2021/2022 Pest megyei Női II. osztályú bajnokság rájátszása

1-8. helyért

Negyeddöntők

Gyömrő VSK – VECSÉS SE II 28 – 26
Veresegyház VSK – Gödöllői KC 10 – 26
Domony KSE – Szigetszentmiklós NKSE II. 15 – 34
Szigetszentmiklós NKSE III. – VS Dunakeszi 25 – 42
VECSÉS SE II – Gyömrő VSK 21 – 28
Gödöllői KC – Veresegyház VSK 34 – 14
VS Dunakeszi – Szigetszentmiklós NKSE III. 37 – 13
Szigetszentmiklós NKSE II. – Domony KSE 30 – 20

Elődöntők

1-4. helyért

Gyömrő VSK – VS Dunakeszi 24 – 22
Gödöllői KC – Szigetszentmiklós NKSE II.  17 – 24
Szigetszentmiklós NKSE II. – Gödöllői KC 29 – 26
VS Dunakeszi – Gyömrő VSK 17 – 20

5-8. helyért

Szigetszentmiklós NKSE III. – VECSÉS SE II 22 – 37
Veresegyház VSK – Domony KSE 19 – 25
VECSÉS SE II – Szigetszentmiklós NKSE III. 10 – 0
Domony KSE – Veresegyház VSK 21 – 25

Helyosztó 1. helyért

Helyosztó 3. helyért

Gödöllői KC – VS Dunakeszi 30 – 29
VS Dunakeszi – Gödöllői KC 29 – 30

Helyosztó 5. helyért

Domony KSE – VECSÉS SE II 25 – 36
VECSÉS SE II – Domony KSE 32 – 22

Helyosztó 7. helyért

Szigetszentmiklós NKSE III. – Veresegyház VSK 20 – 27
Veresegyház VSK – Szigetszentmiklós NKSE III. 24 – 18

Helyosztó 9. helyért

Sülysápi SE – Vácrátót KSE 18 – 19
Vácrátót KSE – Sülysápi SE 23 – 24

2021/2022 Pest megyei I. osztályú bajnokság rájátszása

1-8. helyért

Negyeddöntők

Százhalombattai KE II. – Solymári SC 32 – 43
Százhalombattai KE U23 – VS Dunakeszi 19 – 27
Veresegyház VSK – VFKA 22 – 40
Domony KSE – Gyömrő VSK 27 – 30
VFKA – Veresegyház VSK 34 – 22
VS Dunakeszi – Százhalombattai KE U23 39 – 29
Gyömrő VSK – Domony KSE 25 – 35
Solymári SC – Százhalombattai KE II. 34 – 29

Elődöntők

1-4. helyért

Solymári SC – VS Dunakeszi 29 – 31
Domony KSE – VFKA 29 – 32
VS Dunakeszi – Solymári SC 34 – 25
VFKA – Domony KSE 42 – 23

5-8. helyért

Százhalombattai KE U23 – Százhalombattai KE II. 34 – 37
Veresegyház VSK – Gyömrő VSK 23 – 31
Gyömrő VSK – Veresegyház VSK 34 – 31

Helyosztó 1. helyért

 

Helyosztó 3. helyért

Domony KSE – Solymári SC 34 – 33
Solymári SC – Domony KSE 33 – 34

Helyosztó 5. helyért

Százhalombattai KE II. – Gyömrő VSK 36 – 40
Gyömrő VSK – Százhalombattai KE II. 35 – 30

Helyosztó 7. helyért

Százhalombattai KE U23 – Veresegyház VSK 31 – 25
Veresegyház VSK – Százhalombattai KE U23 10 – 0

Helyosztó 9. helyért

UVKSK – Mogyoródi KSK 52 – 20
Mogyoródi KSK – UVKSK 31 – 30

2021-2022-es Országos Gyerekbajnokság FU14 Terület VI. csoport Alsóházának eredményei

1. forduló

Vác – Veresegyház VSK 32 -23
Salgótarjáni Strandépítők KC – Csömör KSK 16 – 15
Veresegyház VSK – Solymári SC 18 – 20
Vác – Salgótarjáni Strandépítők KC 28 – 13
Solymári SC – Csömör KSK 20 – 19

2. forduló

Csömör KSK – Veresegyház VSK 15 – 21
Solymári SC – Vác 11 – 35
Veresegyház VSK – Salgótarjáni Strandépítők KC 18 – 19
Vác – Csömör KSK 19 – 11
Salgótarjáni Strandépítők KC – Solymári SC 18 – 17

3. forduló

Veresegyház VSK – Vác 21 – 22
Csömör KSK – Salgótarjáni Strandépítők KC 24 – 15
Vác – Solymári SC 27 – 15
Salgótarjáni Strandépítők KC – Veresegyház VSK 20 – 16
Csömör KSK – Solymári SC 19 – 19

