2018/2019-es Pest megyei női felnőtt bajnokság rájátszása

Felsőház (1-8. helyért)

Negyeddöntők

2019. április 13. szombat
18:00 Százhalombattai KE – Alsónémedi SE 24 25
18:30 Csömöri SSZN KFT – DKA 22 47
2019. április 14. vasárnap
17:00 Bugyi SE – Floor Trend Hatvani KSZSE 14 34
18:00 Gödi SE II. – Abonyi KC 31 28
2019. április 27. szombat
12:00 Abonyi KC – Gödi SE II. 18 18
17:00 Floor Trend Hatvani KSZSE – Bugyi SE 40 28
2019. április 28. vasárnap
11:15 DKA – Csömöri SSZN KFT 42 29
18:00 Alsónémedi SE – Százhalombattai KE 30 23

Elődöntők

1-4. helyért

2019. május 1. szerda
18:00 Gödi SE II. – DKA  26 – 36
2019. május 5. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Floor Trend Hatvani KSZSE  31 – 29
2019. május 12. vasárnap
12:00 Floor Trend Hatvani KSZSE – Alsónémedi SE  30  – 28
18:00 DKA – Gödi SE II.        39 – 18

5-8. helyért

2019. május 4. szombat
10:00 Bugyi SE – Százhalombattai KE  38 – 29
17:30 Csömöri SSZN KFT – Abonyi KC 35 – 30
2019. május 11. szombat
16:00 Százhalombattai KE – Bugyi SE 27 – 25
18:00 Abonyi KC – Csömöri SSZN KFT                                      28 – 23

Helyosztók

1. helyért

2019. június 1. szombat
 15:55 DKA – Floor Trend Hatvani KSZSE

3. helyért

2019. június 1. szombat
 10:00 Alsónémedi SE – Gödi SE II.

5. helyért

2019. május 18. szombat
17:30 Bugyi SE – Abonyi KC 39 32
2019. május 25. szombat
18:00 Abonyi KC – Bugyi SE          39 – 34

7. helyért

2019. május 18. szombat
12:30 Csömöri SSZN KFT – Százhalombattai KE 18 24
2019. május 22. szerda
20:00 Százhalombattai KE – Csömöri SSZN KFT                  39 – 24

Alsóház 

Elődöntők

9-12. helyért

2019. május 5. vasárnap
10:00 Jászberényi NKE – Kóka KSK  26 – 19
17:00 Dunavarsányi TE – Aranyszarvas SE  26 -33
2019. május 11. szombat
18:00 Aranyszarvas SE – Dunavarsányi TE  38 – 26
19:00 Kóka KSK  – Jászberényi NKE                                                 37 – 28

13-16. helyért

2019. április 28. vasárnap
18:00   Veresegyház VSK   – IN-ÖR KC. II.   28 33
2019. május 5. vasárnap
17:00 Mogyoródi KSK – Albertirsa SE  31 – 26
2019. május 11. szombat
14:00   IN-ÖR KC. II.   – Veresegyház VSK  29 – 21
2019. május 12. vasárnap
14:00 Albertirsa SE  – Mogyoródi KSK                                               24 – 24

17-20. helyért

2019. május 4. szombat
17:00 Vácrátót KSE – Szigetszentmiklós NKSE II 22 -34
2019. május 5. vasárnap
10:00 Jászárokszállás VSE – Sülysápi SE  38 – 34
2019. május 9. csütörtök
17:30 Sülysápi SE – Jászárokszállás VSE 32 – 32
2019. május 12. vasárnap
15:00 Szigetszentmiklós NKSE II Vácrátót KSE                                                 39 – 23

Helyosztók

9. helyért

2019. május 20. hétfő
18:00 Aranyszarvas SE – Kóka KSK 40 26
2019. május 26. vasárnap
10:00 Kóka KSK – Aranyszarvas SE 34 38

11. helyért

2019. május 17. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 19 30
2019. május 26. vasárnap
16:00 Dunavarsányi TE – Jászberényi NKE   27 – 24

13. helyért

2019. május 19. vasárnap
17:00 Mogyoródi KSK – IN-ÖR KC. II. 23 16
2019. május 23. csütörtök
18:30 IN-ÖR KC. II. – Mogyoródi KSK      25 – 22

15. helyért

2019. május 18. szombat
13:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   25 30
2019. május 26. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   – Veresegyház VSK  21- 21 

17. helyért

2019. május 19. vasárnap
Jászárokszállás VSE – Szigetszentmiklós NKSE II
2019. május 25. szombat
09:00 Szigetszentmiklós NKSE II – Jászárokszállás VSE                      49 – 34

19. helyért

2019. május 19. vasárnap
10:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 36 32
2019. május 25. szombat
10:00 Sülysápi SE -Vácrátót KSE  35-28

2018/2019-es Pest megyei férfi felnőtt bajnokság rájátszása

Felsőház (1-8. helyért)

Negyeddöntők

2019. április 13. szombat
16:00 Domony KSE – SZKSK II. 33 41
17:00 Gyömrő VSK – Solymári SC 27 22
18:00 Váci KSE II. – Hevesi SE 29 26
2019. április 14. vasárnap
19:00 Mogyoródi KSK – Üllői VKSK 17 23
2019. április 15. hétfő
19:00 SZKSK II. – Domony KSE 39 32
2019. április 27. szombat
14:00 Solymári SC – Gyömrő VSK 25 24
18:00 Üllői VKSK – Mogyoródi KSK 29 16
2019. április 28. vasárnap
18:00 Hevesi SE – Váci KSE II. 23 21

Elődöntők

1-4. helyért

2019. május 4. szombat
11:00 Váci KSE II. – SZKSK II.  30 – 31
2019. május 5. vasárnap
16:00 Gyömrő VSK – Üllői VKSK 20 – 25
2019. május 11. szombat
18:00 Üllői VKSK – Gyömrő VSK 21 – 22
2019. május 12. vasárnap
17:00 SZKSK II. – Váci KSE II.    25 – 30

5-8. helyért

2019. május 2. csütörtök
19:00 Mogyoródi KSK – Solymári SC 26 – 35
2019. május 4. szombat
18:00 Domony KSE – Hevesi SE  22 – 33
2019. május 12. vasárnap
 16:00 Hevesi SE – Domony KSE  34 – 33
18:00 Solymári SC Mogyoródi KSK                                              48 – 16

Helyosztók

1. helyért

2019. június 1. szombat
 19:00 Váci KSE II. – Üllői VKSK

3. helyért

2019. június 1. szombat
 12:40 SZKSK II. – Gyömrő VSK

5. helyért

2019. május 18. szombat
15:00 Solymári SC – Hevesi SE 26 24
2019. május 24. péntek
19:00 Hevesi SE – Solymári SC   23 – 18

7. helyért

2019. május 19. vasárnap
11:00 Domony KSE – Mogyoródi KSK 36 28
2019. május 23. csütörtök
20:00 Mogyoródi KSK  – Domony KSE 23- 28

Alsóház 

Elődöntők

9-12. helyért

2019. május 4. szombat
16:00 SZKE II – DKSK – Csömöri SSZN KFT II.  26 – 19
2019. május 5. vasárnap
17:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE  29 – 40 
2019. május 11. szombat
16:30 Csömöri SSZN KFT II. – SZKE II – DKSK  23 – 29
18:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK

43 – 24

13-16. helyért

2019. április 28. vasárnap
15:00 Albertirsa SE – Hurrikán KE Tápiószele 33 39
2019. május 7. kedd
19:30 Aranyszarvas SE – Százhalombattai KE III. 25- 22
2019. május 11. szombat
16:00 Hurrikán KE Tápiószele – Albertirsa SE 49 – 35
2019. május 12. vasárnap
16:00 Százhalombattai KE III. – Aranyszarvas SE                                         26 – 21

17-20. helyért

2019. május 4. szombat
16:00 Budakalászi SC II. – Erdőkertesi SE 34 – 37
 19:00 Tápiószelei SE – Dunavarsányi TE 34 – 36
2019. május 11. szombat
16:00 Dunavarsányi TE – Tápiószelei SE 36 – 32
2019. május 12. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Budakalászi SC II.                                           33 – 31

Helyosztók

9. helyért

2019. május 19. vasárnap
19:00 SZKE II – DKSK – Bugyi SE 25 23
2019. május 26. vasárnap
17:00 Bugyi SE SZKE II – DKSK 27-21

11. helyért

2019. május 17. péntek
20:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT II.   28 41
2019. május 25. szombat
18:00   Csömöri SSZN KFT II.   – Veresegyház VSK  43 – 33

13. helyért

2019. május 17. péntek
20:00 Százhalombattai KE III. – Hurrikán KE Tápiószele 33 31
2019. május 23. csütörtök
19:00 Hurrikán KE Tápiószele – Százhalombattai KE III. 39- 25

15. helyért

2019. május 18. szombat
17:00 Albertirsa SE – Aranyszarvas SE 27 31
2019. május 24. péntek
20:00 Aranyszarvas SE – Albertirsa SE 31- 33

17. helyért

2019. május 19. vasárnap
18:00 Erdőkertesi SE – Dunavarsányi TE 26 23
2019. május 26. vasárnap
18:00 Dunavarsányi TE  – Erdőkertesi SE         29 -24

19. helyért

2019. május 20. hétfő
19:00 Tápiószelei SE – Budakalászi SC II. 40 42
2019. május 26. vasárnap
16:00 Budakalászi SC II. – Tápiószelei SE 40 22

2018/2019 III. osztály Pest megyei régió Felsőház eredményei

2018. december 15. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
15:00 Gyömrői KA – Hevesi SE 30 20
16:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   19 14
17:00 Váci KSE – Gyáli BKSE 24 16
2019. február 17. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Gyömrői KA   – Veresegyház VSK   22 18
10:00 Diósdi DSE – Hevesi SE 20 20
11:00 Váci KSE – Gyömrői KA 25 31
12:00 Diósdi DSE – Gyáli BKSE 45 1
13:00 Hevesi SE – Váci KSE 22 25
14:00   Gyáli BKSE   – Veresegyház VSK   5 39
2019. március 2. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
10:00 Gyáli BKSE – Gyömrői KA 11 38
11:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   23 20
12:00 Gyáli BKSE – Hevesi SE 4 36
13:00 Váci KSE – Diósdi DSE 22 28
14:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   19 27
15:00 Gyömrői KA – Diósdi DSE 19 18
2019. március 24. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Hevesi SE – Gyömrői KA 23 20
11:00   Veresegyház VSK   – Gyáli BKSE   33 9
12:00 Gyömrői KA – Váci KSE 24 20
13:00   Diósdi DSE   – Veresegyház VSK   19 20
14:00 Gyáli BKSE – Váci KSE 14 31
15:00 Hevesi SE – Diósdi DSE 26 22
2019. április 7. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   22 22
11:00 Gyáli BKSE – Diósdi DSE 5 22
12:00   Veresegyház VSK   – Gyömrői KA   21 23
13:00 Diósdi DSE – Váci KSE 26 18
14:00 Gyömrői KA – Gyáli BKSE 30 6
15:00 Váci KSE – Hevesi SE 19 26
2019. április 28. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Váci KSE – Gyáli BKSE 33 9
11:00 Diósdi DSE – Gyömrői KA 22 16
12:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   34 21
13:00 Gyömrői KA – Hevesi SE 26 27
14:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   14 23
15:00 Hevesi SE – Gyáli BKSE 42 12
2019. május 11. szombat
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 Diósdi DSE – Gyáli BKSE
10:00 Váci KSE – Gyömrői KA 17 19
11:00   Gyáli BKSE   – Veresegyház VSK    
12:00 Hevesi SE – Váci KSE 25 21
13:00   Gyömrői KA   – Veresegyház VSK   18 18
14:00 Diósdi DSE – Hevesi SE 29 22
2019. május 25. szombat
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   13 20
10:00 Gyáli BKSE – Gyömrői KA 7 33
11:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   30 18
12:00 Gyömrői KA – Diósdi DSE 21 9
13:00 Gyáli BKSE – Hevesi SE 7 28
14:00 Váci KSE – Diósdi DSE 18 17

Országos Gyerekbajnokság III. osztály Pest megyei Régió Felsőház állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gödöllői KC 16 16 0 0 438 282 156 32
2. Szigetszentmiklósi KSK 16 13 0 3 401 315 86 26
3. Váci KSE 16 10 1 5 355 323 32 21
4. Gyömrői KA 16 10 0 6 404 325 79 20
5.       Veresegyház VSK   16     10     0     6     350     307     43     20  
 
6. Hatvani KSZSE 16 5 0 11 316 364 -48 10
7. Diósdi DSE 16 3 1 12 295 350 -55 7
8. Kőrösi KDSE Érd 16 3 0 13 300 419 -119 6
9. Vecsési SE 16 1 0 15 281 455 -174 2

Országos Gyerekbajnokság III. osztály Pest megyei Régió Felsőház eredményei

2018. december 8. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   18 24
10:00 Váci KSE – Diósdi DSE 21 21
11:00   Kőrösi KDSE Érd   – Veresegyház VSK   18 21
12:00 Diósdi DSE – Szigetszentmiklósi KSK 11 26
13:00 Gyömrői KA – Váci KSE 25 15
14:00 Vecsési SE – Gödöllői KC 21 40
15:00 Szigetszentmiklósi KSK – Kőrösi KDSE Érd 27 16
16:00 Gödöllői KC – Gyömrői KA 24 14
17:00 Hatvani KSZSE – Vecsési SE 36 29
2019. február 9. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00   Gyömrői KA   – Veresegyház VSK   26 17
10:00 Hatvani KSZSE – Váci KSE 16 26
11:00   Veresegyház VSK   – Diósdi DSE   18 14
12:00 Váci KSE – Vecsési SE 21 18
13:00 Gödöllői KC – Hatvani KSZSE 34 14
14:00 Diósdi DSE – Kőrösi KDSE Érd 23 18
15:00 Vecsési SE – Szigetszentmiklósi KSK 15 25
16:00 Gödöllői KC – Kőrösi KDSE Érd 38 19
17:00 Szigetszentmiklósi KSK – Gyömrői KA 28 22
2019. február 24. vasárnap
Hatvan, Kodály Z. Ált.Isk.
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Hatvani KSZSE 21 12
11:00 Vecsési SE – Kőrösi KDSE Érd 10 23
12:00 Gödöllői KC – Szigetszentmiklósi KSK 27 15
13:00 Kőrösi KDSE Érd – Gyömrői KA 18 48
14:00   Veresegyház VSK   – Vecsési SE   28 17
15:00 Váci KSE – Gödöllői KC 17 25
16:00 Gyömrői KA – Diósdi DSE 31 22
17:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   23 18
18:00 Hatvani KSZSE – Diósdi DSE 21 15
2019. március 9. szombat
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Kőrösi KDSE Érd – Váci KSE 15 23
10:00 Diósdi DSE – Vecsési SE 25 11
11:00 Szigetszentmiklósi KSK – Váci KSE 26 20
12:00 Gyömrői KA – Vecsési SE 27 12
13:00 Diósdi DSE – Gödöllői KC 17 22
14:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   18 19
15:00 Gyömrői KA – Hatvani KSZSE 30 19
16:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   17 23
17:00 Kőrösi KDSE Érd – Hatvani KSZSE 17 18
2019. március 31. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Hatvani KSZSE   19 16
10:00 Diósdi DSE – Váci KSE 16 25
11:00 Vecsési SE – Hatvani KSZSE 18 31
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Diósdi DSE 26 19
13:00 Váci KSE – Gyömrői KA 29 25
14:00 Gödöllői KC – Vecsési SE 35 14
15:00 Kőrösi KDSE Érd – Szigetszentmiklósi KSK 23 38
16:00 Gyömrői KA – Gödöllői KC 24 29
17:00   Veresegyház VSK   – Kőrösi KDSE Érd   28 12
2019. április 14. vasárnap
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklósi KSK – Vecsési SE 31 21
10:00 Kőrösi KDSE Érd – Gödöllői KC 15 24
11:00 Gyömrői KA – Szigetszentmiklósi KSK 19 26
12:00 Hatvani KSZSE – Gödöllői KC 16 22
13:00 Kőrösi KDSE Érd – Diósdi DSE 24 14
14:00   Veresegyház VSK   – Gyömrői KA   22 21
15:00 Váci KSE – Hatvani KSZSE 22 20
16:00   Diósdi DSE   – Veresegyház VSK   21 22
17:00 Vecsési SE – Váci KSE 11 28
2019. május 5. vasárnap
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 Diósdi DSE – Gyömrői KA 15 20
10:00 Gödöllői KC – Váci KSE 25 17
11:00 Gyömrői KA – Kőrösi KDSE Érd 29 17
12:00 Szigetszentmiklósi KSK – Gödöllői KC 18 20
13:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   18 19
14:00 Kőrösi KDSE Érd – Vecsési SE 28 22
15:00 Hatvani KSZSE – Szigetszentmiklósi KSK 24 29
16:00   Vecsési SE   – Veresegyház VSK   19 31
17:00 Diósdi DSE – Hatvani KSZSE 17 12
2019. május 18. szombat
Tököl, Sportcsarnok
09:00   Szigetszentmiklósi KSK   – Veresegyház VSK   18 27
10:00 Hatvani KSZSE – Gyömrői KA 15 20
11:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   23 22
12:00 Hatvani KSZSE – Kőrösi KDSE Érd 28 21
13:00 Vecsési SE – Gyömrői KA 17 23
14:00 Gödöllői KC – Diósdi DSE 27 22
15:00 Váci KSE – Kőrösi KDSE Érd 28 16
16:00 Vecsési SE – Diósdi DSE 26 23
17:00 Váci KSE – Szigetszentmiklósi KSK 21 28

A 2018/2019-es Országos Gyerekbajnokság FU14 III. osztály Pest megyei Régió B csoportjának eredményei

2018. szeptember 16. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 VS Dunakeszi – Budakalászi SC 26 31
10:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Hevesi SE 4 26
11:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 16 28
12:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   10 30
13:00 Váci KSE – Nagykovácsi Sólymok SE 37 7
14:00   Budakalászi SC   – Veresegyház VSK   9 27
2018. szeptember 30. vasárnap
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
09:00 Budakalászi SC – Nagykovácsi Sólymok SE 40 7
10:00 VS Dunakeszi – Hevesi SE 27 28
11:00 Váci KSE – Budakalászi SC 31 21
12:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   27 16
13:00 Hevesi SE – Váci KSE 24 24
14:00   Veresegyház VSK   – Nagykovácsi Sólymok SE   34 1
2018. október 14. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 28 20
10:00 Budakalászi SC – Hevesi SE 28 24
11:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   16 26
12:00 Hevesi SE – Nagykovácsi Sólymok SE 35 14
13:00   Veresegyház VSK   – Budakalászi SC   29 18
14:00 Nagykovácsi Sólymok SE – VS Dunakeszi 17 24
2018. november 4. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Váci KSE – Hevesi SE 23 21
11:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Budakalászi SC 17 23
12:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   13 34
13:00 Nagykovácsi Sólymok SE – Váci KSE 9 33
14:00 Budakalászi SC – VS Dunakeszi 28 26
15:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   24 11
2018. november 24. szombat
Kartal, Sportcsarnok
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   15 19
10:00 Hevesi SE – VS Dunakeszi 20 19
11:00 Budakalászi SC – Váci KSE 24 25
12:00 VS Dunakeszi – Nagykovácsi Sólymok SE 23 20
13:00 Hevesi SE – Budakalászi SC 21 16
14:00   Nagykovácsi Sólymok SE   – Veresegyház VSK   12 29

A 2018/2019-es Országos Gyerekbajnokság FU15 III. osztály Pest megyei Régió A csoportjának eredményei

2018. szeptember 9. vasárnap
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
10:00 Mogyoródi KSK – Szigetszentmiklósi KSK 0 10
11:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   18 22
12:00 VS Dunakeszi – Mogyoródi KSK 10 0
13:00   Veresegyház VSK   – Szigetszentmiklósi KSK   25 23
14:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 17 30
2018. szeptember 22. szombat
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
09:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   28 25
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Váci KSE 26 16
11:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   15 47
12:00 VS Dunakeszi – Szigetszentmiklósi KSK 19 25
13:00 Váci KSE – Mogyoródi KSK 54 8
2018. október 7. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   14 12
10:00 Szigetszentmiklósi KSK – Mogyoródi KSK 10-   0
11:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 20 15
12:00   Szigetszentmiklósi KSK   – Veresegyház VSK   26 19
13:00 Mogyoródi KSK – VS Dunakeszi 15 29
2018. október 28. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
08:30 Mogyoródi KSK – Váci KSE 7 42
09:30 Szigetszentmiklósi KSK – VS Dunakeszi 27 14
10:30   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   38 13
11:30 Váci KSE – Szigetszentmiklósi KSK 25 13
12:30   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   18 33