 8. szombat
Bugyi SE – Váci KSE III.
17:00 Domony KSE – SZKE III 43 25
18:00 Gyömrő VSK – Erdőkertesi SE 42 26
18:00 Treff 07 SE – Csömöri SSZN KFT II. 20 35
2020. február 9. vasárnap
19:00   Mogyoródi KSK ll.   – Veresegyház VSK   18 42
2020. február 15. szombat
14:00 SZKE III – Gyömrő VSK 18 36
17:00   Veresegyház VSK   – Treff 07 SE   40 18
19:30 Csömöri SSZN KFT II. – Bugyi SE 21 32
2020. február 16. vasárnap
18:00 Váci KSE III. – Domony KSE 31 42
18:00 Erdőkertesi SE – Mogyoródi KSK ll. 26 15
2020. február 22. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Erdőkertesi SE   42 32
19:00 Domony KSE – Csömöri SSZN KFT II. 28 20
19:30 Mogyoródi KSK ll. – SZKE III 19 22
19:30 Bugyi SE – Treff 07 SE 37 23
2020. február 23. vasárnap
18:00 Gyömrő VSK – Váci KSE III. 32 20
2020. február 29. szombat
14:30 Csömöri SSZN KFT II. – Gyömrő VSK 26 33
20:00   SZKE III   – Veresegyház VSK   32 43
2020. március 1. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Treff 07 SE 38 30
19:00 Bugyi SE – Domony KSE 34 30
19:00 Váci KSE III. – Mogyoródi KSK ll. 34 25
2020. március 7. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE III.   42 17
18:00 SZKE III – Erdőkertesi SE 41 38
2020. március 8. vasárnap
18:00 Gyömrő VSK – Bugyi SE 28 31
18:00 Treff 07 SE – Domony KSE 30 47
19:30 Mogyoródi KSK ll. – Csömöri SSZN KFT II. 24 27

A férfi felnőtt játékosok statisztikái a 2019/2020-as Pest megyei bajnokságban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Szélső, beálló  3  8
Bojsza Attila Védő 4  1  1  1
Bombolya Dávid Irányító, Átlövő 12 113 5 1 15 13
Gáspár Benedek Átlövő 12 112  4 7 8 5
Hegedűs József Szélső 12 60  2  1  1
Helembai Márk Szélső, Irányító 7 8
Herman Gábor Kapus 16
Janetka Gábor Beálló 15 19  3 2
Karlik Roland Szélső, beálló 4  1  1  1
Kecskés László Beálló 13 30  5 4 1
Király Gyula Átlövő 14 62 3 5  2  1
Kis Máté Átlövő 11 67 4  3 6  6
Kiss Péter Irányító, edző 11  17  2  4  2  1
Kiss Gergő Kapus 3
Lippai Benedek Szélső  1  2  1
Magyar Gábor Átlövő  2  1
Maruszki Roland Szélső, Irányító 4  2  1  1  1
Muha László Kapus
Petrik Attila Szélső 8 22 2
Petrik Csaba Átlövő
Pfendler Tibor Attila Szélső, irányító 17 67  1  3
Sos Patrik Beálló
Szecsődi Kristóf Átlövő 11 21  3
Vágási Lionel Szélső  3 5  1

2018/2019-es Pest megyei férfi felnőtt bajnokság rájátszása

Felsőház (1-8. helyért)

Negyeddöntők

2019. április 13. szombat
16:00 Domony KSE – SZKSK II. 33 41
17:00 Gyömrő VSK – Solymári SC 27 22
18:00 Váci KSE II. – Hevesi SE 29 26
2019. április 14. vasárnap
19:00 Mogyoródi KSK – Üllői VKSK 17 23
2019. április 15. hétfő
19:00 SZKSK II. – Domony KSE 39 32
2019. április 27. szombat
14:00 Solymári SC – Gyömrő VSK 25 24
18:00 Üllői VKSK – Mogyoródi KSK 29 16
2019. április 28. vasárnap
18:00 Hevesi SE – Váci KSE II. 23 21

Elődöntők

1-4. helyért

2019. május 4. szombat
11:00 Váci KSE II. – SZKSK II.  30 – 31
2019. május 5. vasárnap
16:00 Gyömrő VSK – Üllői VKSK 20 – 25
2019. május 11. szombat
18:00 Üllői VKSK – Gyömrő VSK 21 – 22
2019. május 12. vasárnap
17:00 SZKSK II. – Váci KSE II.    25 – 30