4. forduló

Salgótarjáni Strandépítők KC – Vác 25 – 28
Solymári SC – Veresegyház VSK 13 – 24
Csömör KSK – Vác 17 – 25
Solymári SC – Salgótarjáni Strandépítők KC 15 – 19
Veresegyház VSK – Csömör KSK 23 – 22

5. forduló

Solymári SC – Csömör KSK 15 – 19
Vác – Veresegyház VSK 30 – 28
Salgótarjáni Strandépítők KC – Csömör KSK 17 – 20
Veresegyház VSK – Solymári SC 16 – 26
Vác – Salgótarjáni Strandépítők KC 27 – 26

 

2021-2022-es Országos Gyerekbajnokság FU15 Terület VI. csoport Alsóházának eredményei

1. forduló

Angyalföldi Sportiskola 2 – Veresegyház VSK 0 – 10
Balassagyarmati Kábel SE – Angyalföldi Sportiskola 2 10 – 0
VS Dunakeszi – Rákosmenti KSK 35 – 24
Rákosmenti KSK – Veresegyház VSK 23 – 28
VS Dunakeszi – Balassagyarmati Kábel SE 25 – 20

2. forduló

Angyalföldi Sportiskola 2 – VS Dunakeszi 21 – 21
Balassagyarmati Kábel SE – Rákosmenti KSK 26 – 16
VS Dunakeszi – Veresegyház VSK 29 – 37
Rákosmenti KSK – Angyalföldi Sportiskola 2 18 – 20
Veresegyház VSK – Balassagyarmati Kábel SE 25 – 21

3. forduló

Balassagyarmati Kábel SE – VS Dunakeszi 21 – 29
Veresegyház VSK – Rákosmenti KSK 26 – 27
VS Dunakeszi – Angyalföldi Sportiskola 2 32 – 22
Rákosmenti KSK – Balassagyarmati Kábel SE 22 – 27
Veresegyház VSK – Angyalföldi Sportiskola 2 25 – 14

4. forduló

Angyalföldi Sportiskola 2 – Balassagyarmati Kábel SE 10 – 0
Balassagyarmati Kábel SE – Veresegyház VSK 0 – 10
Angyalföldi Sportiskola 2 – Rákosmenti KSK 22 – 22
Veresegyház VSK – VS Dunakeszi 29 – 26
Rákosmenti KSK – VS Dunakeszi 26 -29

5. forduló

Angyalföldi Sportiskola 2 – Veresegyház VSK 0 – 10
Balassagyarmati Kábel SE – Angyalföldi Sportiskola 2 10 – 0
VS Dunakeszi – Rákosmenti KSK 25 – 32
Rákosmenti KSK – Veresegyház VSK 24 – 28
VS Dunakeszi – Balassagyarmati Kábel SE 23 – 27

6. forduló

Rákosmenti KSK – Angyalföldi Sportiskola 2 26 – 20
Veresegyház VSK – Balassagyarmati Kábel SE 17 – 38
Angyalföldi Sportiskola 2 – VS Dunakeszi 32 – 38
Balassagyarmati Kábel SE – Rákosmenti KSK 23 – 26
VS Dunakeszi – Veresegyház VSK 37 – 26

2021-2022-es Országos Gyerekbajnokság LU15 Terület VI. csoport Felsőházának eredményei

1. forduló

Balassa SE – Veresegyház VSK 18 – 21
Kóka Ksk – XVI. Ker KMSE 18 – 23
EURONOVEX USE – Veresegyház VSK 30 – 26
XVI. Ker KMSE – VS Dunakeszi 25 – 14
Kóka Ksk – Balassa SE 18 – 23
VS Dunakeszi – EURONOVEX USE 11 – 33

2. forduló

Kóka Ksk – EURONOVEX USE 18 – 56
XVI. Ker KMSE – Balassa SE 24 – 30
Veresegyház VSK – Kóka Ksk 30 – 11
Balassa SE – VS Dunakeszi 31 – 17
EURONOVEX USE – XVI. Ker KMSE 44 – 26
Veresegyház VSK – VS Dunakeszi  34 – 11

3. forduló

XVI. Ker KMSE – Veresegyház VSK 18 – 35
Balassa SE – EURONOVEX USE 28 – 25
XVI. Ker KMSE – Kóka Ksk 33 – 11
EURONOVEX USE – VS Dunakeszi 47 – 12
Veresegyház VSK – Balassa SE 18 – 19
VS Dunakeszi – Kóka Ksk 19 – 18

4. forduló

Balassa SE – Kóka Ksk 10 – 0
Kóka Ksk – Veresegyház VSK 0 – 10
VS Dunakeszi – XVI. Ker KMSE 23 – 31
Veresegyház VSK – EURONOVEX USE 30 – 25
VS Dunakeszi – Balassa SE 23 – 37
XVI. Ker KMSE – EURONOVEX USE 29 – 38

5. forduló

EURONOVEX USE – Kóka Ksk 34 – 25
VS Dunakeszi – Veresegyház VSK 15 – 32
EURONOVEX USE – Balassa SE 33 – 25
Veresegyház VSK – XVI. Ker KMSE 31 – 15
Kóka Ksk – VS Dunakeszi 21 – 17
Balassa SE – XVI. Ker KMSE 25 – 25

2021-2022-es Országos Gyerekbajnokság LU12 IX. csoportjának eredményei

1. forduló

Mogyoródi KSK – SSKC 17 – 21
DKA – Farkasvár KDSE 11 – 23
Szentendrei NKE – Mogyoródi KSK 4 – 28
DKA – Gyermekeink Sikeréért SE 13 – 10
Farkasvár KDSE – Szentendrei NKE 44 – 1
Gyermekeink Sikeréért SE – SSKC 7 – 11
Veresegyház VSK – BSSE 11 – 15
Angyalföldi Sportiskola – Solymári SC 27 – 8
Váci NKSE – BSSE 31 – 9
VS Dunakeszi – Angyalföldi Sportiskola 6 – 34
Solymári SC – ÓKSI SE 7 – 19
VS Dunakeszi – Váci NKSE 16 – 25
ÓKSI SE – Veresegyház VSK 15 – 10

2. forduló

Mogyoródi KSK – Farkasvár KDSE 8 – 24
Gyermekeink Sikeréért SE – Szentendrei NKE 28 – 3
DKA – Mogyoródi KSK 15 – 10
SSKC – Szentendrei NKE 31 – 0
Veresegyház VSK – Gyermekeink Sikeréért SE 8 – 12
SSKC – DKA 18 – 12
Farkasvár KDSE – Veresegyház VSK 12 – 9
Angyalföldi Sportiskola – Váci NKSE 24 – 16
BSSE – VS Dunakeszi 13 – 14
ÓKSI SE – Angyalföldi Sportiskola 12 – 28
BSSE – Solymári SC 17 – 11
VS Dunakeszi – ÓKSI SE 15 – 23
Váci NKSE – Solymári SC 37 – 8

3. forduló

Balassa Sport Egyesület – VS Dunakeszi 16 – 13
Veresegyház VSK – Solymári SC 21 – 7
VS Dunakeszi – Farkasvár KDSE 11 – 17
Veresegyház VSK – Angyalföldi Sportiskola 1 – 28
Solymári SC – Farkasvár KDSE 3 – 27
Angyalföldi Sportiskola – Balassa Sport Egyesület 17 – 12
ÓKSI SE – Gyermekeink Sikeréért SE 27 – 0
Váci NKSE – DKA 29 – 12
Salgótarjáni Strandépítők – ÓKSI SE 9 – 29
Gyermekeink Sikeréért SE – Váci NKSE 4 – 27
Salgótarjáni Strandépítők – DKA 17 – 25

4. forduló

DKA – Váci NKSE 8 – 20
ÓKSI SE – Gyermekeink Sikeréért SE 17 – 0
Váci NKSE – Salgótarjáni Strandépítők 17 – 5
DKA – Gyermekeink Sikeréért SE 9 – 7
ÓKSI SE – Salgótarjáni Strandépítők 21 – 9
Balassa Sport Egyesület – VS Dunakeszi 14 – 18
Angyalföldi Sportiskola – Solymári SC 31 – 1
Farkasvár KDSE – Balassa Sport Egyesület 22 – 13
Solymári SC – VS Dunakeszi 10 – 20
Angyalföldi Sportiskola – Farkasvár KDSE 26 – 13

5. forduló

Farkasvár KDSE – Szentendrei NKE 10 – 0
Gyermekeink Sikeréért SE – Mogyoródi KSK 14 – 13
Szentendrei NKE – Rév TSC 0 – 10
Solymári SC – Mogyoródi KSK 15 – 17
Veresegyház VSK – Gyermekeink Sikeréért SE 15 – 1
Rév TSC – Solymári SC 13 – 16
Farkasvár KDSE – Veresegyház VSK 16 – 14
DKA – VS Dunakeszi 9 – 24
Balassa Sport Egyesület – Váci NKSE 15 – 20
Angyalföldi Sportiskola – VS Dunakeszi 26 – 7
Salgótarjáni Strandépítők – Balassa Sport Egyesület 10 – 20
ÓKSI SE – Váci NKSE 18 – 13
Salgótarjáni Strandépítők – Angyalföldi Sportiskola 1 – 29
ÓKSI SE – DKA 27 – 9

