A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J-K csoport alsóházának eredményei

2019. november 24. vasárnap
Esztergom, Dobó Katalin Gimn. spcs.
09:00   Veresegyház VSK   – Esztergomi Vitézek RAFC   27 14
10:00 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 19 17
11:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   34 22
12:00 KSA Budapest – Duna-Pent NKSE 25 15
13:00 Esztergomi Vitézek RAFC – Körte HVSE 23 20
14:00 VS Dunakeszi – KSA Budapest 26 28

A 2019/2020 Országos U13-as Gyerekbajnokság G csoportjának eredményei

2019. október 12. szombat

Csömör , Sportcsarnok
10:00 Csömöri SSZN KFT – XVI.kerületi KMSE 3 37
10:55   Veresegyház VSK   – KASE   2 32
11:50 XVI.kerületi KMSE – Budakalász KZRT 11 23
12:45   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   0 25
13:40 KASE – Gödöllői KC 33 16
14:35 Budakalász KZRT – VS Dunakeszi 25 11
15:30 Csömöri SSZN KFT – Gödöllői KC 10 16
2019. október 26. szombat
Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont
09:00 XVI.kerületi KMSE – Körte HVSE 22 20
09:55 Csömöri SSZN KFT – KSA Budapest 5 27
10:50 Gödöllői KC – Körte HVSE 11 17
11:45 Csömöri SSZN KFT – Mikolik Sport School KFT 6 26
12:40   KSA Budapest   – Veresegyház VSK   29 8
13:35 Gödöllői KC – Mikolik Sport School KFT 17 22
14:30   XVI.kerületi KMSE   – Veresegyház VSK   33 4
2019. november 10. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Gödöllői KC – XVI.kerületi KMSE 13 30
09:55   Veresegyház VSK   – ÓKSI SE   1 27
10:50 XVI.kerületi KMSE – Duna-Pent NKSE 40 6
11:45   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   4 30
12:40 Gödöllői KC – ÓKSI SE 13 26
13:35 Duna-Pent NKSE – Körte HVSE 8 35
2019. november 24. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Angyalföldi Sportiskola I – Gödöllői KC 26 6
09:55   Veresegyház VSK   – BVSC – Zugló   0 33
10:50 Angyalföldi Sportiskola I – Körte HVSE 39 11
11:45 BVSC – Zugló – VS Dunakeszi 27 20
12:40   Angyalföldi Sportiskola 2   – Veresegyház VSK   20 9
13:35 Körte HVSE – VS Dunakeszi 13 13
14:30 Angyalföldi Sportiskola 2 – Gödöllői KC 17 26

A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I. osztály Észak csoportjának (10 táblás) eredményei

Round 1 on 2019/09/29 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szob   Vác :
2   Dunakeszi   Aszód 9 : 1
3   Göd   Veresegyház :
4   Dunaharaszti I   bye :
Round 2 on 2019/11/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Aszód   Göd :
2   Vác   Dunakeszi :
3   Dunaharaszti I   Szob 8 : 2
4   Veresegyház   bye   :

A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) állása

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 7 Galgavidék 5 4 0 1 16,0 8 0
2 8 Dunaharaszti 5 3 1 1 15,0 7 0
3 4 Szigetszentmárton 5 2 0 3 14,0 4 0
4 3 Dunakeszi-Alag 5 1 3 1 13,5 5 1
5 9 Veresegyház 5 2 1 2 13,5 5 1
6 2 Vác 5 2 1 2 12,0 5 0
7 5 Biatorbágy 5 2 0 3 11,0 4 0
8 6 Szentendre 4 2 1 1 10,0 5 0
9 1 Gödöllő 5 1 1 3 8,0 3 0
10 10 Szigetszentmiklós 4 0 2 2 7,0 2 0

A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) eredményei

Round 1 on 2019/09/22 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmiklós  4 : 1
2   Vác   Veresegyház  1,5 : 3,5 
3   Dunakeszi-Alag   Dunaharaszti  2 :  3
4   Szigetszentmárton   Galgavidék  2 :  3
5   Biatorbágy   Szentendre  4 :  1
Round 2 on 2019/10/13 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Szentendre :
2   Galgavidék   Biatorbágy :
3   Dunaharaszti   Szigetszentmárton :
4   Veresegyház   Dunakeszi-Alag :
5   Gödöllő   Vác 1 : 4
Round 3 on 2019/11/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Szigetszentmiklós :
2   Dunakeszi-Alag   Gödöllő :
3   Szigetszentmárton   Veresegyház :
4   Biatorbágy   Dunaharaszti ½ :
5   Szentendre   Galgavidék 3 : 2
Round 4 on 2019/11/17 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Galgavidék 1 : 4
2   Dunaharaszti   Szentendre :
3   Veresegyház   Biatorbágy : ½
4   Gödöllő   Szigetszentmárton 0 : 5
5   Vác   Dunakeszi-Alag 1 : 4
Round 5 on 2019/12/01 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunakeszi-Alag   Szigetszentmiklós :
2   Szigetszentmárton   Vác 2 : 3
3   Biatorbágy   Gödöllő : ½
4   Szentendre   Veresegyház :
5   Galgavidék   Dunaharaszti :