A 2017/2018-as Országos Serdülő Bajnokság Északi csoportjának eredményei

2017. szeptember 21. csütörtök
18:00 Főnix ISE – Gödöllői KC 22 32
2017. szeptember 23. szombat
10:00   Angyalföldi Sportiskola   – Veresegyház VSK   17 27
14:00 VS Dunakeszi – Budapesti Honvéd SE 18 26
14:00 Váci KSE – B.Braun Gyöngyös II 36 14
18:30 Kántor Anikó SE – Csömöri SSZN KFT 16 27
2017. szeptember 24. vasárnap
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Pásztói KC 19 43
2017. szeptember 27. szerda
18:00 Gödöllői KC – Váci KSE 26 19
2017. szeptember 28. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Angyalföldi Sportiskola 40 17
17:30   B.Braun Gyöngyös II   – Veresegyház VSK   27 21
2017. szeptember 30. szombat
14:00 Pásztói KC – VS Dunakeszi 20 41
18:00 Budapesti Honvéd SE – Főnix ISE 27 5
2017. október 1. vasárnap
09:20   Nagykovácsi Sólymok SE   – Veresegyház VSK   24 32
14:00 Gödöllői KC – Salgótarjáni Strandépítők 17 20
2017. október 2. hétfő
17:15 Salgótarjáni Strandépítők – Váci KSE 24 22
2017. október 7. szombat
12:00 Salgótarjáni Strandépítők – Budapesti Honvéd SE 17 29
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Kántor Anikó SE 15 23
2017. október 8. vasárnap
10:00   VS Dunakeszi   – Veresegyház VSK   35 18
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Csömöri SSZN KFT 17 32
13:00 Főnix ISE – Pásztói KC 35 21
2017. október 9. hétfő
17:15 Salgótarjáni Strandépítők – B.Braun Gyöngyös II 36 30
2017. október 11. szerda
18:30 Budapesti Honvéd SE – Gödöllői KC 31 14
2017. október 12. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – VS Dunakeszi 31 38
2017. október 13. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Főnix ISE   11 22
2017. október 14. szombat
10:00 VS Dunakeszi – Váci KSE 32 30
14:00 Pásztói KC – Salgótarjáni Strandépítők 16 33
18:30 Kántor Anikó SE – Nagykovácsi Sólymok SE 38 13
2017. október 19. csütörtök
18:30 Főnix ISE – Csömöri SSZN KFT 25 20
19:00 B.Braun Gyöngyös II – VS Dunakeszi 23 30
2017. október 21. szombat
14:00 Gödöllői KC – Pásztói KC 42 24
18:00 VS Dunakeszi – Kántor Anikó SE 21 20
19:00   Salgótarjáni Strandépítők   – Veresegyház VSK   32 29
2017. október 22. vasárnap
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Angyalföldi Sportiskola 17 37
2017. október 26. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Salgótarjáni Strandépítők 26 24
2017. október 27. péntek
18:30 Budapesti Honvéd SE – Váci KSE 23 18
2017. október 28. szombat
14:00 Pásztói KC – B.Braun Gyöngyös II 27 28
2017. november 3. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Gödöllői KC   19 27
2017. november 4. szombat
10:00 Kántor Anikó SE – Főnix ISE 20 25
14:00 Pásztói KC – Budapesti Honvéd SE 18 43
2017. november 5. vasárnap
10:00 Angyalföldi Sportiskola – VS Dunakeszi 20 30
10:00   Veresegyház VSK   – Váci KSE   24 27
2017. november 9. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Váci KSE 22 26
17:30 Főnix ISE – Angyalföldi Sportiskola 25 19
19:00 B.Braun Gyöngyös II – Gödöllői KC 30 36
2017. november 10. péntek
18:30   Budapesti Honvéd SE   – Veresegyház VSK   45 14
2017. november 11. szombat
12:00 VS Dunakeszi – Nagykovácsi Sólymok SE 49 5
12:00 Pásztói KC – Váci KSE 23 38
2017. november 12. vasárnap
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Kántor Anikó SE 25 23
2017. november 15. szerda
18:00 Gödöllői KC – Csömöri SSZN KFT 27 27
2017. november 16. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Budapesti Honvéd SE 20 35
2017. november 17. péntek
17:00 Kántor Anikó SE – Gödöllői KC 26 31
17:30 VS Dunakeszi – Salgótarjáni Strandépítők 28 25
18:00 Veresegyház VSK – Pásztói KC 32 34
