A 2019/2020-as Országos Serdülő Bajnokság III. osztályú kézilabda bajnokság F csoportjának eredményei

2019. szeptember 13. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – HORT SE   25 21
2019. szeptember 14. szombat
09:30 BVSC – Zugló – MAC-Szent István SE 25 36
10:00 Martonvásári KSE – Velencei SE 31 22
14:00 Kőrösi KDSE Érd – Bugyi SE 27 22
2019. szeptember 15. vasárnap
11:00 Domony KSE – Angyalföldi Sportiskola 26 18
18:00 FOODTEST DIÓSD – Ercsi SE 40 13
2019. szeptember 16. hétfő
18:30 Velencei SE – Domony KSE 22 39
2019. szeptember 18. szerda
18:00   Bugyi SE   – Veresegyház VSK   18 46
2019. szeptember 21. szombat
12:30 HORT SE – BVSC – Zugló 30 20
15:00 MAC-Szent István SE – Martonvásári KSE 56 13
17:00 Ercsi SE – Kőrösi KDSE Érd 23 40
2019. szeptember 22. vasárnap
16:00 Angyalföldi Sportiskola – FOODTEST DIÓSD 25 26
2019. szeptember 25. szerda
17:30 Angyalföldi Sportiskola – Kőrösi KDSE Érd 26 22
17:50 HORT SE – Bugyi SE 38 14
2019. szeptember 27. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Ercsi SE   41 16
2019. szeptember 29. vasárnap
10:00 Martonvásári KSE – BVSC – Zugló 19 30
13:00 Domony KSE – MAC-Szent István SE 24 31
18:00 FOODTEST DIÓSD – Velencei SE 49 14
2019. október 1. kedd
18:00   Angyalföldi Sportiskola   – Veresegyház VSK   19 31
2019. október 5. szombat
14:00 Martonvásári KSE – HORT SE 17 41
14:30 Velencei SE – Kőrösi KDSE Érd 21 42
15:00 MAC-Szent István SE – FOODTEST DIÓSD 32 18
17:00 Ercsi SE – Bugyi SE 24 31
2019. október 6. vasárnap
12:30 BVSC – Zugló – Domony KSE 15 29
2019. október 9. szerda
17:50 HORT SE – Ercsi SE 45 14
2019. október 11. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Velencei SE   55 15
2019. október 12. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – MAC-Szent István SE 27 30
14:00 Bugyi SE – Angyalföldi Sportiskola 18 31
2019. október 13. vasárnap
13:00 Domony KSE – Martonvásári KSE 34 25
18:00 FOODTEST DIÓSD – BVSC – Zugló 25 17
2019. október 16. szerda
18:30 Domony KSE – HORT SE 20 22
2019. október 19. szombat
12:00 Martonvásári KSE – FOODTEST DIÓSD 24 44
14:30 Velencei SE – Bugyi SE 30 28
15:00   MAC-Szent István SE   – Veresegyház VSK   30 29
2019. október 20. vasárnap
10:00 BVSC – Zugló – Kőrösi KDSE Érd 22 28
2019. október 22. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Ercsi SE 34 11
2019. november 8. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – BVSC – Zugló   36 24
2019. november 9. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – Martonvásári KSE 37 20
11:00 HORT SE – Angyalföldi Sportiskola 20 15
16:00 Bugyi SE – MAC-Szent István SE 28 34
17:00 Ercsi SE – Velencei SE 25 23
2019. november 10. vasárnap
18:00 FOODTEST DIÓSD – Domony KSE 18 11
2019. november 13. szerda
18:30 BVSC – Zugló – Bugyi SE 27 22
2019. november 16. szombat
14:30 Velencei SE – Angyalföldi Sportiskola 13 45
15:00 MAC-Szent István SE – Ercsi SE 49 15
2019. november 17. vasárnap
12:00   Martonvásári KSE   – Veresegyház VSK   15 47
13:00 Domony KSE – Kőrösi KDSE Érd 25 24
18:00 FOODTEST DIÓSD – HORT SE 19 20
2019. november 19. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – MAC-Szent István SE 25 32
2019. november 22. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Domony KSE   29 21
2019. november 23. szombat
09:00 Kőrösi KDSE Érd – FOODTEST DIÓSD 25 25
11:00 HORT SE – Velencei SE 38 15
14:00 Bugyi SE – Martonvásári KSE 34 25
17:00 Ercsi SE – BVSC – Zugló 11 39
2019. november 26. kedd
18:30 Martonvásári KSE – Ercsi SE 29 25
2019. november 28. csütörtök
18:00 Domony KSE – Bugyi SE 39 22
2019. november 30. szombat
15:00 MAC-Szent István SE – Velencei SE 40 17
18:00 Kőrösi KDSE Érd – HORT SE 18 24
2019. december 1. vasárnap
10:00 BVSC – Zugló – Angyalföldi Sportiskola 27 18
18:00   FOODTEST DIÓSD   – Veresegyház VSK   22 30
2019. december 3. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Martonvásári KSE 35 20
2019. december 6. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Kőrösi KDSE Érd   37 19
2019. december 7. szombat
14:30 Velencei SE – BVSC – Zugló 28 28
15:00 Bugyi SE – FOODTEST DIÓSD 18 36
16:00 HORT SE – MAC-Szent István SE 22 32
17:00 Ercsi SE – Domony KSE 25 43
2020. február 11. kedd
18:00 Angyalföldi Sportiskola – Domony KSE 27 28
2020. február 14. péntek
18:00   HORT SE   – Veresegyház VSK   30 26
2020. február 15. szombat
14:30 Velencei SE – Martonvásári KSE 30 27
17:00 Ercsi SE – FOODTEST DIÓSD 19 46
2020. február 16. vasárnap
09:00 Bugyi SE – Kőrösi KDSE Érd 26 36
14:30 MAC-Szent István SE – BVSC – Zugló 36 26
2020. február 21. péntek
18:30   Veresegyház VSK   – Bugyi SE   48 17
2020. február 22. szombat
10:00 Domony KSE – Velencei SE 37 18
10:00 Kőrösi KDSE Érd – Ercsi SE 50 15
2020. február 23. vasárnap
12:00 Martonvásári KSE – MAC-Szent István SE 5 51
18:00 BVSC – Zugló – HORT SE 33 38
18:00 FOODTEST DIÓSD – Angyalföldi Sportiskola 27 21
2020. február 29. szombat
10:00 Kőrösi KDSE Érd – Angyalföldi Sportiskola 33 27
14:30 Velencei SE – FOODTEST DIÓSD 20 45
14:30 MAC-Szent István SE – Domony KSE 32 23
17:00   Ercsi SE   – Veresegyház VSK   20 47
2020. március 1. vasárnap
17:30 Bugyi SE – HORT SE 24 40
18:00 BVSC – Zugló – Martonvásári KSE 36 30
2020. március 4. szerda
18:00 Domony KSE – BVSC – Zugló 28 16
2020. március 6. péntek
18:00 HORT SE – Martonvásári KSE 51 21
18:30   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   28 20
2020. március 7. szombat
14:00 Kőrösi KDSE Érd – Velencei SE 51 17
2020. március 8. vasárnap
13:30 Bugyi SE – Ercsi SE 23 27
18:00 FOODTEST DIÓSD – MAC-Szent István SE 31 34

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.