A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J-K csoport alsóházának eredményei

2019. november 24. vasárnap
Esztergom, Dobó Katalin Gimn. spcs.
09:00   Veresegyház VSK   – Esztergomi Vitézek RAFC   27 14
10:00 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 19 17
11:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   34 22
12:00 KSA Budapest – Duna-Pent NKSE 25 15
13:00 Esztergomi Vitézek RAFC – Körte HVSE 23 20
14:00 VS Dunakeszi – KSA Budapest 26 28
2019. december 7. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
15:00   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   14 19
16:00 VS Dunakeszi – Körte HVSE 18 26
17:00 Esztergomi Vitézek RAFC – Duna-Pent NKSE 22 15
2020. február 16. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:00 Körte HVSE – KSA Budapest 14 21
10:00   Veresegyház VSK   – Duna-Pent NKSE   33 17
11:00 Esztergomi Vitézek RAFC – KSA Budapest 18 24
12:00 Duna-Pent NKSE – VS Dunakeszi 21 22
13:00   Körte HVSE   – Veresegyház VSK   16 36
14:00 VS Dunakeszi – Esztergomi Vitézek RAFC 23 28
2020. március 8. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
09:00 KSA Budapest – VS Dunakeszi 28 17
10:00 Körte HVSE – Duna-Pent NKSE 24 18
11:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   15 42
12:00 Körte HVSE – Esztergomi Vitézek RAFC 21 23
13:00 Duna-Pent NKSE – KSA Budapest 17 31
14:00   Esztergomi Vitézek RAFC   – Veresegyház VSK   19 22

A 2019/2020 Országos U13-as Gyerekbajnokság G csoportjának eredményei

2019. október 12. szombat

Csömör , Sportcsarnok
10:00 Csömöri SSZN KFT – XVI.kerületi KMSE 3 37
10:55   Veresegyház VSK   – KASE   2 32
11:50 XVI.kerületi KMSE – Budakalász KZRT 11 23
12:45   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   0 25
13:40 KASE – Gödöllői KC 33 16
14:35 Budakalász KZRT – VS Dunakeszi 25 11
15:30 Csömöri SSZN KFT – Gödöllői KC 10 16
2019. október 26. szombat
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
09:00 XVI.kerületi KMSE – Körte HVSE 22 20
09:55 Csömöri SSZN KFT – KSA Budapest 5 27
10:50 Gödöllői KC – Körte HVSE 11 17
11:45 Csömöri SSZN KFT – Mikolik Sport School KFT 6 26
12:40   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   29 8
13:35 Gödöllői KC – Mikolik Sport School KFT 17 22
14:30   XVI.kerületi KMSE   – Veresegyház VSK   33 4
2019. november 10. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Gödöllői KC – XVI.kerületi KMSE 13 30
09:55   Veresegyház VSK   – ÓKSI SE   1 27
10:50 XVI.kerületi KMSE – Duna-Pent NKSE 40 6
11:45   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   4 30
12:40 Gödöllői KC – ÓKSI SE 13 26
13:35 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 8 35
2019. november 24. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Angyalföldi Sportiskola I – Gödöllői KC 26 6
09:55   Veresegyház VSK   – BVSC – Zugló   0 33
10:50 Angyalföldi Sportiskola I – Körte HVSE 39 11
11:45 BVSC – Zugló – VS Dunakeszi 27 20
12:40   Angyalföldi Sportiskola 2   – Veresegyház VSK   20 9
13:35 Körte HVSE – VS Dunakeszi 13 13
14:30 Angyalföldi Sportiskola 2 – Gödöllői KC 17 26

2019. december 8. vasárnap

Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   5 22
09:55 VS Dunakeszi – Budapesti Honvéd SE 19 6
10:50 Gödöllői KC – BVSC – Zugló 14 22
11:45 Csömöri SSZN KFT – VS Dunakeszi 7 26
12:40 Duna-Pent NKSE – Budapesti Honvéd SE 23 30
13:35 BVSC – Zugló – Csömöri SSZN KFT 30 7
14:30   Veresegyház VSK   – Duna-Pent NKSE   8 19
2020. március 1. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
10:00 Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 2 26 13
10:55   Veresegyház VSK   – Duna-Pent NKSE   17 20
11:50 Angyalföldi Sportiskola 2 – Budapesti Honvéd SE 36 17
12:45   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT   26 14
13:40 Gödöllői KC – Duna-Pent NKSE 32 9
14:35 Csömöri SSZN KFT – Budapesti Honvéd SE 11 20

A 2019/2020 Országos II. osztályú U14-es Gyerekbajnokság I csoportjának eredményei

2019. szeptember 21. szombat
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
10:00 Főnix ISE – Váci KSE 24 6
11:00   KASE   – Veresegyház VSK   36 6
12:00 Váci KSE – Hatvani KSZSE 21 21
13:00 VS Dunakeszi – KASE 17 32
14:00   Veresegyház VSK   – Balassagyarmati Kábel SE   2 44
15:00 Hatvani KSZSE – VS Dunakeszi 16 24
16:00 Balassagyarmati Kábel SE – Főnix ISE 43 12
2019. október 6. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 Váci KSE – KASE 11 33
10:00 Főnix ISE – VS Dunakeszi 21 18
11:00 KASE – Hatvani KSZSE 29 9
12:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   19 22
13:00 VS Dunakeszi – Balassagyarmati Kábel SE 15 34
14:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   27 18
15:00 Balassagyarmati Kábel SE – Váci KSE 33 10
2019. október 19. szombat
Dunakeszi, Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
09:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   20 12
10:00 KASE – Főnix ISE 24 9
11:00 Hatvani KSZSE – Balassagyarmati Kábel SE 4 33
12:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   21 20
13:00 Főnix ISE – Hatvani KSZSE 18 11
14:00 Balassagyarmati Kábel SE – KASE 27 21
15:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 4 32
2019. november 16. szombat
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 KASE – VS Dunakeszi 36 14
10:00 Főnix ISE – Balassagyarmati Kábel SE 6 27
11:00 VS Dunakeszi – Hatvani KSZSE 27 14
12:00 Váci KSE – Főnix ISE 10 31
13:00   Balassagyarmati Kábel SE   – Veresegyház VSK   26 10
14:00 Hatvani KSZSE – Váci KSE 28 20
15:00   Veresegyház VSK   – KASE   11 37
2019. november 30. szombat
Hatvan, Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
10:00   Veresegyház VSK   – Hatvani KSZSE   12 24
11:00 Váci KSE – Balassagyarmati Kábel SE 6 34
12:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   24 11
13:00 Balassagyarmati Kábel SE – VS Dunakeszi 35 13
14:00 KASE – Váci KSE 37 4
15:00 VS Dunakeszi – Főnix ISE 17 13
16:00 Hatvani KSZSE – KASE 8 29
2020. február 8. szombat
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 Főnix ISE – KASE 9 25
10:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   13 23
11:00 Hatvani KSZSE – Főnix ISE 16 24
12:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK   22 21
13:00 Balassagyarmati Kábel SE – Hatvani KSZSE 40 10
14:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 27 23
15:00 KASE – Balassagyarmati Kábel SE 24 23
2020. február 22. szombat
Hatvan, Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
10:00 VS Dunakeszi – Hatvani KSZSE 28 19
11:00 Főnix ISE – Balassagyarmati Kábel SE 6 39
12:00 KASE – VS Dunakeszi 37 20
13:00   Balassagyarmati Kábel SE   – Veresegyház VSK   29 17
14:00 Váci KSE – Főnix ISE 18 18
15:00   Veresegyház VSK   – KASE   17 36
16:00 Hatvani KSZSE – Váci KSE 18 23

A 2019/2020 Országos II. osztályú U14-es Gyerekbajnokság I csoportjának állása

TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Balassagyarmati Kábel SE 14 13 0 1 467 156 311 26
2. KASE 14 13 0 1 436 185 251 26
3. VS Dunakeszi 14 8 0 6 295 309 -14 16
4. Főnix ISE 14 7 1 6 237 284 -47 15
5. Hatvani KSZSE 14 3 1 10 225 346 -121 7
6. Váci KSE 14 2 2 10 198 378 -180 6
7.       Veresegyház VSK   14     1     0     13     190     390     -200     2

A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J csoportjának eredményei

2019. szeptember 14. szombat
Budapest, Vasas Sportcsarnok
10:00 Körte HVSE – ASI DSE 0 10
11:00   Bp. Elektromos SE   – Veresegyház VSK   20 19
12:00 Körte HVSE – Budapesti Honvéd SE 0 10
13:00 KSA Budapest – Bp. Elektromos SE 15 20
14:00   ASI DSE   – Veresegyház VSK   14 15
15:00 Budapesti Honvéd SE – KSA Budapest 44 12
2019. szeptember 29. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
10:00 Bp. Elektromos SE – Budapesti Honvéd SE 22 24
11:00   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   23 6
12:00 Budapesti Honvéd SE – ASI DSE 30 25
13:00   Veresegyház VSK   – KSA Budapest   16 22
14:00 Körte HVSE – Bp. Elektromos SE 12 27
15:00 ASI DSE – KSA Budapest 18 12
2019. október 13. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   14 21
10:00 Budapesti Honvéd SE – Körte HVSE 44 10
11:00 Angyalföldi Sportiskola – Bp. Elektromos SE 20 12
12:00 KSA Budapest – Körte HVSE 23 14
13:00   Budapesti Honvéd SE   – Veresegyház VSK   28 16
14:00 Bp. Elektromos SE – KSA Budapest 23 13
2019. október 27. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Körte HVSE 10 0
11:00   Veresegyház VSK   – Bp. Elektromos SE   17 21
12:00 KSA Budapest – Angyalföldi Sportiskola 10 30
13:00 Budapesti Honvéd SE – Bp. Elektromos SE 26 23
14:00   Körte HVSE   – Veresegyház VSK   14 28
15:00 KSA Budapest – Budapesti Honvéd SE 11 31
2019. november 10. vasárnap
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Budapesti Honvéd SE 21 18
11:00 Körte HVSE – KSA Budapest 12 23
12:00 Bp. Elektromos SE – Angyalföldi Sportiskola 21 16
13:00   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   16 20
14:00 Bp. Elektromos SE – Körte HVSE 30 15
15:00   Veresegyház VSK   – Budapesti Honvéd SE   17 29

A férfi ifjúsági játékosok statisztikái a 2019/2020-as szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Beálló 15 31  3  4  1 1
Gáspár Benedek Átlövő 12 138 4 7 20 11
Harsányi Csanád Kapus 16
Helembai Márk Szélső, Irányító 13 59  5  5  1  1
Horváth Bence Beálló, Szélső 6  2 3
Joó Péter Szélső  6  15  1
Karlik Roland Átlövő 11 11 1 4  1 1
Kis Máté Átlövő 14 147 8 11 28 22
Kovács Bendegúz Szélső 6 4  1
Lippai Benedek Szélső 16 59 1 11  1  1
Maruszki Roland  Irányító, Átlövő 7 13 1 5
Molnár Ádám Beálló  1 4 1
Muha László Kapus 4
Sos Patrik Beálló 7 2 2
Süli András Beálló 2
Szendrey Bálint Átlövő 14 33 2  2 4 3
Tamás Bence Szélső  6  6
Vágási Lionel Szélső 11 8
Zsuga Péter Irányító 11  13  1  1  3  2

A 2019/2020-as Országos Serdülő Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának eredményei

2019. szeptember 13. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – HORT SE   25 21
2019. szeptember 14. szombat
09:30 BVSC – Zugló – MAC-Szent István SE 25 36
10:00 Martonvásári KSE – Velencei SE 31 22
14:00 Kőrösi KDSE Érd – Bugyi SE 27 22
2019. szeptember 15. vasárnap
11:00 Domony KSE – Angyalföldi Sportiskola 26 18
18:00 FOODTEST DIÓSD – Ercsi SE 40 13
2019. szeptember 16. hétfő
18:30 Velencei SE – Domony KSE 22 39
2019. szeptember 18. szerda
18:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK   18 46
2019. szeptember 21. szombat
12:30 HORT SE – BVSC – Zugló 30 20
15:00 MAC-Szent István SE – Martonvásári KSE 56 13
17:00 Ercsi SE – Kőrösi KDSE Érd 23 40
2019. szeptember 22. vasárnap
16:00 Angyalföldi Sportiskola – FOODTEST DIÓSD 25 26
2019. szeptember 25. szerda
17:30 Angyalföldi Sportiskola – Kőrösi KDSE Érd 26 22
17:50 HORT SE – Bugyi SE 38 14
2019. szeptember 27. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Ercsi SE   41 16
2019. szeptember 29. vasárnap
10:00 Martonvásári KSE – BVSC – Zugló 19 30
13:00 Domony KSE – MAC-Szent István SE 24 31
18:00 FOODTEST DIÓSD – Velencei SE 49 14
2019. október 1. kedd
18:00   Angyalföldi Sportiskola   – Veresegyház VSK   19 31
2019. október 5. szombat
14:00 Martonvásári KSE – HORT SE 17 41
14:30 Velencei SE – Kőrösi KDSE Érd 21 42
15:00 MAC-Szent István SE – FOODTEST DIÓSD 32 18
17:00 Ercsi SE – Bugyi SE 24 31
2019. október 6. vasárnap
12:30 BVSC – Zugló – Domony KSE 15 29
2019. október 9. szerda
17:50 HORT SE – Ercsi SE 45 14
2019. október 11. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Velencei SE   55 15
2019. október 12. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – MAC-Szent István SE 27 30
14:00 Bugyi SE – Angyalföldi Sportiskola 18 31
2019. október 13. vasárnap
13:00 Domony KSE – Martonvásári KSE 34 25
18:00 FOODTEST DIÓSD – BVSC – Zugló 25 17
2019. október 16. szerda
18:30 Domony KSE – HORT SE 20 22
2019. október 19. szombat
12:00 Martonvásári KSE – FOODTEST DIÓSD 24 44
14:30 Velencei SE – Bugyi SE 30 28
15:00   MAC-Szent István SE   – Veresegyház VSK   30 29
2019. október 20. vasárnap
10:00 BVSC – Zugló – Kőrösi KDSE Érd 22 28
2019. október 22. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Ercsi SE 34 11
2019. november 8. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – BVSC – Zugló   36 24
2019. november 9. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – Martonvásári KSE 37 20
11:00 HORT SE – Angyalföldi Sportiskola 20 15
16:00 Bugyi SE – MAC-Szent István SE 28 34
17:00 Ercsi SE – Velencei SE 25 23
2019. november 10. vasárnap
18:00 FOODTEST DIÓSD – Domony KSE 18 11
2019. november 13. szerda
18:30 BVSC – Zugló – Bugyi SE 27 22
2019. november 16. szombat
14:30 Velencei SE – Angyalföldi Sportiskola 13 45
15:00 MAC-Szent István SE – Ercsi SE 49 15
2019. november 17. vasárnap
12:00   Martonvásári KSE   – Veresegyház VSK   15 47
13:00 Domony KSE – Kőrösi KDSE Érd 25 24
18:00 FOODTEST DIÓSD – HORT SE 19 20
2019. november 19. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – MAC-Szent István SE 25 32
2019. november 22. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Domony KSE   29 21
2019. november 23. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – FOODTEST DIÓSD 25 25
11:00 HORT SE – Velencei SE 38 15
14:00 Bugyi SE – Martonvásári KSE 34 25
17:00 Ercsi SE – BVSC – Zugló 11 39
2019. november 26. kedd
18:30 Martonvásári KSE – Ercsi SE 29 25
2019. november 28. csütörtök
18:00 Domony KSE – Bugyi SE 39 22
2019. november 30. szombat
15:00 MAC-Szent István SE – Velencei SE 40 17
18:00 Kőrösi KDSE Érd – HORT SE 18 24
2019. december 1. vasárnap
10:00 BVSC – Zugló – Angyalföldi Sportiskola 27 18
18:00   FOODTEST DIÓSD   – Veresegyház VSK   22 30
2019. december 3. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Martonvásári KSE 35 20
2019. december 6. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Kőrösi KDSE Érd   37 19
2019. december 7. szombat
14:30 Velencei SE – BVSC – Zugló 28 28
15:00 Bugyi SE – FOODTEST DIÓSD 18 36
16:00 HORT SE – MAC-Szent István SE 22 32
17:00 Ercsi SE – Domony KSE 25 43
2020. február 11. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Domony KSE 27 28
2020. február 14. péntek
18:00   HORT SE   – Veresegyház VSK   30 26
2020. február 15. szombat
14:30 Velencei SE – Martonvásári KSE 30 27
17:00 Ercsi SE – FOODTEST DIÓSD 19 46
2020. február 16. vasárnap
09:00 Bugyi SE – Kőrösi KDSE Érd 26 36
14:30 MAC-Szent István SE – BVSC – Zugló 36 26
2020. február 21. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Bugyi SE   48 17
2020. február 22. szombat
10:00 Domony KSE – Velencei SE 37 18
10:00 Kőrösi KDSE Érd – Ercsi SE 50 15
2020. február 23. vasárnap
12:00 Martonvásári KSE – MAC-Szent István SE 5 51
18:00 BVSC – Zugló – HORT SE 33 38
18:00 FOODTEST DIÓSD – Angyalföldi Sportiskola 27 21
2020. február 29. szombat
10:00 Kőrösi KDSE Érd – Angyalföldi Sportiskola 33 27
14:30 Velencei SE – FOODTEST DIÓSD 20 45
14:30 MAC-Szent István SE – Domony KSE 32 23
17:00   Ercsi SE   – Veresegyház VSK   20 47
2020. március 1. vasárnap
17:30 Bugyi SE – HORT SE 24 40
18:00 BVSC – Zugló – Martonvásári KSE 36 30
2020. március 4. szerda
18:00 Domony KSE – BVSC – Zugló 28 16
2020. március 6. péntek
18:00 HORT SE – Martonvásári KSE 51 21
18:30   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   28 20
2020. március 7. szombat
14:00 Kőrösi KDSE Érd – Velencei SE 51 17
2020. március 8. vasárnap
13:30 Bugyi SE – Ercsi SE 23 27
18:00 FOODTEST DIÓSD – MAC-Szent István SE 31 34