A 2018/2019-es Pest megyei női kézilabda bajnokság A csoportjának eredményei

2018. szeptember 8. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – DKA   19 37
2018. szeptember 9. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Sülysápi SE 45 21
17:00 Abonyi KC – Jászberényi NKE 28 16
18:00 Dunavarsányi TE – Vácrátót KSE 34 10
2018. szeptember 14. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Alsónémedi SE 20 30
2018. szeptember 15. szombat
12:00   Sülysápi SE   – Veresegyház VSK   28 31
17:00 Vácrátót KSE – Bugyi SE 13 38
2018. szeptember 16. vasárnap
17:00 Abonyi KC – DKA 29 21
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00   Veresegyház VSK   – Vácrátót KSE   34 17
17:00 Abonyi KC – Sülysápi SE 38 16
18:00 Alsónémedi SE – DKA 37 28
18:00 Dunavarsányi TE – Albertirsa SE 25 19
2018. szeptember 29. szombat
10:00 Sülysápi SE – Alsónémedi SE 18 37
19:00 Vácrátót KSE – Abonyi KC 12 44
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Bugyi SE 26 32
18:00 DKA – Jászberényi NKE 52 24
2018. október 5. péntek
19:00 Jászberényi NKE – Sülysápi SE 20 26
2018. október 6. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Albertirsa SE   27 29
17:00 Bugyi SE – Dunavarsányi TE 40 27
2018. október 7. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE – Vácrátót KSE 39 19
2018. október 13. szombat
10:00 Sülysápi SE – DKA 20 36
17:00 Vácrátót KSE – Jászberényi NKE 17 30
2018. október 14. vasárnap
15:00 Albertirsa SE – Abonyi KC 23 28
16:00   Dunavarsányi TE   – Veresegyház VSK   25 37
2018. október 18. csütörtök
19:00 Alsónémedi SE – Albertirsa SE 40 18
2018. október 20. szombat
19:00   Veresegyház VSK   – Bugyi SE   23 36
2018. október 21. vasárnap
10:00 DKA – Vácrátót KSE 36 19
17:00 Abonyi KC – Dunavarsányi TE 32 20
2018. október 27. szombat
17:00 Vácrátót KSE – Sülysápi SE 24 28
2018. október 28. vasárnap
16:00 Albertirsa SE – Jászberényi NKE 35 21
18:00 Bugyi SE – Abonyi KC 30 32
18:00 Dunavarsányi TE – Alsónémedi SE 27 34
2018. október 30. kedd
18:30 Jászberényi NKE – Dunavarsányi TE 30 29
2018. november 4. vasárnap
17:00   Abonyi KC   – Veresegyház VSK   26 16
18:00 Alsónémedi SE – Bugyi SE 24 26
18:00 DKA – Albertirsa SE 36 21
2018. november 10. szombat
18:00   Veresegyház VSK   – Alsónémedi SE   32 41
2018. november 11. vasárnap
16:00 Bugyi SE – Jászberényi NKE 25 10
16:00 Albertirsa SE – Sülysápi SE 36 21
18:00 Dunavarsányi TE – DKA 24 37
2018. november 16. péntek
18:30   Jászberényi NKE   – Veresegyház VSK   29 26
2018. november 17. szombat
12:00 Sülysápi SE – Dunavarsányi TE 31 33
18:00 Alsónémedi SE – Abonyi KC 29 28
2018. november 18. vasárnap
17:00 Vácrátót KSE – Albertirsa SE 23 29
18:00 DKA – Bugyi SE 39 28
2018. november 23. péntek
18:30 Jászberényi NKE – Abonyi KC 18 37
2018. november 24. szombat
10:00 Sülysápi SE – Bugyi SE 27 53
17:00 Vácrátót KSE – Dunavarsányi TE 17 34
2018. november 25. vasárnap
18:00   DKA   – Veresegyház VSK   34 25
2018. december 1. szombat
16:00   Veresegyház VSK   – Sülysápi SE   41 25
17:00 Bugyi SE – Vácrátót KSE 38 15
2018. december 2. vasárnap
14:00 DKA – Abonyi KC 43 25
18:00 Alsónémedi SE – Jászberényi NKE 43 17
2018. december 8. szombat
10:00 Sülysápi SE – Abonyi KC 18 46
15:00 Albertirsa SE – Dunavarsányi TE 25 30
19:00   Vácrátót KSE   – Veresegyház VSK   16 33
2018. december 9. vasárnap
17:00 DKA – Alsónémedi SE 42 22

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *