A 2020/2021-es Országos Serdülő Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2020. szeptember 11. péntek
14:50 Pilisvörösvári KSK – Angyalföldi Sportiskola 23 20
17:00 KASE – Domony KSE 20 26
17:30   Csömöri SSZN KFT   – Veresegyház VSK   24 26
2020. szeptember 13. vasárnap
00:00 Budakalászi SC – Mikolik Handball School
16:15 Vác – Mogyoródi KSK 28 33
16:30 Solymári SC – Rákosmenti KSK 33 4
2020. szeptember 18. péntek
17:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   32 34
17:45 Csömöri SSZN KFT – KASE 24 22
2020. szeptember 19. szombat
00:00 Mikolik Handball School – Pilisvörösvári KSK
10:00 Pénzügyőr SE II. – Mogyoródi KSK 30 37
2020. szeptember 20. vasárnap
12:00 Domony KSE – Budakalászi SC 27 26
16:00 Angyalföldi Sportiskola – Solymári SC 44 15
16:00 Rákosmenti KSK – Vác 4 40
2020. szeptember 25. péntek
15:30 Solymári SC – Pilisvörösvári KSK 21 39
17:45 Mikolik Handball School – Domony KSE 26 20
18:00 Pénzügyőr SE II. – Csömöri SSZN KFT 20 28
2020. szeptember 26. szombat
10:00   Veresegyház VSK   – Rákosmenti KSK   47 6
11:15 KASE – Mogyoródi KSK 36 29
2020. szeptember 27. vasárnap
11:00 Budakalászi SC – Csömöri SSZN KFT 19 20
16:15 Vác – Angyalföldi Sportiskola 25 23
2020. szeptember 30. szerda
18:30 Domony KSE – Pénzügyőr SE II. 25 23
2020. október 4. vasárnap
16:15 Vác – Pénzügyőr SE II. 28 18
2020. október 7. szerda
17:30   Angyalföldi Sportiskola   – Veresegyház VSK   21 31
2020. október 9. péntek
17:45 Csömöri SSZN KFT – Domony KSE 23 18
18:00 Pilisvörösvári KSK – Vác 36 23
2020. október 11. vasárnap
08:30 Rákosmenti KSK – KASE 7 30
14:00 Solymári SC – Mikolik Handball School 24 23
19:00 Mogyoródi KSK – Budakalászi SC 32 24
2020. október 16. péntek
17:30 Mikolik Handball School – Csömöri SSZN KFT 28 40
18:00 Pénzügyőr SE II. – Solymári SC 23 13
2020. október 17. szombat
10:00 KASE – Angyalföldi Sportiskola 22 34
10:00   Veresegyház VSK   – Pilisvörösvári KSK   28 26
2020. október 18. vasárnap
11:30 Budakalászi SC – Rákosmenti KSK 37 10
16:15 Vác – Solymári SC 32 18
18:00 Domony KSE – Mogyoródi KSK 21 27
2020. október 21. szerda
17:30 Angyalföldi Sportiskola – Budakalászi SC 27 23
2020. október 25. vasárnap
11:30 Pilisvörösvári KSK – KASE 34 24
12:30   Solymári SC   – Veresegyház VSK   13 25
13:45 Rákosmenti KSK – Domony KSE 7 29
15:00 Mogyoródi KSK – Csömöri SSZN KFT 25 24
16:15 Vác – Mikolik Handball School 33 18
2020. november 6. péntek
18:00 Pénzügyőr SE II. – Angyalföldi Sportiskola 29 29
2020. november 12. csütörtök
16:15 Csömöri SSZN KFT – Rákosmenti KSK 37 11
2020. november 13. péntek
00:00 Mikolik Handball School – Mogyoródi KSK elhalasztva
2020. november 14. szombat
09:30 KASE – Solymári SC 25 15
10:00   Veresegyház VSK   – Vác   32 18
2020. november 15. vasárnap
12:00 Budakalászi SC – Pilisvörösvári KSK 21 31
12:00 Domony KSE – Angyalföldi Sportiskola 8 27
2020. november 18. szerda
Pilisvörösvári KSK – Domony KSE elhalasztva
Angyalföldi Sportiskola – Csömöri SSZN KFT elhalasztva
2020. november 21. szombat
Veresegyház VSK   – Mikolik Handball School   elhalasztva
10:30 Solymári SC – Budakalászi SC 22 20
15:00 Rákosmenti KSK – Mogyoródi KSK 24 39
2020. november 22. vasárnap
Vác – KASE elhalasztva
2020. november 24. kedd
18:00 Pilisvörösvári KSK – Pénzügyőr SE II. 27 18
2020. november 27. péntek
17:45 Csömöri SSZN KFT – Pilisvörösvári KSK 20 22
17:45 Mikolik Handball School – Rákosmenti KSK 0 10
2020. november 28. szombat
    KASE   – Veresegyház VSK   elhalasztva
2020. november 29. vasárnap
Domony KSE – Solymári SC elhalasztva
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Mogyoródi KSK 26 24
18:30 Budakalászi SC – Vác 19 23
2020. december 2. szerda
18:30 Angyalföldi Sportiskola – Rákosmenti KSK 39 12
2020. december 5. szombat
KASE – Mikolik Handball School elhalasztva
Csömöri SSZN KFT – Solymári SC elhalasztva
09:00 Pénzügyőr SE II. – Rákosmenti KSK 25 8
10:00   Veresegyház VSK   – Budakalászi SC   34 19
2020. december 6. vasárnap
Vác – Domony KSE elhalasztva
16:00 Pilisvörösvári KSK – Mogyoródi KSK 32 25
2020. december 11. péntek
Mikolik Handball School – Angyalföldi Sportiskola elhalasztva
2020. december 12. szombat
18:30 Csömöri SSZN KFT – Vác 24 26
2020. december 13. vasárnap
10:30 Budakalászi SC – KASE 35 17
2021. január 10. vasárnap
17:00 Csömöri SSZN KFT – Solymári SC 28 20
2021. január 17. vasárnap
16:15 Vác – KASE 27 21
2021. január 24. vasárnap
12:30 Vác – Domony KSE 30 26
2021. január 31. vasárnap
11:00 Mogyoródi KSK – Solymári SC 27 19
2021. február 2. kedd
18:45   Domony KSE   – Veresegyház VSK   15 26
2021. február 3. szerda
18:15 Pilisvörösvári KSK – Rákosmenti KSK 41 10
2021. február 5. péntek
17:45 Mogyoródi KSK – Rákosmenti KSK 32 15
2021. február 6. szombat
17:00 Pénzügyőr SE II. – Budakalászi SC 22 15
2021. február 7. vasárnap
12:15 Solymári SC – Pénzügyőr SE II. 17 25
2021. február 9. kedd
18:30 Domony KSE – KASE 30 28
2021. február 10. szerda
18:30 Angyalföldi Sportiskola – Csömöri SSZN KFT 24 23
2021. február 13. szombat
13:00 Rákosmenti KSK – Solymári SC 12 32
16:30   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT   28 24
2021. február 14. vasárnap
09:30 Angyalföldi Sportiskola – Pilisvörösvári KSK 19 28
11:00 Mikolik Handball School – Budakalászi SC 16 23
17:30 Mogyoródi KSK – Vác 28 34
2021. február 17. szerda
Mogyoródi KSK – Pénzügyőr SE II. elhalasztva
2021. február 20. szombat
KASE – Csömöri SSZN KFT elhalasztva
10:00   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   34 25
13:15 Pilisvörösvári KSK – Mikolik Handball School 51 15
2021. február 21. vasárnap
12:00 Solymári SC – Angyalföldi Sportiskola 14 32
13:30 Budakalászi SC – Domony KSE 26 21
16:15 Vác – Rákosmenti KSK 32 14
2021. február 23. kedd
16:15 Csömöri SSZN KFT – Pénzügyőr SE II. 32 17
2021. február 24. szerda
00:00 Domony KSE – Mikolik Handball School elhalasztva
2021. február 26. péntek
17:15 Csömöri SSZN KFT – Budakalászi SC 24 21
18:00 Pilisvörösvári KSK – Solymári SC 41 13
2021. február 27. szombat
00:00 Mogyoródi KSK – KASE elhalasztva
13:00 Angyalföldi Sportiskola – Vác 33 20
14:30   Rákosmenti KSK   – Veresegyház VSK   12 41

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.