Országos Gyerekbajnokság III. osztály Pest megyei Régió Felsőház állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gödöllői KC 2 2 0 0 64 35 29 4
2. Szigetszentmiklósi KSK 2 2 0 0 53 27 26 4
3.       Veresegyház VSK   2     2     0     0     45     36     9     4  
 
4. Hatvani KSZSE 2 1 0 1 54 53 1 2
5. Gyömrői KA 2 1 0 1 39 39 0 2
6. Váci KSE 2 0 1 1 36 46 -10 1
7. Diósdi DSE 2 0 1 1 32 47 -15 1
8. Kőrösi KDSE Érd 2 0 0 2 34 48 -14 0
9. Vecsési SE 2 0 0 2 50 76 -26 0

Országos Gyerekbajnokság III. osztály Pest megyei Régió Felsőház eredményei

2018. december 8. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   18 24
10:00 Váci KSE – Diósdi DSE 21 21
11:00   Kőrösi KDSE Érd   – Veresegyház VSK   18 21
12:00 Diósdi DSE – Szigetszentmiklósi KSK 11 26
13:00 Gyömrői KA – Váci KSE 25 15
14:00 Vecsési SE – Gödöllői KC 21 40
15:00 Szigetszentmiklósi KSK – Kőrösi KDSE Érd 27 16
16:00 Gödöllői KC – Gyömrői KA 24 14
17:00 Hatvani KSZSE – Vecsési SE 36 29

A 2018/2019-es Országos Gyerekbajnokság FU14 III. osztály Pest megyei Régió B csoportjának eredményei

2018. szeptember 16. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 VS Dunakeszi – Budakalászi SC 26 31
10:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Hevesi SE 4 26
11:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 16 28
12:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   10 30
13:00 Váci KSE – Nagykovácsi Sólymok SE 37 7
14:00   Budakalászi SC   – Veresegyház VSK   9 27
2018. szeptember 30. vasárnap
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
09:00 Budakalászi SC – Nagykovácsi Sólymok SE 40 7
10:00 VS Dunakeszi – Hevesi SE 27 28
11:00 Váci KSE – Budakalászi SC 31 21
12:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   27 16
13:00 Hevesi SE – Váci KSE 24 24
14:00   Veresegyház VSK   – Nagykovácsi Sólymok SE   34 1
2018. október 14. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 28 20
10:00 Budakalászi SC – Hevesi SE 28 24
11:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   16 26
12:00 Hevesi SE – Nagykovácsi Sólymok SE 35 14
13:00   Veresegyház VSK   – Budakalászi SC   29 18
14:00 Nagykovácsi Sólymok SE – VS Dunakeszi 17 24
2018. november 4. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Váci KSE – Hevesi SE 23 21
11:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Budakalászi SC 17 23
12:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   13 34
13:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Váci KSE 9 33
14:00 Budakalászi SC – VS Dunakeszi 28 26
15:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   24 11
2018. november 24. szombat
Kartal, Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   15 19
10:00 Hevesi SE – VS Dunakeszi 20 19
11:00 Budakalászi SC – Váci KSE 24 25
12:00 VS Dunakeszi – Nagykovácsi Sólymok SE 23 20
13:00 Hevesi SE – Budakalászi SC 21 16
14:00   Nagykovácsi Sólymok SE   – Veresegyház VSK   12 29

A 2018/2019-es Országos Gyerekbajnokság FU15 III. osztály Pest megyei Régió A csoportjának eredményei

2018. szeptember 9. vasárnap
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
10:00 Mogyoródi KSK – Szigetszentmiklósi KSK 0 10
11:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   18 22
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 10 0
13:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   25 23
14:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 17 30
2018. szeptember 22. szombat
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
09:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   28 25
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Váci KSE 26 16
11:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   15 47
12:00 VS Dunakeszi – Szigetszentmiklósi KSK 19 25
13:00 Váci KSE – Mogyoródi KSK 54 8
2018. október 7. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   14 12
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Mogyoródi KSK 10-   0
11:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 20 15
12:00   Szigetszentmiklósi KSK   – Veresegyház VSK   26 19
13:00 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 15 29
2018. október 28. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
08:30 Mogyoródi KSK – Váci KSE 7 42
09:30 Szigetszentmiklósi KSK – VS Dunakeszi 27 14
10:30   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   38 13
11:30 Váci KSE – Szigetszentmiklósi KSK 25 13
12:30   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   18 33

A serdülő játékosok statisztikái a 2018/2019-es szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
BALOGH DOMINIK Irányító, beálló 8 36  3 3  2  2
BÁNYÁSZ MÁRTON Átlövő
BERÉNYI BENCE Szélső 4  15  1  1
DYBAS DÁNIEL Szélső  2  16  1
HORVÁTH BENCE Beálló 4 9 1 2
JOÓ PÉTER Szélső 9 13 2 2
KOVÁCS BENCE Beálló
KOVÁCS BENDEGÚZ Szélső 9 17  1  1  1
LIPPAI BENEDEK Átlövő 9 64 3  3  10  9
MARUSZKI ROLAND Átlövő 6 42 4  5 5 5
MOLNÁR ÁDÁM Kapus  5
MUHA GERGŐ Szélső 3  1  1
MUHA LÁSZLÓ Kapus 9
SÜLI ANDRÁS Beálló 6  8  1  2
SZENDREY BÁLINT Átlövő 9 38  3  1
TAMÁS BENCE Szélső 7 8  1  1 3 2
TURDA CSABA Szélső 2  1  1
ZSUGA PÉTER Irányító 8 7 3

 

A 2018/2019-es Országos Serdülő Bajnokság III. osztály Közép csoportjának eredményei

2018. szeptember 12. szerda
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC – Körte HVSE 17 41
2018. szeptember 13. csütörtök
18:30 Domony KSE – Gyömrői KA 19 26
2018. szeptember 14. péntek
16:30 Főnix ISE – Szent István SE 32 20
18:30   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   37 22
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Treff 07 SE – Vecsési SE 33 37
2018. szeptember 20. csütörtök
17:30   Gyömrői KA   – Veresegyház VSK   25 28
2018. szeptember 21. péntek
18:00 Mogyoródi KSK – Esztergomi Vitézek RAFC 40 19
2018. szeptember 22. szombat
10:00 Főnix ISE – Vecsési SE 39 29
11:00 Szent István SE – Domony KSE 28 21
2018. szeptember 27. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC – Gyömrői KA 28 31
2018. szeptember 28. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Szent István SE   30 24
18:30 Domony KSE – Vecsési SE 20 36
2018. szeptember 30. vasárnap
15:30 Főnix ISE – Treff 07 SE 45 24
2018. október 2. kedd
17:30 Treff 07 SE – Domony KSE 31 24
2018. október 5. péntek
18:00 Mogyoródi KSK – Körte HVSE 20 33
18:30   Veresegyház VSK   – Vecsési SE   24 30
2018. október 6. szombat
11:00 Szent István SE – Esztergomi Vitézek RAFC 42 26
2018. október 11. csütörtök
17:30 Gyömrői KA – Körte HVSE 28 24
2018. október 12. péntek
18:30 Esztergomi Vitézek RAFC – Vecsési SE 18 42
18:30   Veresegyház VSK   – Treff 07 SE   39 26
2018. október 14. vasárnap
13:30 Főnix ISE – Domony KSE 35 14
2018. október 16. kedd
17:30 Treff 07 SE – Esztergomi Vitézek RAFC 34 25
2018. október 18. csütörtök
16:30   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   28 23
17:30 Gyömrői KA – Mogyoródi KSK 21 18
2018. október 20. szombat
11:00 Szent István SE – Körte HVSE 30 28
2018. november 8. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC – Főnix ISE 21 36
2018. november 9. péntek
18:00 Mogyoródi KSK – Szent István SE 22 25
18:30   Veresegyház VSK   – Domony KSE   34 20
2018. november 11. vasárnap
10:00 Körte HVSE – Vecsési SE 29 28
2018. november 13. kedd
17:30 Treff 07 SE – Körte HVSE 28 34
2018. november 17. szombat
09:00 Vecsési SE – Mogyoródi KSK 28 25
2018. november 18. vasárnap
09:00 Domony KSE – Esztergomi Vitézek RAFC 29 25
2018. november 19. hétfő
19:30 Szent István SE – Gyömrői KA 33 30
2018. november 22. csütörtök
17:00   Esztergomi Vitézek RAFC   – Veresegyház VSK   23 35
17:30 Gyömrői KA – Vecsési SE 26 24
2018. november 23. péntek
18:00 Mogyoródi KSK – Treff 07 SE 30 33
2018. november 24. szombat
10:00 Körte HVSE – Főnix ISE 28 24
2018. november 27. kedd
17:30 Treff 07 SE – Gyömrői KA 24 30
2018. november 30. péntek
17:00 Vecsési SE – Szent István SE 31 28
2018. december 1. szombat
11:30 Főnix ISE – Mogyoródi KSK 32 19
2018. december 2. vasárnap
10:00 Körte HVSE – Domony KSE 25 11
2018. december 6. csütörtök
17:00   Körte HVSE   – Veresegyház VSK   29 23
17:30 Gyömrői KA – Főnix ISE 22 30
2018. december 7. péntek
18:00 Mogyoródi KSK – Domony KSE 27 30
19:30 Szent István SE – Treff 07 SE 40 32