2017. november 18. szombat
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Főnix ISE 22 39
2017. november 19. vasárnap
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Salgótarjáni Strandépítők 17 38
2017. november 22. szerda
18:00 Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 38 10
2017. november 23. csütörtök
19:00 Főnix ISE – VS Dunakeszi 26 41
2017. november 24. péntek
18:30 Budapesti Honvéd SE – Kántor Anikó SE 42 14
2017. november 25. szombat
14:00 Angyalföldi Sportiskola – Váci KSE 15 34
2017. november 26. vasárnap
10:30 Csömöri SSZN KFT – Pásztói KC 38 29
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Nagykovácsi Sólymok SE 30 22
2017. november 29. szerda
18:00 Gödöllői KC – VS Dunakeszi 29 27
18:30 Váci KSE – Főnix ISE 34 23
2017. november 30. csütörtök
16:30   Csömöri SSZN KFT   – Veresegyház VSK   28 19
2017. december 3. vasárnap
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Budapesti Honvéd SE 18 38
13:00 Kántor Anikó SE – Pásztói KC 29 29
18:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Gödöllői KC 16 44
2017. december 8. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Kántor Anikó SE   29 29
18:30 Budapesti Honvéd SE – Nagykovácsi Sólymok SE 53 15
2017. december 9. szombat
12:00 Angyalföldi Sportiskola – Pásztói KC 28 30
13:00 Váci KSE – Kántor Anikó SE 28 19
2017. december 10. vasárnap
14:00 Salgótarjáni Strandépítők – Főnix ISE 35 24
2017. december 17. vasárnap
16:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Váci KSE 10 45
2018. január 24. szerda
17:00 B.Braun Gyöngyös II – Csömöri SSZN KFT 33 32
2018. január 25. csütörtök
16:00 B.Braun Gyöngyös II – Budapesti Honvéd SE 18 32
2018. február 1. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Kántor Anikó SE 27 32
2018. február 6. kedd
17:40 Főnix ISE – B.Braun Gyöngyös II 37 32
2018. február 8. csütörtök
16:30 Csömöri SSZN KFT – Kántor Anikó SE 21 14
2018. február 11. vasárnap
16:00 Váci KSE – VS Dunakeszi 26 24
2018. február 14. szerda
18:00 Gödöllői KC – Főnix ISE 34 17
2018. február 15. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Angyalföldi Sportiskola 41 21
2018. február 16. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – VS Dunakeszi 36 26
18:00   Veresegyház VSK   – Angyalföldi Sportiskola   31 19
19:00 Gödöllői KC – Nagykovácsi Sólymok SE 44 16
2018. február 17. szombat
09:30 Váci KSE – Salgótarjáni Strandépítők 34 27
14:00 VS Dunakeszi – B.Braun Gyöngyös II 39 25
2018. február 18. vasárnap
10:50 Nagykovácsi Sólymok SE – Pásztói KC 27 44
2018. február 21. szerda
17:00 Főnix ISE – Budapesti Honvéd SE 21 37
2018. február 23. péntek
18:00   Veresegyház VSK   – Nagykovácsi Sólymok SE   44 29
2018. február 24. szombat
16:00 VS Dunakeszi – Pásztói KC 35 25
2018. február 25. vasárnap
10:00 Salgótarjáni Strandépítők – Gödöllői KC 27 24
13:00 Angyalföldi Sportiskola – Csömöri SSZN KFT 16 34
2018. február 28. szerda
18:00 Gödöllői KC – B.Braun Gyöngyös II 23 27
2018. március 2. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Salgótarjáni Strandépítők 34 18
18:00   Veresegyház VSK   – VS Dunakeszi   23 38
2018. március 3. szombat
15:15 B.Braun Gyöngyös II – Váci KSE 26 32
15:30 Kántor Anikó SE – Angyalföldi Sportiskola 25 19
2018. március 4. vasárnap
16:00 Főnix ISE – Pásztói KC 42 32
2018. március 7. szerda
18:00 Gödöllői KC – Budapesti Honvéd SE 17 16
18:15 Salgótarjáni Strandépítők – Pásztói KC 31 30
2018. március 8. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Salgótarjáni Strandépítők 35 29
2018. március 10. szombat
14:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Kántor Anikó SE 18 29
2018. március 11. vasárnap
10:00 VS Dunakeszi – Csömöri SSZN KFT 22 21
10:00   Főnix ISE   – Veresegyház VSK   29 22
2018. március 14. szerda
18:00   Veresegyház VSK   – Salgótarjáni Strandépítők   25 33
2018. március 16. péntek
12:00 Váci KSE – Nagykovácsi Sólymok SE 44 14
18:00 Budapesti Honvéd SE – B.Braun Gyöngyös II 37 21
2018. március 17. szombat
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Nagykovácsi Sólymok SE 27 24
14:00 Pásztói KC – Gödöllői KC 22- 33
18:00 Kántor Anikó SE – VS Dunakeszi 21 25
2018. március 18. vasárnap
14:30 Csömöri SSZN KFT – Főnix ISE 32 30
2018. március 21. szerda
18:00   Gödöllői KC   – Veresegyház VSK   34 20
2018. március 22. csütörtök
19:00 VS Dunakeszi – Angyalföldi Sportiskola 41 13
2018. március 23. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Pásztói KC 45 19
2018. március 24. szombat
10:00 Főnix ISE – Kántor Anikó SE 31 25
16:30 Salgótarjáni Strandépítők – Csömöri SSZN KFT 35 29
2018. március 29. csütörtök
14:00 Csömöri SSZN KFT – Nagykovácsi Sólymok SE 35 27
2018. március 30. péntek
11:00 Váci KSE – Csömöri SSZN KFT 33 25
2018. április 6. péntek
18:00 B.Braun Gyöngyös II – Pásztói KC 33 27
2018. április 8. vasárnap
09:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Salgótarjáni Strandépítők 19 37
14:00 Váci KSE – Angyalföldi Sportiskola 36 10
2018. április 12. csütörtök
16:45 Csömöri SSZN KFT – Gödöllői KC 25 19
2018. április 13. péntek
17:45 B.Braun Gyöngyös II – Nagykovácsi Sólymok SE 46 18
18:00   Veresegyház VSK   – Budapesti Honvéd SE   10 44
2018. április 14. szombat
10:00 Angyalföldi Sportiskola – Főnix ISE 17 25
11:00 Kántor Anikó SE – Salgótarjáni Strandépítők 29 36
11:50 Nagykovácsi Sólymok SE – VS Dunakeszi 11 61
16:00 Váci KSE – Pásztói KC 32 24
2018. április 18. szerda
18:00 Gödöllői KC – Kántor Anikó SE 37 18
2018. április 20. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Csömöri SSZN KFT 36 18
2018. április 21. szombat
13:00 Salgótarjáni Strandépítők – Angyalföldi Sportiskola 36 21
18:00   Pásztói KC   – Veresegyház VSK   19 19
2018. április 22. vasárnap
16:00 Váci KSE – Budapesti Honvéd SE 18 20
17:00 Főnix ISE – Nagykovácsi Sólymok SE 44 16
2018. április 25. szerda
18:00   Veresegyház VSK   – B.Braun Gyöngyös II   30 32
2018. április 27. péntek
16:00 Angyalföldi Sportiskola – Gödöllői KC 9 33
2018. április 28. szombat
14:00 Pásztói KC – Csömöri SSZN KFT 24 35
16:00 VS Dunakeszi – Főnix ISE 30 39
17:00 Kántor Anikó SE – Budapesti Honvéd SE 17 37
2018. április 29. vasárnap
14:00   Váci KSE   – Veresegyház VSK    
2018. május 3. csütörtök
17:30 B.Braun Gyöngyös II – Főnix ISE 36 32
2018. május 4. péntek
18:00 Budapesti Honvéd SE – Angyalföldi Sportiskola 28 10
18:00   Veresegyház VSK   – Csömöri SSZN KFT   31 30
2018. május 5. szombat
13:00 Salgótarjáni Strandépítők – VS Dunakeszi 28 24
14:00 Pásztói KC – Kántor Anikó SE 29 26
16:00 Főnix ISE – Váci KSE 22 41
2018. május 6. vasárnap
15:20 Nagykovácsi Sólymok SE – B.Braun Gyöngyös II 29 47
2018. május 12. szombat
10:00 Főnix ISE – Salgótarjáni Strandépítők 25 24
10:00 VS Dunakeszi – Gödöllői KC 25 31
11:20 Nagykovácsi Sólymok SE – Budapesti Honvéd SE 23 50
11:45   Kántor Anikó SE   – Veresegyház VSK   30 30
14:00 Pásztói KC – Angyalföldi Sportiskola 30 19
2018. május 13. vasárnap
09:00 Csömöri SSZN KFT – B.Braun Gyöngyös II 35 33
10:00 Váci KSE – Gödöllői KC 26 20
2018. május 15. kedd
17:30 Angyalföldi Sportiskola – B.Braun Gyöngyös II 24  – 30 
2018. május 16. szerda
15:20 Kántor Anikó SE – B.Braun Gyöngyös II  34 – 25
2018. május 18. péntek
17:00 Kántor Anikó SE – Váci KSE 15  – 21 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *