A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J-K csoport alsóházának eredményei

2019. november 24. vasárnap
Esztergom, Dobó Katalin Gimn. spcs.
09:00   Veresegyház VSK   – Esztergomi Vitézek RAFC   27 14
10:00 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 19 17
11:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   34 22
12:00 KSA Budapest – Duna-Pent NKSE 25 15
13:00 Esztergomi Vitézek RAFC – Körte HVSE 23 20
14:00 VS Dunakeszi – KSA Budapest 26 28

A 2019/2020 Országos U13-as Gyerekbajnokság G csoportjának eredményei

2019. október 12. szombat

Csömör , Sportcsarnok
10:00 Csömöri SSZN KFT – XVI.kerületi KMSE 3 37
10:55   Veresegyház VSK   – KASE   2 32
11:50 XVI.kerületi KMSE – Budakalász KZRT 11 23
12:45   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   0 25
13:40 KASE – Gödöllői KC 33 16
14:35 Budakalász KZRT – VS Dunakeszi 25 11
15:30 Csömöri SSZN KFT – Gödöllői KC 10 16
2019. október 26. szombat
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
09:00 XVI.kerületi KMSE – Körte HVSE 22 20
09:55 Csömöri SSZN KFT – KSA Budapest 5 27
10:50 Gödöllői KC – Körte HVSE 11 17
11:45 Csömöri SSZN KFT – Mikolik Sport School KFT 6 26
12:40   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   29 8
13:35 Gödöllői KC – Mikolik Sport School KFT 17 22
14:30   XVI.kerületi KMSE   – Veresegyház VSK   33 4
2019. november 10. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Gödöllői KC – XVI.kerületi KMSE 13 30
09:55   Veresegyház VSK   – ÓKSI SE   1 27
10:50 XVI.kerületi KMSE – Duna-Pent NKSE 40 6
11:45   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   4 30
12:40 Gödöllői KC – ÓKSI SE 13 26
13:35 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 8 35
2019. november 24. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Angyalföldi Sportiskola I – Gödöllői KC 26 6
09:55   Veresegyház VSK   – BVSC – Zugló   0 33
10:50 Angyalföldi Sportiskola I – Körte HVSE 39 11
11:45 BVSC – Zugló – VS Dunakeszi 27 20
12:40   Angyalföldi Sportiskola 2   – Veresegyház VSK   20 9
13:35 Körte HVSE – VS Dunakeszi 13 13
14:30 Angyalföldi Sportiskola 2 – Gödöllői KC 17 26

A 2019/2020 Országos II. osztályú U14-es Gyerekbajnokság I csoportjának eredményei

2019. szeptember 21. szombat
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
10:00 Főnix ISE – Váci KSE 24 6
11:00   KASE   – Veresegyház VSK   36 6
12:00 Váci KSE – Hatvani KSZSE 21 21
13:00 VS Dunakeszi – KASE 17 32
14:00   Veresegyház VSK   – Balassagyarmati Kábel SE   2 44
15:00 Hatvani KSZSE – VS Dunakeszi 16 24
16:00 Balassagyarmati Kábel SE – Főnix ISE 43 12
2019. október 6. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 Váci KSE – KASE 11 33
10:00 Főnix ISE – VS Dunakeszi 21 18
11:00 KASE – Hatvani KSZSE 29 9
12:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   19 22
13:00 VS Dunakeszi – Balassagyarmati Kábel SE 15 34
14:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   27 18
15:00 Balassagyarmati Kábel SE – Váci KSE 33 10
2019. október 19. szombat
Dunakeszi, Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
09:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   20 12
10:00 KASE – Főnix ISE 24 9
11:00 Hatvani KSZSE – Balassagyarmati Kábel SE 4 33
12:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   21 20
13:00 Főnix ISE – Hatvani KSZSE 18 11
14:00 Balassagyarmati Kábel SE – KASE 27 21
15:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 4 32
2019. november 16. szombat
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 KASE – VS Dunakeszi 36 14
10:00 Főnix ISE – Balassagyarmati Kábel SE 6 27
11:00 VS Dunakeszi – Hatvani KSZSE 27 14
12:00 Váci KSE – Főnix ISE 10 31
13:00   Balassagyarmati Kábel SE   – Veresegyház VSK   26 10
14:00 Hatvani KSZSE – Váci KSE 28 20
15:00   Veresegyház VSK   – KASE   11 37
2019. november 30. szombat
Hatvan, Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
10:00   Veresegyház VSK   – Hatvani KSZSE   12 24
11:00 Váci KSE – Balassagyarmati Kábel SE 6 34
12:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   24 11
13:00 Balassagyarmati Kábel SE – VS Dunakeszi 35 13
14:00 KASE – Váci KSE 37 4
15:00 VS Dunakeszi – Főnix ISE 17 13
16:00 Hatvani KSZSE – KASE 8 29

