A 2017/2018-as Pest megyei I. osztályú U14-es bajnokság eredményei

1. forduló
2017-09-02 szombat
14:00 ABONYI KID FC – VS DUNAKESZI 11 – 0
2017-11-02 csütörtök
10:00  KISTARCSAI VSC – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 3
2017-11-25 szombat
10:00 SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – GÖDÖLLŐI SK 7 – 3
2018-04-11 szerda
17:30  UFC GYÖMRŐ – ÜLLŐ SE 8 – 2
 
2. forduló
2017-09-16 szombat
10:00 VS DUNAKESZI – KISTARCSAI VSC 2 – 1
10:00 ÜLLŐ SE – SZÁZHALOMBATTAI VUK SE 3 – 4
10:00 GÖDÖLLŐI SK – ABONYI KID FC 0 – 0
14:30 VERESEGYHÁZ VSK – UFC GYÖMRŐ 2 – 2
3. forduló
2017-09-30 szombat
10:00 KISTARCSAI VSC – ABONYI KID FC 0 – 3
10:00 GÖDÖLLŐI SK –  ÜLLŐ SE 1 – 0
2017-10-01 vasárnap
10:00 SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – VERESEGYHÁZ VSK 3 – 4
10:00 UFC GYÖMRŐ – VS DUNAKESZI 3 – 1
4. forduló
2017-10-14 szombat
10:00 VS DUNAKESZI – SZÁZHALOMBATTAI VUK SE 0 – 5
11:30 KISTARCSAI VSC – GÖDÖLLŐI SK 3 – 0
2017-10-15 vasárnap
10:00 ABONYI KID FC – UFC GYÖMRŐ 8 – 0
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – ÜLLŐ SE 5 – 3
5. forduló
2017-10-28 szombat
10:00 ÜLLŐ SE – VS DUNAKESZI 6 – 4
10:00 GÖDÖLLŐI SK – VERESEGYHÁZ VSK 1 – 2
2017-10-29 vasárnap
09:30 UFC GYÖMRŐ – KISTARCSAI VSC 3 – 1
10:00 SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – ABONYI KID FC 0 – 6
6. forduló
2017-11-04 szombat
11:00 VS DUNAKESZI – VERESEGYHÁZ VSK 3 – 2
2017-11-05 vasárnap
10:00 UFC GYÖMRŐ – GÖDÖLLŐI SK 4 – 0
10:00 KISTARCSAI VSC – SZÁZHALOMBATTAI VUK SE 2 – 3
12:30 ABONYI KID FC – ÜLLŐ SE 10 – 0
7. forduló
2017-10-20 péntek
16:00 VERESEGYHÁZ VSK – ABONYI KID FC 2 – 6
2017-11-18 szombat
10:00 SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – UFC GYÖMRŐ 5 – 1
10:00 ÜLLŐ SE – KISTARCSAI VSC 4 – 0
2017-11-19 vasárnap
15:00 GÖDÖLLŐI SK – VS DUNAKESZI 4 – 7
 8. forduló
2018-03-11 vasárnap
 16:30 VS Dunakeszi – Abonyi KID FC 1 – 3
2018-04-24 kedd
15:00 Gödöllői SK – Százhalombattai VUK SE 2 – 1
18:00 Üllő SE – UFC Gyömrő 2 – 6
2018-05-11 péntek
14:00 Veresegyház VSK – Kistarcsai VSC 2 – 1
9. forduló
2018-03-24 szombat
12:30 Kistarcsai VSC – VS Dunakeszi 0 – 2
2018-04-06 péntek
17:00 Abonyi KID FC – Gödöllői SK 4 – 3
2018-04-21 szombat
13:00 UFC Gyömrő – Veresegyház VSK 2 – 0
2018-05-23 szerda
18:00 Százhalombattai VUK SE – Üllő SE 3 – 3
10. forduló
2018-03-31 szombat
10:00 VS Dunakeszi – UFC Gyömrő 10 – 0
12:30 Abonyi KID FC – Kistarcsai VSC 4 – 0
2018-04-01 vasárnap
10:00 Veresegyház VSK – Százhalombattai VUK SE 2 – 0
2018-05-09 szerda
18:00 Üllő SE – Gödöllői SK 1 – 2
11. forduló
2018-04-15 vasárnap
10:00 UFC Gyömrő – Abonyi KID FC 3 – 5
10:00 Százhalombattai VUK SE – VS Dunakeszi 0 – 8
2018-04-20 péntek
16:30 Gödöllői SK II. – Kistarcsai VSC 2 – 4
2018-04-28 szombat
10:00 Üllő SE – Veresegyház VSK 5 – 3
12. forduló
2018-05-04 péntek
17:00 Kistarcsai VSC – UFC Gyömrő 1 – 4
2018-05-06 vasárnap
10:00 Abonyi KID FC – Százhalombattai VUK SE 5 – 3
11:00 Veresegyház VSK – Gödöllői SK II. 0 – 7
12:00 VS Dunakeszi – Üllő SE 9 – 0
13. forduló
2018-05-18 péntek
16:30 Gödöllői SK II. – UFC Gyömrő 2 – 6
2018-05-20 vasárnap
10:00 Százhalombattai VUK SE – Kistarcsai VSC 1 – 3
10:00 Üllő SE – Abonyi KID FC 3 – 1
11:30 Veresegyház VSK – VS Dunakeszi I. 0 – 12 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *