A 2017/2018-as Pest megyei II. osztályú bajnokság Északi csoportjának eredményei

1. forduló
2017-08-19 szombat
17:00 VERŐCE SE – VERESEGYHÁZ VSK    1 – 1
17:00 KISNÉMEDI MSE – POMÁZ-ICO SE   2 – 3
17:00 PILISCSABA SE – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 0
17:00 VS DUNAKESZI – GÖDI SE 4 – 1
2017-08-22 kedd
17:00 ERDŐKERTESI SE – FORTUNA SC-KISMAROS 3 – 1
2017-08-30 szerda
18:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – CSÖMÖR KSK 1 – 0
2017-09-13 szerda
17:00 PILISSZENTIVÁN SE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 0 – 2
 2017-10-25 szerda
19:30 MOGYORÓD FC – PILE-SZÁNTÓ SE 1 – 4
2. forduló
2017-08-25 péntek
19:30 CSÖMÖR KSK – MOGYORÓD FC 3 – 1
2017-08-26 szombat
16:30 GÖDI SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 2 – 4
16:30 POMÁZ-ICO SE –  VERŐCE SE 0 – 3
2017-08-27 vasárnap
16:30 PILE-SZÁNTÓ SE – PILISCSABA SE 1 – 2
16:30 BUDAKALÁSZI MSE – ERDŐKERTESI SE 3 – 0
16:30 FORTUNA SC-KISMAROS – KISNÉMEDI MSE 0 – 5
16:30 VERESEGYHÁZ VSK – PILISSZENTIVÁN SE 3 – 1
2017-09-20 szerda
18:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – VS DUNAKESZI 1 – 6
3. forduló
2017-09-02 szombat
16:30 VS DUNAKESZI – PILISSZENTIVÁN SE 7 – 0
2017-09-03 vasárnap
16:30 KISNÉMEDI MSE – BUDAKALÁSZI MSE 2 – 3
16:30 ERDŐKERTESI SE – PILE-SZÁNTÓ SE 0 – 2
16:30 PILISCSABA SE – CSÖMÖR KSK  3 – 4
16:30 VERESEGYHÁZ VSK – POMÁZ-ICO SE 4 – 1
2017-09-13 szerda
17:00 VERŐCE SE – FORTUNA SC-KISMAROS 4 -0
2017-10-04 szerda
19:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – VÁC-DEÁKVÁR SE 2 – 3
2017-11-15 szerda
19:00 MOGYORÓD FC – GÖDI SE 0 – 4
4. forduló
2017-09-09 szombat
16:00 VS DUNAKESZI – VERESEGYHÁZ VSK 3 – 3
16:00 PILISSZENTIVÁN SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 4 – 0
16:00 GÖDI SE – PILISCSABA SE 1 – 1
16:00 BUDAKALÁSZI MSE – VERŐCE SE 1 – 1
2017-09-10 vasárnap
16:00 CSÖMÖR KSK – ERDŐKERTESI SE 6 – 2
16:00 PILE-SZÁNTÓ SE – KISNÉMEDI MSE 2 – 2
16:00 FORTUNA SC-KISMAROS – POMÁZ-ICO SE 3 – 2
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – MOGYORÓD FC 5 – 3
5. forduló
2017-09-16 szombat
16:00 POMÁZ-ICO SE – BUDAKALÁSZI MSE 1 – 8
2017-09-17 vasárnap
14:00 ERDŐKERTESI SE – GÖDI SE 0 – 1
14:00 MOGYORÓD FC – PILISSZENTIVÁN SE 4 – 2
16:00 VERŐCE SE – PILE-SZÁNTÓ SE 3 – 2
16:00 KISNÉMEDI MSE – CSÖMÖR KSK 3 – 0
16:00 PILISCSABA SE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 4 – 3
16:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – VS DUNAKESZI 1 – 1
16:00 VERESEGYHÁZ VSK – FORTUNA SC-KISMAROS 4 – 0
6. forduló
2017-09-23 szombat
16:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – VERESEGYHÁZ VSK 1 – 1
16:00 VS DUNAKESZI – MOGYORÓD FC 9 – 2
16:00 PILISSZENTIVÁN SE – PILISCSABA SE 1 – 3
16:00 GÖDI SE – KISNÉMEDI MSE 0 – 4
2017-09-24 vasárnap
16:00 CSÖMÖR KSK – VERŐCE SE 3 – 2
16:00 PILE-SZÁNTÓ SE – POMÁZ-ICO SE 3 – 1
16:00 BUDAKALÁSZI MSE – FORTUNA SC-KISMAROS 8 – 0
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – ERDŐKERTESI SE 3 – 4
7. forduló
2017-09-30 szombat
15:00 FORTUNA SC-KISMAROS – PILE-SZÁNTÓ SE 2 – 3
15:00 POMÁZ-ICO SE – CSÖMÖR KSK 2 – 2
2017-10-01 vasárnap
15:00 VERŐCE SE – GÖDI SE 3 – 1
15:00 KISNÉMEDI MSE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 5 – 0
15:00 ERDŐKERTESI SE – PILISSZENTIVÁN SE 3 – 2
15:00 PILISCSABA SE – VS DUNAKESZI 2 – 1
15:00 VERESEGYHÁZ VSK – BUDAKALÁSZI MSE 4 – 3
19:00 MOGYORÓD FC – VÁC-DEÁKVÁR SE 5 – 2
8. forduló
2017-10-07 szombat
15:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – PILISCSABA SE 2 – 1
15:00 VS DUNAKESZI – ERDŐKERTESI SE 7 – 1
15:00 PILISSZENTIVÁN SE – KISNÉMEDI MSE 0 – 5
15:00 GÖDI SE – POMÁZ-ICO SE 2 – 1
2017-10-08 vasárnap
14:00 PILE-SZÁNTÓ SE – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 6
15:00 MOGYORÓD FC – VERESEGYHÁZ VSK 0 – 1
15:00 CSÖMÖR KSK – FORTUNA SC-KISMAROS 3 – 2
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – VERŐCE SE 1 – 6
9. forduló
2017-10-14 szombat
14:00 BUDAKALÁSZI MSE – CSÖMÖR KSK 2 – 4
2017-10-15 vasárnap
12:00 ERDŐKERTESI SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 0 – 1
14:00 VERŐCE SE – PILISSZENTIVÁN SE 4 – 0
14:00 KISNÉMEDI MSE – VS DUNAKESZI 0 – 1
14:00 PILISCSABA SE – MOGYORÓD FC 3 – 0
14:00 GÖDI SE – FORTUNA SC-KISMAROS 1 – 1
14:00 VERESEGYHÁZ VSK – PILE-SZÁNTÓ SE 3 – 2
2017-11-08 szerda
19:30 POMÁZ-ICO SE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 5 – 4
10. forduló
2017-10-21 szombat
13:30 VS DUNAKESZI – VERŐCE SE 2 – 1
13:30 PILISSZENTIVÁN SE – POMÁZ-ICO SE 0 – 2
13:30 GÖDI SE – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 0
2017-10-22 vasárnap
13:30 PILISCSABA SE – VERESEGYHÁZ VSK 0 – 3
13:30 MOGYORÓD FC – ERDŐKERTESI SE 3 – 0
13:30 VÁC-DEÁKVÁR SE – KISNÉMEDI MSE 0 – 3
13:30 CSÖMÖR KSK – PILE-SZÁNTÓ SE 2 – 0
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – FORTUNA SC-KISMAROS 2 – 1
11. forduló
2017-10-28 szombat
13:30 POMÁZ-ICO SE – VS DUNAKESZI 1 – 6
2017-10-29 vasárnap
13:30 KISNÉMEDI MSE- MOGYORÓD FC 8 – 0
13:30 ERDŐKERTESI SE – PILISCSABA SE 4 – 1
13:30 PILISSZENTIVÁN SE – FORTUNA SC-KISMAROS  – 1
13:30 VERESEGYHÁZ VSK – CSÖMÖR KSK 4 – 2
19:00 BUDAKALÁSZI MSE – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 3 – 0
2017-11-15 szerda
14:00 VERŐCE SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 1 – 0
2017-11-22 szerda
19:00 PILE-SZÁNTÓ SE – GÖDI SE 4 – 2
12. forduló
2017-11-04 szombat
13:30 VS DUNAKESZI – FORTUNA SC-KISMAROS 4 – 2
13:30 GÖDI SE – CSÖMÖR KSK 1 – 0
2017-11-05 vasárnap
13:30 ERDŐKERTESI SE – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 0
13:30 PILISCSABA SE – KISNÉMEDI MSE 1 – 3
13:30 MOGYORÓD FC – VERŐCE SE 7 – 1
13:30 VÁC-DEÁKVÁR SE – POMÁZ-ICO SE 5 – 1
13:30 PILISSZENTIVÁN SE – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 2
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – PILE-SZÁNTÓ SE 3 – 9
13. forduló
2017-11-09 csütörtök
19:00 BUDAKALÁSZI MSE – VS DUNAKESZI 1 – 0
2017-11-11 szombat
15:00 POMÁZ-ICO SE – MOGYORÓD FC 3 – 3
2017-11-12 vasárnap
13:00 VERŐCE SE – PILISCSABA SE 3 – 1
13:00 KISNÉMEDI MSE – ERDŐKERTESI SE 4 – 2
13:00 CSÖMÖR KSK – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 6 – 2
13:00 PILE-SZÁNTÓ SE – PILISSZENTIVÁN SE 5 – 1
13:00 VÁC-DEÁKVÁR SE –  FORTUNA SC-KISMAROS 1 – 0
13:00 VERESEGYHÁZ VSK – GÖDI SE 1 – 1
14. forduló
2017-11-18 szombat
13:00 VS DUNAKESZI – PILE-SZÁNTÓ SE 4 – 2
13:00 PILISSZENTIVÁN SE – CSÖMÖR KSK 0 – 5
2017-11-19 vasárnap
13:00 KISNÉMEDI MSE – VERESEGYHÁZ VSK 0 – 0
13:00 ERDŐKERTESI SE – VERŐCE SE 4 – 5
13:00 PILISCSABA SE – POMÁZ-ICO SE 1 – 3
13:00 MOGYORÓD FC- FORTUNA SC-KISMAROS 4 – 1
13:00 VÁC-DEÁKVÁR SE – BUDAKALÁSZI MSE 1 – 4
17:00 GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC – GÖDI SE 1 – 1
15. forduló
2017-11-24 péntek
19:00 MOGYORÓD FC – BUDAKALÁSZI MSE 0 – 3
2017-11-25 szombat
13:00 GÖDI SE – PILISSZENTIVÁN SE 5 – 2
13:00 VS DUNAKESZI- CSÖMÖR KSK6 – 2
13:00 POMÁZ-ICO SE – ERDŐKERTESI SE 7 – 1
2017-11-26 vasárnap
13:00 VERŐCE SE – KISNÉMEDI MSE 1 – 2
13:00 PILE-SZÁNTÓ SE – VÁC-DEÁKVÁR SE 4 – 3
13:00 FORTUNA SC-KISMAROS – PILISCSABA SE 3 – 2
13:00 VERESEGYHÁZ VSK – GÖDÖLLŐI EGYETEMI AC 1 – 1
16. forduló
2018-03-03 szombat
14:00 POMÁZ-ICO SE – KISNÉMEDI MSE 1 – 2
2018-03-04 vasárnap
14:00 PILE-SZÁNTÓ SE – MOGYORÓD FC 2 – 4
2018-04-18 szerda
17:30 Gödi SE – VS Dunakeszi 0 – 5
2018-04-25 szerda
18:30 Csömör KSK – Vác-Deákvár SE 2 – 3
2018-05-09 szerda
17:30 FORTUNA SC-KISMAROSERDŐKERTESI SE 2 – 2
2018-05-15 kedd
18:00 Gödöllői Egyetemi AC – Pilisszentiván SE 4 – 1
2018-05-29 kedd
17:30 Budakalászi MSE – Piliscsaba SE 2 – 2
2018-06-06 szerda
18:00 Veresegyház VSK – Verőce SE 3 – 0
17. forduló
2018-03-10 szombat
14:30 VS Dunakeszi – Gödöllői Egyetemi AC 7 – 0
2018-03-11 vasárnap
13:00 Piliscsaba SE – PILE-SZÁNTÓ SE 2 – 1
14:30 Vác-Deákvár SE  – Gödi SE 1 – 4
14:30 Kisnémedi MSE – Fortuna SC-Kismaros 2 – 0
14:30 Verőce SE – Pomáz-ICO SE 3 – 1
15:00 Mogyoród FC – Csömör KSK 3 – 0
2018-05-10 csütörtök
18:00 Pilisszentiván SE – Veresegyház VSK 0 – 7
2018-05-16 szerda
17:30 Erdőkertes SE – Budakalászi MSE 1 – 8
18. forduló
2018-03-16 péntek
13:00 Gödi SE – Mogyoród FC 1 – 1
2018-03-17 szombat
15:00 Pomáz-ICO SE – Veresegyház VSK 2 – 1
2018-03-18 vasárnap
15:00 Budakalászi MSE – Kisnémedi MSE 1 – 2
2018-05-02 szerda
19:30 Csömör KSK – Piliscsaba SE 2 – 0
2018-05-23 szerda
17:00 Fortuna SC-Kismaros – Verőce SE 1 – 3
18:00 Vác-Deákvár SE  – Gödöllői Egyetemi AC 5 – 1
 2018-05-24 csütörtök
18:00 PILE-SZÁNTÓ SE – Erdőkertes SE 5 – 2
 2018-06-06 szerda
18:00 Pilisszentiván SE – VS Dunakeszi 1 – 8
19. forduló
 2018-03-24 szombat
15:00 Piliscsaba SE – Gödi SE 3 – 2
15:00 Pomáz-ICO SE – Fortuna SC-Kismaros 8 – 2
15:00 Mogyoród FC – Gödöllői Egyetemi AC 7 – 0
 2018-03-25 vasárnap
15:00 Veresegyház VSK – VS Dunakeszi 0 – 2
15:00 Vác-Deákvár SE – Pilisszentiván SE 3 – 2
15:00 Erdőkertes SE – Csömör KSK 1 – 2
15:00 Kisnémedi MSE – PILE-SZÁNTÓ SE 6 – 0
15:00 Verőce SE – Budakalászi MSE 1 – 0
20. forduló
 2018-03-30 péntek
16:00 Fortuna SC-Kismaros – Veresegyház VSK 1 – 4
2018-03-31 szombat
15:30 Pilisszentiván SE – Mogyoród FC 1 – 8
15:30 VS Dunakeszi – Vác-Deákvár SE 6 – 2
2018-04-01 vasárnap
15:30 Budakalászi MSE – Pomáz-ICO SE 3 – 0
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Piliscsaba SE 2 – 9
2018-05-16 szerda
20:00 Csömör KSK – Kisnémedi MSE 0 – 2
2018-05-29 kedd
18:00 Gödi SE – Erdőkertesi SE 2 – 1
2018-05-31 csütörtök
18:00 PILE-SZÁNTÓ SE – Verőce SE 2 – 1
21. forduló
2018-04-07 szombat
15:30 Piliscsaba SE – Pilisszentiván SE 4 – 0
16:30 Pomáz-ICO SE – PILE-Szántó SE 2 – 2
18:00 Mogyoród FC – VS Dunakeszi 0 – 3

2018-04-08 vasárnap

15:30 Veresegyház VSK – Vác-Deákvár SE 2 – 2
15:30 Erdőkertesi SE – Gödöllői Egyetemi AC 7 – 0
15:30 Kisnémedi MSE – Gödi SE 2 – 1
15:30 Verőce SE – Csömör KSK 5 – 1
15:30 Fortuna SC-Kismaros – Budakalászi MSE 1 – 3
22. forduló
2018-04-14 szombat
16:00 Gödi SE – Verőce SE 1 – 1
16:00 VS Dunakeszi – Piliscsaba SE 4 – 0
2018-04-15 vasárnap
16:00 Pilisszentiván SE – Erdőkertesi SE 0 – 1
16:00 Vác-Deákvár SE – Mogyoród FC 3 – 3
16:00 PILE-Szántó SE – Fortuna SC-Kismaros 2 – 2
16:00 Csömör KSK – Pomáz-ICO SE 2 – 1
16:00 Budakalászi MSE – Veresegyház VSK 2 – 0
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Kisnémedi MSE 0 – 5
23. forduló
2018-04-21 szombat
17:30 Piliscsaba SE – Vác-Deákvár SE 2 – 1
2018-04-22 vasárnap
16:00 Veresegyház VSK – Mogyoród FC 1 – 0
16:00 Erdőkertesi SE – VS Dunakeszi 0 – 3
16:00 Kisnémedi MSE – Pilisszentiván SE 7 – 0
16:00 Verőce SE – Gödöllői Egyetemi AC 3 – 1
16:00 Pomáz-ICO SE – Gödi SE 2 – 2
16:00 Fortuna SC-Kismaros – Csömör KSK 3 – 1
16:00 Budakalászi MSE – PILE-Szántó SE 5 – 0
24. forduló
2018-04-28 szombat
16:30 VS Dunakeszi – KIsnémedi MSE 3 – 1
18:00 Mogyoród FC – Piliscsaba SE 1 – 4
2018-04-29 vasárnap
16:30 Pilisszentiván SE – Verőce SE 2 – 4
16:30 Vác-Deákvár SE – Erdőkertesi SE 2 – 0
16:30 Fortuna SC-Kismaros – Gödi SE 3 – 0
16:30 PILE-Szántó SE – Veresegyház VSK 0 – 4
17:00 Csömör KSK – Budakalászi MSE 1 – 3
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Pomáz-ICO SE 0 – 5
25. forduló
2018-05-05 szombat
16:30 Pomáz-ICO SE – Pilisszentiván SE 4 – 1
2018-05-06 vasárnap
16:30 Veresegyház VSK – Piliscsaba SE 0 – 0
16:30 Erdőkertesi SE – Mogyoród FC 0 – 4
16:30 Kisnémedi MSE – Vác-Deákvár SE 7 – 1
16:30 Verőce SE – VS Dunakeszi 0 – 2
16:30 Budakalászi MSE – Gödi SE 8 – 2
16:30 PILE-Szántó SE – Csömör KSK 2 – 1
2018-06-06 szerda
18:00 Fortuna SC-Kismaros – Gödöllői Egyetemi AC 5 – 2
26. forduló
2018-05-12 szombat
16:30 Mogyoród FC – Kisnémedi MSE 1 – 2
16:30 Piliscsaba SE – Erdőkertesi SE 5 – 1
16:30 Gödi SE – PILE-Szántó SE 3 – 0
16:30 VS Dunakeszi – Pomáz-ICO SE 9 – 1
2018-05-13 vasárnap
16:30 Vác-Deákvár SE  – Verőce SE 1 – 3
16:30 Fortuna SC-Kismaros – Pilisszentiván SE 3 – 0
16:30 Csömör KSK – Veresegyház VSK 0 – 7
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Budakalászi MSE 1 – 6
27. forduló
2018-05-19 szombat
17:00 Pomáz-ICO SE – Vác-Deákvár SE 7 – 1
2018-05-20 vasárnap
-:- Budakalászi MSE – Pilisszentiván SE 3 – 0
17:00 Veresegyház VSK – Erdőkertes SE 1 – 0
17:00 Kisnémedi MSE – Piliscsaba SE 1 – 1
17:00 Verőce SE – Mogyoród FC 2 – 0
17:00 Fortuna SC-Kismaros – VS Dunakeszi 0 – 4
17:00 PILE-Szántó SE – Gödöllői Egyetemi AC 8 – 1
17:00 Csömör KSK – Gödi SE 3 – 0
28. forduló
2018-05-26 szombat
14:30 VS Dunakeszi – Budakalászi MSE 4 – 1
16:30 Piliscsaba SE – Verőce SE 4 – 2
17:00 Mogyoród FC – Pomáz-ICO SE 2 – 5
17:00 Gödi SE – Veresegyház VSK 3 – 0
2018-05-27 vasárnap
17:00 Erdőkertesi SE – Kisnémedi MSE 1 – 6
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Csömör KSK 1 – 4
17:00 Pilisszentiván SE – PILE-Szántó SE 0 – 4
17:00 Fortuna SC-Kismaros – Vác-Deákvár SE 2 – 3
29. forduló
2018-06-02 szombat
17:00 Pomáz-ICO SE – Piliscsaba SE 3 – 1
2018-06-03 vasárnap
17:00 Veresegyház VSK – Kisnémedi MSE 0 – 1
17:00 Verőce SE – Erdőkertesi SE 4 – 0
17:00 Fortuna SC-Kismaros – Mogyoród FC 2 – 4
17:00 Budakalászi MSE – Vác-Deákvár SE 7 – 1
17:00 PILE-Szántó SE – VS Dunakeszi 3 – 5
17:00 Csömör KSK – Pilisszentiván SE 2 – 1
17:00 Gödi SE – Gödöllői Egyetemi AC 9 – 1
30. forduló
2018-06-09 szombat
15:30 Csömör KSK – VS Dunakeszi 4 – 9
17:00 Kisnémedi MSE – Verőce SE 4 – 1
17:00 Pilisszentiván SE – Gödi SE 0 – 2
17:00 Vác-Deákvár SE – PILE-Szántó SE 4 – 3
17:00 Budakalászi MSE – Mogyoród FC 4 – 3
17:00 Piliscsaba SE – Fortuna SC – Kismaros 1 – 1
17:00 Erdőkertesi SE – Pomáz-ICO SE 2 – 3
17:00 Gödöllői Egyetemi AC – Veresegyház VSK 3 – 4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *