A 2017/2018-as MLSZ III. osztályú U17-es bajnokság eredményei

1. forduló
2017-09-02 szombat
10:00 TESTVÉRISÉG SE – KISE 5 – 1
 10:00 SBTC KFT. – GÖDÖLLŐI SK 4 – 2
2017-09-03 vasárnap
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – FC DABAS 5 – 3
10:00 PESTSZENTIMREI SK – SOMOS SE 15 – 0
2017-09-06 szerda
17:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – AIRNERGY FC 10 – 0
2017-11-02 csütörtök
11:00 BVSC-ZUGLÓ – NAGYKÁTA SE 5 – 1
2. forduló
2017-09-09 szombat
10:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – PESTSZENTIMREI SK 5 – 0
10:00 FC DABAS – TESTVÉRISÉG SE 1 – 1
2017-09-10 vasárnap
10:00 SOMOS SE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 10
10:00 NAGYKÁTA SE – VERESEGYHÁZ VSK 2 – 2
12:00 KISE – SBTC KFT. 5 – 1
12:00 GÖDÖLLŐI SK – BVSC-ZUGLÓ 2 – 0
3. forduló
2017-09-16 szombat
10:00 SBTC KFT. – FC DABAS 3 – 3
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – BVSC-ZUGLÓ 0 – 8
13:00 AIRNERGY FC – NAGYKÁTA SE 1 – 0
2017-09-17 vasárnap
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” 2 – 5
10:00 GÖDÖLLŐI SK – KISE 1 – 2
2017-11-02 csütörtök
14:00 TESTVÉRISÉG SE – SOMOS SE 21 – 0
4. forduló
2017-09-22 péntek
17:00 SOMOS SE – SBTC KFT. 1 – 5
2017-09-23 szombat
10:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – TESTVÉRISÉG SE 1 – 1
10:00 FC DABAS – KISE 2 – 3
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – GÖDÖLLŐI SK 0 – 6
2017-09-24 vasárnap
10:00 BVSC-ZUGLÓ – AIRNERGY FC 5 – 1
10:00 NAGYKÁTA SE – PESTSZENTIMREI SK 0 – 9
5. forduló
2017-09-29 péntek
18:00 SBTC KFT. – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” 0 – 9
2017-09-30 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – AIRNERGY FC 4 – 2
2017-10-01 vasárnap
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – NAGYKÁTA SE 9 – 2
12:00 GÖDÖLLŐI SK – FC DABAS 2 – 2
12:00 KISE – SOMOS SE 14 – 0
13:00 PESTSZENTIMREI SK – BVSC-ZUGLÓ 6 – 0
6. forduló
2017-10-07 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – PESTSZENTIMREI SK 0 – 3
10:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE “A” – KISE 7 – 0
14:00 AIRNERGY FC – GÖDÖLLŐI SK 1 – 4
16:00 NAGYKÁTA SE – TESTVÉRISÉG SE 0 – 7
2017-10-08 vasárnap
10:00 BVSC-ZUGLÓ – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 0
10:00 SOMOS SE – FC DABAS 0 – 4
7. forduló
2017-10-13 péntek
16:00 FC DABAS – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 6
2017-10-14 szombat
10:00 SBTC KFT. – NAGYKÁTA SE 1 – 1
2017-10-15 vasárnap
12:00 GÖDÖLLŐI SK – SOMOS SE 6 – 0
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B”- VERESEGYHÁZ VSK 10 – 0
15:00 TESTVÉRISÉG SE – BVSC-ZUGLÓ 1 – 2
12:00 PESTSZENTIMREI SK – AIRNERGY FC 5 – 1
8. forduló
2017-10-20 péntek
15:30 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – SOMOS SE 25 – 0
2017-10-21 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – TESTVÉRISÉG SE 0 – 7
10:00 BVSC-ZUGLÓ – SBTC KFT. 5 – 2
2017-10-22 vasárnap
10:00 NAGYKÁTA SE – KISE 2 – 3
10:00 PESTSZENTIMREI SK – GÖDÖLLŐI SK 0 – 1
12:00 AIRNERGY FC – REAC SPORTISKOLA SE “B” 1 – 2
9. forduló
2017-10-25 szerda
18:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – PESTSZENTIMREI SK 1 – 2
2017-10-28 szombat
10:00 SBTC KFT.- VERESEGYHÁZ VSK 12 – 3
12:00 FC DABAS – NAGYKÁTA SE 4 – 2
12:00 TESTVÉRISÉG SE – AIRNERGY FC 5 – 0
2017-10-29 vasárnap
12:00 GÖDÖLLŐI SK – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 8
2017-11-09 csütörtök
14:00 KISE – BVSC-ZUGLÓ 5 – 2
10. forduló
2017-11-04 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – KISE  1 – 9
2017-11-05 vasárnap
12:00 NAGYKÁTA SE – SOMOS SE 6 – 0
10:00 BVSC-ZUGLÓ – FC DABAS 7 – 2
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – GÖDÖLLŐI SK 1 – 0
13:00 PESTSZENTIMREI SK – TESTVÉRISÉG SE 0 – 3
12:00 AIRNERGY FC – SBTC KFT. 2 – 6
11. forduló
2017-11-10 péntek
16:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – NAGYKÁTA SE 8 – 0
2017-11-11 szombat
10:00 SBTC KFT. – PESTSZENTIMREI SK 1 – 5
10:00 FC DABAS – VERESEGYHÁZ VSK 6 – 0
2017-11-12 vasárnap
10:00 SOMOS SE – BVSC-ZUGLÓ1 – 17
12:00 TESTVÉRISÉG SE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 1 – 1
12:00 KISE – AIRNERGY FC 3 – 3
12. forduló
2017-11-18 szombat
10:00 VERESEGYHÁZ VSK – SOMOS SE 11 – 0
13:00 AIRNERGY FC – FC DABAS 2 – 3
2017-11-19 vasárnap
10:00 REAC SPORTISKOLA SE “B” – SBTC KFT. 3 – 2
12:00 PESTSZENTIMREI SK – KISE 3 – 3
2017-11-22 szerda
16:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE – BVSC-ZUGLÓ 11 – 0
2017-12-03 vasárnap
11:00 GÖDÖLLŐI SK  – TESTVÉRISÉG SE 0 – 4
13. forduló
2017-11-25 szombat
10:00 SBTC KFT. – TESTVÉRISÉG SE 2 – 2
12:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE- VERESEGYHÁZ VSK 14 – 0
10:00 SOMOS SE – AIRNERGY FC 0 – 6
10:00 FC DABAS – PESTSZENTIMREI SK 4 -0
10:00 GÖDÖLLŐI SK – NAGYKÁTA SE 1 – 0
2017-12-03 vasárnap
13:00 KISE – REAC SPORTISKOLA SE “B” 0 – 4
14. forduló
2018-03-09 péntek
14:00 AIRNERGY FC – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 1
2018-03-10 szombat
16:00 FC DABAS – REAC SPORTISKOLA SE “B” 2 – 1
2018-03-11 vasárnap
10:00 GÖDÖLLŐI SK – SBTC KFT.  3 – 1
2018-05-02 szerda
15:00 KISE – TESTVÉRISÉG SE 1 – 5
2018-05-28 hétfő
16:00 Nagykáta SE – BVSC-ZUGLÓ 1 – 1
15. forduló
2018-03-04 vasárnap
10:00 SBTC KFT. – KISE 10 – 1
2018-03-16 péntek
12:00 TESTVÉRISÉG SE – FC Dabas 8 – 0
14:00  PESTSZENTIMREI SK – MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 1 – 5
2018-03-17 szombat
10:00 Veresegyház VSK – Nagykáta SE 0 – 1
 
2018-04-03 kedd
17:00 BVSC-ZUGLÓ – GÖDÖLLŐI SK 2 – 0
16. forduló
2018-03-14 szerda
15:00 Nagykáta SE – Airnergy FC 2 – 2
2018-03-21 szerda
17:00 Mezőkövesd Zsóry SE – REAC Sportiskola SE “B” 3 – 1
2018-03-24 szombat
10:00 FC Dabas – SBTC. Kft 2 – 3
09:00 KISE – Gödöllői SK 4 – 2
2018-03-25 vasárnap
10:00 Somos SE – Testvériség SE 0 – 18
2018-04-19 csütörtök
18:00 BVSC-Zugló – Veresegyház VSK 4 – 3
17. forduló
2018-03-27 kedd
12:00 Pestszentimrei SK – Nagykáta SE 8 – 1
2018-03-28 szerda
18:00 Gödöllői SK – Veresegyház VSK 6 – 2
2018-03-29 csütörtök
13:00 SBTC. Kft – Somos SE 16 – 0
2018-04-01 vasárnap
10:00 Airnergy FC – BVSC-Zugló 1 – 1
2018-04-03 kedd
12:00 KISE – FC Dabas 0 – 3
2018-05-09 szerda
14:00 Testvériség SE – Mezőkövesd Zsóry SE 0 – 3
18. forduló
2018-04-04 szerda
17:00 Mezőkövesd Zsóry SE – SBTC. Kft 11 – 0
15:00 Nagykáta SE – REAC Sportiskola SE “B” 5 – 1
2018-04-07 szombat
10:00 FC Dabas – Gödöllői SK 1 – 1
14:00 Airnergy FC – Veresegyház VSK 14 – 0
2018-04-08 vasárnap
10:00 BVSC-Zugló – Pestszentimrei SK 2 – 1
12:00 Somos SE – KISE 5 – 11
19. forduló
2018-04-10 kedd
15:00 KISE – Mezőkövesd Zsóry SE 2 – 7
2018-04-14 szombat
12:00  REAC Sportiskola SE “B” – BVSC-Zugló 2 – 1
 2018-04-15 vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK – Veresegyház VSK 16 – 4
10:00 Gödöllői SK – Airnergy FC 5 – 2
10:00 FC Dabas – Somos SE 13 – 1
12:00 Testvériség SE – Nagykáta SE 2 – 2
20. forduló
2018-04-21 szombat
10:00 Somos SE – Gödöllői SK 1 – 12
10:00 Veresegyház VSK – REAC Sportiskola SE “B” 1 – 3
12:00 Mezőkövesd Zsóry SE – FC Dabas 4 – 1
2018-04-22 vasárnap
09:00 Airnergy FC – Pestszentimrei SK 3 – 1
14:00 Nagykáta SE – SBTC Kft. 1 – 4
2018-04-25 szerda
16:00 BVSC-Zugló – Testvériség SE 0 – 2
21. forduló
2018-04-24 kedd
12:00 KISE – Nagykáta SE 3 – 1
2018-04-27 péntek
15:30 Somos SE – Mezőkövesd Zsóry SE 0 – 15
2018-04-28 szombat
12:00 Testvériség SE – Veresegyház VSK 4 – 1
2018-04-29 vasárnap
12:00 Gödöllői SK – Pestszentimrei SK 2 – 5
12:00 REAC Sportiskola SE “B” – Airnergy FC 2 – 0
2018-05-02 szerda
16:00 SBTC Kft. – BVSC-Zugló 5 – 2
22. forduló
2018-05-03 csütörtök
15:00 Nagykáta SE – FC Dabas 1 – 3
2018-05-05 szombat
10:00 Veresegyház VSK – SBTC Kft. 1 – 4
2018-05-06 vasárnap
10:00 BVSC-Zugló – KISE 4 – 0
10:00 Pestszentimrei SK – REAC Sportiskola SE “B” 2 – 1
12:00 Airnergy FC – Testvériség SE 0 – 4
2018-06-02 szombat
10:00 Mezőkövesd Zsóry SE – Gödöllői SK 5 – 0
23. forduló
2018-05-12 szombat
10:00 SBTC Kft. – Airnergy FC 4 – 0
12:00 FC Dabas – BVSC-Zugló 3 – 1
2018-05-13 vasárnap
10:00 Somos SE – Nagykáta SE 2 – 21
12:00 KISE – Veresegyház VSK 5 – 1
12:00 Gödöllői SK – REAC SPortiskola SE “B” 0 – 2
12:00 Testvériség SE – Pestszentimrei SK 2 – 4
24. forduló
2018-05-17 csütörtök
16:00 Nagykáta SE – Mezőkövesd Zsóry SE 1 – 10
2018-05-19 szombat
10:00 Veresegyház VSK – FC Dabas 2 – 10
15:00 Airnergy FC – KISE 4 – 2
2018-05-23 szerda
17:00 Pestszentimrei SK – SBTC Kft. 1 – 3
2018-05-29 kedd
18:00 REAC Sportiskola SE “B” – Testvériség SE 0 – 3
25. forduló
2018-05-22 kedd
16:00 BVSC-Zugló – Mezőkövesd Zsóry SE 1 – 11
2018-05-26 szombat
14:00 FC Dabas – Airnergy FC 1 – 0
2018-05-27 vasárnap
12:00 KISE – Pestszentimrei SK 1 – 3
12:00 Testvériség SE – Gödöllői SK 6 – 0
2018-05-31 csütörtök
18:00 SBTC Kft. – REAC Sportiskola SE “B” 2 – 1
26. forduló
2018-05-30 szerda
17:00 Veresegyház VSK – Mezőkövesd Zsóry SE 2 – 7
15:00 Nagykáta SE – Gödöllői SK 2 – 4
2018-06-02 szombat
12:00 REAC Sportiskola SE “B” – KISE 4 – 3
2018-06-03 vasárnap
12:00 Testvériség SE – SBTC Kft. 6 – 1
10:00 Pestszentimrei SK – FC Dabas 1 – 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *