A 2017/2018-as Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság Északkeleti csoportjának eredményei

1. forduló
2017-09-09 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – NAGYMAROS FC 2 – 0
10:00 KISNÉMEDI MSE – ZSÁMBOKI SE 5 – 5
2017-09-10 vasárnap
11:00 ASZÓD FC – FORTUNA SC-KISMAROS 2 – 4
2017-10-06 péntek
19:00 GALGAGYÖRKI SE – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 10 – 3
2. forduló
  
2017-09-16 szombat
10:00 ASZÓD FC – NAGYMAROS FC 2 – 4
10:00 SZENDEHELY FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 3 – 4
12:30 ZSÁMBOKI SE – VERESEGYHÁZ VSK 9 – 3
2017-11-26 vasárnap
10:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – KISNÉMEDI MSE 8 – 1
  
3. forduló
2017-09-23 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – FORTUNA SC-KISMAROS 0 – 5
14:30 VERESEGYHÁZ VSK – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 0 – 3
2017-09-24 vasárnap
11:00 ASZÓD FC – ZSÁMBOKI SE 1 – 4
2017-10-31 kedd
13:00 KISNÉMEDI MSE – GALGAGYÖRKI SE 5 – 7
4. forduló
2017-09-30 szombat
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – ASZÓD FC 4 – 8
14:00 GALGAGYÖRKI SE – VERESEGYHÁZ VSK 5 – 2
2017-10-01 vasárnap
10:00 SZENDEHELY FC – FORTUNA SC-KISMAROS 3 – 9
12:00 NAGYMAROS FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 2 – 5
5. forduló
2017-10-07 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – ZSÁMBOKI SE 2 – 8
10:00 SZENDEHELY FC – NAGYMAROS FC 3 – 0
14:30 VERESEGYHÁZ VSK – KISNÉMEDI MSE 6 – 3
2017-10-08 vasárnap
12:00 ASZÓD FC – GALGAGYÖRKI SE 1 – 2
6. forduló
2017-10-14 szombat
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – DUNAKESZI VASUTAS SE 2 – 15
10:00 KISNÉMEDI MSE – ASZÓD FC 12 – 3
2017-10-14 szombat
-:- ZSÁMBOKI SE – SZENDEHELY FC 3 – 0
2017-10-15 vasárnap
10:00 NAGYMAROS FC – FORTUNA SC-KISMAROS 0 – 14
  
7. forduló
2017-10-21 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – GALGAGYÖRKI SE 1 – 3
10:00 SZENDEHELY FC – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 3 – 2
2017-10-22 vasárnap
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – ZSÁMBOKI SE 5 – 1
10:30 ASZÓD FC – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 5
8. forduló
2017-10-27 péntek
19:00 GALGAGYÖRKI SE – SZENDEHELY FC 9 – 1
2017-10-28 szombat
10:00 KISNÉMEDI MSE – DUNAKESZI VASUTAS SE 4 – 14
13:30 ZSÁMBOKI SE- NAGYMAROS FC 4 – 1
2017-10-29 vasárnap
09:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC- FORTUNA SC-KISMAROS 2 – 10
 9. forduló
2017-11-02 csütörtök
13:00 NAGYMAROS FC – FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC 7 – 2
2017-11-04 szombat
10:00 DUNAKESZI VASUTAS SE – VERESEGYHÁZ VSK 10 – 0
10:00 SZENDEHELY FC – KISNÉMEDI MSE 10 – 0
2017-11-05 vasárnap
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – GALGAGYÖRKI SE 4 – 0
 10. forduló
2017-11-11 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – SZENDEHELY FC 7 – 1
10:00 FOCI SULI ALAPÍTVÁNY-VÁC – ZSÁMBOKI SE 5 – 3
14:00 ASZÓD FC – DUNAKESZI VASUTAS SE 3 – 1
2017-11-12 vasárnap
10:00 GALGAGYÖRKI SE – NAGYMAROS FC 3 – 0
2017-11-24 péntek
16:00 KISNÉMEDI MSE – FORTUNA SC-KISMAROS 1 – 7
 11. forduló
2017-11-18 szombat
10:00 NAGYMAROS FC – KISNÉMEDI MSE 2 – 9
10:00 FORTUNA SC-KISMAROS – VERESEGYHÁZ VSK 7 – 0
10:30 ZSÁMBOKI SE – GALGAGYÖRKI SE3 – 2
2017-11-19 vasárnap
10:00 SZENDEHELY FC – ASZÓD FC 4 – 1
 12. forduló
2018-04-03 kedd
10:00 Nagymaros FC – Veresegyház VSK 1 – 8
11:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Galgagyörki SE 2 – 4
2018-04-08 vasárnap
16:00 Zsámboki SE – Kisnémedi MSE 7 – 0
2018-04-22 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Aszód FC 9 – 1
 13. forduló
2018-03-25 vasárnap
12:00 Nagymaros FC – Aszód FC 2 – 2
2018-04-22 vasárnap
10:00 Veresegyház VSK – Zsámboki SE 1 – 2
2018-04-24 kedd
17:30 Dunakeszi Vasutas SE – Szendehely FC 2 – 1
2018-05-10 csütörtök
18:00 Kisnémedi MSE – Foci Suli Alapítvány-Vác 4 – 6
 14. forduló
 2018-03-30 péntek
10:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Veresegyház VSK 0 – 16
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Dunakeszi Vasutas SE 5 – 0
 2018-04-03 kedd
16:30 Zsámboki SE – Aszód FC 6 – 1
2018-04-22 vasárnap
16:00 Galgagyörki SE – Kisnémedi MSE 6 – 0
 15. forduló
2018-04-07 szombat
10:00  Dunakeszi Vasutas SE – Nagymaros FC 9 – 1
2018-04-08 vasárnap
10:00 Aszód FC – Foci Suli Alapítvány-Vác 14 – 2
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Szendehely FC 10 – 1
2018-04-28 szombat
10:00 Veresegyház VSK – Galgagyörki SE 8 – 1
16. forduló
2018-04-14 szombat
10:00 Zsámboki SE – Dunakeszi Vasutas SE 2 – 4
10:00 Kisnémedi MSE – Veresegyház VSK 0 – 12
10:00 Nagymaros FC – Szendehely FC 0 – 4
2018-04-20 péntek
19:00 Galgagyörki SE – Aszód FC 5 – 0
17. forduló
2018-04-27 péntek
18:00 Dunakeszi Vasutas SE – Foci Suli Alapítvány-Vác 9 – 1
 2018-04-29 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Nagymaros FC 5 – 0
13:30 Aszód FC – Kisnémedi MSE 11 – 3
 2018-05-09 szerda
17:00 Szendehely FC – Zsámboki SE 0 – 8
18. forduló
2018-05-04 péntek
17:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Szendehely FC 5 – 6
 2018-05-05 szombat
10:00 Zsámboki SE – Fortuna SC-Kismaros 4 – 1
15:00 Veresegyház VSK – Aszód FC 5 – 3
 2018-05-06 vasárnap
13:30 Galgagyörki SE – Dunakeszi Vasutas SE 3 – 4
19. forduló
2018-05-12 szombat
10:00 Szendehely FC – Galgagyörki SE 3 – 6
2018-05-13 vasárnap
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Foci Suli Alapítvány-Vác 15 – 0
13:00 Nagymaros FC – Zsámboki SE 3 – 10
 2018-05-17 csütörtök
17:30 Dunakeszi Vasutas SE – Kisnémedi MSE
20. forduló
2018-05-20 vasárnap
09:00 Veresegyház VSK – Dunakeszi Vasutas SE 6 – 1
10:00 Foci Suli Alapítvány-Vác – Nagymaros FC 14 – 4
10:00 Kisnémedi MSE – Szendehely FC 5 – 4
16:00 Galgagyörki  SE – Fortuna SC-Kismaros 3 – 4
21. forduló
2018-05-26 szombat
10:00 Szendehely FC – Veresegyház VSK 1 – 5
11:00 Fortuna SC-Kismaros – Kisnémedi MSE 17 – 1
14:00 Zsámboki SE – foci Suli Alapítvány-Vác 17 – 3
2018-05-27 vasárnap
11:00 Nagymaros FC – Galgagyörki SE 1 – 5
2018-06-01 péntek
18:00 Dunakeszi Vasutas SE – Aszód FC 7 – 1
22. forduló
2018-05-31 csütörtök
15:30 Veresegyház VSK – Fortuna SC-Kismaros 2 – 3
2018-06-02 szombat
10:00 Kisnémedi MSE – Nagymaros FC 11 – 4
12:30 Aszód FC – Szendehely FC 13 – 5
19:00 Galgagyörki SE – Zsámboki SE 2 – 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *