A 2018/2019-es Pest megyei sakkcsapatbajnokság I/a csoportjának (5 táblás) eredményei

Round 1 on 2018/09/23 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmárton   Galgavidék :
2   Vác   Alag 3 : 2
3   Gödöllő   Visegrád 1 : 4
4   Veresegyház   Zsámbék :
5   Aszód   Dunaharaszti :
6   Szentendre   Biatorbágy 5 : 0
Round 2 on 2018/10/07 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunaharaszti   Szentendre 2 : 3
2   Zsámbék   Aszód :
3   Visegrád   Veresegyház :
4   Alag   Gödöllő 4 : 1
5   Galgavidék   Vác 3 : 2
6   Szigetszentmiklós   Szigetszentmárton 3 : 2
Round 3 on 2018/10/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Szigetszentmiklós :
2   Gödöllő   Galgavidék 1 : 4
3   Veresegyház   Alag 4 : 1
4   Aszód   Visegrád :
5   Szentendre   Zsámbék : ½
6   Biatorbágy   Dunaharaszti 2 : 3
Round 4 on 2018/11/18 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Zsámbék   Biatorbágy :
2   Visegrád   Szentendre :
3   Alag   Aszód :
4   Galgavidék   Veresegyház 2 : 3
5   Szigetszentmiklós   Gödöllő :
6   Szigetszentmárton   Vác : ½
Round 5 on 2018/12/02 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmárton 1 : 4
2   Veresegyház   Szigetszentmiklós :
3   Aszód   Galgavidék :
4   Szentendre   Alag 5 : 0
5   Biatorbágy   Visegrád :
6   Dunaharaszti   Zsámbék :
7   Vác   bye :
Round 6 on 2019/01/27 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Visegrád   Dunaharaszti 2 : 3
2   Alag   Biatorbágy 3 : 2
3   Galgavidék   Szentendre ½ :
4   Szigetszentmiklós   Aszód 3 : 2
5   Szigetszentmárton   Veresegyház :
6   Vác   Gödöllő :
7   Zsámbék   bye :
Round 7 on 2019/02/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Vác 2 : 3
2   Aszód   Szigetszentmárton 0 : 5
3   Szentendre   Szigetszentmiklós 3 : 2
4   Biatorbágy   Galgavidék :
5   Dunaharaszti   Alag 4 : 1
6   Zsámbék   Visegrád :
7   Gödöllő   bye :
Round 8 on 2019/02/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Alag   Zsámbék :
2   Galgavidék   Dunaharaszti :
3   Szigetszentmiklós   Biatorbágy :
4   Szigetszentmárton   Szentendre :
5   Vác   Aszód 2 : 3
6   Gödöllő   Veresegyház 2 : 3
7   Visegrád   bye :
Round 9 on 2019/03/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Aszód   Gödöllő :
2   Szentendre   Vác 4 : 1
3   Biatorbágy   Szigetszentmárton 2 : 3
4   Dunaharaszti   Szigetszentmiklós :
5   Zsámbék   Galgavidék :
6   Visegrád   Alag 2 : 3
7   Veresegyház   bye   :  
Round 10 on 2019/03/31 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Galgavidék   Visegrád :
2   Szigetszentmiklós   Zsámbék :
3   Szigetszentmárton   Dunaharaszti 4 : 1
4   Vác   Biatorbágy 1 : 4
5   Gödöllő   Szentendre 0 : 5
6   Veresegyház   Aszód 3 : 2
7   Alag   bye :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *