A 2019/2020-as Pest megyei női kézilabda bajnokság B csoportjának eredményei

2019. szeptember 13. péntek
19:00 Aranyszarvas SE – Jászberényi NKE 29 27
2019. szeptember 15. vasárnap
12:00 Dunavarsányi TE – Sülysápi SE 44 28
15:00   Mogyoródi KSK   – Veresegyház VSK   33 20
2019. szeptember 21. szombat
16:00 Sülysápi SE – Aranyszarvas SE 21 40
2019. szeptember 22. vasárnap
10:00 Jászberényi NKE – Százhalombattai KE 22 34
16:00   Veresegyház VSK   – Dunavarsányi TE   30 28
2019. szeptember 29. vasárnap
12:00 Százhalombattai KE – Sülysápi SE 55 18
17:00 Alsónémedi SE – Jászberényi NKE 39 20
18:00   Aranyszarvas SE   – Veresegyház VSK   36 26
18:00 Dunavarsányi TE – Mogyoródi KSK 25 26
2019. október 4. péntek
20:00 Mogyoródi KSK – Aranyszarvas SE 29 21
2019. október 5. szombat
14:00   Veresegyház VSK   – Százhalombattai KE   26 30
2019. október 6. vasárnap
10:00 Sülysápi SE – Alsónémedi SE 18 49
2019. október 12. szombat
15:00 Százhalombattai KE – Mogyoródi KSK 39 25
2019. október 13. vasárnap
18:00   Alsónémedi SE   – Veresegyház VSK   36 21
18:00 Aranyszarvas SE – Dunavarsányi TE 29 33
2019. október 19. szombat
17:00 Sülysápi SE – Jászberényi NKE 27 26
2019. október 20. vasárnap
17:00 Mogyoródi KSK – Alsónémedi SE 26 31
18:00 Dunavarsányi TE – Százhalombattai KE 27 31
2019. október 26. szombat
17:00 Százhalombattai KE – Aranyszarvas SE 42 26
2019. október 27. vasárnap
10:00   Jászberényi NKE   – Veresegyház VSK   18 20
18:00 Alsónémedi SE – Dunavarsányi TE 41 27
2019. november 10. vasárnap
17:00 Mogyoródi KSK – Jászberényi NKE 34 15
17:00   Sülysápi SE   – Veresegyház VSK   33 35
18:00 Aranyszarvas SE – Alsónémedi SE 42 33
2019. november 16. szombat
13:30 Sülysápi SE – Mogyoródi KSK 21 46
2019. november 17. vasárnap
10:00 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 22 32
18:00 Alsónémedi SE – Százhalombattai KE 30 30
2019. november 24. vasárnap
10:00 Sülysápi SE – Dunavarsányi TE 24 50
16:00   Veresegyház VSK   – Mogyoródi KSK   18 24
19:30 Jászberényi NKE – Aranyszarvas SE 23 26
2019. november 29. péntek
18:30 Aranyszarvas SE – Sülysápi SE 42 37
2019. november 30. szombat
16:00 Százhalombattai KE – Jászberényi NKE 31 14
16:00   Dunavarsányi TE   – Veresegyház VSK   38 36
2020. február 1. szombat
10:00 Sülysápi SE – Százhalombattai KE 21 55
2020. február 2. vasárnap
13:00 Jászberényi NKE – Alsónémedi SE 16 32
15:30   Veresegyház VSK   – Aranyszarvas SE   22 41
17:00 Mogyoródi KSK – Dunavarsányi TE 34 31
2020. február 8. szombat
15:00 Alsónémedi SE – Sülysápi SE 38 22
18:00 Aranyszarvas SE – Mogyoródi KSK 25 29
2020. február 14. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Sülysápi SE 38 16
20:00 Mogyoródi KSK – Százhalombattai KE 22 25
2020. február 16. vasárnap
15:30   Veresegyház VSK   – Alsónémedi SE   26 33
18:00 Dunavarsányi TE – Aranyszarvas SE 29 30
2020. február 21. péntek
20:00 Százhalombattai KE – Dunavarsányi TE 40 30
2020. február 22. szombat
16:00 Alsónémedi SE – Mogyoródi KSK 35 29
2020. február 29. szombat
18:00 Dunavarsányi TE – Alsónémedi SE 27 35
2020. március 1. vasárnap
15:30   Veresegyház VSK   – Jászberényi NKE   32 24
18:00 Aranyszarvas SE – Százhalombattai KE 32 37
2020. március 8. vasárnap
10:00 Jászberényi NKE – Mogyoródi KSK 16 29
15:30   Veresegyház VSK   – Sülysápi SE   36 30
18:00 Alsónémedi SE – Aranyszarvas SE 35 27

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.