6. forduló

Mogyoródi KSK – Rév TSC 18 – 15
Veresegyház VSK – Szentendrei NKE 25 – 0
Gyermekeink Sikeréért SE – Rév TSC 17 – 14
Solymári SC – Szentendrei NKE 29 – 2
VS Dunakeszi – Veresegyház VSK 11 – 18
Gyermekeink Sikeréért SE – Solymári SC 12 – 13
Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 14 – 21
DKA – Salgótarjáni Strandépítők 19 – 16
Balassa Sport Egyesület – Farkasvár KDSE 13 – 21
Angyalföldi Sportiskola – DKA 30 – 4
Balassa Sport Egyesület – ÓKSI SE 11 – 16
Farkasvár KDSE – Váci NKSE 22 – 17
Angyalföldi Sportiskola – ÓKSI SE 28 – 9
Váci NKSE – Salgótarjáni Strandépítők 28 – 2

7. forduló

Rév TSC – Veresegyház VSK 3 – 19
Gyermekeink Sikeréért SE – VS Dunakeszi 15 – 14
Váci NKSE – Veresegyház VSK 14 – 10
VS Dunakeszi – Szentendrei NKE 30 – 7
Rév TSC – Gyermekeink Sikeréért SE 10 – 17
Szentendrei NKE – Váci NKSE 0 – 46
Balassa Sport Egyesület – Solymári SC 15 – 12
Farkasvár KDSE – ÓKSI SE 22 – 15
Balassa Sport Egyesület – Mogyoródi KSK 28 – 4
Angyalföldi Sportiskola – Farkasvár KDSE 23 – 14
DKA – ÓKSI SE 10 – 24
Angyalföldi Sportiskola – Mogyoródi KSK 31 – 1
DKA – Solymári SC 14 – 14

8. forduló

Gyermekeink Sikeréért SE – Farkasvár KDSE 8 – 17
ÓKSI SE – Mogyoródi KSK 22 – 10
Salgótarjáni Strandépítők – Farkasvár KDSE 14 – 20
VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 21 – 16
ÓKSI SE – Solymári SC 24 – 13
Salgótarjáni Strandépítők – VS Dunakeszi 9 – 5
Gyermekeink Sikeréért SE – Solymári SC 9 – 15
Angyalföldi Sportiskola – Váci NKSE 31 – 16
DKA – Szentendrei NKE 24 – 5
Balassa Sport Egyesület – Veresegyház VSK 14 – 11
Angyalföldi Sportiskola – Szentendrei NKE 46 – 0
Balassa Sport Egyesület – Rév TSC 20 – 8
DKA – Veresegyház VSK 15 – 19
Váci NKSE – Rév TSC 28 – 1

9. forduló

Angyalföldi Sportiskola – DKA 30 – 6
ÓKSI SE – Farkasvár KDSE 12 – 21
DKA – VS Dunakeszi 23 – 18
Salgótarjáni Strandépítők – Farkasvár KDSE 6 – 27
ÓKSI SE – Váci NKSE 14 – 14
Angyalföldi Sportiskola – Salgótarjáni Strandépítők 30 – 3
Váci NKSE – VS Dunakeszi 16 – 19
Balassa Sport Egyesület – Szentendrei NKE 31 – 0
Solymári SC – Veresegyház VSK 5 – 17
Szentendrei NKE – Rév TSC 6 – 11
Mogyoródi KSK – Solymári SC 8 – 25
Gyermekeink Sikeréért SE – Veresegyház VSK 5 – 19
Mogyoródi KSK – Rév TSC 10 – 13
Balassa Sport Egyesület – Gyermekeink Sikeréért SE 22 – 10

2021-2022-es Országos Serdülő Bajnokság II. osztály Keleti csoportjának állása

CSAPAT M GY D V LG KG GK P
1. Gödöllői KC 22 22 0 0 814 477 337 44
2. Nyíregyházi SN 22 19 1 2 772 594 178 39
3. Tempo KSE 22 16 2 4 609 566 43 34
4. Egri VSI 22 13 1 8 692 582 110 27
5. VS Dunakeszi 22 12 0 10 689 697 -8 24
6. Gyömrői KA 22 11 1 10 587 580 7 23
7. Veresegyház VSK 22 10 3 9 629 631 -2 23
8. HÉP-Cegléd 22 7 0 15 590 634 -44 14
9. Tisza Volán SC 22 7 0 15 577 647 -70 14
10. ÓAM-Ózdi KC 22 5 1 16 537 653 -116 11
11. Kiskunhalasi UKSC 22 4 0 18 611 820 -209 7
12. KIKI SFT 22 1 1 20 533 759 -226 1

 

BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
CSAPAT NEVE BÜNTETŐ PONT BÓNUSZ PONT
Kiskunhalasi UKSC 1
KIKI SFT 2