A 2018/2019-es Országos Serdülő Bajnokság III. osztály Közép csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Főnix ISE 9 8 0 1 301 203 98 16
2. Körte HVSE 9 7 0 2 271 209 62 14
3.       Veresegyház VSK   9     6     0     3     273     227     46     12  
 
4. Vecsési SE 9 6 0 3 285 242 43 12
5. Szent István SE 9 6 0 3 270 252 18 12
6. Gyömrői KA 9 6 0 3 239 228 11 12
7. Treff 07 SE 9 3 0 6 268 304 -36 6
8. Domony KSE 9 2 0 7 188 267 -79 2
9. Mogyoródi KSK 9 1 0 8 223 258 -35 -1
10. Esztergomi Vitézek RAFC 9 0 0 9 202 330 -128 -1
11. Utánpótlás Ak. Szentendre (TÖRÖLVE)
12. Üllői VKSK (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Domony KSE -2
Esztergomi Vitézek RAFC -1
Mogyoródi KSK -3

A férfi felnőtt játékosok statisztikái a 2018/2019-es szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Antal Márk Átlövő 5 33 2  3 4 2
Balogh Dominik Szélső, beálló  3  5
Bojsza Attila Védő 4
Czene János Átlövő  4 17  4  4
Hegedűs József Szélső 11 50  1
Kálmán Csaba Beálló 6 10 2  3
Kaposi Máté Gergely Szélső
Katona Zoltán Átlövő 7 48  4 5  1  2  1
Kecskés László Beálló 10 26 2  4
Keresztesi Balázs Szélső 3 4
Király Gyula Átlövő 4  15  3  3
Kis Máté Átlövő 10  42  4  7  2  1
Kiss Péter Irányító, edző 7  11  2  1
Lakatos Gábor Miklós Irányító 7 8  2
Lippai Benedek Szélső
Magyar Gábor Átlövő 8  10  1 8  1
Maruszki Roland Szélső
Orosz Tamás Szélső 6 24  1  1
Petrik Attila Szélső 5  8
Petrik Csaba Átlövő 9 51  1 17 13
Sos Patrik Beálló  3  1  1
Szántó Szabolcs Irányító  1  1
Vágási Lionel Szélső  6  5  1
Varga Balázs Kapus 11
Ziaee Arien Kapus 7