A 2019/2020 Országos U13-as Gyerekbajnokság G csoportjának eredményei

2019. október 12. szombat

Csömör , Sportcsarnok
10:00 Csömöri SSZN KFT – XVI.kerületi KMSE 3 37
10:55   Veresegyház VSK   – KASE   2 32
11:50 XVI.kerületi KMSE – Budakalász KZRT 11 23
12:45   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   0 25
13:40 KASE – Gödöllői KC 33 16
14:35 Budakalász KZRT – VS Dunakeszi 25 11
15:30 Csömöri SSZN KFT – Gödöllői KC 10 16

A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) állása

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 7 Galgavidék 2 2 0 0 6,5 4 0
2 8 Dunaharaszti 2 2 0 0 6,5 4 0
3 9 Veresegyház 2 1 1 0 6,0 3 0
4 5 Biatorbágy 2 1 0 1 5,5 2 0
5 2 Vác 2 1 0 1 5,5 2 0
6 1 Gödöllő 2 1 0 1 5,0 2 0
7 3 Dunakeszi-Alag 2 0 1 1 4,5 1 0
8 4 Szigetszentmárton 2 0 0 2 3,5 0 0
9 10 Szigetszentmiklós 1 0 0 1 1,0 0 0
10 6 Szentendre 1 0 0 1 1,0 0 0

A 2019/2020-as Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) eredményei

Round 1 on 2019/09/22 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmiklós  4 : 1
2   Vác   Veresegyház  1,5 : 3,5 
3   Dunakeszi-Alag   Dunaharaszti  2 :  3
4   Szigetszentmárton   Galgavidék  2 :  3
5   Biatorbágy   Szentendre  4 :  1
Round 2 on 2019/10/13 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Szentendre :
2   Galgavidék   Biatorbágy :
3   Dunaharaszti   Szigetszentmárton :
4   Veresegyház   Dunakeszi-Alag :
5   Gödöllő   Vác 1 : 4

A 2019/2020 Országos II. osztályú U14-es Gyerekbajnokság I csoportjának eredményei

2019. szeptember 21. szombat
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
10:00 Főnix ISE – Váci KSE 24 6
11:00   KASE   – Veresegyház VSK   36 6
12:00 Váci KSE – Hatvani KSZSE 21 21
13:00 VS Dunakeszi – KASE 17 32
14:00   Veresegyház VSK   – Balassagyarmati Kábel SE   2 44
15:00 Hatvani KSZSE – VS Dunakeszi 16 24
16:00 Balassagyarmati Kábel SE – Főnix ISE 43 12
2019. október 6. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 Váci KSE – KASE 11 33
10:00 Főnix ISE – VS Dunakeszi 21 18
11:00 KASE – Hatvani KSZSE 29 9
12:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   19 22
13:00 VS Dunakeszi – Balassagyarmati Kábel SE 15 34
14:00   Hatvani KSZSE   – Veresegyház VSK   27 18
15:00 Balassagyarmati Kábel SE – Váci KSE 33 10
2019. október 19. szombat
Dunakeszi, Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
09:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   20 12
10:00 KASE – Főnix ISE 24 9
11:00 Hatvani KSZSE – Balassagyarmati Kábel SE 4 33
12:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   21 20
13:00 Főnix ISE – Hatvani KSZSE 18 11
14:00 Balassagyarmati Kábel SE – KASE 27 21
15:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 4 32

A 2019/2020 Országos II. osztályú U15-ös Gyerekbajnokság J csoportjának eredményei

2019. szeptember 14. szombat
Budapest, Vasas Sportcsarnok
10:00 Körte HVSE – ASI DSE 0 10
11:00   Bp. Elektromos SE   – Veresegyház VSK   20 19
12:00 Körte HVSE – Budapesti Honvéd SE 0 10
13:00 KSA Budapest – Bp. Elektromos SE 15 20
14:00   ASI DSE   – Veresegyház VSK   14 15
15:00 Budapesti Honvéd SE – KSA Budapest 44 12
2019. szeptember 29. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
10:00 Bp. Elektromos SE – Budapesti Honvéd SE 22 24
11:00   Veresegyház VSK   – Körte HVSE   23 6
12:00 Budapesti Honvéd SE – ASI DSE 30 25
13:00   Veresegyház VSK   – KSA Budapest   16 22
14:00 Körte HVSE – Bp. Elektromos SE 12 27
15:00 ASI DSE – KSA Budapest 18 12
2019. október 13. vasárnap
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   14 21
10:00 Budapesti Honvéd SE – Körte HVSE 44 10
11:00 Angyalföldi Sportiskola – Bp. Elektromos SE 20 12
12:00 KSA Budapest – Körte HVSE 23 14
13:00   Budapesti Honvéd SE   – Veresegyház VSK   28 16
14:00 Bp. Elektromos SE – KSA Budapest 23 13

A férfi ifjúsági játékosok statisztikái a 2019/2020-as szezonban

Név Poszt M LG Sárga 2p kizárás 7m 7m gól
Balogh Dominik Beálló 5 7  2
Gáspár Benedek Átlövő 4 39 2 2 3 2
Harsányi Csanád Kapus 6
Helembai Márk Szélső, Irányító 5 22  1
Horváth Bence Beálló, Szélső 4  2 3
Joó Péter Szélső  2  4
Karlik Roland Átlövő 1 2 1 1
Kis Máté Átlövő 6 68 4 5 12 11
Kovács Bendegúz Szélső 5 4  1
Lippai Benedek Szélső 6 21 1 7  1  1
Maruszki Roland  Irányító, Átlövő 3 4 1 2
Molnár Ádám Beálló
Muha László Kapus 4
Sos Patrik Beálló 5 2 2
Süli András Beálló 1
Szendrey Bálint Átlövő 5 11 1  1 2 2
Tamás Bence Szélső  1
Vágási Lionel Szélső 4 2
Zsuga Péter Irányító  2  2  1