A 2017/2018-as MLSZ III. osztályú U19-es bajnokság eredményei

1. forduló
2017-09-02 szombat
12:00 TESTVÉRISÉG SE – KISE 2 – 3
12:00 SBTC KFT. – GÖDÖLLŐI SK 1 – 5
2017-09-03 vasárnap
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – FC DABAS 4 – 3
12:00 PESTSZENTIMREI SK – SOMOS SE 10 – 2
2017-09-06 szerda
17:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – AIRNERGY FC 1 – 1
2017-11-02 csütörtök
13:00 BVSC-ZUGLÓ – NAGYKÁTA SE 0 – 4
2. forduló
2017-09-09 szombat
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – PESTSZENTIMREI SK 9 – 1
12:00 FC DABAS – TESTVÉRISÉG SE 2 – 0
2017-09-10 vasárnap
10:00 KISE – SBTC KFT. 2 – 7
10:00 GÖDÖLLŐI SK – BVSC-ZUGLÓ 3 – 3
12:00 SOMOS SE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 1 – 7
12:00 NAGYKÁTA SE – VERESEGYHÁZ VSK 4 – 3
3. forduló
2017-09-16 szombat
12:00 SBTC KFT. – FC DABAS 4 – 0
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – BVSC-ZUGLÓ 2 – 2
15:00 AIRNERGY FC – NAGYKÁTA SE 4 – 1
2017-09-17 vasárnap
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” 3 – 2
12:00 GÖDÖLLŐI SK – KISE 5 – 0
2017-11-02 vasárnap
12:00 TESTVÉRISÉG SE – SOMOS SE 5 – 1
4. forduló
2017-09-22 péntek
15:00 SOMOS SE – SBTC KFT. 0 – 5
2017-09-23 szombat
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – TESTVÉRISÉG SE 1 – 1
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – GÖDÖLLŐI SK 2 – 3
12:00 FC DABAS – KISE 3 – 0
2017-09-24 vasárnap
12:00 BVSC-ZUGLÓ – AIRNERGY FC 1 – 2
12:00 NAGYKÁTA SE – PESTSZENTIMREI SK 3 – 4
5. forduló
2017-09-29 péntek
16:00 SBTC KFT. – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” 3 – 2
2017-09-30 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – AIRNERGY FC 1 – 9
2017-10-01 vasárnap
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – NAGYKÁTA SE 4 – 3
14:00 GÖDÖLLŐI SK – FC DABAS 2 – 0
10:00 KISE – SOMOS SE 2 – 0
15:00 PESTSZENTIMREI SK – BVSC-ZUGLÓ 4 – 2
6. forduló
2017-10-07 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – PESTSZENTIMREI SK 3 – 1
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – KISE 11 – 0
12:00 AIRNERGY FC – GÖDÖLLŐI SK 0 – 0
18:00 NAGYKÁTA SE – TESTVÉRISÉG SE 6 – 1
2017-10-08 vasárnap
12:00 BVSC-ZUGLÓ – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 5
12:00 SOMOS SE – FC DABAS 1 – 9
7. forduló
2017-10-13 péntek
16:00 FC DABAS – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 0 – 5
2017-10-14 szombat
12:00 SBTC KFT. – NAGYKÁTA SE 4 – 1
2017-10-15 vasárnap
10:00 GÖDÖLLŐI SK – SOMOS SE 12 – 0
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B”- VERESEGYHÁZ VSK 2 – 3
13:00 TESTVÉRISÉG SE – BVSC-ZUGLÓ 0 – 4
14:00 PESTSZENTIMREI SK – AIRNERGY FC 2 – 0
8. forduló
2017-10-20 péntek
15:30 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – SOMOS SE 13 – 0
2017-10-21 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – TESTVÉRISÉG SE 2 – 6
 12:00 BVSC-ZUGLÓ – SBTC KFT. 1 – 4
2017-10-22 vasárnap
12:00 PESTSZENTIMREI SK – GÖDÖLLŐI SK 3 – 3
14:00 AIRNERGY FC – REAC SPORTISKOLA SE “B” 2 – 1
2017-11-16 csütörtök
18:00 NAGYKÁTA SE – KISE 5 – 1
9. forduló
2017-10-25 szerda
15:00 KISE – BVSC-ZUGLÓ 4 – 1
2017-10-28 szombat
12:00 SBTC KFT.- VERESEGYHÁZ VSK 5 – 4
14:00 FC DABAS – NAGYKÁTA SE 3 – 0
2017-10-29 vasárnap
12:00 GÖDÖLLŐI SK – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 1
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – PESTSZENTIMREI SK 3 – 2
2017-11-08 szerda
14:00 TESTVÉRISÉG SE – AIRNERGY FC 0 – 1
10. forduló
2017-11-04 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – KISE 6 – 1
2017-11-05 vasárnap
10:00 NAGYKÁTA SE – SOMOS SE 12 – 0
12:00 BVSC-ZUGLÓ – FC DABAS 1 – 5
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – GÖDÖLLŐI SK 1 – 0
13:00 PESTSZENTIMREI SK – TESTVÉRISÉG SE 2 – 1
14:00 AIRNERGY FC – SBTC KFT. 3 – 0
11. forduló
2017-11-10 péntek
16:00 TESTVÉRISÉG SE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 3 – 1
16:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – NAGYKÁTA SE 8 – 1
2017-11-11 szombat
12:00 SBTC KFT. – PESTSZENTIMREI SK 8 – 0
12:00 FC DABAS – VERESEGYHÁZ VSK 2 – 1
2017-11-12 vasárnap
12:00 SOMOS SE – BVSC-ZUGLÓ 1 – 11
2017-11-22 szerda
14:00 KISE – AIRNERGY FC 0 – 3
12. forduló
2017-11-18 szombat
12:00 VERESEGYHÁZ VSK – SOMOS SE 9 – 3
15:00 AIRNERGY FC – FC DABAS 2 – 1
2017-11-19 vasárnap
12:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – SBTC KFT. 5 – 2
2017-11-20 hétfő
13:00 PESTSZENTIMREI SK – KISE 9 – 2
2017-11-22 szerda
16:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – BVSC-ZUGLÓ 7 – 0
2017-12-06 szerda
18:00 GÖDÖLLŐI SK  – TESTVÉRISÉG SE 5 – 1
13. forduló
2017-11-25 szombat
12:00 SBTC KFT. – TESTVÉRISÉG SE 5 – 3
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE- VERESEGYHÁZ VSK 10 – 0
12:00 SOMOS SE – AIRNERGY FC 0 – 6
12:00 FC DABAS – PESTSZENTIMREI SK 6 – 1
12:00 GÖDÖLLŐI SK – NAGYKÁTA SE 2 – 0
2017-11-30 csütörtök
13:00 KISE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 7
14. forduló
2018-03-09 péntek
14:00 AIRNERGY FC – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 3
2018-03-10 szombat
16:00 FC DABAS – REAC SPORTISKOLA SE “B” 2 – 1
2018-03-11 vasárnap
12:00 GÖDÖLLŐI SK – SBTC KFT.  2 – 4
2018-05-02 szerda
13:00 KISE – TESTVÉRISÉG SE 2 – 6
2018-05-28 hétfő
18:00 Nagykáta SE – BVSC-ZUGLÓ 5 – 4 
15. forduló
2018-03-04 vasárnap
12:00 SBTC KFT. – KISE 9 – 1
2018-03-16 péntek
10:00 TESTVÉRISÉG SE – FC Dabas 0 – 1
12:00  PESTSZENTIMREI SK – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 3
2018-03-17 szombat
12:00 Veresegyház VSK – Nagykáta SE 0 – 3
2018-04-03 kedd
19:00 BVSC-ZUGLÓ – GÖDÖLLŐI SK 2 – 2
16. forduló
2018-03-14 szerda
17:00 Nagykáta SE – Airnergy FC 1 – 1
2018-03-21 szerda
17:00 Mezőkövesd Zsóry SE – REAC Sportiskola SE “B” 4 – 1
2018-03-24 szombat
12:00 FC Dabas – SBTC. Kft 2 – 1
17:00 KISE – Gödöllői SK 1 – 5
2018-03-25 vasárnap
12:00 Somos SE – Testvériség SE 0 – 6
2018-04-26 csütörtök
18:00 BVSC-Zugló – Veresegyház VSK 3 – 2
17. forduló
2018-03-27 kedd
12:00 Pestszentimrei SK – Nagykáta SE 3 – 0
2018-03-29 csütörtök
15:00 SBTC. Kft – Somos SE 22 – 0
2018-03-31 szombat
12:00 Gödöllői SK – Veresegyház VSK 3 – 2
14:00 KISE – FC Dabas 0 – 8
2018-04-01 vasárnap
12:00 Airnergy FC – BVSC-Zugló 1 – 6
2018-05-09 szerda
16:00 Testvériség SE – Mezőkövesd Zsóry SE 2 – 5
18. forduló
2018-04-04 szerda
17:00 Mezőkövesd Zsóry SE – SBTC. Kft 7 – 0
17:00 Nagykáta SE – REAC Sportiskola SE “B” 0 – 1
2018-04-07 szombat
12:00 FC Dabas – Gödöllői SK 12 – 0
16:00 Airnergy FC – Veresegyház VSK 2 – 0
2018-04-08 vasárnap
12:00 BVSC-Zugló – Pestszentimrei SK 2 – 1
19. forduló
2018-04-10 kedd
13:00 KISE – Mezőkövesd Zsóry SE 1 – 10
2018-04-14 szombat
16:00  REAC Sportiskola SE “B” – BVSC-Zugló 1 – 2
2018-04-15 vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK – Veresegyház VSK 5 – 3
12:00 Gödöllői SK – Airnergy FC 0 – 3
12:00 FC Dabas – Somos SE 3 – 0
10:00 Testvériség SE – Nagykáta SE 1 – 4
20. forduló
2018-04-18 szerda
18:00 BVSC-Zugló – Testvériség SE 1 – 1
2018-04-21 szombat
12:00 Somos SE – Gödöllői SK 1 – 13
12:00 Veresegyház VSK – REAC Sportiskola SE “B” 0 – 10
2018-04-22 vasárnap
10:00 Mezőkövesd Zsóry SE – FC Dabas 3 – 0
11:00 Airnergy FC – Pestszentimrei SK 2 – 1
16:00 Nagykáta SE – SBTC Kft. 7 – 2
21. forduló
2018-04-24 kedd
14:00 KISE – Nagykáta SE 2 – 8
2018-04-27 péntek
17:30 Somos SE – Mezőkövesd Zsóry SE 0 – 3
2018-04-28 szombat
10:00 Testvériség SE – Veresegyház VSK 6 – 2
2018-04-29 vasárnap
10:00 Gödöllői SK – Pestszentimrei SK 2 – 3
10:00 REAC Sportiskola SE “B” – Airnergy FC 3 – 0
2018-05-02 szerda
18:00 SBTC Kft. – BVSC-Zugló 1 – 1
22. forduló
2018-05-03 csütörtök
17:00 Nagykáta SE – FC Dabas 0 – 4
2018-05-05 szombat
12:00 Veresegyház VSK – SBTC Kft. 0 – 8
2018-05-06 vasárnap
12:00 BVSC-Zugló – KISE 1 – 4
12:00 Pestszentimrei SK – REAC Sportiskola SE “B” 1 – 3
14:00 Airnergy FC – Testvériség SE 3 – 0
2018-06-02 szombat
10:00 Mezőkövesd Zsóry SE – Gödöllői SK 7 – 1
23. forduló
2018-05-12 szombat
12:00 SBTC Kft. – Airnergy FC 1 – 0
14:00 FC Dabas – BVSC-Zugló 5 – 1
2018-05-13 vasárnap
12:00 Somos SE – Nagykáta SE 0 – 21
10:00 Gödöllői SK – REAC SPortiskola SE “B” 2 – 2
10:00 Testvériség SE – Pestszentimrei SK 1 – 1
2018-05-22 kedd
19:30 KISE – Veresegyház VSK 9 – 4
24. forduló
2018-05-17 csütörtök
18:00 Nagykáta SE – Mezőkövesd Zsóry SE 0 – 1
2018-05-18 péntek
18:00 REAC Sportiskola SE “B” – Testvériség SE 3 – 2
2018-05-19 szombat
12:00 Veresegyház VSK – FC Dabas 2 – 7
2018-05-20 vasárnap
14:00 Airnergy FC – KISE 6 – 0
2018-05-22 kedd
17:00 Pestszentimrei SK – SBTC Kft. 3 – 2
25. forduló
2018-05-22 kedd
18:00 BVSC-Zugló – Mezőkövesd Zsóry SE 1 – 3
2018-05-26 szombat
12:00 FC Dabas – Airnergy FC 2 – 0
2018-05-27 vasárnap
10:00 KISE – Pestszentimrei SK 2 – 5
10:00 Testvériség SE – Gödöllői SK 3 – 1
2018-05-31 csütörtök
18:00 SBTC Kft. – REAC Sportiskola SE “B” 2 – 1
26. forduló
2018-05-30 szerda
17:00 Veresegyház VSK – Mezőkövesd Zsóry SE 3 – 6
2018-05-31 csütörtök
17:00 Nagykáta SE – Gödöllői SK 4 – 5
2018-06-02 szombat
10:00 REAC Sportiskola SE “B” – KISE 4 – 2
2018-06-03 vasárnap
10:00 Testvériség SE – SBTC Kft. 1 – 5
14:00 Pestszentimrei SK – FC Dabas 0 – 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *