2020/2021-es Pest megyei Női II. osztályú Kézilabda Bajnokság Rájátszás

Negyeddöntő

2021. május 8. szombat
13:00 Sülysápi SE – Moyra-Budaörs Handball II 27 49
15:00 Domony KSE – Gyáli BKSE 15 28
15:00   Vácrátót KSE   – Veresegyház VSK   18 25
2021. május 9. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II – Balassa SE Balassagyarmat 31 25
2021. május 15. szombat
13:30 Moyra-Budaörs Handball II – Sülysápi SE 47 19
17:00 Gyáli BKSE – Domony KSE 31 20
2021. május 16. vasárnap
16:00   Veresegyház VSK   – Vácrátót KSE   17 21
17:00 Balassa SE Balassagyarmat – Szigetszentmiklós NKSE II 27 21

Elődöntő

1-4. helyért

2021. május 22. szombat
17:00   Veresegyház VSK   – Moyra-Budaörs Handball II   13 36
18:00 Balassa SE Balassagyarmat – Gyáli BKSE 18 24
2021. május 29. szombat
17:00   Moyra-Budaörs Handball II   – Veresegyház VSK   37 12
2021. május 30. vasárnap
16:00 Gyáli BKSE – Balassa SE Balassagyarmat 32 26

5-8. helyért

2021. május 20. csütörtök
18:30 Sülysápi SE – Vácrátót KSE 28 33
2021. május 22. szombat
12:00 Domony KSE – Szigetszentmiklós NKSE II 19 20
2021. május 29. szombat
12:00 Szigetszentmiklós NKSE II – Domony KSE 23 14
2021. május 30. vasárnap
18:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 20 23

Helyosztók

1. helyért

3. helyért

2021. június 6. vasárnap
16:00   Veresegyház VSK   – Balassa SE Balassagyarmat   25 24

5. helyért

2021. június 6. vasárnap
12:30 Szigetszentmiklós NKSE II – Vácrátót KSE 26 15

7. helyért

2020/2021-es Országos U16 Bajnokság Felsőház B-C csoport eredményei

2021. február 12. péntek
15:00   Ferencvárosi TC   – Veresegyház VSK   37 23
2021. február 13. szombat
11:30 Pilisvörösvári KSK – Budapesti Honvéd SE 20 26
16:00 Budakalász Kézilabda Zrt. – HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 21 22
2021. február 19. péntek
17:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös – Pilisvörösvári KSK 33 20
18:30   Veresegyház VSK   – Budakalász Kézilabda Zrt.   23 22
2021. február 20. szombat
11:30 Budapesti Honvéd SE – Ferencvárosi TC 20 32
2021. február 23. kedd
14:00 Ferencvárosi TC – HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 30 20
2021. február 28. vasárnap
11:00 Budakalász Kézilabda Zrt. – Budapesti Honvéd SE 22 27
12:00   Pilisvörösvári KSK   – Veresegyház VSK   25 19

Országos Gyerekbajnokság FU14 Terület II/B csoportjának eredményei

2020. szeptember 20. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Balassagyarmati Kábel SE   5 27
10:00   Veresegyház VSK   – Hevesi SE   11 28
11:00 Balassagyarmati Kábel SE – Mogyoródi KSK 34 18
12:00 Gödöllői KC – Mogyoródi KSK 20 15
13:00 Hevesi SE – Vác 16 26
14:00 Vác – Gödöllői KC 21 25
2020. október 4. vasárnap
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
09:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   24 8
10:00 Mogyoródi KSK – Vác 16 22
11:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   7 29
12:00 Balassagyarmati Kábel SE – Vác 18 14
13:00 Gödöllői KC – Hevesi SE 19 15
14:00 Hevesi SE – Balassagyarmati Kábel SE 21 22
2020. október 18. vasárnap
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Hevesi SE – Mogyoródi KSK 33 9
11:00   Hevesi SE   – Veresegyház VSK   25 14
12:00 Mogyoródi KSK – Balassagyarmati Kábel SE 16 22
13:00 Balassagyarmati Kábel SE – Gödöllői KC 26 18
14:00   Vác   – Veresegyház VSK   26 18
15:00 Gödöllői KC – Vác 14 20
2020. november 28. szombat
még nincs megadva a helyszín
Mogyoródi KSK – Hevesi SE
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   25 9
10:00 Gödöllői KC – Balassagyarmati Kábel SE 20 23
11:00   Veresegyház VSK   – Vác   19 24
12:00 Balassagyarmati Kábel SE – Mogyoródi KSK 23 16
13:00 Vác – Mogyoródi KSK 27 24

A 2020/2021-es Országos U13-as Gyerekbajnokság VII. csoportjának eredményei

2020. szeptember 27. vasárnap

Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
09:00 Mogyoródi KSK – Gödöllői KC 15 32
09:55 Mogyoródi KSK – GSE 22 14
10:50 Gödöllői KC – Vác 33 10
11:45   GSE   – Veresegyház VSK   34 3
12:40   Vác   – Veresegyház VSK   31 2

2020. október 11. vasárnap

Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
Gödöllői KC – XVI.kerületi KMSE 2 elhalasztva
GSE – XVI.kerületi KMSE 2 elhalasztva
09:55 Gödöllői KC – GSE 30 17
10:50 GSE – XVI.kerületi KMSE 8 33
11:45   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   24 3
12:40   Veresegyház VSK   – XVI.kerületi KMSE   2 32
2020. november 8. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Budakalász Kézilabda Zrt.   1 35
09:55   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   0 26
10:50 Solymári SC – Budakalász Kézilabda Zrt.
11:45 Pilisvörösvári KSK – Vác 28 13
12:40 Vác – Solymári SC

Országos Gyerekbajnokság FU15 Terület VI/A csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Vecsési SE 4 4 0 0 78 48 30 8
2. Balassagyarmati Kábel SE 4 3 0 1 104 60 44 6
3. Kántor Anikó SE 4 3 0 1 82 54 28 6
4. Salgótarjáni Strandépítők 4 2 0 2 69 73 -4 4
5. Gödöllői SE 4 1 0 3 66 78 -12 2
6. Hatvani KSZSE 4 1 0 3 67 87 -20 2
7.       Veresegyház VSK   4     0     0     4     50     116     -66     0

Országos Gyerekbajnokság FU15 Terület VI/A csoportjának eredményei

2020. szeptember 13. vasárnap
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE – Kántor Anikó SE 12 7
10:00 Hatvani KSZSE – Vecsési SE 8 27
11:00   Kántor Anikó SE   – Veresegyház VSK   31 11
12:00 Salgótarjáni Strandépítők – Hatvani KSZSE 19 18
13:00   Veresegyház VSK   – Balassagyarmati Kábel SE   9 33
14:00 Gödöllői SE – Salgótarjáni Strandépítők 14 20
15:00 Balassagyarmati Kábel SE – Gödöllői SE 28 13
2020. szeptember 27. vasárnap
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
09:00 Balassagyarmati Kábel SE – Salgótarjáni Strandépítők 22 15
10:00 Salgótarjáni Strandépítők – Kántor Anikó SE 15 19
11:00 Vecsési SE – Balassagyarmati Kábel SE 23 21
12:00 Kántor Anikó SE – Hatvani KSZSE 25 16
13:00 Gödöllői SE – Vecsési SE 12 16
14:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   25 16
15:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői SE   14 27
2020. november 7. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
Vecsési SE – Hatvani KSZSE
Vecsési SE – Gödöllői SE
09:00   Veresegyház VSK   – Kántor Anikó SE   14 33
10:00   Veresegyház VSK   – Hatvani KSZSE   18 31
11:00 Kántor Anikó SE – Balassagyarmati Kábel SE 19 14
12:00 Hatvani KSZSE – Gödöllői SE 24 20
13:00 Salgótarjáni Strandépítők – Balassagyarmati Kábel SE 19 31
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Gödöllői SE 22 17

A 2020/2021-es Országos Serdülő Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság B csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Pilisvörösvári KSK 13 12 0 1 431 257 174 24
2.       Veresegyház VSK   12     12     0     0     386     233     153     24
3. Csömöri SSZN KFT 15 10 0 5 382 303 79 20
4. Vác 15 10 1 4 379 343 36 20
5. Angyalföldi Sportiskola 14 8 1 5 374 284 90 17
6. Mogyoródi KSK 14 8 0 6 415 381 34 16
7. Domony KSE 12 5 0 7 266 289 -23 10
8. Pénzügyőr SE II. 11 4 1 6 250 259 -9 9
9. Budakalászi SC 14 4 0 10 328 326 2 8
10. Solymári SC 15 4 0 11 287 400 -113 8
11. KASE 10 3 0 7 245 261 -16 6
12. Mikolik Handball School 7 1 0 6 126 201 -75 2
13. Rákosmenti KSK 16 1 1 14 162 494 -332 2