5-8. helyért

2019. május 2. csütörtök
19:00 Mogyoródi KSK – Solymári SC 26 – 35
2019. május 4. szombat
18:00 Domony KSE – Hevesi SE  22 – 33
2019. május 12. vasárnap
 16:00 Hevesi SE – Domony KSE  34 – 33
18:00 Solymári SC Mogyoródi KSK                                              48 – 16

Helyosztók

1. helyért

2019. június 1. szombat
 19:00 Váci KSE II. – Üllői VKSK

3. helyért

2019. június 1. szombat
 12:40 SZKSK II. – Gyömrő VSK

5. helyért

2019. május 18. szombat
15:00 Solymári SC – Hevesi SE 26 24
2019. május 24. péntek
19:00 Hevesi SE – Solymári SC   23 – 18

7. helyért

2019. május 19. vasárnap
11:00 Domony KSE – Mogyoródi KSK 36 28
2019. május 23. csütörtök
20:00 Mogyoródi KSK  – Domony KSE 23- 28

Alsóház 

Elődöntők

9-12. helyért

2019. május 4. szombat
16:00 SZKE II – DKSK – Csömöri SSZN KFT II.  26 – 19
2019. május 5. vasárnap
17:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE  29 – 40 
2019. május 11. szombat
16:30 Csömöri SSZN KFT II. – SZKE II – DKSK  23 – 29
18:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK

43 – 24

13-16. helyért

2019. április 28. vasárnap
15:00 Albertirsa SE – Hurrikán KE Tápiószele 33 39
2019. május 7. kedd
19:30 Aranyszarvas SE – Százhalombattai KE III. 25- 22
2019. május 11. szombat
16:00 Hurrikán KE Tápiószele – Albertirsa SE 49 – 35
2019. május 12. vasárnap
16:00 Százhalombattai KE III. – Aranyszarvas SE                                         26 – 21

17-20. helyért

2019. május 4. szombat
16:00 Budakalászi SC II. – Erdőkertesi SE 34 – 37
 19:00 Tápiószelei SE – Dunavarsányi TE 34 – 36
2019. május 11. szombat
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 36 – 32
2019. május 12. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Budakalászi SC II.                                           33 – 31

Helyosztók

9. helyért

2019. május 19. vasárnap
19:00 SZKE II – DKSK – Bugyi SE 25 23
2019. május 26. vasárnap
17:00 Bugyi SE SZKE II – DKSK 27-21

11. helyért

2019. május 17. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT II.   28 41
2019. május 25. szombat
18:00   Csömöri SSZN KFT II.   – Veresegyház VSK  43 – 33

13. helyért

2019. május 17. péntek
20:00 Százhalombattai KE III. – Hurrikán KE Tápiószele 33 31
2019. május 23. csütörtök
19:00 Hurrikán KE Tápiószele – Százhalombattai KE III. 39- 25

15. helyért

2019. május 18. szombat
17:00 Albertirsa SE – Aranyszarvas SE 27 31
2019. május 24. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Albertirsa SE 31- 33

17. helyért

2019. május 19. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Dunavarsányi TE 26 23
2019. május 26. vasárnap
18:00 Dunavarsányi TE  – Erdőkertesi SE         29 -24

19. helyért

2019. május 20. hétfő
19:00 Tápiószelei SE – Budakalászi SC II. 40 42
2019. május 26. vasárnap
16:00 Budakalászi SC II. – Tápiószelei SE 40 22