A 2019/2020 Országos II. osztályú U14-es Gyerekbajnokság I csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Balassagyarmati Kábel SE 10 10 0 0 336 99 237 20
2. KASE 10 9 0 1 314 116 198 18
3. Főnix ISE 10 6 0 4 180 186 -6 12
4. VS Dunakeszi 10 5 0 5 197 217 -20 10
5. Hatvani KSZSE 10 3 1 6 162 231 -69 7
6.       Veresegyház VSK   10     1     0     9     122     280     -158     2  
 
7. Váci KSE 10 0 1 9 112 294 -182 1

A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J csoportjának eredményei

2019. szeptember 14. szombat
Budapest, Vasas Sportcsarnok
10:00 Körte HVSE – ASI DSE 0 10
11:00   Bp. Elektromos SE   – Veresegyház VSK   20 19
12:00 Körte HVSE – Budapesti Honvéd SE 0 10
13:00 KSA Budapest – Bp. Elektromos SE 15 20
14:00   ASI DSE   – Veresegyház VSK   14 15
15:00 Budapesti Honvéd SE – KSA Budapest 44 12
2019. szeptember 29. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
10:00 Bp. Elektromos SE – Budapesti Honvéd SE 22 24
11:00   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   23 6
12:00 Budapesti Honvéd SE – ASI DSE 30 25
13:00   Veresegyház VSK   – KSA Budapest   16 22
14:00 Körte HVSE – Bp. Elektromos SE 12 27
15:00 ASI DSE – KSA Budapest 18 12
2019. október 13. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   14 21
10:00 Budapesti Honvéd SE – Körte HVSE 44 10
11:00 Angyalföldi Sportiskola – Bp. Elektromos SE 20 12
12:00 KSA Budapest – Körte HVSE 23 14
13:00   Budapesti Honvéd SE   – Veresegyház VSK   28 16
14:00 Bp. Elektromos SE – KSA Budapest 23 13
2019. október 27. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Körte HVSE 10 0
11:00   Veresegyház VSK   – Bp. Elektromos SE   17 21
12:00 KSA Budapest – Angyalföldi Sportiskola 10 30
13:00 Budapesti Honvéd SE – Bp. Elektromos SE 26 23
14:00   Körte HVSE   – Veresegyház VSK   14 28
15:00 KSA Budapest – Budapesti Honvéd SE 11 31
2019. november 10. vasárnap
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Budapesti Honvéd SE 21 18
11:00 Körte HVSE – KSA Budapest 12 23
12:00 Bp. Elektromos SE – Angyalföldi Sportiskola 21 16
13:00   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   16 20
14:00 Bp. Elektromos SE – Körte HVSE 30 15
15:00   Veresegyház VSK   – Budapesti Honvéd SE   17 29

A férfi ifjúsági játékosok statisztikái a 2019/2020-as szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Beálló 9 19  2  3  1 1
Gáspár Benedek Átlövő 8 92 3 6 10 4
Harsányi Csanád Kapus 10
Helembai Márk Szélső, Irányító 9 37  3  3  1  1
Horváth Bence Beálló, Szélső 6  2 3
Joó Péter Szélső  5  12  1
Karlik Roland Átlövő 5 5 1 2
Kis Máté Átlövő 9 104 5 7 18 15
Kovács Bendegúz Szélső 6 4  1
Lippai Benedek Szélső 10 42 1 9  1  1
Maruszki Roland  Irányító, Átlövő 3 4 1 2
Molnár Ádám Beálló
Muha László Kapus 4
Sos Patrik Beálló 5 2 2
Süli András Beálló 1
Szendrey Bálint Átlövő 9 17 1  2 3 2
Tamás Bence Szélső  2  1
Vágási Lionel Szélső 7 5
Zsuga Péter Irányító  6  6  1  1  3  2

A 2019/2020-as Országos Serdülő Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának eredményei

2019. szeptember 13. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – HORT SE   25 21
2019. szeptember 14. szombat
09:30 BVSC – Zugló – MAC-Szent István SE 25 36
10:00 Martonvásári KSE – Velencei SE 31 22
14:00 Kőrösi KDSE Érd – Bugyi SE 27 22
2019. szeptember 15. vasárnap
11:00 Domony KSE – Angyalföldi Sportiskola 26 18
18:00 FOODTEST DIÓSD – Ercsi SE 40 13
2019. szeptember 16. hétfő
18:30 Velencei SE – Domony KSE 22 39
2019. szeptember 18. szerda
18:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK   18 46
2019. szeptember 21. szombat
12:30 HORT SE – BVSC – Zugló 30 20
15:00 MAC-Szent István SE – Martonvásári KSE 56 13
17:00 Ercsi SE – Kőrösi KDSE Érd 23 40
2019. szeptember 22. vasárnap
16:00 Angyalföldi Sportiskola – FOODTEST DIÓSD 25 26
2019. szeptember 25. szerda
17:30 Angyalföldi Sportiskola – Kőrösi KDSE Érd 26 22
17:50 HORT SE – Bugyi SE 38 14
2019. szeptember 27. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Ercsi SE   41 16
2019. szeptember 29. vasárnap
10:00 Martonvásári KSE – BVSC – Zugló 19 30
13:00 Domony KSE – MAC-Szent István SE 24 31
18:00 FOODTEST DIÓSD – Velencei SE 49 14
2019. október 1. kedd
18:00   Angyalföldi Sportiskola   – Veresegyház VSK   19 31
2019. október 5. szombat
14:00 Martonvásári KSE – HORT SE 17 41
14:30 Velencei SE – Kőrösi KDSE Érd 21 42
15:00 MAC-Szent István SE – FOODTEST DIÓSD 32 18
17:00 Ercsi SE – Bugyi SE 24 31
2019. október 6. vasárnap
12:30 BVSC – Zugló – Domony KSE 15 29
2019. október 9. szerda
17:50 HORT SE – Ercsi SE 45 14
2019. október 11. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Velencei SE   55 15
2019. október 12. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – MAC-Szent István SE 27 30
14:00 Bugyi SE – Angyalföldi Sportiskola 18 31
2019. október 13. vasárnap
13:00 Domony KSE – Martonvásári KSE 34 25
18:00 FOODTEST DIÓSD – BVSC – Zugló 25 17
2019. október 16. szerda
18:30 Domony KSE – HORT SE 20 22
2019. október 19. szombat
12:00 Martonvásári KSE – FOODTEST DIÓSD 24 44
14:30 Velencei SE – Bugyi SE 30 28
15:00   MAC-Szent István SE   – Veresegyház VSK   30 29
2019. október 20. vasárnap
10:00 BVSC – Zugló – Kőrösi KDSE Érd 22 28
2019. október 22. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Ercsi SE 34 11
2019. november 8. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – BVSC – Zugló   36 24
2019. november 9. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – Martonvásári KSE 37 20
11:00 HORT SE – Angyalföldi Sportiskola 20 15
16:00 Bugyi SE – MAC-Szent István SE 28 34
17:00 Ercsi SE – Velencei SE 25 23
2019. november 10. vasárnap
18:00 FOODTEST DIÓSD – Domony KSE 18 11
2019. november 13. szerda
18:30 BVSC – Zugló – Bugyi SE 27 22
2019. november 16. szombat
14:30 Velencei SE – Angyalföldi Sportiskola 13 45
15:00 MAC-Szent István SE – Ercsi SE 49 15
2019. november 17. vasárnap
12:00   Martonvásári KSE   – Veresegyház VSK   15 47
13:00 Domony KSE – Kőrösi KDSE Érd 25 24
18:00 FOODTEST DIÓSD – HORT SE 19 20
2019. november 19. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – MAC-Szent István SE 25 32
2019. november 22. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Domony KSE   29 21
2019. november 23. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – FOODTEST DIÓSD 25 25
11:00 HORT SE – Velencei SE 38 15
14:00 Bugyi SE – Martonvásári KSE 34 25
17:00 Ercsi SE – BVSC – Zugló 11 39
2019. november 26. kedd
18:30 Martonvásári KSE – Ercsi SE 29 25
2019. november 28. csütörtök
18:00 Domony KSE – Bugyi SE 39 22
2019. november 30. szombat
15:00 MAC-Szent István SE – Velencei SE 40 17
18:00 Kőrösi KDSE Érd – HORT SE 18 24
2019. december 1. vasárnap
10:00 BVSC – Zugló – Angyalföldi Sportiskola 27 18
18:00   FOODTEST DIÓSD   – Veresegyház VSK   22 30
2019. december 3. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Martonvásári KSE 35 20

A 2019/2020-as Országos Serdülő Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. MAC-Szent István SE 10 10 0 0 370 221 149 20
2.       Veresegyház VSK   10     9     0     1     369     201     168     18
3. HORT SE 10 9 0 1 299 177 122 18
4. FOODTEST DIÓSD 10 6 1 3 286 211 75 13
5. Domony KSE 10 6 0 4 263 226 37 12
6. Kőrösi KDSE Érd 10 5 1 4 290 238 52 11
7. Angyalföldi Sportiskola 11 5 0 6 291 246 45 10
8. BVSC – Zugló 10 4 0 6 246 249 -3 8
9. Bugyi SE 10 2 0 8 237 321 -84 4
10. Martonvásári KSE 11 2 0 9 238 405 -167 4
11. Velencei SE 10 1 0 9 192 392 -200 2
12. Ercsi SE 10 1 0 9 177 371 -194 0
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Ercsi SE -2