A férfi felnőtt játékosok statisztikái a 2018/2019-es szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Antal Márk Átlövő 5 33 2  3 4 2
Balogh Dominik Szélső, beálló  5  6
Bojsza Attila Védő 10  1  1  1
Bombolya Dávid Irányító, Átlövő 3 18 2 1
Czene János Átlövő  9 44  9  7
Hegedűs József Szélső 22 89  3  2
Kálmán Csaba Beálló 6 10 2  3
Kaposi Máté Gergely Szélső
Katona Zoltán Átlövő 7 48  4 5  1  2  1
Kecskés László Beálló 19 62 5  7 5 4
Keresztesi Balázs Szélső 4 4 2
Király Gyula Átlövő 9 35 6  5  1
Kis Máté Átlövő 15 62  5 9  5  4
Kiss Péter Irányító, edző 15  18  5  1  1
Lakatos Gábor Miklós Irányító 7 8  2
Lippai Benedek Szélső
Magyar Gábor Átlövő 15  18 5 11  1
Maruszki Roland Szélső, Irányító  3  5  2 1  1 1
Orosz Tamás Szélső 6 24  1  1
Petrik Attila Szélső 13  22  1  2
Petrik Csaba Átlövő 18 113 2  1 29 20
Pfendler Tibor Attila Szélső, irányító 11 47  1 3  1
Sos Patrik Beálló  5  3  1
Szántó Szabolcs Irányító  1  1
Vágási Lionel Szélső  7  8  1
Varga Balázs Kapus 22
Ziaee Arien Kapus 7

A 2018/2019-es Pest megyei férfi kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Budakalászi SC II. 32 31
18:00 Gyömrő VSK – Hevesi SE 26 26
2018. szeptember 9. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE III.   36 21
16:30 Csömöri SSZN KFT II. – Albertirsa SE 36 30
2018. szeptember 15. szombat
13:00 Budakalászi SC II. – Csömöri SSZN KFT II. 21 19
16:00 Tápiószelei SE – Százhalombattai KE III. 30 38
2018. szeptember 16. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Gyömrő VSK 19 42
17:00 Hevesi SE – Üllői VKSK 32 27
2018. szeptember 22. szombat
16:00   Tápiószelei SE   – Veresegyház VSK   23 44
18:00 Üllői VKSK – Albertirsa SE 44 24
18:30 Csömöri SSZN KFT II. – Százhalombattai KE III. 32 26
2018. szeptember 23. vasárnap
16:00 Gyömrő VSK – Budakalászi SC II. 44 22
17:00 Domony KSE – Hevesi SE 26 28
2018. szeptember 28. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT II.   31 23
2018. szeptember 29. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Üllői VKSK 17 37
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Százhalombattai KE III. – Gyömrő VSK 24 32
19:00 Albertirsa SE – Domony KSE 28 34
2018. október 6. szombat
15:00   Gyömrő VSK   – Veresegyház VSK   36 25
18:00 Üllői VKSK – Százhalombattai KE III. 33 20
18:30 Csömöri SSZN KFT II. – Tápiószelei SE 36 26
2018. október 7. vasárnap
17:00 Domony KSE – Budakalászi SC II. 30 28
2018. október 13. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Gyömrő VSK 17 36
18:00 Százhalombattai KE III. – Domony KSE 32 36
2018. október 14. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Üllői VKSK   23 37
17:00 Albertirsa SE – Hevesi SE 18 43
2018. október 20. szombat
15:00 Gyömrő VSK – Csömöri SSZN KFT II. 27 23
18:00 Üllői VKSK – Tápiószelei SE 38 15
18:30 Hevesi SE – Budakalászi SC II. 46 21
2018. október 21. vasárnap
17:00   Domony KSE   – Veresegyház VSK   41 37
2018. október 27. szombat
15:00 Csömöri SSZN KFT II. – Üllői VKSK 25 26
16:00 Tápiószelei SE – Domony KSE 28 51
16:00 Százhalombattai KE III. – Hevesi SE 14 27
17:00 Budakalászi SC II. – Albertirsa SE 23 25
2018. október 31. szerda
20:00 Domony KSE – Csömöri SSZN KFT II. 39 36
2018. november 3. szombat
17:00 Üllői VKSK – Gyömrő VSK 34 22
18:30   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   44 20
2018. november 4. vasárnap
17:00 Albertirsa SE – Százhalombattai KE III. 33 36
2018. november 10. szombat
16:00 Gyömrő VSK – Domony KSE 43 28
2018. november 11. vasárnap
15:00 Százhalombattai KE III. – Budakalászi SC II. 29 25
17:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   45 28
2018. november 17. szombat
13:00   Budakalászi SC II.   – Veresegyház VSK   22 30
2018. november 18. vasárnap
17:00 Domony KSE – Üllői VKSK 30 39
17:00 Albertirsa SE – Tápiószelei SE 39 26
17:00 Hevesi SE – Csömöri SSZN KFT II. 35 24
2018. november 24. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Tápiószelei SE 31 28
18:30 Hevesi SE – Gyömrő VSK 34 29
2018. november 25. vasárnap
14:00   Százhalombattai KE III.   – Veresegyház VSK   23 23
17:00 Albertirsa SE – Csömöri SSZN KFT II. 30 33
2018. december 1. szombat
18:00 Gyömrő VSK – Albertirsa SE 37 24
19:30 Csömöri SSZN KFT II. – Budakalászi SC II. 30 24
2018. december 2. vasárnap
14:00 Százhalombattai KE III. – Tápiószelei SE 37 31
18:00 Üllői VKSK – Hevesi SE 24 20
2018. december 7. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Tápiószelei SE   56 42
21:00 Százhalombattai KE III. – Csömöri SSZN KFT II. 23 29
2018. december 8. szombat
15:00 Budakalászi SC II. – Gyömrő VSK 22 39
17:00 Albertirsa SE – Üllői VKSK 19 43
18:30 Hevesi SE – Domony KSE 38 31
2019. január 26. szombat
16:00 Tápiószelei SE – Hevesi SE 22 46
2019. február 2. szombat
18:00 Üllői VKSK – Budakalászi SC II. 46 20
2019. február 3. vasárnap
14:00 Domony KSE – Albertirsa SE 45 20
17:00 Gyömrő VSK – Százhalombattai KE III. 41 21
18:30   Csömöri SSZN KFT II.   – Veresegyház VSK   35 29
2019. február 9. szombat
17:00 Budakalászi SC II. – Domony KSE 23 40
18:00 Százhalombattai KE III. – Üllői VKSK 16 34
18:00 Tápiószelei SE – Csömöri SSZN KFT II. 26 33
2019. február 10. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Gyömrő VSK   27 36
2019. február 16. szombat
17:00 Gyömrő VSK – Tápiószelei SE 44 22
18:30 Hevesi SE – Albertirsa SE 42 22
2019. február 17. vasárnap
17:00 Domony KSE – Százhalombattai KE III. 38 21
18:00   Üllői VKSK   – Veresegyház VSK   45 23
2019. február 23. szombat
14:30 Csömöri SSZN KFT II. – Gyömrő VSK 21 20
18:00 Tápiószelei SE – Üllői VKSK 26 44
2019. február 24. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Domony KSE   28 40
17:00 Budakalászi SC II. – Hevesi SE 26 34
2019. március 2. szombat
18:00 Üllői VKSK – Csömöri SSZN KFT II. 27 22
2019. március 3. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Budakalászi SC II. 36 30
17:00 Domony KSE – Tápiószelei SE 58 26
17:00 Hevesi SE – Százhalombattai KE III. 31 21
2019. március 9. szombat
12:00 Százhalombattai KE III. – Albertirsa SE 31 27
15:00 Gyömrő VSK – Üllői VKSK 25 35
2019. március 10. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   26 38
12:00 Csömöri SSZN KFT II. – Domony KSE 21 27
2019. március 23. szombat
13:00 Budakalászi SC II. – Százhalombattai KE III. 24 33
18:30 Hevesi SE – Tápiószelei SE 42 20
2019. március 24. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK   34 31
17:00 Domony KSE – Gyömrő VSK 25 26
2019. március 30. szombat
16:00 Üllői VKSK – Domony KSE 40 29
2019. március 31. vasárnap
18:00 Tápiószelei SE – Albertirsa SE 41 30
2019. április 7. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Budakalászi SC II.   32 34
12:00 Csömöri SSZN KFT II. – Hevesi SE 22 30

A 2018/2019-es Pest megyei férfi kézilabda bajnokság B csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Üllői VKSK 18 17 0 1 653 408 245 34
2. Hevesi SE 18 16 1 1 636 419 217 33
3. Gyömrő VSK 18 13 1 4 605 449 156 27
4. Domony KSE 18 12 0 6 648 542 106 24
5. Csömöri SSZN KFT II. 18 9 0 9 500 497 3 18
6.       Veresegyház VSK   18     6     1     11     566     602     -36     13  
 
7. Százhalombattai KE III. 18 6 1 11 466 562 -96 13
8. Albertirsa SE 18 4 0 14 486 662 -176 8
9. Budakalászi SC II. 18 3 0 15 444 610 -166 6
10. Tápiószelei SE 18 2 0 16 481 734 -253 4